am.iri.n Geslaagde Sport- en Technische wedstrijdendag ICring ii der P.J.G.G. 1NWB afdeling Overijssel betreurt ilniging ep E8 m Eclatant succes voor PTT-fanfare en dirigent Fransen Woensdag gaan we stemmen Tanden blank-Adem f?is Onbetwist de beste tandpasta Bato nam deel aan volleybaltournooi te Nijverdal Werknemers Ter Horst Co ontvangen 3% winstdeling Duiven vlogen vanaf Maastricht Plattelandsvrouwen sloten seizoen af Mooie successen voor „Bergruiters" Kinderboekenweek Zaterdag 2S mei 1966 Enkele honderden jongeren van de P.J-G.O.-af delingen Batlmien, Colmscha- te, Diepenheim, Enter, Goor, Holten, 3IarkeIo en Kijssen, samen deel uitma kend van de kring Holten van deze platte lands jongeren-organisatie, hebben zater dag een zeer leerzame, maar ook prettige dag gehad in Dijkerhoek. Op de terreinen van de uitspanning ,,'t Bonte Paard" werd een sport- en wed strijdmiddag gehouden, die een voor selectie vormde voor de Landdag „Top hit 1966" op 2 juli te Coevorden en waar mede een zeer gevarieerd programma af gewerkt moest worden, 's Avonds had tijdens een gezellige feestelijke bijeen komst in de zaal van ,,'t Bonte Paard" de prijsuitreiking plaats en werden ook de prijzen uitgereikt van de toneel- en ver zorgingswedstrijden van de N.A.T.U. 's Morgens hadden, meer verspreid, de technische wedstrijden plaats voor de da mes en de heren; 's middags was men op een groot terrein verenigd voor de sportwedstrijden. Het bloemschikken voor dames bestond uit. het aanbrengen van corsages op stof fen en pakjes. Het werden bijzonder fraaie werkstukjes, zodat de dames mevr. J. W. Nagelhout-Klijzing en mej. Boon stra, die als jury fungeerden, een bijzon der moeilijke taak hadden. De woning inrichting geschiedde met behulp van plattegrondtekeningen. Het was geen eenvoudige opgave. Hier fungeerden- als juryleden de heer en mevr. Cammeraat. De zuivelwedstrijd, die veel fantasie van de deelneemster vorderde, kende drie cri teria: werkwijze, smaak en uiterlijk. Als jury fungeerden de dames mevr. Lager- weij en mej. Nijhof. Ook hun taak was niet gemakkelijk. Steenbewerking en houtskooltekenen vormden de artistiek- creatieve sector, die gejureerd werd door de heer en mevr. Stoop. Hier waren maar 13 deelneemsters, maar zij hebben zeer leuke dingen gemaakt. Dit geschiedde al lemaal in de zaal. BOERDERIJ-VERBOUWING In de schuur van de familie Klooster boer trok het „uitsmijter bakken" door de heren vooral de belangstelling van de dames. Blijkbaar gooien de jongelui, als ze van een feestje komen, nog wel eens een eitje in de pan. Het bakken ging zij het, soms met grote hilariteit uit stekend, maar de garnering kreeg minder goede zorgen. De dames Lagerweij en Nij hof, die keurden, hadden dan ook nog wel enkele opmerkingen. De boerderij-verbouwing op papier geschiedde onder het toeziend oog van de heren H. Wisselink en A. J. Harkink, directeuren der lagere landbouwscholen te Bathmen en Markelo. Voor de veebeoordeling M.R.IJ., met als keurmeesters de heren J. Post en Hof- meijer, had de heer L. Krikkink aan de Zegendijk zijn boerderij en veestapel be schikbaar gesteld. De keuring van het F.H.