Viswedstrijd Slot van kindervakan tie week zaterdag ballonnenoptocht Jeugd geniet van eerste kindervakantieweek Echtpaar Koopman zestig jaar getrouwd Zomerkamp padvinders in Duitsland Jan Haverslag opende nieuwe slijterij Ze hebben genoten V.V.V.-vakantieprogramma Laatste week in tent op recreatiewerk de Borkeld -T m ONZE AGENDA Kerkdiensten Brandmelding Gevonden en verloren voorwerpen Burgerlijke Stand Wachtdienst Slachthuis Medische Dienst Weekenddienst Tandartsen Weekenddienst Dierenartsen Gezinsverzorei rgmg Storingsdienst GEB ve n en hma; 78 584 HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 14 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs f 6per half jaar, f 12,— per jaar Vrijdag 28 juli 1972 24ste Jaargang - No. 30 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W Beyers Telefoon 05483 - 1234 Administratie: Gaardenstraat 17. tel 1533 Redacteur en plv hoofd red. J Wiggen Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad :achi; ih. Zondag 3 juli 14.30 uur: Discobal in Café „De Wip- pert" (zie adv.). 19.30 uur: Zomerfeest in Bar-Dan- cing Boode te Bathmen (zie adv.). Maandag 31 juli t.e.m. 14 aug. Horlogerie-optiek G. J. Aafkink we gens vakantie gesloten. Tandarts H. F. Steunenberg, wegens vakantie afwezig (zie adv.). Maandag 31 juli f.e.m. 14 aug. Schoenhandel Gebr. Steunenberg en vishandel Reinaardus wegens va kantie gesloten (zie adv.). Maandag 31 juli 20.00 uur: Ledenvergadering Coöp. Raiffeisenbank in Dorpshotel Hol- terman (zie adv.). Donderdag 3 augustus 20.00 uur: Openbare Kerkeraadsver- gadering Ned. Herv. Kerk in de consistoriekamer. Vrijdag 4 augustus 19.30 uur: Hervatting repetities Hol- tense Muziekvereniging „HMV". Maandag 7 augustus 20.00 uur: Hervatting repetities Hol tens Gemengd Koor. Nieuwe leden hartelijk welkom. Maandag 7 t.e.m. zaterdag 12 aug. Herenkapsalon W. van Geenhuizen wegens vakantie gesloten (zie ad vertentie). Woensdag 9 augustus 20.00 uur: Concert Dinkelsbühler Knabenkapelle en jeugdkorps. HMV op de muziekkoepel in Kalf- stersmansweide. 19.00 uur: Rondgang door het Dorp. Dinsdag 15 augustus 19.30 uur: Openbare raadsvergade ring te gemeentehuize. 20.00 uur: Hervatting repetitie Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" en Hervormd Kerkkoor. Nieuwe leden hartelijk welkom. 20.00 uur: Feestavond Schoolkring Dijkerhoek in zaal café ,,Het Bon te Paard" met opvoering blijspel „Wegpiraten" door de toneelvereni ging „D.A.T.". Woensdag 16 augustus School- en Volksfeest te Dijkerhoek m.m.v. H.M V. De viswedstrijd van de hengelver- eniging De Rietvoorn, die zondag morgen in een zijtak van het Over ijssels Kanaal gehouden werd bij de Ganzenpannerbrug bij Heino, is door de regen wat in duigen gevallen. Maar de. echte hengelsportliefhebbers er waren er 22 hebben zich door de regen toch niet laten afschrikken. De uitslag was: 1 J. Haan 109 cm, 2 H. Maats 92V- cm, 3 D. J. Schooien 30cm en 4 Fr. Haan 15Vs cm. De heer Haan had tevens de groot ste brasem 24 cm waarmee hij ook aan de wisselbeker staat, die door de heer Hendriksen uit Markelo verdedigd moet worden, maar deze morgen geen succes had. Op 10 sep tember zal er echter in het Twente- Rijnkanaal bij Lochem wel een grote 'brasem gevangen worden, verwach ten de sportliefhebbers algemeen. Maandagmorgen om half tien be gon de eerste Holtense kindervakan tieweek. In verband met de regen niet in Kalfstermansweide, maar het gebouw Rehoboth aan de Sta tionsstraat, waarheen men zoals in het programma ook was