i Holten A op kraamvisite Nederlandse Middenstandsbank NV thans ook in Holten Diploma-uitreiking Huishoudschool „De Noordenbarg5 Modern kantoor in de Iranjestraat Programma op De recreatietent Borkeld ONZE AGENDA KERKDIENSTEN Afscheid van de Dorpsschool Wachtdienst slachthuis Medische dienst Weekenddienst tandartsen dierenartsen Gevonden en verloren voorwerpen Gezinsverzorging Spreekuur maat schappelijk werkster Kerkelijke verkiezingen Jeugddienst Sportwedstrijden Lagere Landbouw school Bathmen Burgeilijke stand Stoi'ingsdieast GEB Bloemen van de nieuwe Bank Pioniersarbeid nijverheidsonderwijs Ook directeur Cammeraat keert zich tegen „kreten" bij onderwijsvernieuwing VIJF EN DERTIG GESLAAGDEN Officiële publikatie VAKANTIEVERLOF BURGEMEESTER Verbouw perceel Neerdorp 46 Ontwex'p- bestemmingsplan „De Borkeld" HOLTENS NIEUWSBLAD Vrydag 3 juli 1970 Jaargang 22 no. 27 Uitgave van de Stichting Holtens Nieuwsblad-' te Holten Telefoon 05483 1234 Hoofdredacteur \Y. Beyers Redacteur en plv. hoofdred. advertentieprijs 1~15 mm (a contant) 3,—. Iedere mm meer 0,12 Abonnementsprijs 5,per half jaarj 10,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisen bank te Holten t.g.v. Holtens Nieuwsblad Zondag 4 juli 19.30 uur: Dansen in zaal Boode te Bathmen (zie advertentie). Maandag 6-11 juli Voordes zelfbediening. H. J Wan- sinkstraat 17 en winkel en pakhuis van de Coöp. Aan- en Verkoopver eniging „Trio" te Dijkerhoek we gens vakantie gesloten (zie adv.). Maandag 6 t.e.m. 13 juli Fa. G. J. Aaftink, horlogerie en op tiek en vishandel J. Reinaardus, wegens vakantie gesloten (zie adv.) Zaterdag 11 juli t.e.m. 18 juli Mien en Geurt wegens vakantie ge sloten HOLTEN Ned. Herv. Kerk 8.30 en 10.15 u ds. Datema van Nijverdal. Extra collecte Prot. Interk. Thuis front. 10 u Jongerendienst in het geb. Irene. Oppasdienst tijdens 2e kerk dienst in Irene. Mevr. Schellevis - Voogd, Henny Vukkink, Minie Mees- terberends en Henriy Baltus. Koffie- uurtje na de 2e dienst in het gebouw Ger. Kerk 8.30, 10 en 19.15 uur ds. A. Groenewegen van Oenkerk. Tijdens de 2e dienst kinderoppas (tot 6 jaar) in gebouw Rehoboth. Na 2e dienst koffieuurtje, aldaar. In alle diensten is het ene offer voor Fonds Algem. Kerkelijke Arbeid (FAKA). Bij de uitgang collecte voor eigen kerkge bouw. RK Kerkdienst (Eucharistieviering) 8.30 u en 9.45 u in het gebouw Irene NW.-HEETEN RK Kerk zaterdag avond 7 u zondagmorgen 8 en 10 uur DIJKERHOEK Bethanië 9.30 u ds. P Lugtigheid. Extra collecte Prot. In terk. Thuisfront OKKENHOEK Ned. Herv. Kerk 9 u ds. I Dijk van Wesepe. Na de dienst tijdens koffie-uurtje gesprek met CJV De cliënten van de Ned. Middenstandsbank (NMB) uit Holten en omgeving die tot nog toe voor het afdoen van bankzaken waren aangewezen op de vestiging van de NMB te Deventer kunnen met ingang van vrijdag 3 juli plaatselijk terecht in het pand Oranje straat 9 (voorheen winkelpand Fa. Wonnink) waar Holtense vak mensen in vrij korte tijd voor een ware metamorphose hebben ge zorgd door een winkel in vrij korte tijd om te bouwen tot een bij zonder fraai en modern bankgebouw. De officiële opening had donder dagmiddag om plm. half vijf plaats door burgemeester mr W. H. Enk laar die de sleutel werd aangeboden door