AAN ONZE ABONNEES Afscheid dienstkringhoofd Gerbers van Rijkswaterstaat Bij de overgang van Oud naar Nieuw Oudejaarstoespraak burgemeester in aula Scholengemeenschap Naar Leeuwarden Kerslnach t-samenkomsten ONZE AGENDA K K Medische diensten Weekenddienst Tandartsen Weekenddienst Dierenartsen Gezinsverzorging Storingsdienst G.E.B. Wachtdienst Slachthuis Officiële publikatie Voorbereidingsbesl ui l In Brandmelding memonam Gerben Colmjon M. Tangerman opvolger van B. Gerbers Vergadering bijenhouders Sportvereniging ..Bato" Gemeenteraad voor het laatst in 1972 bijeen Hulp aan Vietnam Bijna f 3000.- voor 'l zendingswerk Gevonden en verloren voorwerpen Burgerlijke Stand Kerkdiensten HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs Ij cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 6,— per half jaar, 12,— per jaar Vrijdag 29 december 1972 34ste Jaargang - No. 52 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W Beyers Telefoon 05483 - 1234 Administratie: Gaardenstraat 17. tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdred. J. Wiggers Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad Vrijdag, 29 december 19.30 uur: Potstoten In café Waag". Zaterdag, 30 december 10.00 uur: Speeltijd Hockeyclub .Hol ten" op 't veld van de S.V. Holten in het Sportdal. Zondag, 31 december 11.00 uur: Speeltijd Hockeyclub ..Hol ten" op het veld van dc Z.V.V. ..Blauw Wit '66", Rijssenseweg. ÏVIaandag, 1 januari 13.30 uur: Oliebollentoernooi Hockey club „Holten" in het Sportdal. Dinsdag, 2 januari Geen repetitie Chr. Gem. Zangver eniging „Soli Deo Gloria". Woensdag 3 januari 18.30 uur: Start nieuwe jongensclub C.J.V. „De Vriendenschaar" in ge bouw Irene. Donderdag, 4 januari Start volleybal-afdeling Sportvereni ging „Bato" in het gebruikelijke lokaal. Vrijdag, 5 januari 20.00 uur: Clubavond M.A.C.. De Hol- terberg in café De Biester (in oranje kerstwens abusievelijk 3 januari vermeld.) Maandag, 8 januari Start gymnastieklessen Sportvereni ging „Bato" in het gebruikelijke lokaal. Dinsdag, 9 januari Start judo-oefeningen van de Sport vereniging „Bato" in het gebruike lijke lokaal. 20.00 uur: Hervatting repetities Chr. Gem. Zangverenging „Soli Deo Gloria". 20.00 uur: Hervatting repetities Her vormd Kerkkoor. Vrijdag 12 januari 20.00 uur: Filmavond motorsport MAC De Holterberg en motorshow in Amicitia. Zaterdag, 13 januari 10.00 uur v.m.: Kennismakingsoch tend met demonstratiewedstrijd Hockeyclub „Holten" in het Sport dal. Zaterdag, 3 februari 20.00 uur: Feestavond MAC De Hol terberg in Hotel Vosman. Zaterdagmorgen vanaf 9.00 uur tot en met dinsdagmorgen 8.00 uur: J. F, S.ijtsema, Pastoriestraat 50, tele foon 1870 (alleen voor spoedgeval len). Gaarne boodschappen van 9.00 uur bij eigen huisarts. Dienst wijkverpleging: Zaterdag. 30 dec. t.e.m. maandag, 1 jan. zuster IT. Strijker, Groene Kruisgebouw, te lefoon 1436, zondags tussen 12.00 en 14.00 uur, b.g.g. telefoon 1248. Ambulancevervoer: december: tele foon 1338 (Johan Aanstoot) b.g.g. te lefoon 1320 (Fa. A. Muller en Zn.). Januari: telefoon 1320 (fa. A. Muller en Zn.) b.g.g. telefoon 1338 (Joh. Aanstoot). Zaterdag, 30 december: H. F. Steu nenberg, Pastoriestraat 42, Holten, tel. 05483-1433. Zondag 31 dec. en maandag, 1 jan.H. Scheffer, Pr. Julianaplein 12, Goor, tel. 05470-2500, van 18.00-19.00 uur (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag, 30 dec. en zondag, 31 dec. tot 18.00 uur Th. A. Oostenbrug, Diessenplasstraat 5, telefoon 1515, na 18.00 uur W. C. C. Wamelink, Churchillstraat 107, telefoon 2004. Maandag 1 januariTh. A. Oosten- brug, Diessenplasstraat 5, tel. 1515. Alle werkdagen, behalve zaterdag, van 9.00-10.00 uur bij mevrouw C. Knijff-Dekker, telefoon 1438, b.g.g. telefoon 1799, mevrouw Beldman Aanstoot. Zaterdag, 30 dec. t.e.m. vrijdag, 5 j jan. buiten de diensturen elec- tra: H. I-Ieijenk, Kolweg 44, telefoon 2124. