Gemeenteraad in oude jaar voor het laatst bij een Mededeling aan onze abonnees en adverteerders Kerkdiensten Open-Deur-Kerstsamenkomsten Vier tweelingen op school in Dijker hoek MEDISCHE DIENSTEN Agenda Nieuwjaers-wenscli van de Courantier bij d Uvtgang van t Jaer onses Heeren MCMLXXIII „Onze taak in deze wereld om tezamen te werken aan de vervolmaking van de aardse welvaart en beschaving is groot en moeilijk" (Mr. W. H. Enklaar) Hoge ere salarissen ambtenaren Ontslag directeur KWSB Wijziging keuringstarieven vee en Naar kleinere woonwagenkampen vlees Bvig; saldo voor 't Groene Kruis Kerstbijeenkomst Plattelandsvrouwen Bevestiging Kerkeraadsleden Gevonden - Verloren mm l Nieuwjaarsdisnst Herv. Gemeente Voor de zending HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 15 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 7,— per half jaar, 14,— per jaar Vrijdag 28 december 1973 26ste jaargang - no. 52 Uitgave van ie Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Adm.: Gaardenstraat 17, tel 1533 Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Redacteur en plv. hoofdredacteur J. Wiggers, telefoon 1356 Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad In tegenwoordigheid van het bijna voltallig gemeentepersoneel en leerkrachten van de scholen hield de gemeenteraad donderdagmiddag zijn laatste vergadering van 1973 in de aula van de open bare scholengemeenschap, waarin burgemeester, mr. W. H- Enklaar, traditiegetrouw zijn oude- 3aarsrede hield. Deze laatste vergadering van het jaar, welke steeds eindigt in een soort „staande receptie wordt altijd gekenmerkt door een prettige sfeer. Voordat de burgemeester aan het woord kwam voor zijn oudejaarsrede moesten eerst nog enkele agendapunten worden afgewerkt. Vastgesteld werden allereerst wijzigingen van de bezoldigingsverordening voor het gemeente- personeel per 18 januari en 1 augustus 1973, alsmede een uitkering-ineens over de periode van ian- tot en met juli 1973. J „In verband met het passeren de grens van 8000 inwoners worden de salarissen van de ambtenaren wier salaris is afgeleid van de cretariswedde in een hogere bezoldi- gingsgroep ondergebracht", deelde de burgemeester, naar aanleiding van een vraag van de heer Kaan (PvdA), mede. Deze meende dat in 't georganiseerd overleg ook gevraagd was om het lager administratief en technisch personeel in deze verho ging te betrekken, hetgeen niet ge schied is. „Dat lager personeel had ook wel graag een graantje gezocht bij deze verhoging maar wij moeten bij het personeelsbeleid de vaste lijn volgen zoals die voor het overheidsperso neel is vastgesteld" verklaarde de burgemeester. De suggestie van de heer Kaan om door middel van een bevordering, die verhoging tot stand te brengen, vond hy wel sympathiek, maar past niet in het kader van de gedane voorstellen. Op een goed mo ment zou daar aandacht aan kunnen worden geschonken. De heer Wansink (Gem. Bel.) had even tevoren gevraagd om een be tere vergoeding voor het personeel dat buiten de gemeente werkt om een kop koffie te kunnen drinken. Straks wordt de benzine schaars en kan men in de middag niet eerst naar huis rij den. De bui-gemeester antwoordde, dat deze vergoeding is vastgesteld voor dat met een benzineschaarste reke ning kon worden gehouden. De