1 L. Maat en W. Bal spontaan gehuldigd Officiële publikatie Afscheid zesde klassers .DE SCHAKEL' I Afscheid School met Onderwijzeressen H. de Bijbel ONZE AGENDA Kerkdiensten Burgerlijke Stand Gevonden en verloren voorwerpen Bezichtiging mortuarium Garage politiebureau gesloopt Maar er komt direct nog geen nieuw politiebureau VRIJSTELLING I VRIJSTELT,ING Zitting commissie woonruimtezaken Vaststelling 4e wijziging van de bouwverordening Wate™feest ZC „Twenhaarsveld" Tijdelijke sluiting openbare wegen Vaststelling 3e wijziging verordening seizoen- woon verblij ven Medische Dienst Weekenddienst Tandartsen Gezinsverzorging Storingsdienst GEB Wnol>t<Tenst Slachthuis KEGELEN OP DE BRADERIE ZANGKOREN G AAN VAKANTIE HOUDEN HOLTENS NIEUWSBLAD Advertentieprijs 14 cent per mm (bij contract lager _bonnementsprijs f 6,per half jaar, f 12,per jaar Vrijdag ox, 24ste Jaargang - No. 26 UitHavf van de Stichting „Holten? Nieuwsblad" te Holten Hoofdredacteur W Revers Telefoon «54H3 1234 Administratie OaarderiMrnat 17 tel 1533 Redacteur en pk hoofd red I Winner* Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten, t.q.v Hollens Nieuwsblad Zaterdag 1 juli t.e.m. 15 juli Garage Schuppert, Smederij Nijland, Ëspelo, wegens vakantie gesloten. Zaterdag, 1 juli 8.30 uur: Onderlinge dressuur- en springwedstrijden Manége Snorre- wind (zie adv.). 16.00-17.00 uur: Bezichtiging mortu arium Reilinksweg 4 (zie adv.). 16.00 uur: Fa. G. J. Aaftink, Smid straat, gesloten (zie adv.). Zondag, 2 juli 19.30 uur: Dansen in Dancing Boo- de te Bathmen (zie adv.). 20.00 uur: Interkerkelijke bezinnings- samenkomst in de tent op Kalfster- mansweide. Maandag 3 t.e.m. 8 juli Fa. C. A. Muller en Zn, wegens va kantie gesloten (zie adv.). Maandag, 3 t.e.m. 15 juli Fa. A. M. Nijkamp en Zn. Dijker- hoek en J. Lammers, Oude Deven- terweg, wegens vakantie gesloten (zie adv.). Vrijdag 7 juli 17.00 uur: Prijsuitreiking ballonwed strijd op 't kantoor der ABN (10 prijzen. Ie prijs nieuwe fiets). HOLTEN Ned. Herv. kerk: 8.30 uur hulppred A Schellevis 10.15 uur hulppred. A. Schellevis (Jeugddienst). Extracollec- dienst mevr. Veenstra, Gerry Drent en Alie Koopman. Geref. kerk 8.30 en 10.30 uur ds. Joh. C. Baumfalk van Amsterdam, 's Avonds geen dienst in verband met de interkerkelijke dienst in de tent in Kalfstermansweide. In beide diensten is de ene collecte voor de diaconie. Bij de uitgang col lecte voor Eigen Kerkbouw". Tij dens de dienst van 10.30 uur kinder oppas in gebouw Rehoboth (Jannie Klein Nagelvoort en Alide Lande- weerd). Na deze dienst met vakantie gasten koffiedrinken in Rehoboth. R.K. Kerkdienst: 8.30 uur en 9.45 uur H. Mis in het gebouw Irene. NIEUW. HEETEN R.K. Kerk: zaterdagavond 7.00 uur. Zondagmorgen 8.00 en 10 uur. DIJKERHOEK Bethanië: 9.30 uur ds. C. C. Addink. Bediening Heilige Doop. Extra collecte plaatselijk jeugdwerk OKKENBROEK Ned. Herv. kerk 9.30 uur ds. P. J. Osinga. Extra collecte P.I.T. Gehuwd: M. Kuilder, oud 27 jaar, Holten en M. J. Hartsuiker, oud 26 jaar, Holten. J. Bosschers, oud 29 jaar, Holten en J. Ulfman oud 24 jaar, Holten. BEVOLKING. Ingekomen: Mej. M. Tromp, Mej. M van 't Hoff en Mej. A P. Reith van Rijswijk. J. G. M. Bökkers en gez. van Deventer. Mej. B. Ebrecht van Doetinchem. B. H. Soer en S. Singin van Australisch Nieuw Guinea. Vertrokken: geen. De dames H. L. Maat en W. Bal, resp. 35 jaar en 25 jaar als onderwijzeres aan de School met de Bijbel verbonden, hebben woensdagmiddag, in verband met hun pensionering afscheid ge nomen en zijn in verband met hun jubilea door het schoolbestuur, hun