*/.V.V. niet voor vrij kamperen dij de !)ocr Inbraak in het gemeentehuis „Kunt u nog 10 km wandelen?" FUNK WINKELMEISJE Boode - Bathmen Gefar. Z0ETBR00D ABN geeft gratis toegangsbewijzen voor recreatieparken e.d. WAAR GAAN WE HEEN? jVog stijgende lijn in vreemdelingenverkeer ANWB-afdeling Overijssel hield jaarvergadering PRESTEX AANÏN VAl "1**11 pHï*- - Antieke klok meegenomen Jonge ,Doe het Zeivers' wonnen prijzen Burgerlijke Stand Uitdaging aan iedere Nederlander SU5 Consuls ontvingen geschenk Ondanks regen tóch paasplezier Weer goede berichten van SemKajoi T ouwtrek wedstrij den Geslaagd voor poelier Bej aardensociëteit MODERN BEHANG W0LTERS JALINK LOMPEN VOOR H.M.V. II ZET ZE KLAAR? Hartelijk dank!! dag 14 april 19/2 -et toerisme in Holten vertoont nog steeds een stijgende lijn, f s gebleken uit de optellingen van den achtregisters. Het aantal iantiegasten gaf een stijging te zien van 4160 personen, waar- r hun aantal een toename te zien gaf van 48.520 in 1970 naar jgO in 1971. Het aantal overnachtingen steeg van 290.880 naar 540, d.w.z. en stijging met meer dan 19.600. Datzelfde beeld ,ft ook het aantal hotelovernachtingen (862), het aantal kam- j-ders (8890) en het aantal buitenlanders (220) te zien. Dit bleek ft het jaarverslag van de secretaris, de heer J. Wiggers, in de andagavond in hotel Holterman gehouden ledenvergadering van V.V.V. „Holtens Belang". cm Loordat de heer Wiëëers aan cm woord kwam, zei de voor- cm (er, burgemeester Mr. W. H. lodei.tlaar, in zijn openingswoord >ieet (a te verheugen, dat er ook 1 br- ',e avond weer leden zijn, die langstelling tonen voor het t br. van de V.V.V. Hij heette het bijzonder welkom het 'ijid, de heer Beijers, en de ïd' »r A. J. C. Bontebal, directeur 'i de streek-V.V.V. „De Over- ed »lse Heuvelrug en Salland", st wiens activiteiten men zeer genomen is. „De heer Bonte- weet de streek te verkopen", - ilus Mr. Enklaar. De admini- :ateur, de heer Kers, neemt f; bestursleden steeds meer »rk uit handen en daarvoor flde de voorzitter hem een bij- fhder woord van dank bren- fn. „Ik hoop, dat u zo zult iortgaan en ook in de toekomst ede resultaten zult mogen f léken." i f De heer Kers heeft in het afgelo- n jaar 23.000 inlichtingen verstrekt, 1 larvan plm. 5000 telefonisch en ,000 mondeling. De omzet van de ""■indelkaart bedroeg 1500 stuks. De DO die nog in voorraad zijn, £ijn 1 ist voldoende voor dit jaar. In ver- jid met de aanleg van nieuwe we- n in het kader van de ruilverkave- 10 ig zal nog even gewacht worden of nvn nieuwe kaart zal worden ge- '.aakt of dat voorlopig het oude cli- 'ié nog gebruikt zal worden, deel- f! de voorzitter mede op een vraag j de begroting. Aan dagtochten prd geboekt f 3500.dit is f 600, ■eer dan in 1970. Tal van vereni ngen heben actief medegewerkt in het vakantieprogramma en in tent in Harwich's weide was de ïter-kerkelijke recreatiecommissie eer zeer actief. De gasten zouden ,t werk graag zien uitgebreid door jk op zaterdag en op zondagmiddag f i 's avonds iets te bieden. De admi- jstrateur heeft hiervoor contact ge- ad met de voorzitter der commis- je/ip-.heer Van Engbrink, aldus het Financieel gezond 1 Uit het financieel verslag van de enningmeester, de heer W. ten Ber- 2?e, bleek, dat de inkomsten ]i 16.906,46 en de uitgaven f 15.910. 