voor C.H.U. Mr Scholten sprak Stekken ter inzage in café „De Poppe" M.A.G. „De flolteiberg stelde uitgebreid programma vast Gratis toneeluitvoering voor bejaarden Ruilverkaveling Holten-Markelo Bekerwedstrijd Hengelo Holten 2-0 „Het Anker F (Holten) leidt in de eerste klas Mutaties in bestuur en sportcommissie Contributie verhoogd ,Bergruitertjes namen deel aan eerste wedstrijddag Evenement voor ponyclub HOLTEN ONTVANGT ZONDAG OSV (Overdinkel) V oetbalpro gramma Holten 4 - Holten 6 3-1 S chietwedstrij den TRIM-RAGE Tijdens jaarfeest Vriendenschaar Biljartbond „Ons Genoegen Vrfödag 19 maart 1971 Mr. W. Scholten aan het woord tijdens de openbare vergadering van de Chr. Hist. Kiesvereniging in zaal Vosman. In het Sportdal vindt zondag de be langrijke ontmoeting plaats tussen Holten, dat vijfde op de ranglijst staat en OSV '31 (Overdinkel), dat als kop loper met een gelijk aantal gespeelde wedstrijden acht punten meer heeft. Zoals zondag in de bekerwedstrijd te gen Hengelo 1 is gebleken zijn de Holtenaren de overwintering - tal van niet gespeelde zondagen - goed door gekomen en zij zullen daar zondag tegen deze sterke koploper zeker blijk van willen geven. Er wordt voor deze wedstrijd dan ook een enorme belangstelling ver wacht, die nog vergroot zal worden, omdat de spelers en supporters van Hector benieuwd zijn of OSV zondag een nederlaag tegemoet gaat. In dat geval hebben de Gorenaren, die de laatste tijd sterk naar voren zijn ge komen nog een redelijke kans om met OSV gelijk te komen. De supporters vereniging zal, in verband met de te verwachten grote opkomst een ver loting organiseren. De opstelling voor zondag is als volgt: Doel: Breukink; achter: Aan- sstoot., Paalman, Markvoort, Brands; midden: Kaiser en Beltman; voor: Veneklaas, Broersma, Anton Reijlink en Bert Knapen. Wisselspelers. D. Pasop en S. Meinsma. De MAC „De Holterberg" organiseert op vrijdag, 30 april (Konin. nedag) een motocross op het prachtig circuit „De Zuurberg" voor 500 cc senioren, 250 cc junioren en zijspannen, junioren. Op zaterdag 27 maart wordt onder auspiciën van de KNVB af deling Oost, de Overijsselrit, betrouwbaarheidsrit en tevens voor- jaarsrit verreden, die meetelt voor het Nederlands kampioenschap en georganiseerd wordt door de motorclubs van Holten en Hellen- doorn-Nijverdal. De start is 's morgens om 9.00 uur in Haarle, waar ook de finish is. In tegenstelling tot voorgaande jaren blijft men ten noorden van de spoorlijn Deventer-Almelo. De rit loopt van Haarle door de noordelijke buurtschappen van Holten door de Hol- terenk en via de Holtarberg, Neerdorp, Koningsbelten, Diepe Hel weer naar Haarle. De lengte is 58 km die door de senioren vier maal en door de junioren driemaal moet worden afgelegd. "Verdei* werden een zestal oriënte- ringsritten en puzzeiritten vastge steld die meetellen voor het dit jaar •nieuw in te voeren clubkampioen- schap. De drie beste ritten tellen mee en men moet in elk geval aan drie ritten hebben deelgenomen, gespreid over het seizoen. Als eis wordt ge steld het lidmaatschap der vereni ging. Voor de beste equipe wordt een wisselbeker, alsmede een persoonlij ke prijs beschikbaar gesteld. Dit al les werd o.m. besloten in de onder voorzitterschap van de heer D. J. Schooien in het clublokaal café ,,De Biesten" gehouden ledenvergadering, die druk bezocht was. bleef van ruim duizend gulden. De kascommissie bestaande uit D. Jansen en E. Krikkink verklaarde bij monde van eerstgenoemde, dat alles keurig in orde bevonden was. Voor Janzen werd F. M. Schippers in de kascommissie aangewezen. In verband met de gestegen kosten werd besloten de contributie te verhogen tot f 10,- per jaar. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende leden G. J. Stevens en J. Krieger met bijna algemene stem men herkozen. In de plaats van F. T. R. Maan, werd wegens diens ver- In de periode dat Jan Roessink (joto boven) ge deeltelijk herstelde van zijn verwondingen, vocht Broer Dirkx een ruzie uit met bakkenist Joop Brou wers, die op de onderste joto nog in het „bakje" hangt. trek naar Lelystad gekozen B. J. Oplaat. Het bestuur bestaat thans u'it D. J. Schooien, voorzitter, Joh. Arf- man, secretaris, W. Egberts penning meester, G. M. Bannink, J. Krieger, B. J. Oplaat, G. J. Sluiter, G. J. Ste vens en J. M. Wansink, leden. In verband met de verkiezing van B. J. Oplaat tot bestuurslid, werd M. Meijnen gekozen als lid van de sport commissie. De aftredende leden J. A. Aanstoot, A. F. Egberts, J. H. Markvoort en G. Volkerink werden als zodanig herkozen, dat deze com missie behalve uit het bestuur en de ze personen voorts nog bestaat uit M. W. Goorman, A. Leppink, W. Be - ers, E. Krikkink, M. Veltkamp en W. Wevers. By de rondvraag werd op voorstel van het nieuwe sportcommissielid M. Heijnen het clubkampioenschap ingesteld en uitgewerkt. De data van de daarop betrekking hebbende rit ten zyn zondag 16 mei, 20 juni, 18 juli 15 augustus, 19 september en zater dag 9 oktober (nachtrit). Daarbij werden tevens de leden aangewezen die de ritten zullen uitzetten. De ponyclub ,,De Bergruitertjes" nam op zaterdag, 6 maart deel aan onderlinge wedstrijden georganiseerd door de Ponyclub „Borne', die ge houden werd in een manege aldaar en waarvoor ook de ponyclub uit Markelo was uitgenodigd. Men ver trok 's morgens met een grote vrachtauto van Expeditiebedrijf YV. H. Pieffers en Zn.,, bestuurd door de heer Pieffers sr. vanaf het oefenter rein in het Neerdorp en arriveerde ruim 10.00 uur in Borne, na eerst bij manége „Snorrewind" nog enige pony's te hebben ingeladen. Borne en Markelo waren reeds in de manege zodat direct met het eerste nummer, een ballenrace kon worden begonnen. Daarop volgde een slalom. Uit deze twee wedstrijden kwam Jan Pieffers met „Lidia" als 2e te voorschijn. Riek Veneklaas met „Fortuna" werd 3e en Karin Brou wers eindigde met „Brownie" als 4e Na deze spelen volgde „springen voor beginnelingen". Dit was voor de Holtense ruitertjes en amazones niet zo'n eenvoudige opgave, maar toch wist Riek Veneklaas voor de Bergruitertjes een tweede plaats in de wacht te slepen. Na de middag was er een wedstrijd voor gevorder den van Borne en Markelo. Hier kon den de Bergruitertjes zien wat hun te doen staat, willen zij actief deel nemen aan streekwedstrijden en con coursen. Na deze nummers kwamen de be ginners van Markelo en Holten weer in de ring voor 'l oarrage-springen. Hiérbij eindigde Riek Veneklaas als eerste, terwijl Rudi Dekker met „Ar- ma" als derde eindigde. Als slot volgde een parade van alle deelne mers. Dit was voor de Bergruiter tjes een grote gebeurtenis, Daarna volgde de prijsuitreiking door de heer Ten Have uit Goor. Om plm. 5.00 uur keerden allen weer huis- Zaterdag: DOS 19 alHolten al 3 uur; Holten a2Nijverdal al 2.30 uur (Sportdal)SOS blHolten bl 3 uur; Wierden clHolten c2 2.15 uur; Hol ten e4DES e3 10 uur; Holten e5 DES c4 11 uur; Holten dlHolten d2 13.30 uur. Zondag: Holten 1—OSV 1 14.30 uur; Holten 2—Enter 2 10 uur (Sportdal); Holten 3SOS 2 11.45 uur (Rijssen- seweg)GFC 4—Holten 4 11 uur; Holten 6SOS 5 10 uur (Rijssense- weg). Op het Meermanskamp speelden 't vierde en zesde elftal een aardig oefenwedstrijdje. Het zesde elftal had wat meer inzet, maar hun spel was wat ongecontroleerd. Bovendien liet hun voorhoede het deze keer helemaal