Holten verloor pechvolle wedstrijd tegen Willielminaschool met 2-1 DaarleBlauw Wit 0-0 Rolschaatswedstrijden Kolschool S.V. „Holten" begint met schaakafdeling Bereikbaarheid van de Rijkspolitie BATO II klopt rivaal SVVN I WAAR GAAN WE HEEN? Programma Blauw Wit Selectie Blauw Wit Blauw Wit winteractiviteiten Schietwedstrijden Programma SF „Holten" Oefenwedstrijd SV Holten Holten 2 liet de winst aan Rietvogels 3 (1-2) Holten 3 won met 1 -2 van 'het sterke WW 3 Hollen 5 won met 7-0 van Haarlese Boys Omhoog 5 - Hollen 6 3-0 Holten 7 verloor van Haarle 7 Holten 8-WW 8 0-6 Hollen B2 won van Enter Vooruit B2 ZONDAG HOLTEN- WIERDEN HOOFD ERBIJ A DAMES VOLLEYBALTEAM Tonny Schöppers tweede in Dieren Vrijdag 9 februari 1973 S Blauw Wit heeft in de uitwedstrüd tegen het eerste van Sportclub Daarle volop kansen gehad om de beide puntjes binnen te halen en dit had gezien het veldspel en het over wicht in het bijzonder in de 2e helft ook moeten gebeuren. Helaas het gebeurde niet en de oorzaak is gauw verklaard, namelijk: er werden en kele zeer goede kansen onbenut ge laten. Daarle ging meteen fel in het offen sief en de Blauw Wit-defensie kwam de eerste tien minuten onder druk te staan. Enkele aanvallen leverden de gast heren corners op die scherp voor doel geplaatst door doelman Frans van Gennep werden „geplukt". Vanuit het middenveld werd de snelle aanvalsleider Bremmer her haaldelijk „aangespeeld" doch Cor Breukenkamp had dit goed bekeken en elk gevaar werd in de kiem ge smoord. Na plm. 20 minuten spelen kreeg linksbuiten Henk Manenschijn een goede kans om de score te openen doch z'n harde schot belandde te gen de rechterpaal. Er volgde een 2e inzet, maar toen stond Van Gennep op de juiste plaats. Blauw Wit kwam in deze eerste helft door goed technisch spel (Ma nenschijn vertolkte op het midden veld als spelverdeler een prachtige partij) tot gevaarlijke aanvallen die geen doelpunten opleverden omdat Jansen op links en B. Rietberg op rechts weinig goeds deden met de vanuit de achterhoede of middenveld gelanceerde ballen. Vlak voor de rust kwam Henk Aan stoot jr. alleen voor de Daarle doel man, maar op het moment dat. hij 7-ou schieten floot scheidsrechter Lig- tenberg voor de thee. De tweede helft startte Blauw Wit met een fel offensief dat in de 20ste minuut een schitterend doelpunt ople verde van Aanstoot Jr. Deze treffer werd door de arbiter afgekeurd c dat Aanstoot Jr. had geroepen „schiet maar". Een teleurstelling maar vol gens 't boekje 'n overtreding dus Met nog tien minuten te gaan zet te Blauw Wit alles op alles om de beide puntjes te pakken maar Daarle dat inmicjdels de verdediging fiks had versterkt wist schade te voorko men. Vijf minuten voor tijd kreeg Aan stoot Sr. een droomkans om de volle winst te bereiken te grijpen, maar z'n schot (hard genoeg) ging buiten be reik van de doelman enkele centime ters naast. Blauw Wit moest het deze middag doen zonder Ep Beldman, G. Schöp- pers en A. Fockema Andrea. Hun plaatsen werden ingenomen door Ma> nenschijn, A. Jansen en B. Rietberg. Blauw Wit 2 had aan de Rijssense weg DOS 4 op bezoek. De Vriezenve- ners hebben evenals Blauw Wit een kans op de titel en ze hebben die kans van meetaf fors maar zeer sportief verdedigd. Blauw Wit kwam door Gerard Kolkman met 2-0 voor maar met de thee hadden de gasten de achterstand verkleind tot 2-1. Het eerste krijgt op „Meermans kamp" Boswinkel I (Enschede) op bezoek. De gasten behaalden in de laatste vijf wedstrijden geen "enkel puntje en zullen er zeker op ge brand zij h om de hatelijke J nul weg te wei-ken. Blauw Wit kan rekenen op een felle hard werkende ploeg. De wedstrijd, die geleid zal wor den voor scheidsrechter Albersen, begint om half drie. Stand le klasse A: Sibculo 14-22 Drienerlo 15-21 Kloosterhaar 15-19 VESOS 15-18 Daarle 15-17 Blauw Wit 14-14 DVO 14-11 Boswinkel 14-10 Eversberg 15-10 Denekamp 15- 4 Blauw Wit zal in Aadorp tegen het vijfde van ASV moeten winnen om de kans op het kampioenschap te be houden. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Stand 4e klasse: ASV 14-22 Kloosterhaar 14-21 Blauw Wit 14-20 DOS 4 14-18 Blauw Wit speelt om 14.00 uur in Enter tegen Enter Vooruit 6. Het elftal dat zaterdag om half drie op „Meermanskamp" binnen de lijnen zal komen zal worden gekozen uit de volgende spelers: F. van Gennep (doel), C. Beuken kamp, J. Thalen, G. Dikkers, J. W. Manenschijn, A. Fockema Andrea, H. Aanstoot Sr., B. Rietberg, H. Aan stoot Sr., A. Jansen, G. J. Lande- weer en H. Wiersma. Achterspeler Wim Beldman raakte in de wedstrijd aan een enkel ge blesseerd en zal waarschijnlijk niet van de partij kunnen zijn. Zaterdag (10 februari) is er voor de pupillen en de junioren (C en D) een filmvoorstelling in het Ont moetingscentrum van de SV „Hol ten". Er worden sport- en lachfilms vertoond. Voor alle pupillen begint de film om 9 uur te draaien, voor de junio ren is de aanvangstijd: half elf. Bij de in zaal „Vosman" door de Schietvereniging „De Eendracht" om 't clubkampioenschap gehouden wed strijden werden ^e volgende resulta ten behaald: Groep A: 1 B. Brinkman 125 p.; 2. G. Koopman 122 p.; 3 J. van Asselt 114 p.; 4 G. J. Schuppert 113 p.: 5 J. Haan 112 p.; 6 H. Paalman 103 p. Groep B: 1 G. Jansen 114 p.; 2 D. J. Nijendijk 113 p.; 3 G. A. Ha verslag 106 p. (2 keer 10): 4 A. Schuppert 106 p. (0 keer 10); 5. D. Jansen 95 p.; b' J. Bouwhuis 9R p.; 7 J. Sluiter 86 p.: 8 A Paalman 81 p. Groep C: 1 G. Schöppers 105 p.; 2. I-I. J. Bekkernens 97 p.; 3 A. J. Drenth 94 p.; 4 F. Sluiter 82 p.; 5. A. Bieleman 79 p.; 6 J. Louweren- burg 71 p. Groep A: 1 B. Brinkman 131 p.; 2. G. Koopman-129 p.; 3 J. van Asselt. 126 p.; 4 H. Paalman 118 p. Groep B: 1 A. Schuppert 118 p. (4x 10); 2 G. A. Ha ver si a" 118 p. (1x10 p.); 3 D. Jansen 114 p.; 4 J. Bouw huis 105 p.; 5 D. J. Niiendijk 103 p.; 6 J. A. Aanstoot 98 p. Groep C: 1 A. Bieleman 112 p.; 2. E. J. Drenth 105 p.; 3 E. J. Dene- kamp 89 p.; 4 G. Schöppers 88 p.; 5 J. Louwerenburg 85 p.; 6 H. J.. Bekkernens 79 p. De tweede helft begon met een krachtig offensief van de gasten en na plm. 5 minuten kwam de gelijk maker. Hennie Paalman zorgde nogmaals voor een voorsprong, maar vier mi nuten voor afloop kwam toch weer de gelijkmaker (3-3). Scheidsrechter Dick Beldman leid de goed. Blauw Wit 3 kon het in Nijverdal niet klaren tegen SVVN 5 (6-1) en het vierde moest thuis met 5-0 het onderspit delven tegen Hulzense Boys 4, De junioren B 1 speelden op „Meer manskamp" een goede partij tegen mede-middenmoter Nijverdal B 1. Rust 2-2. Tien minuten voor tijd kwamen door een dekkingsfoutje in de Blauw Wit-achterhoede de gasten op 3-2 en dit werd ook de eindstand. De junioren C 2 speelden in Goor zaalvoetbal tegen Holten C 3. De rood-zwarten wonnen met 3-1. Scheidsrechter Henk Wansink leid de correct. Programma zondag elf februari 1973. Holten 2-Almelo 3, aanvang 10 uur (Sportpark); Luctor 4-Holten 3, aan vang 10 uur. Vertrek per auto om 9.15 uur vanaf Smidsbeld. Vriendschappelijke wedstrijden: Holten 4-Holten 9, aanvang 9 uur (Sportdal), Wesepe 4-Holten 5, aan vang 10.30 uur. Vertrek per auto om 9.45 uur vanaf Smidsbeld. Holten 6- Holten 7, aanvang 11 uur (Sportdal). Voor a.s. zondag is de onderlinge oefenwedstrijd vastgesteld tussen Hol ten 9 en Holten 4. Het is een traditio nele tweekamp tussen deze elftallen gedurende de