Monique Kranendijk een doch tertje van de directeur van de NMB te Deventer, Mr. Enklaar hield hier na een korte toespraak waarin hij na mens het gemeentebestuur zijn vreug de uitsprak over de vestiging van de NMB als vierde bank in Holten. Bankmensen zijn keiharde zakenmen sen die het veelal goed kunnen bekij ken en die blijkbaar ook wel perspec tief in Holten zien. Wij zijn chauvi nistisch genoeg om zo te denken doch voelen ons wel gevlijd wanneer we onze gedachten bevestigd zien temeer wanneer deze bevestiging komt uit bankkringen aldus mr. Enklaar die de NMB-vestiging in Holten met als beheerder de heer B. J. Oplaat goe de zaken wenste. De heer W. ten Berge die sprak na mens de Holtense Handelsvereniging noemde de vestiging een aanwinst voor de middenstanders die nu ook plaatselijk bij een NMB terecht kun nen. Hij noemde 't van de NMB goed gezien dat men aan een plaatsgenoot de leiding heeft opgedragen omdat deze persoon de mensen kent. De heer Ten Berge wenste de NMB zulke goede zaken dat men binnen kort de open ruimte naast de bank nodig heeft voor uitbreiding. De heer J. Wiggers sprekend na mens VVV „Holtens Belang" noemde de nieuwe bank voor Holten als v; kantieoord een aanwinst omdat men de gasten nu nog meer service kan bieden. De directeur van de NMB te De- sprak een woord van dank tot burge meester Enklaar en tot de Holtense Het programma voor de 2e week in de recreatietent ziet er als volgt uit: Maandag 6 juli Kindermorgen 10-12 uur. Speurtocht-winkelspel, aanvang 14.00 uur. 50 cent per persoon. Dinsdag 7 juli Kindermorgen 10-12 uur. Free-work shop, aanvang 7.30 uur. Toegang voor 14 jaar en ouder. Ze houdt in een middag zelf creatief be zig zijn in de een of andere vorm in. O.a. in de vorm van een kietsch con- Op donderdag 25 juni j.l. namen de leerlingen van de zesde klas der Dorpsschool en het personeel afscheid van elkaar, in tegenwoordigheid van de oudercommissie en de betrokken ouders. Tegen vieren zaten allen in de hal en opende de heer H. J. Arf- man, voorzitter der oudercommissie, de bijeenkomst. Hij wenste de kinde ren geluk met het doorlopen van de school en hoopte dat de volgende etappe ook met succes zou worden volbracht. De ouders betrok hij even eens bij zijn felicitaties, daar het hun voldoening zal schenken dat hun pu pillen deze mijlpaal hebben bereikt. Het hoofd der school, de heer B. H. Brouwer sprak daarna tot de schei dende leerlingen. Hij wees hen op de consequenties van de schoolkeuze en dankte hen voor hun vriendschap en voor alles wat ze deden in het belang van een goede harmonie in en rond de school. Herman Aaftink. die alleen reeds in zijn laatste schooljaar ruim 5 ton oud-papier bij elkaar bracht, kreeg speciaal een applausje van de aanwezigen. De getuigschriften wer den uitgereikt. De oudercommissi* schonk de leerlingen een pocketboek en toen vx-oeg Jan Bos het woord. Hij dankte de leerkrachten voor het ge noten onderwijs en bood namens de klas een tafelkleed aan voor de ver- gaderkamer. Voorts ontving de heer Brouwer, die deze klas afleverde, nog «en paar boekensteuners. Er werd ge trakteerd op snoep en prik. Langs de ouders gingen sigaren, sigaretten en kersenbonbons. Allen boden daarna 'n handdruk ten afscheid