collega's, oud-collega's en tal van genodigden gehuldigd. Wat naar de wensen van de dames eigenlijk een geruisloos vertrek had moeten zijn is een spontaan huldebetoon geworden toen na het officiële gedeelte honderden ingezetenen - zeer veel oud-leerlingen - de scheidende onderwijzeressen in de hal van de school de hand kwamen drukken tijdens de receptie, die hen door het schoolbe stuur werd aangeboden. Tijdens de huldiging in meer intieme kring, die aan de receptie vooraf ging, werden zij allereerst toegesproken door de voorzitter van het schoolbestuur, de heer A. J. Nijkamp, die er aan herinner de, dat mej. Maat op 1 april 1937 en mej. Bal op 1 juni 1947 aan de school verbonden werden. Voor mej. Bal was Holten niet on bekend, omdat haar vader, die als 100-jarige de oudste predikant van Nederland is, hier vroeger als predikant gestaan heeft. Hij noemde het een bijzonder voorrecht dat deze - hoewel hier niet aanwezig - deze dag nog mag beleven. Liefde en kwaliteiten „Uit alles blijkt, dat u met grote liefde en bijzondere kwaliteiten het werk aan de school hebt gedaan", aldus de heer Nijkamp, die het be langrijk noemde, dat beide onderwij zeressen de boodschap van de bijbel in de onbevangen kinderharten heb ben mogen leggen. De blijde bood schap van Jezus Christus, die voor zeer velen een zege is geweest. Daar voor zijn we u dan ook zeer dank baar en wensen wij u namens het schoolbestuur Gods rijke zegen toe, aldus besloot de heer Nijkamp zijn- gelukwensen. Oud-leerlingen boden daarna bloemen aan. Sympathie Het hoofid der school, de heer H. Ch. Vogely, zei in een humoristisch toespraakje, dat hij 35 en 25 jaar 'n geweldig lange tijd von-d. Als mijn ouders in Holten hadden gewoond, had ik bij u in de klas gezeten. Er is zo ontzettend veel sympathie van de mensen uit Holten gebleken, dat zij echt wel geëerd mogen worden. Niet alleen als onderwijzeres, maar ook als collega's wordt u sterk ge waardeerd. Mte zijn gelukwensen bood de heer Vogely namens school bestuur en collega's juffrouw Maat een prachtige schemerlamp en juf frouw Bal een mixer, fruitpers er koffiezetapparaat aan. De inspecteur van het lager onder wijs, de heer Jansen, bradht de ge lukwensen van de rijksinspectie over en sprak zijn waardering uit over 't werk van de onderwijzeressen. Zij hebben niet alleen steeds 'n basis ge legd voor het onderwijs in hun eigen klas, maar ook voor de volgende klas. Verder werd nog het woord gevoerd door de oud-voorzitter van het school- bestur, de heer G. W. Rietman, na- ld 55 Maandagavond vond in dc hal van de school met de bybel „De Scha kel" het afscheid plaats van de leer lingen, die dit jaar dc school zullen gaan verlaten. Eerst voerden de leerlingen een zelf gemaakt toneelstuk op, dat bestond uit twee bedrijven. In het eerste bc- bedrijf kwamen diverse personen bü de psycholoog om advies te vragen voor hun verdere opleiding. De psy choloog, welke rol werd gespeeld door Hans Jansen, gaf de meest uiteenlo pende adviezen. Vooral het advies aan en de reactie daarop van Hans Aan stoot die zich een geboren toneel speler toonde bracht grote hilari teit. In het tweede bedrijf werd uitge speeld, wat een ieder van zijn of haar beroep terecht gebracht had. De tandarrts, Jan Dijkink, bleek zijn vak uitstekend te verstaan, al was het gereedschap, zoals een handboor. Ineke Paalman, die onderwijzeres nijptang e.d., nu niet zo gebruikelijk, -geworden was, had met haar leerlin gen nogal moeite. Het was erg moei lijk om orde te houden, en toen de psycholoog toevallig in school kwam verzuchtte ze uit. de