Uit het plaatselijk parlement J. Rietberg en H. Rl. Velderman weer als wethouder gekozen Gebr. Z0ETBR00D Unesco tentoonstelling schilderkunst WAAR GAAN WIJ HEEN? Als u het niet weet, vraag uw Kruisvereniging een vakbekwaam schilder Mr. W H. Enklaar: „Een goed span Raad verdeeld over openbaarheid commissieverg en Geldelijke regeling krot-opruiming en doorstroming vastgesteld Parkeer- en uitzichtplaats aan de Raallenveg Verwarming zwembad haalbare kaart De rondvraag kabbelde rustig door Verveloze woningen in het Zwarte Woud Toch nog ge Winterwerk van ,De Vriendenschaar' Geslaagd na lier-examen Veekeuring Espelf op 26 september Nos een opvoering erhoekse revue ln au/a Scholengemeenschap Naar 't Sauerland culturele agenda) Uit de bocht gevlogen hulp in de huishouding een magazijnbediende draaiers en constructiewerkers Nuchtere stierkalveren Zo leest men dit blad Vrtfdmg 4 september 1970 De verkiezing van de wehouders heeft in Holten geen problemen opgeleverd. De afgetreden wethouders, de heren J. Rietberg (CH) en H. Klein Velderman (Gem. Bel.) werden met 10 tegen 1 stem men weer voor vier jaar „ingehuurd". Zelf hadden zij naar de. voorzitter, mr. W. H. Enklaar, veronderstelde op een partijge noot gestemd. Twee stemmen ontbraken nl. van de heren H. Meer man (P. v. d. A.) en E. M. van Schoóten (BP) die beiden in het ziekenhuis in Deventer vertoeven, maar met deze verkiezing in stemden. De heer Bosschers (CH zei bij de aanbeveling van de heer Rietberg „Onwillekeurig gaan op een dag als vandaag onze ge-, dachten terug over de afgelopen vier jaar, te beginnen met 6 sept. 1966, de dag van de vorige wethoudersverkiezing, waarbjj wijlen de heren A. Janseri en G. Brands nog aanwezig waren en eerstge noemde nog zijn visie gaf op de toen te houden, verkiezing. Zij mochten helaas deze gebeurtenis vandaag niet meer meemaken". H.. KLEIN VELDERMAN De heer Bosschers stelde voor als eerste de stem uit te brengen op de de .heer Rietberg, waarbij de heer Wiggers zich namens de A_R-fractie aansloot, en als tweede wethouder aanbeval de heer H. Klein Velder man, hétgeen de heer Kaan (PvdA) de vraag ontlokte „Stelt de AR de eandidaat van gemeentebelang?" Dat «af even wat vrolijkheid, maar zo had de heer Wiggers het niet be doeld.De candidaatstelling geschied- - de door de heer Ten Berge (Gem. Bel.) De heer Kaan verklaarde, dat de ze verkiezing zoals begrijpelijk- reeds besproken was. Vier ja,ar geleden had de heer Jansen bezwaar ge maakt. dat de PvdA buiten de wet- boudersbespreking was gelaten. Dat: is nu niet gebeurd en daarom stemde de-PvdA-fractie met de anderen mee. „Is het nu WD of Gemeentebelan-- gen?", was de wat ondeugende vraag van de heer Kaan. ..Dat moeten de heren zelf maar uitvechten", was het weerwoord van de raadsvoorzitter. ,,Het is „gemeen tebelang". zei de heer Wansink. De heren Boosscbers -er» Wanstnk kregeij allebei één stem. Voordat de weth&udersbenoeming- a?n de orde kwam had eerst de be ëdiging plaats. „Want - -ik moet u eerst volledig: 'raadslid- maken", zei' Mr. Enklaar. De heren Kaan en J. H. van der Harst (nieuw lid),-beiden PvdA,-legden de belofte af. De ande re nieuwe -leden zijn -de- heren H. J. Westerik (CH) en A. J. Nijkamp (AR), die in de plaats gekomen zijn- van de heren A. Westerik en G.