Jubileumcross MAC „De Holterberg sportief en spannend evenement Zo speelden Blauw Wii-jjunioren Blauw Wit liet volle winst lieven Voor de tiende keer Broer Dirkx: Grote klasse Laatste ronde van de tweede en derde klasse Henk W ai rink Holten s tafeltenniskampioen TRIMMEN Uitslagen, resultaten lagere senioren-elftallen S.Y. Holten Holten 2-Tukkers 3 5-0 Verslagen van de SV „Holten (junioren en pupillen) Damesvoetbal Programma Blauw Wit Schaakbond Overijssel Eerste manche Bloemen Tweede manche Programma senioren SV „Holten" Wedstrijdprogramma jeugd SV „Holten" Uitslagen bedrijfsvoetbal TOUWTREK- NIEUWS Wedvlucht „Snelle Wieken" Pechduivel Holten 4-RKSV 3 4-2 Enter Bi-Holten BI 1-1 Holten G1 -BI. Wit Cl 4-2 Uitslagen Excels. G3-HoSten G2 3-4 Holten El-Ent. V. El 0-2 SVVN El-Holten E2 1-3 SWN E3-Holtsn E4 7-0 Holten ES-Excel. E7 3-0 Holten E7-SDÖL ES 1-0 ag 26 april 1974 Broer Dirkx en André Godschalk hebben zondagmiddag op het prachtige circuit op de Zuurberg voor een groot aantal motorsport enthousiasten duidelijk bewezen dat de glorieuze overwinning, die op 7 april werd behaald op het internationale evenement op de Herikerberg tussen Markelo en Goor, geen „uitschieter" was. De bekende coureur uit Valkenswaard met „bakkenist" André God schalk moest een zware strijd leveren tegen combinaties als Ton van Heugten/Dick Steenbergen, gebr. Ten Thije, Frank den Edel/ Grotendans, maar in de tweede manche gaf hij op het juiste moment toch al zijn concurrenten het nakijken en stoof op de overwinning af. Broer en André brachten hiermee de derde zege (ze wonnen ook reeds in Sweykhuizen) in dit seizoen op hun naam en toonden zich onbetwist de sterkste zjjspancombinatie in Neder land. In de eerste manche schoot Ton van Heugten met in het bakje Dick Steen bergen als een pijl van start en hij ging ook als eerste van de meer dan dertig combinaties de Zuurberg op met aan z'n wiel de Twentse equipes Hilderink-Ten Vredelaar uit Haaks bergen en de broers Jan en Theo ten Thije uit Sint Isidorushoeve. Broer Dirk zat hier met z'n Norton-Wasp dicht achter en klom in de derde ron de een plaatsje op ten koste van Hil- derink. Hij probeerde daarna ook de gebroe ders Ten Thije te „pakken" maar de ze oude rotten in het vak hielden hun belager scherp in de gaten. Dirk bleef echter ,,in de buurt" en nam z'n kans waar toen de Ten Thijes be zig waren de achterblijvers te „lap pen". Hij zag toen opeens een heel klein gaatje maar voor de slimme vos precies groot genoeg om er door te glippen en de Twentse equipe defini tief het nakijken te geven. Broer ging toen meteen door op jacht naar Ton van Heugten die, wanneer de finish vijftig meter verder had ge legen, ook nog voor de bijl was gaan. Herman Hilderink werd vierde Paul en Fons van Heugten ook al heel bekende namen in de motorcross- wereld, finishten resp. als vijfde en 2. Ton van Heugten-Steehbergen; 3. Gebr. Ten Thije, 4. Den Edel-Groten- dorst; 5. Fons van Heugten-Middel- koop. Klasse 250 cc senioren en internatio nalen: Eerste manche: 1. Fons Nijhof, Lichtenvoorde, Maico; 2. Herman van Hoegee, Tienhoven, Montesa; 