geef Ascot 5 dingen te stomen en u krijgt een luxe badhanddoek voor 2.51 TOYOTA )1S c worden m A tot Z ge-lezen en her-lezei en u bereikt de gehele gemeenschap Rode Kruiswoord- ADVERTENTIES in bet Holfens nieuwsblad Va d lationaleAc puiset nr. 7 lationale Actie Rode Kruiswoord puzzel nr. 7 ipR Autobedrijf Arendzen üerenkapsaloit BOS DE 0FEN DEUR MENGUNIE HOLTEN bv WEEKENDREKLAME 4 appelcarrees 1, Cocosknappers Ignis diepvrleskisten 145 liter KLEIN VELDERMAN IJ. HOTEL-RESTAURANT MULLER MORO-MIRANDO FLINKE JONGENS een perceel weiland Mt Inlicht, hij H. J. Rokers J. WSGGERS ORGELS... COROLLA 120® COUPE a FA. W. DRENT 11 ZOON „DE MENS IN ZIJN VOLLE BESTAAN" ledereen, kerkelijk of niet kerkelijk, hartelijk welkom U vindt hij ons ALLES VOOR UW TUIN SALLANB-TWEOTE BAKKERIJEN B.V. nu voor de QQQ speciale prijs van VAN ONS VOOR U Maart-weekends T. STUKKER EN ZN. Garage E.H.A.G. Begrafenisonderneming Te koop Ge Ake syi Familie- en Handelsdrukwerk Prijzenpakket Met medewerking van Uw nieuwsblad Doei van de actie Zó inzenden U kont d@z@ week winnen: met medewerking van Uw nieuwsblad Eind- hoofdprijzen Vrijdag 15 februari 1974 1 Bij inlevering van een volle Ascot stoom-stempel- zet Ascot niet één, maar 2 stempels per kledingstuk, kaart krijgt u tijdelijk een fantastische badhand- I doek voor maar f 2,50. En om u te helpen met vlug en voordelig aanvullen van uw linnenkast, Met 5 kledingstukken hebt u dan uw kaart al M vol. Geldt alleen in januari en februari '74, vergelijkbare winkelwaarde f 6.50B Holten - Oranjestraat 19 in vele modellen, merken en prijzen, betaling in termijnen mogelijk. Levering op de voor waarden van de Consumentenbond. Elke dag geopend, behalve maandag. Nijverdal Grotestraat Tel. 05486- b.g.g. 2070 Donderdag koopavond Uit geraffineerd gevoel voor styling ontstond deze sierlijke sportieve coupé. Krachtige 1200 cc motor, waarvan de 73pkborg staan voor een hoge kruissnelheid, altijd parate inhaalreserve en een 150 lcm/u snelle top. Schijfremmen vóór, rcmkrachtbegrenzer, radiaalbanden, wagenbreed tapijt, volledig verstelbare bucketseats met hoofdsteunen, venvarmings/venlilatie systeem (2 snelheden) wordt indirect verlicht, stuurslot, aansteker, armsteunen, handgrepen, frisdrankrekje, achterzijruiten uitklapbaar, zonwerend glas rondom, enz. off. dealer voor Markelo en omg. Holterweg 2 Markelo TeL 05476-1244 TELEFOON 1615 Speciaalzaak in Smyrna - Soedan Breiwol en alle andere handwerken HANDWERKHUIS Larenseweg 26 Telefoon 1981 Zondag 17 februari a.s. hoopt de heer J. Mast brigadier bij het Leger des Heils te Amsterdam, te spreken over het onderwerp: MEDEWERKING: Muziekkorps van het Leger des Heils Zangbrigade van het Leger des Heils De heer A. Koopman, orgel Plaats: Hervormde Kerk te Holten Tijd: Aanvang 19.15 uur. Vanaf 19.00 uur gemeenschappelijk zingen Grote sortering: Tuin- en bloemzaden (plm. 150 soorten) Pootaardappels (graag vroegtijdig bestellen) Gazonzaden Turfmolm Siertuincompost Bloemenaarde Gedroogde koemest (in poeder en korrelvorm) Mengmeststof voor tuin en gazon Gazonmest met onkruidbestrijdingsmiddel Spoorbiels en palen Klompen en laarzen Bovendien geven wij u graag een goed advies. rru Zwartepad, Holten telefoon 1627 (2 lijnen) 250 gram 1 Een fris-vers banketbakkersproduct v