Eclatante zege van Holten op Heraeles (5-0) Kerstwijding van de Chr. Plattelandsvrouwen Verwerping supporters vereniging s.v. „Holten" Oliebollenavond MRWERK!!! VUURWERK!!! fitèr. Wansink een tweede muzikant „Atlantis" SY „Holten5 organiseert Oliebollencross Oudejaarsavondsfeer Hotel-Rest ifiler Programma SY „Holten VYD-fraktieleidster door B. en W. beschuldigd van „onwaarachtigheid' „lippendienst" en „DE P0PPE" verhuizingen transporten Lodeweges vein d@ moeit Wegens inventarisatie GESLOTEN Firms Gervedink Njjhois DE HOLTENSE BOÉENiANSERS Pluimveebedrijf Barvelink wenst allen een voorspoedig 1975 BAR-DANCING „BOODE" BATHMEN „THE STOERS" TII0 SE! LANSINK FIRMA KL STOMERS Gezellige avond Blauw Wit medewerkers Kerstfeest Clir. Basisscholen „De Schakel" en „Het Kompas" Met brommer onderuit BCSV-Blauw Wit Vrij entree RONO over poëzie Eddy Evenliuis Oliebollen tonmooi Hockeyclub EXCELSIOR B2- BLAUW WIT BI 0-2 BLAUW WIT B3 VERLOOR Batavus 71 H. Tatert iwfrte dwerggeit Fa. H. Müsiler em Z®®n Eethuisje FIJNE IJSTAART Voor een VOORDELIG PAKKET FoSkloristische Boerendansgroep li Eet smakelijk met ©ud en Nieuw 'S Firma A. 1= Jalink b.v. Bar-Datising „Boode" wenst iedereen een voorspoedig 1975 Een prettig uiteinde van 1974 en een goed 1975 Vrijdag 27 december 1974 Na een gedwongen rustperiode van maar liefst 5 weken, bleek de Holten- se ploeg het voetballen nog niet ver leerd te zijn, want zij klopte de moei lijke tegenstander Heraeles zeer ver diend met grote cijfers. Vanaf de aftrap trok Heraeles het spel goed uit elkaar en door een mis- trap van voorstoppef Oolbekkink, kreeg Beekman een goede kans, doch schoot de bal hoog over het doel van Barend Breukdnk. Holten liet het hier niet bij zitten en in de 2e minuut schoot Henry Brons voort de bal steenhard tegen de paal, waarbij keeper Ehrhardt (Heraeles) zich bezeerde. Holten nam in de be ginfase te veel een afwachtende hou ding aan, waardoor verschillende goed opgezette aanvallen vroegtijdig werden gestoord. Na 10 minuten spe len schoot de meegekomen Schooien de bal hard naast het doel, terwijl doelman Ehrhardt (Héracles) in de 12e minuut een vrije trap van Dekker uit z'n doel ranselde. Na bijna een half uur spelen had Holten succes toen uit een mooi op gezette aanval op rechts, de bal te recht kwam bij de meegekomen stop per Paalman en uit zijn trough-pass worstelde Bronsvoort zich langs en kele verdedigers en schoot de bal be heerst langs de keeper (1-0). Ruim vijf minuten later gaf Johan Veneklaas een mooie pass öp Henry Bronsvoort, welke de uitgelopen kee per omspeelde en de bal in het doel schoot, welke echter op het laatste moment door de stopper met de hand uit de doelmond werd getikt. De toegekende strafschop werd door An dre Dekker echter te zacht ingescho ten, door keeper Ehrhardt tot hoek schop verwerkt. Deze corner werd goed voor het doel gebracht door Joh. Veneklaas en de ingeschoten bal werd door één der Heraeles backs van de doellijn gehaald. ONZE AGENDA Vrijdag 27 december: 18.00 uur: Springwedstrijden in ma nege T. Beldman. Markeloseweg. Zaterdag 28 december: 19.30 uur: Springwedstrijden in ma nege Snor rewind", Borkeldweg. Zondag 29 december: 14.00 uur: Discobal in café ,,De Wip per t" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing „Boode" te Barthmen. Maandag 30 december: Winkels tot 6 uur geopend (zie adv.). 