rege ling is geënt, op de voorcentralisatie van gestorven dieren. De heer Wiggers (A.R.) informeerde naar de bromfietsvergoeding. Bij het gebruik van eigen rijwiel wordt de vergoeding berekend naar vrij geregeld, geregeld en intensief gebruik terwijl men voor een brom mer een vergoeding geeft van f 4000 per jaar. Mr. Enklaar deelde mede dat het in zulke gevallen gaat om een bromfiets die door de werknemer hel hele jaar door ter beschikking wordt gesteld. Ontslag directeur Het voorstel om aan de directeur van 't keurings-, waag- en slachthuis- bedrijf. wegens verkoop van het ge meentelijk slachthuis m'et ingang van 1 april 1974 eervol ontslag te ver- Nu een Nieuwe Jaer ons wenckt, ist. uytsicht ver van Ligt Het is een duystre Poort, die wy tharus binnentreeden en naa ailt Wee, dat 't Oude Jaer ons heeft gebragt is noch het Leed, soo wy 't bekyken, nyet geleeden 't Is nyet alleen het Geldt, dat steeds deevalueert wat dunckt U van de Vrijheidt, en wat van de Vreede? Die Woorden, telckemael door yedereen misbruyekt waermee op Doeck en Bord de Straat op wierd getreeden Int Verre Oosten is het krijgs gewoel aen 't end al gaet men dapper voort, elckaer te maltraiteern maer nu Amerika dien Dans ontsprongen is vindt men 't nyet noodich meer, om noch te demonstreeren Dat Grootc Ryck kwam trouwens elcke dag in 't Nieuws steeds breeder wierd de Vloedt der Waaterpoort-schandaelen de President verloor aen aenzien en aen Eer terwyl diens Tweede Man syn Vlag omlaeg moest haelen Maer erger wierd het. rond de Oude Waereidtzee waer Israël opnieuw het Bolwerck moest bemannen maer nyemant sach vooruyt, dat wy in Neederland dat souden mereken aen de leege olykannen! De Arabieren, steeds verdeelt, maer hierin Een sy seyden dat wy ons de haersens souden spoelen Verdoem de Vuyle Jood, steun d'arme Palesteyn en deeden we sulckx nyet, dan souden wy het voelen Natuurlyck hebben wy terstondt de Jas gekeert vol warme hartlyckheyt voor onse nieuwe Vrinden En wy begrypen nyet, dat wy al nyet voor lang de Braaven Oly Sjeik als Broeder teer beminden! Danck sy hem kon ons Volck, als in de oude Tvdt des Zondags langs des Heeren Weegen gaan spatsieren het is een Vriendendienst, wy sien dit nyet als Strnf en tragten het dies als een Vroolyck Feest te vieren Dat kan, soo lang de Son doort bruynent Loover schynt dan is 't de Paaden op, de Heuvlen bly beklommen maer as by stormwind Sneeuw of Reegen klettrend woedt staet by het Openbaer Vervoer een elck te grommen! Onse Regeerdersploeg na heel wat knutsel-warck en veel geharrewar, na 1/ange, lange Maenden moeyzaam tesaem geflickt, vomdt aenstonds Werck genoeg door veeldery Obstaakels langs noch ongebaende en onbekende Weg. Och, als ooyt Joop den Uyl sóms int verleeden van Cats' Huys heeft liggen droomen dan segt hy thans gewis, al krabbent achtert Oor hoe is tog sulck een Wensch ooyt by my op gekoomen? Inmiddels vierden wy, vteek voor dit Onweer kwam het zilver Jubilee van onse Koninginne daeroover was oock eerst heel wat geharrewar oock hier bleeck immers: soo veel Hoofden sooveel Sinnen Maer wat ooyt in 't verleen soo veel gedonder gaf het Rookbommen-lawyt van de Republikeinen dat was thans nergens rneer. Men sag de Republiek weer heelegaer agter 't Onanje-doeck verdwynen! 