Burgerij in verzet tegen van bebouwing van Beuseberg Geen snelheids bererking Parallelweg Holten-Rijssen FRAAI RESULTAAT HOLTEN 3 VAN Achttienhonderd deelnemers aan de heidewandeltocht II20 Voorlopig actie-comité opgericht De Zwemkampioenschappen van „Den Noordenbarg Een onverantwoordelijke saak 'Iaar HART VOOR! Geslaagde dag voor ,,De Trekkers Zaterdag 11 september fokdag van ..Holbatheo" lollen ontvangt Hector Kolschool hield geslaagde viswedstrijd in Lelystad Hoorzitting op 14 september Senioren-tournooi V. V. Almelo Damesvoetbal in Holten V oetbalprogramma „HGK" Nieuwe leden hartelijk welkom NOOIT DOOR mgste was 2 jaar Vrijdag 3 september 1971 13 De junioren van „De Trek kers" gaan hier met nog een ander groepje door hos en heide op de Holterherg, in hun nieuwe wandelkostuumpjes. Mars" Borne, 158 pnt Adspiranten, 4e klasse: 1. „Kinder vreugd" Apeldoorn, 160'/° pnt. 2. „Tukke'rt" A. Almelo, 159'/; pnt, 3. ex wquo: „Kerkelanden" C. Almelo en „Hengeler Esch", Hengelo, 158 pnt. 4. ,,De Jeugd", Hengelo 1521/a pnt. Adspiranten niet aangesloten bij N-U.W.: 1. „Haar Tippelaars, Gorin- chem, 170 pnt. „Jeugdland", Meppel, 165' pnt, 3. ..Jeugdland". Meppel" 159": pnt. 4. „Woudenberg". 1481/» p. go. „Vlug en Lenig", Okkenbroek, 158 pnt. 6. Vlug en Lenig" „Okken broek" 155'/: pnt. Scholen: 1. „School m.d. Bijbel", Hol ten. 2. 157' pnt. School m.d. Bijbel, Holten 156'/: pnt. De fokkers in onze zuid-westhoek en gedeeltelijk centraal Overijssel Hebben zich vereniging in „Holba theo", Holten, Bathmen en omgeving. Deze omgeving dient men ruim te nemen, zodanig dat hier niet een lo kaal gebeuren zich afspeelt doch reikt naar verdere horizon. Geleidelijk heeft dit gebeid zich ontwikkeld. Aan deze ontwikkeling heeft Holbatheo ze ker een glorievol aandeel geleverd. Zo'n fokdag geeft niet direct resulta ten te zien, dat kan niet, maar door de jaren heen kan men zo heel goed en duidelijk de opgang volgen. Jaren zijn voorbij gegaan en terugziende daarop vraagt degenen, die deze ont wikkeling van nabij heeft kunnen volgen, hoe kan het! Laten we nu eens éénmaal uit de school klappen. Er was een tijd, dat wij in Schalkhaar wél eens bij de stamboekkeuringen wat door de vin gers moesten zien. De werkelijk heel beste merrries waren er wel, doch zij bloeiden als orchideën tussen de mei bloempjes. En nu? Overijssel mag slechts ze ven merries naar de nationale ten toonstelling te Utrecht sturen. Direct dient gezegd te worden, dat alle an dere provincies hetzelfde aantal mo gen zenden, dus geen achterstelling van onze fokkerij. Maar nü komen van de zeven uitverkoren merries er vijf uit het gebied, dat door Holba theo wordt bestreken Het beste be wijs, dat hier is gewerkt, niet door de grote trom te roeren, doch geleidelijk aan, bewust strevend naar omhoog. Van dit alles zal 11 september getui gen. Een fokdag, die men moet hebben meegemaakt om die eenvoudige, toch zo sfeervolle onderlinge strijd te kun nen voelen. Met eenvoudige middelen weet men hier zoveel te bereiken, dat veel echte enthousiaste buitenstaan ders een groot hippisch gebeuren voorbij laten gaan, om hier te kun nen zijn. G.A.R.N. van ;sfondi te Ik eer ten. moge tot nu de te ie ruil' eerste wedstrijd van de compe- wordt