achtmeesters Hilverink en Van Belzen namen afscheid van Holten Dertig procent meer melk bij de Coöp. De Vrijheid Erehaag van voetballers en schoolkinderen voor bruidspaar uit Holten Kerstuitvoering Soli Deo Gloria Ledenstop bij Bato Holten besteed ruim 2 ton aan wegverbetering en andere projecten Geschenken en bloemen Geen investeringen Vroegtijdige inlevering van advertenties en berichten Veel woorden van waardering LOTERIJ VAN BATO Kerstwandeling van de .Trekkers Geeft, de geeft ze ruimte ONZE AGENDA Verwerkingskosten niet gestegen Kerkdiensten Weekenddiensten dierenartsen IvERSTSOCIETEIT Burgerlijke stancl Pot- en plankstoten NIEUWSBLAD Zaterdag 16 december 1967 Nr. 50 Jaargang 19 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten - Telefoon 05483 - 1234 Hoofdredacteur W. Beyer» Advertentieprijs 1-15 mrri. (a contant) 3,Iedere mm. meer 0,12 Betaling via de Coöp. Raiffeisenbank Holten, giro nr. 875587 TWee zeer gewaardeerde politiemannen hebben de groep Holten van de Rijkspolitie verlaten. Het zijn, zoals wy reeds gemeld heb ben, de wachtmeester le klas, de heer H. Hilverink, die benoemd is tot hoofd van de inwendige dienst van de Opleidingsschool der Rijkspolitie te Arnhem en de heer G. W. van Belzen, wachtmeester le klas, die verbonden wordt aan de Veiligheidsdienst van het Ko ninklijk Huis te Soestdijk. Vrijdagmiddag 8 december hebben zij in tegenwoordigheid van hun dames, afscheid genomen van hun superieuren en collega's. Dat geschiedde in een prettige en onge dwongen sfeer in de raadzaal van het gemeentehuis, waar de bur gemeester, mr. W. H. Enklaar, als hoofd van de politie nadat aan de echtgenoten van de beide wachtmeesters bloemen waren aan geboden het eerst het woord voerde. De burgemeester wees er op. dat dit de eerste keer was, dat men als groep voor een afscheid ten gemeen tehuize bijeen was. Het zijn echter twee oude getrouwen die Holten gaan verlaten, aldus mr. Enklaar. De heer Hilverink is n.l. meer dan twintig jaar aan de groep Holten verbonden geweest en de heer Van Belzen veer tien jaar. Hij noemde de heer Hilve rink een bekwame, rustige politie man, die weldoordacht en weloverwo gen handelde. Het is niet in het minst aan zijn werk te danken dat de po- litie-administratie in Holten zo voor treffelijk gevoerd is geworden. Mr. Enklaar noemde als hobby's zijn be langstelling voor het kerkelijk jeugd werk en tegenwoordig zijn aandeel in de Rijkspolitiekapel. Het speet de burgemeester, dat de heer Hilverink weggaat, maar anderzijds verheugde het hem, dat hij zich in zijn nieuwe functie verder kan ontplooien. Ook de heer Van Belzen noemde hij een bekwaam politieman in hart en nieren. ,,lk kan alleen het Konink lijk Huis gelukwensen, dat het hem krijgt als één van zijn lijfwachten", aldus de burgemeester. Het is een onderscheiding voor de groep Holten, dat twee mensen in deze functies zijn gekozen. Goede verhouding De districtscommandant, majoor J. Zijp te Almelo, was de burgemees ter erkentelijk, dat dit afscheid op het gemeentehuis kon plaatshebben. Spreker was verheugd, dat de ver houding hier zo goed is. Majoor Zijp schetste de loopbaan van de schei- dene functionarissen, die resp. in 1947 en 1953 naar Holten werden overge plaatst. Evenals de burgemeester wenste hij hen en hun echtgenoten nog een bijzonder mooie toekomst, hetgeen met een handdruk werd be zegeld. De dagelijkse chef, adjudant Kruit, verklaarde o.m., dat beiden zich ten volle hebben inget bij het verrichten van hun politietaak. Van hogerhand zijn nooit geen klachten gehoord en de onderlinge verstandhouding was uitstekend. Hij bood de heer Hilve rink, een tekening van de Holtense kunstenaar Kees Stoop aan en de heer Van Belzen een reiswekker, na- Het bestuur van de Sportvereni ging „Bato" verzoekt ons mee te delen, dat voor de herengroep, senio ren, van .de afdeling gymnastiek, die op vrijdagavond oefenen, een ledenstop is afgekondigd. Zodra weer leden kunnen worden aange nomen, zal dit bekend worden ge maakt. In de onlwerp-gemeentebe- groting voor 1968, zjjn zoals wij reeds hebben gemeld geen kapitaalsuitgaven geraamd. Voorstellen daartoe zouden de raad eventueel afzonderlijk worden gedaan. Het dagelijks bestuur heeft er geen gras over laten groeien, want bij de begro tingswijziging voor 1968, die dinsdag gelijktijdig met de ori ginele begroting behandeld zal worden, een methode, die steeds meer ingang vindt, vragen bur gemeester en wethouders een aantal kredieten tot een totaal bedrag van ruim f 260.000,-. Een post die daarbij ver boven de andere bedragen uitspringt is het crediet van f 94,600,- voor de verbe tering van de Borkeldsweg. Andere objecten zijn de bouw van 8 garage boxen in het ,,Kolplan-Oost", waar voor inclusief de grondkostèn, f 32.85! gevraagd wordt, het herstel van het natuurbad „Twenhaarsveld" f 17.700, de verbouwing van de o.l. school te Espelo, die f 12.000,- zal vergen, het aanbrengen van een slijtlaag op de Maneschijnsweg, Beusebergerweg, Beumersteeg, Broeltdijk, Braamweg- Gagelweg-Langstraat en Helhuizer- weg waarmede naar raming f 61.000.- gemoeid zal zijn. Verder vermeldt de door b. en w. overgelegde lijst o.a. nog een geldlening aan de muziekve reniging „H.M.V." van f 20.000,-, rente en aflossing in de vorm van subsidie met. gesloten beurs zullen worden verrekend. Ten behoeve van de brandweer wordt een tank voor de nevelbluswagen gevraagd, kosten f 2.250,-, terwijl voor de diverse soor ten van onderwijs kredieten tot een bedrag van ruim f 12.000.- gevraagd worden, waaronder leerlingenprakti- ca voor natuurkunde en scheikunde aan de Scholengemeenschap van resp. f 5000,- en f 2000,-. Het straatwerk bij de spoorweg overgang naar het Beukenlaantje - in De trekking van de loterij van de Sportvereniging „Bato" heeft zater dag 2 december plaats gehad. De prijzen zijn gevallen op de onder staande nummers en zijn door het bestuur van „Bato" bij de winnaars thuis bezorgd. le prijs no. 95, 2e prijs no. 494. 3e prijs no. 444. 4e prijs no. 821, 5e prijs no. 268, 6e prijs no. 222, 7e prijs no. 458, 8e prijs no. 300, 9e prijs no. 744, 10e prijs no. 773, lie prijs no. 487. 12e prijs no. 893, 13e prijs no. 736, 14e prijs no. 900, 15c pri'js no. 937, 16e prijs no. 839, 17e prijs no. 816, 18e prijs no. 533. verband met de plaatsing ahobs - zal voorts f 2.750,- vragen, terwijl de kosten van een lichtpunt op de hoek Espelodijk Weversweg f 500,- vergt. Na aanpassing van de begroting door afvoering van enkele posten ad. f 11.573,- komt aan rente en afschrij ving ten laste van de post voor on voorzien een bedrag van f 39.786,27, zodat voor onvoorziene uitgaven nog overbluft het wel krappe bedrag van i 6.993,64. mens de burgemeester en de groep. In zijn dankwoord, mede namens de heer Van Belzen, vei-klaarde de heer Hilverink, dat je wel iets achter laat dat je lief is bij zo'n vei-trek. Hij dankte mede namens zijn collega voor de waarderende woorden en de ca deaus. Het district van de N.U.W. houdt op zaterdag, 16 december een Kerst wandeltocht in de contreien van Holten. De organisatie is opgedra gen aan de Holtense wandelsport vereniging ,,De Trekkers", die reeds tal van malen wandelsportdagen or ganiseerde. De bedoeling was geweest de wan delaars te laten genieten van het besneeuwde landschap, maar in ver band met de ingevallen dooi zal dat waarschijnlijk niet het geval kun nen zijn. Niettemin is de omgeving van Holten mooi genoeg om er ook in de winter van te kunnen genieten als er geen sneeuw ligt. De start heeft plaats om 14.30 uur bij het clublokaal, café