Boswandeling N.S. (rok grote deelneming Er komen nog 20 bejaarden woningen 2)c Haar bij m VOP I (Holten) blijft goed m vorm Zaalhandbal wedsti ij den scholengemeenschap Christ. Oranjevereniging had in 69 batig saldo P. Ruiter sprak over Matthëus Passion Tijdens de rondvraag: r Meijerink's Een stichting voor nieuwe ambulance-auto Bouw mortuarium wordt dure zaak Q BILJARTEN Gelijkspel tegen NBC 2 (IS ijver dal) Mooie opbrengst Rheumacollecte Blauw Wil leed zware nederlaag Na spannende strijd tegen Raalte (3-0) HOLTEN I SPEELT TWEE WED STRIJDEN Dutch Su ing College Band KERKELIJKE MEDEDELINGEN Overzicht gespeelde \v edstrijden Voet bal-programma SIMCA1301 desso Kom Desso Miranda-tapijt van dichtbij bekijken WONNSNK'S comp!. woninginrichting Zilmeta behangwerk Dit Voor binnen- is en buiten- a iv blad schilderswerk voor famïlie- berichten schildersbedrijf 4 Vrijdag 27 maart 197O S Voor de stemming voor de Tweede Kamer zal bezien worden of het aantal stembureaus (thans vijf) zal worden uitgebreid. Ver schillende raadsleden vonden, dat de mensen veel te grote afstan den moeten afleggen. „Voor het „toenemend" aantal kiezers be hoeft u het niet te doen," meende de voorzitter, die het in groten getale niet-opkomen maar een kwalijke zaak vond. Aan de extra honderd miljoen, die het rijk wil schenken aan 101 gemeenten zal Holten niet te pas komen, verklaarde de bur gemeester op een vraag van de heer Bosschers. telt Een i a's" ;zel- j pon- j bij-1 tang oor- rote tel. la- tel. pril De- pril het --rij. 0 u. j ma. tel. pril a.l. irst. •rij. 3.30 uur van Positiever was zijn antwoord op de vraag van de heer Kaan (PvdA) of de kleuterschool op de Kol niet aan de Kolschool vastgebouwd kan worden. „Het plan is klaar, 16 april ko men de inspecteurs van het la ger en het kleuteronderwijs om de situatie nader te bekijken," aldus mr. Enklaar. „Met de ge westvorming is het nog niet zo best," verklaarde hij op 'n twee de vraag van de heer Kaan, „Bathmen is uit de boot geval len en Raalte is bang voor een te grote invloed van Deventer. Als Raalte zijn „ei" gelegd zal hebben, kan men verder wer ken. De raadsvoorzitter hoopt, dat men voor Deventer blijft op teren. Verschillende leden bleken nog positief te staan tegenover deze zaak. „Ik ben dankbaar voor uw positieve geluiden" was de reactie van de burgemeester. Er komt een Stichting voor een am bulance-auto waarin zullen deelne men het Groene Kruis, het Roode Kruis, de EHBO en de Gemeente. Hoewel het college van oordeel is, dat dit een overheidstaak is, zal het daar aan ten zeerste medewerken. ..Bij omschakeling hebben wij dan een in breng. Wij kunnen ons de luxe niet permiteren om langer te wachten aldus de reactie van de voorzitter op een vraag van de heer Meerman (PvdA). De bespreking over bejaardenwo ning zal resulteren in de bouw van 19 of 20 van deze woningen. Uit een pot zijn er voor Holten een twintigtal ge claimd. De burgemeester kon de heer Ten Berge niet het genoegen schen ken, dat zij bij de andere bejaarden woningen zullen worden gebouwd, waar deze dan 'n verzorgingsgebouw zou willen stichten. Deze komen ten zuiden van het geplande bejaarden centrum. Er is geen andere mogelijk heid. NIJVERDAL. Daar de wedstrijd in de eerste klasse tussen Dreyerink 1 uit Enter en MKV 1 uit Raalte deze week geen doorgang kon vin den. kon De Tonne door een 6-2 zege op Haarlerberg 1 uit Haarle wat ruimer afstand nemen van haar naas te concurrent in de eerste klasse van de biljartcompetitie van de