BILJARTEN volleybal VOETBAL SPORT Het nette stadje i 5 Blauw Wit won verdiend van Achilles Holten I geen koploper meer Holten I naar PW Rood Zwart 3-Holten 2 2-3 Bridgeclub speelde weer Prijzen voor grootste Paasvuren Schaakuitslagen 10 april Grote voorjaarsmarkt met ponymarkt te Rijssen Ruitersuccessen Mooie opbrengst Zaterdag 11 maart 1967 HOUTENS NIEUWSBLAD MHMHMMttMWMUMMHtlMMCMMtMMeMttMaHU Blauw Wit '66 heeft zaterdagmiddag 't tweede elftal van Achilles uit Enschede met 51 geklopt. Een vrij forse zege, die pas na de rust werd behaald. Bij half time stonden de Blauw Witten met 10 voor; een voorsprong, die ver diend was. Technisch waren de Ensche- deërs voor de rust zeker niet minder, doch het ontbrak hen aan de man, die op het beslissende moment voor de juiste af werking zorgde. De Blauw Witte achter hoede deze wedstrijd nog zonder Arië Landeweerd stond het eerste kwartier soms zeer bedenkelijk te schutteren en presenteerde enkele kansen die, mogelijk omdat ze bij verrassing ontstonden, niet werden benut. Het eerste gevaar voor Achilles ont stond bij een door Ger Schöppers fraai genomen hoekschop. Leo Steggink kopte in, doch de deklat kwam de geslagen doelman te hulp. Vlak voor de rust kogelde Hei-man Heuvink uit een voorzet van Schöppers in, doch de Achilles-goalie stompte de bal het veld in, juist voor de voeten van Her man ter Beek, die geen pardon kende (1—0). Na de thee trok Blauw Wit fel ten aan val en binnen 5 minuten was Achilles een geslagen ploeg. Herman Heuvink en Ter Beek zorgden voor 20 en 30 en nog voordat Karei Wennink voor Achil les de eer redde, maakte Steggink uit een hoekschop er 4—0 van. De laatste 10 mi nuten waren de Enschedeërs nergens meer, doch Blauw Wit spande zich ook bepaald niet meer in om te doelpunten. Herman Heuvink bepaalde de eindstand op 51 en vlak voor het eindsignaal kreeg hij nog een mooie kans om het halve dozijn vol te maken, doch z'n harde schot was precies op de doelman gericht. Bij de Blauw Witten speelden Oplaat en Schooien verdedigend een goede partij. STAND: Excelsior 3 12 9 2 1 20 Enter Vooruit 2 -12 7 4 0 18 Sportclub Rijssen 1 13 8 1 4 17 Blauw Wit '66 14 6 3 5 15 D.E.S. 3 14 6 3 5 15 Denekamp 1 10 5 2 3 12 Juliana 2 13 4 4 5 12 Hulzexxse Boys 2 14 4 3 7 11 Sportlust 3 11 4 0 7 8 Achilles 2 12 3 2 7 8 Sparta 4 13 1 0 2 2 PROGRAMMA: Blauw Wit I speelt om 2 uur bij ,,De Poppe" een vriendschappelijke wedstrijd tegen SVZW II te Wierden. De Wierde- naren spelen met wisselend succes in de eerste klasse T.V.B. Blauw Wit 2 speelt zaterdag om 4.15 uur thuis tegen de ongeslagen koploper van de 3e klasse F het Nijverdalse SWN 3. Dat de Blauw Witte reserves in staat zullen zijn om de leiders de voet dwars te zetten is niet te geloven. Elke compe titiedag doen zich verrassingen voor doch in deze wedstrijd zijn die niet te verwachten. De Blauw Witte pupillen spelen om 12.00 uur in Rijssen tegen Excelsior g en moeten in staat zijn in ieder geval een puntje mee naar Holten te brengen. Door de overwinning van Hector op Rijssen Vooruit in de afdeling 1 B is Holten 1 voorbij gestreefd door de Go- renaren en heeft zij haar leiderspositie aan de Goorse club moeten afstaan. Een goede reden om in de volgende wedstrij den goed aan te pakken. Het verschil aan l\et hoofd van de ranglijst is ove rigens, zoals uit de onderstaande opstel ling blijkt, maar heel gering. Holten was vrijaf en is dat zondag ook, zodat zij zelf weinig aan haar image heeft kunnen doen. Hoe weinig krachtsver schil in de elftallen van deze afdeling schuilt blijkt o.a. uit de nederlaag van KSCV in Delden, dat daardoor van de tweede naar de vijfde plaats verhuisde. Rijssen V - Hector 01 Zenderen V - SOS 23 Rood Zwart - UD 02 KSCV - Delden 3—4 RKSV - Twenthe 2—2 13 7 3 3 17 22—13 13 6 4 3 16 34—24 14 4 7 3 15 24—26 13 5 4 4 14 29—22 13 5 4 4 14 23—19 14 4 6 4 14 27—25 13 3 7 3 13 19—22 13 4 4 5 12 19—23 14 4 4 6 12 25—23 12 4 1 7 9 17—27 12 1 6 5 8 12—17 Overige uitslagen: Zaterdag: Holten a - Excelsior b 51 Holten b - RKSV b 14—0 Holten c - RV d 4—1 Twenthe d - Holten d 11 Haarl. Boys f - Holten e 40 Zondag: Rood Zwart. 