De Buggy Woestijnrat nieuwe ster aan autohemel Swiebertje, Bromsnor en Saartje Gebr. Zoetbrood O Uf GEBR. WANSINK Grote opruiming 5% KORTING TIMMERMAN met cracks als Ben Janbroers, Matthijs de Koning en nationaal kampioen Henk Poppe Waar gaan wij heen BERGRUITERS ACHT RESERVE KAMPIOEN ORNITHOPHILIA' UNIEK IN EUROPA OP VRIJDAG 25 JULI Ronde van Holten gaat van start Li Hiep, hiep voor Swiep mm Culturele agenda Op provinciale kampioenschappen W egens vakantie gesloten KINDERKAMP NBY hand in hand w en mooi gaan Sinl Japiksloop Fa. J. W. Dollekamp en Zn. 10 roGsjes voor 1.25 Anjers 10 voor 1.50 Chrysantjes 2 voor 1.50 Vrjjdag 18 juli 1969 S Wielerspoi'tminnend Holten en wij de omgeving kan op vrijdagavond 25 juli genieten van wielersport op hoog niveau! Tot deze conclusie ko men we wanneer we een blik werpen op de deelnemerslijst van de Ronde van Holten. Zowel bij de nieuwelin gen als bij de amateurs prijken na melijk de namen van cracks, die dit seizoen al tal van prijzen in de wacht hebben gesleept. Hulde daarom in dit verband aan de organisatoren, het Wielercomité Holten, dat jaarlijks ter gelegenheid van de braderie een wielerronde or ganiseert op het parcours. „Rondom het EEG-slachthuis". Een uniek par cours. dat ongeveer 1 kilometer lang is en bij lange na geen licht par cours is! Wanneer we >serst het rennersveld bij de amateurs onder de loupe ne men zien we. dat er enkele „top pers" op de lijst staan, knapen, die zich in klassiekers ook prima hebben geweerd. In dit. verband denken we aan Matthijs de Koning uit Scherpenzeel, die dit sejzoen de Ronde van Oosten rijk op zijn naam bracht. Sterk fiet ste dit seizoen in klassiekers ook de Amsterdammer Ben Janbroers, die o.a. de Ronde van Drenthe won en als eerste over de streep ging in de Ronde van Gelderland. Janbroers komt naar Holten toe met. de wil om te winnen, zo verzekerde hij ons on langs. Favorieten Eavorieten zijn voorts Henk Nieuw- kamp uit Borne en Fred Niemeijer uit Hengelo. Beiden boekten dit sei zoen in criteria al tal van overwin ningen en ere-plaatsen. In Holten zullen ze ook doorlopend „van vo ren" te vinden zijn. De strijdlustige Gerrie Bruinsma uit Westerbork komt ook aan de Wim Albersen uit Wierden, de Overijsselse cycle-crosskam- pioen gaat jel belust op winst van start bij de nieuwelingen. start, evenals Trijnco Buurmeijer uit Veendam. Twee- knapen, die altijd voor „vuurwerk" zorgen op een par- cours als in Holten. Gerrie Bruin uit Andijk zal zijn beste beentje ook voorzetten evenals zijn ploegmakker Bennie Groen uit Steenwijk, die dit seizoen reeds vijf overwinningen boekte. Gcbrs. Evert en Jan Dickhof Tot de knapen, die voor strijd zor gen mogen we ook de gebroeders Evert en Jan. Dickhof rekenen. Deze amateurs van de Noord-Veluwe heb ben dit seizoen reeds tientallen ere plaatsen bemachtigd en zullen ook in Holten fel belust op winst van start gaan. Dit doen ook renners als de jeug dige Arie Hassink uit Neede, Gerrit Huisjes uit Bergentheim en Wim Neesken-s uit Borne, drie coureux-s van de Kettingploeg uit Didam. Nu we het toch over de Ketting formatie