Waar gaat u heen? A. Bieleman prolongeerde Koningstitel" Honderd jaar O.L.M., veertig jaar Ned. Bond van Plattelandsvrouwen V.V. V.-vakantieprogramma Voorzitter Jonkhans onderscheiden The Continental Singers in Nederland Veiliger skiën door Teflon Technisch Ambtenaar voor de recreatie Inzate onroerende goederen Mooie successen Grote deelname „Zeskamp" op 7 augustus Een unicum hij het vogelschieten Onze aardappel en onze gewoonten Vrijdag 23 Juli 1971 .i HOLTEN Ondanks het uitgebreid programma van de 17e Holtense Braderie, blijft het VVV-vakantieprogramma ge handhaafd. Het zeer groot aantal vakantiegangers, dat mo menteel in Holten vertoeft, heeft dus een zeer grote keuze in verstrooiingsmogelijkheden, die men wel zal weten te waar deren. Van de diverse mogelijkheden werd ook deze week weer een druk gebruik gemaakt ZATERDAG 24 JULI: 19.00 uur: Optreden Boerendansgroep „De Larense Schotsers" op Kalfstermansweide. 19.30 uur: Verkiezing Braderiekoningin 1971 20.00 uur: Groot Popfestival m.m.v. „The Buggies" in Kalfstermansweide. MAANDAG 26 JULI: 14.00-16.00 uur: Bezichtiging Manége Beltman, Mar- keloseweg 8. Men kan een kijkje nemen in de stallen, in de manége en wat gebruiken in de foyer. De toe gang is vrij. 20.00 uur; „The Metro Magic Show", 2l/z uur cabaret revue-show met Jackie Schram, Gonny Baars en vele anderen in de grote tent op Kalfstermansweide. (Zie Braderie-programma) DINSDAG 27 JULI: 14.30 uur: Opening Braderie, kinderprogramma in grote tent op Kalfstermansweide. Ballonwedstrijd. 14.30 uur precies: Bezichtiging kaasboerderij Fam. Cats, met uitleg kaasbereiding. Beuseberg 63, weg Holten-Laren voor viaduct over E-8 links afslaan. Met proefje kaas kosten f 1,per persoon, kinderen tot 14 jaar 50 cent. WOENSDAG 28 JULI: 14.00 uur: VVV-heuvelrugrit per touringcar over de Holterberg en Haarlerberg, met kote wandeling naar prachtige uitzichtpunten op de Nijverdalseberg. Kos ten f 3,50 volwassenen, kinderen f 2,25. Opgave en betaling aan WV-kantoor. 12.30 uur: Springconcours (individueel) prov.( kam pioenschappen landelijke rijvereniging op Erve „Twenhaar", Rijssenseweg, van de Bergruiters. 19.00 uur: Autocross M.A.C. „De Holterberg" in het Kolcomplex tegenover het slachthuis. Spannend. 14.00 en 15.00 uur: Bezichtiging en rondleiding pluim- veebedrijf Barveling, Borkeld 80. Ontwikkeling van ééndagskuikens tot eierproduktie. Er wordt een klei ne vergoeding gevraagd. 20.00 uur: Sallandse avond in feestzaal Hotel Vosman m.m.v. het Saturnus Quartet. Entree f 2,50 incl. koffie. 20.00 uur: Dansavond in de kantine van camping „De Haspel" Markeloseweg. Echt voor jongelui. Leuke 'verlichting. DONDERDAG 29 JULI: 6.00 uur v.m: VVV-ochtendwandeling onder het mot to „Zwerven door de Holterberg" Vertrek vanaf WV-kantoor. Deelnameprijs f 1,25 per persoon. Op de helft van de tocht wordt koffie aangeboden. Op gave tot en met woensdag 28 juli, sluitingstijd kan toor, telefoon 1533. Kans om wild te zien. 21.00 uur: Jennekesmarkt rond de oude Dorpstoren. Prijzen 50, 25, 15 en 10 gulden voor de eerst aanko mende paren. 14.30 uur precies: Bezichtiging kaasboerderij (zie on der dinsdag). VRIJDAG 30 JULI 14.30-18.00 uur; Warenmarkt in het centrum van het dorp (Kerkstraat)Gezellig markten met als slot een gezellig zitje op een terrasje. 20.00-21.30 uur: Rondleiding met natuurfilm in mu seum „Piet Bos" op de Holterberg. Kees Bos is een gezellig causeur, die veel kan vertellen over de fauna der omgeving. ZATERDAG 31 JULI: 12.30 uur: Groot springconcours prov. kampioenschap pen landelijke rij verenigingen met alle top-ruiters uit de provincie Overijssel. 