Haverslag, in de na bijheid van het station N.S. De af standen bedragen voor adspiranten en junioren plm. 8 km. en voor de senioren 12 km. Na afloop ontvangt iedere wande laar, die zich tijdig aanmeldt een heerlijke banketstaaf van Holtens Centrale Bakkerij. Men adviseert dus iedex-e wandelsportliefhebber zich vroeg aan te melden, dan be hoeft men niet te wachten op de na- levering van het banket. Het be stuur van ,,De Trekkers" verwacht veel belangstelling, want voi'ig jaar waren er ruim 250 wandelaars, die de tocht meemaakten. „Meldt u voor deze Kersttocht", schrijft het actief bestuur. De oproep in ons vorige nummer om collectanten voor de actie „Geeft, geeft ze de ruimte", ten bate van 'n nieuw te stichten revalidatiecentrum „Overijssel" te Enschede, is niet zon der gevolg gebleven. Meer dan 20 collectanten en collectrices zullen de dorpskom bewerken, nadat zoals wij reeds gemeld hebben de PTT-be- stellers in de buurtschappen al bijna achthonderd gulden hebben opge haald. Deze actie is ontketend dooi de Stichting hulpfonds voor het reva- lidatie-centrum. waarvan de Com missaris der Koningin in Overijssel, jhr. mr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden, voorzitter is. Er zijn al belangrijke bedragen uit alle delen van de provincie binnen gekomen. Het betreft hier echter een miljoenen project voor een onmisba re instelling, zodat ook de hulp van onze dorpsbewoners dringend nood zakelijk is. Iedere vereniging of par ticulier kan bovendien voor f 25. symbolisch 'n vierkante meter grond kopen, waarvoor een certificaat uit gereikt wordt. De leiding van de col lecte berust bij onze plaatsgenoot, de heer J. Dekker, directeur van de PTT, alhier. De Coöp. Zuivelfabriek „De Vrij heid" zal dit jaar een 30 pet hogere melkaanvoer boeken dan het voor gaande jaar. Dit betekent een ont vangst van ruim 23 miljoen kg melk, met een hoogste dagaanvoer van 90 ton; een verwerken van ruim 500 ton per week of gemiddeld 100 ton per dag. Deze 30 pet hogere aanvoer kon zonder het doen van investeringen verwerkt worden, aldus deelde direc teur, de heer C. Broersma, mede in de maandagavond in hotel Holter- I man gehouden vrij goed bezdchte, ledenvergadering. Er werd bijgekocht 11h miljoen kg en verkocht 2 miljoen kg melk. Van de aangevoerde melk werd voor 90 pet Gouda kaas en voor 10 pet Cheddar kaas geproduceerd. De verwerkingskosten zijn door deze grotere aanvoer die voor een be- het overgaan van de Omefa-leveran- ciers- niet gestegen. De aanvoerkos- ten zijn daarentegen vrij hoog gewor den. Over de kwaliteit van de geprodu ceerde kaas zei de heer Broersma, dat deze hoewel men daarvoor een gouden medaille ontvangen heeft bij de jongste F.N.Z.-keuring te Ensche dé wat de afwerking betreft nog wel eens wat te wensen over liet, o. m. door de hoge temperaturen van de afgelopen zomer en omdat de ver werking iets te hoog moest worden opgevoerd. Schade heeft dit echter voor de fabriek niet opgeleverd. De kwaliteit van de melk was beter dan vorige jaar, vooral t.a.v. de reinheid boekte men betere resultaten. Er komt thans plm. 13 pet in de 3e klas se. Men probeert de veehouders zo veel mogelijk hulp te verlenen. Voor de dierziektebestrijding wer den 451 bedrijven geregistreerd met 8529 runderen derhalve een gemid delde veebezetting van 18.8 dier per bedrijf. Er werden tal van onderzoe kingen verricht met betrekking tot rundertuberculose zonder positieve reactie, mastitis- en abortusbestrij- Op het gemeentehuis te Goor werd vorige week vrijdagmiddag het hu welijk voltrokken tussen de heer T. Groothengel, onderwijzer aan de openbare lagere school te Dijkerhoek en mej. A. van Beek. kapster in Hen gelo. Meester Groothengel is jeugd leider van de voetbalvereniging GFC te Goor en, is wis