Uit het plaatselijk parlement Spannende zwemkampioenschappen dorpse basisscholen Milieubescherming Schoolbegeleidingsdienst besproken in Holtense Raad C.J.Y. „De Vriendenschaar" in het zilver JAN TEN VELDE VING GROOTSTE BRASEM H. klein Velderman bedankt als lid van de raad Nu als communicatiestoornissen Kolschool definitief de wisselbeker Meester Wilpshaar gekleed de kuip in Wethouder Klein Veldennan bedankt als lid van de raad Verkoop van grond in ,.De Haaren villaterrein „Look" Uitbreiding aardgasnet op de Borkeld 'I wee dagen opvoering revue Gevonden en verloren voorwerpen Wisselbeker in andere handen Geslaagd voor A-brevet Burgerlijke Stand Kerkdiensten Medische Dienst Tandartsen Dierenartsen Gezinsverzorging Storingsdienst GEB Wachtdienst Brandmelding HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 1-k cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 6,per half jaar12,per jaar Vrijdag 15 september 1972 24ste Jaargang - No. 37 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W. Beyers Telefoon 05483 - 1234 Administratie: Gaardenstraat 17, tel. 1533 Redacteur en plv. hoofdred. J. Wiggers Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad A Agenda Zaterdag 16 september 9.30 uur v.m.: Paardenfokdag Hol- batheo op de terreinen bij het Bonte Paard te Dijkerhoek. 14-16 en 19-20.30 uur: Florali anten- teötoonsteiling in de school te Dijker- hoek. Zondag 17 september 14 uur: Oriënteringsrit MAC „De Holterberg" vanaf clubhuis café „De Biester", stationsstraat (zie adv.) 14.30 uur: Dicobal in café ,.De Wip- pert" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing Boode te Bathmen (zie adv.). Maandag, 18 t.e.m. vrijdag 23 sept. Afhalen loten 611e Staatsloterij bij mevr. A. Stukker-Soer, Larenseweg (zie advertentie). Dinsdag 19 september 10 uur: Informatie over en rond gang door het ruilverkavelingsgebied voor dames woonachtig te Espelo en Dijkerhoek vanaf het bureau Bor- keldweg, Markelo. 9.00 uur v.m.: Heropening verbou wing en uitbreiding Fa. J. W. Dolle- kamp en Zn., Oranjestraat (zie adv.) Woensdag 20 september 13.30 uur: Voorlichtingsbijeenkomst ruilverkaveling Holten - Markelo in café „De Poppe", Markelo (zie ber.) Woensdag 20 t.e.m. 22 september 20.00 uur: Lezing dokter J. G. M. Jordans, internist te Enschede in ho tel „De Kroon" te Markelo over het dialyse-centrum uitgaande van de af deling Markelo-Holten van de Nier stichting (zie ber.). 19.45 uur: Ringvergadering Herv. Vrouwengroepen in de hal van de school „De Schakel". Spreker ir. Carbasius Weber namens Unesco Ne derland (zie ber.). Zaterdag 23 september 9.30 uur: Veekeuring te Espelo op het terrein van de heer W. F. Boode. Dinsdag 26 september 20.00 uur: Startavond Chr. Plattel, vrouwenbond Ring Twente in gebouw „Het Anker" te Wierden. Woensdag 27 september 20.00 uur: Ledenvergadering van de afdeling Holten van het Ned. Rode Kruis in hotel Holterman. Maandag 9 'oktober 20.00 uur: Oouderavond O.L. Kol- echool in de zaal van Hotel Vosman. Het is de Kolschool weer gelukt. Voor de derde achtereenvolgende keer veroverde zij woensdagmiddag, tijdens de zwemkampioenschappen van de Holtense basisscholen in het dorp, in het natuurbad „Twenhaarsveld" de door de zwemclub „Twenhaarsveld" beschikbaar gestelde wisselbeker, welke daarmede nu definitief in haar bezit is gekomen! Wat was het spannend en wat deed iedereen verschrikkelijk goed zijn best. Voor de toeschouwers en dat waren er heel wat, was het een geweldig schouwspel. Elke zwemmer en zwemster werd dan ook enorm aangemoedigd en waande zich een Mark Spits of een Shane Gould. Het hoogtepunt van deze wedstrijden vormt altijd weer de estafette. Alle drie scholen