direct al een bijzonder e opgave voor de rood-zwarten. Hector is zeker een van de vin- e concurrenten, gezien de wed- in Goor van het vorige ja; jkoiW hopen, dat geen supporter ont- aant sn zal om de jongens aan te »ndag HoltenHector, voorwedstrijd de damesontmoe- PuckUD Weerselo 13 uur), eze gfjHftal zal worden geformeerd uit coni|''gende 14 spelers: D. Pasop, J. ;(rin, B. Paalman, G. Paalman. J. voort, W. Kaiser, G. Brands, W. ■estErs' J- Beltman, B. Knapen, Joh. klaas, J. Soer, W. Reilink. A. edstrijd begint om 14.30 uur. De 'rtersvereniging zal weer de ge- elijke verloting organiseren, om 'S voor het juniorenwerk aan te Zestig leerlingen van de O.L. Kol school werden zaterdag naar Lely stad gebracht voor de jaarlijkse vis wedstrijd. Bij het winkelcentrum al daar werden de twintig auto's opge wacht door de Rijkspolitie, die ze in optocht naar het „stekkie" bracht. De weersgesteldheid was echter niet zo geweldig, zodat grote vangsten uitbleven. Toch wisten vier kinderen nog iets aan de haak te slaan. Dit waren: Behalve vanuit de gemeente raad met name van de zyde van het raadslid, de heer W. ten Berge - rijst er nu ook verzet bij een aantal ingezetenen te gen de plannen van het gemeen tebestuur tot gedeeltelijke be bouwing van de Beuseberg. Er is een voorlopig actie-comité gevormd, bestaande uit de da mes M. ter Borg, F. M. ter Doest-Bos en T. Sijtsema-Tesch en de heren G. S. E. Vegter, R. Populier en K. Stoop. Het heeft zich met een oproep tot de bevolking gericht, waarin o.m. ge zegd wordt, dat deze plannen zich reeds in een vergevordzerd stadium bevinden en dat door deze plannen de schoonheid en het leefklimaat van Hólten dermate worden aangetast, dat dit voor de toekomst onherstelba rè gevolgen zal hebben. Holten zal dan een plaats zijn, ingekapseld door twee grote verkeerswegen, zonder mogelijkheden tot rustige wandelin gen en het genieten van ons unieke natuurschoon. En dit terwijl er veel betere mogelijkheden zijn om aan de nodige uitbreidingsplannen tegemoet te komen, zonder dat daardoor ons levensgeluk wordt aangetast. Het voorlopig actiecomité roept de ingeze tenen met klem op tot het bijwonen van de hearing, die op dinsdag, 14 De leider van de Haar tippe laars" uit Gorinchem neemt een van de grote bekers in ontvangst voor zijn adspiranten, die eerste werden in hun afdeling. Hengelo, 160 pnt, 2. .E.B.W.V.', 158'/: pnt. 3. „D.T.V.A.", Deventer 157 pnt. Junioren niet bij de N.U.W. aange sloten: 1 „Jeugdland", Meppel, 168 pnt. Scholen, 15 km: 1. School m.d. Bij bel, Holten 158'/: pnt. 2. School m.d. Bijbel, Holten, 157 pnt. 3. School m. d. Bijbel, Holten 15C1 - pnt. Adspiranten, le klasse: 1. „Vier sprong", Den Hulst. 169 pnt. 2. ..Noor den". Zwolle, 167 pnt. 3. „Sluilers- veld", Almelo, 1631/: pnt, 4 ex Equo: „V.O.K." Almelo, 162 pnt. en „de Riet". Almelo", 162 pnt. Adspiranten, 2e klasse: 1. „Nooitge- dacht", Borculo, 163 pnt, 2. „W.I.O. S." A. Hengelo, 161 pnt. 3. „Merels", Almelo, 4. ex Equo „Lindenhof". En schede, 159V: pnt. en „S.O.S.", A. Wezep, 159'/: pnt. 5. ex Equo: „Wan delvreugd" Hengelo en „Stadsveld" Enschede, 159 pnt. Adspiranten, 3e klasse: 1. „Tempo, DMG, Diepenheim. 162 pnt. 2. ex equo: „W.I.O.S." B. Hengelo en „As sendorp, Zwolle. 