biljart bond „Ons Genoegen" te Nijverdal en omstreken. De voorsprong van de ploeg uit I-Iellendoorn bedraagt nu 9 matchpun- ten op KOT 1 uit Nijverdal, dat het Anker 1 deze week met een 6-2 ne derlaag huiswaarts stuurde, en het zelfde aantal wedstrijden op de lei ders maar heeft nu een wedstrijd minder gespeeld. Dus de resterende wedstrijden zal het Raaltese MKV nog wel de enigste bedrijging vor men voor de ploeg van Webbink uit Hellendoorn. L. Webbink speelde de ze week een bijzonder goede partij, door zijn 125 caramboles bijeen te ga ren in slechts 6 beurten. Zijn hoog ste serie bedroeg 79 caramboles. Daar het Holtense VOP 1 en NBC 2 uit Nijverdal deze week de punten deel den (4-4) gaat het er voor het Hel- lendoornse HBC 1 niet zo gunstig uit zien. Men verloor deze week met 6-2 van Ten Berge 1 in Enter en heeft nu een achterstand op NBC 2 en VOP 1 van respectievelijk 6 en 9 matchpunten. Overige uitslagen in de eerste klasse: Bolscher 1 (Enter)- VIOS 1 (Rijssen) 4-4 en Spekhorst 1 (Rijssen)- De Poppe 1 .(Nijverdal) 8-0. In de tweede klasse is het nog 'n kwestie van enkele weken en de Budde 1 uit Nijverdal zal haar kam- pioensvlag kunnen hijsen. Deze week ondervond HBC 2 uit Hellendoorn de kracht van dit viertal, want het kreeg een 8-0 nederlaag op eigen ter rein. De naaste concurrent van de leiders. Jansen 1 uit Hooten ver speelde deze weck weer twee pun ten, door thuis met 6-2 te winnen van Koedijk 1 uit Rijssen. De Ster 1 uil Hellendoorn dat deze week vrijaf had, is nu wat wedstrijden op gelijke hoogte gekomen met de Budde, en heeft met Jansen 1 nu reeds een ach terstand van 22 match-punten. Ove rige uitslagen in de tweede klasse Be Poppe 2 (Nijverdal)- Lierinck 1 (Haarle) 0-8: VOG 1 Rijssen)-Kalf- slerman 1 (Holten) 2-6; MKV 2 (Raalte)-De Tonne 2 (Hellendoorn) KOT 2 (Nijverdal) 8-0 en Bolscher 2 (Enter)-NBC 3 (Nijverdal) 4-4. De beste partij in de tweede klasse kwam op naam van de heer Th. Wolterink van Lierinck 1 die zijn par tij van 100 caramboles in de 24e beurt beëindigde Ondanks het 4-4 gelijke spel van Ou de laar 1 uit Nijverdal tegen VIOS 2 in Rijssen gaat de ploeg uit Nijver dal toch nog mei een comfortabele voorsprong van 25 matchpunten op de Sport 1 uit Wierden dat deze week een verrassend 6-2 nederlaag kreeg te incasseren van Janssen 2 in Holten. Ook hier dus nog één titel kandidaat. Overige uitslagen in de derde klasse: Be Budde 2 (Nijverdal)-VOP 2 (Hol ten) 2-6: KOT 3 (Nijverdal)- Spek horst 2 (Rijssen) 2-6; OBK 1 (Nij- verdal)-Roelofs 1 (Nijverdal) 6-2; Kalfsterman 2 (Holten)-VOG 2 (Rijs sen) 6-2 en Lierinck 2 (Haarle)- Jan sen 3 (Holten) 6-2. Be heer J. Korbeld maakte in de derde klasse zijn 75 caramboles uit 'n 15 beurten. In de vierde klasse tellen we oog drie clubs die in aanmerking komen voor de hoogste titel. Lijstaanvoer der Koedijk 2 uit Rijssen kwam de ze 'week in eigen huis niet verder dan een 4-4 gelijkspel tegen De Ster 3 uit Hellendoorn en hiervan Profiteerde MKV uit Raalte bijzon der knap door Oudelaar 2 uit Nij- verdal met een 8-0 nederlaag huis waarts Ie sturen. De achterstand van MKV op Koedijk bedraagi nu "og slechts 1 matchpunt. maar MKV speelde tot nu toe ook nog een wed strijd minder, en heeft dus voldoen de kans de leiders van hun troon te stoten. De Poppe 3 uit Nijverdal dal Spekhorst 3 in Rijssen een grote bederlaag toebracht. '8-01 heeft nu •en achterstand van 8 matchpunten MKV 3 met hetzelfde aantal ge deelde wedstrijden. Overige uitslagen in de vierde klas se: I-Iet