brengen dan hun prominenten aan de start. Dit jaar was de spanning extra groot, omdat bij „De Schakel" enkele zeer snelle jongens bleken te zitten. Uiteindelijk was het de Dorpsschool, die als eerste aantikte in de zeer snelle tijd van 1 minuut 44 sec. Een gemiddelde snelheid van dus nog geen 17.5 seconde per 25 meter. De klassen 1 tot en met 3 ston den als eerste op het programma genoteerd deze middag en bonden de strijd aan op de 25 meter schoolslag. Hier bleken ook al zeer goede zwem mers onder te zitten. Aan het eind van deze prachtige zwemmiddag reikte de voorzitter van „Twenhaarsveld", de heer H. Meijer, de prijzen uit. Onder ademlo ze spanning werd op 't totaalklasse ment gewacht. Toen dit bekend werd gemaakt en de Kolschool als de kam pioen uit de bus kwam, moest natuur lijk het hoofd de heer Wilsphaar met „alles aan" het water in. Dat ge schiedde dan ook onder grote hilari teit'en groot vermaak van de jeugd. Alle deelnemende jongens en meis jes werden bedankt voor hun sportie- Uit pure blijdschap met het definitief veroveren van de wis selbeker moest meester Wilps haar, het hoofd van de Kol school, gekleed de kuip in. ve strijd, want een goede winnaar zijn is niet zo moeilijk, maar een goe de verliezer een prestatie op zich zelf. De uitslagen waren: (K is Kol school, D is Dorpsschool en S i; Schakel). Klas 1 tot en met 3, 25 m schoolslag meisjes: 1. Herma Bos, D, 27.0, Sandra van Geel, K, 29.3, 3 Heieen Mol, K, 30.0 sec. Jongens: 1 Martin Wilpshaar, K, 26.8 sec. 2. Edwin Boersma, D, 27,1, 3. Theo Boode, K, 28.0 sec. Uitslagen hoofdwedstrijden: Schoolslag meisjes: (25 m): 1 Mar- janka van Maurik, K, 20.4, 2. Ger- dien Kleinburink, D, 22.9, 3 Ria Westerik, S, 23.7. 6 Hanny Pasop, K, 24,0. Jongens: 1 Henk Schuppert, S, 22.4. 2 Hedy Redeker, K, 22.9. 3 Mi chel Boersma, D, 23,4. 4 Klaas Ho- mans, K, 23,7. 5 Albert Hoek ,K, 24.0. 6 Benny Krikkink, D, 25.4. Rugslag meisjes (25 m): 1 Gerdien Ophof, D, 21,4. 2 Hedy Redeker, D, 22.5. 3 Ria Wissink, K, 23.7. 4 Anna Gerritsma, D, 23,8. 5 Hanny Jansen, K, 23,9. 6. Evelien van de Meulen, S, 24,0. Jongens: 1 Jan Peter van de Berg, K, 22.0. 2 Bert Baltes, D, 23,5. 3 Henk Aaftink, D, 24,3. 4 Theo Ha- ze, K, 25.4. 5 Dick Schokkin, S 25,7 en 6 Piete Keestra, D, 28,6. Vrije slag meisjes (25 m): 1 Mar- Waarschijnlijk nog in septem ber zullen tweeentwintig perce len die daartoe een aanvraag in gediend hebben, worden aange sloten op het aardgasnet. De betreffende leidingen zul len binnenkort worden doorge trokken. De percelen liggen in het plan-Borkeld en de aanvra gen dateren al van januari dit jaar. In augustus kwam de goed keuring van G.S. op het raads besluit. Het AR-lid J. Wiggers kreeg dit ten antwoord op zijn schriftelijke vragen aan het col- Hij had de vragen gesteld omdat er tweeërlei antwoord gegeven werd door Gemeentewerken. De een zei dat het voor elkaar kwam, de ander had er een hard hoofd in. Hij vroeg verder of het niet mogelijk was schriftelijk de aanvragers in kennis te stellen van een en andere. De voor zitter, mr. Enklaar, zegde ook dit toe. TUNNELVERKEER De heer Nijkamp begreep er met. andere raadsleden weinig van, waar om Rijkswaterstaat een tweerich tingsverkeer in de voetgangerstunnel- tjcs had ingesteld. Hij vond het een levensgevaarlijke situatie, met name in de tunnel bij de heer Weijl. Ook de voorzitter was dit opgevallen en met Rijkswaterstaat is daar reeds contact over opgenomen. Voor een van de tunnels was al een eenrich tingsverkeer toegezegd. Het was zelfs aanvankelijk de bedoeling om in beide tunnels eenrichtingsverkeer in te voeren. Verder, was het dc voor-, zitter gebleken dat zelfs auto's van de tunnels gebruik