mmmmm WONNINK's iationaSe Actie node Krabweerd puzzel nr. 9 ationale Actie Rode Kruiswoord' puzzel nr. 9 medewerking van Uw nieuwsblad HALMEU B.V. Fa. 6. J. Haneveld bezorger! ster) verkoper) ster) Straalbedrijf Holten Straalbedrijf Holten Moor uw tuin voor direkte levering 1.60 1.35 Met medewerking van Uw nieuwsblad U kunt deze week winnen: PHILIPS SINGER CENTRA EincS- hoofdprifzers Prijzenpakket En voorts deze reeks prijzen: Doei van de actie Zö inzenden SPEEL NOG EVEN MEE IN DE RODE KRUIS WOORDPUZZEL Eetvbwnh umm um-aomm ovm kmvgaai tTLEESPRODUKTEN 980 10.80 470 Prachtig gehakt 450 400 300 350 Poulet 395 450 WEEKENDREKLAME De warme bakker FIRMA A. M. NIJKAMP ZONWERING! Donu,0 i.4 maart 1974 6 De hoofdprijs in de negende ronde, waarvan op 1 april de trekking plaats vindt, is natuurlijk weer een schitte rende kleurentelevisie van Philips Ne derland ter waarde van 2595. Iedere deelnemer hoopt dat prachtige toestel te winnen. De tweede prijs valt ook niet te ver waarlozen: een complete Starlet 353 naaimachine van Singer N.V. te Am sterdam. De waarde daarvan is 549, maar U kunt hem al voor 1 winnen, els U uw oplossing tijdig inzendt. Voor de derde prijs is ditmaal voor een drietal fietsen gekozen: één voor mevrouw, één voor meneer en één voor meisje of jongen. Dit unieke ge schenk van de Vereniging Centra te Amersfoort vertegenwoordigt een waarde van 447,50. Alle reden dus voor het hele gezin om aan de Rode Kruiswoordpuzzelactie mee te doen. Voor de vierde prijs is ditmaal weer een achtdaags kris-kras-abonnement 1e klasse voor twee personen van 144 geschonken. Nu U toch niet meer zo hard met uw auto mag rijden, kan zo'n treinabonnement de basis voor een unieke vakantie betekenen. Vele andere prijzen Naast deze grote prijzen zijn er nog tal van andere, die het bijzonder aantrek kelijk maken aan de actie mee te doen. Want U dingt nog mee naar: Een Daaiderop Presto snelkookpan van 91,85. Voor mensen met smaak en haast. Beschikbaar gesteld door Van Perlstein Roeper Bosch N.V. te Amsterdam. Een koffiezetapparaat van 75, van Douwe Egberts Nederland b.v. te Utrecht Een heer lijk apparaat voor heerlijke koffie. Een tricot herenpyama van 36,50. We hebben het eerder gezegd: om van te: dro-. men. Dankzij Sir Edwin b.v. te Wildervank. Een handzaag van 35,50. Handzaam en handig. Dank U wel Sandvik Staal n.v. te Schiedam. Een blikradio van 25, van Coca Cola Ex port Corporation te Amsterdam. Om uw dorst naar muziek te lessen. Een kalkoen van 3 kg ter waarde van 25, Het Produktschap voor Pluimvee en Eieren bezorgt U een kolossaal maal. Een doos kauwgommix van 24. Maple Leaf b.v. te Amsterdam voorziet U van een ein deloze hoeveelheid. Een puzzelwoordenboek met 150.000 tref woorden van 16,90. Uitgeverij Luitingh b.v. Publishers te Laren N.H.-maakt dat U de Rode Kruiswoordpuzzel feilloos kunt oplos sen, zodat de kans op een prijs steeds groter wordt. Een autowashandschoen Giemme NT van 10,95. Dankzij de firma G. van Amersfoort te Zeist rijdt U weer in een schone auto. Voor de trouwe deelnemers liggen straks o.m. te wachten: Een luxe Dickson stacaravan van 10,000, een geschenk van b.v. Caravan Import Dick Wissink te Willeskop. Voor al uw vrije tijd. Veel kans op kSein© prijs Tenslotte zijn er weer meer dan hon derd blocnotes met ballpoint in een aardige omslag ter beschikking ge steld, zodat er in elk geval bij de lezers van ieder nieuwsblad - ook dit! - een prijs valt. Talloos zijn de deelnemers die al een prijs in de wacht hebben gesleept. Doe dus vooral mee. Een Mark-orgel van 2295, afge staan door Benelux Musical Instru ments b.v. te Rijswijk. Een heerlijk geluid. Zoek dus iedere keer in dit blad naar de Rode Kruiswoordpuzzel. Los hem op en stuur hem in. Voor duizenden gehan dicapten en voor Uzelf. 