Een onjuiste interpretatie Zondagsdiensten bij JD.A.T7 25 JAAR HOLTENS NIEUWSBLAD <D Kostelijk amusement Uitslag ballon wedstrijd TEKEN-SCHILDERGRQEP Sint hartelijk ontvangen m Interkerkelijke Zangavond «fll Sint Nicolaas maakte na de officiële ontvangst door het bestuur van de Holtense Handelsver eniging. op z'n prachtige schimmel „Johan Kruyff" een rit cloor een gedeelte van het dorp. Tijdens de rit werd de Sint door een groepje kinderen enkele mooie tekeningen aangeboden, waar hij heel erg blij mee was. Op de veranda van café „De Bi es Ier" zong Roel Arendshorst voor dé Sint enkele liedjes. Kerkdiensten Marktte Rijssen Burgerlijke Stand Openbare vergadering Gewestraad Deventer Officiële publikatie Voorruit uit auto gestolen Gevonden - Verloren ONZE AGENDA HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 15 cent per mm bij contract lager) Abonnementsprijs 7,per half jaar, 14,per jaar Betaling op giro Vrijdag 30 november 1973 26ste jaargang - no. 48 Uitgave van ie Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Adm.: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Hoofdredacteur W. Bevers Telefoon 05483 - 1234 Redacteur en plv. hoofdredacteur J. Wiggers, telefoon 1356 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad De heer A. Kroon, bestuurs lid van de Recron (overkoepe lende organisatie van onderne mers van recreatiebedrijven) heeft in het NCRV-radiopro- gramma „Pleisterplaats" zijn zegje gezegd over de toeristen belasting en deze als „ongast vrije belasting" bestempeld. „In Nederland wordt de toeristen belasting geheel anders toege past dan in bijvoorbeeld Duits land. Daar is deze belasting be stemd ter verbetering van de toeristische infrastructuur. In veel van de nu al zestig ge meenten, die een dergelijke be lasting heffen wordt de toeris tenbelasting gebruikt om gaten in de begroting te dichten", al dus het oordeel van de heer Kroon. Het is niet onmogelijk, dat 'n enkele gemeente in Nederland aldus handelt. Waarschijnlijk is dat niet, omdat het toezicht op het financiële beleid der ge meenten daar te streng voor is. In Holten is dat in elk geval niet zo. Vanaf het moment, diat de VVV „Holtens Belang" werd opgericht 20 september 1915 heeft de gemeente Holten in toenemende mate gewerkt aan de verbetering van de toeris tische infrastructuur. Dat ge schiedde aanvankelijk op be scheiden schaal, met de aanleg van wandelpaden op de Holten berg en de Zuurberg o.a. met grote genummerde keien, de uitgifte van een wandelkaart en het plaatsen van eenvoudige banken, onder de bezielende leiding van wijlen Meester Top- zand, de gemeente-secretaris, A. J. Goldstein en anderen. Daarna volgde de aanleg van de z.g. autoweg over de Holter- berg, later doorgetrokken naar Nijverdal, waarvoor wijlen bur gemeester A. P. R. C. Baron van der Borch van Verwolde zich sterk interesseerde. Het werd hem door de boeren niet in dank afgenomen, dat hij daar voor de, in de dertiger jaren, talrijke werkeloze arbeiders in zette (loon 44 uur a 20 ct. f 8.80 per week). Zij hadden ze liever op de zandwegen in de buurtschappen. Een enorm brok natuur werd hiermede voor velen ontsloten. Maar veel stof in de zomer en modder in de winter (bij op- dooi) maakten het gebruik van' deze met puin verharde zand wegen, niet altijd tot een ge noegen, waardoor na veel aan drang van de VVV's van Holten en Hellendoorn-Nijverdal ten slotte de huidige Toeristenweg tot stand kwam, waarvoor ieder jaar een belangrijk bedrag aan onderhoud, rente en afschrij ving betaald moet