en de school deur ging dicht. De klas als geheel bestond niet meer. Ieder zou zijn weg verder zoeken, alleèn of in groepsver band. Zaterdag 4 juli t.e.m. zondag 5 juli keurmeester buiten de diensturen A. Groen, Kozakkenstraat 15, tel. |239. Maandag 6 juli t.e.m. zondag 12 juli: B Groot Obbink, Kozakkenstr. I tel. 152(5. Aangifte gestorven dieren op zater dag van 9-11 uur aan het slacht- 'Ws, tel. 1318. eert creëren, een cabaretgroep vor men. Een kunstschilder uit Markelo is er bij aanwezig om bij te staan bij het cxeëren op papiei-. Een modehoek waar ontwerpen gemaakt kunnen worden en gemaakt van plastic en lapjes stof en,of papier. De mogelijkheid om in discussie te treden rond een kampvuurtje bij goed weer anders in de tent. Verder de plastische vormgeving. Met o.a. plastic, gips, klei en andei-e materialen wei-ken. Al met al een keur van mogelijkheden om kreatief bezig te zijn. Toegangsprijs f 2, Woensdag 8 juli Pick-nick voor de kinderen. Ze be gint bij de tent om 10 uur 's mox-gens en duurt tot 's middags 14.00 uur. Kinderen gelieven dan brood mee te Donderdag 9 juli Kindermorgen 10-12 uur s Avonds een dropping. Aanvang 21.30 uur. Kosten per persoon f 1, Vrfjdag 10 juli Kindermoi-gen 10-12 uur. 's Avonds een bonte avond met een lampionoptocht. Ook de tweede week wordt het geheel weer verzorgd door het team van de eerste week W. de Croon, W. Tulier, Ria Meijer en Johanna Meijer. De eerste week Recreatiewerk is weer bijna achter de rug. Het weer speelde bepaald parten daar de kin deren met team aan de tent waren gekluistei-d. De kinderen waren erg enthousiast. Zaterdag vanaf 12 uur tot maandag morgen 8 uur C H Rietdijk, Molen- belterweg. tel. 1280 (alleen voor spoedgevallen) Zaterdag 4 juli en zondag 5 juli G Dekker, Rijssenseweg 33b, Entei-, tel. 05478 - 653, van 18 - 19 uur (alleen voor spoedgevallen.) Zatei-dag 4 juli en zondag 5 juli W C C Wamelink, Schepenenstr. 16, telcf. 2004 Gevonden: 1 regenbroek; 1 bos sleutels; 1 damesrijwiel; 1 portemon- naie met inh. Verloren: 1 zeiljack; 1 zwemabon nement; 1 pox-temonaie m inh.; 1 gasfles; een bedi-ag van f 75,-; 1 bos sleutels; 1 regenjas; 1 windjack. Inlichtingen dagelijks aan het groeps- oureau der rijkspolitie te Holten tus sen 8.00 en 22.00 uur, maar NIET tussen 13.00 en 14.00 uur Elke morgen van 9 - 10 uur be halve zaterdags bij mevr. C. Knijff- Dekker. tel. 1438, bij geen gehoor tel. 1799 mevr. Beltman - Aanstoot. 's Ochtends van 9-10 uur op maan dag, dinsdag en vr ijdag in het Groe ne Kruisgebouw, tel. 1436. Bij de zondag na de kerkdiensten in gebouw „Rehoboth" gehouden stem mingen zijn tot ouderlingen der gere formeerde kerk gekozen de heren D. Boog, Smidsweg 32a te Bathmen en D. Kruimelaar. Lageweg 29. Enkele weken geleden werden reeds tot ouderling gekozen de heren J. W. Stam, Borkeld en H. Heusinkveld, Dorpsstraat 64. Als diaken werd ge kozen de heer J. A. Schuppert. Mar kepad. Zondag 12 juli a.s. 's avonds om kwart over 7 zal in de Geref. Kerk weer een jeugddienst worden gehou den. Ongetwijfeld zal ook voor deze dienst, waarin ds. Joh. C. Baumfalk uit Amsterdam zal preken over het onderwerp „Van twee walletje eten" weer grote belangstelling bestaan. Medewerking woi-dt verleend door de ghospelzanger.Ewald Dundas uit De venter. Al met al belooft het weer 'n mooie dienst te worden. Iedereen is van harte welkom- Op het A.B.S.