- Lan-deweerd. De burgemeester wenste de leden geluk met het feit, dat zij rond de raadstafel zaten- en sprak de hóóp uit. dat men u!it het labyrint der moeilijkheden zou komen; - Remmingen H. J. WESTERIK J. H. v. d. HARST De heren iRetberg en Klein Vel derman dankten na hun verkiezing voor het in hen gestelde vertrouwen, waarbij: de laatste opmerkte, dat hij de vier jaar niet zou volmaken, wan neer de remmende maatregelen, die, de gemeente Holten worden opge legd niet vermideren. De burgemeester wenste zichzelf geluk „dezelfde paarden weer voor de wagen te hebben. Het is een goed span geblekeri". Inhaikend op de woor den van de heer Klein Velderman verklaarde hij „Ons wordt voor de voeten gelopen, In het college is vaak gezegd ,*Het is een" deprimerende en wéinig dankbare arbeid. Dat ligt niet aan "de* raad. De oorzaak zijn de fi nanciën. Het is voor vele burgers niet begrijpelijk waarom bepaal'dV be sluiten .."niet" of „wel" wórden geno men. Het ïs geen gebrek aan open-: heid. Wij 'proberen zoveel mogelijk het „hoe" en' „waarom"' 'duidelijk te maken. De raadsvoorzitter noemde hét "eën téken van burgerzin,'dat men ondanks het troosteloze toch wéér de :stfrroud'eTS dndesThdty vd^rk *wfl 2*4tev?.; Benoeming commissies Na enige bespreking werden de le den van de commissie van bijstand en vertegenwoordigers in enkele orga nen gekozen: Aangezien wethouder Rietberg een zwaardere taak heeft door „sociale zaken" zal. de heer Klein Velderman het voorzitterschap van de vroegere „wegencommissie" nu „commissie openbare werken" overnemen. De samenstellingen zijn als volgt: „Energiecommissie"H..<Klein Vel derman, voorzitter, W. ten Berge, -J. H. van der Harst. H. J. Westerik en A..T. Nijkamp. leden. Slachthuiscommissie: Mr. W H. Enklaar. voorzitter.!-. Kaan. D. .T. Wansink. H. Rietberg en J. Wiggers. leden. Commissie openbare werken: H. Klein Velderman, voorzitter.H. Meer man. J. H. Bosschers. E. M, van Schooien. J.. .Wiggers en D. J., Wan- ■vnk, leden. Georganiseerd overleg in A.Z.L., Kaan. W. ten Berge en A. .T. Nijkamp, leden. J. RIETBERG Financiëel commissie: W. ten Ber ge, J. H. Bosschers, L. Kaan, J. Wiggers en E. M. van Schooten, le den. Recreatieschap „Salland": W. ten Berge, lid, J. Wiggers, plv. lid. Bestuursschool „Overijssel": G. J. Langenbarg (gem. secret aids), lid. H. Klein Velderman plv. lid. De heer H. J. Westerik pleitte pleit te voor instelling van een. commissie: Sport- en Culturele Zaken; maar de voorzitter en verschillende leden had den daar beawaar tegen. Er is al stichting Sportbelangen. die zeer haar best doet en regelmatig contact met B. en W. onderhoud en het zou niet juist zijn daar nog een raadscom missie tussen te schuiven. In deze stichting zitien twee vertegenwoordi gers van de raad. Voor culturele zaken kan men even tueel nog altijd een commissie instel len als daar behoefte aan blijkt. Dc heer Kaan bepleitte openbaar heid van de commissievergaderin gen, omdat in de raad soms beslui ten worden genomen, waarover nau weljjks gesproken wordt, omdat zjj als in een commissie van bijstand zijn geweest. Dat komt naar zijn i deel de duidelijkheid voor de burgers niet ten goede. De raadsvoorzitter zag nogal ïzwaren, waHrop de heer Kaan 'ver klaarde er .jater nog eens wat meer gedetailleerd op terug te willen ko men. De bezwaren werden ook door andere leden gedeeld. In de jongste raadsvergadering kon de burgemeester de vooral voor de sportliefhebbers prettige mededeling doen, dat G. S. de aankoopsbesluiten van de gronden voor het sportveldencomplex „Meermanskamp" hebben goedgekeurd (hetgeen automatisch in houd, dat de financiering van deze aankoop tevens verzekerd is. - Red.) Bij het voorstel tot vaststelling