'ebben bedragen zodat er een batig aldo was van f 996.46. De contribu te betekent altijd nog de grootste hap *1. f 10.938..— )e kascommissie bestaande uit de jeren K. Bos en F. M. Pluygers had 'Ie administratie die voornamelijk iverd bijgehouden door de administra teur bij monde van eerstgenoemde j— keurig in orde bevonden. In de iieuwe kascommissie hebben zitting je heren Pluygers en L. Veneklaas. 2be begroting werd vastgesteld met jan inkomsten en uitgaven f 16.096.93, Op een vraag of in verband met ie stijgende kosten en het eventueel jpieer maken van reclame bij een te ruglopen van het vreemdelingenver keer geen contributieverhoging nood zakelijk is, antwoordde voorzitter dat yttien deze zaak terdege in het oog noudt. Verhoging vindt bij noodzaak op ongeregelde tijden plaats, daar- woor bestaan in groter verband richt lijnen. Bij de bestuursverkiezing werd de heer G. A. Heck, die periodiek af trad, maar zich wederom beschik baar stelde, bij enkele kandidaatstel ling herkozen. Voor de heer G. Wis- sink, die zich niet herkiesbaar stel de werd, nadat de kandidaat B. J. Wissink, wegens druk werkzaamhe den zich teruggetrokken had, geko zen de heer K. Bos. De voorzitter bracht de heer G. Wissink dank, die 26 jaar om de ta fel van de V.V.V. heeft gezeten en sporadisch heeft ontbroken. Men heeft hem als een bijzonder waarde vol bestuurslid ervaren. Hij heeft de tijd nog meegemaakt, dat de voor lopers van het V.V.V.-wezen in Hol ten, de heren A. J. Goldstein, B. J. Wissink, zijn vader, H. J. Wansink en dokter Nagelhout, nog met dit bijl tje hakten. Hij bood het scheidend bestuurslid een VVV-geschenkenbon aan. Fouten in de logies en kampeergids van de streek-WV, zullen bij de vol gende uitgave hersteld worden ver klaarde de heer Bontebal. De gids van 1972 lijdt nog aan de eerste kin derziekten. Geen vrij kamperen Op een desbetreffende vraag werd door de voorzitter medegedeeld, dat het bestuur unaniem van mening is, dat het vrij kamperen bij de boer niet moet worden bevorderd. Niet zo zeer uit financiële overwegingen voor de campinghouders als wel om land schappelijke redenen. Men moet geen regeling in het leven roepen, die men niet waar kan maken. Voor de boer is het een zoethoudertje, maar deze zal zoveel moeten investeren in toi letgelegenheden en andere noodzake lijke voorzieningen, dat er voor hem weinig voordeel te behalen is. Per soonlijk ben ik een fervent tegenstan der" verklaarde mr. Enklaar, die nog mededeelde, dat de afdeling Overijssel van de Ver. van Ned Ge meenten in mei een bijeenkomst zal beleggen met als onderwerp „Vrij kamperen een onhoudbare zaak". De vergadering kon zich met de ziens wijze van het bestuur verenigen. Het stichten van een recreatiecam ping tegenover Van Nooten's bos in Espelo, dat ter sprake werd ge bracht, was naar de mening van de voorzitter geen onderwerp voor de ze vergadering Men kan t.z.t. be zwaren inbrengen als deze zaak ter visie ligt, zo werd nog opgemerkt. Verder werd nog gesproken over een nauwer contact met de VVV te Rijs- sen en het wandelverbod aan de oost kant van de Holterberg, waarbij de zomergasten wel eens minder pretti- ee ervaringen hebben, wanneer zij hun hond niet aangelijnd hebben. Hef betrokken Horeca-bedrijf kan hier be ter zelf iets aan doen. dan dat de VW hier borden zou gaan plaatsen. In de nacht van donderdag op vrij dag is er ingebroken in het gemeen- laars meegenomen, een