Verkrijgbaar by bakker en levensmiddelenbedrijf Vooral wanneer U wat minder ruimte heeft GEBRUIKTE LANDBOUWWERKTUIGEN w.o. Weiger en Nw. Holland hoge en lagedrukpersen: zelfrijdende en getrokken hakselaars: Opraapwagens; Landbouwspuiten; Cyclo-maaiers, Trommelschudders; Stalmeststrooiers: Kunstmeststrooiers; Wentel- en kan- telploegen; pompen en motoren v. regeninstallatie; Va- cuumpompen en motoren v. melkmachine; diverse trac toren; enz. CEBECO-HANDELSRAAD Land- en Tuinbouwmechanisatiebedryf Almelosestraat 40, Raalte, telefoon 05720-2041 (vert. Gr. Koerkamp, telefoon 05720 - 2201) KOLWEG 76 Zolang de voorraad strekt. Deventerweg 61, Holten, telefoon 05483-1657 Maak uw trouwdag onvergetelijk trouw in een ROLLS-ROYCE of T-FORD. (Beroemd Zigeunerorkest) voor vakantiehulp de benzinepomp Müller's Larenseweg 48 - Telefoon 1320 Regeling en verzorging van begrafenissen voor Holten en omg. Nadere inlichtingen worden gaarne aan ons adres verstrekt. groot 2.31.50 hectare in de omgeving van de Vijfhuizerweg. MAKELAAR O.G. Pastoriestraat 48, Holten, telefoon 1649 De sny olop in i ■elopen ji (jke «PP ract geti lit voor pende m De Veri ting heef jeorgam: >m op d bij elka: omtrent te geven werkt. U jaar is In de toi bevordei Deze co jaar w komst e ari a-s ten. Aar Iedere ei die evei in 2, 3, 4 of meer kleuren ADVERTENTIEBUREAU Kolweg 14 - Telefoon 1356 Groot zijn uw kansen bij deze puzzel actie die met medewerking van dit blad wordt georganiseerd ten bate van het Rode Kruis-project „Geef gehandicapten een vakantie". Bij deze zevende puzzel valt weer voor duizenden guldens aan prijzen te winnen. Met een gulden extra op de briefkaart of het girobiljet met uw oplossing maakt U kans op één van de tientallen prijzen die het Nederlandse bedrijfsleven ter beschikking heeft gesteld. Wat U kunt winnen, voor welk doel deze actie is en hoe U moet inzenden staat hieronder allemaal aangegeven. Voor de irouwe deelnemers wachten straks als eindhoofdprijzen o.m. een Dickson stacaravan van 10.000 van Dick Wissïnk te Willeskop en een Mark-orgel van 2295 van Benelux Musical Instruments te Rijswijk. En ook deze week worden er weer fantastische prijzen uitgeloot. Zo zijn er de volgende hoofdprijzen: 1. Een kleurentelevisie van Philips Nederland - 2595. 2. Een Starlet 353 naaimachine van Singer n.v., Amsterdam - 549. 3. Een Stereo Cassette Recorder, Vereniging Centra, Amersfoort - 389. 4. Een Moulinex-grili, Moulinex B.V., Rotterdam 255. 5. Een oud hollandse fauteuil, Meubelfabriek Annevelink B.V., Brummen - 250. 6. Een Prisma Electronic horloge, Jansen, Post Cocx b.v., Amsterdam - 229. Voorts tal van andere, grote prijzen: Een pakket EFSI-miniatuurauto's van 90 (World Present b.v., Roermond), een koffiezetapparaat van 75 (Douwe Egberts Nederland b.v., Utrecht), een luxe aluminium huishoudtrap van 62,50 (Industrie- en Handelsonderneming „Bijstede" b.v., Nunspeet), een schoenenwaardebon van 50 (Herman's Schoenen b.v., Utrecht), een tricot herenpyama van 36,50 (Sir Edwin b.v., Wilder- vank), een handzaag van 35,50 (Sandvik Staal n.v., Schiedam), een kalkoen van 25 (Product schap Pluimvee en Eieren, Zeist), een blikradio van 25 (Coca Cola Export Corporation, Amster dam), een doos kauwgom-mix van 24 (Maple Leaf b.v., Amsterdam, een