-veebestand geschiedde op de boerde rij van de heer D. J. Bronsvoort aan de Oude Deventerweg, onder toezicht van de heren H. W. Nieuwenhuis en B. Hem- mink. Deze beoordelingen door de jonge mensen dragen belangrijk bij tot een oor deelvorming en vorming van de toekom stige keurmeesters voor de fokveedagen. De paardenbeoordeling stond onder lei ding van de heren H. Schrijvers uit Ter- wolde en H. J. Robers uit Enschede. Zij waren ook de keurmeesters bij het onder deel „paardebehendigheid". Voor het on derdeel „trekkerbehendigheid" hadden zich de meeste deelnemers laten inschrij ven. Een paar prachtige „Fiat" tractoren waren belangeloos beschikbaar gesteld door de sub-dealer, de heer G. H. Broek huis te Dijkerhoek. De jury bestond uit de heren J. Lubbersen en E. J. Bomans. Het bleek allemaal nog niet zo eenvoudig. OPENING De opening van deze sport- en wedstrij dendag geschiedde door de kringvoorzit ter, de heer T. in 't Hof uit Bathmen, die een welkomstwoord sprak en de hoop uit sprak, dat het peil van de vaardigheid der deelnemers gestegen is. Hij deed een be- Eerste prijs en lof van de jury. De PTT-FANFARE heeft zaterdag op het Nationaal Federatief Muziek con cours dat onder auspiciën van de Kon. Nederlandse Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen in 't Harde (gem. Doornspijk) werd gehouden met het behalen van een eerste prijs en lof van de jury een eclatant succes geboekt. Het korps behaalde het hoogst aantal punten van het gehele concours in de Vaandelafdeling en kwam daarmee te vens in het bezit van de hoogste onder scheiding het vaandel van de K.N.F. De PTT-Fanfare kreeg voor de ver tolking van net verplichte werk „Pride of Race" van Kenneth Right 56 pun ten terwijl het keuzewerk „On the Pier" van Peter York werd gewaardeerd met 57 punten, totaal 113% punten ruim voldoende voor een eerste prijs en lof van de jury die onze plaatsgenoot diri gent Fransen een compliment maakte voor de wijze waarop beide v/erken wer den uitgevoerd. Tijdens een gezellig samen zijn in Epe werden korps en dirigent gelukgewenst door de directeur van het Deventer postkantoor de heer M. J. Dekker. Zaterdag 2 juli gaat de Holtense Mu ziekvereniging „H.M.V." naar het con cours te Gorssel waar het ensemble o.l.v. de heer Fransen dezelfde werken zal uit voeren. roep op de verantwoordelijkheid der jon geren met o.m. de opmerking goed te be denken wat men doet en niet de tijd zo maar over zich heen te laten gaan. Een verantwoorde keuze doen en de democra tie hoog houden was zijn advies. Hij bracht de familie Kloosterboer dank voor de be schikbaarstelling van terrein en gebou wen, alsmede de juryleden voor hun be reidheid dit werk weer te doen. Bij afwezigheid van de burgemeester sprak wethouder B. J. Veneklaas Slots een officieel openingswoord. Hij was ver heugd, dat men Holten gekozen had voor deze dag en wees op de stimulerende in vloed, die er van de P.J.G.O. uitgaat. Tot voor kort boeren jongeren-organisatie is zij nu plattelands jongeren-organisatie. De heer Veneklaas Slots verklaarde, dat de onderlinge banden worden verstevigd en dat een dag als deze leerzaam en genoege- lijk is. SPORT 's Middags concentreerde zich alle be langstelling op de sportwedstrijden, die ::ardlopen, hoogspringen, verspringen, es tafettelopen en touwtrekken voor dames en heren inhielden. Enkele deelnemers kwamen hierbij tot bijzondere prestaties. De prijswinnaars van deze dag waren: Bloemschikken. 1 Mej. J Vruwink. 3. Mej. D. Altena, Goor en 4 mej W Stokreef, Diepenheim. Woninginrichting Mej D Hoornen ;0:g, Bathmen, 2 M j D Reff, Goot Zuivelwedstrijd: 1. Mej. D ileeg. Gooi en 2. Mej. A Grootentraast, Cofm.scha- te. Steenbewerking: Mej. J, Elbert, Gooi en 2. Mej, M. Klein Velderman. Colm- schate. Houtskool tekenen. 