Jan Murris met „Amor Bergruiterkampioen i Praatavond met gemeente bestuur in Espelo Dijkerhoekse Plattelandsvrouwen luisterden naar inleiding over Staatsinrichting rniammm* KI De voetbal met groot krentenbrood naar erve Harwich WAAR GAAN WE HEEN? m* Voorlichting der bevolking Bij de pony s Alfred Dekker met,.Lisa KLEREN MAKEN DE VERENIGING Ponyclub in speculaas VRACHTWAGEN COMBINATIE IN BERMSLOOT Schietwedstrijden 19 november 1971 aM—lMjMSili Bij de vorige week zaterdag georganiseerde Bergruiterkampioen- schappen is het enorm spannend toegegaan. De eerste symptomen daarvan vielen 's morgens al na de dressuurproeven waar te nemen. Tussen de eerste tien geklasseerde paarden, welke werden gejureerd door de heer D. J. Kleinen Traast uit Bathmen, was slechts een verloop van 6 punten. Bij de pony's, beoordeeld door de heer A. J. Valk uit Nijverdal, bleek het niveau de laatste maan den behoorlijk gestegen te zijn. Ook hier lagen de prestaties dicht bij elkaar, met drie uitschieters te weten Karin Brouwers met „Brouny", Vera Steunenberg met „Chico" en Alfred Dekker met „Liza", die later nog van zich zou doen spreken. Bij de cross country werd andermaal de keiharde wedstrijdmentaliteit, die er momenteel bij de ruiters heerst, gedemonstreerd. Het middelzware parcours ging door een zeer gevarieerd terrein met 12 hinder nissen, op- en afsprongen, trakeners en enkele oxers, welke alle 1.10 meter hoog waren en soms zelfs 1.50 meter breed. Bergruiterkampioen Jan Mur ris met „Amor" neemt een hin dernis. Onder het kopje „Kleren maken de vereniging" schryft voorzitter J. Warrink van de Sport (voetbal)ver eniging „Holten" in het jongste club orgaan, naar aanleiding van 'n klacht in een vorig nummer van een speler over de wyze waarop sommige spe lers er tijdens de wedstrijd bijlopen, dit onderwerp hem persoonlijk bij zonder aansprak. Op het punt van 'n correct tenue heeft het bestuur geen verschil van mening met de schrijver van het ingezonden stuk. Het is een zeer belangrijk middel om als vereni ging 'n image te krijgen en het zijn in dit opzicht echt niet alleen de la gere elftallen, die hierin tekort schie ten. Ons eerste elftal, zegt de heer War rink, vertoont op diverse punten van dit onderwerp ook zijn gebreken en we lossen dit niet alleen op door uni forme kleding aan te schaffen. Hij noemt als voorbeeld het derde elftal, dat inmiddels een poging heeft on dernomen om dit tekort aan te vul len, maar hij vindt het jammer, dat de heren een variatie in de clubkleu ren hebben aangebracht. Hierin schulit het gevaar, dat er clubvor ming plaats vindt binnen de vereni ging en hij gelooft niet, dat men daarmee gediend is. Niettegenstaande dat, zou de voor zitter toch het initiatief van het der de elftal als voorbeeld willen stellen. Het bestuur daagt de leden graag uit, daar waar nodig, correcties aan te brengen in Ihun tenue. Om daarbij de uniformiteit te handhaven is het bestuur gaarne bereid, indien nodig, een coördinerende rol te vervullen. Het heeft in 1971 geen zin van deze materie eén dwingende zaak te ma ken. Voorzitter Warrink hoopt, dat de leden zoveel clubliefde bezitten, dat ze uit eigen initiatief