ver meld moest uitwijken. De kinde ren. er waren er ongeveer 90 opge komen, hebben erg genoten, zadat deze eerste dag reeds een succes werd. Ronald Schmets, Annie Getkate, Margreet Aanstoot en Wilco Kwinten- berg gaven het. volgende commen taar. Op het programma stond „han denarbeid": „Ik heb vanmiddag leuk ge kleid. Ik kom morgen weer, ik vond het echt gezellig (Ronald). ,,Je kan met klei spelen en lekker knutselen. Ik vond de leiding m en morgen gaan we een speurtocht houden" (Wilco). „Ik heb een poppetje gemaakt van klei en geverfd, toen heb ik gete kend" (Margreèt). „Ik heb van dat klei een asbak ge maakt, ik vond het erg jammer dat de tijd zo vlug ging. Morgen ga ik er weer heen, daaaaaag" (Annie). Er zijn ongeveer 90 kinderen ge weest, wat de leiding nogal meeviel. Hoe succesvol het was; bleék uit het commentaar van de kinderen. De Holtense jeugd, geniet verder naar hartelust van de evenementen die door de leidster Christine Kou- wenberg en haar helpsters en helpers op touw gezet zijn. Alle vyfitg kinde ren, die dinsdagmiddag meeliepen met de de wandelpuzzeltocht hebben van de tocht een verslagje ge maakt. Uit onderstaande reacties blykt duidelijk hoezeer ze genoten hebben: Groep 5: ,,De route werd prachtig uitgezet en we vonden het hartstikke leuk ondanks dat we een keer ver keerd liepen". Groep 4: „We moesten rode lintjes volgen op de tocht door de Beuse- berg. Voor de kleintjes was het een beetje moeilijk, maar toch vonden we het allemaal heel fijn". Groep 2: „We hebben een leuke dag gehad, ook met limonade. We zijn wel moe want we heben 5 kilo meter gelopen". Groep 7: „De puzzeltocht leidde door zandpaadjes. We kregen 10 opdrach ten om te doen en te denken. Het was dan ook hartstikke leuk". Groep 6:,,In het begin moesten we even wachten in de gang van dc school. We liepen direct verkeerd. Aan de kant van het bospad lag een dode muis. Onderweg dronken we li monade en hebben veel plezier ge had". Groep 3: „We begonnen om half drie en liepen eenmaal de verkeerde weg. We hadden veel lol". Groep 1: „We hebben het fijn ge had en onderweg krenten gegeten. We zijn ioch goed thuisgekomen". Prijswinnaars waren 1. groep 4, 2. Groep 2 en 3, groep 5. Het sport- en spelevenement is woensdag door het slechte weer, des morgens in de Scholengemeenschap en 's middags in gebouw Reho both gehouden. Het verliep allemaal fantastisch, gezien ook de reacties van Gerdi Aanstoot, Eddie Willemink en Gerrie Scheperman. ,,Ik had vanmorgen de 2e prijs en kreeg een dominospel. Ik ben alle da- De jeugd genoot in Rehoboth van de erwtenestafette van de kindervakantievieek georgani seerd door de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk. gen nog geweest en ik ga morgen ook" (Gerdi). „Je kon erwten zuigen, balgooi en, zaklopen 's Morgens was het in de ulo en 's middags in Rehoboth. Dat is een mooi gebouw met een gro te zaal met mooie spullen erin" (Eddie). ,,Ik heb bekwaakt bij het kikker- HOLTEN Ned. Herv. kerk: 8.30 uur ds. P. Lug- tigheid. 