161'/: pnt. 3. „E.B. W.V." A. Borculo, 159 pnt. en 4 „Op Op donderdag 26 augustus hield Den Noordenbarg haar jaarlijkse zwemwedstrijden in het zwembad „Twenhaarsveld". Het was prachtig weer en er werd hard gestreden om een zo goed mogelijke tijd te zwem men. Na afloop van de wedstrijden werden de „plakken" door de direc teur van dé huishoudschool, de heer Cammeraat uitgereikt. Uitslagen: A. schoolslag 14-15 jaar 1. Gerda Boode: 2. Ria Leeftink. Schoolslag 12-13* jaar: 1. Willy Kap- pert; 2. Willy Paalman. B. rugslag 14-15 jaar: 1 Ans Bos: 2. Gerda Boode. Rugslag 12-13 jaar: 1. Gerda Meijer; 2. Riek Veneklaas. C. vrije slag 14-15 jaar: 1. Ans Bos; 2. Rina Paas. Vrije slag 12-13 jaar: 1. Riek Vene klaas: 2. Willy Paalman De wisselbeker, die voor het eerst De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen GFC 3 welke verdiend werd ge wonnen door Holten 3 met 2-0. Jam mer dat rechtsbuiten J. H. KI. Tee- selink zich moest laten vervangen (enkelblessure) door A. Boode, welke speler later zou uitgroeien tot de held van dit toernooi, door vakbekwaam een strafschop uit zijn doel te ranse len. De tweede wedstrijd ging tegen Nijverdal 2. Dit werd een zeer fraaie wedstrijd, met als resultaat 0-0. De laatste wedstrijd ging tegen TVC 2. Matige wedstrijd, welke gewonnen werd door Holten 3 nvet 2-0. Straf schoppen moesten nu de beslissing brengen wie naar de volgende ronde ging, Holten 3 of Nijverdal 2. Maar ook hier was Holten 3 duidelijk de sterkste, want alle 3 strafschoppen werden even fraai ingeschoten. De volgende spelers schoten raak H. Hoeve, H. J. Hoefman, J. W. Vene klaas. Hierna werd gespeeld tegen Al melo 5 met als resultaat 0-0. Direct hierna werd gespeeld tegen KOSC 5, welke wedstrijd met 2-0 werd verlo ren. Toen moest Almelo tegen KOSC 5, welke door KOSC 5 werd gewon nen. Dus opnieuw strafschoppen, nu tussen Almelo 5 en Holten 3, maar opnieuw waren het de roodzwarten die beter schoten dan die Almeloërs. H. Hoeve, Wilco Veneklaas tilden Hol ten 3 op de 2e plaats. gewonnen kon worden, werd ver overd door klas 3tb, die een halve seconde voorsprong had op klas 3 Ta. Het winnende team bestond uit: J. Nikkels; A. Haverslag; R. Rietman; G. Meijer; 't Bos en A. Rosman. Zondagmiddag 5 september zal het damesvoetbal haar intrede doen in Holten. Als voorwedstrijd voor de competitiewedstrijd HoltenHector zal er dan een wedstrijd gespeeld worden tussen de dames elftallen van Puck Deventer en UD Weerselo, aanvang 1.15 uur. UD is kampioen van de Twentse damescompetitie. Puck heeft alle wedstrijden - behalve tegen het Nederlands elftal (0-2) voor 18.000 toeschouwers - gewonnen. De eerste wedstrijd (14 dagen geleden) tussen Puck en UD eindigde in een 2-1 overwinning voor de Deventer da mes. De tweede ontmoeting a.s. zon dag belooft wederom een spannende wedstrijd te worden. Als speciale attractie dient nog opgemerkt te wor den dat drie Holtense meisjes deel uitmaken van het. Puck-elftal dat ver der met drie internationals speelt. Programma voor a.s. zondag: 10 u Rijssen Vooruit 1Holten 2 (neder laagwedstrijd); 10 uur Holten 6 Markelo 5 (Meermanskamp) (Rijs- senseweg); 13.15 uur Puck (Deven ter)UD (Weerselo) damesvoetbal; 14.30 uur HoltenHector. Programma