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorsboerstraat 2. telefoon 1793. De burgemeester van Holten maakt, ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 22, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn ver gadering van 19 december 1972 heeft besloten I. te verklaren, dat 'n bestemmings plan voor het op de bij het raadsbe sluit behorende en als zodanig ge waarmerkte tekening in rode kleur omlijnde gebied wordt voorbereid. Dit besluit heeft betrekking op het per ceel van de voormalige grasdrogerij, gelegen aan de Stationsweg en de Hessenweg te Dijkerhoek. II. te bepalen, dat het besluit met in gang van heden in werking treedt. Holten, 29 december 1972. De burgemeester voornoemd. W. H. Enklaar. De heer B. Gerbers, waterstaatkundig hoofdambtenaar van Rijks waterstaat te Holten, hoofd van de dienstkring Rijssen, is met in gang van 1 januari 1973 overgeplaatst naar Leeuwarden, waar hij belast zal worden met de leiding van de dienstkring Harlingen. Onder enorme belangstelling van de zijde van zijn superieuren, burgemeesters, wethouders, directeuren van gemeentewerken, col lega's, kantonniers, het bedrijfsleven, politie, militairen en nog vele anderen, heeft de heer Gerbers en zijn familie, vrijdagmiddag af scheid genomen. De grote zaal van café-restaurant „De Poppe" was te klein om alle belangstellenden te kunnen bevatten. Er werden de scheidende functionaris veel waarderende woorden toegesproken en heel veel geschenken en bloemen aangehouden, die getuigden van sympathie, welke velen voor hem en zijn gezin gevoelen. Wervelwind Ir. M. W. Tromp, arrondissements ingenieur te Almelo, mede spreken de namens ir. W. F. Hooning hoofin- genieur-directeur in de directie Over ijssel te Zwolle, schetste de arbeid, die de heer Gerbers als hoold au de dienstkring Rijssen heeft verricht. Men zou hem de parallelwegbouwer kunnen noemen. Overal waar een hoofdweg was. wist de heer Gerbers een dergelijke weg te maken. Hij noemde o.a. Wierden-Rijssen. Rijssen- Holten, de fietstünnels in Hollen en tal van andere objecten als kruispun ten, wegverlichting, met 'n minimum aan papier, soms weieens te weinig papier. Maar in 'n hoog tempo en met zijn volledige inzet, waarmede hij ook zijn medewerkers wist te inspi- staat verricht en voor de prettige sa menwerking ook met het personeel. Koppensnellerij De heer Jansen uit Almelo, spre kende namer.j, de personeelsvereni ging waarvan de heer Gerbers mede oprichter en voorzitter is, noemde de overplaatsing bij Rijkswaterstaat in 'n humoristisch toespraakje „koppen, snellerij" waarbij echter geen bloed vloeit. Hij dankte hem namens alle leden. De heer De Haan, collega van de heer Gerbers herinnerde er aan dat deze al eerder in Leeuwarden gewerkt heeft. Namens de kring van colle ga's dankte hij hem voor de prettige samenwerking, en bood hem evenals De gaande en komende man in de dienstkring Rijssen (v.r.n.l.) Mevrouw Gerbers, de heer B. Gerbers, zijn opvolger, de heer M. Tangerman en mevrouw Tangerman. aan met drie gesproken bandjes met gegevens voor de toekomst. Ten slot te dankte hij zijn chefs met wie de omgang niet frequent was, hetgeen de heer Gerbers zag als een blijk van vertrouwen in zijn werk. Opvolger Ten slotte stelde de heer Tanger man