3. Gert Rond, Bennekom, Rond-Sachs; 4. Jan Woessink, Harfsen, Bultaco; 5. Matje Hensen, Ulestraten, KTM. Tweede manche: 1. Hensen; 2. Nij hof; 3. Gert Demoed, Arnhem, Bulta co; 4. Jan van Beek, Zelhem, Husq- vama; 5. Marcel Deibergen, Arn hem, Husqvarna. Einduitslag: 1. Fons Nijhof, 2. Mat je Hensen; 3. Jan Woessink; 4. Mar cel Deibergen; 5. Jan van Beek. Finale klasse 250 cc junioren: 1 Henk Poorte, Nijverdal, Montesa; 2 Hellendoom, Monte sa; 3. Wim Roozendaal, Dedems- vaart, Husqvarna; 4. Wiebe Plötz, Nieuw-Dordrecht, Maico; 5. Gerard Nekkers, Hellendoom, Montesa. Na de door de M.A.C. ,,De Holter berg" prima georganiseerde wedstrijd reikte voorzitter Derk Jan Schooien bloemen uit aan de drie winnaars en hij sprak woorden van dank tot de heer J. Nikkels die via de geluids installatie een reportage gaf, tot de politie, de EHBO, de brandweer, de grondeigenaren, tot het Aannemings wegenbouwbedrijf v.h. J. Krekel en Zoon voor het besproeien van het cir cuit met meer dan 100.000 liter wa ter, tot de leden van de club en verder tot allen die er aan mee werkten dat de jubileumcross in al le opzichten zo schitterend slaagde. Evenals in de eerste was ook in de tweede manche Ton van Heugten de snelste starter maar broer Dirkx nes telde zich meteen vlak achter hem en hij ontnam na twee ronden van Heug ten het plezier van het aanvoeren van de meute. Enkele rondjes bleef Ton toen in de schaduw van Dirkx maar in de laat ste ronden ging z'n Yamaha-Wasp j,sputteren" en de kostbare seconden die hij toen verspeelde kosten hem de zege omdat broer Dirkx over de beide manches een iets betere totaal- tijd liet afdrukken. Frank den Edel verraste met een derde plaats voor de gebr. Ten Thije en Paul van Heugten. Al met al een sportief en fel gevecht met een summum aan spanning, waar aan tot grote teleurstelling, in het. bijzonder van het Holtense pu bliek, August Müller niet kon deelne men als gevolg van een blessure op gelopen bij een cross in Vriezenveen. Junior August had van de KNMV dispensatie gekregen om zich in ei gen huis te meten met de senioren maar het feest ging niet door. Jam mer voor hem maar ook voor z'n bakkenist Jan Bak. Hopelijk krijgen ze binnenkort de kans om hun kwali teiten te tonen. tl 'J Enter 2—Holten 2 10 u. vertrek 9.15 u. Holten 3Enter 3 10 u. SDOL 3—Holten 7 10.30 u. vertrek 9.30 u. De vriendschappelijke wedstrijd Holten 4Holten 10 gaat niet door. Excelsior A3—Holten A2 4.15 uur, vertrek 3.30 uur. Enter V. ClHolten Cl 3.15 uur, vertrek 2.30 uur. Holten C2RKSV Cl 2.00 uur. De Zweef D2 —Holten D2 2.00 uur, vertrek 1.15 uur Excelsior El—Holten El 11.00 uur, vertrek 10.30 uur. Holten E2MVV El 10.15 uur. De Zweef E4Holten E3 9.30 uur, vertrek 8.45 uur. Blauw Wit E5—Holten E4 9.30 uur. Holten E6—MVV E2 11.00 uur. Holten E7— SOS E5 9.30 uur. Al, BI, B2, C3 en Dl zijn vrij. Fa. A. MüllerMulphie 2-1, VUKO VS en Co. 4-3, A en T—Universal 0-1, Universal Hf—a. Godeschalk 2-1, VUKO—Enckoop 3-1. Programma: zaterdag 27 april: 16 u. fa. A. Müller —Godeschalk; 16 u. Mulphi—Univer sal II; 16 u. VS en Co.