voor a.s. zaterdag: 15 uur Blauw WitHolten 3; 17.30 uur Holten 5Holten 7 (Meermanskamp) Junioren en pupillen: 9.30 uur BI. Wit El—Holten E2; 10.30 uur Blauw Wit Dl—Holten D2: 13 uur Holten C2 —GFC C2; 14 uur Holten Cl—Blauw Wit Cl; 15 uur Holten B2—GFC B2; 16.15 uur Holten BI—Blauw Wit BI. De wedstrijden Enter Vooruit Al Holten Al en Holten D2GFC D- zijn helaas afgelast. september, 's avonds om 19.30 uur gehouden wordt in Amicitia. Waar het actiecomité haar inzich ten aan ontleent is ons niet duidelijk, want zelfs het gemeentebestuur was dondtrdagmlddag, blijkens 'n medede ling van de gemeentesecretaris, de heer G. J. Langenberg, nog niet in het bezit van het ontwerp-bestem- mingsplan voor de Beuseberg, zoals dat door de stcdebouwkundige Ir. Ha- jema uit Assen, na veelvuldig overleg met b. en w. en hun deskundige, de directeur van gemeentewerken, is vastgesteld Het is overigens nog een volkomen open zaak, waarin de be volking nog alle inspraak zal krijgen. Zij kan zich van 7 tot en met 14 sep tember (niet op zaterdag en zondag van 9 tot 17 uur en op 10 sepember bovendien van 19 tot 21 uur een in zicht verschaffen van het ontwerp- structuurplan Holten en het ontwerp- bestemmingsplan „Beuseberg" in een lokaal achter de Gereformeerde kerk (ingang onder de toren), waar de stukken ter inzage liggen. Bovendien wordt de mogelijkheid geboden tot het verkrijgen van eenHuiaeenlearrDOs lichting op de plannen op 9 en 10 sep tember, van 14 tot 16 uur. Dinsdag 14 september, 's avonds om 19.30 uur volgt dan een openbare hoorzitting in zaal Amicitia. Daarin zullen de plan nen worden toegelicht, terwijl een ie der de gelegenheid wordt gegeven tot het stellen van vragen en het maken van opmerkingen. Het gemeentebestuur zal alle infor matie vrschaffen en openheid betrach ten, die noodzakelijk geacht wordt, zei de heer Langenbarg. Wij hebben de indruk, dat het ver zet voornamelijk gericht is tegen de aantasting van de Zuurberg met d'e daarvoor gelegen enkgronden, maar die zal buiten de bebouwing blijven, zoals wij konden constateren. Op 14 september zal alles wel uit de doeken komen. Het „Holtens Gemengd Koor" heeft versterking nodig van een aantal da mes en heren en wel in de eerste plaats van mannenstemmtn. Indien enigszins mogelijk wil „H.G. K." het volgende jaar weer „concour sen" en het is mede met het oog hierop dat de zanggelederen versterkt moeten worden. De wekelijkse repe tities onder directie van de heer J. K. Warmink te Goor worden gehouden op maandagavond 20.00 uur in het oude gymlokaal achter de Algemene Bank Nedterierrrd. Nieuwe leden- "zal men daar graag inschrijven. De heer Wiggers (AR) had in de vorige week dinsdag gehouden raadsvergadering nogmaals de vraag gesteld, waar blijven de 50- km. borden op de parallelweg naar Rijssen. De voorzitter deelde mee, dat Rijkswaterstaat geen snelheidsbe perking invoert als er geen ongevallen voorkomen. De heer Van Schoten (BP) verklaarde niet te begrijpen, dat er eerst ongelukken moeten gebeuren. Er wordt met grote snelheid op deze parallelweg gereden. De heer Nijkamp noemde het een volkomen onverantwoordelij ke zaak. De heer Wiggers wees er nog eens op, dat deze weg toch bestemd is voor langzaam