1. Mej. M. Klein Vel derman, Coimschate en 2 Me: El bert, Goor. HOLTENS NIEUWSBLAD Uitsmijter bakken. H. J. Beldman 2 D. J. Jansen. 3 J W Scheperman,, al len Holten. Boerderij verbouwing: 1 H. J Tij ink Enter en 2. J Hargèerds. Markelo. Veebeoordeüng M.R.IJ 1. J Horst man, Enter, 2 J. H. ter Balkt. Goor, 3 B. Meutstege. Diepenheim, 4. G. J Es- el mk. Goor, 5 J H Dreteler. Diepen heim. Veebeoordeling F H 1 J. Horstman Enter, 2. W Bremmei-. Rijssen Paardebeoordeling1 J Smale. Bath men en 2. D J A Podt, Holten Paardebehendigheid: 1 H J TijinU, Enter, 2 D. J. A. Podt, Holten, 3 J Wes- seldijk, Goor, de beste dame mej R Bronsvoort. Trekkerbehendigheid. 1 J Bakker. Rijssen. 2 A Nikkels. Bathmen, 3. J. Roelofs, Rijssen, 4. J Boeve. Diepen heim en 5. J. Reff, Goor. 100 m. hardlopen dames. 1 M Ren- sen, Holten 2. R. Brinkmans, Diepenheim, 3. D. Reijlink, Holten, 4. J. Wesseldijk, Diepenheim, 5. T. Kranenberg, Goor Zo werd mej. Minnie Rensen uit Holten tot „sportvrouw van het jaar" en de heer J. Wesseldijk uit Goor tot „sportman van het jaar" uitgeroepen. Zij ontvingen des avonds bij de prijsuitreiking een speciale beker. Deze prijsuitreiking geschiedde in de zaal van ,,'t Bonte Paard", waar de leiding I berustte bij de voorzitter van „Jong Hol- i ten", de heer M. Rietberg. Na zijn ope- ningswoord volgde een soort cabaretpro gramma. Er werd bijzonder verdienstelijk gemusiceerd door „De Plamudie's" uit Diepenheim; Harry Engels uit Goor deed een leuk vragen- en antwoordenspel voor een drietal verloofde paren, met grote hi lariteit en applaus uit de zaal; de afdeling Markelo voerde een schetsje op en zo ver- 1 streek de tijd snel. De heer A. H. Dekema, vertegenwoor diger van de N.A.T.U., reikte met een geestig speechje de prijs van de toneel wedstrijd uit, waaraan 6 clubs uit de kring deelnamen. De Bathmense toneelclub ont ving de eerste prijs met 60 punten. De verdere volgorde was: Diepenheim 58 p„ Goor 55 pr„ Markelo 54 p„ Enter 50 p. en Rijssen-Notter 48 p. Diepenheim kreeg een eervolle vermelding voor de toneel- i verzorging. Een prijs kon niet worden uit- gereikt. Daarna ontvingen de winnaars van de sportwedstrijden een lauwertak of medail le. Met een gezellig bal werd de avond na de pauze besloten. Hoogspringen, dames: 1 A. Grooten- •traast, Coimschate, 2. M. Rensen. Hol ten 3. D. Reijlink, Holten. 400 m. hardlopen dames: 1. M. Rensen. Holten, 2. A. Aaltink, Holten, 3. J. Hols- horst, Bathmen, 4. D. Vasters, Markelo. en 5. R. Klein Blumink, Diepenheim. Verspringen dames: 1. A. de Wilde, Goor, 2. A. Aaltink, Holten, 3. M. Rensen, Hol ten, 4. R. v.d. Veen, Goor en 5. R. Klein Blumink, Diepenheim. Estafette dames: 1. Holten. 2. Diepen heim, 3. Goor, 4. Markelo. Touwtrekken dames: 1 Goor. 2. Holten, 3. Markelo, 4 Diepenheim. Verspringen heren: J Wesseldijk, Goor, 2. H. Klein Velderman, Markelo, 3. G. Dikkers, Holten, 4. G. Grootenhuis, Bathmen en 5. I-I. Heetland, Diepenheim. 100 m. hardlopen heren: 1. J. Wessel dijk, Goor, 2. J. Reef, Goor, 3. G. Dikkers, Holten, 4. J. Zweers, Goor. 5 G. D. Klein Hegeman, Holten. Hoogspringen heren. 1 J Harmsel, Diepenheim. 2 H. Kisses, Holt 3. J Ulf- man. Holten, 4 B. Meutstege, Diepenheim en 5. G. Dikkers, Holten. 