Bouwfonds gaat woonproblemen telefonisch te lijf Opnieuw een gelijkspel voor BAÏO I Blauw Wit verloor onfortuinlijk van Kloosterhaar Resultaten Blauw Wit-junioren Resultaten jeugd S.V. „Holten" Hockeynieuws Verslag van zesde ronde der 3de klassers „Belt U maan Eversberg 3 - Blauw Wit 2 1-2 7 Doe ook mee aan de Kode Kruiswoordpuzzel BI. Wit al-Excelsior a4 2-1 BI. Wit bi -Omboog bl 2-2 PROGRAMMA BLATJW WIT H. J. NEKKERS BESTE SCHUTTER Uitslag bridgeclub Holten CARNA-VOETBAL Schaakbond Overijssel Dames voetbal PROGRAMMA JUNIOREN -PUPILLEN Zaal voetbal Goor Veldtraining Holten - De Haar Verslag - Rood-Wit SMHC c-Holten c Wedstrijd-programma Vrijdag 22 februari 1974 Blauw Wit heeft zich zaterdag niet gauw gewonnen gegeven tegen kop loper Kloosterhaar, maar vrouwe Fortuna was de thuisclub beter ge zind. Blauw Wit startte overtuigend met goede combinaties. Vooral in de ach terhoede en op het middenveld stond men z'n mannetje. Opvallend was dat verschillende spe lers op het gladde veld moeilijk hun evenwicht konden bewaren. Henk Aanstoot (II) raakte al na 6 minuten geblesseerd aan de enkel. Verzorger Bril constateerde een spierverrekking; doorspelen bleek niet mogelijk. Jeugdspeler Jan Ver veda kwam op de rechtsbuiten en B. Rietberg verhuisde naar de linker spits. Het spel verplaatste zich snel van hel ene naar het andere doel. Bij een doelworsteling voor het Blauw Wit doel rolde de bal via een achterspe ler tergend langzaam over de doel lijn. Na 15 minuten 1-0 voor de thuisclub. Even later kreeg Henk Aanstoot (I) een kans, na een goede pass van Ver veda, maar zijn boogbal was te hoog gericht. Ook de goedspelende Wilco Dikkers kreeg een scoringskans, maar schoot naast. Een tweede doelpunt kwam aan de andere kant. Van Bruggen schoot van ver strak en zuiver. Onhoudbaar voor F. van Gennep, die zowel in de eerste als tweede helft uitstekend werk deed. Ook in de tweede helft deed Blauw Wit niet onder voor de gastheren. G. Landewe-erd en J. Thalen gaven in de achterhoede weinig kansen weg. Het spel van Wilco Dikkers viel op door goed positie kiezen en zuiver aangeven van passes. Ook E. Beid- man voetbalde een goede partij. De einduitslag werd 2-0, waarmee Kloos terhaar toch wel wat te veel kreeg. Scheidsrechter Koolman uit Rijssen leidde deze sportieve wedstrijd goed. Dat 't 2e met Eversberg 3 wel de gelijk rekening moest houden, bleek zaterdag middag in de voor onze jon gens lang geen gemakkelijke wed strijd. Eversberg dat direct aan een sterk offensief begon kreeg de Blauw Wit verdediging niet op de knieën. Men begon zelfs aan een rustige op bouw met goede scoringskansen wel ke helaas niet werden benut. In de 37e minuut' was het Schreurs die doorbrak, maar de Eversberg verdediging velde hem binnen de 16 meter-lijn. De strafschop werd door Fockema Andreae feilloos in touwen gejaagd. Na rust een gelijk opgaande strijd, tot in de 35e minuut een kleine verdedi- gingsfout in de Blauw Wit achterhoe de de stand op 1-1 bracht. Maar de Blauw Witters namen geen genoegen moet een puntje en men bleef doorvechten voor de volle winst die drie minuten voor tijd via een mooi doelpunt van Schreurs, binnen werd gehaald. Een sportieve wedstrijd met een verdiende zege voor Blauw Wit. Excelsior startte de eerste helft sterk Een paar doelrijpe kansen werden gemist, maar na 'n kwartier moesten de Blauw Witters tegen een achter