-terrein hielden de leerlingen van de lagere agr. school te Bathmen hun jaarlijkse sportdag. Als jury en scheidsx-echtei-s fungeer den de gymnastiekleraar en de lera ren van de school. Er werd gewerkt in 3 leeftijdsgroepen. Ondanks de grote zomerse hitte waren de leerlin gen zeer actief, 's Morgens wei'd er gewerkt aan de onderdelen: ver- en hoogspringen, goalschiet n, ba'gooien, verspringen en 3 km hardlopen. Klas II werd winnaar met een gemiddelde van 79,7 punten. Klas I behaalde een gem. van 69 punten en klas III 67 punten. Van de leexdingen wei'den de meeste punten gehaald door: Jan Nie- meijer uit Wesepe met 116, Jan Schut te uit Bathmen met 114 en Gex-rit Rib- bink uit Holten met 114. Het, middagpx-ogramma bestond uit voetballen en volleybal. Het voetbal len werd na een beslissingswedstrijd tussen de klassen 2 en 3 gewonnen door klas 2. Bij het volleybal ging de derde klas met de eer strijken. Al me' al een ge slaagde dag en dat was f»vens de laatste schoolde"' Geen wonder dat de jongens goed gehumeurd naar huis gingea. firma's Vukkink, Voordes, Van Brug gen, Gervedink, Nijhuis en Klein Vel- derman die aan de bouw meewerk ten. Wij prijzen, zo zei de heer Kra nendijk, ons gelukkig met dit bijzon der fraaie kantoor en zijn erg trots op deze nieuwe vestiging die in Hol ten in een dringende behoefte voor ziet getuige het feit dat verschillende relaties hiertoe reeds -bij herhaling de wens te kennen hebben gegeven. Als blijk van waardering voor. de verrichte opening ontving burgemees ter Enklaar een fraaie aansteker ter wijl aan mevr. Enklaar een prachtig boeket rozen werd aangeboden. Van de gelegenheid om het fraaie kan toor te bezichtigen werd onder het genot van een glaasje en een hartig hapje o.a. gepresenteerd door de be kende schaatsenrijdster Rieneke Demming (werkzaam op de NMB te Deventer) gaarne gebruik gemaakt. HOLTEN Geboren Gerdine Mar jan Elisabeth dv H. Rietman en H Beldman. Kolweg 64 Lisette Rike dv H Arendshorst en M J Walfoort Kozakkenstraat 13 Renate Simone dv J Stam en J Hasewinkel, Berg manstraat 22 Hendrik Goswin zv V Braunius en G Klein Velderman Holterberg 65 (geb te Deventer) Marina dv G W Jager en M K Pag- rach Noordenbergstraat 19 (geb. te Deventer). Ondex-trouwdJ P Klinkien 22 jr Vriezenveen en E Deijk 20 jr Borkeld 82 G F van den Bos 24 jr Burg. v. d. Borchstraaat 5 en J van Zee 17 jr jaar Bathmen. Gehuwd: G Hogedorn 24 jr, Hofstee- str. 28 en S Kempex-s 25 jr, Hofstee straat 28. Ingekomen: C. Meindertsma en ge zin van Gouda naar Bex-gmanstraat 12 Mej. M Schuppert van Hengelo naar Haax-straat 4 J H van Kleef en gez van Duitsland naar Holterberg 32 Vertx-okken: C den Bouwmeester en gez. van Schoutenstr. 