10.15 uur ds. P. Lugtigheid (Bed. H Doop). Extra collecte: Hulpverleniging Viet nam. Tijdens de dienst van 10.15 uur kinderoppasdienst (mevr. Pottinga. Alie Marktvoort). Na afloop koffie drinken voor de zomergasten in ge bouw Irene. Geref. kerk: 8.30 uur, 10.00 uur en 19.15 uur ds. R. A Hoogkamp. In alle diensten is de ene collecte voor de Kerk. Bij de uitgang collec te voor „Eigen Kerkbouw". Tijdens de dienst van 10 uur kinderoppas in gebouw „Rehoboth" (Hetty Lande- weerd en Willy Beldman). Na afloop koffie drinken met de vakantiegasten in gebouw „Rehoboth" (koffiezetten: Antje Lubberdink en Mineke Jansen). R-K Kerkdienst: 8.30 uur en 9.45 uur H. Mis in gebouw Irene NIEUW HEETEN R.K. Kerk: Zaterdagavond 7 uur Zondagmorgen 8.00 uur en 10.00 uur. DIJKERHOEK Bethanië: 9130 uur ds. Nortier van Heerlen, Extra collecte: Hulpverle ning Vietnam. OKKENBROEK Ned. Herv. kerk: 9.30 uur: dhr. G. A. Schoonheim, kand. t .d. H. D. te Utrecht. slaan. Het was erg mooi om te doen. Vanmorgen moest ik weer naar bo ven en beneden lopen" (Gerrie). Prijswinaars waren: 's Morgens: 5-6-7 jaar: l. Adri Heijebrink, 2. Her man Veenstra, 3. Diana Vincent. 8-9 jaar: 1. Eddy Willemink. 2. Karin Wevers. 3. Gerard Abma. 10-12 jaar: 1. Gerrit Meijer, 2. Gerdi Aanstoot, 3 Fokko Abma. 's Middags: 5-6-7 jaar: 1. Mieke Soer, 2. Dini ter Harmsel, 3. Yolanda Aan stoot. 8-9 jaar: 1. Erik Schmets, 2. Harriët Brands en 3. Ans Bulsink. 10- 12 jaar: 1. Jeanette Bolink, 2. Coert Schuppert en 3. Sjar Vogely. Mn»i' Donderdag 3 augustus viert het echt paar G. Koopman-M. Koopman-Bos man, Markeloseweg B 159 net dia manten huwelijksfeest. De heer en mevrouw Koopman, die respectievelijk 84 en 82 jaor oud zijn, zijn beiden nog vrij goed gezond. Koopman was van 1910 tot 1914 knecht bij ihet Holtense expeditiebe drijf J. G. P. Mtiller en hij was da gelijks met paard en wagen op de weg. Men keek toen niet op een uur en 16 a 18 uur van een etmaal in touw zijn kwam nogal eens voor. Koopman weet zich nog goed te herinneren dat hij voor een kermis exploitant een koekraam moest ver voeren van Ootmarsum naar Deven ter. Na de eerste wereldoorlog de moblisatie '14-'18 bij de Land storm) kwam Koopman in 1919 als pakhuisknecht in de c'icnst bij Coop.Landbouwvereniging te Holten en hij ging tevens de boer op om be stellingen „op te lossen". Het werk bij de Coöperatie beviel hem goed en hij bleef hier tot 1952 't jaar waarin hij de pensioengerech tigde leeftijd bereikte. Het diamanten echtpaar Koopman- Bosman recipieert donderdagavond van half acht tot tien uur in café Jansen. Bij de vele gelukwensen voe gen wij gaarne de onze. Diamanten bruidspaar G. Koop man en M. Koopman-Bosman. In het kader van het V.V.V.-vakantieprogramma maakte mevrouw Kers, de echtgenote van de administrateur van de V.V.V.woensdagmorgen een fietstocht met een twintigtal zomergasten naar de Friezenberg en o.a. naar de plaas waar de jeneverbesstruiken en de zeldzame paddestoelen groeien, waarvoor de E8 omgelegd moet worden. Via de Beuseberg reed men naar de Hoch onder Markelo en langs de Volkshogeschool „Diepen- daal". In de herberg „De Kemper" werd koffie gedronken en toonde de herbergierster, mevrouw Rengerink, de bezoekers haar kabinet, met het opgerolde linnen en de ietterdoek waar het verloop van de gehele famiiie op verwerkt is. Men genoot op de Friezenberg van de prachtige ver gezichten, waar men o.m. Almelo en Hengelo kan zien liggen. De tocht duurde van 9.00 - 12.00 uur en werd door de gasten zeer gewaardeerd. Het programma voor de volgende week ziet er als volgt uit: Maandag 31 juli 14.00-16.00 uur: Bezichtiging manége Beldman, Markelose weg L. 8. Men kan een kijkje nemen in de stallen en de manége. Tevens is er een foyer, waar consumpties verkrijgbaar zijn. De toegang is gratis. Dinsdag 1 augustus 14.00 uur: Bezichtiging van de kaasboerderij van de Familie Cats, buurtschap Beuseberg, met uitleg en kaasproefje. Oude weg Holten Laren volgen tot aan het bord „Kaasboerderij". Men