onderwijzer bij de Dijkerhoekse bevolking zeer geliefd. Vandaar dat er niet alleen een ju niorenelftal van de voetbalclub uit zijn toenmalige woonplaats een ere haag vormde voor de bordes van het stadhuis, maar dat ook de klassen 3 en 4 uit Dijkerhoek bij dit huwelijk present waren. Zijn leerlingen zon gen een lied en strooiden confetttie ding, alsmede de bestrijdng van de runderhorzel, waaromtrent waak zaamheid geboden blijft. Marktsituatie De directeur gaf een uitvoerige uit eenzetting van de marktsituatie der zuivelprodukten. De boterafzet was redelijk met niet te grote voorraden. De kaasproduktie was groter, er wa ren grotere voorraden, terwijl de prij zen beneden het inleveringsniveau bleven. De z.g. V.I.B.-inlevering ge schiedt dit jaar voor het laatst. Er wordt gedacht aan een opvangcen trum voor alle E.E.G.-overschot ten, waarbij men verliezen wil beta len uit een zuivelfonds. Cheddas kaas valt onder de E.E.G.-regeling. Volle melkpoeder gaat redelijk goed weg, de produktie is echter kleiner. Er is teveel magere melkpoeder, vooral in Frankrijk en België. De prijzen lig gen beneden de drempelprijs. De Con- densproduktie is thans afgestemd op de verkoop. De afzet in 't Verre Oos ten is moeilijk. De afzet naar Duits land is belangrijk voor de C.C.G.O. Door de goede ruwvoederpositie ver wacht men dese winter 5 a 6 pet melk meer dan het vorige jaar. Standsorganisaties De heer Broersma deed enkele me dedelingen over de Cobercoplannen en achtte het voorts zeer juist, dat de standorganisaties zich meer gaan inlaten met de toekomstige ontwik keling van de zuivelindustrie, om dat de inkomsten uit de melk een zeer belangrijk aandeel vormen van het inkomen van de boer. Het G.O.Z.- structuurrapport en de Cobercoplan nen worden binnenkort in een O.L.M. vergadering te Wierden besproken. Spr. adviseerde de aanwezigen deze vergadering te bezoeken. De directeur sprak tenslotte uitvoe rig over de huidige situatie en over de boer. Uitgangspunt is een redelijke melk prijs voor een redelijke goed werkend bedrijf. In E.E.G.-verband wil men o.a. door het vaststellen van 'n drem pelprijs komen tot een economisch- sociale politiek ten behoeve van een boerenstand met een redelijk inko men o.a. ten behoeve van een leef baar platteland. Daarbij moet de drempelprijs een richtprijs reali seerbaar maken. Hoe dit werkt zet te de heer Broersma met tal van voorbeelden uiteen. In het algemeen kan men stellen, dat de goede Neder landse boer tot de beste helft mag worden gerekend van alle E.E.G.- boeren, aldus zijn persoonlijke visie. Opening De vergadering werd geopend met een uitvoerig welkomstwoord van voorzitter, de heer J. H. Veneklaas Slots, die er 'aan herinnerde, dat de erevoorzitter, de heer J. Wegstapel in het ziekenhuis vertoeft. Hij sprak de hoop uit, dat hij in de huiselijke kring mag terugkeren. Hij memoreer de het overlijden van de melkrijder Herman Ulfman, wiens wagen op de Deventerweg werd aangereden het plotseling overlijden van het per soneelslid Jan Meerman wier beider werklust cn liefde voor het bedrijf niet vergeten zullen worden. De Ome- fa-leveranciers binnen het gebied van het bedrijf bleken bereid hun melk naar Holten te leveren. Zij zijn even als de leden in de gelegenheid gesteld het bedrijf te bezichtigen. -Jubilea De personeelsleden Stam en Eb- -echt herdachten resp. hun 40- en '.5-jarig dienst jubileum, dat in intie me kring gevierd werd. Deze jubila rissen en het gehele pei-soneel bracht le voorzitter dank voor hun ijver en werklust. Na de situatie in de zuivel te hebben belicht, deed de heer Vene klaas Slots nog de mededeling, dat de leden-fabrieken van de Coberco uit Overijssel en Gelderland zodanige be zwaren tegen plannen om zelf kaas- fabrieken te stichten, hebben inge