paar antieke Friese staartklok meegenomen van het 50-jarig bestaan van het gemeen tehuis. Uit de kamer van de burge meester zijn enkele koperen kande laars meegenomenn een paar antieke tilnen bekertjes (drankmaatjes) en een oude sabel van een vroegere ge meenteveldwachter. Voorts is uit de burgemeesterskamer uit een kast een muurkluisje meegenomen met enkele persoonlijke papieren van burgemees ter. mr. Enklaar, zoals examenuit slagen, polissen en dergelijke. De inbraak werd 's morgens door de gemeentebode, de heer Gv H. Me- kenkamp, ontdekt, die een- gewicht van de staartklok vond in de kleine In de door de fa. Van de Maat ge houden Wedstrijd „Maak zelf een stuk speelgoed" hebben de volgende 5 jongelui een leuke prijs gewonnen. Ellen Jongman, Schuttersweg 15, Ed dy Willemink, Markepad 2, Andries Ligtenberg, Hoffesstraat 22, André Meyerink, Bessinkpasstraat 13, Bart Jansen, Mr. G. Vixseboxsestraat 37. Gehuwd: J. A. H. Bronsvoort 42 jr en E. J. Aaftink 41 jr Den Ham. Ondertrouwd: J. A. Arfman 22 jr. en M. H. Stukker 20 jr. J A. G. Oolbekkink 26 jr. en E. H. C. ter Beest 20 jr BEVOLKING. Ingekomen: T. Kwast van Leeuw arden. Vertrokken: G. H. Beldman naar Arnhem. Onder het motto „TRIM MET HET HELE GEZIN" dagen de Nederland se Sport Federatie en de wandel sportbonden iedere Nederlander uit om op zaterdag 22 april 1972 10 km j te wandelen. In nauwe samenwer- j king tussen de gezamenlijke wandel- I sportbonden en verenigingen en de I Nederlandse Sport Federatie wordt m alle gemeenten van ons land een nationale TRIM-WANDELDAG. Waaraan door iedereen kan worden deelgenomen, georganiseerd. Op die dag namelijk worden in hel gehele land wandelparcoursen uitge zet door bossen, duinen en landelij ke wegen, maar als het niet anders kan dwars door de steden, door par ken en langs bezienswaardigheden uiet de bedoeling om iedere Neder j lander te laten bewegen. Wanneer alles volgens plan ver- loopt en waarom niet wanneer ruim 1200 mensen vanaf 4 maart a.s, met de organisatie van dit voor Ne derland unieke en gigantische evene ment bezig zijn dan zullen vele landgenoten op die dag voor een paar uur hun auto vergeten. Het Wordt dan voor iedereen letterl'ik en figuurlijk een schone dag, waarop u zich weer bewust wordt ran uw ei gen lichaam en nadien gezeten in uw luie stoel het swingende ritme van die stevige wandelpas nog in al uw vezels voelt. Het best is de NATIONALE TRIM WANDELDAG te vangen onder de slogan: ,,3 maal 10 is TRIM". Tien kilometer wandelen in uw eigen tem po alleen of met uw gezin. Vindt u dat teveel voor de kleine kinderen dan is 5 kilometer ook goed Ver trokken wordt vanaf 10.00 uur in de morgen tot ongeveer 14.00 uur 's- middags. U loont in uw eigen omge ving met vrienden en kennissen die met elkaar een weddenschaD hebben afgesloten om die tien kilometer te Ijjf te gaan, Het kost u f 1.dus tien cent ner kilometer dat is onge veer 15 cent goedkonev clan wan neer u de auto zoudt gebruiken. De opbrengst zal worden gebruikt om in steden en dorpen TRIM-parcoursen te bouwen. U wandelt zaterdag 12 april a.s. met het hele gezin een brok gezond heid bij elkaar, om straks wanneer de TRIM-baan klaar is verder aan uw conditie te werken. Van iedere gulden die u betaald om deel te ne men aan de NATIONALE TRIM- WANDELDAG wordt vijf cent ge bruikt voor de organisatie op regio naal