Holtense Braderie Museum „Piet Bos" uitgebreid met prachtig Diorama LAATSTE WEEK RECREATIEWERK OP „DE BORKELD' VVV-vakantieprogramma PROGRAMMA Gebr. Wissink Dijkerhoek heropenden verbouwde en vergrote winkelpand ONZE AGENDA Kerkdiensten Invallende ganzen in winterlandschap Medische Dienst Weekenddienst tandartsen Weekenddienst dierenartsen Spreekuur maa tschappelij k werker Burgerlijke stand Bezoekt de zestiende Officiële puhlikatie BESTEMMING TOT BUITENGEWOON DIENSTPLICHTIGE VRIJSTELLING Gevonden en verloren voorwer pen Wachtdienst slachthuis Gezinsverzor gin g Storingsdienst G.E.B. HOLTENS NIEUWSBLAD Vrijdag 24 juli 1970 Jaargang 22 no. 30 Uitgave van de Stichting .Holtens Nieuwsblad" te Holten Telefoon 05483 - 1234 Hoofdredacteur W. Beyera Redacteur en plv. boofdred. Advertentieprijs l'lb mm contant) 3,Iedere mm meer 0,12 Abonnementsprijs 5,per half jaart f 10,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten t.g.v. Holtens Nieuwsblad Zaterdag 25 juli t.e.m. 8 augustus Smederij Nijland, Espelo 60, wegens vakantie gesloten. Maandag 27 juli t.e.m. 8 augustus Grondwerkbedrijf Piel wegens vakan tie gesloten. Dinsdag 28 juli 20.00 uur vergadering Braderiecom missie bij café Kalfsterman. Woensdag 29 juli 19.15 uur Oriënteringsrit M.A.C. ,,De Holterberg" vanaf café ,,De Waag" (zie ber. en adv.). Zondag 2 augustus 20.00 uur Tentzending Kalfstermans- weide. Spreker ds F. de Jonge van Nijkerk. M.m.v. Herv. Kerkkoor. Maandag 3 aug. t.e.m. 8 aug. Wed. B. Maats, „De Spar" en winkel A. Paalman wegens vakante geslo ten (zie adv.). Vrijdag 7 augustus 19.30 uur. Raadsvergadering ten ge meentehuize. 20.00 uur Tentzending in Kalfster- mansweide. Spreker ds J. H. Israël van Coevorden m.m.v. H.M.V. Zondag 9 augustxis 20.00 uur Tentzending in Kalfster- mansweide. Spreker ds H. Stukker van Arnhem m.m.v. H.G.K. Woensdag 12 augustus Hervatting repetities Chr. Gem. Zang vereniging „Soli Deo Gloria". Dinsdag 18 augustus 20.00 uur Feestavond Schoolkring Dij- kerhoek in zaal 't Bonte Paard. Op voering revue Dijkerhoekse Ama teur Toneelclub ,,D.A.T." Woensdag 19 augustus School- en volksfeest Dijkerhoek. Zaterdag 22 augustus 20.00 uur Opvoering Revue „D.A.T." in zaal ,,Het Bonte Paard". Zaterdag 29 augustus 20.00 uur Opvoering revue ,,D.A.T.' in zaal ,,Het Bonte Paard". HOLTEN Ned- Herv. Kerk: 8.30 uur ds. P. Lugtigheid; 10.15 uur dr P. Lugtigreid (bed. H. Doop) Extra collecte: Inwendige Zending. Tijdens de tweede dienst oppasdienst mevr. Slotman - Veldhuizen, Geeske Ros- man, Alie Ebrecht, Gretha Kromdijk en na afloop koffie-uurtje in gebouw Irene. Geref. Kerk: 8.30, 10.00 en 15.00 u. ds. F. de Jonge van Katwijk. Tijdens alle diensten is het ene offer voor de zending. Bij de uitgang collecte voor eigen kerkgebouw. Tijdens de tweede dienst oppasdienst en na af loop daarvan koffie-uurtje in het in bouw Rehoboth. R.K. Kerkdiensten (Eucharistie viering 8.30 en 9.45 uur in het gebouw Irene. Kampdienst; 10.45 uur Recreatie tent op de Borkeld. Nieuw Heeten: R.K. Kerk: zaterdag avond 7.00 uur; zondagmorgen 8.00 en 10.00 uur. Dijkerhoek Bethanië 9.30 uur Hulp prediker J. D. te Riller uit Zutphen Extra collecte: Bouwfonds Bethanië. Okkenbroek Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. W. P. J. Osinga; Extra col lecte voor de Kerkvoogdij. Als ergens bewaarheid werd, dat verwondering en bewondering aan de oorsprong staan van alles wat de mens ooit verhief, dan wel hier en hoe heef:; Piet Bos de natuur bewon derd en hoe heeft zijn geest zich ver wonderd over het mysterie dat de Schepping is. De ras-verteller die ons meesleepte door zijn eigen