zich voor, die over het uitste kende werk van zijn voorganger reeds gehoord had. Met de Koningin van Scheba zei hij „De helft is u nog niet aangezegd". De heer Tangerman was met zijn overplaatsing zeer ingeno men als zynde naar een van de mooi ste plekjes van Nederland. Inmiddels werden aanwezigen gétracteerd en werden nog steeds bloemen aangedra gen. Burgemeestermr.W. H. Enk laardankt de heer Gerbers mede namens zijn collega van Markelo voor de aan de ge meenten bewezen diensten. Vrijdag, 29 dec. t.e.m. zondag, 31 I dec.: keurmeesters builen de diensturen C. Dijkstra, School- straat 5, telefoon 1833. Maandag, 1 jan. .e.m. zondag 7 jan.: A. Groen, Kozakkenstraat 15, tel. 1230. Aan gifte gestorven dieren op zaterdag: van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis, tel. 1318. Overdag: Telef. 1352 (Politiebu reau). 's Nachts: telef. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter ITarmsel). Op .eerste Kerstdag is in Deventer op 73-jarige leeftijd overleden de pu blicist Gerben Colmjon. Dhr, Colm jon heeft hier een aantal jaren ge woond en was een groot bewonderaar van Holten. Hij maakte hier lange wandelingen, door de natuur, die hem zeer aantrok. De laatste jaren zocht hij Holten nog wel eens een en kele maal. Als publicist is hij beroemd geworden door de publikatie van zijn boek „That Thusendigste Jar", waar van beweerd werd, dat het een oud- saksische kroniek was en waarvan de Amerikanen zelfs meenden eindelijk een goede betrouwbare Saksische tekst te hebben. Uit de inhoud van het boek blijkt echter duidelijk, dat het op fan tasie berustte. Het is niettemin een indrukwekkend oeuvre, waar later smakelijk om is gelachen. Hij heeft overigens veel geubliceerd en ook dreef hij een literair tijdschrift van 1926-1940 samen met Lex Verbraak. Zijn boeken op te sommen zou te veel plaats vergen. Na zijn pensio nering als ambtenaar op het archief te Deventer trok de heer Colmjon zich terug in zijn 12e eeuwse woning in de Sandrasteeg te Deventer. Hij was ongehuwd en had geen vrienden. Hij leefde er in grote eenzaamheid en is in grote eenzaamheid gestorven. De crematie heeft plaatgsevonden op vrij dag 29 december in aula 2 van 't cre matorium te Dieren. HOLTEN Als opvolger van de heer B. Gerbers, die vrijdagmiddag afscheid nam, treedt met ingang van 1 januari 1973 op, de heer M. Tan german (29) als hoofd van de dienst kring Rijssen van Rijkswaterstaat. De heer Tangerman is geboren in Noord-Bergen (Friesland). Hij volgde de HTS-opleiding in Leeuwarden, en werd daar werkzaam bij de natte wa terstaat o.a. bij de afsluiting van de Lauwerszee en vervolgens als toege voegd chef bij de dienstkring Drach ten. De heer Gerbers wordt met standplaats Leeuwarden hoofd van de dienstkring HaiTingen van de „natte" waterstaat, waarbij hij ook vroeger reeds een functie vervuld heeft. Zolang het Holtens Nieuwsblad verschijnt, verleent het mij de gele genheid om bij de jaarwisseling U, burgers van Holten, mijn beste wen sen aan te bieden voor het jaar dat komt. Ik zou het dit jaar willen doen, met de heilwens, welke destijds door de Nachtwacht van Ootmarsum werd uitgesproken in de oudejaars nacht: „Ik wens aan iedere stadgenoot veel heil en zegen, en ook aan elk zijn dagelijks brood, hem van de Heer gegeven, en wens in deze stond elk burger toe met hart en mond". Stil staan bij wat was en zich afvragen wat komen kan. is de tekst van iedere oudejaarsavond. Een ieder beleeft deze op zijn eigen wijze. De één zal zijn ervaringen in toekomstverwachtingen in eeuwigheids- licht stellen en zich in deze dagen