niveau, twintig cent voor de plaatselijke regelingscommissies en de rest is voor uw TRIM-parcours, waarvan er verleden jaar maar liefst 50 verrezen en waarvoor de animo onder het. publiek groot blijkt te zijn. Hoe belangrijk de NATIONALE TRIM-WANDELDAG op 22 april a.s, wordt gevonden, blijkt: duidelijk uit de medewerking die de Nederlandse Sport Federatie mocht ontvangen. Zo werden alle ministers en staatssecre tarissen verzocht om aan deze dag deel te nemen, terwijl onder voorzit terschap van Z.K.H. Prins Claus een comité van aanbeveling is gefor meerd, waarin naast premier Bies heuvel. staatssecretaris Vonhoff, de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer, vertegenwoordigers van di verse organisaties en instellingen in ons land zitting hebben. De burge meesters van alle Nederlandse ge meenten werden bovendien verzocht hun medewerking te verlenen t.a.v. het beschikbaar stellen van startlo kaliteiten, het uitzetten van de rou tes, politiebegeleiding etc. DOE MEE AAN DE NATIONALE TRIM-WANDELDAG OP 22 APRIL A.S. Startplaats: café De Waag, Waag- weg. Starttijd: Vanaf 10-00 uur 's-morgens tot 14.^0 uur 's-middags. Deelnemerskaarten zijn verkrijgbaar raison van f 1,in het startlokaal. Aan het eind van uw wandeling krijgt u bij vertoon van deelnemerskaart een herinneringsspeldje. vestibule aan de achterzijde van het gemeentehuis. Hier hebben de inbre kers zich toegang verschaft door een raampje te verbreken. De technische recherche van de rijkspolitie stelt met de Holtense politie een onder zoek in. Van de daders is echter nog geen spoor. Uit enkele dingen valt af te leiden, dat zij goed met de si tuatie op de hoogte moeten zijn ge weest. De Algemene Bank Nederland heeft een spaaractie gestart, onder de titel: „Vrij entree en 't hele ge zin mag mee", die erop gericht is Twee jubilerende chauffeurs, in dienst van een en dezelfde werkge ver, zijn door de ANWB met de gou den speld onderscheiden tijdens de vrijdag 7 april te Hellendoorn gehou den jaarvergadering van de afdeling Overijssel van de Bond. Het waren de zilveren jubilarissen de heren J. A. F. Karsenberg en W. J. Runne- boom van de fa. A. H. Jalink en Zn. N.V. te Goor. De afdelingsvergadering stond on der voorzitterschap van de heer D. F. P. Hoegen, lid van het Dagelijks Bestuur van de ANWB. Hij introde- ceerde enige nieuw-benoemde con suls in het gezelschap, de heren IJ. A. Koopmans te Hasselt, IV. Eijkelen- boom te Dalfsen, J. C. WT. Warner te Zwolle, drs. J. L. Starrenburg, eveneens te Zwolle en dr. ir. H. J. van Oort te Hengelo. Wegens het bereiken van de voor deze functie geldende leeftijdsgrens moest afscheid worden genomen van de aftredende wandelconsuls de he ren A. H. Lutje Schipholt te Dalfsen en J. H. A. G. Sprokkenreef te Mar- kelo. Ter herinnering aan hun zilvy cn ambtsjubileum als ANWB-consuls in Overijssel ontvingen de heren J. E. G. J. Hartgers te Den Ham, mr. E. D. Maaldrink te Wierden, J. P. A.M. van de Sandt te Losser en mr. W. H. Enklaar te Holten een geschenk uit handen van de voorzitter. Laatstgenoemde, mr. Enklaar, af delingsconsul van Overijssel, heeft, ter vergadering verslag uitgebracht De paasvakantie-activiteiten van de Stichting „Socuwe" hebben ondanks de regen die soms bij stromen neer viel toch.plaats gevonden, zij 't meer in het clubgebouw aan de Hoffes straat dan er buiten. Het