verkeer. Door geen borden te plaatsen geeft men toch gelegenheid om de mensen te bedreigen. De voorzitter zegde toe nog eens te zullen nagaan wat kan wor den gedaan. In een uitvoerige toelichting bij de mededelingen zeggen burgemeester en wethouders, die de bewoners ter besparing van kosten in verband met de toch al hoge huishuren in „De Haar" hun tuintjes zelf zouden wil len laten onderhouden, dat uit. een enquête gebleken is, dat het grootste deel van de bewoners er de voorkeur aan geeft, dat de tuintjes door de ge- meente worden onderhouden! Voor de bejaarden ligt dit anders, aange zien deze voortuintje behoren bij de stroken gemeentelijk groen. Deze ko men voor rekening van de gemeente, hetgeen geen consequenties mag heb ben voor andere woningen. Grondaankoop Van de heer J. Aaftink werd aan gekocht grond met opstallen aan de Tuinstraat, 1425 m2 voor f 61.300, terwijl een bouwperceel aan hem ver kocht werd groot 450 m2. Aan de N.V. Gedo werden verkocht resp. 1780 m2 en 2320 m5 in „De Haar" voor resp. f 65.000,- en voor f 80.000,-, aan J. Rullmann te Voor burg in het villaterrein „Look" 1800 m2 voor f 42.658,-, incl. aanleg electra en gas en B.T.W., aan N.V. Bouw- ontwikkeling Mij. Vincent 5 percelen in „De Haar", groot 270, 610, 490, 450 en 390 m2 voor f 7.714,-, f 17.000,- f 14.500,-, f 13.000,- en f 11.500.- en aan de heer G. Meesterberends een perceel bouwterrein in „De Haar" voor f 13.500,-. Bij de vaststelling van de huur voor perceel Holterbroek 27 vroeg de heer Nijkamp, wat B. en W. van plan zijn. De voorzitter antwoordde, dat het op den duur verdwijnen moet. Het is vol gens de architect niet te handhaven o.a. in verband met de bouw van een school. Voor de jeugd zou het te be perkt zijn in verband met lawaai voor omwonenden. Het college wil zich niet binden, dat het moet blijven staan. Aan de fa. J. W. Klein Horstman en Zn„ werd het bouwrijp maken van fase III van het plan „De Haar" on derhands opgedragen voor de som van f 135.997,-. De raad had geen bezwaar voor het ophalen van gestorven pluimvee waarover wij reeds uitvoerig hebben bericht een krediet te verlenen van f 420,-. Er zit een risico in, dat het f 840,- wordt, verklaarde de burge meester, wanneer de minister pluim vee niet onder Destructiewet brengt. Bij het verlenen van subsidie ter bevordering van de milieuzorg, waar voor 1 cent per inwoner voorlopig zal worden gegeven, bracht de heer Bos- scher nog even het huisvuil ter sprake waarover in Dijkerhoek was gepraat. Wethouder Klein Velderman wees er op, dat men tot versterking van het ambtelijk apparaat in deze moet komen. Men zal trachten, na overleg met de andere deelnemende gemeen ten op 1 januari 1971 te starten. Het geval moet nog in cijfers vertaald worden. Er zijn prioriteiten. Eerst moet de begroting 1972 komen. Bij het voorstel tot aanvragen van rijksvoorschotten en rijksbijdragen voor 301 woningen stelde de heer Kaan de huren aan de orde waarvan aanvankelijk gezegd werd, dat zij plm. f 2000,- p.m. zouden gaan be dragen. Er is een differentiëring op inhoud en zal waarschijnlijk zo wor den verklaarde de burgemeester 148 van f 221,- - f 229,-; 55 van f 246,- - f 265,-; 54 van f 232,- - f 247, en 44 van f 259,- - f 284,-. Het