vurige be wondering voor de schoonheid van al het geschapene en diep onder de in druk van het behoeden dóór de Schep per van wat Hij tot leven riep. En zo als de verteller Piet Bos was, zo was de kunstenaar en museumstichter Piet Bos, vanzelfsprekend zorgvuldig zich hoedend voor de absolute en daar mee grenzeloos vervelende „volledig heid". Hij voerde ons op zijn eigen manier door zijn museum, de mooiste, interessantste en hartverwarmende, „brokken levende natuur" tonend. „Wij Holtenaren, de vele vrienden, die Piet Bos had, zijn er laten we het eerlijk uitspreken trots op hem in ons midden te heben gehad, zijn museum hier in Holten te weten", aldus dokter J. .P Nagelhout in zijn toespraak tijdens de opening van het prachtige diorama. „Dit heerlijke i seum, uniek in zijn soort",zo zei dok ter Nagelhout tot Kees Bos, „werd jouw museum en wij zijn hierover op recht verheugd. Net als je vader ben je vervuld van idealen, ideeën en fan- tasiën, niet rustig en tevreden met alles wat al bereikt was, maar rus teloos hunkereïid om nóg rr schoonheid toe te voegen. De greep die je moest doen, was uiteraard hoog, om da 't niveau van je vaders grepen zo hoog lag. Dat je volkomen geslaagd bent, zal duidelijk zijn aan iedereen die de nieuwe uitbreid van je museum aanschouwt." zo be sloot dokter Nagelhout zijn toespraak. Locoburgemeester J. Rietberg, sprekend namens het gemeentebe stuur, noemde het Natuurhistorisch museum van grote betekenis voor de gemeente Holten en hij prees het ini- t atief van de heer Kees Bos. De heer J. Wiggers, die sprak na mens de VVV „Holtens Belang", noemde het museum een trekpleister voor de vakantiegasten en het VVV Nu de bouwvak- en fabrieksvakanties in het Oosten des lands zijn be-" gonnen en een nieuwe stroom van toeristen naar Holten zal trekken is het goed nog eens de aandacht op het VVV-vakantieprogramma te vestigen. Maandag' 27 14.00—16.00 uur. Bezichtiging Manege Beltman, Markeloseweg 8. Men kan een kijkje nemen in de manege en stallen en de ruiter- oefeningen vanaf het balkon volgen. De toegang is vrij; consump ties aanwezig. Dinsdag 28 juli 14.30 uur. Excursie naar de kaasboerderij van de fam. Cats in de Beuseberg. Uitleg van de kaasbereiding. Men moet op tijd aan wezig zijn bij Beuseberg 93 aan de Larenseweg. Kosten f 1,- per persoon inclusief een proefje kaas. Woensdag 29 juli 9.00 uur v.m. Wandeling onder leiding van de heer Jansen door het natuurreservaat op de Borkeld, samenkomst aan diens wo ning, Borkeldsweg 4a, Markelo. 14.00 uur V.V.V.-Heuvelrit per tquringcar vanaf het O.A.D.-sta- tion. De tocht gaat over de Holterberg, Haarlerberg, met een kleine wandeling met prachtig panorama vanaf de Nijverdalse berg. Kosten f 3,50, kinderen f 2,25. Vroegtijdige opgave bij het VVV-bureau. 14.00 en 15.00 uur. Bezichtiging en rondleiding op het pluimveebe- drijf van de heer G. W. Barvelink, Borkeld 80 aan de Postweg. Ontwikkeling van een een-dags-kuiken tot eierxwoduktie. Er wordt een kleine vergoeding gevraagd. 17.30—18.30 uur. Bezichtiging van het melken van plm. 20 koeien bij de boerderij van de fam. H. J. Arfman, Holterbroek 47 (Sta tionsweg Dijkerhoek). Kinderen kunnen ritje per trekker maken. Zeer leerzaam voor de jeugd. Er wordt ook hier een kleine ver goeding gevraagd. 19.15 uur Oriënteringsrit voor auto's, die door de M.A.C. „De Holterberg" in het bijzonder wordt georganiseerd voor onze zo mergasten om hen de schoonheid van Holtens contreien te tonen. Prijzen kunstvoorwerpen. Afstand plm. 45 km. Start clublokaal café „De Waag", Waagweg. Donderdag 30 juli 6.00 uur v.m. Ochtendwandeling onder leiding vanaf het V.V.V.