worden. Inmiddels was de ontwikke ling tot stand gekomen van het zomerhuisjesterrein, van kam- peercentra en kampeerterrei nen, waasvoor ook weer geld op tafel moest worden gelegd. Gok wera een mooi plaieau ,nec tafels en banken op ac Zuurberg tot stand gebracht. Mooie solide banken werden geplaatst, wiaarvan de leggers ieder najaar worden ingeno men. (Elk jaar kosten). Het prachtige natuurbad „Twenhaarsveld" k i m tot stand voor ingezetenen, maar ook voor de toeristen, met, laat stelijk de aanleg van de verwar ming. Hiervoor moeten behalve het jaarlijks exploitatietekort ook weer flinke bedragen aan rente en aflossing op tafel wor den gelegd. En zo zijn er nog tal van din gen de opsomming is niet volledig töt stand gekomen allemaal ten behoeve van de verbetering van de toeristische infrastructuur. De steeds hoger geworden subsidies voor het VVV-wezen en de jaarijks belangrijke bij drage aan het Recreatieschap „Salland", kunnen buiten be schouwing worden geiaten. om dat zij meer betrekking hebben op de bevordering van het vreemdelingenverkeer als op de verbetering van de toeristische infrastructuur. De cijfers liegen er clan ook niet om, dat er op dit gebied wat tot stand werd gebracht. Twintig jaar geleden (1954) be droeg het aantal zomergasten 4636 met 26.007 overnachtingen. Het afgelopen jaar bedroeg dit aantal 56.440 gasten en 320.040 overnachtingen, waaraan nog wel het een en ander aan ont breekt omdat de nachtregisters waaraan deze cijfers zijn ont leend, niet altijd even secuur worden bijgehouden. Als Recron zich dap ook ste vig verzet tegen de Vr.g. forfa'i- taire heffing zoals die door de gemeenteraad is vastgesteld, I JT -tp Sint Nicolaas en zijn Zwarte Pieten zijn zaterdagmiddag door een grote schare kinderen, vaders en moeders op spontane en harte lijke wijze ontvangen toen ze precies op tijd met de trein van 14.25 uur aan het N.S. station arriveerden. Op het Stationsplein zorgden de Holtense muziekvereniging „HMV" en het tamboerkorps voor een door Sint zeer gewaardeerde muzikale ontvangst. De vele hon derden kinderen zongen voor Sint en zwaaiden met vlaggetjes die door de Holtense Handelsvereniging waren uitgereikt. Sinterklaas die inmiddels had plaats genomen op de waranda van het café „De Biester" werd welkom geheten door de 2e voorzitter van de Hol tense Handelsvereniging, de heer J. Wissink. Sint hield hierna 'n korte tospraak waarin hij o.m .vertelde dat hij z'n on'-angs gekochte nieuwe paard de echte Spaanse naam had gegeven van „Johan Cruyff". De hoogbejaarde kindervriend maakte hierna begeleid door de muziek een korte rit door een deel van het dorp die ein digde op Smidsbelt. Tijdens de rit strooiden zijn Zwarte Pieten met gulle hand pepernoten. NED. HERV. KERK: 9 en 10.30 u. ds. J. E. Steenbakker Moriljon Loij- sen em. pred. te Holten. Oppasdienst: Mevr. G. Schuppert- Stam, Dini Koordes. Helma Beldman, Jannie Klein Nagelvoort. Extra collecte: Raad van kerken. 10.00 u. Jongerendienst in gebouw Irene'. GEREF. KERK: 9.30 en 2.30 u. ds. R. A, Hoogkamp. Tijdens de dienst van 9.30 u. kinderoppas in gebouw „Rehoboth" (Ina Klein Nagelvoort en Helma Beldman). In beide diensten is de ene collecte voor de kerk. Bij de uitgang collecte voor „eigen Kerkbouw". R.K. KERK: bouw „Irene" 1.30 u. Heilig Mis in ge- Boschkampsstraat. DIJKERHOEK10 u. ds. P. Lugtig- heid. Extra collecte: Raad van ker ken. OKKENBROEK: 10 u. ds. J. G. Beert huis van Bathmen. NIEUW HEETEN R.K. KERK: Za terdagavond 7 u. zondagmorgen 9 en dan moet zij de hand in eigen boezem