800 m. hardelopen Heren: 1. J Zweers, Goor, 2. B Meijer, Bathmen, 3. J. Reef. Goor, 4. H. Klein V elderman. Markelo, 5 B. Meutstege, Diepenheim Touwtrekken: 1 Enter, 2. Diepenheim, Estafette heren: Goor, 2. Holten. Schieten: 1 H. J Beldman. Hol ten. Kaas Geraden- 1 W Scheperman. Hol ten Erwten geraden 1 B J Ven-klaas S'ots. Holten Woensdag, 1 juni, zullen de kiesgerech tigde Holtenaren uitspraak doen over de samenstelling van de gemeeneraad, die zoals de gemeentewet bepaalt aan het hoofd van de gemeente staat. Het aantal kiezers bedraagt 3973 als volgt over de vijf stembureaus verdeeld: stemdistrict 1: 888, stemdistrict 2: 846, stemdistrict 3: 986, stemdistrict 4: 667 en stemdistrict 5: 586. Het aantal inwoners bedroeg per 1 januari jl. 6519. Wanneer men aanneemt dat naar schat ting 123 personen door ziekte of andere omstandigheden niet aan de stemming zullen deelnemen of een van onwaarde zijnde stem zullen uitbrengen, dan be draagt het aantal geldige stemmen plm. 3850, hetgeen bij 13 te verdelen zetels be tekent, dat de algemene kiesdeler orige- veer 295 zal bedragen. Deze kiesdeler of meer dan driekwart van deze kiesdeler is bepalend voor het aantal zetels, dat aan iedere lijst zal worden toegekend. Wij zullen ons niet aan de voorspelling van de uitslag wagen, maar willen de hoop uitspreken, dat alle kiesgerechtigden positieve zin hun stem zullen uitbrengen, zo trouw mogelijk zullen opkomen en in dat is in het belang van de democratie. Vóór de tweede wereldoorlog waren er velen voor wie het woord „democratie" weinig inhoud meer had, maar toen de Hitler-horden ons land overspoeld hadden werd het gelukkig velen duidelijk welk een enorme waarde een „democratisch staatsbestel" heeft. Ook nu zijn er duide- lijk tekenen van vervlakking en negati visme, dat wil zeggen van het „overal te gen zijn". Daarmede kan men echter geen gezonde maatschappij opbouwen. Wij kunnen slechts hopen, dat in dit opzicht het gezond verstand zal zegevieren. Elders in dit blad vindt men de vijf lijs ten van kandidaten afgedrukt, uit wie men keuze kan doen. Een afzonderlijk bil jet met deze kandidaten wordt deze keer niet met de oproep om te stemmen aan de kiezers toegezonden. De C-junioren zijn zaterdag kampioen ge worden van hun afdeling. Een kranig stel letje, dat wij van harte gelukwensen met hun prestatie. Helaas ontbreekt ons de mogelijkheid om meer aandacht te schen ken aan de lagere elftallen dan Holten 1. Misschien is er iemand te vinden, die ons kan helpen om zo nu en dan eens een ver- slagje te maken van hun wedstrijden. Wij zouden dat voor het komend seizoen zeer op prijs stellen. De afdeling Overijssel van de A.N.W.B. heeft in hotel Paping te Ommen haar af delingsvergadering gehouden. Deze vergadering werd voorafgegaan door een excursie per bus en te voet in de omgeving van Ommen. Tijdens de jaarvergadering, die onder voorzitterschap stond van de heer P. F. Zimmerman, vice-voorzitter van de A.N. W.B., werd aan de wandelconsuls de heren J. I-I. Strik uit Enschede en mr. S. Willin- ge Gratama uit Zwolle het bewijs voor erkentelijkheid voor het gedurende 25 ja ren vervullen van een consulsfunctie uit gereikt. In het verslag van de afdeling Overijssel van de A.N.W.B. over de periode 1-7-1965 t.m. 31-12-1965 merkte de afdelingsconsul de heer W. H. Enklaar onder meer op, dat de voortgang aan de bouw van de E 8, een Overijssels belang van de eerste orde, opnieuw dreigt te stagneren. De E 8 in zijn huidige gedaante wil een verbinding zijn van het westen met het oosten des lands; hij draagt op zijn kilometerpalen bestemmingen als Londen en Bremen. In feite mag deze zich thans in ons