Onze agenda Weekenddienst Jennekesmarkt werd druk bezocht weer Afbouw MEAO-afdeling van de openbare Scholengemeenschap Raadsvergadering Kerkdiensten BEVESTIGING EN INTREDE DS. M. DE HEER Braderiekoningin op bezoek bij Braderiebaby Basisschool „De Haar tijdelijk in Irene WV-vakantieprogramma «mm ■sgfiSl-— Holten krijgt atheneum DISCO-AVOND Burgerlijke Stand KERKERAADS- VERGADERING NA ZEER DRUK BEZOEK Laatste week Interkerkelijk reereatiewerk op De Borkeld Blijde dag voor Hervormde Gemeente in Okkenbroek Gevonden en verloren HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 15 cent per mm (bij contract lager) Vrijdag 3 augustus 1973 26ste jaargang No. 31 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Adm.: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdredacteur J. Wiggers, telefoon 1356 Abonnementsprijs 7,— per half jaar, 14,— per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad Bathmen (Cir- Zondag 5 augustus 13.30 uur Auto-cros cuit Dorth) zie adv. 19.30 uur Dansen in Bar-dancing „Boode". Dinsdag 7 augustus 19.30 uur Openbare vergadering van de raad ten gemeentehuize. Maandag 30 juli t.m. 6 aug. Vishandel Jan Reinaardus vakantie gesloten. Maandag 30 juli t.m. 13 aug. Fa. G. J. Aaftink Smidsplein wegens vakantie gesloten. 5-19 augustus Zomeractie Internationale Hulpver lening (Studie en andere hulp aan Papoea vluchtelingen in Australisch Nieuw Guinea). Maandag 6 t.m. donderdag 9 aug. Kapsalon M. Aaftink wegens vakan tie gesloten. Maandag 6 t.m. maandag 13 aug. Schoenhandel Gebr. Steunenberg en Rijwiel en Bromfietshandel Henk Kolkman wegens vakantie gesloten (2ie adv.). Donderdag 9 aug. 20.00 uur Openbare vergadering Herv. Kerkeraad (zie bericht). Dinsdag 14 augustus 20.00 uur Jaarlijkse Feestavond Schoolkring Dijkerhoek in café .,Het Bonte Paard". 20.00 uur Hervatting repetities Chr. Gem. Zangvereniging ,.Soli Deo Glo ria" in gebouw „Rehoboth" Stations- str. Nieuwe leden hartelijk welkom! Woensdag 15 augustus School- en Volksfeest in Dijkerhoek. Vrijdag 17 augustus 19.30 uur Disco-avond geor. door Jeugdorkest „HMV" in „Amicitia". Zaterdag 18 augustus 19.30 uur Herdenking 40 jarig jubile um en tevens afscheid van zondags school onderwijzer de heer Nijland in het „Trefpunt" te Espelo (zie adv.). Artsen Vanaf vrijdagmiddag 5 u. tot en met maandagmorgen 8 u. dokter J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50, telefoon 1870. '-■■ï 'ï!1: I. De Jennekesmarkt was traditiegetrouw weer zeer druk bezocht en reuze gezellig. Wijkverpleging Zuster P. T. v.d. Zwaag, Groene Kruisgebouw, Prinses Irenestraat 7, Markelo, telef. 05476-1285. Ambulancevervoer J. Aanstoot, telef. 1338 b.g.g. A. Müller, telef. 1320. Fysiotherapie Alle werkdagen, behalve dinsdagmid dag en donderdagochtend, in 't Groe ne Kruisgebouw, Gaardenstraat, G. J. Kraay. telef. 2299. Tandartsen J. Webbink, De Ruyterstraat 19, Rijssen, telef. 05480-4140 b.g.g. 4138. Voor spoedgevallen 6-7 u. namiddag. Gezinsverzorging Alle werkdagen (behalve zaterdags) van 9-10 u. bij mevr. C. Knijff-Dek- ker, telef. 1438 b.g.g. telef. 1799 (me vrouw Bèldman-Aanstoot). Dierenartsen W. C. Wamelink, Churchillstraat 107, telef. 2004. Wachtdienst Slachthuis T.e.m. zondag 5 aug. B. Groot Ob- bink, Kozakkenstraat 2, telef. 1526. Maandag 6 t.e.m. zondag 12 aug. I-I. W. Goorman, Kolweg 52, telef. 1513. Aangifte van gestorven dieren op za terdag van 9-11 u. aan het Slacht huis, telef. 1318. Storingsdienst Zaterdag 4 t.e.m. vrijdag 10 aug.: Elektra: H. Huisman, Kolweg 42, telef. 1498. Gas: J. Bosschers, Beuseberg 54. telef. 1945. Brandmelding Overdag: telef. 