maakten, wat zeer beslist niet de bedoeling is. Omtrent de verkeersveiligheid in de tunnels wilde hij nog wel eens het oordeel van de politie vragen, waar de raad het volkomen mee eens was. Zodanige voorzieningen treffen dat men met een auto niet meer vanaf de Landuwerweg het fietspad op kan rijden kunnen niet worden getroffen omdat versmalling van het fietspad1 gevaar zou opleveren voor fietsers en brommers. Met rijkswaterstaat is de situatie t r plaatse bekeken. De politie is op de hoogte zo deel de mr. Enklaar op een schriftelijke vraag van de heer Wiggers mee. GRONDRUIL Eens was de raad het, ook met de overige punten van de' agenda, die zonder noemenswaardige opmerkin gen werden goedgekeurd. Met de heer W. C. Diessevelt was een grondverschuivingstransactie tot stand gekomen op het Industrieter rein waar men zeer content over was, en ontbinding van een pacht overeenkomst met de heer H. Vin cent kreeg ook de goedkeuring van de raad. De Algemene Politievel-or dening werd conform het voorstel ge wijzigd. Hel betrof slechts» enkele redactionele punten. De particuliere overweg in de spoor lijn Deventer-Almelo nabij het sport veld bleek al te zijn opgeruimd en er was evenmin bezwaar tegen onttrek king aan het verkeer van een stukje MoLenbeltweg in verband met de .bouw van een serviceflat. AFRASTERING Het speelveld bij de openbare lage re school Dijkerhoek krijgt een afras tering. De raad gaf het krediet, groot f 1010.De ouders zullen de afras tering zelf aanbrengen. Akkoofd ging de raad tenslotte ook met de onderhandse aanbeste ding van de bouw van een kantoor met daaronder een reinwaterkel- der voor het slachthuis en met het aanbrengen van electriciteit daarin. Wel vond de raad dat de betreffen de stukken in de portefeuille hadden moeten liggen, ook al had de slacht huiscommissie zich ermee akkoord verklaard. GRONDVERKOOP Aan de heer H. Stukker, Oranje straat 33 te Holten werd een perceel bouwterrein (300 m2) in De Haar ver kocht voor de voorlopige ijs van f 9300,en aan de heer II. Achter kamp, Kozakkenstraat te Holten een bouwterrein (385 m2) eveneens in De Haar voor f 11000,beide exclu sief omzetbelasting. In het villater rein „Look" werde». twee bouwter reinen verkocht resp. aan de heer G. Abrahamsen te Koudekerk aan de Rijn kavel 16 voor f 44500 en kavel 37 voor f 32000 aan de heer E. Nor- de te Rotterdam, beide bedragen zijn exclusief de kosten van aanleg van aardgas en elektra en- dc verschul digde omzetbelasting. Ook ging de raad akkoord met het voorstel van B. en W. om voor de prijs van 233.925. (excl. BTW; de gronden van het sportveldencom plex „Meermanstoamp" te verkopen aan de Stichting .Sportbelangen'. Het betreft hier de gronden, die destijds door de gemeente zijn aangekocht van de gebroeders H. en H. J. Wan- sink. lies Disseveldt, D, 16,5, 2 Therèse Truchei, K, 17,1. 3 Ina Deijk, K, 18,9. 4 Marieke Wegstapel, D, 22,2. 5 Fok- kelien Schuppert, S, 23,8. 6 Lies Ger- bers, K, 23.9. Jongens: 1 Edwin Ste- gehuis, D, 16.0. 2 Mannes Potman, S, 17,5. 3 Harry Struik, K, 18,1. 4 Ro nald van de Mark, K, 19,9, 5 Anton Bulsink, D, 19.0. 6 Rinus Ulfman, D, 19.6 en Rob Kool, K, 19,6. Estafette: 1 Dorpsschool (met Bert Baltes, Gerdien Kleinburink, Anton Bulsink, Marlies Disseveld, Edwin Stegehuis en Gerdien Ophof) in 1 m 44 sec. 2 Kolschool in 1 min en 50 sec. 3 De Schakel in 2 min. en 4,8 sec. Einduitslag: Kolschool 5 12.9 sec., 2 Dorpsschool 5 18.7 sec. en 3 De Schakel 5 79.5 sec. Marjanka van Maurik en Jan Peter van de Bergde kampioe nen van de Kolschool, mochten de wisselbeker in ontvangst ne men. Zoals wij ons in het voorjaar al aan u voorstelden, om met u samen de milieuverontreiniging