15.00 uur: Openbare raadsvergadering ten gemeentehuize (zie agenda). 15.30 uur: Bijeenkomst van de raad en genodigden in gebouw Rehoboth. 16.30 uur: Ontvangst ten gemeente huize raad en genodigden. 19.30 uur: Grote verwerping in het ontmoetingscentrum „Meermans kamp" (zie adv. en ber.). 20.00 uur: Praatavond Werkgroep Wereldwinkel t.h.v. familie Cal- jouw, Dr. J. P. Nagelhoutstraat 47, Spr. Ekko Prins. Onderwerp: „De invloed van handelsstructuur op de ontwikkeling van de „Derde We reld", Dinsdag 31 december: Postkantoor om 4.00 uur gesloten. Winkels tot 4.00 geopend (zie adv.) Laatste dag om waardebonnen Win kelweek 1974 te besteden bij de Hol. tense winkeliers. Café-Cafetaria „De Zadelkamp" en Eethuisje „Lodeweges" om 5 uur gesloten. Hotel „Vosman" en cafetaria „De Molenbelt" om 6 uur gesloten. Garage „E.H.AG." om 6.00 uur ge sloten. Nieuwjaarsdag Eethuisje Lodeweges (Borkeld) om 6.00 uur gesloten. Hotel „Vosman", café-cafétaria „De Zadelkamp" en cafetaria „De Molenbelt" de gehele dag gesloten. Donderdag 2 januari: Zuivelhandel Nijland de gehele dag gesloten (zie adv.). 10.00 uur: Nieuv/jaarsreceptie Herv. Vrouwengroep Holten in hotel „Vosman". Vrijdag 3 januari: 20.00 uur: Bijeenkomst in gebouw „Rehoboth". Spr. prof. dr, H. A. Oberman. Onderwerp: „Problemen in Zuid-Afrika". Zaterdag 4 januari: Hervatting training Z.C. „Twenhaars- veld". 19.00-21.00 uur: Nieuwjaarsreceptie S.V. „Holten" in kantine Meer. manskamp. Zondag 5 januari: Oliebollencross S.V. .Holten" (zie be. richt) Maandag 6 januari: K-Markt Gebr. Wansink de gehele dag gesloten (zie adv.). Dinsdag 7 januari: 20.00 uur: Bijeenkomst Herv. Vrou. wengroep Dijkerhoek in „Betha. nië". Lezing met dia-vertoning door meester B. H. Brouwer. 20.00 uur: Filmavond M.A.V. „De Holterberg" in zaal „Amicitia". 20.00 uur: Jaarvergadering Chr. gem. zangvereniging „Soli Deo Gloi-ia", in gebouw „Rehoboth'. Nieuwe le. den hartelijk welkom! Maandag 13 januari: 20.00 uur: Eerste avond politieke scholingscursus voor vrouwen in hotel „Vosman". Spr. drs. P. Bak. ker, rector Holtense Scholenge meenschap over het onderwerp ,,On. derwijs". 20.00 uur: Ruilavond Holtense Post zegelclub „H.P.C." in hotel „Vos man". Dinsdag 16 januari: 20.00 uur: Dia-avond, waar zuster Koppert vertelt over haar werk in Afrika, in gebouw „Irene". In de 38e minuut werd Veneklaas, op rechts geheel vrij staand goed an- gespeeld door Dekker en Johan schoot de bal steenhard in de tou wen (2-0). De Heraeles verdediging protesteer de echter heftig bij de scheidsrechter wegens vermeend buitenspel, doch scheidsrechter Elders wuifde alle protesten weg en wees naar het mid den. Holten drukte door en reeds vier minuten later had Henry Bronsvoort weer succes toen hij tegelijk met de keeper op de bal toeliep, waarbij de laatste de bal tegen Bronsvoort aan schoot en daarbij kwam te vallen, waarna Bronsvoort de bal vliegens vlug in het lege doel schoot en Hol ten 'n comfortabele voorsprong gaf, (3-0). Dit was tevens de ruststand van een aantrekkelijke eerste helft. Na de thee beheerste Holten met Dekker-Krikke en Knapen (pas ge trouwd) het middenveld en werden er prachtige combinaties op d'e grasmat gelegd. In de derde minuut was er mooi samenspel tussen Kna- pen-Kalfsterman en Brohsvoort waarbij Henry (goed op schot deze middag) de bal