Uit liet plaatselijk parlement laterdagmiddag-voethalclüb opgericht Hollen 1 eindigde wan de op de vijfde plaats ranglijst Het nette stadje Gemis aan sportterreinen doet zich gevoelen Voetbal Brandweer behaalde 3e prijs Bedrijfsvoetbal Vorming pupillen-afdeling Voor Baby Veldloop Scholengemeenschap Zaterdag 28 mei X9(i(i HOLTENS NIEUWSBLAD Herziening bestemmingsplan Dorp ongewijzigd aanvaard. Kavelprijzen voor bungalowterreinen vastgesteld. C. J. Mol tot leraar benoemd aan de Scholengemeenschap. De herziening van het bestemmings plan voor het dorp Holten werd in de woensdagavond gehouden raadsvergade ring aanleiding tot een langdurige dis cussie. De heer Ten Berge (VVD) meende, dat de stedebouwkundige B. en W. niet juist heeft ingelicht c.q. geadviseerd met betrekking tot het bezwaarschrift van de lieren E. D. Vincent en Dr. J. J. Niers- trasz dat handelt over de bebouwing van het nog vrij liggend bouwterrein tussen de bungalows aan de Mr. Vixseboxse- straat en de Rijssenseweg waarop de be stemming „bijzondere bebouwing" ligt en waaromtrent adressanten gevraagd heb ben aangepaste laagbouw te doen plaats hebben, ter voorkoming van waardever mindering van hun percelen. De burgemeester, Mr. W. H. Enklaar, verklaarde, dat niet het advies van Ir Hajema, maar het voorstel van B. en W. doorslaggevend is. Dit voorstel behelst een formele afwijzing van het bezwaar schrift. Het geven van een andere be stemming aan deze gronden zal voorts ernstige financiële consequenties met zich mee brengen. Ir Hajema heeft zelfs de gedachte geopperd, dat hier een flat uit een oogpunt van terreinaankleding niet zou misstaan, maar daaraan hebben B. en W. geen behoefte. De burgemeester liet zelfs doorschemeren, dat wanneer zou worden gevraagd met de positie van betrokkenen rekening te houden, men er is om elkaar te helpen. Maar B. en W. moeten in elk geval het recht in handen houden. Het tweede punt waarover de heer Ten Berge sprak was de ontsluiting van het Kolplan Oost. Hij vond het jammer, dat de verharding van de- Dikkesteensweg niet in dit plan is opgenomen. De kosten zouden z.i. kunnen worden bestreden door de kavelprijs van de bungalowter reinen te verhogen. De weg zou dan ook voor andere doeleinden, geschikt zijn. De raadsvoorzitter wees er op, dat men met de Rijkswaterstaat niet gemakkelijk een akkoord zou krijgen over de uitmon ding van deze weg op de grote verkeers weg en indien dit wel het geval zou zijn, met het wegbreken van twee woningen en het maken van een parallelweg hoge kosten gemoeid zouden zijn. Bovendien zou het niet redelijk zijn alle percelen in de kosten hiervan te betrekken. Mocht verharding t.z.t. tot stand komen, dan kan een bijdrage worden verkregen door middel van een incidentele aanlegbelas- ting. De heer Rietberg (C.H.) zou deze weg wel gaarne verhard zien, maar dit ten laste te brengen van alle percelen vond hij geen reëel voorstel. Spreker vroeg zich af wat de kavels wel meer zouden gaan kosten in zo'n geval. De heer Jansen (PvdA) merkte op, dat men de kosten van wegverharding, af breken van twee huizen en het maken van eenparallelweg niet moet onder schatten. De heer Sprokkereef (Alg. Bel.) vroeg nóg in hoeverre bij een afronding van de bebouwing bij het afbreken van de oude boerderij „Voorsboer" in het Kolplan Zuid aan de bezwaren van de adressan ten tegemoet zou kunnen worden geko men. De burgemeester antwoordde hem, dat hier maar plaats zou zijn voor één bun galow meteen grote oppervlakte aan grond, waarvan het de vraag is of men hiervoor direct een liefhebber zou vin den. Men moet de bijzondere bebouwing handhaven, omdat