6 naar Zwart sluis Mej H Deijk van Borkeld 82 naar Raalte. Zaterdag 4 juli t.e.m. vrijdag 10 juli buiten de diensturen. Electra: J. S. Kolkman, Gaax-denstraat 31, tel. 13.68, Gas: Geen dienst. Voordat 's middags de officiële opening van het nieuwe bank gebouw van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. aan de Oranjestraat door de burgemeester, mr. W. H. Enklaarwerd verricht, hebben leden van de Markelose Folkloristische Boe- rendansgroep in naam van de directie van de bank in de Oran jestraat, de Dorpsstraat en een gedeelte van de Kolweg huis aan huis aan de bewoners bloemen aangeboden, een geste die natuurlijk bijzonder gewaardeerd werd. De dames in hun kleurige en fleurige ouderwetse klederdracht hadden natuur lijk veel bekijks. Onze fotograaf knipte er een plaatje van. In aanwezigheid van vele ouders, de commissie van bijstand en afgevaardigden van diverse organisaties werd de vorige week donderdag door burgemeester, mr. W. H. Enklaar, in zijn kwaliteit van voorzitter der Commissie Huishoudonderwijs der OLM aan 35 leerlingen van de huishoudschool „De Noordenbarg" het assis tenten-diploma uitgereikt. Zijn gelukwensen liet hij vergezeld gaan van de opmerking, dat de meisjes er zich wel van bewust moeten zijn, welk een grote waarde zo'n diploma heeft. Hiermede wordt een stuk toekomst bepaald, omdat nu de weg naar vervolg onderwijs open staat. Verder dankte hij het onderwij steam voor de kundigheid en toewijding, waarmede men de meisjes hun opleiding gegeven heeft. De directeur, de heer P. H. Cam meraat, wees er in zyn toespraak op, er van overtuigd te zyn, dat de ge slaagden goed onderwys hebben ge noten. Dit is z.i. vooral af te leiden aan het al of niet slagen van de meisjes, die vanuit het L.H.N.O. te Holten doorgaan naar voortgezette opleidin gen elders. Ook dit jaar weer bleek, dat juist de meisjes opgeleid te Hol ten, elders met zeer goede resulta ten slaagden. Maar niet alleen daar op is het onderwys gericht. Ook de meisjes die niet verder leren zullen zich zeker in de toekomst bewust worden, dat zy een voorbereiding op het leven in de maatschappij heb ben ontvangen, die haar vruchten zal afwerpen. Het zou naar het oordeel van de heer Cammeraat natuurlijk ideaal zijn als nauwelyks een overgang tus sen school en maatschappy merk was. Dan was de opleiding ideaal. Natuurlijk zyn er nog leemten over, maar het is juist het meisjesny- verheidsonderwijs, dat in het zoeken naar de beste aansluiting met het la tere leven, zoveel pionierswerk heeft gedaan en nog doet. Niet in de eer ste plaats door het vakkenpakket, want de praktische vakken zyn al lang niet meer die vakgerichte en be roepsmatige lessen, die zij eerder wa ren. De algemene vorming, aldus de directeur, is ook in het L.H.N.O. het belangrykste. Vorming in de zin van kennis aanbrengen, maar ook door inzicht geven in levenswaarden en maatschappy-mogelijkheden". De heer Cammeraat is van oor deel, dat de mogelijkheden niet ver loren mogen gaan, want zij zijn van groot nut van alle vox-men van ondex- wijs, die men in Nederland kent. Steeds meer wordt het z.i. in onze maatschappij zo, dat de verzorging van de mens benadrukt gaat worden. De behoefte aan verzorgend perso neel op verschillende niveaus wordt steeds gx-oter. De verzorging van zieken, bejaarden, kinderen, in de winkel, in het reci'eatieve vlak, er komt steeds meer behoefte aan per- soneel, dat vooral mentaal ook op z'n taak voox-bereid is. Juist onze vorm van onderwijs, aldus de dii'ecteur, geeft een zekere mentale voorberei ding. die hard nodig is voor het wex-- ken in deze sectoren, terwijl zij ook een behoox-lijke