Anker 2 (Holten)-MKV 4 (Raalte) 62; De Tonne 4 (Hellen- doorn)-Bergzieht 1 (Lemele) 0-8. De beste partij in de vierde klasse kwam op naam van de heer G. van Leussen van MKV 3 nl. 60 caram boles in 21 beurten. Met 't plan voor buitengebieden zul len b. en w. de boer op gaan en even tueel de standorganisaties daar nog bij betrekken. Wat de drukke tijd voor de boeren betreft, waarover de heer Van Schooten (BP) een opmer king maakte, verklaarde de raads voorzitter dat men geen ijzer met handen kan breken. Als men belang stelling heeft, dan komt men wel. Mortuarium De bouw van het mortuarium wordt een vrij dure zaak. verklaarde de voorzitter op een vraag van de heer Ten Berge. De plannen verkeren in het papieren stadium De kosten worden geraamd op f 50.000. De ex ploitatie moet geld b j, de problema tiek is niet eenvoudig. Deze zaak is in handen van de diakor.icv. der kerken ..Wij worden regelmatig op de hoogte gehouden-' De raadsvoorzitter wees er nog op. dat er bij nog geen vijftig sterfgevallen per jaar voortdurend iemand klaar moet staan voor de re ceptie, de verwarming en dergelijke B. en W. hopey de raad zo spoedig mogelijk nader te informeren. Als men tegen een bepaalde plaats 'neen' zegt zal men een andere plaats moe ten aanwijzen, antwoordde hij de heer Ten Berge, die dat 'n moeilijke zaak vond. De boswandeling van de Ned. Spoorwegen Holten Nijverdal met eventueel een bezoek aan het nat. hist, museum Piet Bos" op de Hol- terberg. heeft blijkens informaties van N.S. het afgelopen jaar bijna duizend deelnemers geboekt N.S. heeft nog een achttal andere wande lingen en per 1 mei zal bovendien een tweetal nieuwe wandelingen wor den opgenomen in de folder „Wan delen met NS". Het is een duinwan deling van Overveen uit door het Na tionale Park ..De Kennemerduinen" en een boswandeling van Dieren naar De Steeg door het Nationale Park „Veluwezoom". De folder verschijnt eind april. In Holten heeft N.S. het de wandelaars gemakkelijk gemaakt. Men kan nu zo van het le perron, via de over gang naar het 2e perron beveiligd door een Ahob naar het Beuken laantje wandelen, dat de toegang vormt tot de Holterberg. Men behoeft dan niet eerst de omweg te maken over de losplaats of via de Waagweg. Als het station niet bezet is. hetgeen o.a.: Op zondagmorgen het geval is. is de folder verkriigbaar bij café „Stationszicht" van de heer G. Vrug- gink. Bij de zaalhandbalwedstrijden van de „IJsselstreek" kon het meisjes team van de Holtense Scholenge meenschap de laatste wedstrijd in z'n poule tegen het eerste team van de RK Mavo te Raalte niet tot een goed einde brengen. Na een eerst gelijkop- gaande strijd (4-4) konden de Holten se meisjes het in de eindfase niet bolwerken. Eindstand 8-4 en daarme de een tweede plaats in hun poule. Met jongensteam van de Scholenge meenschap Holten tot en met 17 jaar, dat zich reeds voor de finale geplaatst had, speelde drie wedstrijden met dc volgende uitslagen: Scholengemeenschap Holten Geert Groote College Deventer 9-12: Scho lengemeenschap Holten Scholenge meenschap Epe 13-9; Scholengemeen schap Holten Chr. Lyceum Apel doorn 9-8. Daar de Scholengemeen schap Ede zijn drie wedstrijden ver loor en het Geert Groote College een nederlaag leed tegen 't Chr. Lyceum Apeldoorn, eindigden drie ploegen met 4 punten op de eerste plaats. Bij De rheumacollecte heeft dit jaar 2132.36. Een mooie opbrengst waar voor gevers en collectanten ten zeer ste worden bedankt. Blauw Wit dat het tegen Boswinkel 1 in Enschede moest