Goed leren door oed eten !s% d: «r> Ld wUqmpo Puroj MIEN en GEURT VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT CftlEAU MEISJES Gebr. Zoetbrood HOLTENS BELANG Gerrit Holten Soer voor behoedde nederlaag Holten I gaat bekeren Van het erf der kerk OVERHEMD k/ VVV Blauw Wit won verdiend [LAKENSenSLOPENl 150/250 7.95 180/250 9,95 I slopen2voor 4.50 in soorten ORANJE KALENDER J970 m' Prognose voor zaterdag jeugd „Holten" murufftRBTs Nabetrachting jeugd wedstrijden „Holten" Wedstrijdprogramma Vakature-nood in de kerkeraad leidde in Hengelo tot kanselboodschap Herv. Amsterdam nodigt Ierse Rooms Katholieken uit Raad van Kerken schrijft Wereldraad over Ulster Herv. Wereldbond akkoord met gesprek met Rome hpuc|c zeer mooie KRE99LER GEITEBOK GESLOTEN sterke Twentse kwaliteit gladde is ér een rage in gaskachels? f 1,95 CONIFEREN WONING MET GARAGE MENSINK Schoonmaakbedrijf BLOEMENMAGAZIJN „MARJO" 1 bos snijbloemen t modem gesneden boord in witen pastel msten a qk 56t/m43 tJ. N.V. Gebr SCHUPPERT welk MEISJE HOUTEN STAL ZATERDAG -RECLAME! IS Opgave tot 25 oktober a.s. Adverteert Retexturingbedrijf „Accuraat" N.V. f 1,25 De Banketbakker het Holtens ieuwsblad Vrijdag 17 oktober 1969 Een vooral in de eerste helft sterk aanvallend Heino had het toen zwak spelend Holten bjjna een nederlaag toegebracht. De gasten stonden tot de 83e minuut nog met 2-1 voor. Het was rechtsback Gerrit Soer, die de ze middag goed op schot was. die zijn club voor een nederlaag behoed de door op dat moment de gelijkma ker te scoren. Bij de Holtenaren was Veneklaas wegens een blessure vervangen dqor Heilink, hetgeen hoewel deze spe Ier goed speelde toch een ver zwakking van de aanv'alskracht van de thuisclub betekende. De Holtense defensie speelde zenuwachtig en liet zo nu en dan een steek vallen, het geen in de 32e minuut tot gevolg had, dat Dekker doelman Breukink wist te passeren en daarmee zijn club de leiding gaf, 1-0. Na de thee zag het talrijke publiek een heel ander spelbeeld. De Holte naren pakten direct resoluut aan,, hetgeen in eerste instantie resultere- de in een vijftal hoekschoppen achter elkaar'. Een uitstekend kopbal van Hommes" leek een zeker schijnend doelpunt, waarvoor het publiek al juichte, maar de Heinóse doelman wist al vallend het gevaar te keren. In de 70e minuut scoorde Soer met een enorm hard schot, dat de Heino- goalie vólkomen verraste, de gelijk maker (1-1). Maar de vreugde in het Holtense kamp was van korte duur. Bij een onmiddellkije tegenaanval raakte Hommes bij een hoekschop de bal met de hand aan. Scheids rechter Vorkink wees onverbiddelijk op de witte stip. Stappenbelt maakte Holten Al speelt thuis tegen Oranje Nassau Al uit Almelo, welke ploeg jl. zaterdag haar eerste zege behaal de op HSC Al met 3-1. Normaliter moeten onze jongens in staat worden geacht beide punten thuis te houden. B2, eveneens thuis, tegen SDOL BI uit Luttenberg, welke ploeg momen teel de 3e plaats bezet op de rang lijst. Een geüjk spel achten wij voor B2 mogelijk. Cl krijgt het moeilijk in de uitwedstrijd tegen Excelsior Cl en een zege zou een bijzonder mooi re sultaat zijn. C2 moet naar Enter Vooruit Cl en gezien de resultaten van Holten moet dit voor hen geen problemen