stand aankijken. Blauw Wit kwam daarna wel beter in z'n spel, maar de doelpunten bleven in de eerste helft uit. Alhoewel er enkele zeer goede kansen waren. Na 10 minuten tweede helft kwam de balans in evenwicht en vrij snel werd het toen 2-1 door blunderen van de achterhoede van Excelsior. Blauw Wit was al gehavend het veld opgekomen en mroest 10 minuten voor tijd G. Stam ook nog missen. Hij raakte bij een veel te harde en onbe heerste charge" van een Excelsior- achterhoede-speler in de zij gewond en moest van het veld worden gedra gen. In een van Blauw Wit-zijde slecht gespeelde wedstrijd werd met moeite een 2-2 gelijkspel bevochten. Onderschatten van de tegenstander kan kwalijke gevolgen hebben. Na een kwartier spelen werd het 1-0 door Wim Klein Nagelvoort. Snel daarna kwam Omhoog op 1-1. door dat het middenveld totaal verwaar loosd werd. In 35 minuut werd het 2-1 voor Om hoog. Nog voor rust wist Blauw Wit op 2-2 Ie komen door Aart van Spronsen. Na dé thee probeerde Blauw Wit de bakens te verzetten, doch door slecht plaatsen en zeer slecht combineren bleef de stand 2-2 gehandhaafd Wanneer BI de derde plaats wil be houden zal er met meer overleg ge speeld moeten worden. Ook moet er dan gevoetbald worden dat het hele team en.... s.v.p. „minder babbe len". Dus jongens zaterdag gaan we fris van de lever verder en proberen we met goed voetbal de tegenstander RKSV te verslaan, 't Moet lukken! Blauw Wit 2Enter Vooruit 7 Daarlerveen 5Blauw Wit 3 4.1. Blauw Wit 4S.C. Rijssen 6 2.30 u. Excelsior A3Blauw Wit Al 2.30 u., vertrek 1.45 u. RKSV Bl—Blauw Wit Bl 2.30 u. ver trek 1.45 u. Blauw Wit B2SDOL Bl 2.30 u. Blauw Wit C2—Holten C3 13.30 u. (Competitie). ZAALVOETBAL TE GOOR: SVVN C2—Blauw Wit Cl 13.30 u., ver trek 12.30 u. Hector DlBlauw Wit Dl 9.30 u., vertrek 8.45 u. Bij de in zaal „Vosman" gehou den, wedstrijden om, het ,clubkampi- 0.enschap van de Schietvereniging „De Eendracht" waren de resulta ten als volgt: GROEP A: 1, H. J. Nekkers 130 p., 2. J. van Asselt 116 p„ 3. G. J. Schuppert. 115 p., 4. G. Koopman 113 p., 5. H.. G. Paalman 110 p. GROEP B: 1. G. Jansen 120 p., 2. A. Paalman 119 p., 3. D. J. Nijendijk 111 p., 4. A. Drenth 107 p., 5. D. Jan- sen 110 p., 6. A. Schuppert 99 p. GROEP C: 1. A. J. Bieleman 109 p., 2, G. Schöppers 107 p., 3. H. J. Bek- kernens 106 p.. 4. E. Grootentraast 103 p., 5. F. J. Sluiter 98 p.. 6. G. J. Sluiter 82 p., 7, J. Louwenburg 68 p. 1. Heren Dijkstra en Dekker 80 p., 2. heren Geerestein en Teussink 72 p., 3. heren Grobben en van Zoest 69 p.. 5. heren van Witzenburg en 70 p.. 4. heren Hanenburg en Bogaard Ott 60 p, 6. heren Goorman en Groot Obbink 56 p., 7. dames Geerestein en Teussink 53 p.. 8. dames van Witzen burg en Ott 45 p. Waar zullen we heen gaan Nagekomen Varossieau: Dond., vrijd., maand., dinsd., woensd. 14.30 en 20 uur: Love Swedish syle (18 ji\): zaterdag 18.45 en 21.00 uur: Love Swedish style (18 jr.); zaterdagnacht 23.15 uur: Josephi ne, een meisje voor iedereen (18 jr.): zondag 14.30 uur: Het commando der wrake (14 jr.): zondag 16.45. .18.45 en 21.00 uur: Love Swedish style (18 jr.) Cinema Palace: Dond.. vrijd.. zat., maand., dinsd., woensd. 14.30. 16.45 en 21.00 u.: Opstand der Chinese zwaard- vechtei's; zondag 14.15. 