doen zonder de achterhoede spelers Arie Lande- weerd en Manenschijn en doelman Jan Heuvink was tot aan de rust een volwaardige tegenstander en liet door Henk Aanstoot in de tiende minuut M eerste doelpunt aantekenen en in de volgende minuut kanjerde Jaap Tha- len van plm. 20 meter buiten bereik van de Boswinkel goalie tegen de la'. Vlak voor de thee maakte Boswin kel door de midvoor gelijk (1-1). Na de rust was het met. Blauw Wit he lemaal gebeurd en gaf Boswinkel vol ledig de (voetbal) toon aan en werd hel de grootste nederlaag (8-1) in de geschiedenis van de Blauw Witten. De pupillen kregen in de wedstrijd tegen Delden dl een handvol opgeleg de kansen waarvan er slechts een door Herman Beldmnn werd gebruikt. Ook de Deldense jongelui schoten één keer raak. Do junioren c stuur den Twen'he cl met lege handen naar Goor terug (2-0). Voor de doel punten zorgden Richard Beldman en Wim Klein Nagelvoort. De b-junioren verloren in dc wedstrijd tegen Del den bl met 10. Ze speelden de hele wedstrijd sterker en zouden met 3 a 4 doelpunten verschil hebben ge wonnen als ze de vele levensgrote kansen niet hadden verknpeid door onzuiver en onbeheerst te schieten. Programma: Blauw Wit speelt om kwart over vier thuis tegen het eerste van Philips uit Almelo. De Philipsmensen hebben nog een heel klein kansje op promo tie en ze zullen zeker vechten voor een overwinning. We achten een volledig en met een totale inzet spelend Blauw Wit in staat om in ieder geval de halve winst te grijpen. Voor de Blauw Witte jeugd zijn vastgesteld: Blauw Wit dl Enter dl 2.00 uur; Blauw Wit cl Holten c2 2.50 uur. gelijk eindigen der ploegen beslist 't doelgemiddelde en zodoende werd de eindstand: 1. Geert Groote College Deventer 3 gespeeld 4 punten, doelgemiddelde 46-25; 2. Chr. Lyceum Apeldoorn 3-—4 25-23; 3. Scholengemeenschap Holten 34, 31-29; 4. Scholengemeenschap Epe 34. 23-38. De Scholengemeen schap Holten behaalde met haar der de plaats een bronzen medaille. In de laatste tien minuten van de ontmoeting tegen Kaalte heeft Hol ten op eigen terrein een 3-0 zege ge boekt. Zij vormden het sensationele slof van 'n overigens niet zo bijzon der spectaculaire wedstryd. De Hol tenaren hadden toen al een tijdje storm gelopen op het Raalter doel maar hun aanvallen hadden door energiek verdedigen van de bezoe kers, waarin doelman Kers en stop per Wielink uitblonken, en door scho ten tegen lat en staander geen suc ces. Totdat, tien minuten voor hel einde, de eerste treffer kwam. Toen ging het hek van de dam en was Raalte een geslagen elftal. Het begin leek. door goed opgezet te aanvallen, voor Raalte zeer hoop vol, maar zij leverden door goed in grijpen van de Holtense defensie geen resultaat op. De Holtenaren na men geleidelijk het initiatief over, maar door een te langzaam tempo en enkele grandioze missers van Soer hadden hun aanvallen evenmin succes. Bovendien werdén de goed gerichte schoten door de Raalter doel man op uitstekende wijze onschade lijk gemaakt, hetgeen wel enkele hoekschoppen opleverde. De eerste helft verstreek met zware druk op het Raalter doel, afgewisseld met lang niet ongevaarlijke uitvallen van de Raaltenaren, maar zonder doel punten. Na de thee behield Holten het ini tiatief. waardoor af en toe gevaar lijke situaties voor het Raalter doel ontstonden. maar de goede inzet ont brak nog. Na een poosje nam Raaf- te zelf het initiatief over. Haar aan vallen waren uiterst gevaarlijk, voor al als aanvoerder Daggert vrij spel kreeg. In die