opleveren. C3 speelt thuis tegen Excelsior C4 en dit is voor hen een gelijkwaar dige tegenstander. Misschien kunnen zij in deze wedstrijd de eerste zege behalen. Pupillen Dl spelen uit tegen Vesos Dl met een kleine kans op een overwinning, terwijl D2 een zware dobber krijgt aan Haarl. Boys Dl. Ook D3 speelt uit tegen Vesos D2 en zo spelend als de laatste wedstrijden kan ook dit weer twee punten ople veren. D4 speelt een vriendschappe lijke ontmoeting tegen de pupillen van Lettele en indien hiervoor animo bestaat, zal getracht worden dit elf tal alsnog ingedeeld te krijgen in de ondei-linge competitie. bij deze strafschop geen fout en joeg d.e bal in de touwen (1-2). De Holtenaren bleven in het offen sief, maar hadden met hun sterke aanvalsdrift weinig succes, en ook weinig geluk. Heino werd sterk in de verdediging gedrongen, met zo nu en dan enkele uitvallen, die echter niet meer gevaarlijk waren. Soer redde in de laatste minuten de eer door met een ver hard schot de gelijkma ker te scoren (2-2), met welke uit slag beide partijen tevreden konden zijn. De uitslagen en de competitiestand zijn thans als volgt: HoltenHeino 2-2 lieerdeRaalte 1-0 SallandiaZwolse Boys 2-2 UD—Zwolle Wilp—V. en K. ABS—Wij he Heerde Holten UD Raalte Zwolle ABS Wijhe Sallandia V. en K. Heino Zwolse Boys Wilp 1-1 6 3 2 1 8 14- 8 6 4 0 2 8 12-10 14-1' 5 3 117 11-7 6 14 16 7-7 6 3 0 3 6 6 2 13 5 6 '2 1 3 5 6 2 13 5 6 0 5 1 5 4 0 3 1 3 5 0 2 3 2 1-13 14-13 12-13 8- 9 5- 6 5- 8 5- 8 HOOFDPIJN POEDERS Holten A behaalde jl. zaterdag in Vroomshoop een verdienstelijk gelijk spel (1-1) tegen de Boys A. Hoewel er in deze wedstrijd mogelijke winst kansen hebben gezeten, is het resul taat, ook mede gezien de gemiste kansen van de tegenstanders, een goede prestatie en bleef haar goede positie in de kopgroep gehandhaafd. B behaalde in een goed gespeelde wedstrijd een 5-1 zege op De Zweef B en nestelde zich op de 3e plaats. Een verzwakt B2 elftal kon het tegen Rijssen Vooruit B niet klaren en ver loor met 6-1. De jongens hebben hard gewerkt voor een beter resultaat, doch de tegenstanders waren goed op schot, terwijl onze voorhoede te veel kansen nodig had om tot doel punten te komen. C2 speelde in de plaatselijke derby tegen Blauw Wit Cl uitstekend en behaalde een ruime 6-1 overwinning en behield hiermede haar 2e plaats op de ranglijst. Het C3 elftal leed een kleine 2-0 nederlaag tegen De Zweef C2 en ook nu kon de voorhoede geen goals maken. Pupillen Dl stelde teleur en zij verloren met 2-0 de thuiswedstrijd tegen De Zweef Dl. welke ploeg nog steeds ongeslagen is. D2 behaalde in een spannende ontmoeting tegen Nij- verdal Dl een benauwde 1-0 zege. Alle jongens hebben hard gewerkt om dit resultaat te bereiken De jongste pupillen D3 behaalden weer 'n zege en nu op De Zweef D2 met 3-2. Aan vankelijk wilde het niet erg lukken en kregen ze een 2-0 achterstand, doch daarna vlotte het beter en wer den de tegenstanders verdiend ver slagen. Holten 1 ontvangt zondag Voorst voor de eerste bekerronde. De Voor stenaren staan nummer vijf qp de ranglijst in de 3e klasse B en vormen dus niet te onderschatten tegenstan ders. Het zal een uitstekende gele genheid zijn om te zien of er veel krachtsverschil bestaat