winterperiode. De eer ste wedstrijd werd onlangs een ge lijkspel (2-2). De wedstrijd begint 'om 9 uur in het Sportdal. De spelers van Holten 4 zorgen zelf voor een wit shirt. Holten heeft het in Hengelo niet kunnen bolwerken en verloor onver diend met 2-1. De Hengeloërs wisten wat er voor hen op het spel stond en aangezien ook Holten zich niet ge wonnen wilde geven, werd het een vrij harde wedstrijd. Jammer was het bovendien, dat invaller-scheidsrech ter Assink uit Almelo z'n beste dag niet. had, hetgeen een geprikkelde stemming tot gevolg had door de soms bijzonder vreemde beslissingen. De eerste aanvallen waren voor de School en enkele prachtige kansen ontstonden voor hen in de vierde en zesde minuut, toen hun linksbuiten uit enige fraaie posities naast schoot en kopte. Holten nam in de 9e minuut de leiding, toen A. Reylink uit een prachtige trough-pass van B. Knapen vrij voor keeper Van den Eist ver scheen en onhoudbaar inschoot (1-0). Vlak hierop ontstond er weer zo'n kans, doch nu redde de back op de doellijn, nadat de keeper reeds was gepasseerd. Na een kwartier kreeg A. Reylink weer een goede mogelijk heid de score te verhogen, doch hij wachtte te lang met het schot, waar door de Hengelose achterhoede kon ingrijpen. In de 16e minuut kreeg midvoor Schoolderman de bal in vrije positie aangespeeld, doch zijn schot ging huizenhoog over het Holtense doel. De gelijkmaker ontstond na 25 minuten spelen toen de bal uit het middenveld voor het Holtense doel belandde, waar middenvoor School derman in buitenspelpositie stond. De scheidsrechter floot hier niet voor en keeper Deyk had de bal voor het oprapen. Tot ontzetting van heel Hol ten liet Deyk de bal van zijn borst stuiten en kwam te vallen, waardoor midvoor Schoolderman de bal ge makkelijk in het Holtense doel kon schuiven (1-1). Na ruim een half uur spelen werd Holten sterker en aan val na aanval golfde op het doel van de School, doch met kunst en vlieg werk kon de Hengelose achterhoede erger voorkomen. In de 35ste minuut lédde hun rechtsback wederom een doelpunt, .toen hij de bal op het nip pertje naast het doel kon werken. De ruststand bleef 1-1. Na rust waren de eerste aanvallen voor de Hengeloërs. die echter geen resultaten opleverden. I-Iun gevaarlijk ste speler, rechtsbuiten Nijhuis, kon door back G. Brands met moeite worden gestopt en deze speler gaf enige uitstekende voorzetten. In de 10e minuut van de tweede helft kwam Holten weer hevig opzet ten en forceerde Joh. Veneklaas een hoekschop, welke niets oplever de. De mist kwam erg opzetten en m^n moest goed opletten om het he le spel te volgen. Nadat B, Knapen in de 18e minuut de bal over het doel had geschoten en er elk ogenblik een doelpunt van Holten kon vallen, scoorde de School in de 23ste minuut. De bal werd uit de verdediging plot seling op de rechtsbuiten Nijhuis ge plaatst en deze speler, die o.i. te veel vrijheid genoot van de deze middag niet erg op dreef zijnde G. Brands, rende bliksemsnel op het Holtense doeF af en passeerde de uitlopende keeper Deyk (2-1). De laatste 20 minuten gooide Holten alles op de aanval, doch domme pech hield hen van scoren af. Een schot van B. Knapen werd weer eens dooi* een back van de doellijn ge schopt (keeper reeds gepasseerd!) en Holten 2 heeft tegen het laag ge klasseerde en in degradatie verke rende Rietvogels 3 uit Almelo een wedstrijd gespeeld met vele gemiste kansen. Al voor de rust had Holten zo'n overwicht dat minstens met drie of vier goals uitgedrukt had moeten worden. De rust ging echter met 0-0 in. Al direct na rust nam Rietvogels de lei ding toen hun linksbuiten vrij door gang kreeg en z'n schot onhoudbaar in een