3 - Holten 2 23 Holten 3 - Enter 2 22 Nijverdal 4 - Holten 4 17 Enter 3 - Holten 5 41 PROGRAMMA: Zaterdag: Hector a - Holten a 4.15 uur Holten b - Haarl. Boys b 4.15 uur Haarl. Boys d - Holten c 3.00 uur Holten d - GFC f 2.00 uur Holten e - Vesos c 10.00 uur Zondag: Holten 4 - RKSV 3 11.00 uur Holten 5 - Haarl. Boys 5 2.30 uur Holten 1 speelt zondagmiddag om 2.30 uur een vriendschappelijke ontmoe ting tegen „P.W." te Enschede, terrein Volkspark. P.W. speelt in afdeling 1 A van de T.V.B. en staat op de derde plaats op de ranglijst. Het vervoer heeft plaats met eigen gelegenheid. Nijverdal. De beslissing in de eerste klasse heren van de afdeling Nijverdal in de volleybal-competitie is practisch geval len. Het is haast ondenkbaar, dat VBO- WVC, dat 30 maart tegen Nijvex-dal 2 en tegen haar eigen reserves moet spelen, geen twee punten zou binnenhalen om kampioen te worden. Deze week rekende VBOWVC achtereenvolgens af met Nij verdal 2 en Levo. De wedstrijd Levo VBOWVC werd gekenmerkt door enkele opvallende aspecten. In de eerste plaats set enorm goede spel van de gehele ploeg van VBOWVC, waarin, zonder ook maar iemand te kort te doen, Winus van As- selt de gevaarlijkste man was. Een ander opvallend aspect was, dat de anders zo sterke Levo-verdediging deze avond machteloos achter 't net rond liep. Ook aanvallend was Levo niet zo best. De anders zo gevaarlijke Huub Alberts kwam amper van de grond. Bij VBOWVC lukte alles en haar overwinning is dan ook geen enkel moment in gevaar ge weest. Slechts drie puntjes in de eerste set, tien in de tweede en vijf in de derde set waren het povere resultaat van de weinige Levo-aanvallen. Bij de eerste klasse dames ontwikkelt zich een strijd om de tweede plaats. Het is SWN niet gelukt om van Nijverdal 2 te winnen. De SWN-dames speelden deze avond uitermate zwak. In de eerste set verloren zij met 150 en in de derde set met 151. Toch wist men nog gebruik te maken van een aantal fouten bij de Nij- verdal-dames in de tweede set en te win nen met 1512. Nijverdal won daaren tegen de beslissende vierde set met 154. Bato 2 heeft haar laatste kans in deze competitie gegrepen door van SVVN 2, dat ook haar laatste wedstrijd speelde, te winnen in twee sets. De SWN-reserves eindigden met 0 punten en 8 vex-liespun- ten op de onderste plaats. Bato heeft van deze competitie 8 punten overgehouden. In de jeugdcompetitie is bij de meisjes de beslissing al gevallen. Daar deze com- Zondag j.l. speelde Holten 2 een uit- wedstrijd tegen Rood Zwart 3 uit Del den. De eerste ontmoeting tussen beide clubs was geëindigd in een ruime over winning voor Holten. Holten is de gehele wedstrijd in de meex'dei'heid geweest. Na ongeveer 20 minuten werd het eerste doelpunt ge scoord door A. Klein Velderman uit een voorzet van linksbuiten H. Rietberg (0—1). Holten kreeg vele doelrijpe kansen, doch de vooi'hoede wist deze kansen niet voldoende te benutten. W. Kaizer richtte van buiten het strafschopgebied een hard schot op het Rood Zwart doel. Hun keeper miste en dit betekende een 02 voorsprong voor Holten. Vijf minuten later werd het 03 toen A. Eggink, na twee verdedigers om speeld te hebben, onhoudbaar inschoot. Rood Zwart ging hierna stex-ker aan vallen exx dit resulteerde na enkele mi nuten iix een doelpunt van hun rechts buiten, die uit vrije positie kon inschie ten 13 Na de rust was Holten steeds in de aanval, doch de vele kansexx werden niet benut. In deze periode profiteerde de Rood Zwart linksbuiten van een onop lettendheid van de Holler verdediging en kon onhoudbaar voor keeper Jansen inschieten (23) Dit werd tevens de eindstand. Een kwartier voor tijd kwam A. Vin cent bij een kopduel in botsing met een verdediger en moest worden vervangen door G. Dikkers. 