van verordening voor gelde lijke steun ten behoeve van krotontruiming en doorstroming van woningen, vroeg de heer Kaan welke perspectieven of hier zijn.. „Zijn er krotten en welke woningwetwoningen komen hiervoor in aanmerking?", wilde hij weten. De raadsvoorzitter wees er op, dat er wel krotten geweest zijn en er misschien nog wel zijn en dat de regeling betrekking heeft op alle woningwetwoningen. Het gaat niet alleen om duurdere huur maar ook om een tegemoetkoming in de verhuiskosten. Men moet de zaak wel ideëel benaderen want een druk uitoefenen zit er niet A. J. NIJKAMP Soms zijn mensen zo verschrikke lijk bescheiden, dat zij niet durven t'e_ vragen waar zij recht op hebbeji- Of zij hebben last van Valse schaamte en denken, dat het een vreemde in druk zal wekken als zij om hulp vra gen. Doch de hulp van de kruisver eniging is voor de leden geen gunst, maar een recht...! In een kleine plaats kwam een moeder ziek te liggen met eën lang durige kwaal. Haar man sjouwde haar élke ochtend van de slaapka mer de trap af naar de huiskamer, waar zij op de bank neergelegd werd om toch wat contact met het gezin te hebben, 's Avonds sjouwde hij haar weer de trap op. naar bed. Maar omdat het trapgat nogal nauw en de man nogal lang uitgevallen was. moest hij de trap op en af op zijn knieën, met z'n vrouw over z'n schouder. Daarbij kwam. dat dé man zélf al rugklachten had.'Toen een be stuurslid van het Wit-Géïe Kruis dit hoorde en zei: „Maar man. waarom schakel je de wijkverpleegster niet in?" was het antwoord: ..Ach, de zuster heeft het al druk genoeg en wat kan zij daar nou aan doen?" Het bestuurslid waarschuwde daar op zelf de wijkverpleegster, die nog geen uur later op de stoep stond. En nóg een uur later had zij de volgen de maatregelen getroffen:zij liet een hoog bed komen uit het uitleenmaga^ zijn van het wijkgebouw. dat in de kamer geplaatst werd. zodat moeder dag en nacht in de huiskamer kon blijven; zij had de vrouw een was beurt gegeven (de man had dit' ver zuimd. orndat hij er te onhandig voor was en het gênant vond); ze had de Aan de openbare Scholengemeen schap hebben bij her-examens de volgende leerlingen alsnog het eind diploma behaald: HAVO: A. J. D. Jansen, Holten (j.) MAVO 4: M. de Mik, Holten (m), V. M. J. Goulmy, Deventer (m), H. F. Wéstra, Bathrnen (m), A. W. Wes- selink. Markelo (m). MAVO 3: B. F Dijkstra, Holten (m) G. J. H. Struik. Holten j-A. Wit- teveen,, Holten trn), C. .F. Gijbeis Bathmen (j.), J. B. te Pas,- M.arke;o huisarts gebeld en kreeg gedaan dat er een -fysiotherapeut werd ingescha keld voor massage-oeïériingen." waar door dé vrouw na" enige weken weer voorzichtig enkele passen kon lopen. Ook ging zij met de Gezinszorg pra ten ov.er huishoudelijke hulp. Later zei de man vgn'deze patiënt „Had ik de zuster tóch "maar veel eerder geroepen..." Moraal van hét (overigens écht gé- beurd') verhaal: Als u maar half denkt, dat de kruisvereniging' u in een situatie of probleem zou kunnen helpenvraag er dan om! U hebt recht op de hulp van -.uw- kruisver eniging! Er is een wijkgebouw m uw woonplaats, zoals in .elke Nederland se gemeente. Op .vrijdag 4 september begint voor de- GJV De Vriendenschaar het nieu we winterseizoen. De leden van deze club komen dan steeds weer- op vrij dagavond bijeen. Vanaf 8 uur tot plm. kwart over tien in de kelder van gebouw Irene. De eerste clubavond zal worden ge.vuld met het bespreken van het weekend dat vastgesteld is op 11, 12 en 13 september. Het tweede