W M Feestdagen zijn vleesdagen SLAGERIJ BRANDS POT STOTEN Blauw Wit kreeg geen loon naar werken Holten won Bekerwedstrijd tegen Berghuizen met grote cijfers (5-1) Uitslagen en resultaten lagere seniorenelftallen S.Y. Holten Resultaten en programma jeugd S.V. Holten Lichte stijging werkloosheid door seizoensinvloeden HOLTEN ZOND AG NAAROVERDINKEL Voetbalprogramma SV Hollen PROGRAMMA BLAUW WIT'66 Schietwedstrijden „De Eendracht" BLAUW WIT BI- ENTER Bl (1-0) BLAUW WIT 3 WON TRAININGSSTOP BLAUW WIT Uw orgel staat in Nijverdal Jeugdigen pFD"ERffll.|« KRUISING VRIJ i Win een vliegweekend naar Londen. Parijs of Kopenhagen KEURSLAGERIJ KALFSTERMAN JAARSMA 0LIEHAARD Een bank iMMj umaoIojua (ma kern goM Cafetaria „DE MOLENBELT" Wij wensen u prettige kerstdagen Nuchtere stierkalveren DAF 33 1970 meisjesfiets KLEIN VELDERMAN BOS Klein Velderman 10 korting Vrijdag 15 december 1972 5 In een aantrekkelijke wedstrijd won Holten voor een behoorlijk aantal toe schouwers haar tweede bekerwed strijd tegen Berghuizen met 5-1. Voor rust hadden onze plaatsgenoten een licht overwicht, hetgeen niet tot uit drukking kon worden gebracht in het doelsaldo. Na 15 min. spelen kwam midvoor Anton Reijlink, deze mid dag goed op dreef, alleen voor de kee per te staan, doch deze wist uitlopend de bal corner te werken en ontnam zodoende een goede kans van Hol ten. De aanvallen van Berghuizen waren minder talrijk, doch veel gevaarlij ker van opzet en Holten mocht van geluk spreken toen na een ruim half uur spelen, na een misverstand in de Holtense defensie, de midvoor bal in het door Barend Breukink ver dedigde doel schoot. Dit doelpunt werd echter afgekeurd omdat de goed leidende scheidsrechter Sinnema kort tevoren voor een overtreding van Ger- rit Paalman had gefloten. Vlak voor rust nam Holten de leiding, toen An ton Reijlink op links de bal in vrije positie kreeg toegespeeld, de buiten- spelval van Berghuizen klapte dicht, en hij kon vrij op het Berghuizense doel afstormen. Na eerst nog een spe ler omspeeld te hebben schoot hij de bal schitterend tussen paal en kee per door (1-0), hetgeen tevens de ruststand betekende. In de eerste minuut van de tweede helft scoorde Berghuizen reeds haar gelijkmaker, toen uit 'n ingooi de bal hoog in de Holtense -doelmond werd geplaatst. De toesnellende rechtsbui ten verrastte de Holtense achterhoe de en kopte de bal keihard in (1-1). De aanvallen golfden op en neer, doch het laatste half uur was geheel voor Holten. 'Na 17 min. spelen kon middenspeler W. Kaizer rustig de bal opbrengen, zonder dat hij werd aan gevallen en op de 16-meter lijn schoot hij de bal naar Anton Reijlink. wel ke zeer beheerst zijn tweede doelpunt scoorde (2-1). Nog geen vijf minuten later mocht Holten op ca. 20 meter Holten speelt zondag haar laatste wedstrijd van dit jaar tegen O.S.V. in Overdinkel. Dat moet voor de rood zwarten niet zo'n zware opgave zijn, want OSV draagt de rode lantaarn door haar onderste plaats op de rang lijst met 5 punten uit 12 wedstrijden. Het is de Overdinkelers blijkbaar de laatste jaren niet naar den vleze ge gaan, want na. hun degradatie uit de 3e klasse zijn ze steeds verder afge zakt. Het vertrek is bepaald op 13.15 uur vanaf de Smidsbelt met personen auto's en dus niet met de