steken. Als de nachtre gisters voor honderd procent werden bijgehouden, dan had de gemeente Holten de inderdaad billijker, heffing per overnach ting kunnen invoeren. Dat de toeristenbelasting in Holten een „ongastvrije belas ting" is, kan, gezien het voor gaande moeilijk worden volge houden. Natuurlijk profiteren Holtense zakenlieden van het vreemdelingenverkeer, maar de gewone man moet via de al gemene middelen momen teel nog bijdragen in de kosten, welke ten behoeve van de toe risten worden gemaakt. Er steekt dan ook niets onbillijks in, dat de zomergasten ook een kleine bijdrage leveren in de kosten welke voor hun genoe gen in de gemeentebegroting zijn opgenomen. En tenslottedat de VW's wegens subsidie uit de gemeen tekas „monddood" zijn gemaakt, dat moet men dan maar eens bij de gemeentebesturen infor meren. Artsen Vanaf vrijdagmiddag 5 u. tot en met maandagmorgen 8 u. dokter W. R van Couwelaar, Holterenkstraat 18. tel. 2750. Wijkverpleging Zuster J. E. Duncan, Groene Kruis- gebouw. Gaardenstraat 33, telefoon 05483-1436. Ambulancevervoer J. Aanstoot, tel. 1338, .bg.g. garage A. Müller, tel. 1320. Fysiotherapie Alle werkdagen, behalve dinsdagmid- dag en donderdagochtend in het .Groene Kruisgebouw G. J. Kraay; tel. 2299. Tandartsen J. Webbink, de Ruyters.<aat i£>. Rijs sen. tel. 05480-4140. b.g.g. 4138 Voor spoedgevallen 67 u. nam. Dierenartsen Alle werkdagen behalve zaterdags 9 10 u. bij mevr. C. Knijff-Dekker. tel 1438. b.g.g. tel. 1799 mevr. J Beldman-Aanstoot. Gezinsverzorging Elke werkdag van 910 u. in het Groene Kruisgebouw. Maandagavond van 78 u. Maatschappelijk Werk W. C. W. Wamelink. Cliruchillstraat 107. tel. 2004. Wachtdienst Slachthuis Tot en met zondag 2 Dijkstra, Schoolstraat Maandag 3 l.e.m. zonda Moleman, Lageweg 13, december C. 5, tel- 1833. g 9 dec. H. .T. tel. 1974. dieren het Slachthuis tel. igifte gesti dag 911 u. 1318. Storingsdienst Zaterdag 1 t.m. vrijdag 7 december Electra: H. J. Wansink. Lageweg 9, tel. 2789. Gas: W. straat 2. tel. Brandmelding Overdag: tel. 1352 (Politiebureau), 's Nachts: tel. 1224 (G. W. Knapen), b.g.g. tel. 1325 (G. W. ter Harmse!) Aangevoerd: varkens 228. Prijzen: 228 biggen van f 116,- tot 123,- per stuk. Overzicht handel: Handel rustig, prij zen staande. Portretteer niet van te dichtbij. Minder dan 1 meter is niet aan te raden. Geloof ons ock al lijkt het een overbodige op merking: er worden per jaar tienduizenden me ters film verschoten rnet de beschermdop voor lens. Denk daar steeds aan voor u gaat filmen. Niet schuin omhoog of om laag o'oor de zoeker kijken alstublieft' Wat hebt u nu aan een half hoofd van Geboren: Gerritdina, dv H, Krieger en A. Klumper. Amoud, zv W. de Klijne en B. Lutje Schipholt. Al- bert Jan, zv A. H. J. Groteboer en J. E. van Schooten. Mirjam Stefa- nie, dv R. R. Pliester en A. J. F. Prins (Geb. te Deventer). Getrouwd: F. A. Vos, oud 26 jr, Ve- ghel en B. C. Aaltink, oud 19 jaar, Holten. P. Muller, oud 22 jaar, Deventer en E. Stam, oud 21 jaac, Deventer. J. C. van Hasselt, oud 26 jaar. Vlissïngen en M. K. En- klaar, oud 24 jaar, Holten. Overleden: Mevr. A. M. A. Klou- wens-Timmermans, 38 jaar (overle den te Deventer). Mevr. G. H. Vin- cent-Aaftink, 71 jr. (overleden te De venter) BEVOLKING. Ingekomen Mej. G. Bolte van Grams- bergen. B. Hottinga van Aalten. A. G. Maassen en echtgenote van Deventer. P. Pennewaard en echt genote van Rotterdam. P. G. van de Bovenkamp van 's-Gravenhage. Vertrokken: Mevr. M. K, van Has selt-Enklaar van Vlissingen. Me vrouw B. C. Vos-Aalt ink naar