afweten. Het vierde elftal opende de score door linksbuiten Nico van Veen, die back Schippers op het verkeerde been zette en vervolgens hard raak schoot. Na de rust, met enkele spe lerswisselingen, liet het vierde elftal al gauw een tweede doelpunt aanteke nen. Na een mooie aanval over rechts scoorde G. Oolbekkink onhoudbaar. Het zesde elftal, met Krieger en Traanman als uitblinkers, probeerde wel de bakens te verzetten, maar ook door goed keeperswerk van doelman Jansen bleef succes uit. De mooiste kans kreeg G. Vincent, maar hij schoot van dichtbij uit een indirecte vrije trap nog naast. Meer succes had Joh. ten Velde, die met een 20-meter schot de stand op 2-1 bracht. Het had weinig gescheeld of het was gelijk na een schot op de lat van H. Brands. Het vierde elftal bleek over de langste adem te bezitten, t). Nijenhuis wgs J. Markvoort iets te vlug af en scoorde via de paal 3-1. Wat geflat teerd, maar wel een verdiende zege. waarts om daar tijdig te arriveren. Het was een grote dag voor de Hol tense ruiters en amazones, omdat dit de eerste wedstrijd was waaraan zij deelnamen. Het ligt in de bedoe ling om midden mei Borne naar Hol ten uit de nodigen voor een of ander hippische evenement. Bij de door de Schietvereniging „De Eendracht" in zaal „Vosman" om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden werden de volgende re sultaten behaald. Groep A: 1. G. Schuppert 117 pnt.; 2. J. Haan 116 pnt.; 3. H. J. Nekkers 113 pnt.; 4. J. van Asselt 113 pnt.; 5. J. ten Hove 113 pnt.; 6. H. Paal man 108 pnt. Groep B: 1. G. Koopman 112 pnt.; 2. A. Paalman 111 pnt.; 3. H. Gazan 101 pnt.; 4. J. H. Brinks 100 pnt.; 5. J. Bouwhuis 97 pnt.; 6. A. Bieleman 89 pnt.; 7. G. J. Aaftink 71 pnt. Groep C: 1. D. Jansen 119 pnt.; 2. A. Pekkeriet .107 pnt.; 3. H. Ooster kamp 101 pnt.; 4. F. Sluiter 100 pnt. De 20 verplichte series zijn thans door bijna alle schutters verschoten. Zij die nog wedstrijden achter zijn zullen nog 3 of 4 avonden de gele genheid krijgen om in te halen. De C.J.V. „De Vriendenschaar" hoopt op-vrijdag 26 maart en zater dag 27 maart haar 24ste jaarfeest te vieren in het gebouw Irene. Opge voerd zal worden door haar toneel club het blijspel in drie bedrijven „Een beeld van een man" van me vrouw J. Hemmink-Kamp. Verder worden enkele schetsjes gespeeld door leden van de meisjesclub „Eri ca" en de jongensclub „Jonge Kracht". „De Vriendenschaar" ziet zich ge noodzaakt haar jaarfeest op twee avonden te houden, omdat de zaal van Irene de laatste jaren zo vol was, dat alle belangstellenden nauwelijks een plaatsje konden vinden. Ook hoopt zij door twee avonden te geven nog meer mensen van dienst te kun nen zijn, doordat het in verschillende gezinnen niet mogelijk is tegelijk uit te gaan". Wel zou het bestur graag zien, dat men nu zo gespreid mogelijk HOLTEN. De Plaatselijke Com missie voor de Ruilverkaveling Hol- ten-Markelo deelt in haar laatste in formatiebulletin mede, dat van 22 maart tot en met 8 april op werk dagen uitgezonderd de zaterda- Een gering aantal belangstellen den, leden van minstens drie ver schillende politieke partijen heeft vrijdagavond in zaal „Vosman" met belangstelling geluisterd naar de Chr. Historische politicus mr. W. Scholten, lid der Tweede Kamer die sprak over het onderwerp „Op weg naar de verkiezingen. Partijpolitieke en ande re ontwikkelingen". De ontwikkeling zoals zich die de laatste tijd heeft voorgedaan kan niet los worden gezien van de ont wikkelingen in de Partij van de Ar beid, de partij die nog maar enkele maanden geleden (als gevolg van loondebat en t.a.v. de lonen genomen beslissingen) de deur definitief dicht klapte voor de christelijke