dient op tijd aanwezig te zijn. Kosten volwassenen f 1.kinderen f 0.50. Woensdag 2 augustus 9.00 uur: VVV-fietstocht onder leiding met bezoek aan boerenherberg. Vertrek vanaf het VVV-kantoor, terug plm. 12.00 uur. Kosten f 1.p.p. 14.00 en 15.00 uur: Bezichtiging en rondleiding pluimveebedriji' Barvelink, Borkeld 80, aan de Postweg. Men ziet de ontwikkeling van eendags- kuikentot de produktie van eieren. Er wordt een kleine vergoeding gevraagd. Donderdag 3 augustus 6.00 uur v.m.: Ochtendwandeling onder het motto „Zwerven door de Holterberg". Vertrek vanaf hel VVV-kantoor. Kosten deelname f 1.25 p.p. Er wordt een koffiepauze gehouden op de helft van de tocht. Een mooie wandeling voor jong en oud. Kans om wild te zien. Opgave tot woensdagavond 17.30 uur bij de VVV. 14.00 uur: Bezichtiging kaasboerderij van de Familie Cats (zie bij dinsdag). Vrijdag 4 augustus 14.30-18.00 uur: Warenmarkt in het Dorpscentrum. 20.00-21.00 uur: Rondleiding mét natuurfilm in het museum „Piet Bos" op de Holterberg. De eigenaar Kees Bos is een gezellige causeur, die heel veel weet te vertellen van de fauna der omgeving. Een groep deelnemers aan de VVV-fietstocht met rechts de administrateur van de V-V.V. de heer G. H. Kers. O Overdag: tel. 1352 (Politiebureau), 's Nachts: tel. 1224 (G. W. Knapen) b.g.g. tel. 1325 (G. ter Harmsel). Gevonden: Foxhondje zwart, Duitse staander korthaar; bos sleutels met loper; roodbonte pink; sleutels in le ren etui (3)gekleurde stoffentas met tabletten. Verloren: Blauw wit trainingspak; horloge en ring; gouden slavenarm- band; sportbril; gele shirt; groene herenfiets Empo; een zonnebril met doublé montuur; zonnebrillen polla- roid met bruin montuur; sleuteletui opschrift Posthoorn Appelscha; da mesfiets montana; herensportemon- nai met inhoud; groene legertas met inhoud radio en schoenen; 6 jonge hondjes (Setters); klein bruin hondje; kinderstep rood met twee wieltjes; rode kater. Het interkerkelijk recreaticwerk in de tent op de Borkeld gaat maandag alweer zyn laatste week in. Het wordt zondag 6 augustus a.s. besloten met een kampdienst. Zes weken hebben dan een aantal jonge mensen zich in gezet om de vakantiegangers en met name de kinderen zo aangenaam mo gelijk bezig te houden met allerlei evenementen zowel in de openlucht als in de tent, wanneer de weersom standigheden dat noodzakelijk ma ken. Het team, dat van zondag 30 juli tot en met vrijdag 4 augustus, zal op treden is bijna hetzelfde als het team van deze week. Germa Beldman maakt plaats voor Sieta Kruithof, Rudi Span en Sietske Tuinstra worden vervangen door Margreet Hijweeghe en Thea Dijkhuis. Michiel Schaap, Ria Meijer en de leider Klaas Dijkhuis blijven op hun post:. Zij wensen alle vakantiegangers een leuke week in Holten toe en hopen hen in de recreatietent te ontmoeten. Het programma voor de komende week is als volgt: Zondag 30 juli, 10.00 uur: Kampdienst. Dinsdag 1 augustus: 21.30 uur: Drop ping. Maandag 31 juli, 14.00 uur: Sport en spel- Woensdag 2 augustus, 11.30 uur: Picknick kindermorgen. 