18.45 en 21.00 uur: Opstand der Chinese zwaard vechters. Vesos el - Bl. Wit el 2-0 In een, van Blauw Wit zijde, teleur stellende wedstrijd moest Bl. Wit het onderspit deiven tegen een iets pro fessioneler spelend VESOS El. Met de einduitslag van 2-0 mogen de Bl. Witters zeker tevreden zijn. Van het hele elftal bleken alleen Andre Schup pert en Henk Veldhuis in hun nor male vorm te steken. Een wedstrijd om van te leren en dan weer snel te vergeten Bl. Wit e2 - Holten e3 1-1 In een zeer goede wedstrijd heeft Blauw Wit de kans op de volle winst helaas laten liggen. Na een af- standsdoelpunt van Erik Aanstoot bleef Bl. Wit domineren. Echter, een even aarzelende verdediging van Bl. Wit straften de spitsen van Holten keurig af'ën 'wisten' zo de standweer gelijk te-maken. (1-1) edeJ-helft' dei zich nog enige pracht kansen voor di Bl. Witters voor maar zij lieten de ze, deels door pech, onbenut, zodat de wedstrijdpunten uiteindelijk gelijk werdén verdeeld. Bl. Wit e4 - Bl. Wit e5 4-1 (oefenwedstrijd) 1-1 Hoewel het spelen van een oefen wedstrijd doorgaans de krant niet pleegt te halen vanwege het ge ringe belang, menen wij, gezien de op merkelijke uitslag, hiervoor ditmaal een uitzondering te moeten maken. Het tot nu toe onoverwinlijk lijkende, E5 van de heer De Vries ging name lijk griezelig ten onder tegen het E4 van de heer Bosschers. Gezien de stand in de competitieklassement is Om de broodnodige conditie weer wat op te vijzelen wordt er zondag middag op 't sportpark, „Meermans kamp" de traditionele voetbalwed strijd op het sportpark „Meermans kamp" de traditionele voetbalwed strijd gespeeld tussen de „Raad van Elf" en de „Versierders". Het elftal van de Raad van Elf „versterkt" met enkele oud-prinsen, wordt aangevoerd door prins „Jan d'Ontvanger '70" ter wijl de Versierders" in vader Anto- nius Brands (Oud-kapelaan) hun ster ke figuur hebben. De wedstrijd zal on der bijzonder strakke leiding slaan van oud-plaatsgenoot „doktor" Tarz Schutte" uit Markelo. die los uit het polsjs fluitend om twee uur het sein: Ring vrij. verzorgers buiten de lijnen" zal geven. Na afloop is or gaarne gelegenheid vrijblijvend met de moegestreden spelers in de kanti ne een „opkikkertje" te nuttigen. Waarschijnlijk zal prins Berend Wil lem Dapper de aftrap verrichten. In de 3e klasse A gaat Borne regel recht op het kampioenschap af, nu werd Almelo 5 met duidelijke cijfers teruggewezen. Holten wist van Nijver- dal 3 te winnen en Raalte pakte de beide punten bij Ommen 2 weg. In de 3e klasse B kwam Ommen 1 weer tot de maximum score, waar door het nog steviger op de eerste plaats komt te staan. Hardenberg 2 blijft goed volgen door Dalfsen re soluut terug, te wijzen. Vroomshoop v/on met ruime cijfers van Ommen 3. In de 3e klasse C behaalde Delden 2 een forse zege op mede kampioens kandidaat Eibergen, zodat laatstge noemde enigszins terug viel. Hen gelo 4 won van Haaksbergen 2 en Winterswijk 2 speelde gelijk tegen Hengelo 3. Stork 2 behaalde een gro te zege op Rekken. In de 3e klasse D handhaafde Esgoo 4 zich aan de leiding door Oldenzaal 2 te verslaan. Esgoo 5 behaaide een overwinning op de reserves van Boe- kelo, terwijl Favorita 2 nog niet tot een beslissing kon komen tegen Or- denzaal 3. Uitslagen: 3e klasse A. Nijverdal 3- Holten 1 2-6; Ommen 2-Raalte 1 3'/2- 41/:Almelo 5-Borne 1 2-6. 