partijen en bij herhaling verklaarde niet met de KVP in een kabinet te willen zitten. In de PvdA is verwarring ontstaan mede door Nieuw Links en de uiteenlopende krachten die werk zaam waren. De prominentdn in de partij zeiden, zo kan het niet langer en zowaar kwam het tot een gesprek tot over leg tussen de zgn. „kleine drie" (PvdA, D'66 en PPR). De hoop op 'n zakelijk, vruchtdragend gesprek is inmiddels en spreker betreurt dit ijdel gebleken, men strandde reeds op een procedure-kwestie. Op programatisch gebied (optrek king pensioenen, A.O.W. de hele pro blematiek van de pensioenen, ont wikkelingshulp) zou overleg moge lijk moeten zijn en bij een gesprek zouden de verschilpunten naar voren zijn ge'komen op al deze drie punten waren de meningen verdeeld De grootste omrqezwaai die de laat- komt, bv. de mensen ten oosten van de Larenseweg op Vrijdagavond en ten westen hiervan op zaterdagavond, zodat niet de ene avond de zaal propvol zit en de andere avond nau welijks bezet of half vol is. De aan vang van de bijeenkomsten zijn ge steld op half acht, zaal open zeven uur. Bejaarden voorstelling Door het overweldigend succes van het vorig jaar wordt op veler ver zoek op zaterdagmiddag, 27 maart, in samenwerking met het comité be jaarden sociëteit, weer een toneelmid dag georganiseerd voor alle bejaar den van Holten en omstreken. Even eens zal dan opgevoerd worden het blijspel „Een beeld van een man". Het aanvangsuur is gesteld op 14.00 uur. De toegang is gratis en alle be jaarden zijn hartelijk welkom. gen in café „De Poppe" des voor middags van 9.00-12.00 uur en 's mid dags van 13-30-16.30 uur voor een ieder kosteloos ter inzage liggen, A. De lyst van rechthebbenden als bedoeld in art. 55 der Ruilverkave- lmgswet. B. De processen-verbaal van clas sificatie of gewaarmerkte afschrif ten daarvan (art. 57, 2e lid). C. Een register bestaande uit 13 delen van de schattingen, bedoeld in art. 58, 1ste lid en D. De kaarten waarop de klasse- grenzen staan aangegeven als bedoeld in artikel 58, 1ste lid. INDIENING BEZWAREN Binnen 14 dagen na de laatste dag waarop bovenvermelde stulcken ter inzage hebben gelegen (dus uiterlijk 22 april 1971) kan iedere belangheb bende zijn bezwaren tegen de toeken ning en omschrijving van rechten op de lijst van rechthebbenden en tegen de schattingen schriftelijk bij 'de Plaatselijke Commissie (Gemeente secretaris, Dorpsstraat 27, Holten) indienen. Bezwaarschriften, die vóór of na deze periode van 14 dagen zijn bin nengekomen, kunnen niet als zodanig worden aagemerkt. Na verloop van bovengenoemde ter mijn kunnen slechts zij als rechtheb benden worden erkend, die voorko men op de lijst van rechthebbenden of die tegen de daarop voorkomende toekenning of omschrijving van rech ten bezwaren hebben ingediend, of hun rechtverkrijgenden. LIJST RECHTHEBBENDE! In een toelichting wijst de P. C. er op, dat als een zakelijk recht worden aangemerkt, het recht van ste weken werd gemaakt komt op naam van de heer Van Mierlo van D'66, die kort geleden nog verklaar de met welke partij dan ook te wil len samenwerken. Hij heeft inmiddels geconstateerd, dat de groei er bij z'n partij uit is en daarom toch maar samengaan met PvdA en PPR. Van Mierlo is een vurig voor stander van een 2-deling in de Ne derlandse politiek waartegen zo zei mr. Scholten wij (de Chr. partij en) zich krachtig zullen verzetten, aangezien dit in strijd is met de we zensgedachte van die partijen. De zwakte van de „kleine drie" is in een week maar liefst drie keer ge bleken toen aan de orde waren a. echtscheiding, huurharmonisatie, c.her-instructuering ondernemingen. Wat de maatschappelijke achter gronden