tussen de derde en vierde klasse KNVB als bei de elftallen ten minste met de volle inzet spelen. In de hogere regionen gebeurt dat heel dikwijls niet. Men spaart dan sommige spelers liever voor de gewone competitie. Wij we ten niet wat de consignes zijn die de jongens krijgen, maar het zou aan trekkelijk zijn wanneer beide ploegen hun normale spel ontplooiden. Het bestuur van ..Holten" heeft ons gevraagd de aandacht er op te vesti gen, dat ingevolge het ...Bekerregle ment" alleen leden gratis toegang Zaterdag: Holten al ON al 3.45 uur; Holten b2 SDOL bl 2.30 uur; Excelsior cl Holten cl 2.45 uur; Enter V cl Holten c2 4.00 uur; Holten c3 Excelsior c"4 1.15 uur; Holten d2 Haarl. Boys dl 10.00 uur Vesos d2 Holten d3 10.45 uur; Let tele d2 Holten d4 10.00 uur. Zondag: Holten 1 Voorst 1 2.30 uur; Haarl. Boys 2 Holten 2 12.00 uur; Holten 3 Haarl. Boys 3 11.15 uur; Holten 5 Hector 5 9.15 uur; I-Iaarl. Boys 5 Holten 4 12.00 uur. hebben op vertoon van hun leden- kaart en dat donateurs voor deze wedstrijd de gewone entrée moeten betalen. Wij veronderstellen, dat dit voor niemand een reden zal zijn om weg te blijven. Wat meer aanmoedi ging dan de laatste wedstrijden zal zeker de spelers een hart onder de idem steken. De opstelling is als volgt: doel: Breukink; achter: Soer, Paalman, Markvoort, Brands; midden: Meins- ma en Kaiser; voor: A. van den Bos, Den Heijer,, Veneklaas en Kwinten- berg. Reserves: KI. Broersma, Bert Knapen en J. Deijk. De wijkgemeente Berflo Es van de hervormde gemeente te Hengelo heeft zozeer met vakatures te kampen, dat de kerkeraad zich in een speciale kanselboodschap tot de gemeente heeft gewend. Deze brief werd vóór de kerkdienst door een ouderling van af de kansed voorgelezen. In de bood schap krijgt de gemeente "het compli mentje, dat er voldoende aandacht bij de kerkdienst is; het gaat er niet rumoerig of iets dergelijks toe. Direct daarna volgt: 'De aandacht van on ze gemeente' bepérkt zich over het algemeen n.l. slechts tot de kerk dienst en veel verder gaan de inte ressen van meningen niet. Daarom gaat dit velen van u toch wel aan.' Dat 'noodtoestand' geen te groot woord is blijkt volgens de kerkeraad wel uit de volgende feiten: Door ver huizing of vertrek naar elders zijn in de kerkeraad zeven vakatures ont staan. Vervangers zijn, ondanks ijve rig speuren en herhaald vragen voor geen van deze zeven gevonden. Eveneens door verhuizing zullen en kele hoofdleiders van het zondag schoolwerk hier mee moeten ophou den. De overblijvende krachten zijn enthousiast, maar bijna allen zeer jong Met de kanselbrief doet de kerke raad 'niet alleen namens haarzelf, maar ook voor de gemeente, jong en oud', een zeer dringend beroep op de gemeenteleden bij zichzelf na te gaan 'of u in uw vrije lijd niet te veel in uw stoel, in uw tuin, of in uw auto of voor uw t.v. zit' en daarvoor in de plaats niet een stukje kerkewerk ter hand te nemen is, gedachtig aan de woorden van Jezus: 'Datgene wat gij aan de minste van mijn broeders hebt gedaan, hebt ge aan Mij ge daan'. (Hervormd 'Persbureau) De centrale kerkeraad van de Am sterdamse hervormde gemeente van de hoofdstad heeft een brief gezon den aan mgr. William Philbin, r.