hebben: de strijdlustige Ti- no Tabak uit Amstelveen, die dit seizoen tal van malen als eerste over de meet flitste en in deze contreien de Ronde van Hengelo en de Ronde van Heino op zijn naam bracht, gooit ook hoge ogen in de Ronde van Hol ten. Het parcours „Rondom het EEG- slachthuis" leent zich naar onze, i ning uitstekend voor Tino Tabak, een temporijder van formaat. Cracks Er prijken bij de amateurs nog meer cracks op de deelnemerslijst. We denken in dit verband aan Frans van der Ruit uit Amsterdam, Rink Cornelisse, eveneens uit Ams terdam, die pas geleden .excelleerde iri de „.Nacht van Zwolle" en Wil Lupperts uit Purmerend. Een kanshebber in de Ronde van Holten is ook de Amsterdammer Louis Westrus, die dit seizoen in klassiekers sterk op de voorgrond trad «n in de Nacht van Zwolle ook van zich deed spreken. Gebroeders Vlot. Favorieten zijn ongetwijfeld ook de gebroeders Wicher en Jans Vlot uit Wanneperveen, die o.a. in de Ron de van de Haarlemmermeer respec tievelijk als eerste en tweede over de streep gingen. De stez'k rijdende Wicher Vlot boekte dit seizoen in criteria ook tal van overwinningen waarvan we noemen de 3-daagse van Harderwijk. Albert Huizebosch uit Beilen, een ploegmakker (Amstel) van de ge broeders Vlot, is ook een uitstekend criteria-rijder, een knaap die zeker als de kanshebber voor de eindzege betiteld kan worden. Adriaans uit Haps en Adrie Bakker uit Soest zijn ook knapen die bij de eerste twintig zullen .eindigen. Streekrcnners. Bij de streekrenners bevinden zich ook tal van knapen, die hoge ogen zullen gooien. We doelen op renners als Harris Homan uit Enter, Bert Boom uit Markelo. Wim Derkink uit Hengelo, die een paar jaar terug ze- De Twentse coureurs Henk Nieuwkamp (Borne) (rechts) en Fred Niemeijer uit Hengelo zullen evenals voorgaande jaren weer hoge ogen gooien. gevierend over de streep ging in de Ronde van Holten. We noemen verder: Jan van Dam uit Zwolle, die d.e laatste weken ook sterk fietst, de gebrs. I mho ff uit Almelo, Hennie Kuiper uit Dene kamp, die zich in iedere ronde van de strijdlustige kant toont. Joh. Plui- mers uit Enter, Joop Ribbers uit Bel trum. Joop Hohert uit Wierden, twee de in het kampioenschap yan Over ijssel en Henk Scheuten uit Hengelo. Totaal gaan er 75 amateurs van start en men heeft 80 km voor de boeg. De start is bepaald op zeven uur. Sterk veld nieuwelingen. Vooraf wordt een koers voor nieu welingen verreden. Deze renners (on geveer 70 in aantal) hebben 40 km. vor de boeg. Een sterk veld. We noemen in de eerste plaats de nieuw bakken kampioen van Nederland bij de nieuwelingen Henk Poppe uit Nij- verdal. Verder uit deze omgeving: Blauw- geers uit Bome, Joh. Boode uit Nij- verdal. J. Bruns uit Denekamp, Her man Snoeijink uit Denekamp. Johan Krake uit Enter, Frank Neeskens uit Bome Peter Stiggelbout uit Wierden en Andries Bos uit Kampen. Kans hebber is ook de kleine Wim Alber sen uit Wierden, die dit seizoen al tal van malen in de prijzen fietste en o.a. Overijssels cycle-cross kam pioen is. Renners, die ook een rol van beteke nis kunnen spelen op het parcours „Rondom