'De uitslagexx van de op 3 maart, ge houden clubavond van de bridgeclub „Holten" luidt als volgt: 1. Heer en mevr. Eel veld 62,5 2. Heer en mevr. Legët 58,33 3. Hex-en Paule/Lukkien 55,56 4/5 Heren Lantzendörfer/ v. d. Houwen 54,86 4/5 Heer en mevr. Hulshof 54,86 6. Heren Keestx-a/Boonstra 53.47 7. Heren Goorman/Gr. Obbixik 46,53 8. Heren Ter Korst/Eelveld 45,14 9. Heren Dijkstra/Warrink 38,19 10. Heren Hanenburg/ Hofsteenge 30,56 petitie te laat in het seizoen is begonnen, kan maar een halve competitie worden gedraaid. Hierdoor is het team van KJS, dat van KJS 3 won, ongeslagen kampioen geworden bij de meisjes. Het ziet er naar uit, dat ook KJS 1 bij de jongens kampioen gaat worden. Zij moeten nog één wedstrijd spelen tegen KJS 4 en wint men deze, dan kan men zich jeugdkampioen van Nijverdal noe men. Evenals het vorig jaar zullen ook nu weer voor de drie grootste paasvuren in Holten flinke geldpxdjzen beschikbaar worden gesteld. De jongelui moeten bedenken, dat grootste iets anders is dan hoogste. De piijzen zullen worden toegekend aan die gi'oepen, die het meeste hout en ander materiaal bij elkaar hebben gesleept. Wanneer men wil meedingen naar een der prijzen (hoofdpi'ijs vijftig gulden) kan men dit opgeven tot uiterlijk 25 maart des middags 2 uur bij de secx-etaris van de V.V.V. „Holtens Belang", de heer J. Wiggers, Kolweg 14. telef. 1356. De plaats waar de „boakens" staan moet dan tevens worden opgegeven. Leden van de schaakclub „De Pioniers" speelden donderdagavond in het clublo kaal hotel Holtei-man partijen voor de onderlinge clubcompetitie. De opkomst was deze keer niet zo groot. De uitslag aan de borden was als volgt: G. WestcraC. van Gerrestein 1—0 J. Broere--J. Steenbei'gen 10 B. van Beek- P. II. van Doorn 10 Hoewel Ten Berge 1 uil Enter hot. deze week beslist niet gemakkelijk had in haar thuiswedstrijd tegen het eerste viertal van NBC uit Nijverdal, wist men deze wedstrijd toch met 5—3 te winnen en bleef men aan de leiding in de le klasse van de competitie van de biljartbond „Ons Genoegen". No. 2 op de ranglijst, De Tonne 1 uit Hellendoorn, kwam door een 62 zege op MKV 1 in Raalte op 5 punten achter stand op de leiders. Wat betreft de bezet ting van de laatste plaats in deze klasse is de beslissing nog lang niet gevallen, al staat het eerste viertal van Kalfsterman na de 62 nedei'laag tegen KOT 1 uit Nij verdal momenteel alleen op de ondei'ste plaats. HBC 1 en NGC 2, beiden nog degrada- tie-candidaat, deelden de punten (44), terwijl Spekhorst uit Rijssen het door de 53 nederlaag in Enter tegen Bolscher 1 ook nog bijzonder zwaar zal krijgen om zich in de eerste klasse te handhaven. De beste partij kwam deze week op naam van de heer F. J. Webbink (De Ton ne D, die voor 125 caramboles slechts 15 beurten nodig had. Topscorer werd de MKV-speler J. Kieftenbeld met een totaal van 48. In de tweede klasse zullen VOP 1 uit Holten en Hofstee 1 uit Nijverdal in de nog resterende wedstrijden moeten uit maken wie zich dit jaar kampioen mag noemen. Hofstee kwam deze week wel bijzonder verrassend goed voor de dag, door met maar liefst 80 te winnen van De Tonne 2 in Hellendoorn, waardoor de kansen van De Tonne op het kampioen