over het doel schoot. Na vijf minuten spelen verscheen Bronsvoort alleen voor de keeper en werd bij het omspelen van de doel man gehaakt, doch speelde de bal nog af aan Herman Kalfsterman, wel ke de bal hard in het verlaten doel schoot, doch de scheidsrechter had reeds voor de overtreding gefloten. De vrije schop werd door S. Krik- ke keihard tegen de lat geschoten. Tien minuten later speelde Brons voort zich keurig vrij, zette zijn ver dediger op het verkeerde been en schoot de bal onhoudbaar hoog in de rechterhoek (4-0). Dit was Henry's derde doelpunt! In de 21e minuut ont stond het mooiste doelpunt van de wedstrijd toen uit een vloeiende com binatie tussen Knapen en Dekker de bal door Dekker keurig op maat werd aangegeven aan Sjoerd Krikke, die de bal ineens op z'n slof nam en on houdbaar inschoot (5-0). In het resterende gedeelte liet Hol ten het tempo wat zakken en kon He raeles wat uit haar verdediging ko men, doch ook de Holtense achterhoe de was deze middag goed op dreef en gaf de Heraeles voorhoede weinig ge legenheid om gevaarlijk te worden. Dit was tegens Holtens' laatste wed strijd in het jaar 1974 en hopenlijk zetten onze jongens ook in het komen de jaar hun zege-resks voort, waarbij de eerste edstrijd in januari 1975 ge speeld zal worden tegen Wezepe. Het bestuur van de zvv „Blauw Wit '66" organiseerde zaterdagavond voor de medewerkers (begeleiders, jeugdtrainers enz.) en hun dames in zaal „De Aalderink" te Harbrihks- hoek de jaarlijkse feestavond. Nadat voorzitter Wiersma met een kort wel komstwoord de avond had geopend werd de leiding overgedragen aan de heer Schut te Deventer die op bui tengewoon gezellige manier het ge zelschap bezig hield met conference en leuke spelletjes waarmee enke le prijzen waren te winnen. De heren en ook verschillende da mes beproefden hun geluk (en kracht) op de fraaie kegelbanen. Tussen de bedrijven door werd de dorst gelest en werd met een hartige hap de inwendige mens versterkt. Tegen twaalven sprak voorzitter Wiersma een slotwoord en hij dank te alle medewerkers voor het hoogst- belangrijke werk dat dit seizoen reeds werd verricht (en dat nog wacht) in 't belang van de voetbal sport. Al met al een prachtig ge slaagde avond, niet alleen als feest avond, maar ook als contactavond tussen de medewerkers. De stand in de als volgt: VIERDE Holten Roda Lemelerveld Broekland UD Heraeles Overwetering Kampen Raalte Salandia USV Wesepe vierde klasse H is KLASSE H 11 9 1 1 19 28- 6 11 7 2 2 16 28-18 11 6 4 1 16 23-16 11 6 4 1 16 20-13 11 5 1 5 11 18-20 11 5 1 5 11 17-22 11 5 0 6 10 18-13 10 3 2 5 8 15-17 10 2 4 4 8 12-15 11 2 3 6 7 16-25 11 2 1 8 5 17-28 11 1 1 9 3 7-27 INHAALPROGARMMA Voor 29 december staat het volgen de inhaalprogramma genoteerd in de KNVB-er: RaalteKampen. Het programma voor 5 of 12 januari Voor 5 januari zijn voor de afdeling 4H geen wedstrijden vastgesteld. Voor 12 januari staan de volgende wedstrijden genoteerd: BroeklandSpc. Overwetering RodaKampen WesepeHolten LemelerveldSallandia USV—-UD HeraelesRa alte De leden van de afd. Holten van de Chr. Pattelandsvrouwen Bond (CPB) hielden de jaarlijkse Kerstwijdins- avond in dè hal Van de Chr. School „De Schakel" onder leiding van me vrouw van Iperen-esseboom. Voor de pauze werd de liturgie van de C.P.B. „Komt laat ons naar Beth lehem gaan, want daar