18.30 uur: alternatief voetbal. Donderdag 3 augustus: Twentse kof fietafel (opgave voor dinsdag 1 au gustus, 12.30 uur). Vrijdag 4 augustus, 19.00 uur: Bonte avond. Maandag tot en met vrijdag: 10.00- 12.00 u:. Kindermorgen en de biblio theek geopend van 9.30-10.30 en van 12.00-12.30 uur. Geboren: Marjette Johanna dv B. Meijerink en H. Beldman. Hen- drikus zv J. Stegeman en J. Oolbek- kink. Kim dv A. L. Kruisdijk en C. Nijkamp. Lammigje Wolterina dv G. Kruimelaar en M. Nijboer. Ondertrouwd: H. J. Schoemaker 29 jaar wonende te Appingedam en W. J. H. Wansink oud 28 jaar wo nende te Holten. BEVOLKING. Ingekomen: J. A. Beldman en gez. van Dedemsvaart. Vertrokken: E. I. van Beijeren BURGELIJKE STAND TTZ. Ondanks of dank zy het slechte weer men weet het nooit was de kinderkermis, die in de vakantie week van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk werd gehouden geweldig succes. Er zijn naar schat ting 250 kinderen in het gebouw Re hoboth geweest, die genoten hebben van verschillende activiteiten, zoals blik gooien, pijltjes werpen, grabbel ton, ezeltje prik, sjoelen, een waar zegster enz. Tiny Vorkink, Diantha Bergsma, Carolien van Loenen en José Westen dorp gaven het volgende commen taar. „Het was mooi, ik heb een kop je gewonnen en de waarzegster was er ook" (Tiny). „Ik heb pijltjes ge gooid en gegr\bbeld en ik vond het heel gezellig" (Carolien). „Toen ik binnen kwam ging ik naar de waar zegster. Dat was mooi. Ze zei dat ik uit Spanje kwam en nog niet goed Nederlands kon" (Diantha). „Ik vond de kermis heel leuk. Je kon schatten hoeveel erwten er in een pot zaten en zeggen hoe de pop heette" (José). Henny Faber uit Holten kwam met haar 1300 het dichtsit bij het aantal erweten. De naam van de voetbalclub was „Trap maar Raak". Aangezien niemand op deze naam kwam, gaat de prijs (voetbal) na veel overleg naar Y. Harbers, die de naar ,,'t Kol- nus" invuld=. De pop heette „Sas- kia". Ook hier had niemand het goed geraden. Na loting kwam als prijs- winnares Diantha Bergsma uit de bus. De laatste dag van de kindervakan tieweek zaterdag 29 juli is er Vrijdag, 28 juli t.e.m. zondag 30 juli keurmeester buiten de diensturen B. Groot Obbink, Kozakkenstraat 2 tel. 1526. Maandag, 31 juli t.e.m. zondag, 6 augustus H. J. Moleman, Lageweg 13 tel. 1974. Aangifte gestorven dieren op zater dag van 9.00-11.0 uur aan het slacht huis tel. 1318. een balonnenoptocht. 14.30 uur: ver koop van de baionnen in Kalfster mansweide. 15.30 uur: balonnenop tocht met medewerking van HMV. Aan het eind kunnen de baionnen op gelaten worden. Zaterdagmiddag vanaf 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur: J. H. A. Bruins, ten huize van dokter C. H* Rietdijk, Molenbelterweg, tel. 1280, b.g.g. tel. 2473 (alleen voor spoedge vallen). Dienst wijkverpleging: Zaterdag, 29 juli en zondag 30 juli zuster H. Strij ker, Groene Kruisgebouw tel. 1436, b.g.g. 1248 *s zondags tussen 12.00 14.00 uur. Ambulancevervoer: Tot en met 31 juli: tel. 1320 (Fa. A. Muller en Zn.) b.g. tel. 1338 (Joh. Aanstoot). Vanaf 1 aug. tel. 1338 (Joh Aanstoot b.g.g. tel. 1320 (Fa. A. Muller en Zn.). Zaterdag, 29 juli en zondag 30 juli R. Brouwer, Boomkamp 10A, Rijssen, tel. 05480-3194. Praktijkadres: Enter straat 118, van 18,00-19.00 uur (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag, 29 juli en zondag 30 juli W. C. C. Wamelink, Churchillstraat 107, tel. 2004. Alle werkdagen, behalve zaterdag van 9.00-10.00 uur bij mevrouw C. Knijff- Dekker tel. 1438 b.g.g. tel. 1799 me vrouw Beldman-Aanstoot Zaterdag 29 juli t.e.m. vrijdag 4 aug. buiten de diensturen Electra: J. Kolkman. Gaardenstraat 13 telef. 