het onverstandig zou zijn zich nu al op een andere bestemming- vast te leggen. Men behoeft er echter niet aan te twijfelen, dat het dagelijks bestuur "voldoende verantwoordelijk heidsgevoel heeft voor een juiste vorm geving van dit complex. De opmerking van de heer Ten Berge, dat de raad niet voldoende zou zijn ingelicht omtrent het Kolplan Oost wees hij van de hand. Reeds lang geleden heeft een informele bespreking hieromtrent plaats gehad, terwijl de raad reeds de credieten heeft gevoteerd voor het bouwrijp maken. De raad ging daarna accoord met de herziening van hét bestemmingsplan voor het dorp en stelde de kavelprijzen vast voor het Kolplan Oost. Deze belopen bij een vaste prijs per m- van 8.500,tot ƒ21.000,per perceel. GENEREUS GEBAAR Bij de aanvang van de vergadering deed de burgemeester mededeling van het genereuse gebaar van de Coöp. Boe renleenbank om 15.000,te schenken voor een muziek-koepel en bracht hij dank voor de brede visie en de sociale instelling van de bank ten behoeve van het culturele leven. De heer Westerik (C.H.) sloot zich gaarne bij deze woorden aan. Aan de Fa. H. Koopman Zn. werd een bouwterrein verkocht aan de Pasto riestraat waarop de z.g. armenhuisjes staan, groot 605 m2 voor 15.500,aan de Fa. A. Koopman Zn. 475 m2 in het Kolcomplex voor 7.837,50 en aan de heer A. Berkel te Oldenzaal een bouwter rein in het Kolplan Zuid groot 728 m2 voor 11.500.Aan deze verkoop is de voorwaarde verbonden, dat bij de in voering van het centraal antennesy steem koper zich daarbij zal moeten aan sluiten. De verhuur van garageboxen aan de Kozakkenstraat werd gedelegeerd aan B. en W. De huurprijs zal 25,per maand bedragen. Tot leraar aan de openbare scholen gemeenschap werd met algemene stem men benoemd de heer C. J. Mol, leraar aardrijkskunde aan een lyceum te Haar lem. met vaste aanstelling op urenbasis. De bouwverordening werd aangevuld met een bepaling dat bij nieuwbouw of verbouw meterkasten voor gas en elektra moeten worden aangebracht, met een ontheffigs-mogelijkheid van B. en W. als het b.v. om slechts een enkele elec- tfriciteitsmeter gaat. Na wijziging van rechtspositieregelin gen en de salarisverordeningen .van het gemeentepersoneel, besloot de raad een subsidie van 1 cent per inwoner toe te kennen aan de „Stichting Overijssel", het provinciaal opbouworgaan, dat soci ale en maatschappelijke aktiviteiten ont plooit. Aan de Plattelandsbibliotheek werd een aanvullende subsidie van 1.905,22 toegekend, terwijl voor de in richting van een praktijk lokaal aan de Scholengemeenschap een crediet werd verleend van ƒ26.819,dati van het Rijk terugkomt. De raad besloot een zeer praktische maaibalk voor het maaien van de ber men der wegen aan te schaffen voor 2.953,—, waarmede door het waterschap „De Schipbeek", naar de heer Sprokke reef verklaarde, zeer goede ervaringen zijn opgedaan. Het materiaal voor een nieuwe straat verlichting is er, verklaarde de raads voorzitter op een vraag van de heer Jan sen, maar men wil met de aanleg wach ten tot na afloop van het drukke seizoen. De ingang van het parkeerterrein op de plaats waar de oude ulo-school heeft gestaan zal aan de Larenseweg komen, waarmede aan een suggestie van de heer Ten Berge wordt voldaan. De heer Westerik (C.H.) verzocht om een postbus en een telefooncel in het complex, de heer Bosschers (C.H.) om de torenklok weer op gang te brengen en de heer Lande weer d (A.R.) om een wij ziging van het bestemmingsplan voor het zomerhuisjesterrein en verbetering- van de Borkelsweg. Er zijn o.m. in bewerking een komplan en wijzigingen van het plan in hoofdza ken voor de gehele