hier iets aan gaan doen. ,,Bij het gezegde „Kleren maken de man", is ieder vrij in zyn keuze, maar wanneer we het begrip uit wil len breiden tot „Kleren maken de vereniging", dan is alleen het club tenue (mits correct gedragen) de juiste dracht. De daad is aan u!" besluit voorzitter Warrink. Hier ging zich een kopgroepje af tekenen n.l. Dries Willems met. het nog jonge paard „Duc du Montagne" Joh. Bronsvoort met „Rex" en Jan Murris met „Amor" met een totaal verschil van 5 seconden. Bij de po ny's waren ook twee ruiters, welke met kop en schouder boven de rest uitstaken n.l. Carolien Schrijver met „Monoroza" en weer Alfred Dekker met „Liza" op 6 seconden van el kaar. Dat het springconcours verre van eenvoudig was bewijst, dat alleen twee ruiters in de B-klasse foutloos bleven n.l. de heer Veenstra met „N.N." en mevrouw Brouwers-Vos man met „Enster". Bergruiterkam pioen werd Jan.'Murris met „Amor" en bij de pony's Alfred Dekker met ,,Liza". De uitslagen waren: zwaar: cross country: 1. D. Willems met „Duc du Montagne" 2.53.2 min., 2. J. Brons voor met „Rex" 2.54.3 m. 3. J. Mur ris met „Amor", 4. W. Aaltink met „Gonda" 3.10.9 m.. 5. K. Pettinga met „Norman" 4.26.3 Springen: 1. J. Murris 96 pnt, 2. J. Bronsvoort 92 pnt, 3. ex equo W. Aal- tink 84 pnt, en K. Pettinga 84 pnt, 4. D. Willems 80 pnt. Dressuur: 1. K. Pettinga 105 pnt, 2. W. Aaltink 103.5 pnt, 3. J. Bronsvoort 103 pnt, 4. ex equo J. Murris 100 pnt en D. Willems 100 pnt. 5. Mej. R. Getkate met „Wonia" 98.5 pnt. Klasse Licht: Cross country: D. Aal tink met „El Torro" 3.19.1 min., 2. Mevr. Brouwers met „Enster" 3.31.2 m., 3. J. Selhorst met „Dandy" 3.44.0 m. Springen: 1. ex equo 1. N. Veenstra 100 pnt. en mevr. Brouwers X00 pnt. 2. J. Selhorst 97 pnt, 3. H. Brouwers met „Djoka" 96 pnt. en 4. Mevr. Vix- seboxse met „,Daja" 91 pnt. Dressuur: 1, D. Aaftink 102 pnt., 2. Mevr. Brouwers 100.5 pnt, 3. H. Brou wers 97.5 pnt, 4. J. Selhorst 91.5 pnt, 5. Mevr. Vixseboxse 86 pnt, 6. H. Veenstra 8.45 pnt. Totale rangschikking: 1 en kampioen: J. Murris, 2. J. Bronsvoort, 3. Mevr. Brouwers, 4. W. Aaltink, 5. D. Wil lems, 6. J. Selhorst, 7. H. Veenstra, 8. K. Pettinga. Pony's klass Licht: cross country, springen, dressuur en totaal: 1. Hans Barvelink 3.43.1 min., 3-91 pnt, 2-96 pnt, tot. 2, 2. Bianca Schrijver 4.01.9 min., diskwalificatie, 4-75.5 pnt, tot. geen, 3 Joke Breukink 4.06.2 min. 1.97 pnt, dress. 66.5 pnt, tot. 7. 4. Eng- bert Prins 4.10.5 min.," disk, dress. 67.5 pnt.,. 5. Karin Brouwers 4.52.3 m„ 3-91 pnt, 1-110.5 pnt totaal 4., Marie ke Robers 5.29.3, diskw., 6-70.5 pnt, tot. nihil, Paulien Wansink 5.30.3 m. 2-93 pnt, 3-81.5 pnt, tot. 8, Liane Feddema 5.11.2 m., diskw., "5-71.5 pnt tot. nihil. Klasse zwaar: cross country sprin gen, dressuur en totaal: 1. Carolien Schrijver 3.27.3 min, diskw. 6-95.5 pnt. tot.: nihil. 2 .Alfred Dekker 3.36.6 m. 3-96 pnt, 2-101 pnt, tot. 1 en kampi oen, 3. Jan Pieffers 3.52.9 min, diskw. 3-99.5 pnt, tot. nihil, 4. Riek Vene klaas 3.50.4, 2-96 pnt, 8-91.5 pnt, tot. 3, 5. Ineke Nijhuis 3.55.9 min. diskw. 6-95.5 tot. nihil, Jan Bronsvoort 4.0.98 min 5-91, 5-97, tot. 5, 7 Jan Vos 9.23.2 min. 6-97, 7-92 pnt, tot. nihil, Fonsje Nijenhuis 4.14.6 min. diskw. 