—Enckoop. dinsdag 30 april: 10 u. Universal 1 Cobcrco, 10 u. Udema II—VUKO. Met ingang van zaterdag 4 mei is er weer gelegenheid om op Meer manskamp"- te trimmen, 's Morgens van half 9 tot plm. 10 uur Iedereen is welkom Zondag jl. werd in Ziewent (Gld.) het eerste touwtrektoemooi van de ze zomer meetellende voor het Neder lands kampioenschap touwtrekken in de 720 kg, 560 kg en de jeugdklas- se gehouden. De Holtense touwtrek- vereniging „OKIA" die dit jaar in de 720 kg klasse trekt weerda zich hier best maar kwam nog wel iets aan conditie te kort zodat met een 5e plaats genoegen moest worden ge nomen. Het volgende toernooi is op 5 mei in Warns veld en daar zal net Holten se achttal zijn beste beentje moeten voorzetten. Op 30 april verleend de touwtrekvereniging nog medewer king aan de feestelijkheden in Bath- men gehouden ter ere van de ver jaardag van HM koningin Juliana. Een goede training voor de Holten se jongens. Hier wordt meer getrok ken om propaganda te maken voor de mooie touwtreksport door ploegen die bij de Nederlandse Touv/trekbond zijn aangesloten. De duiven van de postduivenvereni ging .Snelle Wieken" werden voor de 130 kilometer wedvlucht gelost in Budfcl. Uitslag: 1 G. Bekkernens, 2 Hassink, 3 H. Voortman, 4 C Schuiterd, 5 Joh. Paalman. In de klasse 250 cc senioren kreeg de als favoriet gestarte Jan Oosterink voor de zoveelste keer in dit seizoen met onoverkomelijke moeilijkheden te kampen. De Vordenaar had zich na zijn gebruikelijke minder snelle start juist opgewerkt naar de eerste plaats, toen zijn Montesa er volledig de brui aan gaf. De eerste manche eindigde daar door in een zege voor Fons Nijhof met Herman van Hoegee als goede tweede. Ook in de tweede manche waarin Jan Oosterink niet meer van start ging. voerde Fons Nijhof enige ronden het veld aan. Na drie ronden nam Matje Hensen de kop over en bleef daar ondanks verwoede aanval len op zijn leidende positie van Fons Nijhof en Gert Demoed. In de klasse 250 cc junioren toonde Henk Poorte uit Nijverdal overduide lijk aan niet van plan te zijn in deza voor hem nieuwe omgeving lang als juniorrijder mee te draaien. Poorte, die in de lichtere klassen al jaren tot de „groten" behoort en over voldoen de routine beschikt om ook bij de kwartliters een vooraanstaande rol PllM BROER DIRCKX in actie. te kunnen gaan spelen, won zijn se rie en duldde ook in de finale geen van zijn concurrenten in zijn omge ving. De eerste serie eindigde bijzonder triest voor de Hellendoornse coureur Cor Veldkamp, die in leidende posi tie in de laatste ronde ten val kwam en met een gebroken been naar het ziekenhuis moest. De zege ging daar door naar Harm Wemmenhove uit Zuidwolde. In de tweede serie bleef Henk Poorte oud-international Wiebe Plötz en streekgenoot Jan Thijhuis nèt voor. In de finale stuurde Poorte zijn snelle Montesa met grote over macht op de eindzege af. In een uitstekend gespeelde wedstrijd is het het tweede elftal gelukt de bei de puntjes te pakken tegen de ietwat tegenvallende Tukkers uit Albergen. Wel hield men door met man en macht te verdedigen de strijd tot de 43ste min. gelijk, maar toen Barenó 'n ffectvolle hoekschop