schap wel verkeken zijn. VOP deed echter niet voor haar eoncui'- renten onder, want zij boekte in Nijverdal cok een overwinniixg met 80 op NBC 3. De Poppe 1 uit Nijverdal speelt de laat ste weken bijzonder sterk en men behaal de de laatste drie weken ch'ie maal de volle winst. Deze week kreeg HBC 2 deze 80 te incasseren. Hoewel Spekhorst 2 deze week een 44 gelijk spel behaalde op plaatsgenoot Vios 2, staat het toch wel vast, dat zij via de gradatiewedstrijden zullen moeten pro beren zich in de 2e klasse te handhaven. Kalfsterman 2 uit Holten rekende reso luut af met MKV 2 uit Raalte en stuurde hen met een 80 nederlaag huiswaarts, terwijl De Ster 1 uit Hellendoorn voor een verx-assing zorgde door thuis met 62 te winnen van KOT 2 uit Nijverdal. In de tweede klasse kwamen deze week enkele zeer goede partijen uit de bus. n.l. A. Korbeld van Hofstee 1 22100: J. Hemmink van Hofstee 1 24100: G. Weg- stapel van VOP 1 10024; G. Zandvoort van De Poppe 1 10024. Heeft Jansen 1 uit Holten bijna de ge hele competitie de leiding gehad in de 3e klasse, het is nu hun plaatsgenoot Het Anker 1, dat een zeer goede kans maakt het kampioenschap in de wacht te slepen. Het Anker won deze week haar thuiswed- stx-ijd tegen De Maan 1 uit Hellendoorn met maar liefst 80, terwijl Jansen 1 in Nijvei'dal niet verder kwam dan een 4—4 gelijk spel tegen De Poppe 2. Wat betx-eft de laatste plaats in deze klasse is de zaak wel bekeken. Vios 3 uit Rijssen wordt hier ongetwijfeld het kind van de rekening, want ook deze week kreeg men thuis een 80 nederlaag te incasseren van Dennenoord 1 uit Nijver dal. Dreyex-ink 1 uit Enter behaalde een 62 ovex-winning in Nijverdal op het le viertal van OBK en heeft zich nu op de tweede plaats genesteld met een achtex*- stand van 5 punten op Het Anker 1. De Tonne 3 kon het deze week op eigen biljart niet klaai'spelen tegen Bolscher 2 uit Enter en men kx'eeg een verdiende 6—2 nederlaag te incasseren, terwijl Mensink 1 thuis met 62 de baas bleef over Kalf sterman 3 uit Holten. De heer T. Dreyerink speelde in deze klasse de beste partij, n.l. 75 caramboles in 10 beurten met 'n hoogste serie van 34. In de vierde klasse zijn het Bolscher 3 uit Enter en Oudelaar 1 uit Nijvex-dal die moeten uitmaken wie hier met de hoogste eer zal gaan strijken. Bolscher behaalde deze week thuis een 80 overwinning op Hofstee 2 uit Nijverdal, terwijl de wed strijd Oudelaar 1Mensink 1 ongeldig is ver-klaard, zodat Oudelaar deze partij zal mogen overspelen. Het vierde viex-tal van De Tonne uit Hellendoorn kreeg deze week thuis met 8— 0 klop van De Poppe 3 en zal in deze klasse als laatste eindigen. MKV 3 uit Raalte weerde zich goed in Nijvex'dal tegen KOT 3 en behaalde een zeer verdienstelijk gelijk spel (44). Jansen 2 moest het opnemen tegen Jan sen 3 en wist van het derde viertal in de eerste ontmoeting een 4- 4 gelijk spel in de wacht le slepen. Ditmaal bleek het 2e tweede viertal iets aan kracht te hebben gewonnen en won deze keer met 62. Bij VOP 2Spekhoi'st 3 werden de pun ten gedeeld (44): Op 10 april 1967 zal Rijssen weer in het middelpunt staan van een evene ment op agrai'isch gebied. Op die dag zal er n.l. een grote voor jaarsmarkt gehouden worden, met daar aan verbonden een ponymarkt. De laatste jaren heeft de rundermarkt aan bloedarmoede geleden. Dat neemt niet weg, dat de voor- en xxajaarsxxxark- ten nog druk bezocht werden. Daarom ligt het in de bedoeling op de grote voor- en najaarsmarkten nog eens extra het accent te leggen. Want ofschoon de Rijs- sense markt in aanvoer achteruit gaat, vervult zij nog altijd eexi zeer nuttige functie. Op de markt komt immers de prijsvorming tot stand. De markt kan worden beschouwd