gemeente en het be stemmingsplan voor de Holterberg, ver klaarde de burgemeester. De al enige tijd m de gemeente Holten en in het grensgebied met Markelo ge voelde behoefte om te komen tot zater dagvoetbal heeft haar neerslag gevonden in de oprichting van een z.g. zaterdag- mïddagclub, die de naam zal krijgen van „Blauw Wit '66", indien daartegen van de zijde van de afdeling Twente van de K.NvV.B. geen bezwaren bestaan. Deze club zal de beschikking krijgen over het terrein bij café „De Poppe", dat nu nog bespeeld wordt door de vereniging „Mar kelo Vooruit", welke vereniging echter na afloop van de competitie zal worden opgeheven. De- oprichting van de nieuwe club had maandagavond plaats in café. „De Poppe" onder voorzitterschap van de heer B. J. Aanstoot, beter bekend als „Poppen Bets", die o.a. mededeelde, dat. „Markelo Voor uit" onvoldoende levenskansen heeft en dat men het daarom beter acht om op zaterdagvoetbal over te schakelen, omdat aan een dergelijke club behoefte blijkt te bestaan, terwijl voor het zondagvoetbal onvoldoende spelers beschikbaar zijn. De gedachte, dat tal van spelers o.a. uit levensbeschouwelijke overwegingen zou den toetreden bleek inderdaad bewaar heid, want er hadden zich, zo bleek tijdens deze druk bezochte vergadering, ruim 60 leden opgegeven. Besloten werd een commissie in te stel len, die de voorbereidingen zal treffen om de club op poten te zetten en een de finitief bestuur te vormen. Deze commis sie zal bestaan uit de heren G. Beldman, J. A. H. Bronsvoort, C. Knijff, A. Lande- weerd de tegenwoordige secretaris van „Markelo Vooruit" L. Steggink en J. Wiggers. Onder de ruim 60 leden bevinden zich 20 junioren-pupillen, zodat besloten werd t.z.t. 2 senior-elftallen, 1 elftal junioren en 1 elftal pupillen voor de bond op te geven. Op donderdagavond 2 juni zullen reeds twee elftallen een proefwedstrijd spelen. De nieuwe club recruteert haar spelers voor het grootste deel uit Holtense inge zetenen, die o.a. elders ook reeds gevoet bald hebben. Toetreding tot de voetbalvereniging „Holten" en vorming van een zaterdag middag-afdeling in deze vereniging vindt niet plaats en is waarschijnlijk ook niet ernstig overwogen, omdat deze vereni ging maar over één speelveld beschikt en Met een benauwde 0-1 zege op de Haarlese Boys heeft Holten 1 zich zondagmiddag op de „Pastoormaot" te Haarle buiten degradatiegevaar gebracht door totaal 18 punten te be halen. Bonifacius Boys uit Haaksber gen, dat tegen Delden minder geluk kig was, is nu met de Haarlese club het tweede elftal, dat de eerste klasse A van de T.V.B. moet verlaten. De I-Ioltenaren speelden deze middag voor het eerst sedert de laatste we ken een zeer matige wedstrijd en er ging dan ook een zucht van verlichting uit de grote supportersschare. die mee naar Haarle was gekomen, toen scheids rechter Bolkenstem om goed kwart over vier plotseling de pal in handen nam en het einde van de wedstrijd vloot. Er ontwikkelde zich een gelijk opgaand spel, waarbij Haarle de vrij sterke wind in de rug had en de Holtense verdediging zeer op haar hoede moest zijn om niet overrompeld te worden. De gastheren gaven blijk de wedstrijd niet cadeau te willen geven, hoewel zij daarbij geen enkele belang meer hadden, omdat hun degradatie vast stond. Toch is 't Holten se doel in de eerste helft niet werkelijk in gevaar geweest door het goed ingrij pen van de Holtense defensie Hommes- Westerik en Markvoort. Tegen het ein de van do eerste helft kwamen de be- - zoekers zelfs gevaarlijk opzetten en was het de Haarlese doelman, die enkele ge vaarlijke, doelrijpe. schoten uitstekend wist te