inzond, wist de keeper deze niet te verwerken, maar belandde via zijn handen in het doel, 1-0. Na de thee pakten de roodzwarten de zaak direct weer goed aan het was Gierman die in de 7e minuut de vrije ruimte inging en met een strak schot 2-0 liet aantekenen. Sietze Meinsma die zijn afbrekende" taak op het middenveld liet voor wat het was, doelpuntte met een lob over de Al- berger goalie (3-0). Een fraai opge zette „een-twee" combinatie tussen Soer en Krikke bracht Soer in een uit stekende psotie en dat betekende 4-0. Vijf minuten voor het einde bepaal de Wim Reilink met een zeer fraai doelpunt de eindstand op 5-0. Hier mee is Holten gerechtigd tot spelen van 'n promotiewedstrijd. Wie de tegenstander zal zijn is nu nog niet bekend, maar dit zal over niet al te lange tijd bekend worden. Ook deze wedstrijd heeft voor Hol ten 4 weinig problemen gekend. De voorhoede van de Rijssenaren was totaal ongevaarlijk hoewel ze toch nog twee doelpunten scoorden. Hol ten nam in het midden van de eerste helft de leiding toen de doelman van RKSV een schot van J. Pasop liet glippen. Even later was het 2-0 toen Arie Jansen een voorzet losliet die achter de doellijn werd gestopt. Net voor rust maakten de oranje-witten nog een tegentreffer. Al snel na rust liep Holten utt tot 3-1 door J. Pasop en tot 4-1 door een vrije trap van W. Klein Velderman, waarbij de bal in eigen doel werd geschoten. In dezelf de minuut scoorde RKSV nog toen 'n afstandsschot dat onder de graaien de handen van doelman Van de Maat in het net verdween, zodat de eind stand 4-2 werd. Een wedstrijd, die weinig om het lijf had gezien de uitslag. De ruststand was 1-0 in het voordeel van Enter BI. Direct na rust kwam de gelijkmaker. Er kwamen aan beide kanten nog ve le kansen, maar deze werden niet benut. Nog één wedstrijd en de com petitie is ten einde. Volgens de lei ders van BI hebben de spelers last van voetbalmoeheid. Reeds in de derde minuut kon de Hol tense supportersschare juichen voor het eerste doelpunt. Maar de vreug de was van korte duur. Vijf minuten later namen de Blauw Witters door enkele misverstanden in de Holtense defensie geheel onverwachts de lei ding. Cl leek wakker geschrokken en nam meteen het heft in handen. Nog voor rust werd de score omgebo gen in een 3-2 voorsprong. Na rust was Holten C! de toonaangevende ploeg. Een doelpunt kon niet uitblij ven. Een prachtige één-twee combi natie en een daverend afstandsschot luidde de ondergang van de Blauw Witters in. De eindstand werd 4-2 voor Holten Cl. Door deze fraaie overwinning heeft Holten Cl zijn theoretische kans op het kampioenschap behouden. De dames van de SV Holten speelden hun eerste competitiewed strijd tegen het damesclffal van „BCSV" te Bome. Ze hadden aan de Bomse dames een „makkie" zo als blijkt uit de score 8-0. Mét ó'e rust was het 2-0. De doel punten werden gemaakt door J. Broekhuis (3x), D. Krikkink en M. van Dijk (3 x). Het 2e elftal van SV „Holten" kreeg klop van Hector uit Goer met 4-2. Klasse zijspannen senioren en inter nationalen: Eerste manche: 1. Ton van Heug- ten-Dick Steenbergen, Amersfoort, Ya