'Om aan het slot van de actie te kunnen mee dingen naar de eindhoofdprijzen dient men aiie letters E van de oplossingen van.de in totaal 13 puzzels op te tellen. Wie de vorige opgaven niet meer heeft kan een krant met alle puzzels tesamen bestellen, die in meï verschijnt. Men richte daarvoor een brief kaart met 1 extra aan postzegels aan het Nederlandse Rode Kruis, Prinsessegracht 27, Den Haag, of storte een bedrag van 1 op giro 30 46 000 van datzelfde Rode Kruis. „Geef gehandicapten een vakantie" blijft de slogan voor deze nationale Rode Kruisactie, waarbij U ook deze week weer voor duizenden guldens aan prijzen kunt winnen. U lost de puzzel op, stuurt de gevonden slagzin vóór 27 maart in en dingt mee naar onderstaand prijzen pakket. In mei kunt U in aanmerking komen voor de eindhoofdprijzen zoals een Dickson stacaravan van 10.000 en een Mark-orgel van 2295. Daarvoor dient men alle letters E van de op lossingen van de in totaal 13 puzzels te tel len, Wie de vorige opgaven niet meer heeft, kan vast een krant met alle puzzels tesamen bestellen. Men kan daarvoor een briefkaart met 1 extra aan postzegels aan het Neder landse Rode Kruis, Prinsessegracht 27 in Den Haag richten of een bedrag van 1 stor ten op giro 3046000 van datzelfde Rode Kruis. 32 33 34 35 Voor deze week zijn de volgende fantas tische prijzen uitgeloofd: 1. Een kleurentelevisie van Philips Nederland - 2595 2. Een Starlet 353 naaimachine van Singer n.v. Amsterdam - 549 3. Drie fietsen, voor man, vrouw en kind. Van de Vereniging Centra Amersfoort - 447,50 4. Een 8-daags kris-kras NS-abonnement 1e klas voor twee personen 144 5. Een Daaiderop Presto snelkookpan van Van Perlstein Roeper Bosch n.v. Amsterdam - 91,85 Horizontaal: I. koper - 4. lengtemaat - 8. lager onderwijs (afk.) - 10. muzieknoot - II. voedingsmiddel - 13. gaarne - 16. maanstand - 17. mak - 19. euro- peaan - 20. noorse god - 21. schip - 23. lof - 25. turkse bevelhebber - 26. deel van de hals - 28. telwoord - 30. heidemeertje - 32. ons (eng.) - 34. klein hert - 36. meteen - 38. familielid - 39. plant - 41. was ge tekend (afk.) - 42. cerium (afk.) - 43. bijwoord - 45. soort hout - 46. vr. dier. Verticaal: 1. voertuig - 2. reeds - 3. bijwoord - 5. bar - 6. voorzetsel - 7. kwajon gen - 9. kledingstuk - 12. dieren- I geluid - 14. elasticiteit - 15. godin van het onheil - 16. boom - 18. schriel - 20. roofvogel - 22. paling - In onderstaand diagram vult U nu de letters in die U op de gelijk- 24- een zekere - 27. verwachting genummerde vakjes van de puzzel hebt. gevonden. De zin die bij koesteren - 29. kloosterbroeder - een goede oplossing ontstaat, stuurt U op elders aangegeven 30. redeloze dieren - 31. voertuig - w|ize in-33. uitgesloten aansprakelijkheid (afk.) - 35. roem - 37. rijksweg (afk.) - 39. redeloze dieren - 40. ontkenning - 42. cent (afk.l - 44. regeringsreglement. en Eieren Zeist), een doos kauwgommix van 24 (Maple Leaf b.v. Amsterdam), een puzzel woordenboek van 16,50 (Uitgeverij Luitingh b.v. Publishers Laren N.H.) en een autowashand schoen Giemme NT van 10,95 (Fa. G. van Amersfoort, Zeist). Tenslotte zijn er 111 blocnotes met ballpoint in een bijzondere omslag ter beschikking gesteld. Een verrassing voor de deelnemers van elk blad. Een koffiezetapparaat van 75 (Douwe Egberts Nederland b.v. Utrecht), een tricot heren pyjama van 36,50 (Sir Edwin b.v. Wildervank), een handzaag van 35,50 (Sandvik Staal b.v. Schiedam), een blikradio van 25 (Coca Cola Export Corporation Amsterdam), een kalkoen (3 kg) van 25 (Produktschap Pluimvee Jaarlijks brengen vijfduizend gehandicapten een week vakantie door aan boord van de (nieuwe) J. Henry Dunant en in de twee vakantiehuizen van het Nederlandse Rode Kruis. Dat kost geld. Geld dat U nu bijeen kunt puzzelen. Talloze chro nisch zieken en invaliden zullen er U dankbaar voor zijn. En niet alleen zij, ook hun familieleden door wie zij week in week uit worden verzorgd. Indirect krijgen ook die de gelegenheid even op adem te komen. Doe dus vooral mee aan deze Rode Kruiswoordpuzzelactie. U stuurt de gevonden slagzin op een brief kaart naar het speciale adres van het Nederlandse Rode Kruis, Postlaan 27, 's-Grgvenhaqe. Plak naast de gewone frankering (30 