doelpunt werd omgezet. Holten kwam nog wel gelijk door een prachtig doelpunt van W. Scho len die vanaf 20 meter kiehard in schoot, maar even later werd de strijd beslist toen de Almeloërs een strafschop benutten, uit een hands bal van J. Spakman die de bal als laatste redding nog net van de doel lijn kon 'slaan. Door dit resultaat komt Holten 2 in ernstige degradatiemoeilijkheden. In een formidabele wedstrijd heeft ook nu weer Holten 3 voor een ver rassing gezorgd door van het sterke WW 3 te winnen. Het begin was di rect al hoopgevend, want al na 2 mi nuten spelen werd II. F. KI. Velder- man binnen de beruchte lijnen geno men. Penalty, dacht iedereen, be halve arbiter G. Middelhuis, die vond het hiervoor nog te vroeg. IVfear het. was uitstel van executie, want na 10 minuten spelen was het dan toch 0-1 door een vrije trap van B. J, Kurz, die een zware overtre ding goed afstrafte. WW probeerde voor rust nog van alles, maar het. bleef 0-1. Ook na rust weer een veel sterker Holten 3, wat dan ook al na 7 minu ten spelen resulteerde in een tweede treffer, ook nu weer van de voet van B. J. Kurz. Het verzet van WW 3 was hiermee dan ook wel gebroken. Al wisten ze vlak voor tijd nog terug te komen op 1-2; verder liet Holten 3 het niet komen zodat de Holtenaren met de volle winst huiswaarts keer de. een kwartier voor het einde schoot keeper Van den Eist de bal keihard tegen de mee naar voren gekomen Soer op, doch nu bracht de paal red ding en de bal liep tergend langzaam over de doellijn en werd door een back correct weggewerkt. Uit deze hoekschop schoot één der Holten-spe lers de bal tegen de lat en werd toen weggewerkt. Het spel werd er hierna niet mooier op en er moest verschil lende keren gestopt worden voor zo genaamde blessures. De scheidsrech ter mocht blij zijn, dat de spelers zich goed beheersten, want hij nam de meest aanvechtbare beslissingen (verdeeld over beide ploegen), doch het gelukte Holten niet meer veran dering in deze stand aan te brengen. Op een koud en winderig sport park heeft Holten 5 zondag met gro te cijfers van Haarle 5 gewonnen. Deze uitslag had aanzienlijk hoger kunnen zijn wanneer de vele kansen beter benut waren. Met doelpunten van B. Paalman (3x)H. van de Pluym (3x) en J. Wolters werd de score redelijk over beide speelhelften verdeeld. Vooral het goede spel van B. Paal man was deze zondag een lust voor het oog. Zondag aanstaande de vriendschap pelijke wedstrijd tegen Wesepe 4. Aanvang 10.30 uur, vertrek 9.45 uur. Smidsbelt. Holten 6, toch wel een elftal met perspectief, heeft een heel slechte zondag meegemaakt, Omhoog 5 heeft een heel matig elftal en dan met 3-0 verliezen is iets wat Holten 6 toch heus niet overkomen mag. Oorzaak van dit alles is toch wel de geringe inzet van alle spelers van dit elftal. Zeer binnenkort zullen dan ook de nodige maatregelen worden getroffen om dit te voorkomen. Zondag tegen Holten 7 zal moeten bewijzen hoe we uit deze debacle tevoorschijnkomen. Alle opkomst is dus dan ook drin gend gewenst. In de eerste wedstrijd na de win terstop is Holten 7 niet zo erg for tuinlijk begonnen. Haarle 7 was in de eerste helft wat meer in de aanval, maar dit le verde niet veel gevaar op voor het Holter doel. De uitvallen van Holten 7 waren daarentegen wel degelijk gevaarlijk. De Holteriaren verzuim den echter de goed opgezette aanval len met een doelpunt af le ronden. Hierbij kwam ook nog domme pech. Vijf minuten voor rust mocht Holten een hoekschop nemen, de bal beland de echter tegen de paal en met veel kunst- en vliegwerk werd het doel nog schoongehouden. Na rust, kwam Haarle wat beter in z'n spel en na 10 minuten werd het 1-0. Toen was