grond van haar hart: „Was ik maar nooit onderwij zeres geworden". Wilco Schipper was geadviseerd om bokser te worden. In de eerste wedstrijd bracht hij het er prima van af. Hij won reeds in de tweede ron de, door een echte knockout, van zijn tegenstander Anne Tromop. Na dit zeer geslaagde toneelstuk zongen de kinderen enige liederen, hetgeen zeer goed in de smaak viel gezien het geweldige applaus dat er mee werd geoogst. Na de pauz; kwam de klas 6b o.l.v. de heer A. W. Werner op de plan ken. Enige gebeurtenissen uit een te levisie journaal werden opgevoerd. Een spannende spionage affaire was er van het hoogtepunt. Een aantal geleerden van de Scha- kelschool hadden nl. een rakel ont worpen, die hen in staat zou stel len naar de maan te gaan. Stiekum •hter werden deze plannen gefoto- De voorzitter van het school bestuur, de heer A. J. Nij kamp, wenst de jubilerende en afscheidnemende onder wijzeressen geluk. Links juf vrouw Bal, rechts juffrouw Maat. grafeerd door iemand van een school uit Moskou. Zo kon het gebeuren dat, toen de geleerden in het volgende be drijf op de maan waren geland zij daar ook 'n aantal Russen tegen kwa men. Eerst gaf dat. een onaangena me strubbeling, maar ze kwamen tot de conclusie, dat het toch veel beter zou zijn als ze verbroederd weer een gezamenlijke rondedans kwam naar de aarde terug zouden gaan. In dit tot uiting. Nadat Marianne Rutgers uit naam van de leerlingen een mooie plant voor de hal van de school had aangebo den aan het hoofd van de school, wer den de kinderen ineens geplaatst in de ernst van het ogenblik. In een korte toespraak wees de heer Voge ly er op dat dit toch wel een heel bijzondere avond was. Een zeer i stige avond, al hebben we nog zoveel plezier beleefd met elkaar. Het was een punt in het leven, waar je scheid gaat nemen. Afscheid heelt altijd iets droevigs. J~- groeit als het ware hierna wat uit elkaar. Je bent nu een hele tijd vrij nauw met elkaar verbonden geweest, maar daar is dan ineens een eind aan gekomen. De heer Vogely wees er echter op, dat de kinderen op school veel ge leerd hadden. Veel wat ze misschien in het leven nooit, m,eer zo direct no dig hebben. Dat kan allemaal wel ver geten worden. Alleen de ene God, die de juffrouws en meesters in het middelpunt van het leven hebben willen plaatsen blijft eeuwig bestaan. Daarom las hij psalm 146 voor en wilde als tekst aan een ieder mee geven het laatste vers daar van, waar staat: En God is van geslacht tot geslacht. Ieder kind kreeg als afscheidsca deau het dagboekje: „Lees je bijbel' Tot slot van deze fijne avond sprak de heer A. J. Nijkamp dc kin deren nog toe uit naam van het be stuur van de school. Hij wees er op, dat de kinderen door hun ouders wa ren gebracht naar een school, die uitgaat van een vereniging. Deze ver eniging heeft zich tot doel gesteld om de kinderen te laten vertellen van Jezus. Deze kennis is van onschat bare waarde! De heer Vogely besloot deze avond met dankgebed. mens de collega's door de heer De Jong en als oud-collega door de heer De Walle. Juffrouw Bal dankte mede namens mejuffrouw Maat voor de grote be langstelling, de hartelijke woorden en de prachtige cadeaus. Geschenken oud-leerlingen Tijdens de receptie in de ruime hal van de school stoi-f en honderden in de rij om de beide dames ter» af scheid de hand te drukken. Twee oud-leerlmgen van 35 jaar geleden en twee leerlingen van nu mevr. H. A. Jansen-Klein, de heer H. Rietman, Twenhaar, Petra Stam en Dick Jan sen boden juffrouw Bal 'n nieuwe Solex bromfiets en nog een envelop pe met inhouud (voor onderweg) aan. En juffrouw Maat kreeg van de oud leerlingen eer. tuinameublement aan geboden door mevr. J. Bekkemens- Nijland. de heer A. Kolkman, Rita Landeweerd en Gerrit Bekkemens. Ook de tuin ontbrak niet, n.l. in de vorm van bakken met bloemen. De leerlingen van de Ge klas zon gen vanaf de balustrade de scheiden de onderwijzeressen de „zegenbede" toe en zongen daarna onder leiding van de heer Vogely nog een drietri welluidende liederen, waarvoor een daverend applaus kregen. Het werd een sfeervolle huldiging en af scheid. Tijdens de receptie kwam ook burgemeester mr. W. H. Enklaar, de dames nog even de hand drukken. De dames W. Bal (l.) en H. L. Maat (r.) met hun ge schenken van de oud-leerlin gen. Gevonden: Blauw-grijs jasje, sleu telbos met plaatje, Bankbiljet f 25, 2 gevarëndriehoeken in plastic huls. Verloren: Rechterkindergymschoen Soldatentas, Beige regenjas in plas tichoes, bruine portemonnaie, Kodak instamatic fototoestel, gouden sier speld, wit damesvest, rood kinder- vest. Inl. pol. bur. Holten, van 8-12 uur en van 14-18 uur. Aangezien er nog steeds verzoeken binnenkomen om het mortuarium te mogen bezichtigen heeft de beheer der, de heer H. Koopman, besloten daarvoor nog eenmaal de gelegen heid open te stellen op zaterdag, 1 juli a.s. van 16.00-17.00 uur. Ieder een is dan van harte welkom. Ver wezen wordt naar de aankondiging in dit nummer. bepalingen bestemmingsplan ten aanzien van een plan tot bouw van een dubbele woning door de lieren E Muller en W. H. Sletterink in het bestemmingsplan „De Haar" De burgemeester van Holten maakt bekend, dat de heren E. Muller, Pa rallelweg 22 te Deventer en W. H. Sletterink, Scholtensweg 10 te Wesepe vergunning hebben gevraagd voor de bouw van een dubbele woning op het perceel kadastraal bekend, gemeen te Holten, sectie F. nummers 3595, 1317 en 3161, gelegen aan de Ab Jansenstraat in het bestemmingsplan „De Haar." Aangezien het bouwplan zich niet verdraagt met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan zijn burgemees ter en wethouders voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het geldende be stemmingsplan. Het bouwplan is ech ter niet in strijd met de op 21 maart 1972 vastgestelde herziening van het bestemmingsplan „De Haar." Rechthebbenden op aangrenzende en nabijgelegen gronden worden in de gelegenheid gesteld, ingaande 3 juli 1972 gedurende veertien dagen schrif telijk bezwaren in te dienen bij bur gemeester en wethouders tegen het verlenen van vrijstelling van de be palingen van het thans nog geldende bestemmingsp'an „De Haar." De bouw- en situatietekeningen lig gen gedurende voornoemde termijn op de gemeente-secretarie, alhier, voor een ieder ter inzage. Holten, 30 juni 1972. W. H. Enklaar. De burgemeester voornoemd. bepalingen bestemmingsplan ten aanzien van een plan tot bouw van een woning met garage door de heer P. Rijnsaardt in het bestemmingsplan „De Haar" De burgemeester van Holten maakt bekend, dat de heer P. Rijnsaardt Gaardenstraat 24 te Holten vergun ning heeft gevraagd voor de bouw van een woning met garage op het perceel, kadastraal bekend, gemeen te Holten, sectie F, nummer 3596 (ged.) gelegen aan de Diesscnplas- straat in het bestemmingsplan „3 Haar." Aangezien het bouwplan zich niet verdraagt met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan zijn burgemees ter en wethouders voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het geldende be stemmingsplan. Het bouwplan is ech ter niet in strijd met de op 21 maart 1972 vastgestelde herziening van het bestemmingsplan „De