8-91.5 tot. nihil, Ronnie Werkman 4.17.3 min, 4-91 pnt, 9-80.5 p. tot. 6. Vera Steunenberg, diskw., diskw., 1- 103.5. tot. nihil, Rudi Dekker diskw. 1-96 pnt. 4-98 pnt, tot. nihil. Joke Breukink (Markelo) werd eerste hij het springen in de klasse lichte pony's. In het kader van de voorlichting der bevolking hield het dagelijks be stuur der gemeente woensdag onder voorzitterschap van burgemeester mr YV. H. Enklaar in „Het Trefpunt" een praatavond voor de bewoners van de schoolkring Espelo. Op één vraag had het college van B. en YV. reeds bij voorbaat gere kend nl. welke zijn de consequenties voor de Espclose boeren nu de YVater- leiding Mij „Overijssel" een water wingebied wil gaan maken van het veel besproken Meilinksbos, dat voor een groot deel door de YV.M.O. is aangekocht, voordat Beekman cs. het geheel in kleine kavels konden ver kopen. Van de W.M.O. waren dan ook aan wezig mr. B. J. H. Wakkerman en Ir. H. Lemstra om de nodige infor matie te verschaffen. „De achter grond van de vrees, die bij velen leeft, als de W.M.O. water aan de bodem gaat onttrekken is de vraag, waar men eventuele schade kan clai men als de waterstand voor de land bouw te laag wordt", zei de heer Ak kerman. Water is een schaars arti kel geworden en de vraag zal nog steeds toenemen. Momenteel is de jaarlijkse omzet van de WMO 30 miljoen kubieke meter of te wel 30 miljoen maal 100 emmers water. Men heeft een hoofdleidingnet van 5000 km. en 18 pompstations in ge bruik. Men zocht haar waterwinge bied en toen kwam de prachtige op lossing, dat er nog 39 hectare van Meilinksbos te koop waren, geschikt voor waterwinning. De eerste jaren zal dit nog slechts provisorisch ge beuren, want er is een heel onder zoek voor nodig voordat men tot de finitieve winning overgaat. Mr. Wak kerman zette uitvoerig uiteen hoe de gehele procedure van de aanvrage om een vergunning en bij schade aan de landbouw met veel waarbor gen omgeven is, waarbij de WM.O. zelfs niets te zeggen heeft. Als men schade heeft kan men die claimen bij de Minister, die dan geadviseerd wordt door een onafhankelijke -om- missie. Die uitspraak moet de V'O uitvoeren. Spreker dacht, dat deze zaak goed geregeld is. Men heeft geen moeilijkheden ook niet met de reeds jaren bestaande pompstations. In Weerselo zijn klachten. Men is daar reeds bij voorbaat met schadeuitke- ring begonnen. Waterwinning is drin gend noodzakelijk, want water is een eerste levensbehoefte. Wat de recrea tie betreft zal men in Meilinksbos van de W.M.O. vrij mogen wandelen, ant woordde mr. Wakkerman op een vraag uit de vergadering. In de buurtschappen Look-Borkeld hebben 35 boeren een bezwaarschrift bij de minister ingediend. Als beslis sende instantie is er die onafhankelij ke commissie. De procedure kan wel eens lang duren. Ir. Lemstra gaf een uiteenzetting hoe in de gebied rondom Meilinksbos een 15-tal buisjes zijn geplaatst waar mede de grondwaterstand wordt ge meten. Binnenkort zal er een put ge slagen worden en dan gaat men pom pen uit een diepte van 100al20 meter onder het maaiveld. Er is momen teel een groot onderzoek gaande in het