gedeelte van deze avond wordt gevuld met „Wat doen we dit seizoen" De week er op (dus 11, 12 en 13 september) is de club „op.kamp". De plaats waar het kamp opgeslagen wordt, ligt zeer gunstig voor veld-, bos-, strand- en water-vertier. Vanaf dit moment is inschrijving als lid nog mógelijk en kan geschieden op vrij dagavond aan het clublokaal. Nieuwe leden zijn hartelijk welkom. Als enige eis is gesteld, dat men minstens IS jaar moet zijn. Aldus werd ons van bestuurszijde meegedeeld. kampioenschappen Aan de Scholengemeenschap slaag den bij een her-examen J. A. v d. Geest te Enschede (J,) en H. Hid- dink te Goor .(J.) voor het einddip loma van de 3-jarige cursus Meap. De jaarlijkse veekeuring te Espelo zal worden gehouden op zaterdag. 26 september op het terrein van de héér W. F. Boode, aldaar. De keu ring, waarvoor bij de buurtschapbe woners altijd grote belangstelling be staat, begint om 9.30 uur. Opgave vóór deelname moet uiterlijk, 15 sept. geschieden bij de heer Joh. Boode, Espelo 65. .Hoewel men reeds aangekondigd had, dat er geen her-opvoering meer van de Dijkerhoekse revue „Hit-: wat van D.A.T." zou plaats vinden heeft het Dijkerhoeks Amateur To neel pp veler aadrang besloten zich nog een vierde uitvoering te geven en .wel op zaterdag, 5 september in de zaal van 't Bonte Paard te 1 kerri.oek. De goede recenties van ze aardige en vlot gebrachte revue zijn aanleiding, dat velen nog hun belangstelling blijk geven. Kaar ten zijn aan de bekende adressen in voorverkoop verkrijgbaar en. indien nog voorradig, 's avonds aan de z De heer Van der Harst (P. v. d. A.) zag in de regelingen voor al wat de doorstroming betreft weinig perspectief gezien de ver houding der huren, zoals die in de verordening zijn vastgesteld. Hij vroeg zich af of het niet een „lachertje" is. De burge meester was van oordeel, dat men iedere mogelijkheid moet aangrijpen en had goede hoop, dat de minister bij onvoldoende mogelijkheden de bedragen wat zal optrekken. In schrijnende gevallen kunnen B. en W. in overeenstemming met de raad. wel van de verordening afwij ken, was zijn antwoord aan de heer Kaan op de vraag of de mo gelijkheid er in zit van een maximum bedragen van resp. f 1500 en f 1250 voor krotontrui ming en doorstroming zoals die in de verordeningen zijn vastge legd, af te wijken. Ook niet-gemeentewonigen val len hier onder, maar dan moet men wel voorzichtig zijn, was 't antwoord op een vraag van de r_h?er .Wansink (Gem. Bel.) De verordeningen - werden zonder hoofdelijke stemming vastge steld. Komt de regeling in de krant, vroeg de heer Westerik (CH). Ik zal het proberen bij de bur gemeester. (Het gehele voorstel heeft in extenso in ons vorige nummer gestaan. - Red.) uit het plaatselijk parlement la De raad ging akkoord met de ves tiging van een zakelijk recht op gron den van de Enkweg ingevolge de Be- lemmeringswet Privaatrecht voor de aanleg van een riolering in deze weg. die aan een aantal particulieren toe behoort. Saillante plekjes Bij de wijziging van de begroting 1970 vroegen B. en W. 4 pent per in woner voor de aanleg van een pick nick-strook of .rustplekje op een sail lant punt aan de Raalterwsg met uitkijk op de Holterberg. De kosten zullen ruim f 28-7.