keren. Met blanke stand ging de rust in. Wie gedacht had. dat in de tweede helft door het windvoordeel, de kansen zouden keren, kwam bedrogen uit. De gastheren speelden een uitstekende partij voetbal terwijl vooral de Holtense voor hoede ver beneden haar kunnen bleef. Voor de Holtenaren stond veel op het spel en wellicht speelden de zenuwen een beetje mee. Haarle was aanvanke lijk geregeld in de aanval. Toch was het Holten, dat in de twintigste minuut het eerste en enige doelpunt zou scoren. Een scherp van rechts aangegeven bal werd door Wim Nijenhuis onhoudbaar inge schoten (0-1). Aan beide zijden werden daarna enige prachtige kansen gemist. Vooral in de 25ste minuut maakte de linksbinnen van Haarle een enorme blun der door huizen hoog over het lege Hol tense doel te schieten. De druk van Haar le op het doel der gasten bleef aanhou den, maar de Holtense defensie kon door verre schoten haar voorhoede telkens weer aan het werk zetten. Gedoelpunt Ter gelegenheid van haar 50-jarig be staan organiseert de voetbalvereniging Nijverdal op 28 en 30 mei (2e Pinkster dag) een groot junioren- en pupillentour- nooi waaraan ook door Holten A wordt deelgenomen op de 2e Pinksterdag. De indeling voor Holten A ziet er als volgt uit: Poule B: SVVN A, Nij verdal A, Haarle A, Holten A, Wierden A en Almelo A. De speeltijden zijn als volgt: Holten A- Haarle A 9.00—9.30 uur, SVVN A-Holten A 10.0010.30 uur, Holten A-Nijverdal A 11.30—12.00 uur, Almelo A-Holten A 12.30- 13.00 uur en Holten A-Wierden A 15.00 15.30 uur. Dit tournooi wordt gehouden van 8.30 uur 's morgens tot 17.00 uur 's avonds dus de liefhebbers van jeugdvoetbal kunnen in het sportpark te Nijverdal wel aan hun trekken komen. Men rekent gaarne op een groot aantal supporters. Programma Zaterdag: Holten B-Nijverdal B 4.15 u. en Holten C-WVV C 3.00 u. Op de provinciale brandweerwedstrijden te Haaksbergen op 21 mei j.l. behaalde de Holtense Vrijwillige Brandweer een 4e prijs in klasse III met 151 punten. dit op zaterdag gebruiken moet voor haar drie junioren-elftallen, die in de bond uit komen. Hier wreekt zich duidelijk het ge mis aan een gemeentelijk sportterrein met meer speelvelden, waarover al vele jaren gesproken 'wordt, maar waaraan nog maar steeds geen definitieve vorm gegeven is. of dat althans niet in uitvoe ring komt. Voor een vijftiental jaren kende Holten ook een zaterdagmiddagclub, „O.Z.O.D." geheten, die o.a. op het terrein van „Hol ten" speelde, maar later wegens gebrek aan spelers moest worden opgeheven. werd er echter niet meer, zodat de wed strijd op de in de aanvang geschetste wijze met 0-1 eindigde. De overige uitslagen in la waren: Haaks bergen Unisson 2-1: RKSV SOS 3-2, Twente Rood Zwart 2-1 en Delden Bonifacius Boys 3-2. Door deze uitsla gen is de eindstand nu geworden: Unisscn 18 11 4 3 26 57-20 Haaksbergen 18 9 3 6 21 39-28 Delden 18 9 3 6 21 29-34 SOS 18 7 4 7 18 37-34 Holten 18 7" 4 7 18 29-31 Twenthe 18 4 9 5 17 32-32 Rood Zwart 18 6 5 7 17 37-39 RKSV 18 8 1 9 17 32-53 Bon. Boys 18 6 4 8 16 31-37 Iïaarl. Boys 18 3 3 9 10 29-49 Aan de Bedrijfsvoetbalcompetitie 1966 zal worden deelgenomen door de be drijf self tallen van: U-Vlees N.V. Machinefabriek „Universal" Ter Horst en Co. N.V. Coöp. Fabriek van Melkproducten „De Vrijheid" Deze 4 elftallen vormen samen groep A. In groep B komen uit de elftallen van: Gebr. Wansink C. V. Gebr. Dikkers' U-Vlees N.V. Verenigde Bakkerijen „De Halm" De wedstrijden zullen worden gespeeld op het terrein bij café „De Poppe". Er zal worden' gestart op woensdagavond 8 juni met de wedstrijd Gebr. Wansink „De Halm". De voetbalvereniging „Holten" hoopt