als een soort beurs en het is noodzakelijk dat in het gebied Twente en Salland één markt in stand blijft. Dit is zowel van belang voor de handel als voor de agrariër. Op grond daarvan wil men dan ook trachten om naast de andere cexxtrale functies die Rijssen al bezit, b.v. op on derwijsgebied en als verzorginscentrum, voor de gehele agrarische bevolking van Salland en Twente een agrarisch cen trum te worden. De door de gemeente ingestelde marktcommissie heeft voor wat betreft de op 10 april a.s. te houden grote voor jaarsmarkt zich ixi vex'binding gesteld met veehandelaren, slagers exx andere agrarische organisaties. De toezeggingen voor aanvoer door veehandelaren zijn dermate veelbelovend, dat nu reeds ge sproken kan worden van een gunstige ontwikkeling. Ook van de zijde der potexxtiële kopers bestaat grote belaxxgsleliing voor deze markt en het ziet er naar uit dat deze voorjaarsmarkt een record aantal be zoekers zal trekken. Verder wil nxeix te gelijk met deze voorjaarsmarkt een ponymarkt gaaxx houden. Het is geble ken dat het aantal pony's in Twexxte exx Salland steeds stijgt. Er is een behoefte aan een regelmatige markt exx in deze behoefte wil Rijsseix voorzieix. Wat dit betreft zijn er ook al toezeggingen van aanvoer. De tekenen wijzen daxx ook hier in de richtixxg van een groot succes. Onze plaatsgenoot Jan Muller, lid van de Landelijke Ruitervereniging Bathmen, behaalde met Jou-Jou een gouden me daille op het Indoor Concoui's Hippique te Zuidwolde (Dr.) van de beste spring paarden ixx de klasse M. Respectievelijk behaalde hij in het springcoucours klasse M. een 2e prijs, in het Pai'ijs springconcours een 5e prijs en in de finale een 4e prijs. Met het paard Sjonnie behaalde hij een 2e piljs in het zware springconcours en oen 2e prijs in het springconcours „Speel uw spel". In het puisance springconcours behaal de hij een 5c prijs. De door de ledexx van het Chr. Natio naal Vakverbond ten bate van het Fonds „Draagt Elkanders Lasten" gehouden collecte heeft ƒ582 10 opgebracht:. 1 B: Hector Holten Twenthe Delden KSCV SOS Rijssexx V. Rood Zwart UD Zexxderen V. RKSV FEUILLETON door Gré de Boer 48) „Als ik haar zin deed, waren we mor gen weer hier. Ze zegt het niet, maar ik merk best, dat ze nog steeds niet ge wend is." Daarna had Huib een lang gesprek met zijn zoon. Vertelde eerlijk van zijn moeilijkheden en de suggestie van de directie om te ruilen. „Als jij nu eens hier komt en ik neem jouw rayon?" „Dan hebben we allebei onze zin." Voor ze naar bed gingen, waren allen het eens. Maandags belden beiden naar Den Haag. En daar had men geen be zwaren. HOOFDSTUK 18 Voor de verhuizing naar Maarssen ge beurde er nog iets, dat weer nieuwe pro blemen met zich mee bracht. Mevrouw Bremer, de eigenaresse van het confec- tie-atélier, waar Nelie werkte, kreeg op zaterdagavond een hartaanval en stierf nog voor middernacht. Siem Bremer, in grote consternatie uit Leiden geroepen, wist niets beters te doen, dan een bood schap naar zijn meisje te sturen. Nelie, die al lang in bed lag, hoorde de jobs tijding verschrikt aan, doch nam meteen haar besluit. Nu moet ik bij hem zijn; hij heeft me nodig. Ze wekte haar vader, die terstond bereid was zijn dochter naar het naburige dorp te rijden. Daar toon de de pas zeventien jaar geworden Nelie hoe flink ze was. Samen met een buur vrouw legde ze de overledene af, en pro beerde de totaal ontdane jongen te troosten. Van slapen kwam er niets meer, zodat ze zorgde voor sterke koffie en brood. De volgende morgen telefo neerde ze naar verre familieleden, om dat de jongen nog geheel overstuur was. Ze liet de dokter komen, die Siem een kalmerend middeltje gaf, zocht de nodige