bracht, dat ze opnieuw in bespreking zijn gebracht. Deze gesprekken zijn momenteel nog niet afgerond, maar volgens de Raad van Beheer van Coberco zal deze zaak nog dit jaar rond moeten komen. Als voorzitter van de G.O.Z. is door enkele fabrie ken, waaronder „De Vrijheid", de heer D. J. Jonkhans te Hardenberg (voorzitter der OLM) voorgedragen. Statutair verplicht een twee kandi daat te stellen heeft de G.O.Z. haar 2e voorzitter, de heer H. J. Klooster boer, directeur van de Coop, Zuivel fabriek „Andi" te Doetinchem, kan didaat gesteld. Tenslotte deelde de voorzitter nog mede, dat de bouw van woonhuis en kantoor zeer naar wens zijn verlor pen en dat het woonhuis waarschij- lijk nog dit jaar zal worden betrok ken. Na de mededelingen van de direc teur had de bestuursverkiezing plaats De aftredende bestuursleden, de he ren J. H. Veneklaas Slots, J. Rietberg en J. W. Reilink, werden met vrij wel algemene stemmen herkozen, ter wijl in de plaats van de heer A. Velt- kamp, die als commissaris statutair Vrijdag 15 dec.: 19.45 uur Vergade ring AR-kiesver. in het gebouw Re- hoboth Zaterdag 16 dec.: Laatste dag opga ve deelname excursie Denekampse Veld Zondag 17 dec.: 19.30 uur dansen in zaal Boode te Bathemen (zie adv.) Maandag 18 dec.: Opening café Vis ser te Okkenbroek (zie adv.) Dinsdag 19 dec.: 9 uur Excursie De nekampse Veld, vertrek vanaf OAD- station Dinsdag 19 dec.: 14.00 uur raadsver- gadering ten gemeentehuize (zie agenda) Dinsdag 19 dec.: 14.00 bejaardenso ciëteit in het gebouw Irene (zie ber.) Woensdag 20 dec.: 20.00 uur Kerst oratoriumuitvoering „Soli Deo Glo ria" in Ned. Herv. Kerk <zie ber.) Donderdag 21 dec.: 915 Verkoop kerstbomen, bakjes enz. op de Smidsbelt (zie adv.) Donderdag 21 dec.: 19.45 uur Kerst wijding Herv. vrouwengroepen Hol ten en Dijkerhoek in het gebouw Irene Vrijdag 22 dec. 20.00 uur Kerstwij ding Chr. Plattelandsvrouwen in gebouw Rehoboth. Gasten hartelijk welkom Vrijdag 22 dec.: 20.00 Pot- en plank stoten biljartver. VOP in café Kalf sterman (zie adv.) Dinsdag 26 dec. (2e Kerstdag) 13.00 Schietwedstrijden on „De Een dracht" in zaal Vosman Woensdag 27 dec.: 19.30 uur Raads vergadering ten gemeentehuize HOLTEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Addink, 19 uur dhr. Schellevis. In beide diensten extra collecte voor het plaatselijk jeugdwerk. Geref. Kerk: 10 en 3 uur ds. Ooster- hoff. In beide diensten is het ene offer voor de evangelisatie in de provin cie. Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkgebouw". R.K. Kerkdienst: 8.45 uur H. Mis, in het gebouw Irene. DIJKERHOEK Betanië: 10 uur dhr. Schellevis. Extra collecte plaatselijk jeugd werk. Zaterdag 16 en zondag 17 december! de heer J. Warrink, Noordenberstr. 19, telefoon 1803. niet herkiesbaar was, bij de tweede stemming, werd gekozen, de heer B. Veneklaas, Holterbroek 46. Bij de rondvraag werd nog uitvoe rig gesproken over het melkvervoer en de tijdige verwerking van de melk, zonder kwaliteitsverlies en over de eventuele aanschaf van diepkoe- lers. Aan het slot van de vergadering bracht de voorzitter de heer Veltkamp dank voor zijn 5-jarige arbeid als commissaris en wenste hij allen een gezegend Kerstfeest en een voorspoe dig 1968. Woensdagavond 20 december a.s. zal door de Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" de jaarlijkse Kerst oratoriumuitvoering worden gegeven in de Ned. Herv. Kerk, waaraan me dewerking zal worden verleend door Riek Bolink-Landeweerd. sopraan, Johan Kramer, tenor (NCRV-Vocaal- ensemble), Henny Fransen, trompet, Johan Ponsteen, hobo, Henny Slette- haar, piano en Anton Koopman, or gel. Uitgevoerd zal worden het Weih- nachtsoratorium van Heinrich Fide- lis Müller. Het is een werk voor ge- mengdkoor, vrouwen- en mannenkoor, solo's voor sopraan