19.30 uur: Groot Popfestival ter afsluiting Braderie in de grote tent op Kalfstermansweide m.m.v. „The Fer rari's". Alle vermakelijkheden op het Braderieterrein zijn van dins dag tot en met donderdag vanaf 14.00 uur geopend. landse huisvrouw hoog genoteerd. Diezelfde Nederlandse huisvrouw stelt overigens hoge eisen. Zij wenst een aardappel met een gladde vorm zonder putten, een goede smaak. Aan deze eisen voldoet vooral de Lekker- lander, die men zou kunnen noemen, de moderne aardappel met de ou derwetse smaakt. Voorlichting over ,,de aardappel" blijft noodzakelijk, want het genieten van een aardap pelmaaltijd begint bij de juiste keu ze van de soort. De plannen om strengere veilig heidsnormen voor skiverbindingen in te voeren hebben geleid tot ontwikke ling van ,,Kandahar"-skibindingen, uitgerust met een grondplaat van Teflon FEP fuorkoolstofhars. Zoals de directie van Société Reuge in Ste Croix (Zwitserland) verklaart, zullen de nieuwe normen eisen dat veilig heidsbindingen zich in noodgevallen met een hoge mate van regelmaat en betrouwbaarheid openen. Bij een val tijdens net skiën worden de bindingen aan allerlei krachten blootgesteld, zo als druk, zijdelingse draaikracht en wrijving. Om het vrijkomen van de skischoen in zijdelingse richting te verzekeren moet de wrijving tot een minimum worden teruggebracht. Dit bereikt men door het gebruik van een grondp'.aat van Teflon FEP, dat een zeer lage wrijvingscoëfficiënt heeft. De plaat van gekleurd FEP hars is 1 tot 2 mm dik. Skiverbindingen waar in Teflon de conventionele metalen platen vervangt, zijn voor het eerst op de markt gebracht in de winter van 1970 - '71. De nieuwe normen werden vastgesteld door de „Schwei- zerische Beratungsstelle für Unfall- verhütung" en het in Duitsland geves tigde Internationale Comité voor Ski veiligheid, IAS. In deze tijd waarin we ook in de land- en tuinbouw worden geconfron teerd met een sterke en snelle ont wikkeling, speciaal op het gebied van de schaalvergroting, is het de taak van de overheid de hieruit voort vloeiende strukturele veranderingen op de juiste wijze te begeleiden. De minister van landbouw en vis serij, ir. P. J. Lardinois. sprak 19 juli j.l. in de Buiten Sociëteit te Zwol le ter gelegenheid van het honderdja rig bestaan van de Overijssels Land bouw Maatschappij en het veertig jarig bestaan van de afdeling Over ijssel van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen. De bewindsman noemde als over heidsmaatregelen bij de begeleiding van bovengenoemd proces o.m.: het verruimen van de keuze mo gelijkheden voor hen, die de land bouw verlaten, d.m.v. het bevor deren van ander werk niet te ver van hun woonplaats en aan gepast onderwijs, een goed saneringsbeleid, zodat ouderen hun bedrijf kunnen beëin digen vóór zij de 65-jarige leef tijd hebben bereikt, goed onderwijs, onderzoek en voorlichting voor hen, die in de land- en/of tuinbouw werkzaam blijven, vergemakkelijking van de finan ciering voor vergroting van hun be drijven. Voor vergroting en versterking van de land- en tuinbouwbedrijven be staan verschillende methoden: d.m.v. het prijsbeleid, door de mogelijkheid tot vor ming van belastingvrije Teserve, waarvan de minister verwacht te, dat de voorstellen hiertoe nog dit jaar geformuleerd zouden wor den, door de in Brussel overeengeko men afspraken t.a.v. het verle nen van rente-subsidies voor ont wikkelingsbedrijven, waarvan hij hoopte dat met .de toepassing in 1972 zou kunnen worden begon nen. Vooral de verzachting van de fi nancieringsproblemen achtte de heer Lardinois van bijzonder belang voor de toekomst, daar de landbouw zich de laatste jiaren heeft ontwikkeld van een arbeidsintensief naar een kapi taalintensief bedrijf. JJ- Volgende week hopen we op dit dubbele jubileum