'dn dat is wel een Troost, oock nu, in deese Tydt en 'et is Goed dat wy dit ultegaer maer weten Al isset dat de Soep gloeifheet ter Taafel komt z' is meestal ruym gekoelt aleer se wordt gegeeten! En daerom, braave Liên, Ghy leezers van dit Blad wordt U, by 't eind vant Jaer, door my deez' Raedt gegeeven Wordt nyet te somber alst Vooruytsicht duyster is Weest yedre ochtend bly, dat Ghy moogf léeven! (NADRUK VERBODEN) Nieuwsbladman lenen met toekenning van wacht geld, dat in de vorige vergadering was aangehouden, ontmoette bij de heer Van Schooten (B.P.) bezwaar. Hij vond het tegenover het vorige personeel niet juist, dat dit pas op 1 april gebeurt. De burgemeester beaamde, dat het eerder had gekund, indien B. en W. meer tijd hadden gehad. De verkoop van 't slachthuis heeft heel wat werk meegebracht. Bovendien is de ver houding van de directeur met de ver koop van het slachthuis heel wat com plexer dan voor het overige perso neel. Vast stond, dat er een keurings dienst zou blijven. Er was geen en kele reden om de directeur voor te trekken. „Gelijke monniken" gelijke kappen", aldus de burgemeester. Het onderhoud met een deputatie van de Kon. Ned. Mij. voo>- Dicrengenees- kunde is voor B. en W. geen aanlei ding geweest om van zijn reeds in genomen standpunt af te wijken. De zelfde lijn is gevolgd als bij hst ove rige personeel. De heer Kaan vond het. ontslag uit deze (nevenbetrekking red) tegenover het andere personeel rechtvaardig. Het ging bij de deputatie van de Mij. van Dierengeneeskunde om de ju risprudentie. Zij was bang dat dit in het hele land zou geschieden. De burgemeester beaamde, dat de ze deputatie er op gewezen heeft, dat er veel gemeentelijke slachthui zen waren, waar dit niet is gebeurd maar dat was in grote gemeenten, waar die zaken soms wat anders liggen. Keuringstarieven Aan een verhoging van de keurings tarieven valt niet te ontkomen, deel de de burgemeester mee bij een des betreffend voorstel. De invoertarieven gaan naar beneden, de keuringskos ten van runderen en varkens zijn omhoog gegaan. Alles wordt duurder. „We hoeven er niet op over te hou den", aldus mr. Enklaar. De heer Ny- kamp (A.R.) wilde zijn hele betoog van oktober jl. niet herhalen. Hy vond de huidige opzet redelijker en was er bly mee. Zoals hij het nu zag kan het echter nog wel minder. „Als de aanvoer voor het invoorkeurloon stygt tot 2 miljoen kilo vraag ik mij af of het dan nog wel redelijk is", aldus de heer Nykamp, die het gevoerde overleg gaarne gecontinueerd zag, en op de tarieven t.z.t. terug wilde ko men. Da wilde de voorzitter hem wel di rect toezeggen. De heer Kaan kon zich voorstellen, dat de heer Nijkamp, na een jaar op deze tarieven wilde terugkomen, maar hij waarschuwde er voor, dat de keu ringsdienst niet met verlies mag wer ken, zoals dat met het slachthuis en kele jaren het geval is geweest. De heer Nijkamp verklaarde nog, dat er een redelijke verhouding moet zijn in het retributierecht. Die verhou ding is er z.i. nu niet. hetgeen hij met enkele cijfers trachtte aan te to nen. Wethouder Rietberg wees er nog op dat B. en W. hun beleid moeten af stemmen op alle gebruikers van de keuringsdienst. Niet alleen de invoer ders van vlees maar de andere ge bruikers hebben ook hun rechten. „We zullen het slachtveld opnieuw moeten overzien", meende