werd de Christus geboren" uitgevoerd. De stemmen werden gesproken door mevrouw Rietberg, mevrouw Wiers ma en mevrouw Abbink, terwijl de declamatie verzorgd werd door me vrouw Wamelink, mevrouw Disber- gen en mevrouw Tangerman. Er werden met orgelbegeleiding van mevrouw van Engbrink-Ramaker verschillende kerstliederen gezongen. Na de pauze boeide mevrouw van Iperen met het prachtige kerstver haal „De legende van de vierde wij ze". Mevrouw van Iperen wekte in een kort slotwoord de dames op om op 3 januari de bijeenkomst in ge bouw „Rehoboth" te bezoeken waar prof. dr. H. A, Oberman, op verzoek van de contactgroep te Holten zal spreken over de problemen in Zuid- Afrika. Dr. Oberman maakte de af- Vrijdagavond vierden de Chr. basis scholen te Holten weer hun Kerst feest in de Hervormde kerk, welk kerkgebouw tot de laatste plaats toe was bezet met kinderen, ouders en belangstellenden. Na het zingen van psalm 98 (Zingt een nieuw lied voor God den Heere), sprak het schoolhoofd van de „Schakel", de heer H. Chr. Voge- 1,, een woord van welkom, waarbij hij erop wees dat deze bijeenkomst was belegd om te denken aan die wonderlijke Kerstnacht, lang gele den. „De Heer was welkom, tóen Hij geboren werd en is dat nü nog", al dus de heer Vogely. Na het zingen van het lied „Nu zijt wellekome", las Gerda Zandbergen de profetische woorden uit Micha 5:1: „En Gij Bethlehem Efratha..." Centraal in deze Kerstviering stond een Kerstspel, opgevoerd door kinde lij een oord van welkom, waarbij Rienke Klein Wassink de diverse sce ne's, middels declamatie, op uitste kende wijze aaneen verbond. Na het zingen van het lied „Midden in de winternacht", vertelde de heer van Engbrink een vrij Kerstverhaal over Anjo, die naar de Zondagschool ging en daar stiekem, terwijl nog nog niemand aanwezig was, de ad- ventskaarsjes aanstak. Aan het einde van deze Kerstviering werden alle kinderen verrast met een Kerstkaars. i De verkoopactie van de Supporteasvereniging S.V. Holten is zaterdag een succes geworden. Alles ging van de hand en van de kerststollen kwam men er zelfs te kort. Ook de verloting tijdens de wedstrijd Hol tenHeraeles, die door de roodzwarten prachtig van de Almeloërs ge wonnen werd, bracht wat geld in het laadje. De laatste actie van dit jaar wordt gehouden op maandag 30 december, vanaf half acht in het Ont moetingscentrum „Meermanskamp" met een grote VERWERPING van vleeswaren, wild en andere aantrekkelijke prijzen voor „Taofelkes- aovend", d'e traditionele smulpartij op oudejaarsdag. Wie de tafel nog niet voorzien heeft kan hier terecht. Er zullen diverse attracties zijn. De supportersvereniging hoopt op een grote opkomst. gelopen zomer een oriëntatiereis door Zuid-Afrika op uitnodiging van de Wereldraad" van' kerken. - Zij sprak verdér een woord van dank tot. alle medewerkenden en dankte te vens de dames Brinkman, Groen, Jan sen, Bosschers en Harting die de zaal op smaakvolle wijze hadden versierd. Mevrouw van Iperen beëindigde de mooie avond met dankgebed na het gezamenlijk zingen van het bekende kerstlied „Nu sijt wellecome" Zondagmiddag om plm. 4 uur kwam de heer H. Aanstoot (65) toen hij met zijn bromfiets in de richting Marke- lo reed op het trottoir in de Oranje straat ten val. Omtrent de oorzaak bestaat geen zekerheid maar hoogst waarschijnlijk raakte A. de macht over het