3e klasse B. Vroomshoop 1-Ommen 3 t-2; Vriezenveen 2-Ommen 1 0-8; E5 tot nu toe een zeer goed kandi daat voor het kampioenschap, doch na deze wedstrijd trokken insiders hiervoor geen al te beste conclusie en deden hen het ergste vrezen! Zou E5 lijden aan een inzinking, of zou de transfer van Dick .Jansen, als centraal verdediger bij E4 een goede greep van de heer Bosschers zijn gebleken? De toekomst zal het verder moeten uitwijzen. Vast staat wel oat E5 enige keihaarde trai ningen te wachten zal staan! Bl. Wit e6 - Vesos e3 0-3 Blauw Wit E6 speelde, als nieuw team van de vereniging, zaterdag haar eerste competitiewedstrijd waar bij meteen al bleek dat dit team eni ge zeer goede spelers in zich herbergt. Met name keeper Enter gaf waarlijk professioneel werk te zien. terwijl J. riolink,^:''Kl TGesJjlfrik. AU de Vries KI. "Wasslnk goede beloften toetrnmWHi^ioud'ëW "blid'c toch eens kijken. Zaterdag a.s. spelen deze jongens weer om 11.00 uur tegen Hulzen E4. „Sport in beeld" kan geen fanatieker spelletje voetbal SVZW b2 - BI Wit b2 6-0 'In een vlot opgaande wedstrijd moest Bl. Wit de overwinning aan de tegenstander laten. Een hardwer kende verdediging welke geen afdoen de antwoord had op de constante druk en snelheid van de tegenstander, en een voorhoede die een vijftal kansen niet wist te benutten, dit was het spelbeeld hetgeen resulteerde in een ietwat geflatteerde 6-0 eindstand. Waardering voor de doelverdediger die door goed werk erger wist te voor komen en aan vijf van de zes doel punten absoluut geen schuld had- lil Wie woont, heeft van tijd tot tijd een probleem, onverschillig of hij (of zij) nu een woning huurt of een ei gen huis bezit. ik wil minder geluidshinder en minder stookkosten. Valt er iets te isoleren? hoe krijg ik als bezitter van een eigen huis vermindering op de maandelijkse inhouding van de loonbelasting? hoeveel premie krijg ik als ik dat huis koop? wat is erfpacht nu precies? ik wil dubbele ramen hebben. Wat gaat me dat kosten en waar kan ik daarvoor terecht? waar moet ik op letten als Ik een hypotheek wil afsluiten? m'n huisbaas wil de huur met zo- veel procent verhogen, kan dat zomaar? ik wil graag een douche laten ma ken. Kan ik daarvoor subsidie krijgen? welk belastingvoordeel kan een eigen huis opleveren? Deze en tal van soortgelijke vragen worden dagelijks in vele huisgezinnen gesteld. De problemen hoeven niet altijd even omvangrijk te zijn. Maar het vinden van een oplossing kost vaak toch wel veel hoofdbrekens. Vanaf heden is daar een eind aan gekomen. Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten stelt al zijn kennis en zijn specialisten gratis ter beschikking van particulieren die zitten met een I -v TJ„'iSTBW fc-TSSIOflOriS» T> 1 „Wat een geweldig nieuws en dat op deze dag. Net vóór ik mor gen voor een week of vijf in het ziekenhuis word opgenomen". Dat zei mevrouw Pauw uit Woer den toen zij maandag 18 hoorde dat zij de h-r' zesde serie van de Rode Kruis- puzzelactie had gewonnen: -?en fantastische Philips-kleurentelevi- sie. Elke keer al had zij aan -deze ac tie meegedaan, maar tot nu toe zonder resultaat. Dat wil zeggen: zij puzzelt in de eerste plaats Hardenberg 2-Dalfsen 1 6-1 v.l. 3e klasse C. Haaksbergen 2-Hengelo 4 3-5; Winterswijk 2-Hengelo 3 4-4; Eibergen 1-Delden 2 2I/s-5'/s; Stork 2- Rekken 1 7-1. 3e klasse D. Esgoo 5-Boekelo 2 i Esgoo 4-Oldenzaal 2 6-2; Oldenzaal 3-Favorita 2 3-4 v.l. STANDEN: 3e klasse A. 1 Borne 0 uit 5 32: 2 Nijverdal 2 8 uit 5 20. 