Veghel. A. Rietberg naar Eindhoven. D. J. Aanstoot naar Hengelo O. H. E. Kruit en gez. naar Winschoten. De Dijkerhoekse amateur toneelclub „D.A.T." heeft zaterdagavond in de Grote zaal van café-restaurant „Het Bonte Paard" de plm. 150 bezoekers kostelijk geamuseerd met Dick van Maasland's blijspel, in drie bedrijven „Morgen komt er weer een dag". Het gebeuren speelt zich af in de rommelige huiskamer van de „uit vinder" Evert Bruinsma (Jan Bos- schers) wiens vrouw (Jannie Rensen) eigenlijk meer getrouwd is met haar koffergrammofoon dan met Evert. Aan de presentatie van het stuk met volop kostelijke humor en doldwaze situaties werkten verder mee Willem Reuzel (Henk Pinkert) de huisbaas, waarbij de fam. Bruinsma „in het krijt staat"; Opa Bruinsma, al heel (Gerrit Grotenhuis): mevr. Dekkers (Janneke Wegstapel) en haar zoon Peter (Bert Aaftink) de verliefde ver loofde van Bru'nsma's dochter Jetty (Aly Stevens) en de dienstbode Olga (Jannie Meijerman) de kaartleggen- de redster in de nood. Het stuk werd onder regie van de heer G. IT. Nikkels te Rijssen vlot en goed-gebracht en het spontane ap plaus was zeer verdiend. De gewestraad voor het Gewest Deventer vergadert op dinsdag 18 de cember a.s. in het Dorpshuis. Dorps straat 30 te Diepenveen. Aan de orde komen o.m. Ingekomen stukken, me dedelingen, voorziening vacatures ge westraadscommissies. gedachtenwis- seling wenselijkheid tot instelling van een gewestraadcommissie ter begelei ding van de totstandkoming van een ontwikkelingsplan voor het gewest. Voorts zal worden overgegaan tot benoeming van een gewest-secretaris. De opgestelde aanbeveling luidt als volgt: 1. mr. J. J. Th. de Rouw (33) te Nuen. juridisch medewer ker van het Samenwerkingsorgaan Agglomeratie Eindhoven en 2. Mr. C. Brouwer (31), t eTilburg, bestuurs ambtenaar, tevens waarnemend se cretaris op het Secretariaat van het Stadsgewest Tilburg. Kapper Wander Drent jr. zorgde voor de juiste grime. Souffeur was Jan Pinkert terwijl Evert Jan Kers zorg de voor verlichting en geluid. De uitvoering werd met een gezellig dansje besloten. Op dinsdag 1 januari 1974 is het 25 jaar geleden, dat het eer ste nummer van Holtens Nieuwsblad van de persen rolde. Dat heuglijk feit willen wij op zaterdag 15 december a.s. met al onze relaties herdenken tijdens een receptie van 17.00-19.00 uur in Hotel Holterman. Tijdens deze bijeenkomst zal onze hoofdredacteur, de heer W. Beijers, als zodanig officiëel af scheid nemen van de kramt. Dezer dagen gaan de uitnodigingen voor deze receptie uit. Wij hebben zoveel relaties en onderhouden zoveel contacten, dat het niet onmogelijk is, dat we iemand hebben vergeten uit te nodigen. Dat is natuurlijk onze bedoeling niet. Ieder een is viam harte welkom bij dit jubileum. Met het oog op een goede organisatie vam deze middag verzoeken wij degene, die geen uitnodiging ontvingen, maar zich wel gedrongen voelen, dit jubileum mee te vieren, onderstaande strook, ingevuld vóór 10 december a.s. aan ons in te zenden. Stichting „Holtens Nieuwsblad" H. Klein Velderman, voorzitter. W. Beijers, secretaris. Holten, dec. 1973, Holterberg 13. Ondergetekende Naam Adres Vertegenwoordigende deelt mee, dat hij/zij voornemens is de receptie van de Stich ting „Holtens Nieuwsblad" op 15 december a.s. (van 17.00- 19.00 uur in hotel Holtermlin) bij te wonen. Handtekening: „Liebe Robin. Herzliche grusze aus Wuppertal im Bergischen land. Habe den ballon am 27.7 vormittag gefun- den. Herzliche grusze nach Holland". Dit briefje kreeg Robin Groot Wessel- Door