stuur kwijt doordat hij met het voorwiel van het trottoir raakte. Hij raakte door de klap tegen 't weg dek bewusteloos en werd per zieken auto naar het ziekenhuis te Deventer vervoer. Zijn vrouw liep bij de val schaafwonden op. Blauw Wit 1 gaat zaterdagmiddag naar Borne voor het spelen van een vriendschappelijke wedstrijd tegen 4e- klasser KNVB BCSV 1. Het elftal zal worden gekozen uit de volgende spelers: F. van Gennep, G. J. Paalman, J. Thalen, E. Schipper, G. Koopman, H. R. Beldman, J. Lo- huis, A. Beldsnijder, J. Kolkman, N. Labobar, H. Aanstoot (2), W. Dikkers, J. W. Beldman en J. Verveda. Vertrek 1 uur vanaf „Meermans kamp". Aanvang 2.00 uur. Op 5 januari 1975 zal er door de S.V. Holten afd. Jeugd weer een oliebollen- cross worden georganiseerd. Na het grote succes van vorig jaar wordt er weer een grote opkomst verwacht van zowel jong als oud. De deelname is gratis en iedereen (ook niet-leden van SV Holten) kan meedoen. Aan degene die de cross uitlopen zal een herinneringswimpel van de oliebollencross worden uit gereikt. Er zal in verschillende leeftijdsgroepen worden gelopen. De aanvangs tijden zijn als volgt: 9.30 uur: Poffertjes 7, 8 en 9 jaar 2Vs km. Winnaar vorig jaar H. Veenstra 9.45 uur: Appelflappen 10, 11 en 12 j. 2l/9 km. Winnaar vorig jaar E. Schipper. 10 uur: Pannekoeken 13 en 14 j. 3l/? km. Winnaar vorig jaar G. Koetsier. 10.15 uur: Roomsoezen dames. Winnaresvorig jaar G. Kalfsterman. 10.30 uur Bitterballen 15 j. en ouder, ongetrainden. Winnaar v. jaar Klaasscn. 10.45 uur Oliebollen 15 j. en ouder 5 km. Winnaar vorig jaar B. Knapen. De winnaars van vorig jaar die nog in het bezit zijn van de wisselbekers worden vriendelijk verzocht deze in te leveren bij Foto Jan ten Velde, Dorps straat 44, Holten. iln DE VENTER WEG 61 HOLTEN TELEF. 1657 met ZATERDAGAVOND 28 DECEMBER 1974 In de Boekenbus van de RONO op zondag 29 december van 19.00 tot 19.10 uur bespreekt Jan F. de Zanger de gedichtenbundel „Een Affaire" van Eddy Evenhuis (Arbeiderspers Amsterdam). Eddy Evenhuis gold in zijn Groninger jeugd als een veel be lovende dichter, maar na de publi- katie van drie bundels ging de dichter Evenhuis te gronde aan de journalist, die nu een van de hoofd- redakteuren van de Leeuwarder Cou rant is. In het afgelopen jaar echter zag men in het tijdschrift „Maat staf" weer gedichten van hem en nu is dan zijn bundel „Een Affaire" ver schenen. In dezelfde „Boekenbus" be spreekt Tiny Mulder „Nieuwe sprook jes van de Lage Landen", bijeenge bracht door Felke de Jong en Hans Sleutelaar en geïllustreerd door Peter Vos (De Bezige Bij, Amsterdam). Op 1 januari organiseert de H.H.C. wederom haar traditioneel hockey- toernooi in „Het Sportdal". Iedereen die opgesteld staat wordt verzocht om 12.00 uur aanwezig te zijn daar het startsein om 12.30 u. gegeven zal worden. Ter verhoging van de „feestvreug de" wordt iedereen verzocht de over gebleven oliebollen mee fe" brengen. Bij niet-deelname aan dit toernooi z.s.m. afbellen bij A. Nieuwenhuis, tel. 2752 tot 27 december. De Oliebollencommissie. 