gehele gebied van Salland op een diepte van 210 meter. Tegen een bungalowpark tegenover Meilinksbos heeft de W.M.O. geen bezwaar, mits er geen benzinestation komt want olie en vetten ontbinden zich niet. Die blijven in de grond doordringen. De burgemeester merkte nog op, dat Indien de waterwinning tegen zou val len de W.M.O met het bos nog al tijd op Staatsbosbeheer kan terugval len. Ir. Lemstra wees er nog op, dat men met sloten de grondwaterstand kan reguleren. Er zijn al streken waar water hiervoor wordt gepomp!. In de onafhankelijke commissie is de landbouw goed vertegenwoordigd. Een ander probleem, dat bij de boeren leeft en dat ook hier ter sprake kwam is de vraag of voor een landbouwbe drijf een Hinderwetvergunning moet worden aangevraagdm Geadviseerd werd dit wel te doen, maar het is geen waarborg, dat men bij klach ten over stank van stedelingen, die zich op het platteland vestigen met een ,z.g. tweede woning geen nieuwe voorwaarden zou krijgen opgelegd. De Hinderwet kent geen schadever goedingsregeling. Men zou kunnen trachten doormiddel van bestemmings plannen het hebben van zo'n tweede woning te voorkomen door burgerbe bouwing op 't boerenland niet toe te staan. Op een desbetreffende vraag gaf de directeur van gemeentewerken, de heer Prak een uiteenzetting dat bin nenkopt de streefdatum is 1 jan. 1972 het ophalen van huisvuil in plastic zakken vanaf centrale pun ten langs de wegen zal plaats vin den en wel eenmaal per maand. Verplicht zal dan zijn het gebruik van gestandariseerde zakken met op druk „Holten". Voorlopig wordt ge dacht, dat de boeren zich met grof vuil zullen kunnen redden. De boeren zullen zijn f 12,vastrecht per jaar en 20 cent perzak te kopen bij de winkeliers, die zich daarvoor beschik baar stellen. De nieuwe provinciale weg krijgt door Espelo een vereenvoudigd tra cé, maar wanneer deze er komen zal is in de verste verte niet te zeg gen. De provinciale waterstaat is niet scheutig met het geven van in formatie, merkte de burgemeester op. Door mevrouw Hol werd geklaagd over de te zwakke stroomlevering, 180 volt in plaats van 220, zodat men sommige apparaten niet te gelijk kan aan hebben. Zy vroeg om de leidingen ondergronds te maken, wegens de vele storingen. De burgemeester verklaarde, dat de de hele gemeente de spanning te laag ligt, omdat deze door de IJsselcentra- le te laag geleverd wordt. Maar hij zal deze zaak nog eens ter sprake brengen bij de directeur van de ener giebedrijven. „Bomen maar kappen", merkte ie mand op. „Nou" zei de burgemees ter, „de bomen zijn in Espelo net zo heilig als de koeien in India". Voor de bijstandswetproblemen ver wees de burgemeester naar de afd, sociale zaken. YVat het aardgas betreft wil men op V9) Johan en Dikie Veneklaas bewonderen het enorme krentenbrood. Vergezeld van de accordeonist Gerrit Tuitert brachten spelers van de eerste elftal-selectie van de Sportvereniging Holten, afdeling voetbal, met hun leider, grensrechter en trainer na de wekelijkse training een bezoek aan het erve Harwichin de Look, waar Johan en Dikie Veneklaas dezer dagen werden verblijd met de geboorte van een dochter. De rood-zwarten kwa men