té meer bewust zijn in Gods hoede geborgen te zijn. De ander zal de kracht om de tegenslagen en droefheid in zijn leven te verwerken, het geluk waarin ten volle te proeven weer op een an dere wijze beleven. Hoe men zijn leven ook beschouwt, in de laatste dagen van het jaar keren wij allen bij ons zelf in, een ieder op zijn eigen wijze en naar zijn eigen aard. On aller opdracht is, om te aanvaarden, wat ons te dragen wordt ge geven, om moedig de nog onbestemde toekomst tegemoet te treden, de kracht daartoe daar te zoeken, waar ons hart ons heen wijst, vertrou wen te hebben in de zin van ons leven. Aldus, zo dacht ik, openen zich perspectieven voor het jaar aan welks ingang wij staan. Een woord van Banning staat mij in deze zin voor de geest, wanneer deze zegt: „Ik geloof, dat het leven in diepste zin goed en gewild is. Omdat ik dit geloof, geloof ik ook in de toekomst. Ik heb daarvan geen beeld, ik heb daarin wel vertrouwen!" Laten wij dan desgelijks in dit zelfde geloof en in dit zelfde vertrou wen het nieuwe jaar tegemoet gaan. Ik voor mij in het vertrouwen, dat God U en mij nabij zal zijn. „Die wel de weg bespoort en rit des Heren wegen, die rit bliemoedig voort, God laat hem niet verlegen!" Dat moge Uw aller ervaring zijn in het jaar onzes Heren 1973. W. H. Enklaar Burgemeester van Holten De afd. Holten van de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt in Ne derland hield onder voorzitterschap van G. W. Aaltink, de jaarvergadering in café Kalfsterman te Holten. In het algemeen is het een slecht honing- jaar geweest. Het aantal leden bleef vrijwel constant. Eén lid werd voorge dragen voor een onderscheiding van de Vereniging in verband met het 40- jarig lidmaatschap. Als vrijetijdsbe steding is bijen houden een prachtige hobby, zuiver natuur. Eventuele nieu we leden kunnen zich opgeven bij E. Kruit, Mnlenbelterweg 20 te Holten en bij H. J. Scholten te Markelo. Gro testraat 14. Getracht zal worden voor de volgende vergadering een film te vertonen en de rijksconsulent een lezing te laten houden. De Sportvereniging ,Bato" verzoekt ons mede te delen, dat de gymna stieklessen weer beginnen op maan dag 8 januari, de judo-oefeningen op dinsdag. 9 januari en de volleybal op donderdag 4 januari a.s. Hierbij delen wij U mede dat de abonnementsprijs wegens ge stegen PTT-tarieven, enz. met ingang van 1 januari 1973 ver hoogd is tot f 14,- per jaar. U kunt Uw abonnementsgeld voldoen op postrekening 875587 van de Raiffeisenbankof op onze rekening-courant bij deze bank nr. 32-85-01-476. Gaarne vermelden: abon. Holtens- Nieuwsblad. Tevens kunt U contant betalen, tijdens de uren van openstel ling van bovengenoemde bank. Na 1 februari 1973 doen wij U een nota toekomenvermeer derd met f 1,- administratiekosten. De abonnementsprijs is dus f 14,- per jaar. Zij, die reeds ge stort hebben worden beleefd verzocht f 2,- bij te betalen. reren. De heer Gerbers had dan ook de bijnaam ,De Wervelwind', vanwe ge zijn rusteloze karakter. Ir. Tromp herinnerde b.v. aan de bouw van het permanente dienstgebouw in de nabij- hied van de E 8. Hij heeft voor veel mensen gezorgd. Zelfs voor een kan tine. In 1964 bij de dienstkring Rijs sen gekomen, is acht jaar wel een he le lange tijd bij Rijkswaterstaat. „Het spijt mij heel erg, dat u deze dienst kring gaat verlaten," maar ik hoop dat. de pijn voor u snel geheeld zal zijn, want u had graag in Hollen ge bleven", aldus ir. Tromp, die besloot met de heer Gerbers dank te bren gen voor het werk voor Rijswater- Zondag 24 december j.l. werden in de Hervormde kerk te