55 Luctor 1Holten 1, 2.30 uur; vertrek 1.15 uur. Sportlust 1Holten 2, 2.30 uur; vertrek 1.15 uur. ABS 5Holten 8, 10.00 uur; vertrek 9.15 uur. Alle elftallen vertrek: vanaf „Meermans- kamp". De Blauw Wit juno's BI moesten na een lange rustperiode aantreden tegen de zware tegenstander Excel sior B2. Blauw Wit pakte de (voet bal) zaken meteen fiks aan. Er werd met het koppie gespeeld en het mid denveld nam men vast in handen. Na 20 minuten spelen werd het 0-1 door een prachtige lob van Nico Beldman. De Rijssenaren trachtten toen de bakens 'te verzetten maar Blauw Wit hield de gelederen goed gesloten. Rust 0-1. Na de thee bleef Blauw Wit :goed doorgaan met zuivere combinaties en Excelsior stond constant onder druk. Na plm. 15 minuten zorgde Jan Paal man voor 2-0. Ook na dit doelpunt gaven de gastheren het nog niet op maar de vermoeidheid ging toen wel een rol spelen. Zie kwamen nog wel tot enkele goede aanvallen en er kwamen enkele kansen die onbenut bleven. Een goede wedstrijd van Blauw Wit en een stimulans om te blijven streven naar een goede klas sering. Blauw Wit B3 heeft het in de uit wedstrijd tegen Excelsior B3 niet kunnen klaren. In de eerste helft wo gen de partijen volkomen tegen el kaar op doch na de thee toonde Ex celsior meer conditie (paste zich be ter aan het zware veld aan) en won verdiend met 3-0. Tijdens de j.I. donderdag gehouden raadsvergadering verweerde V.V.D fraktieleidster Mw. C.M. ter Doest - Bos zich, in tweede termijn, heftig tegen de beschuldiging die burge meester mr. W.H. Enklaar, namens het college van B. en W. tegen haar inbracht. Bij de algemene beschouwing had de V.V.D. nl. aangedrongen op spoe dige woningbouw, terwijl Mw. ter Doest, onlangs op het ontwerp-be- stemmingsplan „Beuseberg" tegen stemde. Dit gaf het college aanlei ding haar van onwaarachtigheid en lippendienst te beschuldigen. (Zie antwoord B. en W. aan de raad, el ders in dit blad). Mw. ter Doest wees de beschuldi ging van de hand en verweet het col lege niet elegant en terzake te zijn. „We hebben bewust geen te bebou wen plaatsen willen aanwijzen. Wan neer hier zo'n gebrek aan woningen is bijt U dan niet uitsluitend vast aan de „Beuseberg" maar kijk ook eens uit naar andere oplossingen. Is b.v. niet een strook van het industrieter rein in de „Haar" met woningen te bebouwen? Hoe dan ook ik wil graag meewerken aan elke oplossing die mogelijk is maar wijs Uw beschuldi ging in dezen van „Onwaarachtig heid" en „Lippendienst" volstrekt van de hand", riep zij het college toe. Namens B. en W. verklaarde bur gemeester mr. W.H. "^nklaar dat dit wel zo bij het college was overgeko men, mede gezien het verleden. „Wanneer we plannen maakten en deze door U zagen tegen gestemd, waarbij U verklaarde dit volledig voor Uw verantwoordelijkheid te ne men, dan hebt U ook geweten dat de woningbouw daarmee droog komt te liggen. In dit kader past het niet dat U aandringt op spoedige woning bouw. Een verwijt op dit punt wil ik van ieder accepteren maar niet van U. Ik vind het allerminst prettig U pijn te doen maar heb geen reden mijn uitspraak terug te nemen. Wan neer U van Uw eerder ingenomen standpunten nu terug komt dan raad ik U aan de geesten te bezweren die in beroep bij Prov. Staten zijn ge gaan, want ik leg daór de verant woordelijkheid dat hier de laatste ja ren niet is gebouwd en niet bij ons. Wanneer we op het industrieter rein zoud n gaan bouwen loipen we het risico met industrievestiging klem te komen zitten. Bovendien is dat het laatste industrieterrein dat wij in lange reeks van jaren zullen hebben. Bovendien zijn alle gronden van dit terrein nog