m VAN om» Ol® NIEUW Het nette stadje Goed voor de huid het gehele jaar door Batig saldo Bestuursverkiezing Seizoen- en structurele oorzaken WERKLOOSHEID WEER GESTE0EN Jaarvergadering „De Noordpool" Wedstrijden Sinterklaas bezocht de scholen Kinderen tekenen hoe moeder bakt,,, HEM SHOW-AVOND Id! lering en wsrmaak" T entooixstellingssuccessen duivenhouders Schaakuitslagen IVOROL Zaterdag 10 december 1966 TWENTS VOLKSBLAD Op 1 januari a.s. treedt het nieuwe Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens in werking. Waarom nieuwe verkeersborden? De toename van het wegverkeer en de wens om in Europa tot uniforme verkeersre gels en verkeerstekens te komen, maak ten het noodzakelijk dat onze nationale verkeerswetgeving ook op dit punt werd aangepast. Geldt voor de vervanging van de meeste verkeersborden een overgangs termijn van vijf jaren, voor de borden die betrekking hebben op stop- en wachtverboden is een overgangstermijn van twee jaren gesteld. U kunt dus na 1 januari zowel oude als nieuwe borden tegenkomen. Vooral de komende twee jaar, waarin ook de oude en nieuwe par keer- en stopverboden nog naast elkaar voorkomen wordt het dus een wat moei lijke zaak. PARKEREN Het nu ook reeds bestaande bord par keerverbod (49) geldt nog voor beide kanten van de weg. Maar met ingang van 1 januari alleen voor die kant van de weg waar het staat. Dus: staat het bord rechts, dan is het verboden rechts te parkeren. Staat het links dan is het verboden links te parkeren. Als er aan beide kanten niet geparkeerd mag wor den .staat bord 49 zowel links als rechts. De oude borden die een parkeerverbod voor de linkerzijde van de weg dan wel een parkeerverbod voor de rechterzijde van de weg aangeven (modellen 56 en 57 van het oude wegenverkeersregle ment) zult u hier en daar echter ook nog wel tegenkomen. Bij een parkeerverbod voor de rechterzijde van de weg mag u uw auto wel links neerzetten, maar dan zult u moeten keren. Nieuwe verschijningen langs onze we gen en straten zijn de borden 50a en 50b. Bord 50a is rond en heeft een rode rand en is dus een verbodsbord. Voorts een rode diagonaal. De kern bestaat uit een witte helft met een Romeinse I en een blauwe helft met een Romeinse II. Bij dit bord gaat het niet om de blauwe en witte kleur, maar omde cijfers. Een oneven cijfer betekent op een oneven dag verboden links te parkeren; een even cijfer verboden op een even dag rechts te parkeren. Dus: de 12e wel links, maar niet rechts, de 13e wel rechts maar niet links. Ook het omgekeerde kan voorkomen (bord 50b). Dus: de 15e niet rechts, maar wel links, de 16e wel rechts, maar niet links, enz. Een nieuwe maatregel, die de ver keersveiligheid ten goede komt, is het verbod om op voorrangswegen buiten de bebouwde kom auto's op de rijbaan te parkeren. STOPVERBODEN Het bij iedereen bekende Stopverbod- bord" blijft ook na 1 januari a.s. nog voor beide kanten van de weg gelden. Met ingang van 1 januari a.s. zal dit bord echter langzamerhand vervangen worden door een nieuw „stopverbod- Blijkens het financieel overzicht van de penningmeester de heer J. Wiggers bedroegen de inkomsten 2.971,17 en de uitgaven 2.761,09, zodat er een batig saldo was van 210,08. Van de schuld (nieuw clubgebouw) kon dit jaar bijna 1.500,worden af gelost. De schuld bedroeg op 31 oktober ji. nog plm. 12.000,—. De commissie voor kascontrole, die bestond uit de h.h. H. Klein Velderman en G Vruggink, had boeken en bescheiden in orde bevonden en op voorstel van deze commissie werd de penningmeester onder dank voor het vele werk decharge verleend voor zijn gevoerd beheer. Tot leden van de controlecommissie 1966/1967 'werden benoemd de heren W. Beijers