gebruikelij ke bus. Supporters moeten dus op eigen gelegenheid in Overdinkel zien te komen. De selectie is als volgt vastgesteld: J. Deijk. D. Pasop, G. Soer, G. Paal man, W. Dikkers. G. Brands. S. .Meinsma, W. Nijenhuis, W. Kaiser, B. Knapen, A. Reijlink, Joh. Vene klaas en G.Oolbekkink. De stand in 4B is als volgt: Rood Zwart Hector Da Première Holten W'school Wierden Reutum NEO Enter Nijverdal TJnisson OSV 12 9 2 1 20 12 8 2 2 18 12 7 2 3 16 12 6 2 4 14 11 6 1 4 13 11 4 3 4 11 12 4 3 5 11 12 3 4 5 11 11 3 4 4 10 12 2 2 8 6 11 1 3 7 5 12 2 1 9 5 26- 9 '29-11 14- 9 16-15 18-16 20-16 16-17 23-24 10-12 14-27 10-21 18-37 De gestaakte wedstrijden Enter Unisson en WilhelminaschoolWier den zijn niet in de stand verwerkt. Zondag: OSV 1Holten 1 14.30 uur; Wierden 2Holten 2 10.30 uur; Holten 3ABS 3 10 uur (Meermanskamp). van het Berghuizense doel een vrije schop nemen. De bal werd door spe cialist Willy Kaizer over de muur ge plaatst en door de na rust beter in zijn spel komende Johan Veneklaas ontzettend hard ingeschoten (3-1). Weer enige minuten later kreeg Hol ten weer een goede kans door Bert Knapen, doch dit keer ging de bal hard voor het doel langs. Vijf minuten voor rust werd de strijd helemaal beslist, de goed opkomende Soer (afgekeken van Ajax' Suurbier) de bal keurig op het hoofd van de vrijstaande Joh. Veneklaas deponeer de. Deze kon de bal zijwaarts in het doel knikken (4-1). Vlak hierna kreeg Holten weer een vrije schop te nemen en opnieuw was het W. Kaizer die de bal door de muur speelde om zo doende Anton Reijlink in de gelegen heid te stellen zijn derde doelpunt te fabriceren (5-1). Het was een ver diende overwinning van Holten en 'n mooi verjaarscadeau voor de leider van Holten's eerste elftal. Blauw Wit 2 krijgt het vierde van SVZW op bezoek. De Wierdenaren be schikken over een wat oudere ploeg waarin verschillende spelers met een goede techniek. Wil Blauw Wit 2 de beide puntjes binnenhalen en dit zal nodig zijn om '1 toch al heel klei ne kansje op de titel te behouden dan zal er heel anders gespeeld moe ten worden als in de laatste wedstrijd tegen 't zwakke D E.T.O. 7. De wed strijd begint om half drie. Blauw Wit 3 speelt om 12.00 uur thuis tegen Enter Vooruit 7. Spelend als de afgelopen zaterdag tegen DES 6 kunnen beide puntjes worden gepakt. De junioren B 1 gaan naar Luttenber waar om kwart voor drie scheidsrech ter Machielsen het beginsignaal zal geven van de wedstrijd tegen SDOL B 1. Blauw Wit kan op z'n minst tot een gelijkspel komen fnaar dan zal er wel meer met 't „koppie" gevoet bald moeten worden. Vertrek: 2.00 u. Hel programma voor de junioren en pupillen: Blauw Wit C2Omhoog C 2 2.30 uur. Excelsior D2Blauw Wit D 1 11.45 u. vertrek 11.15 uur. Blauw Wit E5SOS E 4 11.00 uur. Blauw Wit I heeft in de uitwedstrijd tegen VESOS I met de kleinst mo gelijk nederlaag genoegen moeten nemen. De het vorig seizoen uit de vierde klasse gedegradeerde Hellendoorners leden op 30 septem ber bij Blauw Wit een 1-0 nederlaag, hadden dus wat goed te maken en Holten 2 - Heracles 3 1-2 In een matige wedstrijd heeft Hol ten geen kans gezien om de beide puntjes te bemachtigen. Een beter spelend Heracles kwam voor rust door 'n misverstand in de Holtense- verdediging op 0-1. Direct na rust was