het EEG-slachthuis" zijn o.a. Dries Schuurman uit Olde- broek, Wim Nooren uit Tollebeek, de Overijsselse kampioen 1969 bij de nieuwelingen, die enige tijd geleden Henk Poppe in de eindsprint de baas bleef, Elferink uit Velswijk en An- dré Kievit uit Nagele. Veel premies. Doordat de organisatoren dankzij de medewerking van de plaatselijk middenstand voor een regen van pre mies hebben gezorgd staat de onge twijfeld talrijke wielersportliefbeb- bers die op vrijdagavond 25 juli in Holten van de partij zullen zijn, bij voorbaat een boeiende strijd te wachten. Ben Zomerdijk. - WICHER VLOT serieuze kanshebber De nationale nieuwelingen kampioen Henk Poppe uit Nij- verdal na één van de vele hul digingen. DEVENTER FILMS E.D.B. Theater. Smedenstraat, tel. 13615. Donderdag 17 t.m. woensdag 23 juli De laatste dag (2e week) (14 jr.); zaterdag 19 juli, nacht voorst. Hartentroef in Tokio voor O.S.S. 117 met Frederick Stafford (18 jr.); zondag 20 juli, middag- voorst. Duel der wanhopigen (14 jr.); do. 17, vrij. 18, di. 22 en wo. 23 juli,' matinee Dr. Doolittle (a.l.) Aanvangstijden: dagel. 20.00 u„ za. 20.00 en 23.30 u„ zo. 14.00. 16.00 en 20.00 u„ vak.matinee 14.30 u. Cinema Palace. Lange Bisschopstr., tel. 11100. Donderdag 17 t.m. woens dag 23 juli Jerry als babysitter (a.l.); donderdag 17 t.m. woensdag 23 juli. beh. vrij. 15 Mini mini hip hip met Cliff Richard (a.l.); vrijdag 18 en zaterdag 19 juli, nacht- voorst., Helse terreur in Texas (18 jr.) Aanvangstijden: dagel. 20.00 u„ za. 18.45 en 21.15 u., zo. lo.OO, 18.45 en 21.15 u., mid.vst. 15.00 u., nachtv. 23.30 u. Luxor Theater, Brink. tel. 18662. Donderdag 17 t.m. woensdag 23 juli Privéles met Nathalie Delon, Re- naud Verley e.a. (18 jr.); donder dag 17 juli. kindermatinee De zotte wereld van Laurel en Hardy (a.l.); vrijd. 18 juli, kindermatinee Avon tuur in de hopvelden (a.l.); zondag 20 juli, middagvoorst. Ontsnapping op de Filippijnen (14 jr.) Aanvangs tijden: dagel. 20.00 u., do. en vnj.- middag 14.30 u., za. 18.30 en 21.00 u zo 14.00. 16.00. 18.30 en 21.00 u. EXPOSITIES Openbare leeszaal. Brink. tel. 13506. Tot 21 juli etsen van Jaroslava Se- verova. Openingstijden: dagel. 10- 17 en 19-21 u.,za.avond, zondag en maandag gesloten. Galerie Trog-Art, Hofstr. 2. Tot 30 juli Tantra-Art van Err Openingstijden: dagel. 14-18 u. tevens van 19-21 u. Arsenaal Mariakerk, Grote Kerkhof, Deventer. Vrijdag 18 juli 19-21 u., zaterdag 19 juli 10-17 u. Kunst- en antiekmarkt. Torenbeklimming .van de Grote Kent, t.m. 13 sept.. dagel. van 9-12 en 14-17 u.. zondags gesloten. Rondvaarten door Redgrij Scheers. tel. 15914. DeventerGorssel v.v.. vertrek Deventer Welle: 10. 12, 14 en 16 u. Vertrek Gorssel Houtwal: 11.15, 13.15, 15.15 en 17.15 u. In de maand juli op woensdag en zater dag een avondrondvaart. Vertrek Deventer 19.30 u. Deventer—Bronk- horst v.v. donderd. 