periode kroop Holten tweemaal door het oog van de naald toen doelman Breukink door snel uitlopen en stopper Paalman door een prachtige uithaal op de doellijn, zeker lijkende doelpunten wisten te voorkomen. Dit Raalter offensief werd onmid dellijk gevolgd door een doorbraak van Jan Beldman uit de Holter mid dellinie. die echter nog geen resul taat opleverde. De thuisclub veran derde toen van tactiek door grotere energie te ontwikkelen en haar voor uitgeschoven voorhoede, Veneklaas. Soer, Reilink en Kwintenberg. bete re kansen geven. Dat resulteerde al De leden van de Chr. Oranjever. kwamen woensdagavond in jaarver gadering bijeen onder voorzitterschap van de heer J. Kroon die voorging in gebed na lezing van het bijbelgedeel te oh. 15 17. Na een woord van welkom bracht de secretaris de heer Js. Beldman 't jaarverslag uit waaruit o.m. bleek een geringe stijging van het ledental. De penningmeester de heer J. Kolk man kon de boeken over 1969 afslui ten met een batig saldo van f 420.04, De heren K. Otten en Js. Schuppert die boeken en bescheiden hadden ge controleerd hadden alles in orde be vonden en onder dank voor bewezen diensten werd de penningmeester de charge verleend. Tot leden van de controlecommis sie 197(1 werden benoemd de heren K. Otten en J. Schuppert. Bij de gehouden bestuursverkiezing De rood - zwarten komen voor een moeilijke opgave te staan. Zij spelen zaterdagmiddag om half vijf op eigen terrein tegen Vlugheid en Kracht uit Twello en moeten paasmaandag naar Wilp. Het zijn beide wel clubs uit de lagere regionen, maar er is, zoals wij de vorige week reeds schreven heel weinig krachtsverschil in afdeling 4I-I zodat het vooral tegen Wilp beslist „oppassen" geblazen is. Zondag kwam. bijna bij het schei den van de markt, het oude aanvals- spel, de oude aanvalsdrift het over de backs heen spelen van de bal nog even weer naar boven, waar Holten in de voorgaande jaren vaak zulke goede resultaten mee heeft be reikt. Scherp opstellen van de aan- valsspitsen, waarbij een doorbraak levensgevaarlijk is. De verdediging van de tegenpartij moet het natuur lijk toelaten door niet al te veel de buitenspelval op te zetten. Hopelijk, dat. zaterdag en maandag met hetzelfde elan gespeeid wordt on der aanmoediging van het gehele le gioen, dat zondag beslist genoten heeft. De opstelling is als vorige week: doel; Breukink, achter: Kaiser, Paal man. Hommes, Brands, midden: J Beltman, en Den Meijer; voor: Ve neklaas, Soer, Reilink. en Kwinten- borg. Wisselspelers: D Pasop, G Markvoort en S Meinsma. werden met algemene stemmen her kozen de heren J. Oolbekkink. A. Rietman en H. Rozendom terwijl in- plaats van de secretaris Js. Beldman. die niet herkiesbaar was, gekozen werd de heer Js. Schuppert. Haarscr. De heer Beldman die een aantal jaren als secretaris de vereniging op voortreffelijke wijze heeft ge diend werd hiervoor door voorzitter Kroon hartelijk dank gezegd. Bij het bespreken van het agenda punt „Organisatie feestelijkheden" ontspon zich een geanimeerde dis cussie over het „samensmelten" van de Chr. Oranjever. en de Holtense Oranjever. to' een vereniging Het dagelijks bestuur zal hierover contact opnemen met de Holten se Oranjever. en de leden t.z.t. hier over nader informeren. Wat. betref' de feestelijkheden op 36 aoril t.g.v. de verjaardag van TT. M. koningin Juliana werd besloten om met de kinderen van de school met de hiibel feest te vieren in ge bouw ..Rehoboth" waar de jongelui rovaal getrakteerd zullen worden 