Vierde lustrum Christelijke Plattelandsvrouwen CD maakte brokken en reed door Jansen I en Kalf sterman I gaven elkaar niets toe veel spanning en inspanning KIP KAMPEERWAGENS N.V. WAAR GAAN WIJ HEEN? In 't Ruiterkamp Bathmen *•- Indoor-touwtrektournooi bracht Vijfhonderd gulden voor Boeroendi WIJZIGING ELGCTRICITEITS- TARIEVEN Biljartbond Ons Genoegen Leden en leveranciers vergadering van de Coveco „De Vriendenschaar" „Een beeld van een man" Artiesten gevraagd voor Prinses Irene Fonds Gezellige feest avond met gevarieerd programma InHoogeveen staat Nederlands grootste en modernste kampeerwagenfabriek Caravan Centrale Oost Nederland V erwerping C.I.V. Schietwedstrijden Voetbalprogramina Damwedstrijcl RAADS VERGADERING TWEE GRONDWERKERS DE MENSHEID écN GEZIN Vrijdag 22 januari iü'/l Burgemeester en wethouders stel len de gemeenteraad voor de electri- citeitstarieven met ingang van de er- ste opname periode in 1971 te wijzigen door het kleinverbruikerstarief te brengen van 7.37 op 7.75 ct. per kWh, het grootverbruikers - krachttarief van 1.8125 op 1.9035 ct per kWh, het grootverbruikers - lichttarief van 1.9759M op 2.0750 ct per kWh en het grootverbruikerskerkverwarming van 2.9750 op 3.1250 ct per kWh. Voorts de in de kleinverbruikerstarieven voor komende clausule van f 2.20 onder A B. en C. voor de levering van nachtstroom te wijzigen in f 2.50(ivb met de brandstoffenverrekeningsprijs) Deze verhogingen zijn n.l. noodzake lijk, aldus het voorstel de ener giecommissie heeft er de aandacht op gevestigd door de toeneming van de kapitaalswerken en tengevolg van het onderhoud van het electriciteits- distributienet. omdat de begroting '71 van dit bedrijf niet voldoende ruimte biedt om .de noodzakelijke investerin gen tot een bedrag va"n plm. f 27.000 aan dekkingslasten te kunnen fi- nanciëren. B. en W. hopen voor het jaar 1971 door de voorgestelde tariefsverhogin gen op een meeropbrengst aan stroomverkoop van ongeveer f 27.000. DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof, tel. 11500. donderdag 21 januari, aanvang 20.00 uur. Zuidelijk Toneel Globe met „Var kens"; zaterdag 23 januari, aanvang 20.00 uur gehele complex 15e rode kruis lustrumfeest; maandag 25 ja nuari, aanvang 20.00 uur. Concert, voor de stichting Kamermuziek De venter; dinsdag 26 januari, aanvang 20.00 uur Operagezelschap forum met „Wozzeck". FILMS E.D.B. THEATER, Smedenstraat, tel. 13615. donderdag 21 t.m. zondag 24 januari, Julie is geen engel 18 jaar: maandag 25 t.m. woensdag 27 januari Liefde zonder einde, 18 jaar; vrij dag 22 en zaterdag 23 januari, nacht voorst. In de nacht van de Vampier 18 jaar; zaterdag 23, zondag 24 en woensdag 27 januari matinee: Grof Geschut a.l. Aanvangstijden: werkdagen 20.QP u. vrij. 21.00. 23.30 u. za. 14.00 (kind) 18. 21.00, 23.30 uur. zo. 14.00 (kind) 16.00 18.30, 21.00 uur. wo. 14.00 (kind) 20.00 uur. CINEMA, Lange Bisschopstraat, tel. 11100. donderdag 21 t.m. woensdag 27 januari Overspel een film van Oswalt Kolle, 18 jaar; vrijdag 22 en zaterdag 23 januari, nachtvst. Voetstappen <n de mist, 18 jaar; zaterdag 23, zon dag 24 en woensdag 27 januari ma tinee: Tom Duim, a.l. Aanvangstijden: werkdagen 20.00 uur. vrij. 20.00. 