hel weer door 'n blunder 0-2. Holten ondernam hierna aanval na aanval op het Almelose doel doch scoren bleef uit. Vlak voor het einde werd de doorgebroken B. Breukink ge vloerd waarna Schooien met een prachtig schot de strafschop benutte, 1-2. Nog te vermelden dat één der Heracles spelers reeds na 5 minuten spelen met -een vrij ernstige kniebles sure de strijd moest staken en per ziekenauto de terugreis naar Almelo moest aanvaarden. A.s. zondag de laatste wedstrijd voor de winterstop. Wierden 2Holten 2, aanvang 10.30 uur, vertrek 9.45 uur. SOS 2 Holten 3 2-1 In een zeer aantrekkelijke wedstrijd heeft SOS de winstpunten weten te grijpen. Holten kwam na 30 minuten spelen met 1-0 achter te staan door een blunder van scheidsrechter B. ter Beek die gewoon vergat te fluiten toen er 4 mensen buitenspel stonden. Bij de in zaal „Vosman" door de Schietvereniging ,,De Eendracht" om het clubkampioenschap gehouden schietwedstrijden werden de volgen- de...resultaten gehoekt. Groep A: 1. G. J. Schuppert 113 p. 2 J. van Asselt 112 p.; 3 H. Paalman 110 p (5x9); 4 G. Koopman 110 p.; 5 J. Haan 108 p. Groep B: 1. G. A. Haverslag 126 p.; 2 A. Paalman 117 p.; 3 D. Jan sen 107 p; 4 J. A. Aanstoot 99 p.; 5 J. Bouwhuis 86 p. Groep C: 1. E. J. Denekamp 105 p.; 2 A. J. Drenth 101 p 3 H. J. Bek- kernens 89 p; 4 G. Schöppers 74 p.; 5 J. Louwerenburg 62 p. Te Sint Isidorushoeve werden onder auspiciën van de Bond van Twentse Luchtbuksschutters wedstrijden ge houden waaraan door 29 teams werd deelgenomen. Het eerste team van .,De Eendracht" leverde met het winnen van de 3e prijs in de Korpswedstrijd B. een heel mooie prestatie. De 490 punten werden geschoten door het viertal B. Brinkman, H. J. Nekkers, J. van As selt en G. J. Schuppert. In de personele wedstrijd (A-klasse) waren de 264 punten van Brinkman goed voor de 2e prijs. HOLTEN BI De Sinterklaasverrassingen, die in deze tijd zo vaak voor komen, zijn het B-elftal gespaard gebleven. Het werd een volkomen verdiende 3-0 overwinning. Het enige wat in deze tijd bijzonder goed paste, was het met gulle hand weggeven van doel- rijpe kansen. De aanvallen worden in 't algemeen aardig opgezet, waar uit dan vaak heel goede kansen ontstaan, maar de afwerking laat dan wat te wensen over. Jongens tracht ook dit laatste nog te verbeteren. Dit onderdeel kan nl. tegen sterke te genstanders van doorslag gevende be tekenis zijn om de overwinning in de wacht te slepen. Het is niet onmo gelijk, dat dit a.s. zaterdag al het geval is, daar er weer een uitwed strijd op het programma staat en wel tegen Voorwaarts BI uit Vriezenveen. BI, je weet dus, wat je te wachten staat. HOLTEN Cl—Heracles cl 1-1 qa qaq Een door beide partijen uitstekend gespeelde wedstrijd. Door deze uit slag behouden onze jongens in deze zeer zware hoofdklasse, goede kam pioenskansen. Op dit moment bezetten zij een eer volle tweede plaats. Holten C3-MVV cl 0-3. Holten C3 heeft tegen MVV een goe de wedstrijd gespeeld. Voor de rust kwamen de C3-ers echter op onge lukkige wijze met 2-0 achter. In de tweede helft heeft C3 goed aange vallen maar met veel kunst en vlieg werk wist MVV stand te houden. Enkele minuten voor het einde wist MVV de stand nog op 3-0 te brengen. Twente Dl-HOLTEN Dl 1-4 Ondanks de slechte opkomst