1352 (Politiebureau), 's Nachts: telef. 1224 (G. W. Kna pen), b.g.g. telef. 1325 (G. W. Harm- sel). Maatschappelijk Werk Elke werkdag van 9-10.30 u. in het Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat. Maandagavond 7-8 u. De Jennekesmarkt op de laatste avond van de Braderie 1973 was evenals voorgaande jaren, weer de attractie voor de jongelui en van heinde en ver waren ze vrijdagavond weer naar Holten gekomen om het evenement rond de in floodlight ba dende oude dorpsfcoren mee te ma ken. Enkele leden van de Braderiecom missie hadden een directie-wagen van Krekels Wegenbouwbedrijf als kantoor ingericht en van hieruit wer den via de geluidsinstallatie van „Radio Sanders" te Goor de jonge lui aangespoord om de genummer de rode of gele kaarten (2 voor 1 gulden) te kopen van de leden van de Boerendansgroep „De Larense Schotsers" te Laren (Gld.). Het was weer eivol aan de voet van de toren waar ieder jongen en meisje probeer de door het opsteken van de kaarten en luid roepen van het nummer de partner met hetzelfde nummer vinden. Het eerste paar dat zich reeds vrij snel vormde was Gerrie ten Veen (17) te Holten en Johan Vorkink (15), Holterbroek 43 te Holten. Zij kregen elk vijfentwintig gulden van braderievoorzitter J. Wiggers. De 2e prijs (elk f 12,50) was voor Joke Bronsvoort. (14). Beuseberg 116 te Holten en Piet Braken (14) Hapert (Noord-Brabant). Als paar no. 3 kwam de wagen binnenstor men Janneke Olde Reuver of Briel (16), Leiding 5 te Rijssen en Erik Aanstoot (14), Beuseberg 126 te Hol ten. Janneke en Erik kregen elk drie rijksdaalders. De vierde prijs (elk vijf gulden) Zoals in een vorige raadsvergadering al is medegedeeld krijgt de Holten- se scholengemeenschap als boven bouw een atheneum maar zij verliest de M.E.A.O.-afdeling. Tot de afbouw daarvan moet de raad vóór 1 sep tember a.s. besluiten. B. en W. zeggen daaromtrent in een voorstel aan de raad: „Van Staats secretaris van Onderwijs en Weten schappen is de mededeling ontvan gen dat hij bereid is een gemeente lijk lyceum als onderdeel van de openbare scholengemeenschap te Holten op te nemen in hel: plan van scholen. De Staatssecretaris is hier toe bereid op voorwaarde dat dooi de raad via 'n afbouwregeling wordt besloten tot opheffing van de afdeling voor meao van de openbare scholen gemeenschap en hem uw besluit voor 1 september a.s. wordt toegezonden. Ofschoon wij er niet gelukkig mee zijn dat de toewijzing van een athe neum aan deze gemeente meebrengt dat de afdeling voor meao aan onze scholengemeenschap dient te worden opgeheven, gebiedt de zin voor reali teit ons. dat het voorstel van de Staatssecretaris aanvaard dient te worden, mits een alleszins redelij ke afbouwregeling van de meao-af- deling kan worden verkregen. Om tot een zo gunstig mogelijke af bouwregeling te komen dient deze afbouw gelijktijdig te geschieden met de opbouw van een gemeentelijke school voor meao te Hengelo (O). Laatstgenoemde school staat name lijk opgenomen op het scholenplan 1973-1975, zonder nadere aanduiding van het jaar van aanvang der bekos tiging. Het gemeentebestuur van Hengelo Maandag 6 augustus Bezichtiging manege Beltman, Markeloseweg 8, van 1416 uur. U kunt een kijkje nemen in de stallen en manege. Tevens is er een foyer waar consumpties verkrijgbaar zijn. Toegang gratis. Dinsdag 7 augustus Bezichtiging kaasboerderij van de lam. Cats. U krijgt uitleg en een proefje (geen bereiding te zien). Adres: Buurtschap Beuseberg, oude weg Holten-Laren blijven volgen, steeds doorrijden tot bij bord kaas boerderij. Kosten f 1,- p.p., kinderen f 0.50. Aanvang 14.30 uur. gaarne op tijd