3 Ommen 2 6 uit 4 20; 4 Raalte 16 ■it 5 18.5: 5 Almelo 5 4 uit 5 19,; Holten 1 3 uit 5 18.5: 7 Goor 2 1 uit5 '5; 8 Nijverdal 3 0 uit 4 8. '5e klasse B. 1 Ommen 1 10 uit 5 35,5; Hardenberg 2 7 uit 4 20,5; 3 Dalf sen 1 6 uit 5 20: 4 Vroomshoop 1 5 uit 5 19; 5 Hardenberg 3 4 uit 5 18; 6. Ommen 3 2 uit 4 11; 7 Vriezenveen 2 2 uit 4 10,5; 8 Dalfsen 2 O uit4 8,5. 3e klasse C. 1 Delden 2 9 uit 5 30; 2 Haaksbergen 2 7 uit 5 26; 2 Hen gelo 3 7 uit 5 24,5; 4 Eibergen 1 7 uit 5 21,5; 5 Hengelo 4 5 uit 6 18; 1 Stork 2 4 uit 5 20,5: 7 Winterswijk 4 uit 5 19' 8 Haaksbergen 3 3 uit 5 9 Rekken 1 0 uit 5 7. klasse D. 1 Esgoo 4 9 uit 5 28,5; 2 Favorita 2 6 uit 4 18,5; 8 Esgoo 5 6 uit 5 19.5; 4 Het Witte Paard 2 5 uit 5 18; 5 Oldenzaal 2 4 uit 5 17,5; 6 Oldenzaal 3 3 uit 5 18; 7 Boekelo 2 1 uit 5 16. Het eerste damesteam heeft zater dagmiddag in de Nijveróalse sporthal tegen het Vriezenveense Vrivo I een goede partij volleybal gespeeld. Het was een moeizame wedstrijd te gen het boven Bato staande Vrivo en ïr waren veel zenuwen tegemoet ge- Vrivo dat in haar team meer lengte had, was in de le set sterker aan het ngt. Bato kon geen vat op hun smashes krijgen en doordat ze een goede opbouw hadden, werd de le set waarin Bato veel te weinig initia tief had genomen, verloren met 6-15. In de eerste helft van de tweede set kregen we het zelfde beeld als in de le s-et. De Koltense dames stonden af te wachten wat de tegenstander zou gaan doen. Maar in de tweede helft kreeg Bato plotseling vat op het Vrivo-spel. Het blok werd beter en de aanval werd feller, niettemin kwam deze langdu rende set ook op naam te staan van Vrivo met 14-16. In de 3e en 4e set lieten de „Don- dertmansters" wel even zien dat ze volleyballen konden. In de le en 2e set werd er door de trainer steeds op gehamerd dat de aanval beheerst moest worden uit gevoerd en dit gebeurde dan ook in die laatste twee sets. In de eerste en' tweede set waren onze dames gewoon te bang om aan te vallen. Door de ze beheerste aanval kwamen de Vri- mterdagmorgen gingen de dames un het 2de elftal al vroeg van start tegen de dames van „De Zweef". Het werd wel 0-6 maar de dames van „De Zweef" waren ook stukken be ter. Hoewel de dames van Holten ook hun best deden het lukte niet een te- gengoal te scoren. Een volgende keer beter, 't Was toch wel een leerzame wedstrijd. De. dames van Holten 1 moesten het zondagmiddag tegen Puck (De venter) opnemen. Ze verloren met 2-0. maar dat was beslist geen „schande" tegen zo'n ploeg: Alle da mes lof voor volhouden en inzet. Je ziet maar zo verlies je met 21-0 en zo is de uitslag totaal anders. Het was dan ook een wedstrijd om over na te „babbelen". vo-dames volledig onder druk staan. Hun beste hoofdaanvlster werd goed afgeblokt, waar eigenlijk het hele Vrivo-team om draaide. De rollen waren nu omgekeerd, want de Vriezenveense dames gingen nu af wachtend spelen. De laatste 2 sets waren dan ook voor BATO. De speelsters en trainer Lukkien wa ren zeer tevreden over de wedstrijd. Het was een verdiend gelijkspel- Set standen: 6-15. 14-16, 15-6. 