terug te komen en daarbjj de redevoeringen van de heer Jonkhans en mevrouw Boelkens-Maris volledig te publiceren (Red.). De heer B. Breukink, Oranjestraat 65, die onlangs slaagde voor rent meester bosbouw is met ingang van 1 augustus a.s. benoemd tot technisch ambtenaar, le klas, bij de Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, afdeling Recreatie, met als standplaats Lelie- stad. De versierselen behorend bij de benoeming tot officier in de orde van Oranje Nassau worden door ministerir. Lardinois, gespeld op de revers van de voorzitter van de O.L.M. de heer D. J. Jonkhans. Ten overstaan van notaris B. H. Pluimers te Markelo had woensdag middag in café Het Bonte Paard te Dijkerhoek de inzet plaats van de publieke verkoop van het boerenerve Holterbroek 89, thans bewoond door en eigendom van de gebroeders E. en J. M. Klein Teeselink. De zes percelen werden als volgt ingezet: Perceel 1: Boerderij met bedrijfs gebouwen en erf groot circa 0.35.60 hectare door de heer A. J. Uenk te Voorst voor f 43.000. Perceel 2: Weiland grenzend aan perceel 1, groot 1.75.00 hectare door de heer G. J. Breukink te Holten voor f 17.200. Perceel 3: Weiland en kippenhok, grenzend aan perceel 1 groot circa 1.20.00 hectare door de heer G. J. Breukink v.n. voor f 16.000. Perceel 4: Weiland aan do Door lopende Dijk groot 1.24 hectare door door de heer D. J. Schuppert te Hol ten voor f 10.400. Perceel 5: Weiland aan de Door lopende Dijk( groot 1.24 hectare door de heer J. H. Sprokkereef te Holten voor f 11.100. Perceel 6: Weiland aan de Elzen- dijk groot 1.07.40 hectare door de heer J. Teeselink Ezn. te Holten voor f 8500. Totaal der inzet f 160.200. De toeslag zal plaats vinden op woensdag 4 augustus a.s. des namid dags om 2 uur eveneens in café Het Bonte Paard te Dijkerhoek. De ponyclub ,,De Bergruitertjes" heeft op het te Albergen gehouden streekconcours weer een aantal mooie successen behaald. Het achttal behaalde een vierde prijs en ook het viertal werd vierde. Vier en tachtig inschrijvingen, waarvan 79 met auto's en 5 met brommers, werden zondagmiddag ge noteerd voor de oriënteringsrit van de M.A.C. ,,De Holterberg", waaron der zeer veel zomergasten en sport- liefhebers uit de wijde omgeving. De tocht van 48 km ging hoofdzakelijk door het Neerdorp, Espelo, Dijker hoek en vooral langs de mooiste plekjes van de Holterberg. Start en finish waren bij café „De Biester" in de Stationsstraat waar dan ook een enorme drukte heerste want heel veel auto's vervoeren vier personen. De ze niet eenvoudige puzzelrit, zoals uit het opgelopen aantal strafpunten der winnaars blijkt was uitgezet door de leden J. M. Wansink, G. Wansink en W. Steling. In verband met de af wezigheid van voorzitter D. J. Schoo ien, reikte het bestuurslid, de heer J. M. Wansink, na afloop in het club huis .De Biester' de prijzen uit, waar bij hij de deelnemers, controleurs en andere helpers dankte voor hun me dewerking. De uitslag was: Auto's: 1. A. Vloedgraven, Nijverdal, 25 stp.; 2. M. van Zuidam, Twisk (NH) 58 stp. 3 J. K. Langkamp, En- schde. 86 stp., 4. R H. L van Dijk, Havelte, 96 stp, 5. G. A. M Schot man, Dalfsen, 139 stp, 6. L. Rool- vink, Deventer, 140 stp., 7. H. Ool- bekking, Holten, 142 stp., 8. B. Oos terink, Deventer, 143 stp. Brommers: F. Groteboer, Holten, 250 stp. Marike Robers werd met „Ronny 2" tweede in de Behendigheidswedstrijd en bij het Balwerpen werden Paulien Wansink met Sandy, Lianne Feddema met Ronny I en Egbert Prins met Dinar resp. 2e, 3e en 4e. Karin Brou wers werd met Mister Browny bij 't Springen B vierde en Rudi Dekker werd met Arrna bij het Springen L zesde. Bij de caprilleproef werd Marike Robers met Ronny II vierde en Al fred