van en kele spelers, wisten de Holtenaren toch een verdiende zege te boeken. Dankzij enkele uitgekookte acties werd een ruststand van 2-0 bereikt. Door een dekkingsfout van de voor- stopper kwam Twente plotseling be nauwend dichtbij. In de slotfase wis ten onze jongens echter door goed voetbal een 4-1 overwinning te beha len. Voor a.s zaterdag staan de volgende competitie-wedstrijden op het pro gramma. Holten E5-Excelsior E7, aanv. 11 00 u- lAeermanskamp; Holten E6-Excelsior E8, aanv. 10.00 uur Meermanskamp; Holten E2, E3, E4 zijn vrij. Meermanskamp: Holten alD.O.S/37 al, 2.30 uur; Voorwaarts bi-Holten bl 2.30 uur, vertrek 1.15 uur. Meermanskamp Holten C2-Eversberg cl 1.15 uur; MVV'69 cl—Holten C3, 2.30 uur, vertrek 1.30 uur. Sportdal: Holten dlDe Zweefdl, 2.30 uur; Meermanskamp Holten el- Sp. Rijssen el 2.00 uur. Holten b2 en Holten cl zijn vrij! De Blauw Witte B 1 junioren heb ben zich in de thuiswedstrijd tegen Enter B 1 niet van hun beste kant laten zien. De ploeg was geen scha duw van die welke twee weken eer der het ongeslagen SOS B 1 royaal (3-0) klopte. 1-Iet samenspel was veelal slecht en in de verdediging, waar Herman Withaar erg werd ge mist, liep het niet altijd naar wens. Gerrit Paalman kreeg hierdoor nog al wat extra werk op te knappen en hij voorkwam door enkele snelle re acties doelpunten. Het enige doelpunt in deze wedstrijd werd in de 25ste mi nuut gemaakt door Richard Beldman. Blauw Wit C 1 verloor thuis met 2-0 van Haarlese Boys Cl. De junioren C 2 deden in Nijverdal heel knap werk door met 1-1 gelijk te spelen te gen De Zweef C 3. Arie van Upronsen zorgde voor het doelpunt en de halve winst. Blauw Wit El heeft 't afgelopen zater dag niet kunnen klaren tegen naas te belager Enter Vooruit. Het werd in Enter een duidelijke 3-0 overwinning voor de betere ploeg. De tegenstan ders verdeelden 't spel beter en scho ten zuiverder. I-Iet ging in de tweede helft heel wat beter, maar een tegen doelpunt zat er niet in. Blauw Wit E4 hield beide puntjes thuis door een overwinning op De Zweef E8. Een aardige wedstrijd, waarbij 't veldoverwicht in drie doel punten kon worden omgezet. Marinus Rensen (2x) en Martin Jansen maak ten deze doelpunten. Uitslag 3-0. Bl. Wit E5 speelde tegen De Zweef E?. Het werd een spannende partij met kansen aan beide kanten. Beide teams scoorden 1 keer. Bennie Nij- land was voor Blauw Wit de gelukki ge doelpuntenmaker. Maar even kwam er weer licht voor Holten toen H. F. Klein Velderman tegen scoorde wat 2-1 betekende. Hol ten geloofde nog steeds in eigen kun nen, maar er werd niet meer ge scoord. Zondag a.s. tegen ABS 3 Bathmen, terrein sportpark, aanvang 10 uur. Holten 5 - SDOL 3 5-0 In 'n vooral na rust goed gespeel de wedstrijd heeft Holten 5 zondag SDOL 3 met een 5-0 nederlaag naar huis gestuurd. De basis voor deze overwinning werd reeds in de eerste 5 minuten van de wedstrijd gelegd. Met een „droge" schuiver opende R. Paalman de score, waarna S. Mark voort no. 2 voor z'n rekening nam. Na deze snelle voorsprong werd Hol ten 5 overmoedig, wat resulteerde in uitermate ongeïnspireerd voetbal. Mede daardoor werden een aantal se- sieuze scoringskansen onbenut gela ten. Dat de „geestelijke oppepper" in de rust z'n uitwerking niet had ge mist, bleek