land slechts meten met een secundaire weg. Het mag dan zijn, dat speciaal Overijssel op de totstandkoming van een nieuwe snelweg aandringt, het westen des lands moge bedenken, dat het bij de totstand koming van een autosnelweg E 8 even veel belang heeft. Niet slechts het zakelijke verkeer zal verheugd zijn. wanneer het de via Dolo rosa, welke de huidige weg is, kan ver wisselen met een aan het verkeer aange paste verkeersweg. Ook de bevolking van de steenwoestijn in westelijk Nederland zal hierdoor de mogelijkheid verkrijgen, de voor haar zo noodzakelijke recreatie gebieden in oostelijk Nederland naast de deur te krijgen. Het is daarom betreurens waardig, dat de E 8 het offer zal moeten worden van 's Rijks bezuinigingen. Tijdens deze vergadering werden aan achttien beroepschauffeurs insignes voor „Trouwe dienst" toegekend. Voor 25 jaar trouwe dienst aan de he ren G. Franken en J. Visserman in dienst bij N.V. Vcrvoermaatschappij De Noord- Westhoek te Zwartsluis. Voor 12% jaar trouwe dienst aan de heren A. Bergman. A. Bisschop, J. W. Bremmer, H. J. Bollen, J. Dekker, L. A. Grooters, I-I. Holthuis, J. de Lange, A. A. Menger, J. Stam, J. Dorman, W. van de Wetering en P. van Dijk in dienst bij de N.V. Vervoermaatschappij de Noord-West hoek te Zwartsluis; aan de heer J. A. Bo- link in dienst bij Rietfe's Expeditiebedrijf te Deventer; en aan de heren H. J. Jansen en L. J. Nissink in dienst bij Gulf Oil Ne derland N.V. Na afloop van de vergadering werd een korte lezing gehouden over de toeristische routes van de A.N.W.B. Drie teams van de Sportvereniging „Ba to" hebben deze week deelgenomen aan het volleybal-tournooi, dat georganiseerd werd door de volleybalbond „Nevobo" te Nijverdal. Hoewel deze teams nog geen jaar spelen hebben zij, gezien de onder staande uitslag beslist geen slecht figuur geslagen tegenover de clubs, die al veel langer in competitieverband uitkomen. De bedoeling was dan ook om wat wedstrijd ervaring op te doen voor de competitie, die na de grote vakantie begint en waarin de Holtenaren met een aantal ploegen zul len uitkomen. Deze opzet heeft dus een bevredigend resultaat opgeleverd. Vrijdag was de laatste dag van het fournooi, waar van wij de uitslagen nog niet kunnen mei- als volgt: Maandag 23 mei le Set 2e Set OKK 2-BATO1 D 15— 9 13—15 Holyoke-BATO 1 H 0—15 16—14 VBOW-BATO 2 H 15— 9 15— 5 Holyoke-BATO 3 H 15— 7 15— 2 Dinsdag 24 mei VBOW 2-BATO 1 D 13—15 15— 2 OKK 2-BATO 2 D 15— 6 15— 2 Nijverdal 2-BATO 1 H 15— 9 15— 2 Nijverdal 2-BATO 2 H 15— 7 15— 3 Woensdag 25 mei VBOW-BATO 1 H 5—15 15— 6 Nijverdal 2-BATO 3 H 15—10 15— 8 Holyoke-BATO 2 H 15— 4 15—13 OKK 1-BATO 1 H 14—16 15— 9 Donderdag 26 mei VBOW 2-BATO 2 D 15— 3 15^- 5 SWN 1-BATO 1 D 13—15 15—10 SWN 2-BATO 2 D 15— 4 12—15 WBOW 2-BATO 3 D 15— 2 15— 0 SWN 1-BATO 2 D 15— 7 15— 5 SWN 2-BATO 1 D 10—15 2—15 SWN 1-BATO 3 D 15— 0 157 De directie van Ter Horst Co. N.V.-, Koninklijke Jutespinnerij en -weverij te Rijssen, heeft besloten "over 1965 een winstdeling aan haar werknemers uit te keren van 3% van het jaarsalaris. Dit is het vierde achtereenvolgende jaar, dat men deze winstdeling heeft kunnen uit keren. De postduivenvereniging „De Bergvlie- gers" nam zaterdag met 133 duiven deel aan de vlucht vanaf Maastricht. Afstand 166 km, lossing 11.30 uur. Aankomst van de eerste duif van de heer H. J. Aaf- tink 13.35 uur. De volledige uitslag was 1, 2, 3, 8,11, 15, 24 en 31 H. J. Aaftink; 4, 12 en .19 .T. W. Willems; 5, 6, 10, 25 en 29 H. Wansink; 7, 22 en 33 F. Meester; 9, 13 en 18 W. Aaf tink; 14 D. Muller; 16, 21, 28 en 30 Joh. Paalman: 17 G. Steunenberg: 20 H. J. ten Velde: 23 J. Paalman, Look: 26 G. Veld huis; 27 W. v. d. Pluym en 32 C. W. Ree ves. Prisj en Scheerweg voor H. J. Aaf tink. Ie kampioen Vitesse J. W. Willems 271.6 p., 2e kampioen H. J. Aaftink 260.8 p., 3e kampioen G. Veldhuis 240.6 p. Ver dere stand: Joh. Paalman 203 p.. C. W. Reeves en PI. Wansink 182.2 p., G. Steu nenberg 148.3 p., W. Aaftink 98.6 p., D. Muller 92.0 p„ F. Meester 80.0 p., J. Paal man, Look 77.3 p., H. ten Velde 71.9 p. en W. v. d. Pluym 51.6 p. De afdeling Holten van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hield vrij dag 1.1. haar laatste bijeenkomst in dit sei zoen. Om het eens een beetje anders te doen dan gewoonlijk kwam men dit keer samen in de versierde schuur van de fam. Kevelam aan de Stationsstraat. Het be stuur had hier kegelbanen gemaakt en sjoelbakken klaar gezet. Onder veel ge lach en lawaai werden er onderlinge wed strijden gehouden die door de dames OoI- bekkink-Kevelam en Ten Harmsel-Aaftink werden gewonnen. UITSTAPJE Haast alle aanwezige dames waren woensdagmorgen weer present om met de O.A.D.-bus het jaarlijks uitstapje te maken. Allereerst bezichtiging van de Coöp. Melkfabriek in Winterswijk, en een bezoek aan de Erve Kots te Lievelde. Een gerestaureerd lös hoes waarin veel antiek is verzameld o.a. een snoer kralen uit de Romeinse tijd dat met enkele andere voorwerpen bij het graven op het erf ge vonden was. Ook het Nederlands Hervormde Kerkje te Drempt, bekend om de prachtige door de bevolking van Drempt ge knoopte tapijten die er aan de wand hangen om de hinderlijke nagalm te ver beteren, werd bezocht. Tot slot werd bij de i zusterafdeling Steenderen thee gedron ken en gezamenlijk het stadje bekeken. Hoewel er dus geen bijeenkomsten meer zijn zullen de plattelandsvrouwen toch niet stil zitten, want op de Braderie in juli a.s. 1 komen zij met een stand van zelfgemaakte hand- en naaiwerken, enz,, uit De leden van de Land. Rijvereniging „Bergruiters" die Hemelvaartsdag deel namen aan het concours hippique te Al melo hebben mooie successen behaald. Het achttal (nog niet op dreef) werd met 84 punten tweede in de dressuur klasse M. De eerste plaats was voor de Almelose Looleeruiters die in de klasse „Licht" 86 punten behaalden. Bij het equipe springen zorgde hetBerg- ruitersdrietal H. Aanstoot, T. Beldman en J. J. ter Horst voor een glanzend suc ces door foutloos rond te komen, een prestatie die niet werd geëvenaard. Individueel werden de volgende resul taten geboekt: Dressuur B 5e prijs H. Vogelaar met „Barry" en G. Beldman met „Noblesse". Jeugddressuur L 5e prijs Martineke Jan sen met „Dandy". Dressuur M. 3e prijs G. Bolink met „Het ty". 5e prijs J. J. ter Horst met „Sonja". Caprille-springproef2e prijs G. Beld man met „Noblesse". Springersklasse M: 2e prijs J. J. ter Horst met „Sonja".; 3e prijs T. Beijerink met „Dominique". Pinkstermaandag zullen de Bergruiters deelnemen aan een groot nationaal con cours hippique te Hattem (Gld.). De Kinderboekenweek 1966 zal gehou den worden van 26 oktober tot en met 5 november. Door middel van het thema „Kind en Fantasie" wordt tijdens deze Kinderboe kenweek speciaal de aandacht gevestigd op de sprookjes, sagen en legenden uit de kinderliteratuur.

Holtens Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4