de oliecrisis dreigt landelijk een tekort aan plastic huisvuilzakken te ontstaan. Dit heeft tot gevolg ge had, dat in de afgelopen dagen de vraag naar deze zakken sterk is ge stegen. Mede hierdoor is, volgens mededeling uit de pers, de voorraad zakken in enkele gemeenten in ons land reeds geheel uitgeput. In verband met het vorenstaande maken wij bekend, dat ook in deze gemeente de voorraad huisvuilzakken in de afgelopen dagen meer dan nor maal is afgenomen. Indien deze ten dens zich in deze mate voortzet, dreigt de tijdige bevoorrading van de plaat selijke verkoopadressen in gevaar te komen. Teneinde te voorkomen, dat tijde lijk geen zakken meer voorradig zul len zijn, dringen wij er met de meeste klem op aan, dat niet meer huisvuilzakken dan normaal gebruike lijk in voorraad worden genomen. Al leen op deze wijze kan worden voor komen, dat tijdelijk niet meer aan de vraag kan worden voldaan. Voorts delen wij mede, dat zodanige maatregelen zijn getroffen, dat de be voorrading voor het jaar 1974 op de normale wijze zal kunnen plaats vin den. Bij een normale afname zal de verkoop van plastic-huisvuilzakken in deze gemeente ook in 1974 derhalve niet in gevaar komen. Holten, 30 november 1973. Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. Wat tocht het. zei de aannemer J. Meerman tegen de naast hem zitten de werknemer toen ze vrijdagmor gen in de vroegte met de VW bestel wegreden naar het karwei. Geen won der want toen men even de hand uit stak bleek dat de voorruit was ver dwenen. De ruit was zeer vakkundig verwij derd zonder dat ook maar een krasje ontstond in het lakwerk. De diefstal is naar alle waarschijnlijkheid don derdagavond rond half elf gepleegd. Naar schatting 500 bezoekers hebben vrijdagavond in de Ned. Herv. kerk met het Hervormd kerkkoor (Dir. J Op den Dries te Nij verdal). De chr. gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" (Dir. Fi-ans Visser te Goor); 't Holtens gemengd koor (dir. Jan K. Warmink te Goor)Het Her vormd Jongerenkoor (dir. Ineke Ke- velam) en de zangklas van de Chr. school (dir. onderwijzer A. W. Wer ner) met Orgelbegeleiding van ^orga nist Anton Koopman en trompetist Wim Dollekamp in een interkerkelijk zangdienst een aantal psalmen en ge zangen gezongen uit'het nieuwe lied boek der kerken. De .verschillende ge zangen o.a. Elia was, tot de dood beducht, (gez. 11). Wij hebben een sterke stad (Gezang 28) Jezus zal heersen (Gez. 281). Looft nu mijn ziel, de Here (Gez. 65). Wij moeten Gode zingen (Gez. 301). De genoemde koren GEVONDEN: haken- en tafel laken, zwart poesje met rode halband, step met rem, clip broche goudkleurig, eigen gebreide rdoe- das, groene re genbroek, rechter leren heren hand schoen, rode dames knip portemón- naie, huissleutel, horloge, blauw wit groen kinder want. VERLOREN: Linker bruin gevoer de bruine want, merk Joslijnso, scho- lierenkaart O.A.D., blamw want nij- lon, bruine jongensbril met meta len pootjes, plastictas, inh. gym schoenen, gympakje, handschoenen en schoenen, bos sleutesl, heren horlo ge merk TNDUS no. 131315, her dershond. hadden deze psalmen en gezangen in gestudeerd en ze werden deze avond nadat ze waren „voorgezongen" in samenzang-beurtzang gezongen. De samenkomst die onder leiding stond van de heer H. Ch. Vogely werd geopend door ds. H. van Twillert, ger. pred. Algemeen waren de bezoekers van mening dat men het niet bij deze ene zangavond moet laten. dijk uit de Gerard Doustraat 102 in Zutfen van Elke Finger uit Wupper tal die de ballon vond die door Robin ter