aanwezig. Woensdag 8 augustus Fietstocht met bezoek aan een boerenherberg, boordevol met antiek. Vertrek 9 uur vanaf het VVV-kantoor. Kosten f 1,- p.p. excl. koffie. Dit is tevens de laatste fietstocht van dit seizoen. Wilt mee, dan graag tijdig opgeven. Woensdag 8 augustus Bezichtiging en rondleiding in het pluimveebedrijf Barvelink, Postweg, Borkeld 80, te Holten. U ziet de ontwikkeling van kuiken tot de produk- tie van eieren. Er wordit een vrije gift gevraagd. Aanvang 14, 15 en 16 uur. Groepen op aanvraag. Donderdag 9 augustus Ochtendwandeling onder het motto: „Zwerven door de 1-Iolterberg". Ventrek 6 uur vanaf het VVV-kantoor Deelname f 1,25 p.p. incl. koffie, deze krijgt u op de helft van de tocht aangeboden. Opgave verplicht. Mooie wandeling voor jong en oud, Bezichtiging kaasboerderij, zie opgave dinsdag, zelfde tijd en plaats. Populair orgelconcert door Piet van Egmond, in de Ned. Herv. Kerk. Aanvang 20.00 uur. Toegangsprijs f 2,- p.p. Vrydag 10 augustus Van 20 tot 21.30 uur rondleiding met natuurfilm in het museum „Piet Bos". De heer Bos is een gezellig causeur en vertelt u veel over de fauna van de Holterberg. Ligging Toeristenweg. Dit is de laatste rond leiding van dit seizoen. Warenmarkt aan de Kerkstraat (centrum dorp) van 14-18 uur. Zondag 12 augustus Oriënteringsrit voor auto's, motoren en brommers. Start om 14.- uur bij het clubhuis „De Biester" bij het station N.S. Een zeer leuke tocht, spe ciaal voor de vakantiegasten en dorpsgenoten. (O) heeft zich bereid verklaard de stichting van de school voor meao, aldaar, synchroon te laten verlopen met de afbouw van de afdeling voor meao, alhier. Voorts is genoemd be stuur bereid het personeel dat ten gevolge van de afbouw van de meao te Holten ontslagen dient te worden met ingang van gelijke datum te b. noemen aan de school te Hengelo (O), één en ander voor zover dit personeel zulks wenst. Ook heeft Hen gelo (O) toegezegd tijdens de afbouw de zittenblijvers en gezakten van de afdeling voor meao te Holten tot de in Hengelo (O) te stichten school te zullen toelaten, alsmede dat de po tentiële meao-Leerlingen uit de regio Holten in de toekomst dezelfde toe latingskansen zullen hebben als de leerlingen uit Hengelo (O). De gemeentelijke school voor meao te Hengelo (O) dient van start te gaan met een eerste leerjaar met in gang van 1 augustus 1974 (cursusjaar 1.974-1975) terwijl dan bij de afdeling voor meao te Holten het eerste leer jaar komt te vervallen. Daarnaast dient met ingang van ge noemde datum het te stichten athe neum te Holten, van start te gaan met een tweede leerjaar (eerste leerjaar gemeenschappelijk met ha vo-mavo). Om dit te kunnen verwe zenlijken is het noodzakelijk dat door de Staatssecretaris op het scholen- pian 1974-1976 het atheneum wordt op genomen, met 1974 als aanvangs jaar van bekostiging". Resumerende stellen B. en W. de raad voor via een afbouwregeling te besluiten tot opheffing van de afde ling voor meao van de openbare scholengemeenschap, alhier, overeen komstig het ontwerp-besluit dat met de overige op dit voorstel betrekking hebbende stukken in de raadsporte- feuille ter inzage ligt. Evenals enkele maanden geleden organiseert het Jeugdorkest van de Holtense Muziekvereniging „HMV" op vrijdagavond 17 augustus een Disco-avond. Er zal aan deze avond medewer king worden verleend door de disc- iookey's Tony Bird (Tony Haan)) en Eddy Reterink. De vorige keer bestond er voor de disco-avond een grote belangstel ling en ongetwijfeld zullen nu weel een groot aantal jongeren (en oude ren) vrijdagavond 17 augustus om half acht in „Amicitia" present