- kantoor, waar vroegtijdige opgave dient te geschieden. Kans om reewild te zien niet uitgesloten; kosten f 1,25 incl. kop koffie, 14.30 uur. Excursie naar de Kaasboerderij van de familie Cats (men zie onder dinsdag 21 juli). Vr(jdag 31 juli 20.00 uur. Rondleiding door het natuur-historisch museum „Piet Bos" op de Holterberg met interessante toelichting van Kees Bos, preparateur en jager. Het museum is pas uitgebreid. Touringcartochten De O.A.D. organiseert wekelijks een groot aantal dagtochten in binnen- en buitenland, o.a. naar 't Sauerland, Koningswinter enz. Inlichtingen VVV telefoon 1533; OAD telefoon 1241. Boottochten op de IJssel: Door de rederij Scheers te Deventer worden een zestal boottochten op de IJssel gehouden. Prettige en rustige ontspanning op het water van een onzer bekendste rivieren. Inlichtingen over ver trektijden en prijzen verstrekt het V.V.V.-kantoor. Kopje kol'l'ie na de kerkdienst: De Kerkeraden van de Ned. Herv. Gemeente en de Geref. Kerk nodigen de vakantiegasten hartelijk uit na de tweede kerkdienst een kopje koffie te komen drinken resp. in het gebouw Irene en het gebouw Rehoboth, waarbij men tevens zal kunnen kennis maken met de voorganger-van die morgen. Tijdens de 2e dienst tevens oppasdienst. De gehele week: Recreatietent op de Borkeld, hoek Landuwersweg/Borkeldsweg. Gezonde ontspanning voor jong en oud. Iedereen is welkom. (Zie het programma). bestuur prijst zich gelukig met deze prachtige uitbreiding. Namens de aannemers werd het woord gevoerd door de heer E. Koop man. Het was, zo zei hij, voor allen die meewerkten, een prachtige op dracht, waaraan het heerlijk was, om aan te werken. Aan de uitbreiding werkten mee, de fa's A. Koopman, Spakman, Van Bruggen en Gervedink Nijhuis. De heer Kees Bos sprak een woord van dank tot de „bouwers" die met haart en ziel hebben gewerkt en ?m op klaar te komen, vaak op tijden, dat niemand meer aan wer ken dacht. Ook dankte de heer Bos Diorama voorstellende in vallende ganzen uit de Noorse landen die door de honger gedreven, uitwijken naar Friesland en de N.O.- polder. waar zij in zo'n gro te getale neerstrijken, dat zij schadelijk zijn voor het grasland. Hier o.a. Kolgan- zen, Rietganzen en twee Knobbelzwanen. Het diora ma naar een idee van zwager Frits Russ is 30 m2 groot. Op de achter grond dokter Nagelhout, die Kees Bos feliciteert met zijn aanwinst. dokter Nagelhout voor zijn bereidheid om de uitbreiding te openen en zijn gesproken woorden. Hij liet zijn dank woord vergezeld gaan van een do- daars(in chamotte), een kleine vogel, die in de Noord-Oost Polder voor komt. Aan mevr. Nagelhout werden bloemen aangeboden. Ook voor volgende week is èen ge varieerd programma voor de vakan tiegangers van Holten samengesteld. Het is nu al weer de laatste week van dit seizoen. Van half tien tot tien uur is kiosk bij de tent geopend voor 't uit lenen van boeken en het kopen van een dagblad. Elke morgen om tien uur zijn de kinderen van 4 tot 12 jaar welkom bij de tent. Ze kunnen luisteren naar verhalen, allerlei spelletjes doen, kenen e.d. De verdere programmapunten zijn: ZONDAG: 10.45 uur: kampdienst, afloop koffie en voor de kinderen limonade. MAANDAG: 14 uur: sport en spel voor de jeugd van 12 jaar en ouder (o.a. tafeltennis, touwtrekken)^ DINSDAG: 21 uur: dropping. WOENSDAG: 14 uur: vossejacht in de Holtense bossen. DONDERDAG: 12 uur: picknick Zaterdag van 12.00 u. tot maandag morgen 8.00 uur: J. F. Sijtsema, Pas toriestraat 50, tel. 1870 (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag 25 juli en zondag 26 juli R. Brouwer, Boomkamp 10A, Rijssen tel. 05480 - 3194 van 18.00 - 19.00 (al leen spoedgevallen) Praktijkadres: Enterstraat 118, Rijssen. Zaterdag 25 juli en zondag 26 juli: W. C. C. Wamelink, Schepenenstr. 