in Nederland tegen te gaan, gaan wij ons inzetten voor onze gemeente HOLTEN. En willen door middel van het HOLTENS NIEUWSBLAD u iedere week op de hoogte houden. Want het is toch onrustbarend zo snel als dat alles gaat. Wij citeren GODFRIED BOMANS: „Er is geen bal meer aan te doen. Dood gaan we toch allemaal een keer, dat is al duizenden jaren het gebruik. Het gebeurt nu alleen wat eerder, het gebeurt massaal en daarna leeft er niemand meer. Jammer, maar onvermijdelijk." Helpt u ons dat deze uitspraak geen waarheid gaat worden. Milieugroep „Holten" J. v.d. Bovenkamp-Wiersema, secretaresse M. M. W. Vehof-Venrooy Een menmgsver"r-v«l tussen de wetboudster van Deventer en de R.-k. Schoolbegeleidingscommissie is nu al aanleiding tot een communicatiestoor nis. Aanleiding tot een en ander is geweest is interview dat de wetboudster in mei toestond aan een verslaggever van het Deventer Dagblad. Daarop reageerde de r.-k. schooldienst met een schrijven dat aan alle raden van de waarschijnlijk straks samenwerkende gemeenten is toegezonden. De raad van Holten, welke gemeente met Raalte, Bathmen, Voorst, Zutphen en Lochem deel gaan uitmaken van de regionale Schoolbegeleidingsdienst, verdiepte zich toch in het schrijven. Men vond dat de raad buiten te veel zaken was gehouden, welke mening men afleidde uit het interview en de emotionele brief van de r.-k. instelling. Het AR-raadslid A. J. Nijkamp wil de van de vooi'zitter weten of er nu met die dienst gestart kon worden, ja of neen. De heer Rietberg (CH) was er niet gerust op. Hij wilde weten wat een en andër ging kosten. Voorzitter mr. Enklaar wees er op dat de Holtense raad zich nooit kon mengen in een discussie tussen de wethoudster van Deventer en de r.k. instellling. De brief was ter kennis neming gestuurd. Hij was het er over eens, dat de discussie vertragend werkte en hij noemde de gang van zaken „hoogst ongelukkig". Er is inmiddels wel een werkcom- missie gevormd, die zich bezint op de vorm van de schoolbegeleidings dienst. De raden worden zeker niet gepas seerd, eenvoudig omdat die het geld moeten neertellen om de dienst aan te gaan. „U zult het echter met mij eens zijn, dat er een stuk op tafel moet komen waar we over kunnen discussiëren. De vorm bijvoorbeeld is punt van discussie. Moet het een stichting worden of een gemeenschap pelijke regeling. Moet het in het gro te gewestverband opgezet worden of houden we het klein. Wat zijn de kosten van de dienst en...hoeveel geld is er voor uit te trekken op de be groting". De heer Kaan (PvdA) had het ge voel dat er weer een en ander buiten de raden om gebeurd was. Hij vond, dat hetgeen er al besloten was ook een zaak van de raden was. Had de raad enige inspraak gehad in de sa menstelling van de werkcommissie? Neen, want het bleek dat de verte genwoordigers daarin al benoemd Voorzitter Enklaar verschilde van mening„Er moet toch ergens begonnen worden" „U heeft niets aan een voorstel dat niet steunt op be paalde overwegingen", voerde de heer Enklaar aan. De voorzitter wilde wel toegeven, dat hij over bepaalde uitlatingen in het interview ook geschokt was ge weest. Maar dat was een zaak die hij voor rekening van de verslagge ver en de geïnterviewde liet. Er is vordering gemaakt met de schoolraad en de raad van Holten hoefde geen angst te hebben dat een en ander buiten haar medeweten zal gebeuren, aldus de burgemeester. Waar de raad zich dan maar bij neerlegde, in afwachting en nieuws gierig hoe het discussiestuk er uit komt te zien. Op 20 september 1947 werd de C.J.M.V. „De Vriendenschaar" opgericht. Zij was een afsplitsing van de jongemannenvereniging uit het Dorp. Bij de Beuseberger leden van de C.J.M.V.