zijn. Iedereen is hartelijk welkom, ook de vakantiegasten. De entree bedraagt f 2,50. De netto opbrengst van deze avond is bestemd voor het Instrumenten fonds van „HMV". Geboren: Gerritje Hendrika, dv H. J. Pinkert en G. Kolkman. Ray mond, zv J. W, Nijenhuis en A. Tjonk. Ondertrouwd: H. Stukker 27 jr. Hol ten en H. A. Hofenk 26 jr Voorst. J. H. Markvoort 28 jr. Markelo en B. J. J. Nekkers 25 jr. Holten. Getrouwd: W. Krejenzang 25 jr. Rijssen en H. G. Zwiers 28 jr. Hol ten. Overleden: G. Aaltink 88 jr. Hol ten. D. de Haan 79 jr. Oude Pekela. Ingekomen: D. Koper van 's Gra- venhage. H. Rozendom en gez. van Bathmen, Wed. R. H. Timp- Vonk van Amsterdam. A. G. Vol- werk en gez. van Rotterdam. Mevr. M. Driessen- Hazebroek en gez. van Tanzania. Mevr. J. M. C. Sawade-Boseker van Amster dam. J. R. Jeurink en gez. van Ossendrecht. P. J. S. Zwart en gez. van Leiden. M. J. van Dijk van Amsterdam. was voor Ria Lubbersen (15), Neer dorp 93 te Holten en Herman Paal man (16) Borkeld 55 te Holten. De gemeenteraad komt dinsdag 7 augustus a-s. des avonds 7.30 uur in openbare vergadering ten gemeen tehuize bijeen ter behandeling van de volgende agenda 1. Notulen van de vergadering van 19 juni 1973. 2. a. Ingekomen stukken, b. Mededelingen. 3. a. perceel bouwterrein aan de heer J. P. Hanenburg te Hol ten; b. perceel bouwterrein aan de fa. J. Voordes en Zn. te Hol ten; c. perceel industrieterrein aan de heer H. J. Arfman te Hol ten. 4. Voorstel tot het huren van enke le lokaliteiten in gebouw „Ire ne" t.b.v. de tijdelijke huisves ting van de openbare lagere school in „de Haar". 5. Voorstel tot het vaststellen van de huur van het perceel Holter broek 7. 6. Voorstel tot het verhogen van de huur van het perceel Dorps straat 22 (politiebureau). 7. Voorstel tot het wijzigen van verschillende rechtspositierege lingen. 8. Voorstel tot het wijzigen van een raadsbesluit tot het garanderen van rente en aflossing van een hypothecaire geldlening. 9. Voorstel tot nadere vaststelling van de vergoeding bedoeld in artikel 73 der Kleuteronderwijs wet t.b.v. de Vereniging de Chris telijke kleuterschool over 1971. 10. Voorstel tot afbouw van de af deling voor meao van de openba re scholengemeenschap alhier. 11. Voorstel tot 't verlenen van een garantie in de kosten voortvloei ende uit het organiseren van de feestelijkheden ter gelegenheid van het 25-jarig regeringsjubi leum van H.M. de Koningin. 12. Voorstel tot wijziging van de ge meente- en bedrijfsbegrotingen 1973 (crediet leermiddelen Haar- school, aankoop containers, ver betering Aaltinksweg). 13 Beantwoording eventueel inge komen schriftelijke vragen. De kerkeraad van de Hervormde Gemeente houdt op donderdag 9 au gustus in de consistorie weer een openbare vergadering. In deze vergadering die om 20.00 u. begint komen aan de orde: 1 Cate chisatie verslag, 2 Invoering van het nieuwe liedboek. In verband met deze vergadering zal de doopzitting niet om 20.00 uur maar om 19.00 uur worden gehou den. NED. HERV. KERK: 8.30 en 10.15 u. (Bed. Heilige Doop) ds. P. Lugtig- heid. Extra collecte Bouwfonds „Ire ne". Kinderoppas mevr. Veenstra, Henny Baltus en Alie Koopman. Na de 2e dienst koffiedrinken met de vakantiegasten in gebouw „Ire- GEREF. KERK: 8.30. 10.00 en 19.15 u. ds. F. de Jonge van Njjkerk. In alle diensten is de ene collecte voor de kerk. Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkbouw". Tijdens de dienst van 10.00 u. kinderoppas in ge bouw „Rehoboth" (mevr. Stam- Stam en mevr. Beldman-Rietberg). Na de 2e dienst „koffieuurtje" met de vakantiegasten in gebouw „Reho both". R.K. KERK: 8.30 en 9.45 u. Heilige Missen in gebouw „Irene" (Bosch kampstraat). Dijkerhoek: 9.30 u. Hulpprediker A. Schellevis. Extra collecte Bouwfonds „Irene". Okkenbroek: 9.30 u. ds. M. de Heer. Nieuw Heeten: R.K. Kerk: zaterdag avond 19.00 u., zondag 8 en 10 u. Het interkerkelijk reereatiewerk in de tent aan de Borkeldweg (in de weide bij „Harwich") bg het zomerhuisjesterrein waar momenteel nog zeer veel vakantiegangers vertoeven, gaat zondag haar laatste week in met het team. 'enny Jansen, Yolande van der Made. Ineke Vukkina Rudie Span en Thea Dijkhuis. Het programma ziet er als volgt uit: ZATERDAG 4 AUGUSTUS: 20.00 uur: Gezellige avond mét medew. van „The Hero's" Entree f 1,50. ZONDAG 5 AUGUSTUS: 10.00 uur: Kampdienst. MAANDAG 6 AUGUSTUS: *2 uur: Kindermorgen; 14.30 uur: Levend ganzebord in het bos. DINSDAG 7 AUGUSTUS: 10.30 uur: Chinezendag. De kinderen moeten soep wordt gezorgd. 17.00 uur: Volleybal. brood meenemen, voor WOENSDAG 8 AUGUSTUS: —12 uur: Kindermorgen; 14.30 uur: Vossejacht. DONDERDAG 9 AUGUSTUS: 10—12 uur: Kindermorgen. 18.30 uur: Twentse koffietafel m.m.v. de Boerendansers. Kosten: volwassenen f 5,-, kinderen beneden 10 jaar f 2.50. Opgeven vóór dinsdag 7 augustus. VRIJDAG 10 AUGUSTUS: 1012 uur: Kindermorgen; 19.00 uur: Grote Fancy Fair. Het programma voor zaterdag en zondag zal op raambiljetten en op het bord bij de tent bekend worden gemaakt. 5? Om onderwijskundige redenen ach ten B. en W. het gewenst, dat reeds met ingang van het schooljaar 1973/ 1974 (1 augustus 1973) een splitsing wordt ingevoerd tussen de leerlingen van de o.l. Dorpsschool en de nieu we school in „De Haar", in plaats van hiermede te wachten tot het nieuwe schoolgebouw in gebruik ge nomen kan worden. Om het onderwijs aan de o.l. school in „de Haar" met het a.s. school jaar te kunnen aanvangen, dient der halve vanaf 1 augustus 1973 tot het tijdstip van gereedkomen van het schoolgebouw (periode van 2 maan den) in tijdelijke huisvesting te wor den voorzien. Het is de bedoeling dat van start zal worden gegaan met 4 leerjaren (bijna 100 leerlingen). Vol gens de thans geldende leerlingen- schaal voor het lager onderwijs is dit aantal voldoende voor 4 leer krachten, zodat 4 lokalen benodigd zijn. In de o.l. Dorpsschool zijn hiervoor nog 2 lokalen beschikbaar, terwijl het College van Kerkvoogden en No tabelen der Hervormde Gemeente Holten zich bereid heeft verklaard de zalen 2 en 3 (boven) van gebouw „Irene" aan de gemeente te verhu ren, ten voorziening in de tijdelijke huisvesting van de andere 2 klassen. De verschuldigde huur voor deze lokaliteiten is door genoemd College bepaald op f 10.275.per jaar, waar bij de kosten van schoonhouden en eventuele verwarming en verlichting zijn inbegrepen, aldus B. en W. in hun voorstel aan de raad. Zij zijn van oordeel dat deze huur prijs redelijk moet worden geacht. Ofschoon de betreffende lokaliteiten niet aan de gestelde eisen voldoen, heeft de Inspecteur van het lager on derwijs in de Inspectie Deventer zich akkoord verklaard met deze tijdelij ke huisvesting. Het college stelt dan ook voor te besluiten met ingang van 1 augustus 1973 van de Kerkvoogdij van de Hervormde gemeente Holten te hu ren de zalen 2 en 3 (boven) van ge bouw „Irene" tegen een huurprijs OKKENBROEK. Zondagmiddag heeft ds. M. de Heer zijn intrede ge daan als hervormd predikant^van Ok kenbroek, zijn eerste gemeente. Tevoren was hij in dezelfde kerk dienst als predikant in de Nederlands Hervormde kerk bevestigd door ds. W. E. Verdonk uit Oegstgeest. Ds. Verdonk was pred. in Okkenbroek van 1952 tot 1959, maar tevens had hij kandidaat De Heer een jaar lang als