direkt na het begin van de tweede helft. II. v. d. Pluym liet met een machtig schot 3-0 noteren. Het was nu alles Holten 5 wat de klok sloeg. Met goed uitgevoerde één. twee combinaties werd SDOL volledig weggespeeld. Het was J. Paalman, deze zondag enorm op dreef, die uit een straf schop scoorde, 4-0. Voor het vijfde doelpunt tekende ten slotte J. Wolters. Holten 5 is hiermee de winterstop ingegaan. De nodige oefenpartijtjes zullen in deze periode voor behoud van het ritme zorgen. Enter 7 - Holten 71-1 Holten 7 tegen Enter 7 'n goede wed strijd. Met snelle aanvallen stichtten de Holtenaren gevaar voor het Enter- doel. Door pech en door goed kee perswerk duurde het een half uur eer de Holtenaren op 0-1 kwamen. Deze goal werd op fraaie wijze uit een cor ner door Goudkopje ingekopt. Na rust ging de strijd wat meer ge lijk op. Na een kwartièr scoorden de Enternaren de gelijkmaker (1-1). Dit doelpunt was echter zeer dubieus. Na dit doelpunt werd van van beide kan ten wat harder gespeeld. Beide ploe gen kregen nog enkele kansen, maar gescoord werd er niet meer. Dit was de laatste wedstrijd voor de winter stop. de bedoeling is om wat oefen wedstrijden te spelen om niet hele maal op nonactief te staan. Holten 8 - Holten 9 1-5 Holten 8 trad in zijn zwakste sa menstelling aan, om de kampioens aspiraties van de veteranen, de enige senioren-ploeg van de s.v. Holten die nog goede kansen op een kampioen schap bezit, niet al te bruusk te ver storen. Het duidelijke verschil zat in het schieten. Zo vlogen doelman Tuitert de ballen aan alle kanten om de oren, terwijl keeper Deyk van het negende zijn handen niet heeft kunnen warmen. Vooral Ap Vincent was zeer gevaar lijk en zorgde dan ook voor 2 doel punten. A. Wissink wist de eer voor het achtste te redden. Opvallend was de sportiviteit waarmee beide ploegen speelden. Holten 4 - Enter 6 2-1 Bijzonder goed werk van de Enter goalie bezorgde de rood-zwarten toch nog veel moeite met de Enterse rood- witten. Zelfs namen de gasten 'n voor sprong toen rechtsachter Bieleman ze gingen er dan. ook meteen fel tegen aan. De Blauw Witte defensie hield het hoofd koel en bleef goed overeind bij gevaarlijke aanvallen van de gastheren die in het afwerken veelal te kort schoten en ook stond enkele keren doelman Frans van Gen nep succes in de weg. Blauw Wit kwam, de eerste helft, die geen doelpunten opleverde, goed door en was bij snelle uitvallen ge vaarlijk- Na plm. een kwartier 2e helft kwam VESOS door een toevalstreffer op 1-0. De rechtsbuiten kon, nadat Wim Beldman bij een poging tot afstoppen was uitgegleden een voorzet loslaten waarbij de bal via de knie van J. v.d. Kuylen en de paal in het doel rolde. Blauw Wit ging na cleze treffer fel in de aanval en de VESOS achterhoede, die inmiddels was versterkt, kwam onder druk te staan. Jammer dat Aanstoot Sr. en Jr. als gevolg van blessures in deze periode van over wicht niet voluit meer konden spe len. Henk Hovenkamp knalde uit een vrije trap van 20 meter buiten bereik van de doelman tegen de lat en Ep Beldman schoot in de allerlaatste mi nuut rakelings naast. De wedstrijd werd zeer goed geleid door scheidsrechter L. Webbink. Stand le klasse A: Drienerlo 12-17 Sibculo 11-16 Kloosterhaar 13-16 VESOS 13-15 Daarle 12-13 Blauw Wit 13-13 Boswinkel 10-10 D.V.O. 12- 9 Eversberg 13- 9 Denekamp 13-4 Blauw Wit 3 heeft in Nijverdal een goede prestatie verricht door met 2-1 te winnen van DES 6. Er werd enthousiast en met inzet gespeeld en met 'n beetje meer geluk zou de uit slag royaler zijn uitgevallen. Reeds na een kwartier schoot Roel Smid raak uit een door Bennie Aanstoot en Henny Paalman opgebouwde aanval. 