maha-Wasp, 2. Broer Dirkx-André Godschalk, Valkenswaard, Norton- Wasp; 3. Jan en Theo ten Theij, St. Isidorushoeve, BMW-EML; 4. Herman Hilderink-Fons ten Vregelaar, Haaks bergen, Norton-Wasp; 5. Fons van Heugten-Henk Middelkoop, Stouten- burg, Norton-Wasp. Tweede manche: 1. Dirkx-God- schalk; 2. Ton van Heugten-Steen- bergen; 3. Frank den Edel-Ad Groten dorst, Gouda, Norton-Wasp; 4. Gebrs. Ten Thije; 5. Paul van Heugten-Joop Jansen. Einduitslag: 1. Dirkx-Godschalk; SOS bl-Bl. Wit bl 2-0 Al direkt in het begin haddon de Blauw Witters diverse goede kansen, die helaas niet benut werden. De te genstoten van SOS werden goed uit verdedigd, zodat de ruststand 0-0 was. Na de rust probeerden onze jongens door te drukken, maar ook nu werden opgelegde kansen gemist: 15 minu ten voor het eindsignaal scoorde SOS onverwacht, waardoor ons gehele elf tal in elkaar „klapte". Dit gaf SOS de gelegenheid nogmaals te scoren. Ondanks dat verlies willen we toch proberen het einde van de competitie goed af te sluiten. Dit kan alleen als iedereen zich voor het elftal inzet, en je niet op andersmans fouten let. Bl. Wit b2-DES b2 1-7 Blauw Wit heeft zich zaterdag van z'n slechtste kant laten zien. In de eerste helft, met de wind tegen, speelde het elftal zeer slordig en DES kwam dan ook erg gemakke lijk aan een 5-0 voorsprong. In de tweëde helft kwam er even een opleving en werd er een prach tige tegengoal gescoord. In de laai fase van de wedstrijd liet Blauw Wit zich weer wegspelen en kon DES nog 2 maal scoren. Holten cl-Bl. Wit cl 4-2 Zaterdag werd voor de competitie deze plaatselijke derby gespeeld. Al I direct na aanvang werd de doelman van Blauw Wit verrast door een af standsschot. Niet aangeslagen door deze 1-0 ach terstand wist Blauw Wit door een mooi doelpunt van Teun Schuppert gelijk te komen. Door Nico Beldman kwamen ze zelfs op een voorsprnog van 1-2. Hierna kwamen de rood-zwarten beter in hun spel en wisten van ei> kele fouten in de achterhoede van Blauw Wit dankbaar gebruik te ma ken. Ruststand 3-2. Deze stand bleef tot ver in de twee de helft gehandhaafd, maar het slot- offensief van Holten resulteerde in hun voordeel. Door beter benutten van de kan sen een verdiende overwinning voor Holten Cl. Toernooiresultaten Bl. Wit cl Als deelnemers aan het jubileum- toernooi van de TVB, hebben de Blauw Witters uit twee wedstrijden weinig resultaat weten te behalen. Op 13 april werd de uitwedstrijd tegen Hector Cl verloren met 2-1 en maan dagavond kwam men in de thuiswed strijd tegen GFC C2 niet verder dan een gelijkspel, 0-0. Ondanks veel over wicht en balbezit wist men „geheide kansen" niet te benutten. Men ging. agen tegen de klok om de volle winst alsnog te pakken, maar 't eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter H. Stappenbeld was onverbiddeijlk en zodoende bleef het bij één puntje. Blauw Wit heeft zaterdagmiddag op „Meermanskamp" de kans om de competitie 1973-74 winnend af te slui ten niet benut. Reeds na 5 minuten leek hetér óp dat dit wel zou ge beuren toen Henk Aanstoot, na slecht uitverdedigen van de achterhoede van de Rijssense gasten