- bedragen. Het is een uitvloeisel van de deelnamen dei- gemeente in het recreatieschap Sal land. dat in overleg met de ANWB en het Staatsbosbeheer het publiek meer van de saillante punten bv langs de Salland-route wil laten ge nieten. Naar aanleiding van een op merking van de heer Bosschers. dat de eigenaar (G. Rensen op 't Erve Vrolijk) nog nergens van weet. ant woordde de burgemeester, dat deze zaak nog maar in een voorbereidend stadium verkeert. Het is in handen gelegd van 'het Recreatieschap, maar men moet eerst weten of de gemeen ten er geld voor kwijt willen. Het rijk geeft 75 pet. subsidie. De vraag moet onderzocht worden of de plaats geluk king gekozen is. De heer Wasink zou bv. de voorkeur geven aan de an dere zijde van de weg Op een klacht van de heer Kaan, over de beplanting van de toeristen- weg. die door het gebruik van ber ken het uitzicht, op het natuurschoon ontneemt, antwoordde de raadsvoor zitter, dat deze zaak bij herhaling me{, de Houtvester van het Staatsbos beheer besproken is. Deze heeft een paar jaar geduld gevraagd, dan zijn de berken volgroeid en kijkt men er enderdoor. Zij zijn nodig voor vor ming van brandgangen. Buitengebied D» vaststelling van het bestem mingsplan buitengebied werd ver daagd en zal nu worden behandeld in de vergadering van 5 oktober a.s. De heer Rietberg (CH) wees er op. dat de eerste weg in ruilverkavelings- verband is gereed gekomen. Hij vroeg De ..Unesco tentoonstelling, moderne kunst 1900 1925" met plm. 90 reproducties van schilderwerken, die de verschillende stromin gen in de Europese schilderkunst rond 1900 vertegenwoordigen en welke al in verschillende gemeenten in ons land is geweest, o.a. in Enschede, komt de volgende week naar Holten. Zij wordt gehouden in de aula van de openbare scholengemeenschap en zal op maandag 7 september a s. om 16.30 uur officieel geopend worden De tentoonstelling is voor het publiek geopend op dinsdag 8 septem ber en donderdag 10 september van 19.00 21.00 uur. Wiggers wees op dé slechte toestand van de verf op >de woningwetwonin gen in het Zwarte Woud. „28 april is er weer stemming voor die tijd be slissen wij", zei mr. Enklaar. Hel meerjarenplan is bijna gereed verklaarde de burgemeester op een vraag van de heer Kaan. Het zal een zware belasting op de financiënleg- Aan het slót van de vergadering dankten de heren Westerink, Nijkamp en Van der Harst voor de vriende lijke woorden door de voorzitter tot hen gesproken. Afschaffing van de rondvraag is geheel een zaak van de raad verklaarde d« burgemeester nog Leden van „jong Holten" afdeling der PJGO, maakte op 29 augustus on uitstapje per touringcar naar 't Sauor- land in Duitsland. Er werd om 7 uur koers gezét naar Enschede waar we de grens overgingen, zo door naar Munster. Daar werd een kopje koffie gedronken, vandaar reisde men door naar de Möhnesee. Men kon daar de stuwdam bezichtigen en verder wan delen langs het meer. Om plm. half drie ging te tocht voort naar het westgalenpark in Dortmund, waar men vanaf de hoge t.v.-toren de stad kon zien. Na «en paar uur in het park te zijn geweest vertrok men huiswaarts door het vlakke landschap van West-Duits la nd. In Diepenheim werd halt gehou den en een diner genuttigt. ook werd er nog gedanst. Om half elf arriveer den we in Iioltèn en werd ieder be dankt voor de gezelligheid. voorzieningen voor de kruising Dor- perdijkStationsweg. Hij vroeg om mijnsteenslag op de Stationsweg. De theer Wansink wees op diepe sporen in de Toeristenweg bij de opgang naar de Holterberg. Hij vroeg tevens om overdekking en verwarming van het natuurbad Twenhaarsveld er meende te weten, dat de Ni'.mij hier wel een willig oor voor zou heb ben. De voorzitter noemde het „een schoon geluid", maar zag de moge lijkheden nog