niet met lege handen bij hun medespeler en bekende voorwaarts uit hun gelederen, want op een PTT-bestelwagen werd een bijna anderhalve meter lange krentenwegge van bakkerij Dikkers meegevoerd. Deze werd door de heer F. ter Hoe ven, de leider van Holten 1, aan het jonge ouder paar aangeboden. Bij een heerlijke bak koffie, in allerijl voor het omvangrijke gezelschap gezet, werd het krentenbrood geproefd. Meer krenten dan brood, oordeelde men enthousiast. Toen ook dochter Lianne nog was bewonderd, draaide het gesprek al gauw weer op voetbal uit. Holten staat momenteel in de onderste regionen van de rang lijst van 4 B en trainer Vaneker benutte deze plezierige avond nog graag even om enkele aan wijzingen te geven voor de zondag te spelen wed strijd tegen Rood Zwart in Delden. In een bijeenkomst van de afde ling Dijkerhoek van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, welke onder voorzitterschap van mevrouw A. Kroon-Pasman, gehouden werd in café Het Bonte Paard, heeft de heer D. van Maurik, leraar aan de Scho lengemeenschap te Holten, gesproken over het onderwerp „Hoe worden wij geregeerd?" Op een zeer heldere en gemakke lijk te volgen manier vertelde hij, dat in vroegere eeuwen de macht al leen bij de koning berustte. Daarin is na de Franse revolutie (eind 18e eeuw) langzaam verandering geko men, omdat de mensen toen al voor het begrip „inspraak" begonnen te voelen. Bij ons is de macht op de duur ge splitst in wetgevende (Staten-Gene- raal), in uitvoerende (ministers) en in rechterlijke macht (rechters). De koning blijft uiteindelijk de baas, maar de ministers zijn verantwoor delijk. In de lagere regionen komen we dezelfde splitsing tegen, n.l. de Pro- De jongens en meiskes van de pony club „De Bergruitertjes" gaan zater dagvoormiddag (20 nov.) in het dorp en naaste omgeving van het dorp speculaas verkopen. Ongetwijfeld zul len alle huismoeders van de jongelui een pak of misschien wel 2 of 3 pak ken van dit lekkers kopen. Sint Nicolaas die zaterdagmiddag met de trein van 14.25 uur in Holten arri veert beveelt deze verkoopactie van harte aan en heeft z'n jonge vrien den telegrafisch heel veel succes ge wenst. den duur wel de onrendabele gebieden aansluiten maar men denkt dan waar de meeste huizen staan en met name aan Dijkerhoek. De drinkwatervoor ziening werd zwaar gesubsidieeerd door Rijk, provincie en gemeente, maar dat is er bij het aardgas niet bij. De burgemeester had de heren Wak- kerman en Lemstra reeds eerder dank gebracht en dankte tenslotte de aanwezigen, dat men zo uitvoerig met elkaar gekeuveld had. De belangstelling voor deze praat avond was niet groot. Aandachtig werd geluisterd naar de uiteenzettingen van achter de bestuurstafel tijdens de praatavond in Espelo. vinciale Staten als wetgevende en de Commissaris der Koningin met de Gedeputeerden als uitvoerende macht. En wat de gemeenten betreft: de ge meenteraad weer als wetgevende, en burgemeester en wethouders als uitvoerende macht. De leden van de Staten-Generaal en ook, die van de andree wetge vende organen -worden door de bur gers-gekozen. De afstand tussen de kiezers en de gekozenen is langza merhand zo