betreft staat de CHU een heel eind van DS'70 af. Met Drees jr zijn we voor het wegkappen van onnutte uitgaven doch we zijn tegen het' drastisch beperken van de ruil verkaveling zoals de heer Drees Jr. dat wil. De CHU wil meer geld be schikbaar stellen gezien het grote belang dat hiermee wordt gediend. De christelijke partijen zullen ook in de komende jaren onverminderd aandacht moeten geven aan de ont wikkelingshulp. Het is onze plicht om een deel van onze welvaart af te staan aan de honderden mil joenen die teven in omstandighe den een mens onwaardig. Over onze eigen samenleving heen kijken naar de mensen in nood. Wij zullen als christelijke partijen steeds als uit gangspunt houden het evangelie van Jezus Christus zo besloot mr. Schol ten die na de pauze nog enkele vragen beantwoordde betreffende ver starring in de politiek, districtenstel sel, gewestvorming, successie rechten bij overname van bedrijf, enz. De bijeenkomst, die onder leiding stond van de voorzitter van de plaat selijke afdeling van de CHU, de heer J. Kroon werd door mr. Scholten met dankgebed beëindigd. Er is in Holten een enorme trim- rage ontstaan. Behalve de Holtense trim- en atletiekclub en de Sportver eniging „Bato", afdeling gymnastiek, gaat nu ook de wandelsportvereniging „De Trekkers" propaganda maken voor het trimmen. Op dinsdag, 30 maart wordt in café ,.De Waag" een voorlichtingsavond gehouden waarin men het een en ander horen en zien kan over wandelsport, als recreatie- en prestatiesport. De oproep begint met de vraag „Trimt U nog niet en zegt dan verder „Wandelen verant woorde lichaamsbeweging voor ieder een". Het is in elk geval een verheu gend verschijnsel, dat men steeds meer aandacht gaat schenken aan 't nemen van lichaamsbeweging. Te Utrecht slaagden aan het En- said-instituut voor het diploma lera res-coupeuse mej. Dini Luggenhorst, Holterbroek 60 en mevrouw Leunk- Rotman uit Markelo. Zij werden op geleid door de modevakschool D. Wes- sels-Nijland te Rijssen. eigendom, erfpacht, opstal, vruchtge bruik, hypotheek, erfdienstbaarheden enz.. Pachtrechten zijn geen zakelijke rechten en komen derhalve op de lijst van rechthebbenden niet voor. De lijst is opgemaakt naar de toe stand op 1 juli 1970, dat wil zeggen, dat wijzigingen in de rechtstoestand tengevolge van grondaankopen, rui lingen, erfopvolging en dergelijke, die na genoemde datum bekend zijn geworden bij het Kadaster, niet in deze lijst zijn verwerkt. Wijzigingen in de rechtstoestand na 1 juli 1970 worden ter zijner tijd in de ruilverka velingsboekhouding verwerkt. De lijst van rechthebbenden is zeer belangrijk, omdat in het vervolg van de ruilverkaveling, alleen reke ning gehouden kan worden met de rechten, die in deze lijst staan ver meld en de wijzigingen in de rechts toestand van de,onroerende goederen na 1 juli 1970. CLASSIFICATIE GRONDEN Het proces-verbaal van de classi ficatie der gronden geeft een over zicht van de grondsoorten, die in het blok worden aangetroffen en licht belanghebbenden volledig in over de wijze waarop de percelen zijn ge schat. Uitvoerig gaat de P. C. in op de wyze waarop de onroerende goe deren zijn geschat. Teneinde lang wachten by het inza ge nemen zoveel mogelijk te voorko men, heeft de P. C. een schema op gesteld beginnende met Aafting t.e.m. Berendsen, 22 maart 1971, waarop men verzocht wordt de stukken in te zien.