de weerstand van Holten gebroken en al gauw de eindstand van 3-0 bereikt. Geheel overeenkomstig de standen- lijst verloor Holten 8 van de ploeg uit Hengevelde. Voor de rust wist men nog kranig tegenstand te bieden en kwam men nog wel eens voor het groen-witte doel. Ruststand 0-2. In de tweede helft bleek duidelijk, dat men de winterslaap nog niet uit had. Keer op keer golfden de aanval len op het Holter-doel. Het was dan ook niet verwonderlijk dat WW met een 0-6 overwinning de thuisreis kon aanvaarden. Enter Vooruit B2 heeft het onze B2-ers niet bijzonder moeilijk ge maakt. Holten B2 speelde een goede wed strijd, hoewel in het begin de combi naties in de voorhoede nog niet goed verliepen. Enter Vooruit kwam in de eerste speelhelft nog zo nu en dan tot aanvallen, doch gevaarlijk werd het niet. Met een 1-0 stand voor de Hol- tenaren werd van speelhelft gewis seld- Na de rust liep Holten B2 al spoedig tot 4-0 uit. Opmerkelijk was dat alle doelpunten door de midden voor gescoord werden. Holten B2 maakt nog kans op het kampioenschap en BI speelt a.s. za- Dinsdag werd er, op het school plein van de O.L. Kolschool, een rol- schaatswedstrijd gehouden. 25 Kinde ren deden daar aan mee. Het was opvallend dat vooral veel jonge kin deren meededen. En van de ouderen wat minder. Er waren drie groepen gevormd. De deelnemers waren: Marianne van de Mark, Ivonne Post, Lili Mar tens, Martijn Boering, Martin Wilps- haar, Janneke Gerbers, Gertjan Schepeman, Gerrit Tyhof, Jan Beunk, Henk Eshuis, Theo Boode, Wilco Kwintenberg, Joke Vorkink, Roland van de Mark, Lies Gerbers, Joke Foks, Nicolien Roelofs, Jan Jager, Nico Klein Nulent, Luciën Wilpshaar, Henriëtte Aanstoot, Cris Schutte, Rob Kool. Enkele van deze wisten een prijs in de wacht te slepen. 6 en 7 jaar: 1 Martin Wilpshaar, 2 Martijn Boering, 2 Lili Martens, 3 Ivonne Post. Van 8 tot 9 jaar: 1 Janneke Ger bers, 1 Gertjan Scheperman, 2 Jan Beunk, 3 Wilko Kwintenberg. Van 10 tot 12 jaar: 1 Lies Gerbers, 2 Rob Kool, 3 Cris Schutte. De eerste prijs was een medaille. De tweede prijs was een diploma. De derde prijs was ook een diploma. Ie- Door het personeel van de Kolschool werd voor de leerlin gen een rolschaatswedstrijd ge organiseerd. Er was in tal van ritten volop spanning en sensa tie. dereen kreeg een troostprijs die be stond uit een lolly en een kaartje waar de tijden opstonden. De wed strijden verliepen goed. Dat was me de te danken aan de medewerkers. A.s. zondag speel! Holten de des tijds afgelaste wedstrijd tegen de oud- derdeklasses Wierden op het sport complex „Meermanskamp". Wierdenaren hebben 'n slechte start gehad, doch hebben zich in de laat ste wedstrijden uitstekend herst&ld zodat een spannende wedstrijd ver wacht kan worden. Zij hebben slechts één verliespunt meer aan de Holte- naren en de winnaar van deze ont moeting behoudt de.aansluiting bij de bovenste ploegen, zij het dat geen der beide ploegen nog een kans heeft voor de bovenste plaats. De selectie is J. Deijk, D. Pasop, G. Soer, W. Dik kers, G. Brands, G. Paalman, Meinsma, W. Nijenhuis, H. Hoefman, B. Knapen, A. Reijlink, Joh. Vene klaas, G. Oolbekkink en W. Kaizer. De uitslagen, stand en programma is als volgt in de vierde klasse B HectorRood Zwart 1-1; Wierden- Reutum 1-0; La Première—NEO 0-1 NijverdalOSV 0-5; Wilhelmina- schoolHolten 2-1. Rood Zwart (1) 16 10 3 3 1 52-14 Hector 3) 15 9 3 3 21 32-14 La Première (2) 16 9 3 4 21 18-12 W'school (5) 15 8 3 4 19 24-18 Holten (4) 16 8 2 6 18 22-20 Enter (7) 16 5 7 4 17 14-13 NEO (8) 16 5 6 5 16 26-25 Wierden (9) 15 6 3 6 15 24-22 Reutum (6) 16 5 5 6 15 20-20 Unisson (10) 16 2 5 9 9 15-29 OSV (11) 15 3 2 10 3 26-42 Nijverdal (12) 2 2 12 6 14-38 Zondag HoltenWierden; Hectoi* La Première; Rood ZwartNijver dal; Reutum—Unisson; NEO-Wilhel- minaschool; OSVEnter. terdag tegen nummer 2 op de stan- denlijst RKSV BI. De overige uitslagen luiden: De Zweef Bl-Holten Al 1-1. Zaalvoetbal: Hector El-Holten El 2-0, Hector E2-Holten E2 2-0, Holten Dl-Enter D2 1-1. Holten C3-Blauw Wit C2 3-1. Voor a.s. zaterdag staan de volgen de competitiewedstrijden op het pro gramma: Voorwaarts Al-Holten Al (30 minuten). Aanvang 3.00 uur. Ver trek 2.00 uur. RKSV Bl-Holten B2. Aanvang 3.00 uur, vertrek 2.15 uur. Holten Bl-SVVN BI. Aanvang 3.00 uiir, „Meermanskamp". Het vertrekpunt bij uitwedstrijden is gewijzigd: de junioren vertrekken voortaan vanaf Ontmoetingscentrum Meermanskamp, de pupillen blijven vanaf de Scholengemeenschap ver rekken. Voor de pupillen, C- en D-junioren van „Blauw Wit" en „Holten" wordt er a.s. zaterdag (10 februari) een film in het Ontmoetingscentrum van de s.v. „Holten" (Meermanskamp) gedraaid. Aanvangstijden: pupillen 9 uur, C- en D-junioren 10.30 uur. Op veler verzoek zal de S.V. „Hol ten" starten met een schaakafdeling. Nadat voor enkele jaren terug reeds een schaakvereniging in Holten aan wezig was, die echter slechts zes jaar z'n bestaan heeft kunnen waarma ken, is er nu de gelegenheid om de ze toch prachtige denksport in club verband weer te gaan uitoefenen. De S.V. „Holten" heeft het initiatief genomen, vooral, omdat nu het prach tige clubgebouw hiertoe de moge lijkheid volop biedt. Iedereen die be langstelling heeft kan de eerste be spreking bijwonen op maandag 19 fe bruari om 19.30 uur in het ontmoe tingscentrum ..Meermanskamp". Nadere inlichtingen bij A. j. C. Brands, Hoffstraat 31; het bestuur van de S.V. „Holten". Maandagavond speelden de BATO- dames een erg goede wedstrijd tegen het sterke SVVN 1. Zoals vaak liep de eerste set nog wat moeilijk waar door de SVVN-ploeg al snel met 13-1 voor kwam te staan. De Holtense da mes kwamen echter sterk terug, en wonnen deze set zelfs nog. De twee de set werd op het nippertje verlo ren maar in de derde en vierde set had de BATO-ploeg het spel volle dig in handen. Er werd goed samen gespeeld en ook de. aanval was jjoed verzorgd. Deze twee sets werden beide door de BATO-damès gewonen," zodat ze de beide punten mee naar huis kon den nemen. Setstanden: 16-14, 13-15, 15-9 en 15-9. HEREN: BATO II-LEVO IV De BATO-heren hadden maandag avond hun avond niet. Ze'speelden een zeer slechte wedstrijd. Het laag geplaatste LEVO IV kon de BATO- ploeg met gemak verslaan. In de eerste set die door BATO werd ge wonnen, werd door de heren nog re delijk gespeeld, maar in de tweede, derde en vierde set hadden de heren totaal geen greep op het spel. en weren dan ook verslagen. Setstanden: 15-13. 13-15, 6-15 en 10- 15. Donderdagavond 1 februari speelden de dames in het gymnastieklokaal aan de Haarstraat competitiewed strijden. Eerst werd de wedstrijd BATO II-BATO III gespeeld. De da mes van het tweede team hadden met veel moeite met het derde team. De aanvallen van het tweede waren voor het derde moeilijk te on derscheppen. In de laatste fase van de wedstrijd kwam het derde team nog even opzetten, maar een over winning wisten zij toch niet te.beha len. Setstanden: 15-1, 15-5 en 15-8. Dezelfde avond speelde het tweede team ook nog tegen 't eerste BATO- team. De eerste wedstrijd van deze avond heeft waarschijnlijk wel in vloed op de dames van het tweede gehad. Zij spelden namelijk veel min der en verloren de wedstrijd dan ook. Setstanden: 15-1, 16-14. 