de voorzitter. De heer H. Rietberg (C.H.) vond, dat de invoerkeurlonen, gezien de plannen van de regering, een aflo pende zaak zijn. ,,U luistert te veel naar de brieven, die naar de minister gaan, maar er komen er ook terug", merkte de bur gemeester nog op. Nadat de heer "Westerik (C.H.) nog opgemerkt had. dat met goed over leg heel veel te bereiken is, ging de raad met het voorstel akkoord. Woonwagenkamp Bij de behandeling van het port betreffende het onderzoek het Regionaal Woonwagencentrum te Deventer (zie ons vorige nummer, red.), wees de burgemeester er •dat de inhoud van de nota van B. W. uitmondt in de conclusie dat het college zich o.m. kan verenigen met de instelling van kleinere kampen, maar dat de Landelijke Vereniging van Woonwagenbewoners hierbij met het bestuur van het Centrum in De venter moet worden betrokken. B. en W'. vinden, dat het rapport wat toe valstreffers heeft opgeleverd en zij zetten by de conclusies dan ook een groot aantal vraagtekens. De heer Bosschers vond, dat de pro blemen meer intergemeentelijk moe ten worden geregsld. Hij concludeer de dat bepaalde instanties niet erg hebben meegewerkt. Wethouder Ten Berge vond de uitspraak van de De venter wethouder Vos, dat het cen trum wat getto-achtig aandoet, niet juist. Er zijn allerlei moeilijkheden. Het rapport acht hij wel juist. Z.i. moeten in de eerste plaats de voor zieningen in het centrumkamp ver beterd worden. Ook de voorzitter, die een vraag van de heer Bosschers preciseerde, vond de uitspraak van de wethouder Deventer niet juist. Deze zou met de portefeuille rammelen als Raalte en Holten „niet thuis" geven. De heer Kaan, was van mening, dat men het nog allemaal niet weet. Er zou bij de stichting van de woonwa gencentra onvoldoende overleg zijn geweest Hoe en vaar gaat men de kleinere kampen inrichten. Uit uit spreken en voorlichting o.a. op de t.v. is hem gebleken, dat de grote kampen inderdaad niet de oplossing zijn. De mensen zouden niet aan een boterham kunnen komen. Hij vindt kleine kampen ook beter., maar dan zal men over de re.chten en plichten nog moeten spreken. Als Holten bij een nieuwe opzet uit de bus zou ko men, hoopt spreker, dat Holten zich niet te negatief zal opstellen. Als bij een enquete Raalte en Holten worden aangewezen en er hier grond voor te vinden is. dan moet het van beide kanten een geven en nemen worden. De heer H. Rietberg (C.H.) vond. dat er eerst een goed onderzoek moet komen. Het kost in Deventer handen vol geld. „En de juiste beslissing zal wel nooit genomen worden", philo- sofeerde de heer Rietberg. Hiermede was de agenda afgehan deld en hield de burgemeester zijn met grote aandacht gevolgde oude jaarsrede, welke op pagina 3 in dit nummer in extenso is afgedrukt. Zyn toespraak was tevens het slot van het officiële gedeelte, waarna men nog enige tyd gezellig hyeen bleef. De commissie „Versiering Gaarden straat" heeft het batig saldo groot f 22.10 van het 5 septemberfeest ge schonken aan het Groene Kruis. Het bestuur waardeert dit zeer en zegt hiervoor hartelijk dank. Tengevolge van de voortgezette kostenstijging o.a. wegens de sterk verhoogdie papierprijzen (26 procent) zijn wij, in over eenstemming met de gehele Nederlandse Pers helaas genood zaakt onze abonnementsprijzen en advertentietarieven