16 tel. 2004. 's Ochtends van 9.00 - 10.00 op dins dag en vrijdag in het Groene Kruis- gebouw, tel. 1436. Geboren: Johan zv G. H. ten Dam en H. E. Harmelink, Larenseweg 7 Judith Diana dv G. D. Nossent en G. H. Ulfman, Waardenborchstraat 6. Overleden: J. W. Stevens 86 jaar, Beuseberg 112 H. J. Frederiks1 77 jaar, wonende te Krommenie. Ondertrouwd: H. Bekkernens 22 jr Espelo 70 en J. A. Tempelman 23 jr Borkeld 91 H. J. Rietman 26 jr Look 25 en J. Jansen 22 jr Neerdorp 55. BEVOLKING Ingekomen: M. C. Kastelein en ge zin van Rijswijk naar Schoutenstr. 51 G. J. Stam van Amsterdam naar Neerdorp 89 J, A. Rietberg van Z.IJ. Polders naar Neerdorp 78 C. P. Beukenkomp van Smilde naar Noordenbergstraat 2. de kinderen van 4 tot 12 jaar op de Friezenb.erg.. 22. uur: spookspel, 12 jaar en ouder. VRIJDAG: 20 uur: kinderkermis, lampionoptocht, volksdansen. ZONDAG 1 augustus om 10.45 uur: kampdienst. Na afloop koffie, en limonade voor de kinderen. Als er belangstelling is kan er dins dag- en donderdagmorgen getrimd worden (8 uur). Voor de leiding zorgen deze week Bea Veldhuis. Inge Reinink, Inge Wiersma en Hotze Wiérsma. op dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 augustus 1970 (Wijziging voorbehouden) ZATERDAG 1 AUGUSTUS 18.30 uur: Rondgang Holtense Muziekvereniging met Drumband, vanaf Rijssenseweg. 18.30 uur: Optreden Boerendansgroep „Larense Schotsers" in de mu ziekkoepel in „Kalfstermansweide". 19.00 uur: Verkiezing Braderiekoningin 1970. 20.00 uur: Groot Popfestijn m.m.v. de bekende Rythm and Bluesgroep David Copperfield Style, in „Kalfstermansweide" (Stations straat). MAANDAG 3 AUGUSTUS: 20.00 uur: In de grote tent in „Kalfstermansweide": Grandioze com plete Gert Timmerman Televisieshow met medewerking van: Gert Timmerman, Trio Gert Timmerman, De Twee Kamé's, Patrica Paay, Annemarie, Jack Reijnders en andere van t.v. en radio bekende artiesten. Kaarten in voorverkoop bij: WV-kantoor, Gaardenstraat 59, Kledinghuis Beltman, Dorpsstraat 9, H. J. Bouwhuis en Zn., horlogerie, Oranjestraat 29 en café-restaurant-camping „De Poppe", Markelo. DINSDAG 4 AUGUSTUS 14.00 uur: Officiële opening van de Braderie. Rondgang Braderiekoningin met haar gevolg over net Bra derieterrein. WOENSDAG 5 AUGUSTUS Grote Boeldag („Arfhoes") in de tent in „Kalfstermans weide". Verkoop (bij opbod en tegen contant geld) van inge brachte acceptabele goederen (w.o. mogelijk antiek). De ver koop heeft plaats ten overstaan van notaris B. H. Pluimen te Markelo, Verkooptijden: .10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur. Bezichtiging vanaf 9.00 uur. 's Avonds marsmuziek door HMV op het Braderieterrein. DONDERDAG 6 AUGUSTUS 14.30 uur: Ballonwedstrijd voor kinderen in „Kalfstermansweide". (14.00 uur aanvang verkoop ballonnen en labels a 25 cent per stuk). 15.00 uur: Opvoering van het prachtige, rijk gevarieerde kinderpro gramma „Franklin's Wondershow" met o.a. Donald Duck, de boze Wolf, de groete groene griezel, het sprekende aapje Sim en nog meer bekenden uit de t.v.