de doelman met een keihard schot in de linker bovenhoek geen schijn van kans gaf. Blauw Wit kreeg vlak daarop weer een goéde kans maar het harde schot van Ep Beidman werd door de paal gekeerd. Na plm. een kwar tier spelen kwam SC Rijssen door Berend Kreijkes op 1-1 door een mis verstand in de Blauw-Wit achterhoe de. Vlak voor de rust schoot Ab Jan sen buiten bereik van de doelman, rakelings over en verrichtte Frans van Gennep nog een prachtige red ding bij een harde kogel van rechts binnen Baan. Rust 1-1. Na de thee wogen de partijen aar dig tegen elkaar op en voor beide doe len deden zich hachelijke situaties voor. In de 68e minuut waren de gas ten heel dicht bij een voorsprong toen Kreijkes een door Thalen slecht geno men uittrap meteen keihard retour neerde. Het geluk was hierbij op de hand van Blauw Wit want de bal ging enkele centimeters naast. Het laatste kwartier sprak de betere conditie van Blau\V Wit mee en de rood-witten kwamen bij uitzondering nog tot aan vallend spel. Blauw Wit maakte toen, DETO 6—Blauw Wit 2 2.30 u. SVZW 6—Blauw Wit 4 1.30 u. Blauw Wit 3—SW 3 2.30 u. JUNIOREN: Al. Bl en B2 zijn vrij. Blauw Wit ClVesos Cl 10.30 u. Sp. Rijssen C2Bl. Wit C2 2 u„ ver trek 1.30 u. Nijverdal DlBlauw Wit Dl 1.45 u„ vertrek 1 u. Blauw Wit ElDES El 10 u. maandag 29 april Blauw Wit Cl—Enter Cl 18.30 u. Excelsior DlBlauw Wit Dl 18.30 u. vertrek 18 u. woensdag 1 m®i Blauw Wit El—WW E2 19 u. Excelsior F1Blauw Wit F1 18 u. vertrek 17.30 u. donderdag 2 mei Blauw Wit Al—GFC Al 18.30 u. GFC Bl—Blauw Wit Bl 18.30 u. ver trek 17.45 u. evenals veelal in de le helft de gro te fout alles door het midden te spe len. Men betrok de snelle linksbuiten Henk Aanstoot veel te weinig in het spel. Tien minuten voor tijd werd Henk Aanstoot Sr. binnen de 16 me ter „gevloerd" een overtreding waar in de scheidsrechter, die ook in de eerste helft Blauw Wit een zuivere strafschop onthield, geen penalty zag. De vrije trap werd door Aanstoot naast geschoten Vlak voor het einde raakte Gerrit Dikkers bij een botsing met z'n eigen doelman geblesseerd en hij moest in het St. Geertruiden Zie kenhuis te Deventer voor nader on derzoek wordeh opgenomen. Heel Blauw Wit groet hem hartelijk er wenst hem van harte spoedig her stel. Stand le klasse A: Kloosterhaar (1) 18 14 3 1 31 59-15 VESOS (2) Drienerlo (3) DVO (4) 18 Bl. Wit (5) 18 Sp. Rijssen (6) 18 Sp. Denekamp (7) 17 Sp. Daarle (8) 18 Boswinkel (9) 17 Eeversberg (10) 16 18 13 3 2 29 41-20 18 12 1 5 25 36-17 18 7 6 5 20 29-21 18 7 4 7 18 36-26 18 5 8 5 18 27-30 6 7 14 18-20 2 13 8 16-41 3 13 5 19-65 2 11 4 13-37 Twee winstpunten in mindering. In de 2e klasse A Is Boekelo er toch nog in geslaagd, via een grote overwinning op Drienerlo 3, zich naast Esgoo 3 op de eerste plaats te plaatsen, zodat tussen deze beide teams nog een beslissingswedstrijd om het kampioenschap moet plaats vinden.