17 juli, vertrek Deventer Welle: 10 u. Deventer— Kampen v.v., vrijdag 18 juli, ver trek idem 10 u., DeventerOlst v.v zondag 20 juli, vertrek idem 10 en 14 u., DeventerZutphen v.v. dins dag 22 juli, vertrek idem 10 en 15 u.. DeventerArnhem v.v. woens dag 23 juli, vertrek idem 09.00 u. Vliegveld Teuge. de Zanden 15, tel. 05763-200. Parachute springen (al leen bij goed weer) op za. en zo tot 11 u. en 's avonds tegen zons ondergang. Rondvluchten dagelijks van 9-18 u., tel. 05712-1481. V.V.V. Molenstempeltocht. Een tocht langs 20 molens in Overijssel en Gelderland, per auto, bromfiets of (iets. Deelnemerskaarten verkrijg- baar bij de VVV a f 1,50. Jeugd Vakantieprogramma 1969. 21 juli t.m. 9 aug. Dagelijks bustoch ten, sport- en spelweds.trijden enz. i Ernst Vijlbrief. vrij. enz. Inl. bij Deventer Speeltuin Ver bond, Fr. van Mierisstr. 1, tel. 17650 en V.V.V. Deventer 05700-16200 ALMELO Varossieau, do. t.m. wo. Techniek der liefdeskunst (18 jr.); zaterdag nachtfilm, Een meisje van plezier (18 jr.); zondagmatinee, De man die miljoenen waard was (14 jr.) Aanvangstijden do. vr. ma. d'i. wo. 2.30, 8.00 uur; za. 6.45, 9.00, 11.15 uur; zo. 4.45, 6.45, 9.00 uur, ma tinee 2.30 uur. Cinema Palace, do. t.m. wo., Het is een gekke, rare, dolle, dwaze we reld (a.l.); zaterdagnachtvoorst.: Het nudistgnparadijs (18 jr.) Aan vangstijden d'o. t.m. wo. 2.3Ó en 8.00 uur, zaterdagnachtfilm 11.15 u. Op de Provinciale kampioenschappen voor clubs te Almelo heeft de Land. Rijvereniging „Bergruiters" zeer ver rassend de 2e plaats behaald (eerste werd de l.r. „IJsseloevers" te Wijhe) en met deze club zullen de Bergrui ters op zaterdag 13 september a.s. te Apeldoorn uitkomen in de wedstrijden om het landskampioenschap in de klasse L. In Almelo werden de Bergruiters met het achttal 2e in de dressuur, eerste en derde in de individuele dressuur en twee ruiters maakten bij het sprin gen geen fouten waardoor het maxi mum aantal punten werd behaald. In de zg. ..bijnummers" wist de jeugd bij het equipe springen nog een eerste prijs in dè wacht te slepen en werden T. Beldman met „Bianco" en G. Beid- man met „Amigo" bij het jachtsprin- gen resp. 4 en 5. Het achttal met reserves bestond uit T Beldman. G Beldman. H Nij- kamp, Mieke Krekel. Jan Murris, Mi ni Karsenberg. K. Pettinga, mevr. N. Brouwers-Vosman en B. J. Brou wers. In de individuele dressuur star ten: H. Nijkarnp, T. Beldman en G. Beldman; springconcours: J. Murris, Maandag 21 en dinsdag 22 juli fa. G. J. Aaftink. horlogerie/optiek we gens vakantie gesloten. (Zie adv.). Vrijdag 25 juli tot en met zaterdag 9 aug. smederij Nijland, Espelo wegens vakantie gesloten. Zaterdag 2 t.e.m. maandag 11 augus tus fa. J. W. Dollekamp en Zn Oranjestraat wegens vakantie ge sloten. Maandag 4 t.m. maandag 11 augus tus fa. Aaftink, horlogerie-optiek wegens vakantie gesloten. (Zie adv.) In de week van 5 juli tot 12 juli werd weer het kinderkamp georga niseerd dor de Ned. Bond van Vex-- voerspersoneel in Vierhouten. Drie kinderen van het jaar 1956 van afd. Holten namen hier aan deel. Er waren in totaal 700 kinderen. Deel name is geheel gratis. Zaterdag 5 juli vertrok men per trein om 14.58 uit Holten via Deventer. In Zwolle werd overgestapt op de extra trein naar Nunspeet. Hier ging het met. de bus naar het kamp in Vierhouten Het weer heeft nog enige paften ge speeld