bouwvoorschot zal f 12.208.061,- en de rijksbijdrage f 2.240.011,- be dragen. Na enige discussie over de al of niet bruikbaarheid van de gege vens over twee jaar ging de raad ac- coord met een bedrag van f 7.718,-. Wij moeten in de pas gaan lopen met andere gemeenten zei de burgemees ter, de gewestvormmg tendeert daar naar. Uitbreiding scholengemeenschap Het is dan eindelijk zover zei de burgemeester, dat de minister de kos ten voor zijn rekening neemt. Wij dachten, dat het een goede zaak was. Er wordt een bouwteam gevormd waarin zowel de architect, de tech nici als de leerkrachten zitting zullen hebben. Begin september komt het Informatiecentrum naar Holten. Ook zitten hier de gymlokalen in zei de burgemeester op een vraag van de heer Kaan. Tegenwoordig voegt men geen be roepsonderwijs meer bij het voortge zet onderwijs verklaarde de burge meester op een vraag van de heer Bosscher, of straks ook de huishoud school hierin komt. Als we een Atheneum krügen, moe ten we weer met het water naar de dokter merkte mr. Enklaar nog op. De heer Kaan vroeg of de gedach ten van de architect ook uitgaan naar lokalen ten nutte van de gemeen schap b.v. handenarbeid, een ruime aula en dergelijke, onder andere het houden van examens. De burgemeester antwoordde be vestigend. Men zal overgaan tot de z.g. prikmethode. Voorts overdag aula. 's avonds b.v. dorpshuis. Ook het sportveld hoort erbij, daar komt een apart bedrag voor deelde de burgemeester nog mede. Momenteel is de situatie, dat er 800 leerlingen zijn en 50 leraren. Het bedrag van f 22.800,- werd door d« raad gaarne gevoteerd. Het was zaterdag in Holten een bijzonder mooie en geslaagde ag' voor de wandelsport. Niet minder dan achttienhonderd wande- lars namen deel aan de door de W.S.V. „De Trekkers" onder uspiciën van de N.U.W. georganiseerde en reeds traditie geworden eidewandeltocht. 36 verenigingen met 65 groepen en bijna vijf- onderd individuele deelnemers gingen 's mórgens en 's middags an start vanuit gebouw Irene aan de Boschkampstraat, waar het artbureau was gevestigd en het een drukte van belang was, Doral toen tegen de avond daar de groepen, die beoordeeld waren eworden door de jury, correct wandelend arriveerden. ..oren. le klasse: „Nooden". Zwol len 1)72 pnt„ 2 „Shjïtersveld". Alme- 170"? pnt„ 3. „Kerkelanden". Al- 169'/? Dnt 4 „de Riet" Almelo, pnt., 5. „Stadsveld". Enschede, pnt. oren, 2e klasse: „V.O.K." Al- -s vac :haps| t vaar gehoc :oals le prijs: Theo Kase met een voorn van 23Vs cm, goed voor een beker en een prachtig schepnet, dat door de Bouwhal beschikbaar werd ge steld. 2e prijs: Janneke Bronsvoort met een baars van 18 cm, gouden medail le. 3e prijs: Janneke Gerbers met een paling van 27 cm, zilveren medail le. 4e prijs: Wim Meijer met een pa ling van 22 cm, bronzen medaille. De begeleiders en de kinderen wer den voorzien van koffie en limonade. Alle lof hiervoor verdient één van de moeders, mevrouw Werkman, die de kantine kampeertent uitstekend be heerde De prijswinnaars van de vis- wedstrijd. Van links naar rechts Theo Hase, Janneke Gerbers, Janneke Bronsvoort en Wim Meijer. jongste deelneemster was 2 Het was Hanneke Kroeze, van )e Vrolijke Tippelaars" uit Deven- die met nog zo'n groepje