-kinderprogramma's. 21.00 uur: Jennekesmarkt rond de oude Dorpstoren m.m.v. de Boeren dansgroep „Larense Schotsers" en Boerenkapel „De Hooi- plukkers" uit Lochem. Prijzen: 50, 25, 15 en 10 gulden. ZATERDAG 8 AUGUSTUS 19.30 uur: Ter afsluiting van de Braderie Groot Popfestijn in de grote tent (1000 pers.) m.m.v. „The Ferrari's", de band die op tournees door Duitsland, België, Engeland en de Scandina vische landen enorme successen oogstte. Alle vermakelijkheden op het Braderieterrein zijn vanaf 2 uur elke dag geopend. OOK U BENT HARTELIJK WELKOM IN FEESTVIEREND HOLTEN r «I t"M Het schildersbedrijf Gebr. Wissink te Dijkerhoek heeft donder dagmiddag onder grote belangstelling zijn geheel verbouwde en vergrote winkel heropend, waardoor de buurtschap thans een zaak voor complete woninginrichting rijker is geworden. De oorspron kelijk kleine winkel heeft thans een vloeroppervlakte van ruim 110 m2 gekregen, waardoor een smaakvol interieur kon worden ingericht, zodat de klanten op prettige wijze keuze kunnen maken. De schilderswerkplaats is. door een wand gescheiden, met de win kel verbonden, waardoor deze bij eventuele behoefte nog bij de winkel zou kunnen worden aangetrokken. Ook van buiten maakt- de zaak een keurige indruk. Dc officiële opening van hel pand geschiedde om (wee uur door de wet houder en loco-burgemeester, de heer J. Rietberg, die de sleutel van het pand, in een mooi versierd bakje, kreeg aangeboden door de 4-jarige Bert Wissink. De heer Rietberg prees in een kor te toespraak de moed en de durf van de Gebr. Wissink om in Dijkerhoek een zaak te beginnen in artikelen, die men ook heel gemakkelijk in Holten zou kunnen kopen. „Maar," zo zei spreker, „Dijkerhoek staat bekend om zijn saamhorigheid en gemeen schapszin en deze zullen er zeker toe leiden, dat beide vooruitstrevende za kenlieden, niet tevergeefs deze ver bouwing hebben gedaan en hun assor timent belangrijk hebben vergroot." Mede namens het gemeentebestuur wenste hij hen geluk met de verbou wing en sprak hij de hoop uit, dat het hen zeer voorspoedig mag gaan. De voorzitter van de Holtens Han delsvereniging, de heer W. ten Ber ge, sprak er zijn vreugde over uit, dat ook in Dijkerhoek in het zaken leven vooruitgang valt te bespeuren. Heel veel kleine zaken worden opge heven, omdat de eigenaren het niet meer kunnen bolwerken. Hij vond het De gebroeders Wissink (Jan rechts en Wim links) met hun respectievelijke echtge noten in dat deel van hun nieuwe zaak, waarin de aanpassing aan het schil dersbedrijf het meest naar voren komt. daarom, evenals de loco-burgemees ter, van veel moed getuigen, dat de Gebr. Wissink het hebben aangedurfd hun zaak belangrijk te vergroten. Na mens de Holtense collega's wenste hij hen daarmede veel geluk. De verbouwing kwam tot stand on der architectuur van de heer J. Pot- kamp architect te Holten en verricht door de Fa. Paalman en Tempelman te Espelo (metsel- en timmerwerk) en de fa. G. H. Broekhuis te Dijker hoek (electra). Er werden de Gebr. Wissink veel bloemen en geschenken aangeboden, terwijl velen even een kijkje kwamen nemen in het gemoderniseerde pand. dat zoals uit bovenstaande foto blijkt ook belangrijk aangepast is aan het schildersbedrijf. Mededeling voor ingeschrevenen van de lichting 1971 Aangeien ook voor de lichting 1971 het aantal voor oproeping beschikba re dienstplichtigen hoger is dan het aantal benodigde dienstplichtigen, heeft de minister van Defensie be- sloten tot een tweetal maatregelen, waarbij ingeschrevenen van deze lich ting kunnen worden bestemd tot bui tengewoon dienstplichtige 1. Hoewel in mindere omvang dan voor de lichting 1970 zal ook van de lichting 1971 een aantal dienstplichti gen, dat hoewel goedgekeurd voor de militaire dienst op grond van de keuringsgegevens niet tot de meest geschikten behoort, tot buitengewoon dienstplichtige worden bestemd. Zij die daarvoor in aanmerking komen, ontvangen daarvan bericht van 't mi nisterie van Defensie: het indienen van een verzoek kan derhalve achter wege blijven. 