maar in het geheel was men zeer voldaan. Men wilde'graag nog eens een week naar het kamp. werd veel aan sport en spel gedaan, terwijl divex-se wandelingen werden gehouden. Vrijdagavond vond de to neelavond plaats door de jongens er meisjes, ingestudeerd door de kamp leiding. Het was een leuke avond, maar aan alles komt een einde. Het was al laat toen. de kinderen naar bed gingen. Velen moesten nog af scheid nemen van vrienden en vrien dinnetjes. Zaterdagmorgen. moest men al op tijd vertrekken. Om half elf was men tevreden weer in Hol ten terug. ?5 55 In 1968 produceerde de Nederland se pluimveehouderij 4 miljard eieren en. 254.000 ton slachtkuikens. Hiervan werden rond 1 miljard eieren en circa tweederde van de slachtkuikens uit gevoerd. Dit zijn cijfers die wat te vertellen hebben. Nederland sïaat in de rij der volke ren op pluimveegebicd in het aller eerste gelid, ook wat het peil der be drijven betreft. Nergens ter wereld vindt men ze van modei-ner snit. Overigens gaat het met onze export nog steeds crescendo. Uit een recen te publicatie van het Produktschap voor Pluimvee en Eieren bleek im mers. dat deze export de eerste vijf maanden van 1969 bijna 19<7r mCcr in het laatje heeft gebracht dan in de zelfde periode van 1968. Deze grootscheepse ontwikkeling van onze pluimveehouderij heeft de Ko ninklijke Nederlandse Vereniging „Ornithophelia" van 24 t.m. 27 sep tember in de Uti'echtse Bernhardhal met 160 paviljoens en stands en 5.000 dieren voor het forum op de voet gevolgd. Dit is wellicht de grootste vei-dienste van „Omithophilia" ge weest. Op de kop af 75 jaar geleden, in 1894. werd deze vereniging opgericht en drie maanden nadien reeds werd de eerste tentoonstelling gehouden Het was toen al sport wat de klok sloeg: ieder jaar een tentoonstelling waar uitsluitend door ,,sport"-hoen ders, -duiven en -konijnen om de al lerhoogste eer werd gestreden. Een activiteit overigens, in het kader zinvolle vrijetijdsbesteding, waarme de „Omithophilia" toen al grote ver diensten heeft verworven. Later, toen de bedrijfspluimveehou- derij in Nedexdand zienderogen groei de. heeft „Omithophilia" ook voor ..het bedrijf" een plaats ingeruimd. Dit was in 1930 al zo. maar heeft met name de laatste, zeg maar, acht jaar een enorme vlucht genomen „Bedrijf" en „Sport": die twee sa men zijn in de loop der jaren een bij zonder geslaagde combinatie geble ken. En juist dank zij deze combina tie heeft de tentoonstelling van de Koninklijke Nederlandse Vereniging „Omithophilia" een aparte, ja: een unieke plaats in Europa gekx-egen Het verhoogt de charme, deze com binatie, het komt de sfeer ten goede Typerend is wel. dat ook de pure bedrijfsmensen zich in het algemeen voor dit samengaan hebben uitge spx'oken. „Het geeft meer fleur de show", was vrijwel algemeen het oordeel. „Nee. die sportafdeling zou den we niet graag missen." G. Beldman en T. Beldman en in het nummer equipespnngen Mieke Kre kel, Herman Nijkarnp en Jan Murris. Hoogstwaarschijnlijk zullen de Berg- ruiters in het kader van het VVV-va- kantieprogram op zaterdagmiddag 2 augustus met een