- Dr. Max Euwe 1 wil zich re habiliteren voor het zwakke seizoen door de moeilijke uitwedstrijd tegen Almelo 2 waarschijnlijk te gaan win nen. In de 3e klasse A heeft kampioen Borne ook de laatste wedstrijd in winst omgezet, zodat zij geen match- punt hebben verloren. Holten behaal de tegen Raalte de volle winst, terwijl Almelo 5 een grote nederlaag te slikken kreeg tegen de reserves van Ommen. In de 3e klasse B heeft Vrie zenveen 2 gewonnen van Hardenberg 3. Hardenberg 2 maakte dit weer goed door Dalfsen 2 met grote cijfers te verslaan. In de 3e klasse C is Delden 3 kampioen geworden door winst op Hengelo 4. De concurrenten in deze klasse, Hengelo 3 en Haaksbergen 2 moes ten elkaar bestrijden. Hengelo 3 heeft deze slag duidelijk in haar voordeel beslist, Waardoor Hengelo 3 evenveel matchpunten verzamelde dan Delden 2, maar de bordpunten slaan over in het voordeel van de Deldenaren. Haaksbergen 3 en Stork 2 deelden broederlijk de punten. Eibergen bleek net iets sterkér dan de reserves van Winterswijk. UITSLAGEN: 2e klasse A: Haaksbergen 1Fa- vorita 1 21/s-71/:Drienerlo 3Boeke lo 1 1-9, Dr. Max Euwe 2Winters wijk 3-7. Almelo 2Dr. Max Euwe 2 3Vi-4Vt v.l. 3e klasse A: Raalte 1Holten 1 2Vi-5Vs, Borne 1Nijverdal 3 6-2, Al melo 5Ommen 2 2-6. 3e klasse B: Hardenberg 3Vrie zenveen 2 2-5 v.l., Dalfsen 2Harden berg 2 2-6, Ommen 3Dalfsen 1 naar 25 april versch. 3e klasse C: Delden 2Hengelo 4 6-2 Delden 2 kampioen, Haaksbergen 3Stork 2 4-4, Winterswijk 2Eiber gen 1 3-5, Hengelo 3Haaksbergen 2 5»/t-2Vs. STANDEN: 2e klasSe A: 1 en 2 Boekelo 1 14 uit 8 51 en Esgoo 3 14 uit 8 51; 3 Fa- vorita 1 11 uit 8 5D/s; 4 Winterswijk 1 9 uit 8 43'/=; 5 Almelo 2 9 uit 7 37»/s 6 Drienerlo 3 6 uit 8 36; 7 Haaksber gen I 4 uit. 8 36; 8 Dr. Max Euwe 1 3 uit 7 28l/s; 9 Dr. Max Euwe 2 O uit 8 15. 3e klasse A:1 Borne 1 14 uit 7 41 2 Ommen 2 9 uit 7 33'/2, 3 Nijverdal 2 9 uit 7 28, 4 Raalte 1 8 uit 7 27,5 Holten 1 7 uit 7 29, 6 Almelo 5 6 uit 7 296, 7 Goor 2 3 uit 7 24, 8 Nijverdal 3 0 uit 7 14. Holten C2 heeft het zaterdagmiddag wel iets te gemakkelijk opgenomen tegen Excelsior C3 uit Rijssen, wat gezien de overwinning destijds thuis met 9-0 niet zo verwonderlijk was. Bij de rust was de stand 2-0 in het voordeel van Holten. Nadat van speel- helft was gewisseld kwam Excelsior na vijf minuten sterk opzetten en wist zelfs, na grove blunders in de Holter verdedediging, de stand op 2-2 te brengen. Gelukkig kon de Hol ten midvoor na lange tijd ook weer eens een doelpunt maken en verkreeg Holten weer een voorsprong. In de slotfase werd' de eindstand bepaald toen Excelsior wederom door fouten in de achterhoede van Holten kon te- genscoren. De achterhoede van Hol ten mocht zaterdag wel erg gelukkig zijn met zo'n produktieve voorhoede. In een niet al te best ges-peelde wed strijd heeft Holten El verdiend verlo ren van Enter V. Sommige spelers hadden deze middag te weinig inzet om het de Enternaren moeilijk te maken. Voor rust bracht de tegen stander de stand op 1-0. De wisseling in de rust mocht echter niet ba ten. Enter V. "bleef druk uitoefenen, hetgeen resulteerde in een tweede treffer, wat ook de eindstand werd. Zaterdag a.s. de uitwedstrijd tegen koploper Excelsior. Probeer een punt je mee te nemen uit Rijssen. Een grandioos spelend E2 heeft in de uitwedstrijd tegen de koploper een fantastische overwinning