24.00 UUR. ZA. 13.30, 18.45, 21.15, 24.00 uur. zo. 13.30, 15.00, 18.45 21.00 uur. wo. 1330, 20.00 uur. verdal aan de leiding in de tweede klasse, maar men wordt echter zeer dicht op de hielen gezeten door Bol- scher 2 uit Enter en KOT 2 respec tievelijk met een achterstand van 2 en 3 matchpunten. Overige uitslagen in de tweede klas se: De Budde 2 (Nijverdal)-De Ster 2 (Hellendoorn) 4-4; Bolscher 2 (En- ter-Kalfsterman 2 (Holten 6-2; Koe dijk 1 (Rijssen)-Spekhorst 2 (Rijssen) 6-2 en O.B.K. 1 (Nijverdal)-H.B.C 2 (Hellendoorn) 4-4. In de derde klasse heeft Roelofs 1 uit Nijverdal wel twee wedstrijden meer gespeeld dan hun naaste con current VIOS 2 uit Rijssen, maar door hun 6-2 zege van deze week in Haar- le op Haarlerberg 2 heft men toch maar een fraaie voorsprong opge bouwd van 17 matchpunten. Overige uitslagen in de derde klas se: De Poppe 3 (Nijverdal)-Koedijk 2 (Rijssen) 4-4; Lierinck 2 (Haarle)- Jansen 3 (Holten) 6-2; Anker 2 (Hol- ten)-Kalfsterman 3 (Holten) 4-4; VIOS 2 (Rijssen)-De Tonne 2 (Hellendoorn) 6-2 en MKV 3 (Raalte)-KOT 3 (Nij verdal) 6-2. In de vierde klasse heeft deze competitie misschien wel het interes santste verloop. Op de eerste plaats zien we nog steeds het tweede vier- Het bestuur van de afdeling Holten van de Coveco heeft voor maandag, 25 januari een vergadering van leden en leveranciers belegd in hotel Hol- terman. De staffunctionaris van Coveco, de heer G. J. ter Heege zal in deze ver gadering verslag doen van de omzet ten der plaatselijke afdeling en ver der een inleiding houden over ,,De vee- en vleessituatie en de gang van zaken in de Coveco". Voordat de heer Ter Heege aan het woord komt vinden e-erst verkiezin gen plaats, wegens het aftreden van de heer H. J. Schorfhaar, als be- stuursslid. Aangezien deze niet her kiesbaar is zijn als kandidaten ge steld: 1. E. Stam, Look 63 en 2. H. Schutterd, Lichtenbergerweg 18a (Rijssen). Voor de heer H. J. Schorfhaar moet ook een lid van de ledenraad gekozen worden. Hiervoor heeft het bestuur kandidaat gesteld: 1. G. H. Blankena, Espelo 29 en 2. E. J. Keuterman, Hol- terbroek 78. De bijeenkomst begint om 13.30 uur. Zoals gebruikelijk krijgt iedere bezoeker een gratis presentje, bestaande uit een vacuum Gelderse rookworst. De toneelclub van de C.J.V. „De Vriendenschaar" heeft kort geleden in studie genomen het blijspel in drie bedrijven „geschreven door J. Hera- mink-Kamp „Een beeld van 'n man". Het is een stuk met veel vraagtekens en dol dwaze ogenblikken. Toch komt op het laatst alles op z'n pootjes te recht. Het ligt in de bedoeling, dat „De Vriendenschaar" het stuk op de planken zal brengen tijdens haar jaar feest, waarvan de data voorlopig zijn vastgesteld op 26 en 27 februari a.s. in het gebouw Irene. Het Nederlandsche Roode Kruis, dat per 1 januari het werk van de Stichting Prinses Irene Fonds heeft overgenomen, zoekt amateurartiesten die bereid zijn geheel belangeloos en slechts tegen vergoeding van werke lijke onkosten af en toe een avond op te treden voor. bejaarden en/of zie ken. Om aan de doelstellingen van 't Prinses Irene Fonds een ruimere ge stalte te geven, zal worden getracht in de toekomst in meer ziekenhuizen, revalidatiecentra, verpleeg- en ver zorgingstehuizen en vooral inrichtin gen voor bejaarden ontspanning te brengen. Het betreft hier grote groe pen mensen, die niet in staat zijn dit amusement buitenshuis te zoeken en de komst van artiesten zelf niet kun nen betalen. Juist in de maanden januari, februari en maart, wanneer bejaarden vaak helemaal niet naar buiten kunnen, worden voorstellingen van individuele artiesten of amuse- mentsgi-oepen bijzonder op prijs ge steld. De voorkeur gaat uit naar pro grama's van een licht genre: muziek (accordeongroepen), toneel (een echt blijspel), cabaret (niet te moeilijk) en variété (goochelaars e.d.). Wie zich wil aanmelden kan altijd bij het bestuur van de plaatselijke afdeling van 't Nederlandsche Roode Kruis in de eigen omgeving terecht of bij het Prinses Irene Fonds van het Neder landsche Roode Kruis. Prinsesse- gracht 27 in Den Haag, tel. 070-184200, toestel 314. Het bestuur van de jubile rende vereniging. V.l.n.r. mevr. H. W. Paalman-Dij- kink, mevr. G. M. Brink man-Dijking. penningmees- teresse, mevr. M. van Eng- brink-Ramaker, presidente, mevr. A. M. Meijer-Berk- hout, 2e presidente en me vrouw H. J. Schuppert- Haasjes, secretaresse. 