bij voldoende deelname een pupillen-afdeling te vormen. Daartoe behoren jongens van 10 t.m. 12 jaar. Jongens, $ie hiervoor voe len en straks aan de competitie op zater dagmiddag willen deelnemen kunnen zich opgeven bij de secretaris van de H.V.C. „Holten", dè heer H. W. Tullêr, Kolweg of bij de heer W. Dijkslag, afdeling jeugd- elftallen A. J. Goldsteinstraat. POEDER - CREME - OLIE - ZEEP De Scholengemeenschap hield de vorige week een veldloop op de Holterberg onder leiding van de leraren lichamelijke oefe ning F. G. Paule en T. G. Lukkien. Alle meisjes-afdelingen liepen het tamelijk zware parcours éénmaal en de oudste jongens-afdeling tweemaal. De lengte van het parcours was plm. anderhalve kilo meter. Het was een zeer sportief gebeuren voor de jongeiui-te meer omdat er voor de eerste zes aankomenden in elke afdeling een prijs te winnen was. De winnaars wa ren: le klassen MEISJES: 1. Ina Willemink; 2. Gerrie Haarman; 3. Herma Stukker; 4. Hermien Wichers; 5. Dikie Aanstoot; 6. Aaltje Paalman. le klassen JONGENS: 1. Jan-Hendrik' Polhuis; 2. Hens Lulof; 3. Gerard Weg- stapel; 4. Jonnie Hofman; 5. Wim Paal man; 6. Appie Goossens. 2e klassen MEISJES: 1. Saskia Wan- rooy; 2. Greet Bos: 3. Janni Terpstra; 4. Jenni Beldman; 5. Ria Olijdam; 6, Gerda Peters. 2e klassen JONGENS: 1. Jan Hofsteen- ge; 2. Jan Wëssels; 3. Wilco Dikkers; 4. Jaap Spakman; 5. Wim van Beek; 6. Henk Hofs. 3e klassen MEISJES: 1. Willie Dijkman; 2. Gerrie Lubbersen; 3. Annie Kenper; 4. Margreel Westendorp; 5. Joke Beekhof; 6. Freke Leeftink. 3e klassen JONGENS: 1. Jan Willemink; 2. Wim KI. Velderman; 3. Rudi van Gere- stein; 4. -Karei Israel; 5. Jan Murris; 6. Lambert Meyer. 4e klassen, 1 en 2 MEAO-MEISJES: 1. Ineke Bos; 2. Minie Rensen; 3. Wietske Viet; 4. Ineke Leyenaar; 5. Willie Visser; 6. Hieke Brouwer. 4e klassen, I en 2 MEAO-JONGENS: 1. Teunis Kistemaker; 2. Wim Wassink; 3. Henk Boer; 4. Benni Winterman; 5. Plenk Bronzewijker; G. Henk Wichers. FEUILLETON door Gré de Boer 7> Herman Kedde kwam bij z'n schoon vader zitten. „Een grapjas, die Okke, hé?" Huib Hartog lachte. „Net wat je zegt. Een- goeie voor vanavond. Zeg, wat jam mer, dat je zo laat was vanmiddag. Kon je niet eerder?" De jongeman zuchtte. „Vader, ik ben er uitgebroken, en vraag niet hoe. Je weet hoe dat gaat: Op 1 mei moeten hun ba lansen naar de inspecteur en dan komen ze een weck voor de eerste met hun ge gevens op kantoor. Probeer dan maar eens om in één week zestig balansen te maken. Dat redt niemand." ..Kom je dan niet in moeilijkheden met de belastingen?" informeerde Nel. „Welnee, dat niet bepaald. De inspecties weten ook wel, dat onze klanten op het laatste ogenblik komen. We krijgen wel éen maandje uitstel, maar om alles voor 1 juni klaar te hebben is nog altijd een toer,zie je? We werkten de laatste dagen al tot 's avonds laat." „Dus de bruiloft kwam ongelegen?* Herman lachte vergoelijkend. „Zo erg is het natuurlijk ook niet. Maar ik wilde er vanmorgen nog één klaar hebben en dat is gelukt. Dan ga ik met minder zor gen weg, zie je?" Huib haalde zijn schouders op. „Beter druk dan geen wex'k, zeg ik maar. Doet je wagen het nog goed?" De ander lachte. „De vakman. Ja, hoor. Tot nog toe heb ik veel geluk gehad. Een heel jaar al schadeloos gereden en dat is in deze tijd al heel wat." „Zo is het." „Zeg, vader, hoe was het vandaag met je huldiging? Vertel eens wat?" De man draaide zich om en wees naar de grote crapeauds. „Van m'n bazen, voor moeder en mij. Ze dachten natuurlijk: 25 jaar, Huib zal wel een oud mannetje wor den zo langzamerhand. Maar ik ben er erg blij mee. En moeder-vanzelf ook." „Vind