ahnlal van de bes te springruitex-s uit Drenthe op het erve „Twenhaar" aan de Rijssense- weg een demonstratie geven. Vei-leden jaar begonnen sportmin- nende boeren in Holten een rogge- actie. De verwachtingen zijn dat men half augustus acht hectare goede rogge kan oogsten. De netto opbreng sten zullen ten goede van de Holten- se voetballerij komen. Het bestuur van de Holtense supportersvereniging gaat daarom op zaterdagavond lf augustus een wedstrijdloop organise ren. De rogge wordt geoogst or Meermanskamp. Waar nu de rogge rijpt zal men over enkele jaren een gi-oot sportpark aanleggen. Reeds symbolisch wordt er daax'om gelo pen van het Sportdal onder langs de Holterberg naar Meersmanskamp en daarna terug naar Holten. Er zal een cix-cuit van ongeveer zes en een hal ve kilometer worden uitgezet. De tails moeten nog worden uitgewerkt en zullen nader bekend worden maakt. Men. wil tx-achten van deze Sint-Japiksloop een elk jaar terug kerende traditie te maken. Er is goed nieuws voor de autolief hebbers in de Benelux: „de BUG GY", het opzienbarende, gekke, han dige en snelle autootje met zijn dui- zend-en-één mogelijkheden. Het wa gentje, dat in de Verenigde Staten van Amex-ika een complete BUGGY- rage heeft ontwikkeld, is nu ook in de Benelux verkrijgbaar. De jonge Brabantse carosseriebouwer Henk Schollen (28) vond de tijd rijp om de ze succesvolle anti-auto in de Bene lux te introduceren en richtte daar toe het Buggy Auto-dynamisch Cen trum op. Via dit B.A.C. is het in de toekomst mogelijk om een complete Buggy te kopen of een bouwpakket, waarmee men de Buggy zelf in elkaar kan zet ten. Het eerste model dat in de Be nelux geleverd kan worden is de „WOESTIJNRAT". De Buggy, in de dertiger jaren in Amerika ontworpen als een soox-t „vrije-tijds" auto met een lichtge wicht carosserie, geschikt om door zand en allei'lei ruw terrein te trek ken, ontwikkelde zich allengs tot een echt sport-autootje. Alhoewel het wa gentje steeds opnieuw uit andere on derdelen werd opgebouwd en voorzien van steeds fantastische carosseriën, bleef het door de jaren heen duide lijke kenmerken behouden: Jicht in gewicht, grote wendbaarheid, grote wielen en banden en circa drie-kwart van het totaalgewicht op de achter wielen. De grote rage ontstond in 1960 toen voor het eerst een buggy de duinen van Los Angeles verscheen op basis van een Volkswagen-chassis en VW-onderdelen. Dank zij het ge ringe totaal-gewicht, de onafhanke lijke wielophanging en de zeer vaste ligging bleek dit ontwerp van Scott McKenzie uit San Fernando een con cept te zijn, dat weldra door vele liefhebbers werd nagemaakt. Buggy eigenaars verenigden zich in Buggy clubs, die als paddestoelen uit de grond schoten en organiseerden on derlinge wedstrijden. De „Buggy-Ra ge" kwam op gang. In 1964 ontwierp Bruce F. Meyers in Los Angeles zijn beroemde „Manx", op basis van een ruim 27 centimeter ingekort V.W. chassis en voorzien van een fiberglas carosserie. Het vaktijdschrift „Car and Driver" schreef hierover dat „de Manx, wat weglegging en remmen betreft alle spoxtwagens overtreft, die wij tot nog toe getest hebben". Van deze Manx is 'n hele serie Bug gy's afgeleid, waartoe ook de „Woes tijnrat" behoort. Vreemd is het niet dat de V.W.