^ Op de enveloppe, waarop de kennisgeving is toegezonden, staan een of meer nummers om belang hebbenden zo vlug mogelijk te infor meren. Geadviseerd wordt deze mee te nemen naar café „De Poppe". Voorzitter Schooien memoreerde, het •overlijden van het lid, de héér P. van de Brink, waarbij een ogenblik stilte "in 'aeht werd genomen- De secretaris Joh. Arfman herinnerde in zijn jaar verslag aan het 25-jarig bestaan van de club, dat met een druk bezochte receptie en een feestavond werd her dacht. Na 25 jaar is de motorclub nog springlevend constateerde hij, hetgeen ook moge blijken uit de stijging van het ledental, dat van 125 aan het be gin van het jaar klom tot 152 bij de afsluiting van het boekjaar. Gezonde financiën Met de financiën is het ook niet slecht gesteld constateerde penning meester M. Egberts. De inkomsten van de club bedroegen f 5339,17 en de uitgaven f 4906,26. zodat er een batig saldo was van f 432,91. De motocross leverde het vorig jaar een verlies op van ruim twaalfhonderd gulden, maar dat werd weer goed gemaakt door de auto-cross, die in het com plex „De Kol" gehouden werd cn 'n ruim batig saldo opleverde, zodat er tenslotte toch nog een reserve over- De vierde klasser Holten heeft Hen gelo, dat in de eerste klasse der K.N.V.B. speelt zondag in de beker wedstrijd lange tijd in bedwang kun nen houden. Slechts 2 keer aarde de defensie van de rood-zwarten en dit leverde Hengelo evenzovele tref fers op Met de wil zich beslist niet te laten overspelen door de Hengeloërs be gon Holten aan dit bekerduel. In de eerste helft legden de gasten zelfs betere combinaties op de enigszins gladde grasmat dan hun tegenstan ders. Vooral A. Reijlink en Knapen waren voor de Hengelose middenveld spelers zeer lastige tegenstanders. Al leen in de voorhoede van. de Holte naren ontbrak de sluwheid om het nu ook weer zeer sterke duo Stokkentref- Duim uit te schakelen. De rust brak dan ook aan met een dubbelblanke stand. Vlak na de rust miste Goossen e,en goede kans op drie meter afstand van het doel. Ook Paskamp, die van middag weinig inzet toonde, kon doel man Breukink die zijn doel bekwaam verdedigde, na een goede combinatie met Groot Wassink niet vei-schalken. In de elfde minuut kreeg Goossen uit een afgeslagen aanval de bal. Geen der verdedigers van Holten viel hem aan en de Hengeloër aarzelde geen moment. NIJVERDAL. Zyn de beslissin gen in de hoofdklasse gevallen van de biljartcompetitie van de biljart competitie „Ons Genoegen" te Nijver dal en omstreken in de eerste klas se daarentegen zijn nog drie ploegen l.w. Het Anker I uit Holten, V'loedgra- ven I uit Lutlenberg en Kalfsterman I uit Holten in een fel gevecht ver wikkeld waf betreft de beslissingen in deze klassp. Het Anker A dat deze week een 8-0 overwinning boekte op plaatsgenoot Jansen I gaat momen teel aan de leiding, met een voor sprong van 2 matchpunten op Vloed- graven I dat deze weck ook goed voor de dag kwam en De Ster I uit Hel- lcndoorn met een 8-0 nederlaag huis waarts stuurde. Als derde maar zeker niet ongunstig volgt Kalfster man I uit Holten dat de lastige uit wedstrijd met 6-2 won in Hellcndoorn van H.B.C. I, en nu een achterstand heeft van 4 matchpunten op de kop loper maar dat 1 wedstrijd minder heel'l gespeeld. Hoewel N.BC. 2 uit Nijverdal deze weck met 4-4 gelijk speelde tegen M.K.V. 2 uit Raalte, zal deze ploeg er ongetwijfeld niet meer in slagen om degradatie te voor komen. Overige uitslagen in de eer ste klasse De Buddc 1 (Nyvcrdal)- V.O.G. 1 (Ryssen) 8-0; Lierinck 1 (Haarle)- Haarlerberg 1 (Haarle) 0-8. De beste partij in de eei'ste klasse kwam deze week op naam van de hr. H. Meijer van Vloedgraven 1 zijn par tij van 100 caramboles in de 10e beurt beëindigde, In de tweede klasse zijn er momenteel nog vijf ploegen die direct aanspraak kunnen maken op het kampioenschap. Aan de leiding gaat hier Oudelaar I uit Nijverdal, dat deze week met eert 6-2 zege weg kwam bij Koedijk I