en tenors en ge meentezang. Riek Bolink-Landeweerd zal o.a. zingen het prachtige kerstlied van Bach „O, kindeke klein, o, kindeke teer". Plet geheel staat onder leiding van de dirigent van ,Soli" de heer J. Plomp te Nijverdal. Het is reeds voor de achttiende achtereenvolgende keer dat ,Soli' aan de vooravond van Kersfeest een oratoriumuitvoering geeft en het is thans voor de vijftiende keer dat het koorlid Riek Bolink-Landeweerd als sopraansoliste haar medewerking ver- léent. Het oratorium wordt besloten met "net gezamenlijk zingen van net be kende lied ,Er ruist langs de wolken'. Ds. R. A. Hoogkamp geref. pred. zal deze avond openen terwijl zal worden gesproken door de eerwaarde heer A. Schellevis. pastoraal mede werker der Herv. Gem. De uitvoering begint om precies 8 uur terwijl de plaatsen reeds vanaf half acht kunnen worden ingenomen. Voorgaande jaren hebben steeds een flink aantal ingezetenen belang stelling getoond voor de Kerstuitvoe ring van .Soli" en we twijfelen niet of velen zullen woensdagavond aan- voor het bruidspaar, de jeugdige voet ballers boden bloemen aan. Beide groepen vormden een erehaag. Het jonge paar heeft zich gevestigd aan het adres Schoutenstraat 30, te Hol ten. Beiden, afkomstig uit Goor, ver heugen zich er cp in Holten te zijn komen wonen. Hun huwelijk trok grote belangstelling. In verband met familie-omstandigheden is onze hoofdre dacteur de heer Beijers, op donderdag 21 december a.s. de gehele dag afwezig. Ook met het oog op de kerstdrukte op de drukkerij is vroegtijdige inzending van advertenties en even tuele verslagen dringend gewenst. Inzending uiterlijk woensdagmiddag, 20 december, 12 uur. Overigens kan men zich wenden tot de heren J. Wiggers (tel. 1356) en Kers (tel. 1533) voor berichten en advertenties. Redactie en administratie. wezig zijn op deze achttiende uitvoe ring. Moge het geheel en waardige voor bereiding worden van het Kerstfeest 1967. Men schrijft ons: Zoals de bezoekers van de bejaar- densocitëteit hebben bemerkt, is de sociëteit uitgesteld tot DINSDAG 19 DECEMBER a.s., aanvang 2 uur. Mocht het wederom glad zijn en met name de straten onbegaanbaar, voor al voor bejaarden, dan zal de socië teit weer niet doorgaan. Wfl hopen echter, dat dit niet het ge val zal zijn en VERWACHTEN U AL LEN, gaarne met kandelaar en kaars in het gebouw Irene. GEBOREN Jacqueline Johanna Hermina, dv W G M Vloedgraven en A H M Rodijk, Espelo 18 Gerrit- dina Janna, dv H J Aaltink en M ten Dam, Neerdorp 85. OVERLEDEN: J Dijkjans wv Gra ven, 79 jr, Holterbroek 24 (overleden te Deventer). ONDERTROUWD T Brummel- man, 47 jr, Gorssel en T C J Groe- neveld, 46 jr, Gaardenstraat 29 R J Schreurs. 24 jr, Look 2 en J D Dijkman, 22 jr, Ruurlo W Bakker, 28 jr, Zwijndrecht en H Beldman, 25 jr, Kol weg 69. GEHUWD: W Paalman, 23 jr, Pastoriestraat 14 en G Zwiers, 21 jr, Rijssen. BEVOLKING INGEKOMEN: F J Klooster van Laren Gld. naar Dorpsstraat 8 A H Sluiter-Brinkhuis van Goor naar Lageweg 25 J W Mekenkamp van Markelo naar Lageweg 17 A Me- kenkamp-ten Hoeve van Rijssen naar Lageweg 17 H Strijker van Heino naar uaardenstraat 29. VERTROKKEN: J Dam van Mo- lenbelterweg 18 naar Wanneperveen G Benedictus-Bolle van Oranje- str. 33 naar 's-Gravenhage GAD Platter van Holterweg 46 naar Zut- phen. De biljartvereniging „V.O.P." houdt vrijdagavond 22 december a.s. in haar clubcafé Kalfsterman de jaarlijkse wedstrijd in pot- en plankstoten een zeer leuke en attractieve vorm van ontspanning waarvoor elk jaar weer buitengewoon veel animo bestaat. Ook zij die van effect, los- lange- en korte band geen weet hebben, hebben bij dit spel met ivoor de kans om een van de vele mooie prijzen te winnen want „vrouwe Fortuna" kent veelal de prijzen toe.

Holtens Nieuwsblad | 1967 | | pagina 1