-„Ke- ver" als Buggy zo n groot succe3 wei-d. Immers, de V.W.-fabrieken be gonnen met hun produktiebestaan met een uiterst eenvoudig militair voertuig met de bijnaam „Kübelwa- gen". Toen deze wagen in 1942 aan de Duitse Generale Staf in Polen werd getoond, bevond zich onder de ki'itische toeschouwers ook de veld maarschalk Erwin Rommel. Na de demonstratie probeerde hij elke „Kü- belwagen" te pakken te krijgen, die er geproduceerd werd, met als mo tief „dat men daarmee ook in terrein kon rijden, waarin een kameel zich nog ternauwernood kon voort bewe gen". Dit principe, een V.W. chassis inkor ten en voorzien van een polyester ca rosserie, geldt voor praktiscn elke moderne Buggy. Zo ook voor de „WOESTIJNRAT" van het B.A.C. Men kan de „Woestijnrat" kant en klaar aanschaffen of men kan niet een chassis van een V.W. (NIET OUDER DAN 1962) naar het B.A.C. gaan, waar het chassis deskundig wordt ingekort, waarmee men zon der verdere keuring een kentekenbe wijs kan verkrijgen. Het lijkt zeer waarschijnlijk, dat de heer Schollen met de introductie van zijn Woestijhraf e'en schot in de roos heeft gedaan. DAVERENDE JEUGDVOORSTELLING op dinsdag 2 9 juli 's middags 3 uur in de grote tent in Kalfstermansweide (Stationsstraat). Entree: f 2,50 - kinderen f 1, Kaarten in voorverkoop bij: Kledinghuis Beltman, Dorpsstraat 9; Firma J van Bruggen. Kerkstraat 10; Slagerij P. A. Brands, Dorpsstraat 12; Firma H. J. Bouwhuis en Zn., Oranjestraat 29: Levensmiddelenbedrijf Slotman, Oranjestraat 73 en Firma Gebr. Wan- sink, Dorpsstraat 17. Organisatie: Braderiecommissie en Holtense Winkeliersvereniging, Zakenmensen of verenigingen die nog een stand plaats willen pachten op de Braderie moeten dit opgeven voor 20 juli bij de heer J. Wiggers, Koi- weg 14, telefoon 1356. SLAATJE SLAATJE Elke dag volop VERSE GROENTE als: bloemkool, sla, andijvie, spinazie enz. enz. EXTRA ZATERDAGAANBIF Een kilo nieuwe KLEI-AARDAPPELEN Een kilo BANANEN Blik APPELMOES (Goudreinetten) ƒ0.5. Ruime keuze SINAASAPPELEN en HANDAPPELS EXTRA WEEKAANBIEDING: Maandag: een kilo BIETEN ƒ0.39 Dinsdag: een bos WORTELEN 0.59 Woensdag: een kilo ANDIJVIE ƒ0.39 Donderdag: een BLOEMKOOL0.69 Vrijdag: een kilo UIEN 0.39 STATIONSSTRAAT 11 TELEFOON 1216 LEPELREK I handig sterk hygiënisch ALLEENVERKOOP VOOR HOLTEN: Om iedereen de kans te geven van onze extra voordelige aanbiedingen te profiteren, wordt onze opruiming nog uiterlijk een week voortgezet tegen extra lage prijzen Tevens op goedexen buiten de ODi'uiming ORANJESTRAAT 69 TELEFOON 1437 Wij zijn WEGENS VAKANTIE GESLOTEN van 2 tot en met 11 augustus. Dinsdag 12 augustus weer gaarife tot uw dienst. Gevraagd AANNEMERSBEDRIJF A. Rietman en Zn. RIJSSENSEWEG 25 Verjaardag of partij... BLOEMEN VAN MARJO IIOREN ER BIJ Deze week: Prachtige GROTE ROZEN tegen een heel scherpe prijs. Marjo's Bloemenmagazijn ORANJESTRAAT TELEFOON 1611 Ook voor CORSAGES en MODERN SMAAKVOL BRUIDSWERK.

Holtens Nieuwsblad | 1969 | | pagina 3