Holten weer 'n tweetal Kerstnacht-samenkomsten gehouden, georganiseerd door de Open Deur-groep te Holten. Hiervoor bestond zoveel belangstel ling, dat in de eerste bijeenkomst niet aan allen meer een plaats kon worden gegeven. Ja zelfs zijn velen weer teruggegaan, omdat het kerk gebouw overvol was. Ook de tweede samenkomst (de feitelijke Kerstnacht- samenkomst) trok zoveel belangstel ling dat ook toen de kerk practisch geheel gevuld was. voorzitter van de Open Deur- groep, hulpprediker A. Schellevis, sprak over ,Hoe zal ik U ontvangen?' In zijn toespraak hield hij de aanwe zigen voor, dal het accent: In deze meditatie niet viel op het ontvangen maar op de ontvanger. De ontvangst van Christus in onze wereld zou niet eens tegenvallen: staatshoofden, ker ken, verenigingen en gezinnen heb ben zich voorbereid op de komst van Christus. Maar het Kei-stkind wil méér dan een zeker te waarderen sfeer. Het vraagt én aan blijde én aan minder blijde mensen een over gave. Een vertrouwen, een oprecht I gelóóf!! Wie dat doet, die ervaart het grote geheim van het Kerstgebeuren n.l. een innerlijke Vrede. „Denkt U daar nog maar eens over na, voordat U straks in slaap valt" aldus besloot spreker zijn boeiende meditatie. Het Kerstevangelie werd in deze samenkomsten gelezen door respec tievelijk de heer E. Mekenkamp en mevr, J. Rietman-Jansen. Mevr. M. Bosman-Vruggink declameerde enke le gedichten. Behalve deze leden van de Open Deurgroep, weid in de eerste samen komst medewerking verleend door de Chr. Gemengde Zangver. „Soli Deo Gloria" o.l.v. de heer Frans Visser. O.m. wérd door hen gezongen ,,Ho- sianne, Hosianne dem Sohne Davids" en hei bekende „Stille Nacht". In de tweede bijeenkomst verleende het Jeugdkorps van „ITMV" o.l.v. de heer H. J. S. Bouw huis, zijn medewerking. Behalve het begeleiden van verschillende liederen speelde het korps „Rondom de krib be" en een Kerstfantasie. Met deze zinvolle Kerstnachtsamen komsten begon voor vele Holtense burgers en gastburgers het Kerstfeest van 1972. de voorgaande sprekers een geschenk aan. „U hebt voor het personeel bijzonder veel bereikt," zei de heer J. Maring, die sprak namens het personeel van de dienstkring Rijssen. Hij bood een electrisch slijpblok en een snijappa- raat aan. Lectuur ontving de heer Gerbers uit handen van de heer W. Menthorst, van de twee andere dienstkringen t. w. Hengelo en Twentekanalen. Deze haalde persoonlijke herinneringen op en zei, dat overplaatsingen niet altijd prettig zijn. Vaak is het een promo tie. Plooibaar Burgemeester mr. W. H. Enklaar van Holten, mede sprekende namens zijn collega van Markelo, mr. P. Ros- cam Abbing, prees de heer Gerbers voor de wijze waarop deze zich in het vaak moeilijk verkeer tussen gemeen tebestuur en rijkswaterstaat heeft we ten in te plooien." U heeft het voor treffelijk gedaan en de zakenin el- kaars verantwoordelijkheid gelaten. U hoeft ook een goed Holter hart." aldus mr. Enklaar, die de scheiden de functionaris voor zijn arbeid har telijk bedankte. In een uitvoerig dankwoord heeft de heer Gerbers, zijn acht en een half jaar arbeid in de dienstkring Rijssen nog eens de revue laten passeren. Hij was begonnen met huizen af te bre ken". En nu nog breken we de boter- fabriek en enkele panden in Markelo af", aldus spreker. Vroeger passeer den in Holten 5000 voertuigen. Na het ingebruiknemen van de nieuwe zijn het er weer 5000. In zijn periode zijn er 30 panden afgebroken en bij Rijssen 1500 bomen gekapt, steeds met volle instemming van Staatsbosbe heer. Maar er zijn 1600 nieuwe bomen voor in de plaals