hum- Is aan de 5 km meedeed. De oud tippelaars van Mans Hofstede Nijverdal, 67 jaar, die altijd op- lt door de gele klompen waar hij loopt en die nooit bij een wandel- ht ontbreekt. De W.S.V. „Wouden- was er met vier groepen sa- ;n 51 deelnemers. Gorinchem was rtegenwoordig met twee groepen, nen 52 tippelaars. Een uitsteken- indvuk maakte een peleton van e Reserve Gemeentepolitie van ichede. Verder kwamen de deel- ners uit alle delen van de provin- en uit de Gelderse Achterhoek. 1 fleurige stoet van wandelende iepen trok vanuit het dorp, vro- r;zingen<i via de Holterenk, met i prachtige panorama over het p, naar de bossen en heidevel- rop de Holterberg. Het was een :onder fraai gezicht al die wan- laars in hun veelkleurige costuum- ts. Men had. omdat men al vaker 'Holterberg als route gekozen had, h nog weer nieuwe gedeelten in- iast. Iedere groep had een verplich- mst van een half uur in de kan- an de Camping „De Holter- k Tkg", waar dan ook een grote druk- heerste en het een komen en gaan 1 van de verschillende leeftijds- tepen. De politie verleende 's mid- tegen de avond assitenlie ersteken van de drukke ver- Muijrsweg door het dorp. De E.H.B.O. de gehele dag present, maar be- ifde nauwelijks hulp te verlenen, dat hel prachtig wandelweer was er geen blaren te prikken waren, waren vier routes van resD. 5 25 km. die gedeeltelij G: ?s dezelfde wegen geleid werden, ar waarvan de verste afstanden meeste bloeiende heide te zien gen. De deelnemers waren dan bijzonder enthousiast over het- n hun geboden werd en over de fecte organisatie, waar voor veel ;n van „De Trekkers" en andere ters zich ingezet hadden, oorzitter G. Voortman en secre- peelf ;S> g Schreurs, reikten in Irene prijzen uit, waarbij zij dank brach- aan de politie, E.H.B.O. en al- zocjmedewerkers. Zij reikte vier gro- iekers uit als eerste prijs n.l. bij Kerk senioren le kl. aan „Ons genoe- ptem!" uit Almelo en „Twente" uit En- Zan sde, die allebei 174Vj pnt. verwier- aan de le kl. junioren „Noor- Zwolle met 172 pnt. en aan de piranten niet aangesloten bij de i.W. „Haar Trippelaars" uit Go- hem met 170 pnt. Ook andere ai swinnaars ontvingen en beker, juryleden traden op de heren iijland. Enschede, Schroder, Alme- Di n F. Rouw uit Apeldoorn, terwijl technische commissie van de vertegenwoordigd was door heer C. H. Prins uit Enschede, uitslagen waren: loren, le klasse: 1 ex equo „Ons oegen". Almelo 174V: pnt. „Twen- Enschede 174": pnt. 2. „Stads- i", Enschede 173'/: pnt. en 3. »rdcn" Zwolle 172'/: pnt. ioren, 2e klasse: 1. ..Assendorp", ille 168'/: pnt. 2. „Lindenhof" En- de 168 pnt. oren, 3c klasse: „D.T.V." De- 168 pnt. Niet aangesloten bi.i N.U.W. „Madecö" Mariënberg pnt. ioren 15 km: „W.I.O.S", Borcu- pnt. Semi Overheid: Reser- gemeente politie, Enschede. 169 16 s melo, 165 pnt. „Op Mars", Borne, 164'/': pnt., 3. „Ossenkopelerhoek", Almelo", 162l/: pnt. Junioren, 3e klasse: „Nijverdal ten Cate", Nijverdal 169 pnt„ 2. „De Trekkers". Holten, 168 pnt.. 3 E. B. W. V.", Borculo, 166'/s pnl„ 4. „S.O. S. „Wezep, 166 pnt, 5. „Kinder vreugd", Apeldoorn 162'/: pnt. en 6. „Nooitgedacht" Borculo. 160'/: pnt. Junioren, 4e klasse: „Hengeler Esch

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 3