-k. bisschop van Belfast (Noord-Ierland) met het verzoek twee namen te noe men van rooms-katholieken in zijn bisdom, die zullen worden uitgeno digd een week de gasten te zijn van de hervormde gemeente van Amster dam. De bedoeling van deze uitnodiging is in de eerste plaats: aan de rooms katholieke bevolking van Ulster en daarbuiten duidelijk maken, dat er ook andere protestanten zijn dan ds. Ian Paisley, en voorts te laten zien, dat in andere grote steden de ver houdingen op politiek, maatschappe lijk en godsdienstig terrein tussen rooms-katholieken en protestanten goed kunnen zijn. Tenslotte wil her vormd Amsterdam de gasten, als te ken van meeleven, enkele dagen la ten genieten van een verblijf in de hoofdstad. 1-Iet programma van dit verblijf zal opgesteld worden in overleg met de gasten. Eerste suggesties hier voor: een gesprek met r.-k. en pro testantse politici, bezoek aan r.-k. en protestantse kerken, sight-seeing. De deken van de r.-k. kerk te Amster dam. mgr. J. A. G. van Hoogte, die tevens vicaris is van de bisschop van Haarlem, heeft zijn sympathie be tuigd met dit plan. Het bureau van het bisdom Haarlem is op de hoogte gesteld van de hervormde uitnodi ging. (Hervormd Persbureau) De landelijke raad van kerken heeft over de moeilijkheden in Ulster aan de wereldraad van kerken in Genève de volgende brief geschre ven: ,,De raad van kerken in Nederland wenst zijn diepe bezorgdheid te be tuigen met betrekking tot de moei lijkheden tussen protestanten en rooms-katholieken in Noord-Ierland. Zich aansluitend bij allen, die de wereldraad van kerken en het vati- kaanse secretariaat voor de eenheid der christenen reeds vroegen al het mogelijke te doen ter bevordering van zinvolle krachtsinspanningen ter verzoening en voor rechtvaardigheid, hoopt de raad dat de bestaande oecumenische verhoudingen tussen zovele kerken een betere verstand houding tussen de verschillende in Blauw Wit heeft in de thuiswed strijd tegen het, eei'ste van Sportclub Lemele een verdiende overwinning behaald, dóch de zege zou aanmer kelijk royaler geweest zijn als a. de blauwwitte aanvallei-s niet zo indi vidualistisch te werk waren gegaan, b. men de levensgrote kansen had benut. Jaap Thalen opende na 25 minuten de score en Henk Aanstoot zorgde voor de rust voor 2-0 na een zuivere pass van G. Landeweerd. Na de thee bleef Blauw Wit mees ter van het terrein en zowel Stam als Aanstoot kregen pracht kansen om verder uit te lopen, doch beiden faalden in het afwerken. Ongeveer een kwartier voor tijd kwamen de gasten door Dick de Lange op 2-1, een doelpunt dat ontstond bij onvol doende wegwerken van de blauw witte achterhoede. De Lemelers zet ten de laatste 7 a 8 minuten alles op de aanval en Arie Landeweerd kreeg het nog even zeer druk. Hij verdedigde de voorsprong een maal met assistentie van de lat met succes. Het bleef 2-1 en dat be tekende de eerste winst voor Blauw Wit in deze competitie. De blauwwitte junioren cl verlo ren in 't Sportdal met 6-1 van Holten c2. Jan Verveda redde plm. vijf mi nuten voor het eindsignaal voor zijn club de eer. De pupillen verloren in Enter van Enter dl met 2-1. Wilco Schipper zorgde voor het tegengoaltje. Blauw Wit 1 maakt zaterdag de verre' reis naar Denekamp, waar een zware strijd wacht tegen Sport club Denekamp 1. dat tot nog toe geen enkel puntje behaalde. De grensbewoners zijn voor Blauw Wit altijd moeilijke tegenstanders ge weest en dat zullen ze ook deze keer weer zijn. Aanvang: 3.30 uur. Voor de blauwwitte jeugd zijn vastgesteld Blauw Wit dl—GFC d2. 