15-8. Maandagavond 12 februari wordt bij de dames om 19.00 uur de wed strijd BATO ÏI1-LÈVO II gespeeld en om 20.00 uur de wedstrijd BATO I-Caracó 4. Zaterdag 3 februari werd op de Juttenberg te Dieren, de 2e cross van de NCAB-crosscompetitie gehou den. Er was een flinke deelname, op dit zeer zware parcours. Bij de da mes 1200 m werd Tonny Schoppens van „Hatric" Holten tweede achter mejuffrouw T. Korten van AVA Aal ten, in een zeer goede tijd van res pectievelijk 5.26 min. en 5.16 min. Bij de heren was het Tiemen Loo- pers van HAC '63 Hoogeveen die op de 4 km als eerste over de finish kwam in een tijd van 13.56 min. Frits Kramer van „Hatric" Holten werd 5e in een tijd van 15 min rond. Dit was van Frits een zeer goede presta tie, daar hij reeds een half jaar met een achillespees-blessure heeft ge sukkeld. Enkele uitslagen: Dames 1200 meter: 1 T. Korten AVA 5.16, 2 T. Schöppers „Hatric" 5.26. 3 J. Stulen ,,K en V" 5.28, 8. W. Viet „Hatric" 6.57. - Jongens A 2000 meter: 1 A. te Bro ke, Aalten 7.12.4, 2 H. HogenWeg „AVA" 7.27.8, 3 B. v.d. Ham. „Cli max" 7.57.7, 7 J. Stegeman „Hatric" 8.29. Heren 4000 meter: T. Loopers „HAC '63" 13.56, 2 H. Posthuma „KEV" 14.26, 3 G. Krieger „AVA" 14.37, 4 G. Hendrix „Climax" 14.39, 5 F. Kramer „Hatric" 15 min., 12 J. van Pijkeren „Hatric" 16 min. In het belang van de bereikbaar heid van de rijkspolitie voor het pu bliek. alsmede in het belang van een snelle inzet v.d. rijkspolitie bij aan vragen om assistentie of hulpverle ning binnen de provincie Overijssel, zullen met ingang van 1 februari' DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof tel 11500. vrijdag 9 za. 10 fel., aanv. 20 u. Paul van Vliet one man show „Noord West". woensdag 14 febr. aanvang 20 u De Misantroop De Haagse Comedie toneelabonnementsvoorst. E.D.B. THEATER, Smedenstraat tel 13615. donderdag 8 t.m. woensdag 14 febra- ri The Devils 18 jr. vrijdag 9, zaterdag 10 febr. nvst. De bastaard van Dodge city 18 jr. vrij. 9. za. 10, zo. 11 wo. 14 februari matinee: De scherpschutter western met Audy Murphy a.l. Aanvangstijden: vrij. 14-21-23.30 u za 14-18.30-21-23.30 u. zo. 14-16-18.30-21 u wo. 14-20 u. CINEMA, Lange Bisschopstraat tel 11000. donderdag 8 t.m. woensdag 14 februa ri De Peetvader met Marlon Bran do 14 jr.; vrijdag 9, za. 10 febr. nvst Het Wes- PENNEST 18 jr. zaterdag 10 zo. 11 o. 14 februari matinee: De Cameraman met Buster Keaton Aanvangstijden: werkd. 20 u. vrij 20-24 u. za. 14-18.45-21.15-24 u. zo. 14- 16-18.45-2115 u wo 14-20 u LUXOR, Brink tel 18662. donderdag 3 t.m. woensdag 14 febr. De nieuwe Ned. film van Pim en Wim V.D. 18 jr.; zondagmiddag 14 u. matinee: Het te ken van monte Christo a.l. werkd. 20 u. za. 18.30 en 21 u zo 16-18.30 u. OPENBARE LEESZAAL, Brink tel 13506. t.m. 26 febr. Frits van Batenburg kleurengrafiek. Openingstijden: dagelijks lO-ft u. en 19-21 u. za. avond, zo. en ma. ge sloten. GOETIEK DE ROZIJNENKORF. As senstraat 4 tel. "1848. tot 1 maart Bert de Vilde tekenin gen en grafiek. Openingstijden: dagelijks 14-18 u. vrij. 14-18 en 19-21 u. zo gesloten. GALERIJ LENTE Weerdsweg 9-11 Epse tel. 05700-21815. permanente expositie schilderijen, aquarellen en grafiek v.a. jr. 1800. openingstijden: di. t.m. za. 10-18 u. zo 14-17 u GALERIE FERMATE, Heerderweg 29, Epe tel. 15780-4053. Jan Folkers en Rijk Blom, tot 19 mrt, 11-17 u. MUSEUM DE WAAG. Brink telef 14556. Antieke fietsen, zilver, aarde werk en antieke keukens. Openingstijden: d:. t.m. za. 10-12.30 u. en 14-17 u. zo. 14-17 u. MUSEUM DE DRIE HARINGEN BRINK TEL. 14556. Antiek speelgoed en antieke kos tuums. Openingstijden: di. t.m. za. 10-12.30 en 14-17 u. MUSEUM VOOR MECHANISCH SPEELGOED, Noordenbergstr. 