en A. ter Harmsel. Bij de gehopden bestuursverkiezing werden de heren A. Jansen en J. Wig gers met algemene stemmen herkozen, terwijl als baancommissaris herkozen werd de heer G. T. Jansen. bord" (51). Dit bord heeft een rode rand en twee gekruiste rode diagonalen. De kern is blauw. Het geldt alleen voor die kant van de weg waar het staat. Treft u zo'n bord (51) aan de linker kant van de weg aan, dan is het verbo den links te stoppen. Staat het rechts, dan is het rechts verboden. Geldt voor beide kanten (links en rechts) een stop verbod, dan moet aan beide kanten van de weg het bord stopverbod (51) staan. Het nieuwe RVV bevat nog veel meer geboden en verboden. In de „Verkeers- code", een uitgave van het Verbond voor Veilig Verkeer en de Kon. Ned. Toeris tenbond ANWB, in samenwerking met het Ministerie van Verkeer en Water staat heeft men de nieuwe wetgeving op populaire en voor iedereen begrijpelijke wijze uiteengezet. Het boekje met een omvang van 88 pagina's en voorzien van vele illustraties, is verkrijgbaar bij alle ANWB-kantoren en afdelingen van het Verbond voor Veilig Verkeer. Ook kunt u het bestellen door overschrijving van ƒ2,50 op giro 240759 van het Verbond voor Veilig Verkeer, Hilversum (onder vermelding van „Verkeerscode") of giro 279199 t.n-v. ANWB, Den Haag, afdeling Bestellingen. De stijging van de geregistreerde arbeidsreserve heeft zich, blijkens een overzicht van het Gewestelijk Arbeids bureau Deventer, ook gedurende novem ber voortgezet en heeft thans een ver houdingsgewijs hoog niveau bereikt. Ten opzichte van ultimo november '65 staan thans 218 meer werkloze werkne mers geregistreerd. Het zijn vooral de bedrijf skiassen van de bouwnijverheid, de metaalnijverheid en de sectoren van de handel en horeca, die het hoogste per centage werkzoekenden noteren. Bovenal is het de groep minder geschik te arbeidskrachten, die een belangrijk deel van het totale aanbod uitmaakt, m.l. ruim 40 procent. De daling van het vraagcijfer zet zich eveneerjs voort. De metaalnijverheid heeft nog steeds het grootste aantal vacatures, hoewel ook hier een zeer duidelijke ver mindering valt waar te nemen. Ook in de voedings- en genotmiddelensector zijn nog plaatsingsmogelijkheden aanwezig. Het aanbod van en de vraag naar vrouwe lijke arbeidskrachten heeft een vrij con stant karakter. Geconstateerd kan wor den, dat naast een versterkt optredende seizoenKverkloosheid de geregistreerde arbeidsreserve een steeds duidelijker structueel karakter gaat krijgen. BUITENLANDSE ARBEIDERS Zoals reeds door het Ministerie van So ciale Zaken werd medegedeeld, gelden thans voor het aantrekken van buiten landse arbeidskrachten uit niet-E.E.G.- landen beperkende bepalingen. In het algemeen zullen, zonder voorafgaand overleg met het Gewestelijk Arbeidsbu reau, voor buitenlanders, die niet eerder in ons land gewerkt hebben, geen werk- In café Vruggink werd vrijdagavond de jaarlijkse ledenvergadering gehouden van de IJsclub „De Noordpool". Na een kort woord van welkom door voorzitter C. Broersma, las de secretaris de heer G. J. Aaftink de notulen en het jaarverslag. Het aantal leden bedroeg op 31 okto ber 171 (vorig jaar 170) en de club had toen 269 donateurs (vorig jaar 257) IJs en weder dienende zullen in ieder geval de wedstrijden om het schoolkam- pioenschap en het kampioenschap van Holten voor dames en heren worden ge houden. Een voorstel om een groot ge- costumeerd avondfeest te houden zal te zijner tijd door het bestuur nader worden bekeken. De voorzitter de 'heer C. Broersma deed in deze vergadering nog mededeling van verbetering en modernisering van de baanverlichting en hij sprak een harte lijk woord van