puzzelwoordenboek In onderstaand diagram vult U nu de letters in die U op de gelijk genummerde vakjes van de puzzel hebt gevonden. De zin die bij goede oplossing ontstaat, stuurt U op elders aangegeven w Horizontaal: f. vaartuig - 4. iemand die op wild jaagt - 8. frans lidwoord - 10. kauw - 11. langspeelplaat - 13. serie - 16. met dank (afk.) - 17. boomdeel -19. plaats in Gel derland - 20. bevel - 21. jong schaap - 23. niet dik - 25. tijd maat - 26. fatsoenlijk - 28. een weinig - 30. nuttige dieren - 32. europeaan - 34. klein soort hert - 36. driehoekig voorzeil - 38. spil - 39. gewicht van verpak kingsmiddelen - 41. pers. vnw. - 42. muzieknoot - 43. muzieknoot - 45. onbep. vnw. - 46. veilig. Verticaal: 1. ombuiteling - 2. hectoliter (afk.) - 3. Europeaan - 5. grote bijl - 6. bevel - 7. navigatiemid del - 9. rustplaats - 12. lid van het gezin - 14. rivier in Utrecht - 15. steen - 16. metron (afk.) - 18. brandvrije ruimte met ijzeren deur - 20.' pollepel - 22. opper vlakte maat - 24. een zekere - 27. mooi - 29. open plek in het bos - 30. grote afstand - 31. bouwland - 33, ut supra (afk.) - 35. roem - 37. ons inziens (afk.) - 39. gesloten - 40. oppervlakte maat - 42. de dato (afk.) - 44. eerste kwartier (afk.). van 16,50 (Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers, Laren N.-H.)een koffieset met pot, filter en zak jes van 16,50 (Filtropa Maastricht), een auto- washandschoen Giemme NT van 10,95 (Fa. G. van Amersfoort, Zeist) en een verzorgingspakket Pokon-Chrysal van 6,15 (H. P. Bendien b.v., Naar- den). Voorts zijn er meer dan honderd blocnotes met ballpoint in een bijzondere omslag ter beschik king gesteld, zodat in elk geval ook bij een deel nemer van dit blad een aantrekkelijke prijs terecht komt. Jaarlijks brengen vijfduizend gehandicapten een v/eek vakantie door aan boord van de (nieuwe) J. Henry Dunant en in de twee vakantiehuizen van het Nederlandse Rode Kruis. Dat kost geld. Geld dat U nu bijeen kunt puzzelen. Talloze chro nisch zieken en invaliden zullen er U dankbaar voor zijn. En niet alleen zij, ook hun familieleden door wie zij week in week uit worden verzorgd. Indirect krijgen ook die de gelegenheid even op adem te komen. Doe dus vooral mee aan deze Rode Kruiswoordpuzzelactie. U stuurt de gevonden slagzin op een brief kaart naar het speciale adres van het Nederlandse Rode Kruis, Postlaan 27. 's-Gravenhage. Plak naast de gewone frankering (30 cent) minimaal 1,(maximaal 5,—) aan gel dige postzegels. U kunt net zoveel oplossin gen inzenden als U wilt, mits voldoende gefrankeerd. U kunt ook uw oplossingen op een girobiljet (geen girobetaalkaart) schrijven. Maak dan tenminste 1,óf zoveel U wilt over op giro 30 46 027 van het Nederlandse Rode Kruis te 's-Gravenhage. Uw oplossing moet op 27 februari binnen zijn. Op 4 maart trekken in Bergen (N.H.) notaris Van Beusekom uit 'sGravenhage en notaris Brons uit Bergen de fantastische prijzen. De vergunning voor deze puzzelactie ten bate van de Rode Kruis-vakantieprojecten voor chronisch zieken en invaliden is ver leend door de Staatssecretaris van Justitie, besluit van 31-10-73, nr. L.O. 700/143/230. De hoofdprijs in de zevende ronde, waarvan op 4 maart de trekking plaats vindt, is weer een kleurentelevisie van Philips Nederland ter waarde