2. Daarnaast zal de oudste zoon uit een gezin van tenminste vijf kinde ren, die voor de lichting 1971 is inge schreven, tot buitengewoon dienst plichtige kunnen worden bestemd. Hierbij gelden als voorwaarden dat de oudste zoon tevens het oudste in leven zijnde kind uit 't gezin is en dat onder de vier of meer andere kinde- ren tenmiste nog twee zonen moeten zijn. Deze maatregel geldt uitsluitend voor de lichting 1971, maar vindt eerst toepassing indien belanghebben de daartoe de wens te kennen geeft. De aanvragen moeten worden inge diend door tussenkomst van de bur gemeester van de woonplaats, en wel zo spoedig mogelijk. Daarmede be hoeft dus niet te worden gewacht tot dat men voor de militaire dienst is goedgekeurd of een oproeping voor opkomst heeft ontvangen. Degenen, die met het indienen van hun aan vraag zouden wachten tot na hun op komst in militaire dienst, mogen niet verwachten dat deze dan nog zal wor den ingewilligd. Wellicht ten overvloede zij er op ge wezen, dat, wanneer van deze moge lijkheid gebruik wordt gemaakt, voor jongere broers de voorwaarden om voor vrijstelling wegens broeder- dienst in aanmerking te komen, n.l. dat tenminste twee broers moeten hebben gediend (zie art. 19 van de Dienstplichtwet) ook in deze gevallen onverminderd blijft bestaan. De aan dacht wordt er nog op gevestigd, dat de verruiming van de regeling inzake vrijstelling van de oudste zoon van 'n weduwe (oudste kind uit een gezin met tenminste vier kinderen) niet al- leen voor lichting 1970 van toepas sing was, maar ook voor volgende lichtingen geldt. HOLTEN, 24 juli 1970. De burgemeester van Holten, J. RIETBERG, loco-burgemeester. bepalingen bestemmings plan ten aanzien van een plan tot de t bouw van een werkplaats in het bestem mingsplan „De Haar". De loco-burgemeester van HOLTEN maakt bekend, dat de heer W. C. Dis- sevelt, Haarstraat 8, alhier, vergun ning heeft gevraagd voor de bouw van een werkplaats op het perceel, kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F, nr. 2104, gelegen in het be stemmingsplan „De Haar". Aangezien het bouwplan zich niet verdraagt met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan kunnen recht hebbenden op aangrenzende en nabij gelegen gronden, ingaande 27 juli '70, gedurende veertien dagen, schriftelijk bezwaren bij burgemeester en wet houders indienen tegen het verlenen van vrijstelling van de bepalingen van het desbetreffende bestemmings plan ten behoeve van 't onderhavige bouwplan. De bouw- en situatietekennigen lig gen gedurende voornoemde termijn op de gemeentesecretarie alhier, voor een ieder ter inzage. HOLTEN, 24 juli 1970. De loco-burgemeester voornoemd, J. RIETBERG. GEBONDEN: 2 jonge honden, jong zwart hondje met witte bef, knippor- temonnaie met inhoud, jonge kat (wit met rood), jongensfiets, regenbroek, gouden armband. VERLOREN: jongensregenjas, Griekse landschildpad, bromfiets plaatje, zwarte damesportemonnaie met inhoud, beige jongensregenjas waarin portemonnaie met inhoud, he- renportemonnaie, kinderwindjack, 1 sjaal. Vrijdag 24 juli t.e.m. zondag 26 juli keurmeesters buiten de diensturen: J. Hof, Kozakkenstraat 19, tel. 1607. Maandag 27 juli t.e.m. zondag 2 au gustus: C. Dijkstra. Schoolstraat 5 tel 1833. Aangifte gestorven dieren op za terdag; van 9.00 - 11.00 uur aan het slachthuis, tel. 1318. O Elke morgen, behalve zaterdag van 9.00 - 10.00 uur bij mevr. Beltman - Aanstoot, tel. 1799. Zaterdag 25 juli t.e.m. vrijdag 81 juli buiten de diensturen: Elektra: J. Kolkman. Gaardenstraat 31, tel, 1368; Gas: geen dienst

Holtens Nieuwsblad | 1970 | | pagina 1