dank tot directie en per soneel van het gemeentelijk energiebe drijf voor de ondervonden medewerking. vergunningen meer worden verleend. VRAAG EN AANBOD De geregistreerde arbeidsreserve en de vraag in enige belangrijke beroepsgroe pen is voor 't gewest Deventer als volgt: Aanbad: bouwvakarbeiders 56 (v. j. 30), metaalbewerkers 40 (11), textiel arbeiders 21 (0), levens- en genotmidde len bereiders 8 (0), kantoorpersoneel 14 (14), personeel in algemene dienst (incl. losse arbeiders) 34 (16), minder geschik- ten 182 (123). Vraag: bouwvakarbeiders 28 (v. j. 57), metaalbewerkers 138 (206), textiel arbeiders 20 (62), levens- en genotmidde len bereiders 88 (79), kantoorpersoneel 30 (25), personeel in alg. dienst (incl. losse arbeiders) 47 (39). Het totale aanbod bedroeg 444 (v. j. 226) en per gemeente van het gewest: Deventer 328 (162), Bathmen 8 (2), Die penveen! 14 (13), Holten 16 (8), Olst 18 (5) en Raalte 60 (36). Per 1000 loontrekkenden: Deventer 21 (11), Bathmen 20 (6), Diepenveen 9 (9), Holteen 19 (9), Olst 10 (3), Raalte .24 (15), het gewest 20 (10), in dc provincie 25 (15) en van het rijk 19 (11). Sinterklaas bezocht maandag alle la gere en kleuterscholen in onze gemeente en dat zijn er zo langzamerhand nog al wat. Vandaar, dat wij de grijze kinder vriend, die met milde hand zijn gaven uitdeelde, ook niet op de voet hebben kunnen volgen. Wij volstaan met de me dedeling, dat het voor de kinderen weer een fijne dag was met veel snoep en kleine geschenkjes en dat ook de klein tjes, die nog niet op school gaan, in de kleuterscholen zijn onthaald. Het is be grijpelijk, dat de Sint de ouders en kin deren, die „een nieuwe school" op huri verlanglijstje hadden gezet, geen enkele belofte kon doen, behalve dan, dat hij verklaarde er zijn best voor te zullen doen, dat de „fundamentele" school zo spoedig mogelijk afgebouwd zal worden. Behalve snoep deelde de Sint ook com plimentjes uit en het zal iedereen goed doen dat hij daarbij vooral ook de school- schoonmaaksters niet vergat, die tegen woordig een zware taak hebben om die grote gebouwen schoon te houden. Op de openbare scholengemeenschap verschenen drie Sinterklazen met één Zwarte Piet. Iedereen zal begrijpen, dat dit geen echte sinterklazen waren. Zo had het Sinterklaasfeest? dit jaar naar wij hopen voor alle Holtenaren vele pret tige kanten. De winkelweekactie Ook de winkeliers zijn bijzonder te vreden over de uitkomst van hun St. Ni- colaasactie. Zij besloten daarom dinsdag avond bij de laatste aanwijzing der waar debonnen, waarvan men elders het resul taat kan vinden, een vierde aanwijzing, li Een goed bezochte ontspanningsavond in de IIEKA-kantfne was vrijdagavond het St. Nieolaasfeest van het personeel van het konfektieatelier HEKA. Deze avond was belegd door de com missie van ontspanning. Wegens een hinderlijke keelaandoening van de voor zitter der commissie, was de leiding van deze avond in handen van de bedrijfs leider. In een kort openingswoord heette hij in het bijzonder de directie, de afdelin gen Goor en Delden welkom. Voorts deelde hij in het kort het programma mede en hoe de jury de kledingstukken voor de show gekeurd had en op welke dingen was gelet. De jury heeft een zeer moeilijke taak gehad en er kunnen straks wel enkele op- of aanmerkingen komen, maar dit moet niet gezien wor den als afbreuk doch als aanwijzing voor allen om in het oud Hollands uit te drukken „tot lering en vermaak". Er was met de coupons aardig ge creëerd. Van mantel- tot mantelpakjes, rok of overgooier, jurk of jack. De modinettes hebben er hun uiterste best op gedaan, dat was duidelijk te zien en te horen door het commentaar, al werden enkele stukken