9,50 N'IJVERDAL. In de onderlinge rangschikking tussen de drie beste teams uit de hoofdklasse van de bil jartcompetitie voor de biljartcompe titie voor de biljartbond „Ons Genoe gen" te Nijverdal en omstreken is ook na deze wedstrijdweek weinig veran dering gekomen. Het eerste viertal van Ten Berge gaat nu alleen aan de leiding doordat men de plaatselijke ontmoeting in Enter met 6-2 won van Ten Bolscher, en MKV 1 uit Raalte volgt met een punt achterstand op de tweede plaats door een 4-4 gelijkspel in Rijssen tegen Spekhorst (4-4). Met een achterstand van 10 match punten op de leiders volgt dan 't Nij- verdalse KOT maar dit team speelde de laatste tijd geen wedstrijden, zo dat zij na deze twee inhaalwedstrijden zich ongetwijfeld weer bij de 2 kop lopers zullen aansluiten. Het Nijver- dalse N.B.C. deed haar laatste plaats over aan Dreyerink 1 uit Enter, want de N'dallers slaagden er deze week in om tegen VIOS 1 uit Rijssen een gelijkspel (4-4) te behalen. te brengen en in stand te houden en in de toekomst zullen wij proberen onder Zijn leiding het werk van de C.P.B. voort te zetten, zo besloot mevr. Van Engbrink. Mevr. J. Rietberg-Van Lindenberg (presidente van 1955 tot 1968) stond in een overzicht stil bij het wel en wee van de vereniging, die 20 jaar geleden van start ging onder leiding van mevr. G. H. Wegstapel-Van Lin denberg. Verder werden toen als be stuursleden gekozen mevr. J. Wig- gers-Aanstoot, secretaresse en mevr. H. Landeweerd-Stam, penningmees- teresse. Vier dames die sinds de oprichting lid zijn, t.w. mevr. Paalman-Dijkink. Hoekjen-Stam, Wiggers-Aanstoot en mej. D. Teesselink ontvingen op deze feestavond een prachtige badhand doek met het C.P.B.-embleem. Namens het provinciaal bestuur werd het woord gevoerd door mevr. Beumer te Zwolle, mevr. Ter Harm- sel-Aaftink kwam gelukwensen na mens de afdeling Holten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, terwijl namens de afdeling Chr. Boeren- en Tuindersbond voorzitter Hm. Lande- weerd feliciteerde. BONT PROGRAMMA Na de pauze - waarin op koffie met gebak werd getrakteerd - bracht een aantal dames-leden in vlot tempo een gevariëerd programma over het voet licht dat grote bijval oogstte en vele malen met 'n spontaan applaus werd beloond. Het bekende A.B.C. enz. werd op de tv gebracht door de dames Paalman- Dijkink. Schuppert-Haasjes en Brink- man-Dijkink. Bij elk rijmpje had Riki Brinkman een leuke tekening ge maakt. Heel amusant was ook het radio programma dat gebracht werd dooi de dames Eykelkamp-Vehof, v. d. Neut-Holvoort, v. d. Meulen-Kolkman en Vehof-Venrooy. Het gevarieerde programma kwam door onder leiding van de dames Stam-Hazewinkel en Schuppert-van Leeuwen. '.'oor de muzikale omlijsting van het geheel zorgde op electronisch orge! de heer J. H. van Engbrink. De presidente mevr. van Engbrink sprak aan het slot van de zeer ge slaagde avond een woord van dank tot allen die hun medewerking gaven en zij richtte zich hierbij in 't bijzon der tot mevr. Otten die de prijzen nzamelde voor de verloting (zonder lieten) en tot de Holtense winkeliers lie de prijzen beschikbaar stelden. Mte het zingen van het bekende lied .Dankt, dankt nu allen God" werd