15-6. Zaterdagmiddag 2 maart wordt in de Reggehal te Rijssen tegen Rivo I gespeeld. Ook dit belooft weer een spannende wedstrijd te worden tegen het hogergeplaatste Rijssense team voor het goede doel, waarvoor de ze week weer meer dan f 20.000,- werd bijeengebracht. Geld dat bestemd is voor de va kantieprojecten van het Rode Kruis voor chronisch zieken en in validen. En mevrouw Pauw was vast van plan om ook aan de vol gende opgaven deel te nemen, want ze had de dag tevoren nog tegen haar man gezegd, dat ze de krant met de nieuwe puzzel naar het ziekenhuis wilde meenemen om hem daar op te lossen. In elk geval staat het nieuwe televisie toestel op haar te wachten als ze over vijf weken thuis komt. Ook de tweede prijs vond een warm onthaal: een Walra-linnen- uitzet van f 1000,- die bij mevrouw Kuling uit Lent terecht kwam. Zij begon, toen zij het goede nieuws hoorde, onmiddellijk te bedenken wat ze voor dat bedrag allemaal kon bestellen.. De derde prijs, een Singer Starlet naaimachine ging naar mevrouw de Jong-Bor uit Streefkerk, wier naaimachine 45jaar oud was en dus best eens vervangen mocht worden. Zo werden weer vele deelnemers aan de Rode Kruiswoordpuzzelac tie blij gemaakt. Ook u kunt tot de gelukkigen behoren als u gere geld meedoet. Zoek dus elke twee weken de puzzel in dit blad, vind de slagzin en „stuur de kaart bij tijds", zoals de oplossing van de zesde puzzel luidde. Succes ermee en namens alle ge handicapten, die u op deze manier helpt, heel hartelijk dank. Mevr. D. Dikkers-Rensen, Laren- seweg 44. won een Fotoboek „Ko ningin Juliana 25-65". A2 klopt koploper SOS A2 moest het zaterdagmiddag op nemen tegen koploper SOS. Het was dan ook 'n zeer spannende wedstrijd. Net voor rust openden de rood-zwar- ten de score. Na rust ging het soms (te) fors en een SOS-speler veroor zaakte een strafschop die helaas niet werd benut. SOS deed er in het laatste kwartier nog alles aan om toch een gelijkspel te behalen, maar dat lukte niet. AI won verdiend. Voorwaarts bl-Holten b- 2-0 Holten BI was niet tegen Voor waarts opgewassen. Voorwaarts speelde een frisse partij voetbal waar Holten weinig tegen in te brengen had. Met de rust was de stand 1-0 in het voordeel van Voorwaarts. Na rust een fel aanvallend Holten maar er kwamen geen doelpunten uit integen deel, Voorwaarts wist nog een twee de doelpunt te scoren. Zo werd de eindstand 2-0. Rest nog te vermelden dat er training is op woensdag- en vrijdagavond. Haarle b2-Holten b2 1-3 Holten B2 speelde zaterdag j.l. in Haarle een goede wedstrijd. Vanaf het begin waren de Holtenaren in de aanval, maar een goal wilde nog niet. vallen. Het was zelfs Haarle die het eerst scoorde. Tot de rust bleef het 1-0 voor Haarle. Na rust lukte het wat béter met de doelpunten. Na 10 minuten was het met een afstands schot 1-1. Toen was de weerstand ge broken. In een kwartier tijd werden er door een invaller twee doelpunten bijgescoord. De stand van 3-1 werd tot het einde vastgehouden. Een goe de wedstrijd van B2. Enter cl - Holten cl 1-5 De eerste competitiewedstrijd na de winterstop begon voor Holten Cl met moeilijkheden. Bij aankomst in Enter bleek dat door allerlei omstandighe den slechts 9 spelers aanwezig ren. Spoedig bleek dat het negenta van Holten sterker was dan het elf tal van Enter. Dit resulteerde in een 2-1 voorsprong met de rust. Conditio neel en technisch was Holten superi eur en dankzij de geweldige inzet werd een 5-1 overwinning behaald. Holten e7-Excelsior e8 1-10 In deze wedstrijd die door Holten E7 met 10-1 werd verloren bleek eens te meer dat de indeling bij de pupillen nodig herziening behoeft. De leeftijden verschillen veel, te veel. In enkele gevallen meer dan 3 jaar. Hopenlijk zien ook de organisatoren van de competitie