wel „gekraakt". Voor in de zaal had nog een jury plaatsgenomen bestaande uit mej. P. Baan; de heren G. van Weerd, H. van Weerd en G. Dannenberg die de kle dingstukken beoordeelden op de pas vorm. Voor velen was het heus geen ge makkelijk werk om mannequin te zijn. Tot veler verbazing kwam na de show Decembermaand - Feestmaand, dé maand voor teken-aktiviteiten van de jeugd en bakprodukten van Moeder! Iedere huisvrouw is trots op haar zelfgebakken koekjes, pannekoeken en cakes. Dat de dames wel eens wat opzien tegen de voorbereidin gen de rompslomp, om dan te besluiten toch maar nietja, dat is begrijpe lijk. HONIG neemt de voorbereidingen en de rompslomp over en biedt Moeder: KOEKJESMIX iedere huisvrouw vindt het „geweldig" heerlijke eigen gebakken koekjes, zó maar klaar, te présenteren (110 ct. - 325 gr.) PANNEKOEKMIXin een wip een pannekoeken-diner ou tafel (98 ct. - 200 gr.) CAKEMIX zonder bak-problemen tóch een verrukkelijke cake (138 ct. - 440 gr.). OOK DE JEUGD speelt een rol bij de feest-voorbereidin- gen: Honig vraagt de jongens en meis jes een (leuke!) tekening te maken van een pannekoeken- cake- of koekjes-bak kende Moeder. Mét een „PLUS"-merkje uit het pak van één van de Honig Mix-produkten kunnen de tekeningen worden opgezon den naar Honig, Koog aan de Zaan. Voor deze tekenwedstrijd gelden 3 leef tijdsgroepen: 1. Kinderen t.m. 6 jaar 2. Kinderen van 7 t.m. 10 jaar 3. Kinderen van 11 t.m. 13 jaar Voor IEDERE GROEP worden in de cember ELKE WEEK een hoofdprijs van ƒ175,— en 25 troostprijzen beschikbaar gesteld. Inzending van de tekeningen na tuurlijk vóór 31 december 1966. OOK DE MOEDERS EN DE WINKE LIERS delen in de vreugde: de Moeders van alle prijswinnaars en -winnaressen krijgen een leuke verrassing, terwijl de winkeliers waar de pakken Mix van ue hoofdprijs-winnaars en -winnaressen zijn gekocht eyeneens zullen worden bedacht. met nog een groot bedrag aan prijzen, te houden. De voorzitter van de Holtense Handelsvereniging, de heer Ten Berge, dankte in Amicitia de burgerij voor de wijze waarop zij de Holtense midden stand is tegemoet getx'eden bij het doen van haar inkopen. Dat is een fijn geluid, dat Sinterklaas ook prettig in de oren zal hebben geklonken. Men neme nu ech ter zo spoedig mogelijk de waardebon nen in ontvangst bij de Boerenleenbank. Zij moeten vóór 31 december bij de win keliers ingewisseld worden. de Sint met zijn knechten binnen. In zijn toespraak kreeg de directeur een vermaning, dat hij met vakantie in Spanje -was geweest en zijn vakantie daar niet had benut maar stilletjes za ken had gedaan. De Sint riep nog enkele dames op het matje; deze waren erg stout geweest en kregen een flinke be risping en moesten beterschap beloven. Hij prees de heren van de knipzaal, die de drie dames uit hun benarde positie hebben geholpen. Onder het genot van een kopje koffie met speculaas kon de Sint de prijzen van de show bekend maken. Voor de opleidingskas van de V.O.C. was een aparte puntenwaardering en had de commissie enkele prijzen be schikbaar gesteld. Ie prijs: mej. W. Bouwhuis, 2e prijs: mej. D. Deijk. De spanning onder de oudere modi- nettes steeg. Hier was de le prijs voor mej. A. Seppenwoolde, de 2e prijs voor mej. M. Nijkamp en de 3e prijs voor mej. J. Podt en de 4e prijs voor mej. L. Wilbers. Hierna was een korte pauze, waarin een concumptie werd aangeboden. Na de pauze sprak de heer H. J. van Heek een kort woord. Hij was zeer ge troffen wat zijn personeel in de vrije tijd zelf koxi maken en dat alles er zo verzorgd uit zag. Dat nam' niet weg, dat er niet meer geproduceerd moet worden, een ieder moest goed zijn best doen en zo mogelijk nog meer. Op het economisch