van f 2595. Een beeld van een toestel. til In de tweede plaats is er een Starlet 353 naaimachine van Singer N.V. te Amster dam. De mogelijkheden van deze naai machine van 549 zijn zo groot, dat U er nooit een steekje bij laat vallen. De derde prijs is een unieke Stereo cassetterecorder van 389. Dit fraaie Philips-apparaat is ter beschikking ge steld door de Vereniging Centra te Amersfoort, die zoveel goede winkels voorziet. Even modern is de vierde prijs, een grill van Moulinex b.v. te Rotterdam. In de winkel kost hij 255. Als U de Rode Kruiswoordpuzzel inzendt, kunt U hem al voor 1 winnen. Nieuw is de vijfde prijs. Een oud hol lands fauteuiltje met oren en gestof feerd met groen dralon-velours. Dit fraaie exemplaar van 250 is geschon- Veel kans op kleine prijs Tenslotte zijn er meer dan honderd blocnotes met ballpoint m een aardigo omslag ter beschikking gesteld, zodat er in elk geval bij de lezers van nieuwsblad een prijs valt. Voor de trouwe deelnemers liggen straks o.m. te wachien: ken door Meubelfabriek Annevelink te Brummen. Ook een echte hoofdprijs is een Prisma Electronic horloge van 229. Dankzij Jansen, Post Cocx b.v. te Amsterdam kunt U daar op tijd bij zijn. Vele andere prijzen deze grote prijzen zijn er nog tal van die het aantrekkelijk maken aan de mee te doen. Want U dingt nog mee Een reuzenpakket EFSl miniatuurauto's van 90, van World Present b.v. te Roermond. Een heerlijk koffiezetapparaat van 75, van Douwe Egberts Nederland b.v. te Utrecht. Een luxe aluminium huishoudtrap van 62,50. Industrie- en Handelsonderneming „Bijste de" b.v. te Nunspeet. Een schoenenwaardebon van 50, te beste den bij Herman's Schoenen b.v. te Utrecht. Een tricot herenpyama van 36,50. Om van te dromen. Sir Edwin b.v. te Wildervank. Een handzaag van 35,50. Een stevig pro- dukt van Sandvik Staal n.v. te Schiedam. Een kalkoen van 3 kg, waarde 25, dankzij het Produktschap voor Pluimvee en Eieren te Zeist. Een blikradio van 25, van Coca Cola Ex port Corpopration te Amsterdam. Een doos echte kauwgommix van 24. Maple Leaf b.v. te Amsterdam. Een puzzelwoordenboek met 150.000 tref woorden van 16,90. Uitgeverij Luitingh b.v. Publishers te Laren N.-H. Een koffieset Modern .met glazen koffiepot, filter en filterzakjes van 16,50. Van Filtro pa te Maastricht. Een autowashandschoen Giemme NT van ƒ10,95. Fa. G. van Amersfoort, Zeist. Een goed verzorgingspakket Pokon-Chrysal van 6,15. H. P. Bsndien b.v. te Naarden. Een luxe Dickson stacaravan van 10,000, een geschenk van b.v; Caravan Import Dick Wissink to Willeskop. Voor al uw vrije tijd. Een Mark-orgel van 2295, afge staan door Benelux Musical Instru ments b.v. te Rijswijk. Een heerlijk geluid. Zoek dus iedere keer in dit blad naar de Rode Kruiswoordpuzzel. Los hem op en stuur hem in. Voor duizenden gehan dicapten en voor Uzelf. Om aan het slot van de actie te kunnen mee dingen naar de eindhoofdprijzen dient men alle letters E van de oplossingen van de in totaal 13 puzzels op te tellen. Wie de vorige opgaven niet meer heeft kan een krant met alle puzzels tesamen bestellen, die in mei verschijnt. Men richte daarvoor een brief kaart met 1 extra aan postzegels aan het Nederlandse Rode Kruis, Prinsessegracht 27, Den Haag.

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 4