dit in. Een wed strijd om snel te vergeten. probleem (pje) op het gebied van bouwen en wonen. Wie tijdens kantooruren van 9 00 tot 17.00 uur 't nummer 03495-4114 draait, kan dankzij de Bouwfonds-Infotele- foon snel antwoord krijgen op vragen van velerlei aard. Bouwfonds-adjunct-directeur mr. B. P. L. Stal: „Wij hebben ervaren dat er veel behoefte bestaat aan in- Holten B2—RV Bl 2.30 u„ Holten Bl—Markelo Bl 1.15 u. Blauw Wit C2—Holten C3 1.30 u. Holten El—Hector E2 1.30 u. Holten E3Blauw Wit E2 10.00 u. SP. Club Rijssen E2—Holten E4 10 u. vertrek 9.15-u. Holten E6—SOS E4 10 u. Holten E7—Blauw Wit E5 11 u. Holten D2GFC Dl 10 u„ vertrek 9.15 u. Holten Dl—Hector D2 11 u„ vertrek 10.15 u. Holten C2Sp. club Rijssen Cl 12.30 u., vertrek 11.45 u. Holten ClHector Cl 13 u., vertrek 12.15 u. M.i.v. volgende week (26 en 27 febru ari) begint de veldtraining weer. Dinsdag: 56 u. E3, 56 u. El en ES, 6—7 u. C2 en C3, 7—8 u. Cl, 7—1 u. keeperstraining (77.30 u. El en D keepers), (7.308 u. C-Keepers) Woensdag: 34 u. en 45 u. en E5, E6 en E7.. 5—6 u. D2, 6—7 u. Dl. formatie over allerlei zaken die met bouwen en wonen verband houden. Maar veel mensen weten niet goed, waar zij voor die informatie naar toe moeten. Het Bouwfonds is een instelling c.er Nederlandse gemeen ten. Daar vloeit uit voort, dat wij dienstbaar zijn aan de inwoners van die gemeenten. Wij willen dat niet al leen doen door bijvoorbeeld het bou wen van woningen en het verstrek ken van hypotheken, maar ook doof die burgers te helpen bij het oplos sen van hun alledaagse problemen. Dat is een natuurlijk gevolg van de doelstelling van het Bouwfonds: dienstbaar zijn aan de volkshuisves ting. Deze service behoort tot het pakket taken van onze instelling". Gratis Projectleider S. C. Rosenbaum: „Het Bouwfonds heeft in zijn ruim 25-jarig bestaan enorm veel kennis op het gebied van bouwen en wonen opge daan. Die kennis stellen wij nu gratis ter beschikking aan iedereen die er om vraagt, ongeacht of het nu gaat om een eigen woning of om een huur huis. Iedereen kan de telefoon pakken en ons om advies vragen wanneer het zaken betreffen die met bouwen en wonen te maken hebben. Dat kan gaan - om bouwtechnische zaken, om financieringskwesties, om vragen, op juridisch, fiscaal of verze- 'lierin'fëgebied'. Wij zijn niet géspe-' cialïseerd op zaken als woninginrich ting en meubilair. Mogelijke vragen stellers op dat gebied zullen wij dus moeten verwijzen". Speciaal opgeleid Deze unieke Info-telefoondienst wordt constant bemand door twee spe ciaal opgeleide jonge vrouwen. Zij rekenen er op, dat zij zelf veel van de vragen kunnen beantwoorden. Voor wat ingewikkelder problemen kunnen zij onmiddellijk een beroep doen op de specialisten in het bedrijf. Weten die niet een-twee-drie een antwoord, dan zullen de inlichtingenvragers wor den teruggebeld. Of zij krijgen het antwoord schrif telijk. Adjunct-directeur Stal: „Wij houden er rekening mee dat onze informatri- ces en met hen onze specialisten er veel werk aan zullen krijgen. Met andere woorden: dat het Neder landse publiek voor de oplossing van zijn woningproblemen vaak een be roep op ons zal gaan doen. Wij staan in ieder geval klaar". Wie denkt, dat we goed onder de olie wegkwamen, had het mis. Net als de olie-sheiks begonnen ze heel flink met een Feisal-cap en hun hoc keystick als een oliepijp in de hand. Wat een leuk