gekomen en 30.000 struiken. Hij dankte al zijn medewer kers en bood de dames Jillie Baars en Riek Lohuis van zijn kantoor bloemen aan. Zijn opvolgers de heer M. Tan german bood hij een pocket memo In tegenwoordigheid van de hoofden van enkele scholen, de adjudant van I de rijkspolitie, het gemeentepersoneel, alsmede de echtgenoten van de bur- 1 gemeester, de wethouders en gemeen- i te-secretaris hield burgemeester mr. W. H. Enklaar in de laatste vergade ring van dit jaar die gehouden werd in de aula van de Scholengemeen schap de traditionele oudejaarstoe spraak. De tekst hiervan vindt U op pag. 3 en 7. HOLTEN In de vredesweek werd voor het vredeswerk in Soedan f 178.04 bijeengebracht, terwijl na de Vietnamzondag de hulp aan Vietnam in 1972 uit de Hervormde gemeente steeg tot f 1326.44. De gemeentelijke zendingscommissie dankt alle geef sters en gevers voor hun bijdragen. De op le kerstdag in de Geref. Kerk ten bate van de zending gehou den collecte heeft f 2999,70 opge bracht. Stalen horloge met zwarte band, Rech- terrode kinder handschoen. Gele bus- kaart, Donker-groen koperkleurige ceintuur, Donker-bruine kinder want, Sjaal met groene en rode strepen. GEVONDEN Witte babyhandschoentje met rose randje, rode handschoen met bont ge voerd, 1 bruine dames-glacé, dames- bril en 1 blauw gebreide handschoen, Auto-sleutel DAF. 1 donker-bruine da mes-glacé. Geboren: Hendrik Willem, zv G. J. Beldman en W. A. Wegstapel (Geb. te Deventer). Getrouwd: F. J. Klooster 27 jaar Holten en G. G. Wessels 27 jaar. Rijssen. P. K. H. Keesmaat. 23 jaar, Holten en V. M. J. Goulmy, 20 jaar Deventer. E. G. Elzink 24 jaar Borne en G. H. Oolbekkink, 23 jaar Holten. W. M. Veneklaas Slots 21 jaar. Holten en G. W. Rui terkamp 2.1 jaar, Lochem. J. Gerritsen Mulkes, 22 jaar, Wierden en G. Nijenhuis 19 jaar. Holten. BEVOLKING Ingekomen: J. Zandberg en gez. van Delfzijl. H. T. Roeloffs en gez. van Groningen. W. Hüsslage en gez. van Gouda. Mevr. M. Vosman-de Vries van Oostellingwerf. J. M. Bosselaar en gez. van Deventer. A. J. van Oijen en -gez, van Heerlen. Mevr. A. H. M. Koning en gez. van Deventer. B. J van Wilsum en gez. van Deventer. - J. E. A. Roe ring en gez. van Apeldoorn. J. W. Luberhuizen en gez. van Oss. Vertrokken: W. G. Maats naar Om men. Mevr. G. H. Elzink-Oolbek- king naar Markelo. Zondag 31 december HOLTEN. NED. HERV. KERK: 9.00 u. en 10.30 u. Hulpprea. A. Schelievis. Oppas dienst: Mevr. Meilink, Minie Wissink en Greta Kromdijk. 10.00 u. Jongerendienst in geb. Ire ne. 19.30 u. ds.P. Lugtigheid. Oudejaars- avonddienst. In alle diensten: Extra collecte Alg. Kerkewerk. GEREF. KERK: 9.30 u. en 15.00 u. ds, H. van Twillert. In beide diensten is de ene collecte voor de Kerk. Bij de uitgang collecte voor „Eigen kerk bouw". R.K. KERKDIENST: 9.30 u. H. Mis in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN" R.K. KF.RK: Zaterdagavond 7.00 u. Zondagmorgen 8.00 u. en 10.00 u DIJKERHOEK BETHANIE: 10.00 u. ds. P. Lugtig heid (Oudepaarsdienst). Extra collec te: Algem. Kerkewerk. OKKENBROEK NED. HERV. KERK: 19.00 u. ds. Beerthuis van Bathmen (Oudejaar- avonddienst). Oudejaarscollecte. januari 1973 (Nieuw- Maandag, 1 jaarsdag): HOLTEN NED. HERV. KERK: 10.00 u. ds. C. C. Addink (in gebouw Irene). GEREF. KERK: 10.00 u. ds. R. A. Hoogkamp. Na de dienst koffiedrin ken in gebouw Rehoboth. R. K KERKDIENST: Geen dienst in gebouw Irene. NIEUW HEETEN R.K KERK: 's morgens 8.00 u. en 10.00 u. H. Mis. DIJKERHOEK Bethanië: geen dienst. OKKENRROEK NED. HERV. KERK: Geen dienst.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1