9 tel. Openingstijden: di. t.m. za 10-12.30 en 14-17 u. zo. 14-17 u. ATHENAEUM BIBLIOTHEEK Kloos ter 3 tel. 16512. Openingstijden: ma. t.m. vrij. 13-17.30 u. di. en vrij. 8.30-12 en i3-17.30 u wo. 18-21 u. JAZZ CAFE, Brink 30 tel 11637 vrijdag 9 febr. 20.30-24 u. m.m.v o.a. Ben Gerritsen vibrafoon OPEN ATELIER, Brink 30 tel. 11637 iedere vrijdag 20-22 u. Leiding Ar no Kramer. LITERAIR CAFE. Brink 30 tel. 1163/ dinsdagavond 20-23 u. INFOCENTRUM. Brink 30 tel. 11637 tot 23 febr. poppen én beesten van stof. VOOR DE KINDEREN, Menstraat 2. zondag 11 februari aanv. 14.30 ver halen met filmstrook; Wijkgebouw aan Vlotenlaan 2-6 u. Arno Ruilbeurs. EXPOSITIE, Oude Larenseweg 21. macramé weven en kleding door cursisten. SOCIËTEIT VOOR ALLEENSTAAN DEN. Mevr. Voorbij, Maasstraat 254. diverse activiteiten tel inlichtingen 16200 of 21411. ALMELO VAROSSIEAU: Do. t.m. za. ma. t.m, wo.: Liebe unter 17 18 jaar; Aanvangstijden: do. vr. ma. t.m. wo. 2.30 uur, za. 23.15 u Do t.m. wo: De brug over de rivier Kwai Aanvangstijden: do. t.m. za. ma. t.m. wo: 8 uur zo. 4.45 en 8 uur. Zon: Oorlogshel batangas 14 jaar Aanvangstijden: Zo 2.30 uur. PALACE: Do. t.m. wo: Bij de bees ten af a.l. Aanvangstijden: do. vr. ma. t.m, wo 2.30 6.45 en 9 uur. za. 6 45 en 9 u. zo. 2.15, 4.30, 6.45 en 9 uur. 1973 de voorzieningen op het stuk van telecommunicatie op het dis trictsbureau der rijkspolitie te Zwolle belangrijk zijn verbeterd. Groepsbureau: Het district Zwolle der rijkspolitie bestaat uit 25 land- groepen. De staf van het district ze telt in Zwolle, waar zich ook de meld kamer van de rijkspolitie bevindt. Een landgroep der rijkspolitie bestaat uit een of meer gemeenten, met als centraal punt het groepsbureau in één van die gemeenten Het bureau van de groep Holten gevestigd te Hol ten, Dorpsstraat no. 22 is in princi pe op werkdagen en gedurende de weekeinden geopend van 8.00-12.00 en van 14-18 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 05483-1352 Bereikbaarheid: Het groepsbureau staat in voortdurende mobilofonische verbinding met de meldkamer van de rijkspolitie, alsmede met de eigen patrouillewagens en die van de naast gelegen groepen der rijkspoli tie. Wenst u gedurende de tijd dat het bureau geopend is contact met de rijkspolitie, dan behoeft u slechts het bovenvermelde telefoonnummer te draaien. Vanuit het bureau wordt dan per mobilofoon de patrouillewa gen in kennis gesteld, die zorgt dat één of meer politiemannen uit uw omgeving zo snel mogelijk ter plaat se komen. Uiteraard is men ook steeds persoonlijk welkom aan het bureau. Meldkamer rijkspolitie: Bij het niet bezet zijn van het politie-bureau wordt de telefoon overgeschakeld op de automatische antwoordgever. Heeft u dus na die tijd politie nodig, dan verwijst de antwoordgever u naar de meldkamer der rijkspolitie, telefoon 05200-71234. Het personeel van de meldkamer weet welke patrouillewa gens bij de weg zijn, is bekend met de weekeind-diensten van artsen, het Rode Kruis enz. De meldkamer neemt dan zonodig contact op met de patrouillewagens van de groep en zorgt dat er politie bij u thuis komt of eventueel naar een aangegeven plaats gaat Het is zaak dat u kort en duidelijk doorgeeft waarom het gaat en uiteraard uw woonplaats en adres en eventueel de plaats waar de politie wordt verwacht.. Uiteraard is de tijd die nodig is om ter plaatse te komen afhankelijk van het punt waar de patrouillewagen zich bevindt op het tijdstip van melding. Spoedgevallen: Het verdient aanbe veling met name in spoedgevallen des avonds en des nachts onmiddel lijk en rechtstreeks de meldkamer der rijkspolitie te bellen, telefoon 0.i200-71234, en niet het bureau der rijkspolitie ter plaatse. Dit bevordert in hoge mate een snelle hulpverle ning.

Holtens Nieuwsblad | 1973 | | pagina 5