uit Rijssen, met 1 matchpunt achterstand •en bovendien 1 wedstrijd minder ge speeld volgt het tweede viertal van K.O.T. uit Nijverdal dat met 7-1 de baas bleef over plaatsgenoot De Pop pe 2. Ook wat betreft de bezetting van de laatste plaats zijn hier nog ve le moglijkheden. Op de laatste plaats zien we momenteel Jansen 2 uit Hol ten met een gelijk aantal matchpun ten als De Budde 2 Nijverdal, maar dé ploeg uit Nijverdal heeft 'n achter stand van 1 wedstrijd. Uitslagen twee ée klasse: Kalfsterman 2 (Holten)- ■.B.C. 2 (Hellendoorn) 4-4 De Ster 3 (Hellendoorn) De Ster 2 (Hellendoo: O.B.K. 1 (Nijverdal) 2-6; Jansen 2 (Holten)- Bolscher 2 (Enter)-2-6 en De Sport 2 (Wierden)-De Budde 2 (Nij verdal) 6-2. De heer A. Verheul van K.O.T. 2 bracht in de tweede klasse de beste partij op zijn naam n.l. 175 caramboles in 10 beurten. In de derde klasse heeft Roelofs 1 ui! Nijverdal bijna in het gehele ver loop van de competitie op rozen g,e zeten, maar het schijnt dat V.O.G. 2 uit Rijssen toch nog een bedreiging voor hen gaat worden. Hoewel Roe lofs 1 deze week haar ontmoeting tegen de poppe 3 uit Nijverdal zag, uitgesteld; slaagde V.O.G. 1 erin om via een 8-0 overwinning op, Lierinck 2 uit Haarle tot op 3 matchpunten af stand van de lijstaanvoerders te ko men, hoewel de ploeg uit Rijssen nu 1 wedstrijd meer heeft gespeeld. Voor het Nijverdalse K.O.T. 3 zal het zeer moeilijk worden om de laatstf plaats nog over te doen, want hoewei men deze week een knappe prestatie leverde door met 4-4 gelijk te speler tegen Kalfsterman 3 in Holten is hun achterstand op Jansen 3 uit Holter dat met 6-2 de baas bleef over M.K.V. 3'uit Raalte nu toch opgelopen tot 18 matchpunten, met dit voordeel vooj de Nijverdallers dat men nog twef wedstrijden minder speelde dan de Hol tern a ren. De heer H. Aaftink varr Kalfsterman 3 bracht in de derde klas se de beste partij op zijn naam, n.l 75 caramboles in 21 beurten. Overige uitslagen in de derde klasse: Koedijk 2 Rijssen )-VIOS 2 (Rijssen) 2-6; Haarlerberg 2 (Haarle)- Het, Anker 2 fl-Iolten) 6-2. In de vierde klasse liggen de promo tie papieren voor Dreyerir.k 2 uit En ter bijzonder gunstig, want hoewe' men zelf deze week niet speelde be draagt haar voorsprong op De Ster 3 uit. Hellendoorn dat met 6-2 de baar bleef in Enter over Ten Berge 2 toch nog steeds 12 matchpunten met een gelijk aantal wedstrijden. Lierinck uit Haarle dat met 8-0 klop kreeg van O.B.K. 2 in Nijverdal en De Tonne uit Hellendoorn dat hetzelfde lot on derging tegen De Sport 2 uit Wier den zullen moeten uitvechten wie dif seizoen als laatste zal eindigen. Ove rige uitslagen 4e klasse: Bergzichf 1 (Lemele)-Vloedgraven 2 (Luttenbe 4-4; en Spekhorst 3 fRijssen) (-Kalf sterman 4 (Holten) 2-6. Met een hai'de schuiver schoot hij de bal achter de kansloze doelman Breukink (1-0). Even later werd Rik- kerink vervangen door Ter Horst. Ook hij kon niet 't gewenste tempo in de aanval van Hengelo brengen. De conditie gaf tenslotte de doorslag. De Holtenaren moesten het midden veld langzamerhand prijsgeven. Tien minuten voor het einde gaf Paskamp uit een vrije bal het winnende goal. De uitslagen en de stand in de ge wone competitie zijn: ReutumRood Zwart 1-2 Nijverdal—TVC 5-2 OSV 14 11 2 1 24 27-14 Hector 15 8 5 2 21 28-13 De Tukkers 15 8 2 5 18 22-13 Rood Zwart 16 6 5 5 17 24-22 Holten 14 7 2 5 16 20-11 Reutum 15 6 3 6 15 21-24 Enter 16 4 6. 6 14 18-19 Langeveen 16 5 4 7 14 17-3f Nijverdal 15 3 5 7 11 18-28 La Première 16 4 3 9 11 22-25 TVC 16 2 4 10 8 9-26 Een spelbeeld uit de wed strijd Hengelo-Holten. Bert Knapen speelt de ba,l naar A. Reijlink.

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 3