aan te passen. De verhoging is ingevolge de prijsbeschikking bij de Minister van Economische Zaken gemeld en door deze goed gekeurd- Met ingang van 1 Januari '74 zullen voor ons blad de volgen de abonnementsprijzen gelden: per kwartaal f 3.75 ADVERTENTIES: per halfjaar f 7-50 Losse regelprijs 16 ct per jaar f 15- per mm. Losse nummers 35 ct. (bij contract lager) (vorige opgave 25 ct. foutief). Van de abonnees, die een machtiging hebben verstrekt tot automatische afschrijving vim hun bank of girorekening zul len wij gaarne aannemen dat zij ermee akkoord gaan, dat bij de eerstvolgende afschrijving de nieuwe abonnementsprijs wordt aangehouden. Stichting „Holtens Nieuwsblad" De afdeling Espelo van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield haar jaarlijkse kerstviering in het „Trefpunt". Na het openingswoord door de presi dente, mevrouw Slijkhuis, werd het woord gegeven aan een zestal dames die deze avond hadden voorbereid. Declamatie afgewisseld met samen zang van b kende kerstliederen vul den het gedeelte voor de pauze. In de pauze was er koffie met cake en een kerstkransje. Mevrouw Prins- Schippers las na de pauze een boei end kerstverhaal. Voordat men huis toe ging werd er onder het genot van een kopje koffie en een fijne snee krentebrood nog even gezellig nage praat. Indien na afkondiging geen wettige bezwaren binnenkomen zullen in de Ned. Herv. Kerk in de dienst van zondag 6 januari 10.30 uur als ouder lingen worden bevestigd de heren D. J. Mondeel, Verzetstraat 70, A. F. W. Ploeg, Canadastraat 103, H. Chr. Vo- gely, Churchillstraat 67 (ouderling kerkvoogd) en G. A. Wolff, Verzet- straat 8. Als diaken zal worden be vestigd de heer A. Huiting, Lageweg 11. GEVONDDEX: Ketting (militair) met plaatje G. J. v. d. Horst nr. 530615200 Holland RK, BLGR.RHO/D/POS en sleutel. Sleu telbos in een zwart etui (8 sleutels en flessen-opener). VERLOREN: 1 paar rode en zwarte kinderhand schoenen, oranje buis van een trek- inrichting van een trekker 60 c.m. lang aan het eind e,n schroefdraad met kogel; doublé dameshorloge met een doublé bandje; gymbroekje en schoenen in een plastic zak; bruine kinderwanten; witte lage gymschoe nen; gouden ring met graniet steen tjes; witte kinder-bontmuts; doublé dameshorloge met een zwart nijlon bandje; Datsun autosleutels. HOLTEN NED. HERV. KERK: 9 en 10.30 u. ds. P. Lugtigheid. Extra collecte: „Irene". 10.00 u. Jongerendienst in „Irene". Oppasdienst: mevr. Bolink, Betsie Westerik en Gerrie ten Brake. Oudejaarsdag: 19.30 u. ds. C. C. Ad- dink. Extra collecte „Algemeen kerke- werk". Nieuwjaarsdag: 10.30 u. Korte Nieuw- jaarsdienst in „Irene" hulppred. A. Schellevis; 10-10.30 u. Nieuwjaarsre ceptie in gebouw „Irene". De Open Deur-groep te Holten kan terugzien op een paar zeer geslaag de Kerstnacht-samenkomsten, die zij had belegd op maandag 24 december j.l. in de Herv. kerk te Holten. Hoewel de avondbijeenkomst pas om 22 u. begon, was het kerkge bouw al 20 minuten daarvoor hele maal vol en moest de voorzitter van de Open Deur-groep vragen, nog wat meer naar elkaar toe te schuiven, op dat zoveel mogelijk mensen een plaats konden krijgen. Desondanks moesten er toch nog mensen terug. De eigenlijke nachtbijeenkoms1 trok eveneens veel belangstelling. Met uit zondering van de galerijen