totaal aantal kinderen, dat aan de verschil lende activiteiten heeft meegedaan, was 148. Gezien de weersomstandig heden was dit aantal groter dan men verwacht had. De handenarbeid .voensdag trok alleen al 85 kinderen. De rolschaatswedstrijd werd halver wege omgezet in 'n hinderniswedstrijd in 't gebouw. De groten gouden me daille ging naar Rita Bronsvoort en de 2e pr. behaalde Ab Groen. De eer volle vermelding was voor Henriëtte Vorkink, omdat zH het zo goed ge daan had. De straattekenwedstrijd werd krijt- tekenwedstrijd. Zittend op de grond en ingespannen tekenend op uitgerold be hangpapier dongen de 24 kinderen naar de 9 gouden medailles die er te winnen waren. De juryleden, de he ren Veldhuis, Vincent en mevrouw Wansink gaven de volgende uitsla gen: 4-6 jaar: 1. Bert Borkink, 2. Freddie Kwintenberg, 3. Jolanda Vos- ker. 7-9 jaar: 1. Hennie Kevelham, 2. Carla Hanenburg, 3. Yvonne Hospers. 10-12 jaar: 1. Gerda Blankena, 2. Janneke Bronsvoort, 3. Alberdien Dik kers. De speurtocht met het eierzoe- ken was in het water gevallen. Met auto's en fietsen vertrokken de kin deren met hun ouders vanaf de Mo- tieweg naar het gebouwtje in de Hof fesstraat. Dertig kinderen hebben on der het genot van een in de tuin on gezochte sinaasappel en een beker limonade toch nog een gezellige mid dag met liedjes en spelletjes gehad. Dezelfde speurtocht zal worden uitge steld tot het tijdstip waarop het mooi weer is. Daarover zal nog wel be richt komen. van de ontwikkeling van het bonds- werk in deze provincie over het af gelopen jaar. Er zijn, aldus de afdelingsconsul, in 1971 zes ANWB-wandelingen en één fietstocht in deze provincie ge houden, waaraan in totaal werd deel genomen door 6508, resp. 204, wande laars en fietsers. In de technostations te Enschede en Zwolle werden in totaal 5021 voertuig- keuringen verricht, tegenover 4635 in 1970. De wegenwacht in het district Die- penheim heeft in het verslagjaar 22011 maal assistentie verleend, waar onder 454 maal tengevolge van aan rijdingen en andere ongevallen. Het district Hoogeveen. dat ook een ge deelte van Overijssel in de wegen wachtpatrouille heeft opgenomen, moest in 1971 19.521 maal technische en persoonlijke hulp verlenen. Onze vroegere Papoea-dorpsgenoot Sem Kajoi is in Australisch Nieuw- Guinea benoemd tot „Mission Educa tion Officer in the Eastern High lands" (zendings-opvoedingsle-'der i: de Oostelijke Hooglandenf. In deze functie zijn ongeveer tien scholen aan zijn toezicht en begeleiding toever trouwd. Hij is nu een collega van de oud-Holtenaar, de heer B. Soer, ge worden. Bovendien is hij door de Tea chers Association (onderwijzers-ver gadering) gekozen om deze instelling te vertegenwoordigen in Kuala Lum pur (Maleisië) en in Bandoen in In donesië, in welke beide plaatsen een groot Aziatisch onderwijzerscongres gehouden wordt. Hij is voor het bezoe ken van deze congressen inmiddels uit Australisch Nieuw Guinea ver trokken. Op zondag, 23 april organiseert de Holtense touwtrekvereniging weer de eerste zomercompetitie-touwtrek wedstrijd in Kalfstermansweide. De wedstrijden beginnen om half twee. Er zal getrokken worden in de klas sen Caths, 560 kg en 720 kg. Het is voor de eerste keer in Holten, dat de 560 en 720 kg in het veld komen. De afdeling Holten neemt deel in de Caths en 560 kg. Ploegen die hoge ogen gooien zijn