groot geworden, dat men daarin op 't ogenblik door zgft! hea rings verbetering tracht te brengen. De gekozenen komen bij bepaalde ge legenheden naar de burgers toe om de inzichten van het publiek aan de hunne te toetsen. Gemeenteraad De heer Van Maurik behandelde tenslotte uitvoerig de taak van de ge meenteraad als wetgevend orgaan. Volgens de wet is de gemeenteraad het hoofd van de gemeente. Hij kan bestaan uit 7 tot 45 leden, al naar gelang de grootte van de gemenete. De burgemeester wordt door de ko ningin telkens voor 6 jaar benoemd. Hij vertegenwoordigt haar en is voor zitter van de gemeenteraad. Teza men met de wethouders, die voor 'n periode van 4 jaar door de gemeen teraad uit zijn midden worden geko zen, vormt hij het uitvoerend orgaan. B. en W. regelen de dagelijkse gang van zaken. De gemeenteraad moet minstens zes maal per jaar bijeen ko men. Deze vergaderingen zijn straf gereglementeerd en ieder heeft daar zijn vaste plaats. Met veel belangstelling luisterden- de Dijkerhoekse Plattelandsvrouwen naar de vlot gebrachte causerie van de heer Van Maurik, die aan 't eind van de avond door mevrouw Kroon, onder aanbieding van een boekenbon, Vorige week vrijdagavond om streeks half negen is een grote vrachtwagencombinatie trekker met aanhanger op de Raalterweg in de scherpe bocht bij Volkerink van de weg geraakt en in de ondie pe bermsloot terecht gekomen. De trekker kwam -enigszins over de weg te staan, terwijl de aanhanger zich in het naast de weg gelegen bos boorde en van achter werd bescha digd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Een passerende auto mobilist heeft het transportbedrijf uit Raalte, dat deze combinatie toebe hoorde. gewaarschuwd, waarna men, met vereende krachten de trekker met aanhanger, weer op de weg ge bracht heeft. Ondertussen werd het, deze avond ntet' drukke," verkeer op de Raalterweg in de 'ten gehouden. Bij de in zaal „Vosman" door de Schietvereniging „De Eendracht" om 't clubkampioenschap gehouden wed strijden kwamen, de volgende uitsla gen op het bord: Groep A: 1 B. Brinkman 126 pnt. 2. G. J. Schuppert 109 pnt. 3 G. Jansen 100 prit. Groep B: 1 D. Jansen 117 pnt. 2 G. Koopman 116 pnt. 3 A. Paalman 111 pnt. 4 H. Paalman 104 pnt. 5. A. Schuppert 104 pnt. 6 D. J. Nijendijk 99 pnt. 7 J. van Asselt 91 pnt. Groep C: IJ. Sluiter 103 pnt. 2 A. Pekkeriet 99 pnt. 3 F. Sluiter 86 pnt. 4 G. J. Aaftink 80 pnt. 5 Bekkernens 79 pnt. 6 A. J. Bos 68 pnt. 7 Mevr. Paalman 65 pnt. 8 A. Bieleman 54 pnt. 9 Joke Paalman 45 pnt. hartelijk werd bedankt. Toen gevraagd werd wie van de aanwezigen mee wilde gaan naar een gemeenteraadsvergadering, gaven allen zich op. De voorzitster had te voren een feestavond in Holten in her innering gebracht, die nu gesplitst wordt in twee avonden n.l. op don derdag 25 en vrijdag 26 november a.s. Zij vertelde tenslotte dat de kerstbijeenkomst op maandag 20 de cember zal worden gehouden en sloot daarna de bijeenkomst. Schouwburg, 16641. Grote Kerkhof, telef. zaterdag 20 november aanvang 20 u. toneelavond Drentse vereniging, maandag 22 november aanvang 20 u. Overijssels Philharmonisch Orkest, 3e concert. dinsdag 23 november aanvang 20 u. De twee wezen, Zuidelijk Toneel Glo be. E.D.B. THEATER, Smedenstraat, 13615. donderdag 18 t.e.m. woensdag 24 no vember „Wat zien ik" 3e week 18 jr. vrijdag 19 en zaterdag 20 november nachtvst. Macho Callahan 18 jr. zaterdag 20, zondag 21 en woensdag 24 november matinee: Tarzan's vlucht a.l. Aanvangstijden: dagel. 