'ér- wijl ze tevens kunnen genieten van kinriertoneelsti'kie „Onsporing ver zocht" wal ongevoerd zal worden door de Chr. Ont«nanningscluh por. Verder zal getracht worden als Chr. Oranjevereniging met een versierde wagen of iets anders deel te nemen aan de grote optocht op dinsdag 5 mei. Een voorstel van het bestuur om een extra prijs van f 100 beschikbaar te «'"lien voor het winnende feorn in „Zeskamp" werd met algemene stem men aanvaard. Wanneer de Holtense Muziekvere niging „HMV" op 30 april een rond gang door het dorp of een gedeelte van het dorp zal maken zal het korps voor rekening van de penningmees ter van de Chr. Oranjevereniging in een zelf te bepalen hotel of café een consumptie mogen gebruiken. Nadat, de scheidende secretaris de lieer Js Beldman mot enkele woor den had bedankt voor ondervonden vriendschap en medewerking sloot hij dc matig bezochte vergadering met dankgebed. 2e Paasdag- jubileert de Dutch Swing College Band van Peter Schil- peroort. Dit 25-jarig jubileum wordt gevierd in het Concerthuis Musis Sa crum in Arnhem. De RONO besteedt er aandacht aan in het lichte muziekprogramma op 30 maart van 18.00 18.30 uur. direct in schoten van Soer tegen lat en staander en een scrimage voor het Raalter doel waarbij een op de grond liggende Raaltenaar de bal met de hand aanraakte. Scheids rechter Jerusalem had echter -zeer tot ongenoegen van het publiek geen opzettelijke hands geconstateerd. Toen kwam echter het sensatione le slot. In de 80e minuut wist Soer met een goed gegeven bal door te breken en doelman Kers te passeren (1-0). Twee minuten later joeg Kwin tenberg met een snoeksprong een scherp aangegeven bal van Vene klaas met het hoofd in de touwen. Een poging, die hem een minuut eerder was misgegaan. Het publiek veerde op. Holten speelde plotseling met een enorm elan verder en in de 87e minuut was het Soer, die een van de verdediging terugkomende bal met een afgemeten schot in het net deponeerde (3-0). Raalte bleef nog wel resoluut verder spelen, maar zag toch geen kans meer om de eer te redden. In de week na Pasen kunnen de nieuwe lidmaten van de hervormde gemeente alhier de Hugenoten-kruis jes, -hangers, -lepeltjes enz., die zij besteld hebben op de aannemings avond. afhalen op het Kerkelijk Bu reau in het gebouw „Irene". Soer en Reilink in de aan val. De opgedrongen stopper Gerrit Paalman kijkt in spanning toe. Holten al won jl. zaterdag de thuis wedstrijd tegen GFC a met 1-0. Het was geen beste wedstrijd, welke men het beste kan betitelen als de wed strijd van de gemiste kans. want aan weerszijden kon men. met alleen de keeper voor zich, de bal niet in het doel schieten. Een gelukkige omstan digheid was. dat alle koplopers zater dag hun wedstrijd verloren, zodat het a-elftal nog volldig in de running is voor de bovenste plaats. Het b-elftal verrichtte een goede prestatie, door tegen het sterke Ex- celtior bl. met 0-0 gelijk te spelen. Vooral keeper Pieter Dijkstra speel de een goede wedstrijd. Cl verspeelde haar laatste kans voor de bovenste plaats door, op het nippertje met 1-0 te verliezen van koploper Hengelo cl. De strijd om het kampioenschap zal zich nu wel af spelen tussen Heracles en Hengelo, terwijl Holten zich als goede derde kan plaatsen. C2 behaalde een be nauwd' zege (2-1) op Hector cl, in oen van Holtenzijde slecht gespeelde wedstrijd. C3 kon het in de uitwed strijd tegen Sp.cl. Rijssen cl niet bol werken en verloor met 4-3, hoewel er zeker wel kansen in hebben gezeten voor een gelijk