behaald', 'n In de eerste helft met negen man spe lend ,E2 wist. in de. eerste vjjf ,min,u,r ten reeds mét'1-0 'VOór te komen'. E2' bleef doorgaan en nog voor rust werd het 3-0. Na rust kreeg E2 er twee spelers bij van E4, SWN wist na tien minuten tegen te scoren. E2 bleef het spel dikteren en ook dankzij de kee per kwamen er niet meer tegendoel punten. Een grandioos resultaat van E2. A.s. zaterdag thuis tegen MVV. Als we zo ook spelen tegen MVV dan kunnen we de punten ook in Holten houden. Eén kwartier kon Holten E4 het bolwerken tegen SVVN E3. In dit ene kwartier speelde E4 goed voetbal. De achterhoede kwam goed op zodat SWN E3 vaak buitenspel liep. Na dat ene kwartier bleek toch dat on ze jongens niet opgewassen waren te gen de donker gekleurde spitsen van SVVN E, het werd dan ook 'n treu rige 7-0 nederlaag. In een wedstrijd met grote inzet wisten onze jongens een verdiende overwinning te behalen op Excelsior waar vorige week in Rijssen nog te gen gelijkgespeeld werd. Na ongeveer tien minuten kwam er een voorzet van links welke door een speler van Excelsior in het eigen doel werd gedeponeerd. Na rust een aanvallend Excelsior dat pech had toen er een schot op de paal terecht kwam. Holten kwam ui tde verdediging en wist Excelsior terug te dringen. De gevaarlijke linksbuiten van E6 wist nog twee doelpunten te scoren, zodat de eindstand werd bepaald op 3-0. Door deze overwinning heeft E6 uit de laatste vier wedstrijden zeven pun ten behaald. Een goed resultaat. Zaterdag jl. hebben de jongste pu pillen gewonnen door een grandioos doelpunt van de laatste man. Hij pas seerde een paar spelers en wist be heerst te scoren. Hierna ging de wedstrijd gelijk op en kregen beide partijen wel kansen maar deze wer den niet benut. Een paar maal werd er nog tegen de paal geschoten maar doelpunten bleven uit. Na rust kwam SDOL nog wel even fel opzetten maar de ach terhoede wist dit goed te verwerken. Toen de scheidsrechter voor de laat ste maal floot had E7 weer 2 punten binnengehaald. Een goed resultaat van de jongste pupillen. Er werd afgelopen vrijdagavond in het Ontmoetingscentrum De Meer manskamp felle strijd geleverd om het officieuze tafeltenniskampioen schap van Holten. Na enerverende strijd met verschillende beslissings games mocht Henk Warrink zich ten slotte de sterkste van de 24 deelne mers noemen. In de finale poule ver sloeg hij verrassend G. Aaldering (Bathmen) die op zijn beurt H. te Wolthuis naar d® derde plaats ver wees. Voor de 4e t.m. 6e plaats klas seerden zich D. Meuleman. A. Mark voort en H. Prinsen. In het troost- toernooi voor de eerste verliezers, legde op tafel 2 A. Nijland beslag op de eerste plaats, gevolgd door H. Tey- geman (Bathmen) en H. ten Velde. M. Baltus, B. Wechstapel en J. Aaf- tink sloegen zich naar de 4e t.m. 6e plaats. Na afloop werden aan dr winnaars een wisselbeker en een vier tal plaquettes uitgereikt door het or ganisatieteam W. Gutlich en J. ten Velde die deze tweede tafeltennis wedstrijd in samenwerking met de sv Holten Kantinecommissie organiseer den.

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5