cent) minimaal 1,(maximaal 5,aan gel dige postzegels. U kunt net zoveel oplossin gen inzenden als U wilt, mits voldoende gefrankeerd. U kunt ook uw oplossingen op een girobiijet (geen girobetaalkaart) schrijven. Maak dan tenminste 1,óf zoveel U wilt over op giro 30 46 027 van het Nederlandse Rode Kruis te, 's-üravenhage. Uw oplossing moet op 27 maart binnen zijn. Op 1 april trekken in Bergen (N.H.) notaris Van Beusekom uit 's-Gravenhage en notaris Brons uit Bergen de fantastische prijzen. De vergunning voor deze puzzelactie ten bate van de Rode Kruis-vakantieprojecten voor chronisch zieken en invaliden is ver leend door de Staatssecretaris van Justitie, ij besluit van 31-10-73, nr. L.O. 700/143/230. Deze week staat de negende puz zel van de Rode Kruis-actie „Va kantie voor gehandicapten" in de krant. We naderen het einde en dat betekent eigenlijk dat alle le zers nog even zouden moeten mee doen om een zo hoog mogelijk to taal be.clrag bijeen te brengen voor het Rode Kruis, dat dankzij deze actie chronisch zieleen en invali den een week lang kan blijven ont vangen aan boord van de J. Hen ry Dunant of in zijn twee vakan tiehuizen te Wezep en De Steeg. Onder de vele brieven die hei Rode Kruis ook de afgèlopen week weer van prijswinnaars ontving was er één van een vrouw uit Vo- lendam die niet alleen bedankte voor het schitterende kleurentele visietoestel dat zij had gewonnen, maar ook in enkele woorden dui delijk maakte hoe belangrijk het doel is waarvoor gepuzzeld wordt. Eigenlijk behoeft daaraan niets- te worden toegevoegd. Er is veel leed in de wereld, dat het Rode Kruis kan helpen verzachten. Helpt U het Rode Kruis helpen door aan de nationale Rode Kruis- wooi-dpuzzelactie mee te doen. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK HOLTEN - Oranjestraat 9 - tel. 05483 - 1469 Nijverdal Nijverheidsweg 1 - Tel. 05486-3598 Enschede - Oldenzaalsestraat 250 Telefoon 05420-23802 Almelo - Ootmarsumsestr. (naast Nettorama) Telefoon 05490-62692 Bctermaise varkenslapjes QAA per kilo «»"v Schenkel CAE per kilo VfcÜ Schouderkarbonade 650 Bib-haaskarbonade JgQ Vleesribbetjes 025 SVüager rundvlees 1 kilo Biefstukvlees 1 kilo Bakiappen (bief lappen) 1 kilo Doorregen rundvlees 650 Verse worst 1 kilo kilo Mager ribvlees-braadstuk 880 Gehaktballen 10 stuks Magere speklappen AffiA 1 kilo Mager rundergehakt 675 Hamburgers 5 stuks Biefstuktartaar 5 stuks soepbeen gratis - 500 gram Runderlever 1 kilo dagelijks, behalve 's maandags. Nij verdal geopend: vrijdags van 9.00 tot 18.00 uur; zaterdags vin 8.00 tot 12.00 uur. Enschede geopend: dinsdag-, donderdag-, vrijdag, en zaterdag morgen. Geopend in Almelo: Opgave van bestellingen KOSTERSPAD 6 - HOLTEN Bloeiende Heide in soorten Rozen in 30 soorten Coniferen van klein tot groot Thuja, Ligustrum en Berberis voor haag. Bloemheesters, Klimplanten, Sicrbomen, Fruitbomen, Vaste planten, Compost, Mest. enz. vindt U in de grootste sortering bij TUINCENTRUM - KWEKERIJ TUINAANLEG Telefoon 05738 387, Holterweg 56, Laren Gld. TEVENS HET JUISTE EN VERTROUWDE ADRES VOOR TUINAANLEG. BEZOEKT ONZE KWEKERIJEN Zaterdags tot 4.30 uur geopend Tompoucen Goudse moppen Een fris-vers banketbakkersproduct van de SALLAND-TWENTE BAKKERIJEN B.V. HOLTEN Verkrijgbaar bij bakker en levensmiddelenbedrijf Wij vragen voor zo spoedig mogelijk een flinke in bezit van rijbewijs. Vijfdaagse werkweek, goede beloning sociale voorzieningen. Dijkerhoek - Telefoon-05483-1301 Straalt al uw Staalconstructies Transportmiddelen Containers Huizen Zwembaden Wij verwerken Staal Grit Karborundem Korund Wij spuiten voigens een nieuw systeem onder 300 atu o.a. Coatings Epoktie Zinkstofcompounds Menie Zware coatings Wij werken mobiel met de modern ste apparatuur. Vraag vrijblijvend prijsopgaaf. Beleefd aanbevelend: Churchillstraat 111, tel. 05483-2278 MARKISOL ZONNESCHERMEN LUXAFLEX JALOEZIEËN Vraagt vrijblijvend prijsopgave bij Luxaflex producten centrum ZIET ONZE ETALAGE

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 6