-Dorp was n.l. het idee gerezen om een eigen groep te vormen. Na veel gepraat en verscheiden vergaderingen werd op 20 september de eerse ledenvergadering gehouden en „De Vrienden schaar" was geboren. De toenmalige voorzitter van de Dorpse club, de heer A. Westerik leidde de nieuwe groep totdat in de heer H. Stoevenbelt, als leider een waardig opvolger werd gevonden. Door de leden werd al gauw een be stuur gekozen met G. Meyerman als voorzitter. De groep draaide met vallen en opstaan. De emancipatie begon in de Beu- seberg de kop op te steken, zodat de Beusebergse „dames", die hun meis jesclub hadden, aansluiting bij de jongens wel wat leek. Men begon aarzelend stappen tot samenvoeging te ondernemen, hetgeen nogal wat stof deed opwaaien. Samen vergade ren, 't bespreken van de voor- en na delen, proefavonden en droppingen leidden tenslotte tot het toelaten van het vrouwelijk element in de jon gensclub. In CJMV-verband besloot men de „M" van „Mannen" weg te laten, zodat het de CJV „De Vrien denschaar" werd. De groep heeft zich de jaren door goed staande gehouden is zelfs uitge breid met enkele juniorengroepen. Naast de gemengde groep van 15 jaar en ouder zijn er twee meisjes- groepen en een jongensgroep van af 8 jaar, terwijl deze jongelui als ze plm. 14 tot 16 jaar zijn, lid w den van de tussenclub, welke begin van dit seizoen is gestart. De CJV „De Vriendenschaar" heeft Gevonden: 2 bankbiljetten van f 10,plus 2 kwartjes.; 1 huissleu tel; 1 paar sandalen (maat 38 kur ken zool); 1 enveloppe van herenmo dezaak met blauw herenslipje; zwemkaart; 1 groen regenpak plus plastic regenjas; 1 kinderportemon- naie met f 0,25; 1 manchetknoop met blauwe steen. Verloren: Bruine Collie (teef) weggelopen; zwarte herenparaplu; 1 prisma horloge (no.: 11805 - 16a). De Hengelsportvereniging Rietvoorn" hield zondagmorgen van 6-9 uur in het Twente-Rijnkanaal bij Dochteren haar derde viswed strijd in dit seizoen. In verband met de slechte weersomstandigheden was de animo deze keer niet groot. Slechts twintig deelnemers gooiden H. KLEIN VELDERMAN Wethouder II. Klem Velderman heeft voor zijn raadslidmaatschap bedankt om gezondheidsredenen. In :en brief aan het college en de raad heeft hij zijn besluit meegedeeld. Bur gemeester mr. W. H Enklaar las de aad gisteravond aan het begin van ie vergadering de brief voor. Mr. En- Gaar vond dat men het besluit van ie heer Klein Velderman moest res- oecteren. Er zal van hem later af- eheid genomen worden, 't Hoofd van "iet stembureau zal nagaan wie de heer Klein Velderman. die zitting heeft voor Gemeentebelangen, gaat opvolgen. Do raad zal echter een op volger voor hem als wethouder moe- 'on kiezen. De heer B. J. Oolbekkink, Kerk- traat, is op het eiland Ameland ge laagd voor het A-brevet (parachute springen). Hij werd opgeleid door het Cen- trumparachutisme „Cornelis" te Rotterdam. hun simmetje uit. Toch viel vangst niet tegen. Er werd van tot 18'/: cm gevangen, zodat vier prij zen konden worden toegekend en de wisselbeker voor de groots'.brasem kon worden uitgereikt. Penningmees ter H. J. Oolbekkink maakte de uitslag bekend: le prijs J. TTaan 53 cm (f 15,2e prijs J. ten Velde, 471/» cm (f 10.3e prijs G. Jan sen. 21 cm. f 7.50) en H. Maats, 18'/: cm f 5,—). Aangezien J. ten Velde uit drie wedstrijden, deze morgen de groot ste brasem ving t.w. 30Vi cm komt deze in het bezit van de wisselbe ker, welke verdedigd werd door H. Hendriksen uit Markelo. Vijf leden van ,,De Rietvoorn", t.w. G. L. Scholten, G. W. Tijhof, G. Jansen en M. Kers zullen de vereni ging vertegenwoordigen bij de op zaterdag, 16 september, in het Overijssels Kanaal te Heeten te hou den regionale