Bekveld, E.H.T.C., Heure en Warken. De 640 kg klasse van Holten moet voor de eerste keer trekken op 30 april in Velswijk. als gewoonlijk hebben de doanteurs op vertoon van hun kaart gratis toe gang. De heer G. W. Barvelink van het pluimveebedrijf Barvelink, Borkeld 80, slaagde te Rotterdam voor het diploma poelier en bijproducten. Men schrijft ons: Dinsdag 18 april a.s. zal de bejaa» densociëteit 't bejaardencentrum „de Stoevelaar" te Goor bezoeken. Wil ieder, die zich reeds voor deze tocht heeft opgegeven om 2 uur n.m. aanwezig ziin bij gebouw Irene, De toch zal p'--"laakt worden met parti culiere auto's. om het sparen te bevorderen en te gelijkertijd een stimulans te geven aan het nationale toerisme. Gedurende vier weken zal de ABN aan ieder die bij haar een spaarre kening opent en hierop een bedrag van 50 gulden stort, een toegangs bewijs uitreiken, waarmede men met het hele gezin een van de vol gende 15 bekende nationale recrea tieparken, musea etc. kan bezoekend Rijksmuseum - Amsterdam, Berg-, rhann Rondvaart -Amsterdam"." Ma dame Tussaud - Amsterdam, Keu kenhof - Lisse, Madurodam - Den Haag, De Euromast - Rotterdam, Miniatuur Walcheren - Middelburg, De Efteling - Kaatsheuvel, Het Evo- luon - Eindhoven, De Forellenkweke- rij - Gulpen, Recreatiepark Ouwe hand - Rhenen, Flevohof - Elburg, Shetland Pony Park - Slagharen, Jeugdverkeerspark „De Gouver- neurstuin" - Assen en het Nationaal Rijtuigmuseum - Leek. De evenementen werden uitgeko zen in nauw overleg met het Natio naal Bureau voor Toerisme, dat zich geheel achter deze actie stelt. De recreatieparken zijn zodanig gelegen, dat iedere spaarder In 't ge hele land er een kan bezoeken, zon der zich ver van zijn woonplaats te verplaatsen. De actie duurt vier weken, maar de toegangsbewijzen die bij de ABN- kantoren worden verstrekt, blijven het gehele jaar geldig. Het is dui delijk dat vooral voor gezinnen met veel kinderen dit toegangsbewijs bijzonder aantrekkelijk is. Bovendien zal de actie ertoe bijdragen dat de nationale recreatieoorden een grote re bekendheid krijgen bij het pu bliek. FANTASTISCH Meijerink's Schildersbedr. Waardenborchstraat 8 Telefoon 1790 DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kc-rkhof tel. 16641. vrijdag 14 april aanv. 20 uur En nu naar bed, mjoezikul van Annie M.G. Schmidt. zaterdag 15 april aanv. 20 uur En nu naar bed. dinsdag 18 april aanv. 19.45 uur Por- gy and Bess, Operagezelschap Fo rum. woensdag 19 april aanv. 20 uur Fons Jansen, met zijn programma Kwar tetten. E.D.B. THEATER, Smedenstraat tel. 13615. donderdag 13 t.m. woensdag 19 april Eiland der erotiek 18 jaar; vrijdag 14 en zaterdag 15 april nacht- vst. Het liefdesbed 18 jaar. zaterdag 15, zondag 16 en woensdag 19 april matinee: Kolder op zolder (Laurel en Hardy) a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u. vrij. 21-23.30 u. za. 14-18.30- 21-23.30 uur. zo. 14-1&-18.30-21 u. wo. 14-20 u. CINEMA, Lange Bisschopstraat tel. 11100. donderdag 13 t.m. woensdag 19 april Diamonds are forever, James Bond, 14 jaar; vrijdag 14 en zaterdag 15 april nacht voorstelling Coogan's Bluff (met Clint Eastwood) 18 jaar); zaterdag 15, zondag 16 en woensdag 19 april matinee: Rin Tin Tin, de dap pere wolfshond a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u. vrij. 20-24 u za. 14-18.45-21.15-24 u. zo. 14-16-18.45-21.15 u. wo. 