1 a 1 Willy 1 Bij de jaarwisseling 1959-1960 ontving de heer H. J. Westerik, bedrijfsleider administrateur van het GEB, vooral voor zijn uitstekend werk op kerke lijk terrein de gouden medaille in de Orde van Oranje-Nassau. 2 De schuur van de heer J. W. H. Slot man werd in het voorjaar slachtoffer van het verkeer. 3 Bij hun afscheid van de brandweer werden de heren T. Koopman en J. van Bruggen onderscheiden. 4 De 12-jarige Dinant Pieffers won de oriënteringsrit van de Bergruiters en een zilveren wisselbeker. 5 Bij de lintjesregen op 30 april werd adjudant Petter onderscheiden met de gouden medaille in de Orde van Oran je-Nassau. 6 en 7 Hoe druk het was bij de aubade van de schooljeugd op de verjaardag van H.M. de Koningin voor het ge meentehuis. 8 De heer H. Sigger was 40 jaar aan 'l spoor, laatstelijk als stationsassistent le klas. 9 De heer G. J. Nekkers verliet de ge meentedienst met pensioen op 1 sep tember j.l. 10 De PTT had nog nooit zo'n omvang rijke expresse-bestelling als bij het huwelijk van Luukske, de heer H. J. Aaftink, met mej. M. Somer. 11 In juni ontving de o.l. kleuterschool haar 100ste leerling. 12 Ons dappere muziekkorps HMV bij zijn derde lustrum. 13 Tour d' Holten was weer een sportief evenement, georganiseerd door Jan de Groot c.s. 14 Het blijkens de foto onschuldig varkensvangen tijdens het bezoek van het 13e Bat. Garde Fuseliers „Prin ses Irene" deed in de landelijke pers nog al wat stof opwaaien. 15 Mej. Jenny Nieuwenhuis werd uitge roepen tot Braderie-koningin 1960. 16 De opening van de verharde Braam- weg, Gagelweg en Langstraat kreeg een officieel tintje. 17 Een kijkje op het consultatiebureau in het nieuwe Groene Kruisgebouw. 18 Vijf ferme Holtenaren: G. Paalman, H. Crans, B. Stokkers, W. Dijkslag en E. Maats volbrachten de Vierdaagse te Nijmegen. 19 Op de Braderie trad een groepje jeug dige boerendansertjes op uit Markelo. 20 Hoe druk het was bij het huwelijk van de kleuterleidster mej. Henny Kamp man met de heer S. ten Brug. 21 Het nieuwe wijkgebouw van het Groe ne Kruis even voor de voltooiing. 22 De officiële opening had plaats onder grote belangstelling door de burge meester, Mr. W. H. Enklaar, Mevr. J. C. Nagelhout-Klijzing en de heer J. H. Sprokkereef. 23 De heer A. J. Snijders nam afscheid van het landbouwonderwijs te Holten wegens de opheffing van de lagere landbouwschool alhier. 24 De officiële opening van de Pasmans- weg en Weversweg trok veel belang stelling. 25 De heer H. OoLbekkink, besteller I der PTT, werd onderscheiden met zilver bij het verlaten van de dienst met pen sioen. 26 De heer J. Romeijn was 40 jaar werk zaam bij de Fa. E. Wonnink als mees- ter-kleermaker. 27 Holten kreeg weer een stationschef in de persoon van de heer C. O. N. Leget uit Leiden, die spoedig in dienst hoopt te treden. 28 De opening va* de nieuwe o.l. kleu terschool werd verricht door de in- spectrice, mej. L. G. J. Rehwinkel te Deventer.

Holtens Nieuwsblad | 1960 | | pagina 2