je het niet leuk, Herman?" „Allicht. Een mooi blijk van waardering. Hoe lang doet u dit werk nu al?" „Bedoel je de schade-expertise?" „Ja?" „Laat eens kijkenIn '52 ben ik er mee begonnen. Dat is dusbijna elf jaar. Ja, ik heb er niet om gevraagd, want het beviel me in de garage ook wel. Maar jaeen mens stippelt z'n weg niet al tijd zelf uit, hé? Het gaf wat meer en ik werd wat vrijer in m'n doen en laten. En een aardig wagentje tot mijn beschikking. Een mens zou dwaas zijn, als hij het niet accepteerde." „Hoeveel schadegevallen bekijkt u nu in een jaar?" „O, dat woi'dt elk jaar meer. Verleden jaar zo'n kleine zevenhonderd. Maar ver geet niet, dat ik een groot rayon heb. Helemaal tot Zwolle en dan tussen Apel doorn en de stad eveneens. Een stuk of vijf flinke snelwegen en dan gebeurt er natuurlijk wel eens een aanrijding," De muziek zweeg, er werd geklapt, maar Okke sprong op het toneel en nam weer het woord. Hij vroeg aandacht voor het hoogtepunt van deze avond: de aan bieding van het geschenk van alle kinde ren, zwagers, schoonzusters en kleinkin deren. „Ja, mensen,we hebben botje bij botje gedaan om er iets moois van te kun nen kopen. De wens kennende van de bruid, die nog wel eens een avondje alleen thuis zit, hebben weenfin,,bruids paar, kom maar eens overeind. En op het schavotjepardon: toneel. Ja, daar zit niets anders op. We hebben het hier maar achter het gordijn verborgen gehouden. En de kinderen komen eveneens naar bo ven. Kom op, lui. Of moet ik het alleen doen vanavond?" De gasten zwegen en keken naar het toneeltje, dat weldra gevuld was met het paar en hun kinderen. Okke zei lachend tegen Nelie: „Zo, meid, jij bent de jongste van het halve dozijn, zeg jij het nu maar eens. Heb je je lesje goed geleerd?" Ze stak hem uitdagend haar tong uit, maar ging toch zo staan, dat èn het bruidspaar èn de mensen in de zaal haar goed konden zien. „Lieve papa en mam. Wij, uw kinderen, we zijn erg blij, dat u vandaag beiden in blakende gezondheid deze dag mag geden ken en vieren. Hoe blij wij zijn, hebt u al een beetje gemerkt aan de versierde huis kamer en zo. Maar papieren slingers be ginnen gauw te vervelen en bloemen gaan ook verwelken. Een taart is gauw op en al hebben we een banketbakker in de fa milie, hij heeft meer aan klanten, die be talen dan aan ons. Daarom hebben we onze spaarpotten omgekeerd en lange tijd wat van ons zakgeld opzij gelegd om u een blijvende herinnering te geven aan deze dag. We hopen, dat u beiden er veel plezier aan zult beleven enneenfin, daar staat het. U mag het nu wel los maken." Huib en Nel draaiden zich nieuwsgierig om en keken naar een geweldig groot pakket, dat inmiddels op het toneel naar voren was geschoven. Langzaam liep Huib, hoe langer hoe nieuwsgieriger, naar het pak, dat daar voor hem stond. Knipogend zei hij tot Nel: „Ik zal op slag een aap worden, als ik enig idee heb, wat daar in zit." „Misschien een baby-au to", merkte de cei-emoniemeestcr op. „Nou. u mag het papier er wel afscheuren Het duui'de enige tijd, maar toen al het papier er rond om heen op de planken lag, stond daar een grootbeeld televisietoestel voor hen op een bijpassend tafeltje. Er klonk een gemompel van bewondering in de zaal en het bruidspaar stond beduusd toe te kijken. Op alles hadden ze gerekend, maar dat „Mensen, bruid en bruidegom staan te wachten op de eerste uitzending. Maar aangezien er geen stopkontakt is en de antenne ook nog geplaatst moet worden, zullen we een andere keer wel eens komen kijken naar de uitzending. We hopen, dat het naar jullie zin is." (Wordt vervolgd.)

Holtens Nieuwsblad | 1966 | | pagina 2