Haar." Rechthebbenden op aangrenzende en nabijgelegen gronden worden in de gelegenheid gesteld, ingaande 3 juli 1972 gedurende veertien dagen schrif telijk bezwaren in te dienen bij bur gemeester en wethouders tegen het verlenen van vrijstelling van de be palingen van het thans nog geldende bestemmingsplan „De Haar." De bouw- en situatietekeningen lig gen gedurende voornoemde termijn op de gemeente-secretarie, alhier, voor een ieder ter inzage. Holten, 30 juni 1972. De burgemeester voornoemd, W. H. Enklaar. staten goedgekeurd bij besluit van 12 juni 1972, nr. 71277, afdeling 2. Tegen betaling der kosten is boven bedoeld besluit van de raad ter ge meentesecretarie verkrijgbaar. Holten, 30 juni 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, W H.. Enklaar, burgemeester. J. Vuuregge, loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie afdeling algemene zaken, voor een ieder ter lezing is neergelegd het be sluit van de raad dezer gemeente dd. 17 april 1972, nr. 446, tot vaststelling van de 4e wijziging van de bouwver ordening voor de gemeente Holten, deel I. Dit besluit is voorzover nodig door Gedeputeerde Staten dezer pro vincie goedgekeurd bij hun besluit van 12 juni 1972, nr. 71274. afdeling 2. Tegen betaling der kosten is boven bedoeld besluit van de raad ter ge meentesecretarie verkrijgbaar. Holten, 30 juni 1972. Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. Enklaar, burgemeester -"b-secretaris. Burgemeester cn wethouders van Holten maken bekend, dat op 4 juli a.s. des avonds door de Zwemclub Twenhaarsveld, alhier in het gemeen telijk zwembad een Waterfeest zal worden geo-ganiseerd. In verband hiermee zal het zwem bad op deze avond vanaf 18 00 uur voor het pubbek gesloten zijn Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. Enklaar, burgemeester. J. Vuuregge, loco-secretaris. Het Holtense politiebureau dc vroegere woning van dokter Bessink- pas is nog niet ingestort, maar de daarmee verbonden garage en berg plaats is wel afgebroken. Daardoor is niet alleen een veel rianter aan zien ontstaan op de nieuwe panden van de A.B.N. en de Spar-Super- markt van de heer H. Koopman, maar ook het parkeerprobleem is minder moeilijk geworden. Men mag nu alleen de parkeerplaats oprijden vanaf de Doprsstraat, maar moet haar aan de zuidzijde van het politiebureau naar .de Larenseweg weer verlaten. Door de afbraak van de garage is daarvoor de ruimte vrij gekomen. De politie heeft zich nogal boos ge naakt over het verhaal van een verslaggeefster als zou men hopen, dat dat instorten maar ieder ogenblik mocht plaatsvinden. Dat kon natuur lijk nooit haar bedoeling zijn, al zou men het wel op prijs stellen zo gauw mogelijk een nieuwe behuizing te krijgen. Dat zit er echter volgens gemeentewerken nog niet in. Van de zijde van de Rijksgebouwendienst is gezegd, dat de bouw van het nieuwe politiebureau in het bestemmingsplan „De Haar" de hoogste prioriteit ge niet, maar er is momenteel geen geld voor beschikbaar. Het wachten is op. wat er op de derde dinsdag van september uit de bus zal komen. Is de toewijzing voor dit doel maar De witte muur geeft de plek aan waar de garage aan het po litiebureau verbonden was. Rechts waar de mensen aan het werk zijn is de uitgang van het parkeerterrein naar de Laren seweg. mondjes maat dan is het nog de vraag of er nog geen hogere prio riteiten zijn, dan de bouw van het po litiebureau in Holten. Men heeft ge zegd, dat Holten hoog op de ranglijst staat en men moet dus nu maar ver der afwachten. De voorzitter van de commissie voor woonruimtezaken maakt bekend dat de eerstvolgende zitting der com missie i.v.m. de naderende vakanties niet op dinsdag 4 juli a.s. maar op dinsdag 1 augustus 1972 zal worden gehouden. Holten, 29 juni 1972. De voorzitter voornoemd, G. Weijl. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in ver band met de op woensdag, 5 juli 1972 te houden autocross in het Kolcom- plex de navolgende wegen of wegge deelten vanaf 17.00 uur tot ongeveer 22.00 uur voor alle weggebruikers, be halve voetgangers, gesloten zullen zijn: 1 de Pannenbakkerstraat; 2 de Slacht huisstraat; 3 een gedeelte van de Hoffesstraat; 4 een gedeelte van de Lageweg; 5 een gedeelte van Schoutenstraat; 6 een gedeelte i de Weverstraat. Voetgangers (zonder honden) wor den tot het wedstrijdterrein toegela ten. Auto's, motoren en bromfietsen en fietsen moeten elders worden gepar keerd. Holten, 26 juni 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd. W. H. Enklaar, burgemeester Vuuregge, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat geduren de drie maanden ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter lezing is neergelegd het besluit van de raad dezer gemeente van 17 april 1972, nr. 447, tot vast stelling van de 3e wijziging van de verordening op de seizoenwoonver blijven. Dit besluit is door gedeputeerde Zaterdagmiddag vanaf 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur C. H. Riet dijk, Molenbelte-weg telef. 1280 (al leen voor spoedgevallen). Dienst wijkverp'eging: Zaterdag 1 juli en zondags. 2 juli: zuster J. E. Duncan. Groen; Kru->ï»ebouw tetef. 1436. Zondags tussen 12.00 en 14.00 uur. Ambulancevervoer: tel. 1320 (Fa. A. Muller en Zn) b.g.g. tel. 1338 (Joh. Aanstoot). Zaterdag 1 juli en zondag 2 juli: J. v.d. Enk, Burg. v.d. Bergplein 33, Wierden tel. 05496-1634. van 18-19 uur (alleen voor spoede°v=»i]en). Weekenddienst Dierenartsen Zaterdag. 1 juli en zondag, 2 juli: W. C. C. Wamelink, CTiurchillstraat 107, tel. 2004. Alle werkdagen, behalve zaterdag van 9-10 uur bij mevr. C. Knijff-Dek- ker tel. 1438 b.g.g. tel. 1799 m?vr. Beldman-Aanstoot. Zaterdag, 1 juli t.e.m. vrijdag 7 juli buiten de diensturen Electra: H. Huisman. Kolweg 42 tel. 1498. Gas: J. Bossch—- R?y»<^b-rg 129 tel. 1945. Vrijdag, 30 juni t.-.m. zondag 2 juli: C. Meindertsma, Bergmanstraat 12 tel. 2190. Maandag, 3 juli t.e.m. zon dag 9 juli keurmeesters buiten de diensturen H. W. Goorman. Kolweg 52 tel. 1513. Aang'fte gestorven irenopzaterdag Aangifte gestorven dieren op zaterdag Vrijdag, 30 juni \".m. zondag 2 juli: C. Meindertsma. Bergmanstraat 12 tel. 2190. Maandag. 3 juli t.e.m. zondag 9 juli keurmeesters buiten de diensturen H. W. Goorman, Kol weg 52 tel. 1513. Aangifte geriorven dieren op zater dag van 9.0O.1 00 uur aan het slacht huis teb 1318 Brnnr1 melding Overdag: tel. 1352 (Politiebureau), 's Nachts: te1 1224 (G. W. Knapen) b.E.s 'o1 1">"~ 'C-. ter F^-msel). De Jeugdcommissie van de zater dagvoetbalvereniging 'Blauw Wit '66' biedt op de a.s. Braderie gelegenheid tot kegelen. De baan zal worden op gesteld tusser zaal „Amicitia" en de kerk. De netto opbrengst zal ten goe de komen aan de voetballende jeugd. Voor hen die met de beste resultaten uit de (kegel)bus komen zijn enkele mooie prijzen beschikbaar gesteld. Het „Hervormd Kerkkoor" en de Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" gaan vakantie houden resp. tot maandag 14 en dinsdag 15 augus tus. De vakantie van het Kerkkoor loopt dit jaar wat uit doordat diri gent Op den Dries op familiebeiMk naar Canada gaat.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 1