gelegenheid van de braderie in Holten werd op gelaten in „Kalfst-ar- mansweide" de afgelegde afstand be droeg plm. 200 kilometer en deze ki lometers waren goed voor de tweede prijs van f 12,50. De eerste prijs was voor Tini Vorkink uit de H. J. Wan- sinkstraat. Haar ballon streek neer bij Höhn-Schöneberg bij de stad Sie- gen in het Ober-Westerwald. Tini won f25,-. De drede prijs (f 7,50) was voor Roelina Kooymans uit de Raar- denstraat (landing bij Düsseldorf). Erica Wibbelink, Loo 25 B te Bath men won de vierde prijs (f 6,-) en de vijfde prijs (f 4,-) was voor Anita Koning uit de Verzetstraat. De bal lonnetjes van deze meisjes daalden resp. bij Dortmund en Gelsenkirchen. De geldprijzen kunnen worden afge haald bij de heer J. Wiggers, Kol- weg 14 te Holten. Vrijdag 30 november 19.30 uur: Feestavond afd. Holten, Dijkerhoek en Espelo van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en afd. O.L.M. in zaal „Amicitia", m.m.v. „O.C.H.". Na afloop dansen. 20.00 uur: Ledenvergadering A.R. Kiesvereniging .Nederland en Oran je' in gebouw „Rehoboth". 20.00 uur: Familie-feestavond afd. Holten Ned. Chr. Bouwbond in bo venzaal Vosman. Zaterdag 1 december 14.15 uur: Bejaardenmiddag NVV- leden in hotel Vosman. 15.00 uur: Bezoek Sint-Nicolaas aan Dijkerhoek. 20.00 uur: Verwerping in café „De Wippert" (zie adv.). Zondag 2 december 14.00 uur: Disco-bal in café „De Wip pert" (zie adv.). 14.00 uur: Disco-bal Klup '53 (zie advertentie). 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing „Boode" Bathmen (zie adv.). Dinsdag 4 december 20.00 uur: Geen repetitie Chr. Gem. Zangvereniging ..Soli Deo Gloria". Donderdag 6 december 19.45 uur: Praatavond afd. Holten Chr. Boeren- en Tuindersbond in gebouw ..Rehoboth". Spreker de heer G .T Temhoff, 2e voorzitter Prov. CP.TB. Vrijdag 7 december 19.30 uur: Potstoten in café Jansen (zie adv.). Maandag 10 december 20.00 uur; Ruilavond Postzegelclub ,H.P C." -In hotel Vosman. Woensdae 12 december 19.45 uur: Uitreiking Landsteiner- medaille Ned. Roode Kruis in zaal „Amicitia". Vrridag 14 december 19.45 uur: Toneeluitvoering voor ge nodigden door ..C O C." in gebouw ..Rehoboth". Zatc-dae 15 december 19.45 uur: Toneeluitvoering door ..C O C in gebouw ..Rehoboth". Dingdag 18 december 14.30 uur: K>r=tmiddag Bejaarden sociëteit H'dfen in eebouw ..Irene". Woensdae 19 december 19.45 uur: Kerstviering Ned. Bond van Plattelan^«-.-rouwen afd. Holten in zaal ..Amicitia". Bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel werk in Holten, komen de laatste tijd verzoeken om een teken- en schildergroep te be ginnen voor dames en heren. De Stichting is er in geslaagd de heer Ferry Kres (leraar tekenen en schilderen) aan te trekken en hij zal deze groep gaan begeleiden. Maximaal kunnen er 15 personen aan deze groep deelnemen, zodat geïnteresseerden zich zo spoedig mogelijk dienen op te geven in „Het Paalhuis", Beuseberg 63, teL 2755. De kosten bedragen ca. f 10 per maand en de club wordt ge houden op een nog nader te bepalen avond in ,,'t Kolnös" aan de Hoffestraat la te Holten. Iedere deelnemer wordt in staat gesteld op zijn eigen terrein bezig te zijn, naar eigen interesse en keuze, waarbij ook andere vormen van kreativiteit mogen worden gedaan (beeldend werken met klei, gips enz.). Verder is het de bedoeling dat mensen op elk niveau aan de cursus kunnen deelnemen (dus zowel gevorderden als beginnelingen) terwijl de mogelijkheid tot exposeren ter zijner tijd aanwezig zal zijn.

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 1