niet. Geen gymnastiek De heer Van der Horst wees er op dat alle klassen van de Kolschool zijn verstoken van gymnastiekonder wijs, omdat het overblijflokaal, dat hiervoor gebruikt werd, als klaslokaal dient. Zodra daarvoor toestemming is krijgt d-e Kolschool twee nieuwe schoolloka len. dan komt er wel enig soulaas. De heer Wilpshaar is momenteel niet enthousiast om de drukke Oranje straat over te steken met zijn kinde ren. Er is behoefte aan een derde gymnastiek lokaal, aldus de heer Kaan. De heer Ten Berge pleitte voor spe ciale oversteekplaatsen in de Rijks traverse met bepaalde voorzieningen. De vrachtauto's worden steeds groter en de motoren steeds zwarder. Het is op sommige tijden onmogelijk de straat over te steken. Hij noemde 't eeo onmogelijke toestand. Een reden temeer verklaarde mr. Enklaar de nieuwe provinciale weg door trekken naar de Deventerweg. besprekingen zijn echter nog niet zo florissant verlopen. Het is een kwes tie van financiën en planning. De ANWB is met met ons standpunt volledig eens. De heer Bosschers pleitte voor een stembureau in Espelo en de heer ■Doordat, met een te grote snelheid de scherpe bocht in De Raalterweg bij Volkerink genomen werd is zater dagavond omstreeks 10.00 uur een personenauto bestuurd door F. K. Nijverdal uit de bocht gevlogen en enkele malen over de kop geslagen. Er zaten drie personen in de wagen. D. H. eveneens uit Nijverdal, kreeg door de smak die de auto maakte verwondingen, o.a. gekneusde ribben eri is met de Holtense ziekenauto naar het St. Geertruiden Ziekenhuis vervoerd. De twee andere inzitten den kwamen er zonder noemenswaar dig letsel af. DEVENTER. FILMS. E.D.B. THEATER, Smedenstraat, tel 13615. donderdag 3 t/m woensdag 9 sept. Krakatau (East of Java) met Maxi milian Schell, Diana Baker (14j.) nachtvst. Aas voor de Gieren (grim mig en meedogenloos) (18 j.) zaterdag 5. zondag 6 en woensdag 9 sept. matinee: Voor «oud wat dol lars. met Montgomery Wood AANVANGSTIJDEN: dagelijks 20.00 uur.,vrij. 21,00 en 23.30 uur., 14.00, 18.30, 21,00 uur. en 23.30 uur., zo. 14.00, 16.00, 18.30 en 21.00 uur., wo. 14.00 en 20.00 uur. CINEMA, Lange Bissehopstraat, tel. 11100. donderdag 3 t/m woensdag sept. On her majesty's secret service, met James Bond (3e week) (14 j.) vrijdag 4 en zaterdag 5 sept., nachtvst. De laatste trein uit Ka- tanga (18 j.) AANVANGSTIJDEN: dagelijks 20.00 u„ za. en zo. 18.45 en 21.15 u„ zo. en wo. midd. 15.00 u.. nachtvst. 23.30 u. LUXOR THEATER. Brink. tel. 18662. donderdag 3 t/m woensdag 9 sept. Het slot der verloren vrouwen (18 j.) zaterdag 5 sept., nachtvst. Erotiek onder vier ogen (18 j.) zondag 6 en woensdag 9 sept. ma tinee: De witte (a.l.) AANVANGSTIJDEN: dagelijks 20 00 u„ za 18.30, 21.00 en 23.30 u„ zo. 14.00. 18.30 en 21.00 u„ wo. 14.00 en 20,00 u. EXPOSITIES. Muntentoren. achter de muren/Zand poort. tel. p a V.V.V 05708 - 16200 4 sept. t'/m 13 sept. Mej. Logard. de Heren van Oei. Ext er en Geel in De venter verkennen. dagelijks 10-12 zo. 14 - 17 u. OPENINGSTIJDEN: en 14 - 17 u., za. er OPENBARE LEESZAAL, Brink, tel. 13506. 8 sept. Urn 5 okt. H. Boxman uit Arnhem met monotypes. OPENINGSTIJDEN: dagelijks 10-17 en 19-21 u. za. avond, zondag en maandag gesloten. GOET1EK DE ROZIJNENfcORF, Af- senstraat 4. 