gezicht; de natuurlijk veel betere ploeg uit het vruchtbare deel van Holten liet zich even ver warren door deze bedoeienen. Zelfs omzichtig uitgevoerde amputatie po gingen vast onze links-back mochten niet baten; hij kan niet tegen bloed, dat bleek wel. In alle bescheidenheid meenden wij onze tegenstanders een voorsprong te moeten gunnen; ze hadden een aan- moeiding verdiend; het was immers een hele desillusie voor ze geweest di rect door routine te worden overrom peld. Ja en wat er toen gebeurd is; het is een raadsel, maar uit speekselonder- zoekingen is inmiddels gebleken, dat er in de pauze geselecteerde soep is geschonken. De vruchtbare aardse spelers is in de soep 'n slaapmiddel toegediend. Langzaam maar venijnig werkend! Het leek allemaal doeltreffend, zeker nu een demonstratie van overmacht ieder moment verwacht werd. Ze zijn bedrogen uitgekomen onze vrienden, deze situatie twee droomdoelpunten Wie verbaast zich dat Gerard maakte en drie andere fluitend naast zag gaan. Dat laatste doet er niet toe: ook de eindstand niet, De Saharaspelers hebben er in iede: geval veel van geleerd. P.deR Het was mooi „hockeyweer" die morgen toen om 10 uur de wedstrijd begon. Direct na het begin had Wit al een licht overwicht. Het le doel punt kwam uit een scrimmage voor het doel van Rood tot stand. Door een beetje doordauwen van onderge tekende kwam de bal in het doel van Rood. Vlak voor de tweede helft kwam het 2e doelpunt van Wit. René Schaap kreeg opeens de bal voor zijn stick en schoot deze in. In de 2e helft zette Rood René Leppink in het goal, die geen bal doorliet. De stand bleef 2-0 voor Wit. De spe lers moeten toch nog wel aan plaats- houden en samenspelen denken, wat toch al aardig lukte. E. Gervedink Nijhuis. Eerste helft. Nadat we ons in een oud (maar verbouwd) kuikenhok ver kleed hadden, gingen we naar het veld. maakten daar kennis en toss ten om de gunstige kant. SMHC was zeer actief, maar liep steeds op een kluitje. Even werd het gevaarlijk voor Hol ten toen de midvoor van SMHC door brak maar de keeper wist het ge vaar te keren. Met enige aanmer kingen van SMHC op onze scheids rechtster gingen we de rust in met 0-0. Na de rust gingen we direct in de aanval. Het was moeilijk om de bal uit de kluit jongens te halen. Twee maal lukte het ons goed en scoorden twee maal een doelpunt, dat helaas werd afgekeurd. Ook kregen we twee strafcomers. die op niks uitliepen, 't Was een leuke wedstrijd waarin HC Holten" eigenlijk best winnaar had mogen zijn. R- Boode. Zaterdag 23-2 11 u. verklede wedstrijd tussen jongens C en meisjes C; zaterdag 23-2 11 u. De Meeuwen (Em- melcord)-Holten A. Zaterdag 23-2 14 u. dames A-dames B: Zaterdag 23-2 14.00 u. Deventer IV- Holten (heren) Zondag 24-2 11 u. Onderlinge wed strijd voor geïnteresseerden. Zondag 24-2 Holten 1Goor 1 o.l.v. de heren Oudemans en Monhemius. Opstelling voor zaterdag 23-2 om 14 u. Deventer IV-Holten. B. Pfeffer, L. Scheltens, J. Flierman, G. Kraay, H. DLeben. C. Boode, J. Hulshoff, G. Toxopeus. R. Pliester. J. Reinhard, H. Vermeul. P. Post, J. Zoet, J. Sijt- sema en M. Aanstoot. Opstelling voor zondag 24-2 om 14 uur Holten 1-Goor 1. B. Pfeffer. R. Molkenboer, L. Schel- tens, T. Udema, P. de Reuver, K. v.d. Sloot, G. Makel, F. Kres, J. Meer man. H. Dieben, C. Lammers, P. Ha- newinkel G. Kraay.

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5