was de kerk ook toen geheel gevuld. De voorzitter van de Open Deur- groep, ds. A. Schellevis. hield in beide bijeenkomsten een mediatie over „In Bethlehems stal lag Christus. de Heer". Hij wees er op, dat het ko men Gods in de wereld behoort tot het fundament van het christelijk ge loof. Kerstfeest vieren vraagt dan ook niet om stemming, maar om gelóóf. Opdat God bereikbaar zou zijn voor, ook de armsten en onaanzienlijksten. verkoos Hij mens te worden in een stal. „Jullie nu de toekomst onzeker is, komt het er op aan de Kerst boodschap te blijven geloven". Aldus ds. Schellevis tot een aandachtig ge hoor. In de avondbijeenkomst zong het Herv. kerkkoor o.l.v. dhr. J. Op den Dries enkele passende Kerstliederen waaronder 't bekende „Stille Nacht". GEREF. KERK: 9.30 u. ds. R. Hoogkamp; 3 u. drs. Cremer van Hellendoom. In beide diensten is de ene collecte bestemd voor de kerk. Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkbouw". Oudejaarsdag: 5 u. kamp. ds. R. A. Hoog- Nieuwjaarsdag: 10 u. ds. H. van Twil- lert. R.K. KERK: 9.31 gebouw Irene" u. Heilige Mis in (Boschkampsstr.) DIJKERHOEK: 10 u. hulppred. A. Schellevis. Extra collecte „Irene". Oudejaarsdag: 15 u. ds. C. C. Addink. Extra collecte: „Algemeen Kerke- werk". OKKENBROEK: 10 u. ds. M. de Heer. Uitgangscollecte „Oudejaarscollecte" NIEUW HEETEN: R.K. KERK: za terdagavond: 7 u. Zondag: 9 en 10 u. Oudejaarsdag: 8 en 19.30 u. Nieuwjaarsdag: 8 en 10 u. De fotograaf maakte dit aardige plaatje van maar liefst vier tweelingen, allemaal leerlingen van de lagere school in Dijkerhoek. Er zijn heel wat tweelingen in deze buurtschap maar het 'is toüi wel een zeldzaamheid dat er nu vier op school zijnVan links naar rechts: Albeit en Egbert Weosta- pel, Johanna en Cerda Meuleman, Aan en Henk Kroon en Willie en Annie Ebrecht 31 dec.1 jan. Artsen Vanaf vrijdagm.uaag 5 u. t.e.m. maandagmorgen 8 u. Dokter J. H. A. Bruins, Molenbelterweg 15, tel. 1280. Van maandagmiddag 31 dec. 5 u. tot woensdagmorgen 8 u. Dokter W. R. van Couwelaar, Holter'enkstr. 18, te- lef. 2750. Wijkverpleging Zuster W. aiomp-v.d. Siou-v, Marke- lo, telef. 05476-1242. Oudejaarsdag en Nieuwjaarsdag: zr. M. ter Borg, Neerdorp 1, Holten, te- lef. 05483-2356. Ambulance-vervoer J. Aanstoot, telef. 1338, b.g.g. gara ge A. Müller, telef. 1320. Tandartsen R. Brouwer, Boomkamp 10a, Rijs- sen, telef. 05480-3194. Praktijkadres: Enterstraat 118. Oude- en Nieuwjaarsdag: A. G. Hoek stra, Schurpenzeelseweg 8, Goor, te lef. 05470-3355. Voor spoedgevallen 6-7 u. nam. Gezinsverzorging Alle werkdagen behalve zaterdags van 9-10 u. bij mevr. C. Knijff-Dekker telef. 1438, b.g.g. telef. 1799 (mevr. J. Beldman-Aanstoot. Fysiotherapie Fysiotherapeut G. J Kraay, wegens vakantie afwezig tot 2 januari. Voor spoedgevallen: telef. 1923. Maatschappelijk werk Maatschappelijk werker F. W. Kraaij- enveld tot en met 1 januari afwezig. Voor spoedgevallen telef. 2298. Wachtdienst Vleeskeuringsdienst Tot en met zondag 30 december B Groot Obbink, Kozakkenstraat 2, tel. 1526. Maandag 31 dec. t.e.m. zondag 6 jan. H. 2. Goorman. Kolweg 52, telef. 05483-1513. Aangifte gestorven dieren op zaterdag van 9-11 u. aan het slachthuis, telef. 1318. Dierenartsen W. C. W. Wamelink, Churchillstraat 107, telef. 