14-20 LUXOR, Brink tel. 18662. donderdag 13 t.m. dinsdag 18 april Jonge verleidsters 18 jaar; woensdag 19 april Performance (met Mick Jagger) 18 jaar); zaterdag 15 april, nachtvst. Het bad huis der 7 zaligheden 18 jaar; zondag 16 april matinee: We zien ze rennen a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u za. 18.30-21-23.30 u. zo. 14-16-18.30-21 u. wo. 20 u. GOETIEK DE ROZIJNENKORF, As senstraat 4 tel. 11848. t.m. 2 mei Miep Spee, wandkleden. Openingstijden: dagelijks 14-18 uur. vrij. 14-18 en 19-21 uur zondag en maandag gesloten. Galerie trogart Hofstraat 2 tel. 16733. t.m. 17 april Joop Holterman, pente keningen. Openingstijden: 13.30-17.30 u. vrij. 13.30-17.30 en 19-21 u. zondag en maandag gesloten. ATHENAEUM BIBLIOTHEEK. Kloos ter 3 tel. 16512. 12 eeuwen boek en schrift. Een keuze uit 20 jaar aanwinsten 1952-1972. Openingstijden: ma. t.m. vrij. 13.00- 17.30 u. wo. 13.00-17.30 en 18.00-20.30 u. wo. tussen 19.00 en 19.30 uur rond leiding MUSEUM DE WAAG, Brink telef. 14556. Antieke fietsen, keukens, zil ver en aardewerk. Openingstijden: dagelijks 10-12.30 en 14-17 u. zondag 14-17 u. MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink tel. 14556. Antiek kinderspeel goed en antieke kostuums. Openingstijden: dagelijks 10-12.30 en 14-17 u. zondag 14-17 u. DOOPSGEZ. KERK PENNINCKS- HOEK, zaterdag 15 april 20 u. con cert door het Cembalo-ensemble. LITERAIR CAFE, Menstraat 2 tel. 11637 dinsdag 18 april: Gerrit Eilan der werk van Martinus Nijhoff. JAZZ CAFE, Menstraat 2 tel. 11637. elke vrijdag 20-24 uur. OPEN ATELIER, Menstraat 4 telef. 11637 elke vrijdag 20-22 u. Gelegen heid tot vrije expressie kosten f2,50 P-P- MILIEUHYGIËNE IS GEEN HEILI GE KOE, WEL EEN HEILIG MOE TEN!!! ALMLO VAROSSIEAU: do. t.m. wo: Sex tus sen de wielen 18 jaar; za. nachtfilm: Meisjes in extrase 18 jaar; zo. matinee: Terreur in Black Rock 14 jaar. Aanvangstijden: do t.m.o wo 2.30 en 8 uur; za. 6.45. 9.00 en 23.15 uur; zo. 2.30, 4.45, 6.45 en 9.00 uur. CINEMA PALACE: do t.m. wo: Ja mes Bond, Diamonds are forever 14 Aanvangstijden: do. t.m. 2.30, 6.45 wo. middag: Peter Pan a.l. jaar; zo. matinee: Peter Pan, a.l.; en 9.15 uur; zo. matinee: 2.30, 4.15, 6.45 en 9.15 uur; wo. middag: 2.00, 6.45 en 9.15 uur. Pedicure Steunzolen Elastieken kousen H. W. AALTINK- Larenseweg 37 - Tel. Meijerink's Schildersbedr. Waardenborchstraat 8 Telefoon 1790 GEVRAAGD: in de speelgoed-afdeling. Haarstraat 51 - Rijssen - Telef. 05480 - 2223 Vrijdagavond 14 april (heden) inzameling in het dorp en naaste omgeving en zaterdagvoormiddag 15 april in de buurtschappen. BAR-DANCING BRENGT A.S. ZONDAG: GROTE ZAAL: „THE FERRARI'S" GRANDIOOS Voorzaal: SHOWORKEST „DE ACCORDIA'S" 4 bairs - o.a, „De Dèle". geheel nieuw en 't Keldertje AANVANG HALF ACHT (S.v.p. fatsoenlijke kleding en dergelijke) SLAATJE SLAATJE ELKE DAG VERSE VOORJAARSGROENTEN ZO UIT DE TUINDERIJ Hagelwitte bloemkoolandijvie, spinazie radijs, worteltjesenz., enz. EXTRA ZATERDAG AANBIEDING: Drie grote kroppen sla HO 15 sinaasappelen 150 Twee grote komkommers 125 VOLOP PRIMA HANDAPPELEN EN PEREN EXTRA WEEKAANBIEDING Maandag, een zak witte kool 19 Dinsdag, een kilo spinazie 59 Woensdag, een zak rode koolJg" Donderdag, een kilo worteltjes59 Vrijdag, een kilo prima bananen 79 Stationsstraat 11 - Telefoon 1216

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5