Dekker kreeg met Lisa de 5e prijs. De zes ploegen die op zaterdag 7 augustus hun krachten en behendig heid zullen meten tijdens de zeskamp in Diessenplasweide aan de Larense- weg zijn sinds enkele weken volop in training voor het behalen van 't beste resultaat en de hoogste plaats op het ere-platform. Ongetwijfeld zal er voor dit sportief gebeuren een zeer grote belangstelling bestaan en de organisatiecommissie heeft daarom besloten tot voorverkoop van kaarten met ingang van maandag 26 julii Er zullen enkele tribunes worden ge- Er zullen geen staanplaatsen zijn Er zullen geen staan plaatsen zijn en het aantal zitplaatsen is beperkt. Kaarten zijn tot en met dinsdag 3 augustus of zo lang de voorraad strekt dagelijks verkrijgbaar bij de coach van de Dijkerhoekse ploeg Derk Jansen, D 16 en op woensdag 28 juli 's avonds van 19.30-21 uur. Beuseberg: dagelijks bij H. J. Bal- tes. Beuseberg 11. Dorp-Noord: dagelijks bij Belt- man's Kledingmagazijn, Dorpsstraat. Dorp-Zuid: dagelijks bij Vishandel Jan Reinaardus, Larenseweg 32. Bórkeld-Look: elke dag van 11 tot 12 uur bij W. Veneklaas „Harwich" Look 62 en op woensdag en vrijdag 's avonds van 19.30-20.30 uur. Espelo: elke dag bij de coach van de Espelose ploeg, Henk Slijkhuis, E 31. - - Van 29 juli t.e.m. 6 augustus a.s. zullen The Continental Singers voor de derde maal een bezoek aan Ne derland brengen. In verschillende plaatsen van ons land gaan zij con certen geven en opnamen make voor radio en t.v. Daarbij willen zij voor al proberen kontakt te zoeken met de jonge generatie. Dit interkerke lijk koor en orkëët, dat 40 leden teltj komt uit Californië en is samenge steld uit jonge studenten in de leef tijdsgroep van 19 lót 24 jaar. Zij zijn stuk voor stuk uiterst muzikaal op een niveau vergelijkbaar met onze con servatorium-opleiding. Zij besteden hun zomervakantie met het uitdra gen yan het levende geloof van'de christen door middel van hun pro- gresieve muziek. Hun prögrafnma bestaat uit gospels en spirituals en is gericht op jonge mensen. De geschiedenis van The Continen tal Singers begint in 1963. Dirigent Cam Floria richttë een koor en or kest op met de bedoeling zijn eigen generatie door een eigentijdse „sound" met de oude „message" van het evangelie te bereiken. Gesteund door de vermaarde Ralph Carmicha- el geeft Cam Floria zijn „singer" een professionele training. Zij concerte ren dan ook met enorm veel sukses in de Verenigde Staten. Aangewak kerd door de suksessen groeiden The Continental Singers uit tot een orga nisatie die momenteel vijf koren en orkesten omvat. Zij reizen in een twee maanden durende toernee over de ge hele wereld en dragen op hun eigen wijze, d.w.z. uiterst muzikaal, dyna misch en positief-modern, een prak tisch christendom uit. In 1969 bezocht één van de groepen ons land voor de eerste mdal. Men trad op o.a. in Aalten en Rotter dam. In 1970 trad men op in Utrecht, Roterdam en Scheveningen. De con certen werden door ruim 8000 men sen bezocht. Aan deze suksesrijke vijfdaagse toernee werd o.m. mede werking verleend door Youth for Christ-Nederland, Communicatie-70 Rotterdam en diverse kerken en groeperingen. Na vijf dagen stond vast: Nederland moest langer op het programma staan. Gezien het aantal reakties wordt dit jaar een verdubeling van het be zoekersaantal verwacht. The Conti nental Singers zullen het Nederland se publiek ruimschoots in de gelegen heid stellen hun concerten te bezoe ken. Daarnaast geven zij enkele be sloten concerten, georganiseerd met en voor de geestelijke verzoring van de Koninklijke Lucht- en Landmacht. Een concert door The Continental Singers wil zeggen: na enkele maten gefascineerd zijn, ondergedompeld worden in