1.50 uur: Blauw Wit clRood, Zwai-t cl. 2.45 uur; Blauw Wit blTwenthe bl, het conflict betrokken groepen zullen kunnen bewerkstelligen. De raad verzekert u, dat elke steun, die naar uw mening door de kerken kan worden gegeven om de betreurenswaardige toestand te ver beteren, de zeer zorgvuldige aan dacht zal krijgen van de raad van kerken in Nederland." Aldus de brief, ondertekend door voorzitter dr. G. de Ru en secreta resse mej. mr. S. M. Holsteijn van de landelijke raad van kerken. (Hervormd Persbureau) De besturen van de wereldbond van hervormde (gereformeerde) ker ken en van de internationale congre- gationalistische wereldraad hebben, in Beiroet, voor de eerste keer (en tevens voor de laatste maal, gezien de aanstaande fusie) gezamenlijk vergaderd. De gezamenlijke besturen spraken zich positief uit over het aangaan van de dialoog met de r.-k. kerk. Kardinaal .Jan Willebrands, hoofd van het Vatikaanse secreta riaat voor de eenheid, gaf vanuit Rome de pauselijke instemming door met het plan een gemeenschappelij ke commissie van gesprek in te stel len. Van de hervormde wereldbond met in totaal 112 leden-kerken in meer dan 70 landen zijn vanuit ons land de hervormde en de gerefor meerde kerken lid. (Hervormd Persbureau) JL i%B,J VERKOUDHEDEN VOOR VADER, MOEDER EN KIND Met een gezonde kleur zijn de meeste Nederlandse kinderen van 6 tot 12 jaar na de vakantie weer naai school gegaan. Vooral de eerste we ken is het heel moeiljk om stil te zit ten na al die vrije tijd, waarin ze naar hartelust gerend en gespeeld hebben. Nu alles weer in het gareel loopt, moet voorkomen worden dat de kinderen de opgedane energie, die ze zo nodig hebben voor het inspannen de schoolwerk, weer spoedig verlie- Uit welke bronnen put een kind al die energie en levenslust? Dat is voornamelijk uit nachtrust 10 uur voor kinderen van die leeftijd) uit sport en spel in de buitenlucht en uit een goede voeding. Deze drie facto ren zijn nodig voor de groei en ont wikkeling van een gezond lichaam. De Nederlandse kinderen zijn lan ger dan hun leeftijdgenoten in vrij wel alle andere geïndustrialiseerde landen. Schoolkinderen van 6 tot 12 jaar zijn heden ten dage gemiddeld 2 cm. langer en 1 kg. zwaarder dan de schoolkinderen van 10 jaar terug. Zo op het oog lijkt alles dus gun stig. Maar gaan we de voeding en de gezondheid wat nader bekijken, dan hapert er soms wel wat aan. Een goede voeding geeft uw kind ener gie en weerstand. Bovendien zijn kin deren, die in een goede voedingsttoe- stand verkeren, als ze ziek worden er sneller weer bovenop dan hun kameraadjes die minder goed gevoed zijn. Goed eten betekent niet alleen het bord leegeten, maar ook datgene eten wat goed is. Onderstaande twee dagmenu's laten zien hoe het niet moet en hoe het wèl kan. Zó wordt het veel gedaan. Ontbijt: witbrood of beschuit met zoet beleg, thee, snoepje mee naar school. 