1368. Gas: geen dienst. De verkenners van de Waarden- borchgroep zijn maandag voor het „Zomerkamp 1972" vertrokken naar Duitsland waar ze inmiddels hun ten ten hebben opgeslagen op een kam peerterrein aan de zuidkant van de Möhnesee aan de weg van Soest naar Arnsberg. Het terrein ligt binnen de grenzen van het grote „Naturpark Arnsbergerwald" en is niet toeganke lijk voor privé-kampeerders. Hopman P. Rijnsaardt die met de vaan drigs Joop Meerman en Joost Jalinh de leiding van het „Zomerkamp" heeft kreeg van de boswachter uit 't gebied Körbecke toestemming om de tenten in dit gebied op te slaan. Aan ons, zo schreef hopman Rijns- aardt in het „Kampgids-Logboek" de taak om het gestelde vertrouwen niet te beschamen. Om niet direct al te vermoeid te ra ken werden de verkenners per vrachtauto naar de grenspost Glaner- brug gebracht vanwaar de fietstocht van twee dagen begon. De finish van deze eerste dag was bij boer Streyl aan de Nordkircherstrasse 16 in Süd- kirchen die zo vriendelijk was om- z'n hooischuur voor een nacht af te staan aan de Holtense verkenners. Het was in de hooischuur „goed maf fen" en dinsdagmorgen begonnen de verkenners na een stevig ontbijt heerlijk fit aan de tweede etappe die voor een deel door een vrij heuvel achtig terrein voerde. Het gevolg was dan ook dat men achter raakte op het schema maar dit gebeurd zelfs in de „Tour de France" dus... Al met al was 't een heerlijke tocht door een aan natuurschoon zeer rijk gebied. Deelnemers aan „Zomerkamp 1972" zijn: Leeuwen: Dick Kevelan, Theo Maats, Han Brouwers en Hans Meij er. Wolven: Henk Wegstapel, Rob Oos terhof, Eric Oosterhof en Jan Mar tin Brouwer. Bevers: Martin Hols, Herman Aaf- tink, Antoon Kers en Robert Brugge- man. Senioren (voorttrekkers)Rien Wit tenberg, Dirk Aaftink, Jan Wegsta pel, Jan Ulfman en Wim Meuleman. Loco-burgemeester J. Rietberg heeft woensdagmiddag in tegenwoor digheid van familieleden, buren, ge nodigden en zakenrelaties" de nieu we slijterij van de heer Jan Haver slag in de Burg. v.d. Borchstraat ge opend nadat hem de sleutel was aan geboden door Henk Calkhoven die een fraai boeket bloemen offreerde aan mevr. A. Rietberg-Tiessink. De heer Rietberg hield na de of ficiële opening een korte toespraak waarin hij de ondernemingslust van de heer Haverslag prees. Sinds 1958 zo zei wethouder Rietberg was u huurder van het café „De Waag" aan de Waagweg en naar ik meen deed u hier behoorlijk zaken en dat niet alleen u had als caféhouder een goede naam. Nu onlangs dit café werd verkocht moest u naar wat an ders uitzien vandaar vandaag de opening van deze prachtige nieuwe slijterij een aanwinst niet alleen voor de Burg. v.d. Borchstr. maar voor de hele gemeente. Het gemeentebestuur feliciteerd u hiermee van harte enwenst u en uw vrouw vele jaren goede zaken zo be sloot wethouder Rietberg. De heer J. Wiggers die namens de VVV „Holtens Belang" gelukwenste zei er van overtuigd te zijn dat ook de vakantiegasten de weg naar deze moderne slijterij zeker weten te vin den. De schoonzoon van de familie Haver slag Roland Rustebiel dankte voor de grote belangstelling bij de ope ning (zeer velen kwamen tussen 2 en 6 uur gelukwensen) de vele bloe men en geschenken die werden aan- Wethouder J. Rietberg opende als loco-burgemeester de nieu we slijterij van de familie Ha verslag. In het midden de heer en mevrouw Haverslag geboden en hij dankte tevens de Hol tense aannemers die in zo'n korte tijd het werk opleverden. Aan de bouw werkten mee: Fa. A. Koopman en Zn., timmer- en metsel werk; Fa. G. Koopman, betimmering en buffet (deels bestaande uit oude gebinten uit de afgebroken boerderij van Schippers in Espelo); Fa. J» J. van Bruggen en Zonen, elektrici teitswerk; Fa. Gervedink Nijfeuj% schilderwerk.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1