hun unieke manier van kommunikatie, weggevallen van de grenzen tussen ouderen en jongeren. DEVENTER Films. Cinema, Lange Bisscnopstr., tel. 11100, donderdag 22 t.m. woens dag zö juii You omy nve twice 18 j., douueroag 22 t.m. woensdag 28 jun maunee: Laurel en Haroy uoor diK en aun a.l., vrijdag 23 en zaterdag 24 juii, nachtvst. Voor een paar doliais meer 18 j„ Aanvangstijden: werKdagen 20 u., matinee dagelijks 13.30 u., vrij. 20-24 u., za. 13.30- 18.45-21.15-24 u., zo. 13.3ü-lo.30-18.4o- 21.15 u. Luxor Theater, Brink, tel. 18662, don derdag 22 t.m. woensdag 28 juli Een moordslag met Louis de Funes a.l., zaterdag 24 juli nachtvst. De vrouw en de erotiek 18 jzondag 25 juli matinee: De veroveraars van de Pacific a.l. Aanvangstijden: werkdagen 20 u., za. 18.30-21-23.30 u., zo. 14-16-18.30-21 u. E.D.B. Theater, Smedenstraat, tel. 13615, donderdag 22 t.m. woensdag 28 juli Verraderlijker dan een gif slang 14 j„ vrijdag 23 en zaterdag 24 juli nachtvst. De bastaard 18 j., vrij. 23, za. 24, zo. 25, di. 27, wo. 28 juli matinee: De avonturen van Pietje Bell a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u., vrij. 14-20-23.30 u., za. 14-18.30-21-,23.30 u., zo. 14-16- 18.30-21 u., di. en wo. 14-20 u. Exposities. Openbare leeszaal, Brink, tel. 13506 gesloten. Museum De Waag, Brink, tel. 14556. Antieke keuken, antieke fietsen, zilver, Delfs aardewerk. Openings tijden: dagelijks 10-12.30 u., zondag 14-17 u. Museum De Drie Haringen, Brink, tel. 14556. Antiek speelgoed en kos tuums. Openingstijden dagelijks 10- 12.30 en 14-17 u., zondag 14-17 uur. Goetiek De Rozijnenkorf, Assenstr. 4, tel. 11848, t.m. woensdag 4 aug., Robert jan Schenk met tekeningen en aquarellen. Openingstijden: da gelijks 14-18 u„ vrij. 14-18 en 19-21 u„ zondag gesloten. Galerie Trog-Art, Hofstr. 2, tel. 16733, t.m. eind aug. Jan ten Voorde met objecten. Openingstijden: werkda gen 14-18 u., zondag en maandag gesloten. Muntentoren, Achter de Muren/Zand poort, tel. p.a. VVV Deventer 05700- 16200, t.m. 29 aug. Experimentele ceramiek door jonge kunstenaars ningstijden: dagelijks 10-12 en 14-17 van de „Porceleyne Fles". Ope- u.. zaterdagochtend en zondagoch tend gesloten. V.V.V. Molenstempeltocht, een tocht langs 20 molens in Overijssel en Onze aardappel en onze gewoonten Zoals alle gewoonten, verandert ook het gebuik van het aardappeleten. Voor de 2e Wereldoorlog vormde de aardappel het hoofdvoedsel en het gebruik per hoofd lag ongeveer 170 kg aardappelen per persoon per jaar. Thans, nu vlees, gevogelte, groenten, de soep voor en het toetje na, de aardappel naar de kroon steken, be draagt het eetgemiddelde 80 kg per persoon per jaar. waarvan 15 pet wordt genuttigd in de vorm vanfri tes en chips en andere veredelde vor men. Wel is de aardappel nog steeds van de partij, al zijn de hoeveelhe den dan ook wat geringer. Er is echter nog wat aan het veranderen Voorheen toen de aardappel als hoofdvoedsel werd gebruikt was men over het algemeen kritisch bij de aankoop en wist men vaak de toen niet zo talrijke rassen met. name van elkaar te onderscheiden. Daarna kwam een periode waarin het wel leek dat de interesse voor de smaak wat vervaagde. Thans echter nu er tal van rassen bijgekomen zijn. waar kraak noch smaak aan is. wordt de consumen' kritischer. Men merkt dat overigens ook aan de noteringen, tussen b.v. Malta's en andere Italiaanse of Zuidfranse import. Men merkt het ook aan de belangstelling voor aard appelen afkomstig van Belgische en Nederlandse bodem, welke speciaal geteeld worden voor de Nederlandse consument. Deze aardappelen, waar van Doré en de Lekkerlander in kwa liteit hoog boven alle overige rassen uitsteken, staan terecht bij de