'Na de thee zorgde Henny Paalman in de 65ste minuut voor 2-0. Hij was er als de kippen bij toen de DES ach terhoede blunderde. De gastheren gingen toen spelen op „alles of niks' en de Blauw Witte verdediging, waar in Keijser als gevolg van een bles- sure inmiddels was very^ngen door. 'refanl&cnijKV'^knsetrfieT'zw&ar 'te ver-" duren. Tien minuten voor tijd schoot de rechtsbinnen van plm. 10 meter on houdbaar raak. Blauw Wit 4 gaf VESOS 4 (nog een kleine kans op de titel!) goed partij maar kon in de tweede helft het tem- op niet meer bijhouden. De Hellen doorners wonnen met 6-2. Voor de Blauw Witte treffers zorgden Geert Beldman en Johan Schuppert. Scheidsrechter Ger Welink leidde cor rect. In verband met de Kerstdagen en Oud en Nieuw zal de training tijde lijk worden, stop gezet. De laatste trainingsavonden voor de Kerstdagen zijn: Junioren B 1, C 1 en C 2: vrijdag avond 15 december in de gymzaal aan de Maarstraat. Junioren Dl en pupillen El: maan dagavond 18 december in de gymzaal aan de Haarstraat. Selectie en lagere senioren: Dinsdag avond 19 december op het terrein. de bal tegen zijn tegenstander schoot en keeper Jansen in de verste hoek gepasseerd werd. De gelijkmaker viel voor de rust door T. Aanstoot die een goede combinatie Ten Velde Bieleman gaaf afrondde. Na de thee speelden de Holtenaren zoveel beter dat het eigenlijk een raadsel was, dat er niet meer dan één treffer uit voort kwam. De winnende treffer scoorde J. ten Wolthuis uit een inzet van linkervleugelman Rensen. Goed spel van G. Overvelde leverde slechts een schot tegen de paal op. Deze spor tieve wedstrijd werd door scheids rechter Schutte goed geleid. HOLTEN De geregistreerde ar beidsreserve voor mannen is, blijkens bet overzicht van de arbeidsmarktsi tuatie aan het einde van de maand van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Deventer, in november iets geste gen n.l. van 643 (2 procent) tot 649 (2.6 procent). De geringe stijging wordt veroorzaakt door seizoeninvloe den. Andere jaren werkte het sei zoen veel sterker in op de cijfers- Vorig jaar steeg de werkloosheid van oktober op november van 413 (1.7 procent) tot 493 (2 procent). De hui dige cijfers wijzen op een wat sta bieler worden van de werkgelegen heid in het gewest Deventer. Het aantal aanvragen is iets gestegen maar blijft aan de lage kant. De geregistreerde arbeidsreserve voor vrouwen is, wat het aantal be treft, op hetzelfde niveau gekomen van november vorig jaar n.l. 171 (1.7 procent). Vergeleken met de vorige maand is er een lichte daling van de werkloosheid geweest. De vraag is iets gestegen en ligt bijna op het niveau van het vorig jaar. Het aantal jeugdige werkloze man nen beneden 19 jaar blijft dalen en bedraagt thans nog 67. Het aantal aanvragen om jeugdigen is wederom gestegen en nadert het aantal be schikbaren dicht. Het aanbod van boven de 50-jarigen