2004. C-ude- en Nieuwjaarsdag: A. Th. Oos- tenbrug. Diessenplasstraat 5, telef. 1515. Storingsdienst Van zaterdag 29 dec. tot en met vrij dag 4 januari: Elektra: H. J. Wansmk, Lageweg 9 telef. 2789. Gas: J. Boschers, Beuseberg 54 tel 1945. Brandmelding Iverdag: telef. 1352 (Politiebureau) 's Nachts: telef. 1224 (G. W. Kna pen). B.g.g. telef. 1325 G. W. ter Harmsel). Bij de Kerstcancate werd het Kerk koor bijgestaan door het Herv. Jonge renkoor en enkele muzikanten. Het geheel werd een indrukwekkende ver tolking. In de nachtbijeenkomst verleende de Holtense Muziekvereniging („HMV") onder leiding van de heer H. J. Fran sen, medewerking. Ook hier stond een Kerstcancate op het programma, terwijl ook „Air" uit de New Ba roque Suite, klankvol werd weerge geven. Tevens begeleidde „HMV" ge deelten van de samenzang. Niet onvermeld mag blijven de me dewerking van de bekwame kerkor ganist, de heer A. Koopman, die uit nemend en gevoelvol het orgel wist te bespelen. Toen onder de klanken van het „Ere zij God". gespeeld door „HMV", omstreeks 0.45 uur het kerk gebouw werd verlaten, kon inderdaad gezegd worden, dat voor velen het Kerstfeest zinvol was begonnen. Evenals vorig jaar, zal ook dit jaar aan de bezoekers van de Nieuw- jaarsdienst, gelegenheid worden ge geven tot Nieuwjaarswensen aan voorganger, kerkeraad en gemeente leden onderling. 5?5 gelegenheid wordt gegeven van lu-10.30 uur onder het genot van een kopje koffie, dat de bezoekers na mens de kerkeraad wordt aangeboden. Om 10.30 uur zal dan een korte Nieuw- jaarsdienst beginnen, waarin hulppre diker A. Schellevis hoopt voor te gaan. De gelegenheid oor Nieuwjaarswen- sn en de Nieuwjaarsdienst zullen beide in het dienstgebouw plaats vinden. „Irene" De tijdens de kerstdagen in de rei. Kerk ten bate van de zending op Soemba en in Brazilië gehouden collecte heeft f 3339,25 opgebracht fV3000 -J)aar WaS de opbren§st bil"na „Holten" (zie Zondag 30 december Oliebollencross bericht) Geen dansen in bar-dancing „Boode" te Bathmen. 2.30 uur: grote puzzelwandeltocht door de Beuseberg. Organisatie De Schure. Maandag 31 december (oudejaarsdag) Alle banken vanaf 12 uur gesloten. Postkantoor vanaf 03.00 uur gesolten Eethuisje Lodeweges, cafetaria '„De Molenbelt", café „De ZadelkamP" en cafe-restaurant „De Poppe" om vijf uur gesloten. J Dinsdag 1 januari (nieuwjaarsdag) Hotel Vosman, café De Zadelkamp cafe-restaurant De Poppe en cafe taria De Molenbelt de gehele dag gesloten. 10 00-12.00 uur: gelegenheid voor 't drinken va neen nieuwjaarsborrel m De Schure (zie adv.) Woensdag 2 januari Melk- en zuivelhandel Nijland, Kol weg 70, de gehele dag gesloten (zie adv.) Zaterdag 5 januari 14.00 uur: kindermiddag leden NW in zaal Vosman. 19.00-21.00 uur: nieuwjaarsreceptie s.v. Holten in het Ontmoetingscen trum Meermaanskamp (zie adv.) Zondag 6 januari 1M0 uur: dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 7 januari Supermarkt Gebr. Wansink de gehele dag gesloten (zie adv.) Dinsdag 8 januari 19.45 uur: gecombineerde vergade ring CBTB-OLM en Bedrijfsvereni ging Holten in zaal Vosman. Spr 2e Kamerlid de heer H. Wisselink uit Bathmen. Onderwerp: Actuele landbouwpolitiek. Maandag 14 januari 19 00-20.00 uur: verzilveren van waar debonnen Winkelweek 1973 bij de RABO-Bank,

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 1