vlak zijn momenteel grote moeilijkheden, de dag bladen staan er vol van. Voor de maand december is de order-portefeuille hele maal niet rooskleurig c-n hoe de werk gelegenheid zich voor deze maand zou ontwikkelen was nog niet te bezien. De voorjaars-portefeuille was gunsti ger te noemen, aldus de heer Van Heek. Hij deed een beroep op allen, van hoog tot laag, mee te werken zodat de pro- dukten de konkurrentie kunnen weer staan. Hierna werd nog een oude bedrijfs film getoond. Deze films wekken steeds weer grote hilariteit. Oude herinneringen komen dan weer naar boven. In zijn slotwoord dankte de bedrijfs leider allen en zei dat ieder bij zijn eigen chef een St. Nicolaassurprise in ont vangst kon gaan nemen. De commissie voor ontspanning kan op een zeer geslaagde avond terug zien. Verschillende leden van de postduiven vereniging „De Bergvliegex's" hebben op de vrijdag en zaterdag gehouden ten toonstelling van „Het Luchtvermaak" te Rijssen aardige successen geboekt. De heer G. Veldhuis, had de mooiste oude duivin en de mooiste vogel van de ten toonstelling en verwierf drie 3e prijzen en een eervolle vermelding. De heer G. Steunenberg had de mooiste oude doffer, een le prijs, twee 3e prijzen en een eexrv. vermelding. De heren L. Gazan en F. M. Mieester behaalden met hun inzending een 2e prijs en de- heer J. W. Willems ki'eeg een eervolle vermelding. De vogels werden gekeurd door de bondskeurmees- ters de heren H. Bos te Almelo en Strij ker te Enschede. Er waren ruim 500 in zendingen waarvan de kwaliteit zeer goed was. Door de leden van de schaakclub „De Pioniers" werden donderdagavond in het Clublokaal, hotel Holterman, een vijftal partijen gespeeld voor de ondex'linge com petitie. De uitslagen waren als volgt: H. Roelofs—J. Bi'oere Vz C. v. GeeresteinA. Stukker 01 F. J. HolH. Westera 10 J. Steenbergen—B. van Beek 01 G. J. HoeveG. Westera 01 De volgende week dondexxlag speelt het eerste tiental van „De Pioniers" tegen Vx-iezenveen II een thuiswedstrijd. HEI BEHOUD tfflM UW TANDEN Onbetwist de beste tandpasta FEUILLETON door Gré de Boer 35) Hij knikte. „Doe maar voor vijf gul den. Hebt u een kaartje? Blanco?" Ze gaf het hem en hij schreef: „Heb erg veel spijt. Aanvaard alsjeblieft mijn zoenoffer." Henk. Hij gaf het adres van Tihie Talsma en betaalde, na de verzekering gekregen te hebben, dat de bloemen meteen bezorgd zouden worden. De volgende avond was hij al vroeg in de cafetaria. Ida, de oudste dienster wilde naar hem toe gaan, maar Henk zag, dat Tinie haar weerhield. Even later stond ze zelf bij zijn tafel hem vragend aankijkend. „Ben je nog boos, Tinie?" vroeg hij. Er lag een smekende blik in zijn ogen, dat de hele speech, die ze van plan was af te steken, niet uit haar mond kon ko men. Ze antwoordde alleen, enigszins glimlachend: „Je zoenoffer is geaccep teerd. Dank je voor je mooie ruiker. We praten er niet meer over." Hij herademde. „Dat is een pak van m'n hart, Tinie. Mag ik een cola?" Om kwart over elf zag ze hem bij de bushalte staan, naast een kleine auto. Ze keek hem verbaasd aan. „Wat kom je doen?" „Mag ik je naar Zwolle rijden? Ik wil m'n excuus aanbiedexi." „Dat heb je al gedaan met die bloe men. Hoe kom je aan die wagen?" Van m'n baas. Mag ik tegenwoordig mee naar huis nemen 's avonds. Stap maar in. De bus is misschien laat. Of ben je bang voor me? Ik zweer je, dat ik je niet zal aanraken." Tinie liep om de wagen heen, „Oké. Bij wijze van uitzondering." In de wagen zei hij: „Het meeft me gisteren en vandaag danig dwars geze ten, Tinie. Dank je wel, dat je niet meer boos bent." „Waarom? Ik vond het attent van je die bloemen, bedoel ik." ,Ik heb me geschaamd. Ik wil niet, dat