blijft aan de la ge kant n.l. 48. De geregistreerde ar beidsreserve is voor het overgrote deel verdeeld over de leeftijdsgroep van 19-50 jaar. Het aanbod van jeug dige vrouwen blijft aan de hoge kant, ondanks een lichte daling. De vraag is flink gestegen, n.l. van 53- het aantal werkzoekende meisjes de 70, zodat mag worden verwacht, dat komende maanden zal dalen. Het aanbod van mannen bedroeg eind november verdeeld over de ge meenten in het gewest als volgt. Tussen haakjes de cijfers over eind oktober: Bathmen 12 is 2.4 procent (13 is 2.6 procent), Deventer 493 is 2.9 procent (522 is 3.1 procent). Die penveen 30 is 1.6 procent (20 is l.l procent). Holten 23 is 2.3 procent (25 is 2.5 procent), Olst 28 is 1.4 pro cent (24 is 1.2 procent) en Raalte 63 is 2.2 procent (38 is 14 procent). De in de aanhef gesignaleerde lichte stijging van de werkloosheid is voor namelijk veroorzaakt door de situatie in Diepenveen (10), Olst (4) en Raal te (24). Met gratis speeltest op het nieuwe Mark orgel. Vergelijk dit orgel met an dere bekende merken in onze zaak. Inruil - betaling in termijnen. Uitstekende garantie en service-behandeling Maak gebruik van onze unieke voor- en na-service. O.a. de complete RIHA KOLLEKTIE Eigen gemaakte pannekoekworst Met uw Kerstgroet of Nieuwjaarswens in het Holtens Nieuwsblad bereikt u i abc iijgez&tfcnen. Te koop: (beige) J. Koetsier Schoolstraat 11 a u NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Er is een NMB-kantoor te Holten, Oranjestraat 9. Tel. 05483- 14 69. 35 jaar ervaring op orgelgebied. Grote kollektie grammofoonplaten, o.a. Kerstplaten verzorgt ook uw feestavonden. Vlees- en vissalades Diverse soorten pasteitjes en hartige hapjes Diverse soorten ijstaarten Als nagerecht: Moussé a l'orange Is voor ons geen probleem, mits alles tijdig bestelt. levens vestigen wij Uw aandacht er op, dat wij gesloten zijn Kerstavond 18.00 uur en Eerste Kerstdag. Smul met de Kerstdagen en met Oud en Nieuw eens extra lekker! Maak van uw maaltijd een feest met het ALLER FIJNSTE van SLAGER BRANDS: Runderrollade - Rosbief - Braadvlees - Runder. haas - Varkensrollade - Karbonade - Fricandeau - Varkenshaas - Braadhaantjes - Babykalkoen. Vrijdag- en zaterdag-reklame: 150 gram GEKOOKTE HAM 1.43 150 gram BOERENMETWORST 1 .*28 150 gram ROOKVLEES 2.25 Smulpapen eisen WORST van BRANDS in de pannekoek! TELEFOON 1379 Mevrouw: Vroegtijdig bestellen (graag vóór donderdag a.s.) voorkomt teleurstelling! GEVRAAGD voor dc mesterij II. J. BERENDSEN Markelo - Tel. 05731-344 Kerstavond na 5 uur en le Kerstdag de gehele dag GESLOTEN 2e kerstdag open Café „De Waag" JAN HAVERSLAG in prima staat Tel. 05483-1759 (na 5 uur) Vrijdagavond 22 december 19.30 uur Café Kalfsterman Allemaal vleesprijzen Nog plm. 2-5 ha. te verbouwen KUILMAIS oogstseizoen 1973. Ligging nabij de Beusebergerweg. E. D. VINCENT Mr. G. Vixseboxsestr. 14 Tel. 1964 b.g.'g: '!368 TE KOOP: (13 - 15 jaar) Bessinkpasstraat 19 HOLTEN Loodgieters Gas- en waterfitters Electriciëns Dakdekkers CV-installateurs Nu ook voor RADIO EN TELEVISIE Kolweg 76 - Tel. 1332 Speciaalzaak in Smyrna - Soedan Breiwol en alle andere handwerken HAND WERKHUIS Larenseweg 26 Telefoon 1981 Tot 1 januari a.s.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5