de avond besloten. IAT prij's- n op voor delig :vies: De beste partij in de hoofdklasse, kwam deze week op naam van de hr. J. Altena van Bolscher 1. die zijn par tij van 125 caramboles in de 16 beurt beëindigde. Door een 4-4 gelijkspel tegen plaats genoot Jansen 1 bleef Kalfsterman 1 met 5-3 won MKV 2 uit Raalte en uit Holten aan de leiding in de eer ste klasse op de voet gevolgd door Vloedgraven 1 uit Luttenberg, dat nu 'n achterstand heeft van 2 match punten op de leiders. Overige uitslagen in de eerste klas: se: N.B.C. 2 (Nijverdal)-Lierinck 1 (Haarle) 2-6; De Ster 1 (Hellen- doorn-De Budde 1 (Nijverdal) 0-8; Haarlerberg 1 (Haarle)- De Poppe 1 (Nijverdal) 7-1 en Jansen 1 (Holten)- VOG 1 (Rijssen) 6-2. De beste partij in de eerste klasse kwam op naam van H. Meijer van Vloedgraven 1, n.l. 100 caramboles in 11 beurten. Ondan een gelijkspel van 4-4 tegen plaatsge noot KOT 2 bleef Oudelaar 1 uit Nij- Het junioren-zestal van de Holtense touwtrekkersver-eniging. Er heerste in de overdekte manége ,,'t Ruiterkamp" te Bathmen zater dagavond een enorme spanning en een geweldige sfeer tijdens het indoor- touwtrektournooi dat daar onder aus piciën van de Nederlandse Touwtrck- kersbond (N.TB.) gehouden werd. 't Betrof hier de eerste wedstrijd in Overijssel, die door de pas opgerich te verenigingen Holten en Enter werd georganiseerd. Het is een prachtige sport, wa ai- kracht, uithoudingsvermogen. tech niek en tactiek aan te pas komen. De ruim twintig ploegen, die deelna men werden door hel publiek en hun supporters met luide kreten aange moedigd. "Wedstrijdleiders waren deze avonden de heren Oortgiesen uit Laren (gld.) en Ekhart uit Vorden, terwijl als af gevaardigde van de N.T.B. aanwezig was haar voorzitter dhr. J. W. Mar- kink uit Barchem. Een ploeg bestaat uit 8 touwtrekkende leden (voor gewichtsklassen) en trekkende leden (voor zestallen), ke ploeg heeft een coach (leider) om het team gedurende het trekken aan te moedigen en aanwijzingen te ge ven. Door de grote deelname was het vrij laat toen de uitslag en de win naars bekend werden gemaakt. Deze waren als volgt: Van de 720 kg. ge wichtsklasse werd Bekveld (Hengelo (Gld!) eerste met 10 punten. Van de 640 kg. gewichtsklasse werd Med- ler (Vorden) eerste met 10 punten en voor de 560 kg. Bekveld met 6 pnt. In-,de zestallen: Poule A le Buurse (Haaksbergen) 8 pnt.: Poule B Noordwijk II (Neede) 10 pnt. De afde.mg Holten van de Bond van Chr. Plattelandsvrouwen en Meisjes heeft donderdagavond in gebouw „Rehoboth" met een gezellige feestavond het feit herdacht dat 20 jaar geleden de afde ling werd opgericht. De presidente van de jubilerende vereniging mevr. M. van Eng brinkRamaker liet bij de aanvang zingen gezang 148 vers 1 en las nadat zij in gebed v/as voorgegaan Psalm 111. Na C..I woord van welkom waar bij zij zich in 't bijzonder richtte tot de afgevaardigde van het Prot. Be stuur mevr. Beumer te Zwolle, van de aid. Holten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en de afd. Chr. Boeren- en Tuindersbond (CBTB) hield de presidente een toespraak die begon met het stellen van de vraag „ls dit feit de moeite van een her denking nog waard? Heeft het nog waarde in deze tijd lid te zijn van een vrouwenorganisatie, en dan van een christelijke? De C.P.B. werd op 5 oktober 1938 opgericht (de plaatse lijke afd. op 4 dec. 1950) onder de toen nog beter pasesnde naam „Bond van christen Boerinnen, Boerendoch ters en Plattelandsvrouwen en Meis jes". Ik geloof, zo zei mevr. van Engbrink dal we nu nog wel mogen stellen dat dit toen en noodzakelijke en ook een daad is