4 sept. t/m 4 okt.' Kleur.enlmó's, et sen, boeken van Eric van der Wal OPENINGSTIJDEN: dagelijks 14- 17.30 u„ zondags gesloten. MUSEUM DF. WAAG, Brink, t.elet. 14556 antieke keuken, antieke fiet sen, zilver, Delfts aardewerk OPENINGSTIJDEN: dagelijks 10-12 en 14-17 u„ zo. 14-17 u. LEBUINUSTOREN, Grote Kerkhof beklimming toren tot 13 september OPENINGSTIJDEN: dagelijks 9-12 en 14-17 u„ zondags gesloten. V.V.V. MOLENSTEMPELTOCHT, een tocht langs 20 molens in Over ijssel en Gelderland, deelnemers kaarten a fl. 1,50 verkrijgbaar bij de V.V.V. Deventer. VLIEGVELD TEUGE, de Zanden* telef'. 05763-200 Parachute springen bij goed weer op za. en zo. tot 11.00 u. en tegen zonsondergang. Rondvluchten dagelijks telef. reser vering 2341. WANDELSPORTVER. VOL FRISSE MOED. jubileumwandeltocht 5 en 6 september start dorphuis Diepen veen za. 13.15 u. en zo. 10.15 en 11.45 u. BAR/DANCINS. MAXIM BAR Welle 12'/a telef. 12054 LA BALANCE Brink 72 telf. 19277 CHEZ ANTOINETTE Roggestraat 1» telef. 16630 HET WITTE PAARD Walstraat Golstraat telef. 16959 hk. SAINT TR'OPÈZ telef. 17984 Gr. Overstraat 89 TIROLER BAR telef. 14845 KI. Overstraat 52 SURFIN CLUB telef. 18658 KI. Overstraat 48 FUNKY TWICE telef. 19540 KL Overstraat 87 SAFARI CLUB Gr. Poot telef. 14976 WALK IN Gr. Overstraat telef. 19766 V.V.V. DEVENTER, Stationsplein 3, telef. 05700-16200. OPENINGSTIJDEN: dagelijks 09.M 12.30 en 14:00-17.30 u. zaterdags 09.00-12.30 u. ALMELO. J Varossieau: do. t/m wo.: „Met mijjl. lippen op jouw mond" (18 j.) Zon dagmatinee: Elvis Presley in Ha rem Holliday" (a.l.) Zaterdagnacht film: „Erotiek in Zweden" (18i.) en wo 2.30 en 8.00 uur. za.: 6.4S AANVANGSTIJDEN: do. vr. ma. dl. 9.00 en 11.15 uur. zo.: 4.45 6.45 en 9.00 uur. CINEMA PALACE do. t/m wo.: Dr. Zjivago (14 j.) Zondagmat.: Rim boe vechters in Birma (14j.) AANVANGSTIJDEN: do. t/m wo.: 2.30 en 8.00 uur zondagmatinee: 2.15 en 20.00 uur. >.JUfi^l f i V"- Waterschap Salland Hel dagelijks bestuur van! het waterschap Salland maakt bekend, dat het ver- j enigd ooi lege in zijn verga dering van 25 augustus 19701 gewijaigd heeft vastgesteld j de herklassdficatie van gron- i den in de sinds het voorjaar i van 1969 verbeterde gebie-j den. De vastgestelde herklassifi- caitie van gronden ligt ter inzage van de ingelanden in het waterschapshuis te Olst vanaf 2 september tot 16 september 1970. Iedere ingeland kan tot 24 september 1970 tegen de op de ingediende bezwaar schriften genomen beslissin gen van het verenigd college zijn bezwaren schriftelijk indienen bij gedeputeerde staten van Overijssel te;" Zwolle. Het dagelijks bestuur, voornoemd. J. H. Schoot Uiterkamp. dijkgraaf. I Mr. H. P. Nieuwenhuisen, secretaris. Olst. 28 augustus 1970. PEDICURE STEUNZOLEN ELASTIEKEN KOUSEN H. W. AALTINK- KEVELAM Larenseweg 37, tel. 1926 MEJ. E. H. W. VINCENT Molenbelterweg 24 jor een halve dag in d week. Constructiebedrijf en Machinefabriek UNIVERSAL N.V. vraagt voor haar verschillende afde lingen: enkele enthousiaste medewer ker», waaronder: met spuit-ervaring, uit de metaalbranohe en enkele Aanmelding dagelijks aan onze fa briek: Indu'striestraat 7, Tel. 1422. gevraagd voor de mesterij. DERK JANSSEN Telefoon 1583. SLAATJE SLAATJE Elke' .dag VERSE GROENTE- zo uit de tuinderij Bloemkool, spinazie, sla, andijvie, worteltjes enz., enz. EXTRA ZATERDAG AANBIEDING: Een 'kilo heerlijke druiven f 1.35 Twee kilo grote Clapp's f 1.1# Een blik appelmoes f 0.59 RUIME KEUZE HANDAPPELS EN PRUIMEN EXTRA WEEKAAN'BIEDING: Maandag, een zak groene kool f 0.39 Dinsdag, een kilo andijvie f 6.38 Woensdag, een kilo worteltjes f 0.38 Donderdag, een kilo bieten f 0.48 Vrijdag, een kilo bananen f 0.79 STATIONSSTRAAT 11 - TELEFOON 1216

Holtens Nieuwsblad | 1970 | | pagina 2