vooi'lichting ki'ijgen. Spx-eker noemde het daai'om vex-- bazingwekkend, dat er in de pers nog al eens stemmen opklinken die het bestaansrecht van het beroepsondex-- wijs in twijfel trekken. Juist het meis- jesnijvei'heidsondex-wijs doet alle mo gelijke moeite om voor haar leerlin gen een niet te beperkt onderwijs te geven. Beperkt in de zin van alleen maar gericht op de beroepsvakken. Er wordt juist geprobeerd een zo geschakeerd mogelijke algemene vox-- ming te geven. „Natuurlijk is het gemeen middel baar onderwijs", aldus de heer Cam meraat,,, maar juist, omdat het aan gepast is aan het niveau van de leer linge kan deze zich gelukkig prijzen de kansen te krijgen, die er voor haar zijn". De directeur betoogde verder, dat elk van de soorten onderwijs, die in Nederland bestaan in een overgangs stadium verkeert en dat het voor iedei een zoeken is naar de beste vorm waarin men onderwijs kan ge ven binnen het raam van de Wet van 1968. Daar is men trouwens nog maar nauwelijks mee op gang (de laatste diploma's oude stijl worden dit jaar uitgereikt"). Naar de mening van de heer Cam meraat weten ook de ouders in dit laxxdelijk geharrewar niet waar zy aan toe zijn met de opleiding van hun kind. Spreker verklaarde overtuigd te zijn, dat er veranderingen nodig zijn, maar juist in het onderwys moe ten deze veranderingen in alle rust voorbereid worden. Rust in de zin van organisatorische stabiliteit is van groot belang, zodat de inzet op het terrein van de onderwijsevolutie ver- intenviseerd kan worden. Zo kan men misschien uiteindelijk, na een ondei-wijskundige zuivering, landelyk tot een schoolvorm komen, waarin de gehele Nederlandse jeugd naar hoofd, hart en handen kan toegerust wor den. Mits zij gefundeerd iets verbetert en niet gebaseerd is op modekreten of geschiedt vanuit politieke motieven en mits er van overheidswege volle dige medewerking gegeven wordt, niet alleen financieel maar ook door des kundige begeleiding na een nauwge zet vooronderzoek. Er kan naar de mening van de hr. Cammeraat, n.l. niet alleen maar een wissel getrokken worden op de verantwoordelijkheidszin van de le raar. maar men kan hem ook niet met een kreet voor een taak stellen, waar nog nauwelijks zicht op is. Al de zaken zullen met wijsheid aange pakt moeten worden. De directeur verontschuldigde zich, dat hij. over de hoofden van de meis jes heen. zich tot een breder gehoor richtte, maar verklaarde het nodig te vinden dit geluid te laten horen. Hij fel'c pvde de meisjes met het behaalde succes en wenste hen een goede toekomst toe. Dat deden ook de afgevaardigde De burgemeester van Holten deelt mee, dat hij van 8 juli - 30 ju!: e.k. met vakantieverlof afwezig hoopt te zijn. Zijn wekelijkse spreekuren zullen door de loco-burgemeester worden waargenomen. De burgemeester van Holten, W. H. Enklaar. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat de heer J. Strik, Walstraat 79 te Deventer, vergun ning heeft gevraagd voor de ver bouw van het perceel Neerdorp 46, alhier. Aangezien het verbouwplan in strijd is met het ter plaatse geldende bestemmingsplan kunnen rechtheb benden op aangrenzende en nabijge legen gronden gedurende veertien dagen, ingaande 6 juli 1970, schrifte lijk bezwaren bjj burgemeester en wethouders indienen tegen het verle nen van vrijstelling van de bepalin gen van het desbetreffende bestem mingsplan. De bouw- en situatietekeningen lig gen gedurende voornoemde termijn op de secretarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage. De burgemeester vnd., W. H. Enklaar. Holten, 3 juli 1970. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat met ingang van 6 juli 1970 gedurende een maand ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage wordt gelegd het ontwerp van een algehele herziening van het bestemmingsplan „De Borkeld" (sei zoenwoonverblijven), welk ontwerp is vervat in een kaart met bijbehoren de verklaring, een toelichting en bij behorende voorschriften. Het ontwerpplan wordt omsloten door de rijksweg Holten Markelo zogenaamde Heideweg, Landmans- weg, Postweg, Borkeldsweg en Lan- duwerweg. Gedurende bovengenoemde termijn van een maand kan een ieder schrif telijk bezwaren tegen het ontwerp 'in dienen bij de gemeenteraad. De burgemeester vnd., W. H. Enklaar. Holten, 3 juli 1970. sprekers van de diverse organisaties, welke ruim vertegenwoordigd waren t.w. d O. L M. - afdelingen Markelo, Bathmen en Holten, de afdelingen v. de Ned. Bond van plattelandsvx-ou- wen van Markelo, Bathmen, Holten, Espelo, Dijkerhoek en Schoonheeten, alsmede de afdeling Holten van da Christelijke Bond v. Plattelandsvrou wen en de P.J.G.O.-afdelingen van Holten, Markelo en Bathmen. Na de pauze probeerden de meis jes nog even iets van de sfeer weer te geven welke zij in de afgelopen 3 jaar in de school hadden geproefd en meebepaald. Zij zorgden nog voor een heel gezellig uurtje o.a. met een quiz, een les met actuele onderwer pen, een lied waarin de leerkrachten met hun eigenaardigheden de revue passeerden en een leerkrachtenver- gadex-ing. Zo eindigde voor deze 35 meisjes een schooltijd waarin zij met 145 mede-leerlingen, samen met hun leerkrachten het onderwijs door maakten. In augustus gaat de poort weer open voor 140 leerlingen. De geslaagden zijn: J. W. Aaftink, J. H. A. Baltes. R. Bouwman. J. W. Groteboer, A. J. Hoekman, G. W. ten Have, II. G. Klein Teeselink, A. J. Meuleman, J. H. A. Overmeen, G. M. A. Rouwenhorst. T. Sappema. G. A. Sluiter, Z. Schuiterd, J. H. Tui- tert, S. D. H. Veneklaas. H. Vukkink, E. A. H. Wennekes. Holten, J. Beunk, J. B. Beunk, J. Bronsvoort, W. W. Bronzewijker, A. Dokter, G. Dijker man, H. Dikkeboer. H. Muilerman, H. Reuvekamp, G J. van Schooten, Bathmen. H. A. Nijhuis. W. T. Nij- meijer. H J. Sligman. W. H. Sne'.link, A. J. Wannink. .T O V.'olterink en B H. Worsink. Een kandi- daatje moest worden afgewezen. De familie Jansen-Klein Twenhaar in de Beuseberg werd onlangs verblijd met de geboorte van een tweede dochter. Jantine. Vader Jansen is een der leiders van het succesvolle A-elftal van de voetbalvereniging „Holten". De kampioenen, vergezeld van trainer Paule (rechts naast mevrouw Jansen) en leider Menkhorst (daarachter) en va 'n versierde driewieler, kwamen daarom even op een versierde driewieler kwam daarom even op kraambezoek. Zelfs de voetballen - symbolen uit de kampioensstrijd - ontbraken niet. Op 't grote krentenbrood is de naam Jantine' gespoten.

Holtens Nieuwsblad | 1970 | | pagina 1