jij denkt, dat ikdat ik Ze legde haar hand op zijn arm. „Stil maar, Henk, we praten er niet meer over. Ik begrijp je helemaal. Ik denk niets kwaads van je." „Dank je, Tinie. De kwestie is.... Daarom was ik bij de bushalte, zie je? Het is.ik wil, dat je weet. Misschien stel ik me opnieuw aan als een idioot, maar ik zal echt van je afblijven. Tinie kunnen we niet samen gaan? Ik zou graag willen, dat je mijn meisje werd. Ik vind je zo lief. snap je? Dat van gisteren. dat vond ik naderhand zo stom Maar het kwam zo maar in me op. ik weet zelf niet, hoe het kwam. Ik kan er beslist geen verklaring voor vinden. Ik heb een goeie baan, Ti nie. En ik heb een plan. Dat is zo maar vanmorgen in me opgekomen. Dat vertel ik nog wel eens. Als dat lukt, zou ik ge noeg verdiexien om te kunnexi trouwen. Natuurlijk wachtexi we nog een tijdje. Je zit met een huis en zo. Ik praat onzin, hè? Maar ik houd echt van je, Tinie. Erg veel, Wat denk je? Als je nee zegt, hoef je niet bang te zijn, hoor. Ik heb be loofd, dat ik niet aan je zal komen. En ik doe het ook niet. Daar kun je beslist van opaan. Je zit net zo veilig naast me, als in de bus. Nou enfin, je weet het nu. Ik heb je gisteren gezoend, denk ik, omdat ik. nou ja, daarom natuuxdijk. Snap je?" Ze zat met haar handen om haar tasje geklemd voor zich uit te kijken. Natuur lijk mocht ze hem wel. Toen een half uur na zijn vertrek de ruiker bloemen gebracht was en ze zijn kaartje gelezen had, was het warm geworden in haar binnenste. Ze had meteen begrepen: Hij heeft er echt spijt van. Door deze geste was hij een stuk gestegen in haar ach ting. Maar de jongen moest goed be grijpen, dat ze van dergelijke vrijpostig heden niet gediend was. Zodx-a hij zich weer in de cafetaria vertoonde, zou ze hem dat duidelijk aan het verstand brengen. Doch toen ze vanavond zijn smekende blik zag in zijn gezicht, smolt alles ineens weg. Op hem kon je niet kwaad worden. Hij was niet lang ge bleven. Om half negen was hij weer ver trokken, de beide meisjes joviaal groe tend. Ze mocht hem index'daad graag. Uit alles bleek wel, dat hexi een keurige jongen was. En die wilde zoen, die hij haar gegeven had, was niet eens onpret tig geweest. Ze voelde nog die stevige arxnen om zich heen. Lange tijd klonk alleen het geluid van de regelmatig zoemende motor. Ze keek voor zich uit naar de tegenliggers, die snel xiaderden en dan opeens gepasseerd waren. Het was niet druk meer. Toen ze bleef zwijgen, zei de jongexi: Het is zeker nee, hé? Daar was ik bang voor. Het zal xnijn reputatie wel zijn. Om wat mijn vader gedaan heeft. Ik neem het je niet kwalijk, hoor. Ze doen allemaal zo in de stad. Je hebt het zelf zat gemerkt, denk ik, in de cafetaria. Jongens, waar ik vx*oeger best mee over weg kon, kijken me al lang niet meer aan. De meisjes lachen me uit, als ik een praatje met ze begin, of draaien zich om. Zelfs op de catechisatie van de whiter kon ik het xnerken. Niemand ging er ooit .naast me zitten. Vroeger waren we altijd een clubje jongens en meisjes. Sinds sinds december vorig jaar is dat ineens afgelopen. Vroeger was het altijd: Hallo, Henk. Of: Ha, die Henk. Tegenwoordig knikken ze alleen maar. Nu ja, ik raak er aan gewend. Het kan me eigenlijk geen barst schelen, zie je? Maar jij.... jij bent: niet van ons. Ik bedoel: niet een stedeling. Jij komt uit Zwolle. Jij staat er heel anders tegen over. En ik ik begon je lief te vinden. Ook omdat jij altijd vriendelijk tegen me bleef. Heel anders dan Ida. Misschien voelt ze zich nu, omdat ze verkering heeft met. die zoon van Oldexiburg, de smid. Pa Oldexiburg zal er wel gauw mee ophouden. (Wordt vervolgd.)

Holtens Nieuwsblad | 1966 | | pagina 2