10 uur: snoep of koek, 12 uur: Witbrood met kaas of worst. smetteloos zuiver frisdrank snoepje mee naar school. 16 uur: koek, glas frisdrank. 18 uur: warm eten met aardappe len, weinig groenten en weinig of geen vlees, vla of pudding. 20 uur: tanden poetsen, koekje of snoepje mee naar bed. Zo is het goed. Ontbijt: bruin of witbrood met kaas, vlees of pindakaas, glas melk of bordje pap, thee, appel mee naar school. 10 uur: schoolmelk. 12 uur: wit- en bruinbrood met har tig beleg, glas melk of karnemelk of yoghurt. 16 uur: boterham, thee en (indien bij het ontbijt of op school geen melk gebruikt is) nu een glas melk. 18 uur: warm eten met aardappe len, voldoende groenten en vlees, vis of ei, fruit, pudding, vla of yoghurt. 20 uur: koekje, chocolaatje tanden poetsen en dan naar bed. Waarom is nu het tweede menu zo veel beter? In het tweede menu wordt, behalve witbrood, ook bruinbrood gebruikt; er wordt meer hartig beleg gegeven, er wordt fruit gegeten, meer melk ge dronken, minder gesnoept en beter warm gegeten. Welke voordelen biedt bruinbrood bo ven witbrood? Bruinbrood bevat meer vitamine B en meer ijzer dan witbrood. Bovendien moet er beter op gekauwd worden en dat is goed voor het gebit. Zoetigheid de grote gebitvernieler. Dat snoep slecht is voor de tanden en kiezen weet bijna iedereen, maar dat zoet broodbeleg (muisjes, hagel slag, stroop enz.) dat evenals snoep, van suiker wordt gemaakt, net zo schadelijk is voor hel gebit wil nog wel eens vergeten worden. Natuur lijk mogen kinderen zo nu en dan een boterham met zoet beleg eten. maar geef ze dan een appel toe of laat ze na de maaltijd tanden poetsen. Het snoepje mee naar school of mee naar bed mag wel de grote gebitver nieler genoemd worden. Fruit, en vooral hard fruit, zoals appels heeft een reinigende werking op het gebit. GERRIT SCHUPPERT en I "HENNIE PAALMAN hebben de eer U, mede na- nens wederzijdse ouders, cennis te geven van hun oorgenomen huwelijk, aarvan de voltrekking zal laats hebben op vrijdag 24 ctober om 13.45 uur in het meen tehuis te Holten. olten, oktober 1969 ndustriestraat 30 Vaagweg 3. oekomstig adres: foordenbergstr. 22, Holten. eceptie van 15.30-17.30 uur zaal „Vosman'', Oranje- [raat 38 te Holten. Op donderdag 23 oktober hopen onze geliefde ouders en grootouders G. H. RENSEN H. RENSEN-EBRECHT hun 50-jarige echtver eniging te herdenken. Dat zij nog lang voor el kaar en voor one: ge spaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkinderen en verloofde. Holten, oktober 1969 Espelo 53. Gelegenheid tot felicite ren: des avonds van half acht tot half elf in café ,Het Bonte Paard" te Dijkerhoek. Te koop: TOOM BIGGEN F. Veneklaas Look 80 VRUGGINK Rörikstraat 12 N.O.Z. DANKBETUIGING angs deze weg onze harte- ike dank aan buren, fami- vrienden en bekenden de vele geschenken, oemen en felicitaties, die ij bij ons 12%-jarig huwe- ksfeest mochten ontvan- G. J. Nikkejs H. B. Nikkels van Sehooten olten. oktober 1969 likerhoek 83. oor de vele blijken van be- ngstelling, felicitaties, bloe en en cadeaus, die wij bij is huwelijk van U moch- n ontvangen, zeggen wij ngs deze weg hartelijk ink. M. Haverslag J. Haverslag-Krikkink olten. oktober 1969 ?pelo 68. Staat ter dekikng H. BOLINK Look 66 - Telefoon 1791 Wegens familieomstandigheden