geweest. Immers de groep van de christelijke plattelandsvrouwen, toen veelal nog agrarisch, dreigde achter te gaan lo. pen door gebrek aan kennis en inzicht om hun veel omvattende taak waar te maken. De oprichting is niet alleen nood zakelijk geweest maar ook bijzonder zinvol. Velen zijn door het werk in de afdelingen, op provinciale en lande lijke toogdagen op geestelijk en maat schappelijk terrein gevormd, terwijl ook de scholing voor hun taak als huisvro.uw de vole aandacht kreeg en het was vooral deze laatste taak die andere christen-vrouwenorganisaties niet voor hun verantwoordelijkheid wilden nemen. De doelstelling heeft tot de dag van vandaag geen wijzi ging ondergaan, ook al zijn er wel gewijzigde omstandigheden zoals b.v. de naam van de vereniging die thans luidt „Christelijke Plattelandsvrou wen Bond" (C.P.B.). De grondslag van de C.P.B. is „Gods \J/oord op elk levensterrein". De zin van deze christelijke organi satie is ook. dat wij geloven dat het koninkrijk Gods op deze aarde zal komen, en dat wij als christenen die geloven in de Verlosser, moeten mee werken aan de komst van dat Rijk. Wij mogen vanavond de tijd nemen, stil te staan bij een mijlpaal (ons twintigjarig bestaan) op de weg. die wij in Gods opdracht hebben afgelegd en te getuigen van Gods wonderen en weldaden. Onder Gods zegen is het ons rteluk' r'^ tot bloei den april tot en met augustus, ter wijl in augustus de Europese kam pioenschappen in Zweden zullen plaats vinden. Waarschijnlijk het volgend jaar, wanneer ook Amerika en Afrika mee gaan doen, volgen de wereld kampioenschappen. De Holtense zwaargewich ten in actie in 't Ruiter kamp te Bathmen. In de jeugdklasse werd eerste Ooster- wijk A (Zelhem) met 8 pnt. Uit de ze uitslagen blijkt wel, dat de touw- treksport 'n Gelderse d.w.z. een Ach- terhoekse aangelegenheid is, die zich thans ook begint te verspreiden over het oostelijk deel van Overijssel. On langs werden in Enter de afdelingen Holten en Enter gesticht met mede werking van de N.T.B. Wedstrijden om het Nederlandse kampioenschap zullen worden gehouden in de maan- 3 A.G. Bellstraat 4 (Industrieterrein) Hoogeveen tel.05280-64741 [dochteronderneming van BOISE CASCADE U.S.A. Officieel hoofddealer voor ENSCHEDE Buurserstraat 208 a.d. Provinciale weg, Enschede Buurse, telefoon 05420 - 60137 - 16543 - 10563 tal van Dreyerink uit Enter, echter od de veot gevolgd door De Ster 3 uit Hellendoorn, De Sport 2 uit Wierden. Ten Berge 2 uit Enter. De uitslagen in de vierde klasse van deze week waren als volgt: Ten Ber ge 2( Enter)-Dreyerink 2 (Enter) uit gesteld: De Ster 3 (Hellendoorn)-0. B.K. 2 (Nijverdal) 6-2; Kalfsterman 4 (Holten)- Bergzicht 1 (Lemele) 4-4; Oudelaar 2 (Nijverdal)-De Tonne 3 (Hellendoorn) 6-2; Lierinck 3 (Haar- le-MKV 4 (Raalte) 6-2 en Vloedgra ven 2 (Luttenberg)-De Sport 2 (Wier den) 2-6. HOLTEN. In de nacht van don derdag op vrijdag, omstreeks kwart over drie, heeft een achttons vracht auto bestuurd door J. T. R. uit Hui zen, in de Oranjestraat tegenover de inrit naar de Noordenbergstraat bij hotel Vosman twee verkeerszuilen, 'n grote bloembak en een hek vernield. De bestuurder, die blijkbaar door een paar glazen bier en de warmte in de cabine zijn positieven even is kwijt geweest, heeft zich van de rava ge niets aangetrokken en is doorgere den in de richting Deventer. De ho telier van hotel Vosman, de heer J. Paalman door het geraas gewekt, heeft onmiddellijk de politie gewaar schuwd, die op haar beurt de ge meentepolitie van Deventer van het gebeurde in kennis stelde. Een patrouillewagen die op de weg was, had de