20 u. vrij. 21-23.30 u- za. 14-18.30-21-23.30 u. zo. 14-16-18.30-21 u. wo. 14-20 u. Cinema, Lange Bisschopstraat telef. 11100. donderdag 18 t.e.m. woensdag 24 no vember Barquero 14 jr. vrijdag 19 en zaterdag 20 november, nachtvst. The good, the bad and the ugly, 3e week 18 jr. zaterdag 20. zondag 21 en woensdag 24 november matinee: The bugs Bun ny show a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u vrij. 20-24 u. za. 14.30-18.45-21.15-24 u. zo. 13,30-15.30-18.45-21.15 wo. 14.30-20 u. LUXOR, Brink, telef, 18662. donderdag 18 t.e.m. dinsdag 23 no vember De doodskus van de vz pier 18 jr woensdag 24 november Ostia 18 zondag 21 november matinee: Gun- gala, de maagd van de jungle a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u. za. 18.30-21. OPENBARE LEESZAAL, Brink telef. 13506. 15 november t.e.m. december André Kerkhoven, etsen. Openingstijden: dagelijks 10-17 en 19- 21 u. zaterdagavond, zond. en maan dag gesloten. GOETIEK DE ROZIJNENKORF, As senstraat 4, telef. 11848. 19 november t.e.m. 21 december Jan Bos monotypen. Openingstijden: dagelijks 14-16 vu vrij. 14-18 en 19-21 u. zondags geslo ten. GALERIE DE GROTE POOT, Grote Poot 13, telef. 15495. tot 27 november Miep Hart Nijburg wandkleden. Openingstijden: dagelijks 9-12 en 14- 18 u. vrijdagavond 19-21 u. zondag en maandag gesloten. MUSEUM DE YVAAG, Brink telef. 14556. antieke keukens, fietsen en zil ver. Openingstijden: dagelijks 10-12.30 en 14-17 U. zo. 14-17 u. MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink, telef. 14556. antiek speelgoed en antieke kostuums. Openingstijden: dagelijks" 10-12.30 en 14-17 u. zo. 14-17 u. DEVENTER KUNSTIJSBAAN, Rem- brandtkade, telef. 18877. zaterdag 20 november van 8.30 tot 12.30 u. wedstrijd om de IJsselcup. Openingstijden: elke middag 14-16.30 u. 's-avonds 20-22.30 u. (beh dinsdag- av. en vrijdagav.) zondag morgen van 10-12 u. KON. NED. NAT. HIST. VERENI GING, Moreelsestr. 8, telef. 18218. donderdag 25 november (in de Trop. Landb. School) De vier jaargetijden, dia-avond, aanvang 20 u. vrijdag 19 november (boven zaal Ho tel Royal) Ijsbergen in de kou, dia- en filmavond, aanvang 20 u. V.V.V. Deventer, Stationsplein 2, te lef. 162000. ANWB Routes a f 1,— be schrijving bergkwartier, a f 0,50. EN SINTERKLAAS KOMT DIT JAAR IN DEY'ENTER AAN OP ZA TERDAG 4 DECEMBER OM 9.15 u. ALMELO. Y'arossieau: do t.e.m. wo: Blue Mo vie 18 jr. zaterdagnachtfilm: (23.15 uur): Kom. maar wijfje 18 jr. zondag-matinee (14.30): Sledge de Killer van het Wilde Westen. 14 jr, AANVANGSTIJDEN: do t.e.m. wo: 14.30 en 20.00 uur. za.: 18.45, 21.00 en 23.15 uur. zo.: 14.30, 16.45. 18.45 en 21.00 uur. Cinema Palace: do t.e.m. wo: Josep hine Mutzenbacher 18 jr. AANVANGSTIJDEN: do. t.e.m. wo.: 14.30 en 18.45 en 21.06 uur. zo.: 14.25, 18.45 en 2*.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 3