niet in eigendom van de gemeente. Ook zou wijziging van het bestemmingsplan zeker twee jaar vergen. Het spijt mij dus U pijn lijk te hebben getroffen, maar ik ben niet bereid mijn eerder gedane uit spraken terug te nemen," aldus bur gemeester Enklaar die zijn woorden zag ondersteund door alle overige raadsfrakties. TE KOOP: (3 versnellingen) SPARRENWEG 12 HOLTEN Voor elektr. orgels en lessen naar Praaijer's Orgelstudio Holterweg 14 - Laren (G.) Telefoon 05738-252 Inlichtingen aan; G. PAALMAN Look 46 - Holten Telefoon 1426 Café-Restaurant voor receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Max. 250 personen Prima keuken Tel. 05476-1206 Voor vakkundige en Kerkplein 1 - Holten Telefoon 05483-1300 Agentschap Van Gend en Loos Batkeld - Telefoon 2739 Uw adres voor een SLAATJES en lekkere OLIEBOLLEN Oliebollen- bestellen vóór 29 december. Oudejaarsavond om 5 uur en Nieuwjaarsdag om 6 uur gesloten, EETHUISJE LODEWEGES Voor een extra fijne lekkere hartige hap Hmmmmmmmmmm Dorpsstraat 10 Telefoon 1538 Wij zijn gestart met de verkoop van VUURWERK DIT JAAR VEEL NIEUWE ARTIKELEN vuurwerk bent u bij ons aan het juiste adres. VOOR DE KINDEREN ZIJN ER TREKTOUWTJES, BENGAALSE LUCIFERS, EN WONDERKAARSEN, PISTOLEN EN AMORCES is anae winkel maandag 6 januari de gehele dag VERVEN en LAKKEN haalt men bij: Schildersbedrijf - Spuitinrichting DORPSSTRAAT 43 TELEFOON 1480 Het adres voor doe-het-zelvers vnaagit dli'e samen met spoilsman KüPPER'S JaNSKE de dansen wil begeleiden. ünüohtirigen bij voorzitter J. Mossin'k, Holten, Tel. 05483-2070 of bij secretaris H. Plekken/pol, Laren (Gld.), Tel. 05938-244. Ook voor afspraak Oranjestraat 18 Telefoon 1615 Dieren speciaalzaak Foais Tusveid Vogelzaden Vogels Hondensport Hengelsport Tuinartlkelen en aquarium-afdeling Stadhuisplein 1 - Rijssen Telefoon 05480-2474 WATERSCHAP SALLAND Het dagelijks bestuur van het waterschap Salland! maakt bekend, dat het al gemeen bes turn- in zijn vergadering van 17 dec. '74 heeft besloten de volgende personen met ingang van 1 jan. 1975 als lid van het algemeen bestuur van hdt waterschap Salland toe te laten: Voor het kiesdistrict II: omvattende gedeeltelijk de gemeenten Bathmen, De venter, Diepenveen, Gorssel en Olst: (vakature: H. Voorink): benoemd en toegelaten: mr. J. G. Geiene te Gorssel; voor het kiesdistrict III: omvattende de gemeente Raalte en gedeeltelijk de gemeenten Hellendoorn, Holten en Ommen; (vakature: A. J Ganze boom) benoemd en toege laten: W. B. J. Hunne-man te Raalte, met als plaats vervangend lid H. H. M. Ogink te Raalte-, De vorenvermelde beslis sing ligt ter inzage ten wa- terschapshui-ze vanaf 20 dec. 1974, gedurende veer tien dagen. Olst, 17 dec. 1974 Haantjes - kip - kuiken of kalkoenrollade enz. Bezorgen mogelijk. Borkeld Telefoon 1564 OOK VOOR VERSE EIEREN V®or al uw SCHELDER, BEHANG en GLASWERK Op al uw binnenschilderwerk f 20. per man per dag subsidie. Nu nog aantrekkelijke prijzen in thermo. paneglas met 30% rijkssubsidie en 10 jaar garantie. Waardenborchstraat 8, Holten, tel. 05483 - 1790 WAAGWEG 15 Bouwmaterialen PRESENTEERT ZONDAG A.S. GROTE ZAAL: 4 bairs o.a. „Boerendèle" en ,,'t Keldertje" VOORZAAL: Aanvang 19.30 uur Bar-Dancing „Boode" ook in 1975 sfeer en gezelligheid wordt u toegewenst door ORANJESTRAAT

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 4