pastoraal medewerker in zijn Oegstgeester wijkgemeente gehad. Een dubbele binding dus. Geen wonder en nog minder toeval dus, dat zowel de bevestigingstekst als de tekst van intrede uit hetzelf de hoofdstuk van hetzelfde evangelie r j De heer en mevr. Pinkert- Kolkman, het braderiekindje Gea met haar zusje Dianne en braderiekoningin Hendrika. Holtens jongstgeborene, Gea, doch ter van Henk Pinkert en Gerry Pin- kert-Kolkman, Dijkerhoek 71 heeft al heel spoedig bezoek gehad van Bra deriekoningin Hendrika Teeselink. Gea aanschouwde donderdag 26 juli om pJm. half elf het levenslicht. De Braderiekoningin bracht vrij dagavond een bezoek aan de gelukki ge ouders in gezelschap van de bra deriecommissieleden de heren Belt man. Brands en Wiggers. Het be zoek werd door de ouders zeer op prijs gesteld en zij waren zeer ver rast door de bloemen en geschenken bon, die werden aangeboden. waren gekozen: Johannes 13, waarin Jezus als een slaaf de voeten van zijn discipelen wast. Ds. Verdonk preekte over vers 20: „Ik zeg u: Wie ontvangt dien ik zend, ontvangt mij. En, wie Mij ontvangt, ontvangt Hem >die Mij gezonden heeft". En voor zijn eerste Okksnbroeker predi katie koos ds. De Heer als tekst Joh. 13 vers 15, laatste gedeelte: „Want Ik heb u een voorbeeld gegeven, op dat ook gij doet, gelijk ik u gedaan heb". Tot de talrijke genodigden in de zeer druk bezochte kerkdienst behoorden o m. burgemeester Crommelin en wet houder Berghuis van Diepenveen, pas toor Bless van de Nicolaas-Parochie te Lettele, ds. Polhuys uit Colm- schate, vrijwel alle predikanten voor zover niet met vakantie afwe zig uit de ring Deventer, de bijna voltallige kerkeraad van de Herv. gemeente te Bathmen, enkele Leidse hoogleraren, leermeesters van ds. De heer, Familieleden en vrienden van de niuwe predikant. Burgemeester Crommelin was tij dens de receptie in Ons Centrum na de kerkdienst de eerste die de nieu we predikant officieel en hartelijk verwelkomde, waarmee hij wees op de hechte Okkenbroeker gemeenschap en de goede verbindingen tussen ker kelijke en burgerlijke gemeente. Voorts spraken o.m. ds. Dijk uit We- sepe namens ring en classis Deven ter, pastoor Bless die ook vertrouw de op voortgaande goede samenwer king en consulent ds. Polhuys; „Naar deze dag hebben we lang uitgezien", aldus de laatste spreker, de heer G.' J. Aanstoot, voorzitter van de kerke raad, „en voor zover wij u en uw vrouw nu al kennen, ben ik er zeker van dat we samen een goede tijd te gemoet gaan in onze gemeente". In zijn dankwoord betoonde ds. De Heer. mede namens zijn vrouw, zich dankbaar en ontroerd en vol evan gelisch idealisme om samen met ker keraad en gemeente aan de slag te gaan. d.D. Gevonden voorwerpen. Aantal bank biljetten, kaarsenstandaard als sou venir, gebloemd zuidwester regen hoedje, Ierse setter met halsband en stukje touw, zwarte bromfiets wit kinderschoentje, lichtbruine knip portemonnee, fietssleutel. Verloren voorwerpen: Flesje met witte tabletten (30 stuks)merk. Digosin nr. 25 zeer gevaarlijk voor kinderen; blau we knip portemonnee met zwemkaart blauwe stropdas, prisma heren hor loge met zwart bandje, foto album roodbruin, naam Ineke Roeterink' 2 grijse katten, zwarte heren para plu, donker groene regenpak, rode damesportemonnee, langwerpig model inh. plm. f 25,- girokaart; zwart le ren portemonnee, inh. f 7- en zwem kaart. doublé armband, gouden arm- handhorloge. kinderfiets en hulpwieL tje, bruin kinder jack, ribfluweel, zwart knip portemonnee met 2 vakjes ïj?1* 135,- blauw delkleed 12 bij 6; sleutel met een wit label

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 1