spel. Pupillen D- keerde met een 2-1 ze ge huiswaarts uit Luttenberg en steeg enkele plaatsen op de ranglijst, ter wijl d2 in de thuiswedstrijd tegen DES dl. een gelijk spel in de laatste mi nuut van de wedstrijd verloren zag gaan en zodoende met 1-0 de beide punten aan DES moest loten. D4 be haalde weer een ruime 5-1 zege op Eversberg, terwijl d3 met een ver dienstelijk 0-0 gelijk spel uit Lutten berg tegen SDOL d3 terug kwam. Zaterdag (terrein Sporthal): Holten 2 Enter 2 13.00 uur; Holten al Vr. Boys al 14.45 uur: Holten 1 Vlugh. en Kr. 16.30 uur. (Terrein Meermanskamp)Holten d2 Nijverdal dl 10.00 uur; Holten d4 Nijverdal d4 11.45 uur; Holten c3 De Zweef c2 14.00 uur; Holten b2 Rijssen V bl 15.15 uur; Holten 4 Haarl. Boys 4 16.30 uur; De Zweef bl Holten bl 15.00 uur; Bl. Wit cl Holten c2 14.50 uur; De Zweef dl Holten dl 10.00 uur.. Nijverdal d2 Holten d3 10.45 uur; (Uitwedstrijden) De Tukkers 2 Holten 3 14.45 uur; RV 3 Holten 5 16.30 uur. Paasmaandag; Wilp 1 Holten 1 14.30 uur; GFC 2 Holten 2 10.00 uur; La Première 6 Holten 6 10.00 uur: Holten 5 Haarl. Boys 4 10.30 uur (terr. Sportcl.Holten 4 SDOL 2 12.15 uur, terr. Sportcl. (Men raadplege het voetbalkastje met. het oog op het terrein). In de maandelijkse bijeenkomst van Chr. Plattelandsvrouwen en-meis jes (CPB) heeft de heer P. Ruiter uit Steenwijk gesproken over Joh. Seb. Bach's „Mattheus Passion" nadat de presidente van de afd. mevr. Van Engbrink-Ramaker de vrij goed be zochte vergadering met gebed had geopend na het zingen van gezang 36 vers 1. De heer Ruiter vertelde o.m. dat de grote en over de hele wereld be kende componist Johan Sebastian Bach (1685-1750) van z'n meester werk tijdens zijn leven nooit eer heeft gehad. Pas 100 jaar later werd de Mattheus Passie gewaardeerd. Bach componeerde ook niet voor zich en voor zijn eer maar hij deed het al les ter ere van Jezus Christus, om door zijn muziek (ook veel kerkmu ziek) de mensen dichter bij Hem te brengen. De heer Ruiter die bij z'n boeiende causerie via de bandrecor der gedeelten uit de Mattheus Passion liet horen beantwoorde verder nog enkele vgragen en eindige deze prach tige avond met dankgebed nadat nog was gezongen gezang 49 vers 1. Een representatief succesmodel van Simca. Voornaam uiterlijk en een comfortabel interieur. Zeer economisch in gebruik en altijd bedrijfszeker. Een uitgebreide en vrijblijvonde proefrit zal u overtuigen. TAPIJT S MCA ORANJESTRAAT 28 - 30 - HOLTEN TELEFOON' 05483 - 1363 Dan ziel u -pas hoe groot het verschil met andere tapijten wet is.Desso koos voor dit tapijt Draion- garens en maakte er slijtvast, kleurecht en makkelijk le onderhonden tapijt van.,,Top-sheared'.' f139.per str. m op 400 cm breedte, dat is f34,75 per m2. Er zijn 8 aantrekkelijke kleuren. Ook leverbaar op 300 cm breedte (f104,25 per str.m). Vroeger ging kleding dikwijls over van vader op zoon Met dit soort erfstukken kan men de zoons tegenwoordig niet meer blij maken. Verge leken bij de mode der vaderen komt de "young men" kleding van een andere planeet. Het enige wat voor kleding nog dikwijls overgaat van vader op zoon is het goede, vertrouwde adres, waar beiden bij voor keur hun eigen kleding kopen: modecentrum LEPELREK handig sterk hygiëni sch ALLEENVERKOOP VOOR HOLTEN. Te koop: 2-één roedige bergen J. OOLBEKKINK Look 76 - Tel. 2165. Voor al uw IVfeijerink's schildersbedrijf I Waardenborchstraat o Telefoon 1790 naar de VAKMAN Waardenborehstraat 8 1 Telefoon 1790

Holtens Nieuwsblad | 1970 | | pagina 5