boosdoener al na een kwartier te pakken. De politie achtte het, gezien de omstandigheden, ver standig het rijbewijs van de bestuur der in te nemen. De door de Ring Holten van de C.J.V. als afsluiting van het vluchte- lingenjaar 1970 in „Het trefpunt" ge houden verwerping ten bate van Boe roendi heeft f 368,63 opgebracht, ter wijl twee C.J.V.'s die geen gelegen heid hadden aan de organisatie hun medewerking te verlenen f 135,- schonken. Speculaas, krentenbrood, si garetten, kalkoenen en braadhaantjes gingen grif van de hand. De braad haantjes waren zo in trek, dat de le den der organisatiecommissie een paar maal op pad moesten om ge - slonken voorraad aan te vullen. De ze actie in het afgelopen weekend is een succes geworden voor de organi satoren, als men bedenkt, dat er voor deze artikelen maar een betrekkelijke kleine winstmarge bestaat. Bij de onderlinge wedstrijden om 't club kampioenschap van de schiet vereniging „De Eendracht" werden de volgende resultaten behaald: Groep A: 1. H. J. Nekkers 129 pnt; 2. B. Brinkman 128 pnt; 3. J. A. Aan stoot 110 pnt; 4. A. Schuppert 109 pnt 5. J. van Asselt 108 pnt; 6. G. Schup pert 107 pnt; 7. Ten Hove 93 pnt; 8. H. Paalman 89 pnt. Groep B: 1. G. J. Aaftink 102 pnt; 2. J. Sluiter 101 pnt; 3. G. Koopman 100 pnt; 4, J. Bouwhuis 98 pnt; 5. J. Jansen 88 pnt; 6. A. Bieleman 83 pnt. Groep C: 1. H. Oosterkamp 98 pnt; 2. F. Sluiter 89 pnt; 3. mevr. Paal man 63 pnt. „De Eendracht" schutters A. Bie leman, J. Haan, G. J. Jansen en B. Brinkman behaalden op het concours te Saasveld bij de korpswedstrijden een derde prijs. Op de „personele" baan was in klasse B de 2e prijs voor B. Brink man terwijl in de C-klasse G. Jansen de derde prijs behaalde. Onder andere in verband met de schaatswedstrijden in Heerenveen is zowel door de KNVB voor de ama teurs als door de afdelingen een in- haal-programma vastgesteld, waar op voor Holten maar één wedstrijd prijkt t.w. Tubantia alHolten al 3.00 uur. In café Kalfsterman speelden don- derdaga' >nd de afd. PJGO tegen de Goors-e afd. v. d. PJGO. Uitslag 7-13. A. D. JansenA. de Wilde 2-0; A. SchippersH. ter Balkt 0-2; G. van CoeverdenW. Thijink 2-0;. E. .Krik- kinkJ. Reef 0-2; B. RensenH. Th ij ink *0*2* *Bi- i> MarkvoortJ. ter Balkt 2-0; E. Struik—J. Kamp 1-1; W. NijlandJ. de Leeuw 0-2; F. Schip persG, Boswinkel 0-2; H. Klein Tecr-'-'nkH. Boswinkel 0-2. De gemeenteraad komt maandag, 25 januari 's avonds, 7.30 uur in open bare vergadering ten gemeentehuize bijeen voor de behandeling van de volgende voorstellen en agenda-pun ten: een wijziging van de verojde- ning op de indeling en de huisnum mering, straatnaamgeving in het villaterrein Look (Fazantenweg, Kor- hoenderweg en Markolleweg)ver koop van ccn bouwterrein aan de fa. H. Koopman en Zn. te Holten in het bestemmingsplan „De Haar", de ver huur van een vervallen weggedeelte aan de Toeristenweg aan de heer C. G. Bal (IJstent „De vijftien man den") en wijziging van de electrici- teitstarieven. Voorts komen nog aan de orde wijzigingen van de begro ting van het electriciteitsbedrijf en her keurings-waag- en slachthuisbe- drijf ten behoeven van kredieten voor resp. de aankoop van een kleine vrachtwagen en de watervoorziening. Gevraagd Grondwerkbedrijf A. Piel Holterbroek telefoon 1759 Grote jaarlijkse kollekte voor internationale hulpverlening 24 januari - 7 februari 1971 Wees lid van het gezin der mensheid WTees daadwerkelijk „méns" En geef royaal Koninklijk Giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten t.n.v. „Werèlddiaconaat"

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 3