Cafetaria 'De Molenbelt' vrijdag 24 oktober a.s. Ja! Maar Zaterdag voordeel 4 chocomarsepein gebakjes BAKKERIJ G. SLOTMAN Oranjestraat 75 Telefoon 1335 Thyja's voor haag vanaf f 1, per stuk. Vaste planten in soorten. Erica's, heesters enz. enz. Te koop (BERGMANSTRAAT), met o.a. drie slaap kamers. Vraagprijs f 40.000,k.k. Midden volgend jaar te aanvaarden Inlichtingen: E. D. VINCENT makelaar O.R. Mr. Vixseboxsestró Lid N.B.M. at 14 - Telefoon 1964 Boom- en bloemkwekerij Firma G. J. Haneveld Tuinarchitectuur LAREN (Gld.) Tel. 05738-387 Kwekerij zaterdags om 5 uur gesloten U- VLEES N.V. Holten Op ons kantoor is plaats voor een ULO- en type-diploma gewenst. Sollicitaties aan ons kantooradres: Pannenbakkersstraat 1 - Tel. 05483-1333 HOLTEN SCHOORSTEENVEGEN DAN NAAR DE VAKMAN Nassaustraat 63 Russen Tel. 05480-3053 hebben tot op dit moment alle klanten het door hen gewenste model geleverd. Of dit in de naaste toekomst ook nog zal gaan is moeilijk te zeg gen. Nèem geen risico eii ga di rect even kijken op KOLWEG 76 waar ook uw model klaar staat. Oranjestraat Telefoon 1611 Wegens enorm succes a.s zaterdag bij aankoop van nog weer zo'n leuk vaasje Verder volop eerste kwaliteit SNIJBLOEMEN, BLOEMEN EN PLANTEN. Koop bloemen bij de vakman: de bloemist KOOP BIJ „MARJO" Ook voor BRUIDSBOEKETTEN en ander speciaal bloemwerk. Wij hebben nog plaats voor enkele voor inpakwerk. Ook voor enkele of halve, dagen per week. Verenigde Bakkerijen „DE HALM" Tijdelijke aanbieding voor de donkere dagen elektronenflitser (goed, goedkoop en scherpe foto's) VOOR EEN BETER ADVIES TEL.1850 DORPSSTRAAT44 HOLTEN zelfstrijkend poplin De Oranjekalcnder 1970 van Pro Juvcntute is t verkrijgen bij mevrouw C. P. K. Enklaar-vai Andcl en bij de Holtense Boekhandel. helpt ons enkele dagen in de week in de huishouding? Foto Ten Velde Telefoon 1850 Te koopeen met pannendak, afmeting 5x8 meter. TIOLTERBROEK 23 Telefoon 1935 SLAATJE SLAATJE Elke dag volop VERSE GROENTE als: spruitjes, \vitlof, spinazie, enz. enz. Extra zaterdagaanbieding: Een kilo prima bananen f 0,79 Grote hagelwitte bloemkool f 0,95 Vier grote kroppen sla f 1,10 2Va kg Notarisappelen f 1,— Twee kilo Cox Orange f 1,10 Perssinaasappelen 10 voor f 1,50 Volop handappelen en handperen Extra weekaanbieding: Maandag: een kilo uien f 0,39 Dinsdag: een kilo worteltjes f 0,55 plus een zak witte kool f 0,25 Woensdag: een kilo bieten f 0,25 Donderdag: een zak hutspot f 0,29 Vrijdag: een zak groene kool f 0,35 STATIONSSTRAAT 11 TELEFOON 1216 8 slagroom- tijgersoezen voor slechts 2.95 Deze reclame-aanbieding DE HALM is verkrijgbaar in onze moderne winkel en bij de bezorgers. herdruk hotel-pension-bungalows lijst 1970 Zij. die op de nieuwe lijst vermeld willen wor den. kunnen dit opgeven aan het WV-kantoor of telefonisch '"<3. Weekend- OLDENZAAL Oktobermaand een extra trui, dus als speciale reldame gedurende deze maand: jumpers, vesten en truien chemisch reinigen voor de HALVE PRIJS Tevens uw adres voor: Verven, Onzichtbaar Stoppen en Overhemdenreparatie. MOLTEN: SCHOPPERS - PASTORIESTRAAT 7 reclame 4 ABRIKOLA'S Oranjestraat Telefoon 1815 Het allerfijnste brood komt van de ECHTE warme bakker. ook in

Holtens Nieuwsblad | 1969 | | pagina 3