viswedstrijd van het district Oost-Nederland. Voorzitter J. Wijnnobel van de Rietvoorn zal bij deze wedstrijd als een van de contro leurs optreden. Geboren: Herman Albert, zv B. J. Brinkman en G. J. Oostenenk. Ondertrouwd: J. Oostervelt, oud 45 jaar. Holten en B. J. Snellink, oud 49 jaar, Deventer. Getrouwd: H. Bieleman, oud 25 jaar, Bathmen en W. H. Oolbekkink, oud 22 jaar. Holten. BEVOLKING. Ingekomen: J. H. Stroink van En schede. J. F. Muiderman van Zutphen. P. T. van Heeren en gez. van Zeist. P. van Ingen en gez. van Amersfoort. S. G. Ophof en gez. van Heemstede. A. J. Vink en gez. van D venter. L. C. M. van der Drift van Diepenveen. mevr. L. B. de Roller-van Beek van Deventer. Vertrokken: Mevr, W. H. Biele- man-Oolbekkink naar Bathmen. mej. H. Vukkink naar Apeldoorn. mej. G. Bronsvoort naar Apeldoorn. M. Pasop naar Markelo. haar feestprogramma in verband met haar vijfde lustrum als volgt sa mengesteld. Op woensdag 20 sep tember is er gelegenheid tot felicite ren op de receptie, welke van 20.00 tot plm. 21.00 uur in het gebouw Ire ne wordt gehouden. Donderdag 21 en vrijdag 22 septem ber brengen leden en oud-leden de re vue „25 jaar-Vriendenschaar" op de planken in hetzelfde gebouw, waar aan ook leden van de vroegere band „De Tegehaja's" hun medewerking zullen verlenen. Donateurs en geno digden hebben op vertoon van hun uitnodiging gratis toegang. Niet-dona- teurs kunnen tegen een kleine ver goeding een van de voorstellingen bijwonen. Ook kan men zich des avonds nog als donateur laten in schrijven. De opvoering van de revue begint om half acht. HOLTEN Ned. Herv. kerk: 8.30 en 10.15 uur Hulppr- A. Schellevis. Extra collecte: Medische zending. 10.15 uur Jongeren dienst in het ge bouw Irene. 19.15 uur Open Deur-samenkomst: Spr. ds. J. van Hartingsveld van Deventer m.m.v. de Hervormde Can- torij te Meppel. Oppasdienst: Mevr. Meilink, Gretha Kromdijk en Janny Veltkamp. Geref. kerk: 9.30 en 15 uur (Jeugd- zondag) ds H. van Twillert. In bei de diensten is de ene collecte voor het „Eigen Jeugdwerk". Bij de uit gang collecte voor Eigen Kerkbouw'. R.K. Kerkdienst: 9.30 uur H. Mis in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN R.K. Kerk: Zaterdagavond 7 uur. Zondagmorgen 8 uur en 10 uur. DIJKERHOEK Bethanië: 9.30 uur ds. I. Dijk van Wesepe. Extra collecte: Med. zending en We- relddiaconaat. Zaterdagmiddag vanaf 12 uur tot maandagmorgen 8 uur: J. F. Sijtse- ma, Pastoriestraat 50 tel. 1870 (al leen voor spoedgevallen). Dienst wijkverpleging: Zaterdag, 16 sept. en zondag 17 sept. zuster M. ter Borg, Jeurlinksweg IT:, tel. 2356. Zondags tussen 12 en 14 uur. Muller en Zn.) b.g.g. tel. 1338 (Joh. Aanstoot). Zaterdag, 16 sept. en zondag 17 sept. H. Scheffer, Pr. Julianaplein 12, Goor tel. 05470-2500 van 18-19 uur (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag 1 sept. en zondag 17 sept.: W. C. C. Wamelink, Churchill- straat 107 tel. 2004. Alle werkdagen behalve zaterdag van 9-10 uur bij mevrouw C. Knijff- Dekker tel. 1438 b.g.g. tel. 1799 me vrouw Beldman-Aanstoot. Zaterdag 16 sept. t..e.m. vrijdag 22 sept. buiten de diensturen Ëlec- tra: H Heijenk, Kolweg 44 tel. 2124; Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorsboer- straat 2 tel. 1793. Vrijdag, 15 sept. t.e.m. 17 sept. keurmeester buiten de dierensturen C. Dijkstra, Schoolstraat 5 tel. 1833. Maandag 18 sept. t.e.m. zondag, 24 sept.: H. J. Moleman, Lageweg 13 tel. 1974. Aangifte gestorven dieren op zater dag van 9-11 u. aan 't slachthuis, tel. 1318. Overdag: tel. 1352 (Politiebureau), "i Nachts: tel. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter Harmsel).

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1