Neder- Gelderland. Deelnemerskaarten f 1,50 verkrijgbaar bij VVV Deven ter. Lebuinustoren, Grote Kerkhof, telef. p.a. de heer Huis 12635. Openings tijden: dagelijks 9-12 en 14-17 u,, zondag gesloten. Antiekhuisjes, Onze Lieve Vrouwe Kerk, Grote Kerkhof, vrijdag en za terdag. Aanvangstijden vrijdag 19,- u., zaterdag ongeveer 10.00 uur. Kinderamusement, speelkar door De venter, inlichtingen bij VVV Deven ter, tel. 16200 of bij Centrum Brink 30, 11637. Als een volslagen unicum in de vry lange geschiedenis van het vogelschie ten in Ilollcn heeft de schuttersko- ning va» het vorige jaar, A. Biele man, zijn titel zaterdagmiddag gepro longeerd. Dat geschiedde met het 468ste schot op het terrein op de hoek van de Rijssenseweg en de Markelo seweg, waar de schietvereniging „De Eendracht", dit schuttersfeest orga niseerde. Het was deze keer dus niet .De koning is dood, leve de koning". Keen, de heersende koning onttroon de de vogel en bleef daarmede in het bezit van zyn .schutterskoningschap'. Er bestond overigens voor het ko- ningsschieten, dat om 14.00 uur be gon minder belangstelling dan voor gaande jaren en ook voor de vrije die men voor de zomergasten ingesteld, omdat het konings- sehieten aan ingezetenen is voorbe houden. in verband met de feestelijk heden voor het volgend jaar, bestond iSlechts geringe animo. Het schuttersfeest had een vlot ver- op, aangezien geweren en munitie, beter in orde waren dan het vorige laar. In de traditionele volgorde werd de vogel op de metershoge mast ont luisterd. Als eerste viel de kop door ben schot van Dick Jansen. W. Klein Horstman, ex-schutterskoning van 'n aantal jaren geleden, nam de rechter vleugel voor zijn rekening, G. Ban- link de linker vleugel en Benny Ool- bekkingk de staart. Van zintuigen en ledematen ontdaan,.wachtte het hou ten vogellijf op het genadeschot, dat dan ten slotte onder luid gejuich 'erd toegebracht door schuttersko- 'ing 1970 A. Bieleman. In de gezel schapszaal van hotel Vosman werden 's avonds door de voorzitter van „De Eendracht", Ap Schuppert, met een toepasselijk woord de prijzen uitge mikt, bestaande voor do ledematen Jlt geldprijzen en voor de schutters- toning uit een prachtige beker, met toevoeging van een medaille aan de "nblsketen, die door de schuttersko- gedragen wordt. Ook voor het koningsbal in deze zaal bestond niet de belangstelling, die men verwacht had. Het waren hoofdzakelijk de leden van de schiet vereniging met hun damens, die hier aan deelnamen en door de schulters- koning en de vereniging werden ge- tracteerd. Het samenvallen met de Grote spanning op de ge zichten of de vogel zal sneu velen. braderieweek, zoals dat vele jaren is geschied, zal wellicht de oplossing kunnen zijn .voor meer belangstelling. Schutterskoning A. Biele man prolongeerde zijn titel. Rederij Scheers, Woonschip Eureka, tel. 15914. Deventer-Gorssel v.v. Alle dagen vertrek Deventer 10, 12, 14, 16 u. - Deventer-Olst v.v. Alle zondagen vertrek Deventer 10, 14 u. - Deventer-Lochem v.v. Alle dins dagen vertrek Deventer 10 u., - Deventer-Amhem v.v. Alle woens dagen vertrek Deventer 9 u. - De- venter-Bronkhorst v.v. Alle donder dagen vertrek Deventer 10 u. - De- venter-Kampen v.v. Alle vrijdagen vertrek Deventer 10 u. Avondvaart Deventer-Eefde. Alle za terdagavonden in de maand juli, vertrek Deventer 19.30 u. Vliegveld Teuge, De Zanden, telef. goed weer op za. en zo. tot 11.00 u. 05763-200. Parachute springen bij en tegen zonsondergang. Rond vluchten dagelijks tel. reservering 05712-2341. VVV Deventer, Stationsplein 2, telef. 05700-16200. Openingstijden: dage lijks 9.00-12.30 en 14-17.30 u.. zater dag 10-12.30 u., zondag gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 3