polissen en andere bescheiden, liet ondanks het zondag was, de begra fenisondernemer komen, die op zijn beurt maandagmorgen vroeg een tim merman zou sturen voor de maat van de kist. In de loop van de zondag kwamen er enkele nichten en neven, die ze waar dig ontving exx xxaar de dodeixkamer ge leide. Maandagsmorgens stuxn-ae ze de meisjes, voor zover ze nog niets wisten van het tragisch overlijden, xxaar huis. Op de deur prijkte een bordje: „Wegens sterfgeval gesloten Op advies van Huib was Nel maaxxdags naar het sterfhuis gereden om te kij ken, of ze haar dochter soms ergens mee kon helpen. Doch al spoedig be merkte ze, dat Nelie alles goed in han den had en berekend was voor deze, plotseling opgexxomen taak. Maar Nelie begroette haar moeder hartelijk en huil de even aan haar borst. „Ze was zo lief, mam. Ze mocht me en vond het fijn, dat Siem en ik van elkaar houden. Toevallig vroeg ze vrijdagavoxxd, toen we hier wa ren: Wanneer gaan jullie je verloven? Zou ze een voorgevoel gehad hebbeix van van Nel haalde haar schouders op. „Het is xxiet onmogelijk. Kun je het wel alleen af? Als je hulp nodig hebt, bel dan maar naar Jaap. Die geeft me de boodschap wel door." ,Dank je mam, ik ben blij, dat je ex- bent. Ga even naar Siem, wil je? Hij is nog steeds zo verdrietig De begrafenis werd bijgewoond door alle ateliermeisjes en verschillende dor pelingen. Er werden woorden van lof over het werk van de overledene ge sproken en woorden van troost aan de achterblijvende zoon. Na afloop .was er eexx broodmaaltijd in het sterfhuis eix bij die gelegenheid zei Nelie tot de meis jes, dat de volgende dag het werk nor maal zou worden hervat. Nel had het gehoord exx nam haar dochter even terzijde. „Hoe doe je dat dan, mijn kind? Sienx is helemaal niet in staat oixx om leiding te geven. Afgezien nog, dat hij er natuurlijk geen verstand van heeft." „Voorlopig doe ik dat, mam. Er liggen gx-ote najaax-sorders; er moet dus ge werkt worden. Ik zal de meisjes morgen ochtend wel vertellen, hoe de vork in cle steel zit." Drie weken na de begrafexiis van me vrouw Bremer, waren de verhuizings plannen gereed en kwam men overeen begin augustus gelijktijdig over te gaan. Het probleem Nelie was eveneens op gelost. Ze wilde het atelier niet in de steek laten. „Eix Siem nog minder," be sliste het meisje. „Ik trek voorlopig in bij Henk en Tinie, dat is al afgesproken. Lam, dat ik nog geen achttien ben, an ders haalde ik m'n rijbewijs. Nu haalt Siem me elke morgen op." „Moet hij niet weer naar Leiden?" „Praat er maar niet over, mam, hij is er niet toe ixx staat. Ik ken hem. Je rixoet bij hem xxiets forceren. Ik verwen hem zoveel mogelijk éxx probeer hem af te leiden. Hij houdt nu de boekhouding bij, de order-administratie en helpt me bij de inkoop van de stoffen. Wat een ge luk, dat ik dat al eerder met moe Bre mer samerx deed." Enkele weken na de verhuizing reden Siem en Nelie naar Maarssen, waar het meisje al spoedig na de begroeting kort eix bondig meedeelde: „Mam, papa, we gaan trouwen. Zo kan het niet langer. Fatsoenshalve ga ik iedere avond naar huisnaar Henk eix Tinie, maar voor dag exx dauw staat Sienx me al weer op te wachten. Ik kom rust te kort in de week. Er zijn organisatorische moeilijk heden, met de leveranciers, waarvan er enkele me nog steeds niet serieus willen nemen, met het nxixxisterie van Economi sche Zaken, omdat ik in hun ogen te jong ben om leiding te geven, met de vakorganisatie, onxdat ik een brutaal nest op staaixde voet er uit geduveld heb exx zelfs met de gemeexxte, die zit te za niken over een stuk grond, dat ze nodig hebben voor hun uitbreidingsplan. (Wordt vervolgd.)

Holtens Nieuwsblad | 1967 | | pagina 2