KRONIEK 1959 No. 52. Jaargang 11 (Tweede Blad). DONDERDAG 31 DECEMBER 1959 HOLTENS NIEUWSBLAD 10 januari: Gemeentebegroting 1959 'aan geboden, waaruit blijkt gunstige ont wikkeling van de financiële toestand der gemeente over 1958. Mej. D. Tjepkema, onderwijzeres openbare la gere Dorpsschool en Wim Geltink stap pen in het huwelijksbootje Jaarver gadering AR Jongeren-studieclub. Trekking verloting HMV. 17 januari: Jaarvergadering Chr. Gem. Zangvereniging „So)i Deo Gloria". Eerste Steenlegging Christelijke Kleu terschool. 24 januari: Akker- en weidebouwdag van de OLM, CBTB en de bedrijfsvereni gingen te Holten en Dijkerhoek in „Amicitia". Jaarvergadering Dijker- hoekse Plattelandsvrouwen. Perso nenauto botste ter hoogte van de San- nenauto botst ter hoogte van de Skn- geldijk op dienstbus van de OAD. Jaarvergadering veefonds „Ons Be lang". 31 januari: Plaatselijk parlement behan delt op vlotte wijze begroting 1959. Jaarfeest Geref. jeugdverenigingen. Televisietoren in Markelo officieel in gebruik gesteld. Jaarvergadering „Jong Holten". Optreden van Jules de Corte op uitnodiging van de Herv. Jeugdraad. 7 februari: Coöp. KI-vereniging „Zuid- West-O verijssel" exporteert sperma van de stier „Rosa's Boris" naar Duitsland. Afd. Holten van de Partij van de Ar beid opent verkiezingsaktie met het op treden van het politiek lekencabaret „De Mallemolen". Jaarvergadering afd. Chr. Boeren- en Tuindersbond. 14 februari: Boerenpartij hield druk be zochte vergadering in „Amicitia". Film- en contactavond Stichting Var kens Inkoop Organisatie VIO. - Schaats wedstrijden Dorpsschool. Oud-adju dant Kraan spreekt op uitnodiging van de CJMV „De Bouwers" te Espelo. Bijeenkomst brandweerkorpsen Holten en Dijkerhoek. Uitstekend concert van HMV. Jaarvergadering Onder ling Paardenfonds „Holten". 21 februari: Uitstekend debuut Holtense Accordeonvereniging. Kerkeraad Hervormde Gemeente benoemt voor het verlenen van pastorale bijstand Ds. F. J. Broeyer te 's-Gravenhage. Feeste lijke jaarvergadering afd. OLM. Jaarvergadering en ouderavond Chr. Kleuterschool. Schaatswedstrijden om het clubkampioenschap op de baan van de ijsclub „Rowinkel" in het La- rensebroek. G. J. Brinks kampioen op de 1000 meter. Clubkampioenschap voor „Diekingriet" te Groot Dochteren. Propaganda-avond afd. Holten Ned. Bijbelgenootschap. Boer Kemper, die op zijn ondergelopen land in de Heihui zen de jeugd gelegenheid gaf de schaatssport te beoefenen, ontvangt als dank een grote krentenwegge en een schop om de wegge te verdelen. 28 februari: De heer J. Smallenbroek sprak in café Maats voor de AR kies vereniging over het onderwerp: „De politieke situatie en de komende ver kiezingen". De heer H. Bouwhuis, 25 jaar filiaalhouder van de Fa. Gebr. Wansink, hartelijk gehuldigd. Jaar vergadering afd. Holten van het Ned. Roode Kruis. - Geslaagde voorlichtings dagen en kleine tentoonstelling in „Amicitia", georganiseerd door elf plaatselijke, voornamelijk agrarische verenigingen met medewerking van overheidsdiensten. 7 maart: De heer J. H. Holsbrink, inspec teur van het Varkensstamboek in Over ijssel, spreekt in de jaarvergadering van de varkensfokvereniging „Holten en Omstreken" over het onderwerp: .Kunstmatige inseminatie van varkens'. Geref. jeugdclubs vierden gouden en zilveren jubileum. Uitvoering kin derkoor „Jong Soli". Koe van de landbouwer F. J. Sluiter brengt drie kalfjes ter wereld. Jaarfeest CJMV .Vriendenschaar". Slager Dolman behaalde eerste prijzen met slachtvee op de tentoonstelling van Paaskoeien te Wijhe. 14 maart: Ouderavond O.L. school Dijker hoek en Dorpsschool. Jaarfeest van de jeugdclubs Espelo. Jaarvergade ring HMV, Fokvereniging „Holten en Omstreken", Christelijke Oranjever eniging en afd. Holten Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel. Holtens To neel bracht de thriller „Ik huurde deze kamer". 21 maart: Jaarvergadering Plattelands vrouwen. Leerlingen van de Dorps school en de Uloschool voerden de ope rette „De pruik van de koning" op. Jaarvergadering afd. Holten OLM. De heer J. Kenemans te Soestdijk spreekt in de jaarvergadering van de „School met de Bijbel" over het onder werp: „Rond de Christelijke school". Burgemeester Enklaar smult van het door de jeugdige Jan Wegstapel A.zn. te Dijkerhoek gevonden eerste kievitsei. Bindingsavond bosbrandweer. 28 maart: Laatste onrendabele gebied „De Borkeld" aan het lichtnet aangesloten. Officiële ingebruikstelling met enig feestelijk ceremonieel ten huize van de familie J. H. Bolink op het erve „Mid delkamp". Zware uitslaande brand verwoest brood- en banketbakkerij an nex kruidenierswinkel van de heer J. G. P. Müller. Jaarvergadering VVV „Holtens Belang", Coöp. Boerenleen bank Holten en hengelaarsvereniging „De Rietvoorn". Prachtige modeshow van de Fa. E. Wonnink. 4 april: Ouderavond openbare Uloschool. Jaarvergadering vereniging Bedrijfs voorlichting „Holten". Toneelavond CJMV Dijkerhoek ten bate van vereni gingsgebouw „Bethanië". Grote be langstelling voor Paasvuren. Tijdens beide Paasdagen grote drukte in de Holterberg. Gymnastiekuitvoering BATO. Filmavond Ned. Reisvereni- ging-_ 11 april: 10-jarig bestaan Chr. Besturen bond (CBB) herdacht. Uitreiking di ploma's aan de Lagere Landbouwschool. Jaarfeest jeugdclubs Dijkerhoek. Zang- en muziekavond Chr. Gem. zang vereniging „Soli Deo Gloria" met mede werking van Riek Bolink-Landeweerd en Kees Deenik. 18 april: Feestavond Holtense Handels vereniging. Mej. H. R. Scholten van de afd. voorlichting van de Chr. Emi gratiecentrale spreekt voor de afd. Chr. Plattelandsvrouwen over 't onderwerp: „Wat de aanstaande emigrantenvrouw moet weten". Onder het motto „Oost en West reiken elkaar de hand" con tactavond in „Amicitia". Jaarverga dering afd. Holten van de Algemene Bond van Ambtenaren. 25 april: Ledenvergadering Coöp. Fabriek van Melkprodukten „De Vrijheid". De melkaanvoer steeg vergeleken met 1957 met 5 pet. Jaarvergadering Groene Kruis. Echtpaar M. Veltkamp en G. Veltkamp, Holterbroek, 50 jaar ge trouwd. Holten 1 kampioen 2e klasse F van de afd. Twente gehuldigd. 2 mei: Oud-wethouder M. Teeselink on derscheiden met de gouden medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. HMV bracht op Koninginne dag het gedecoreerde raadslid een se renade. Tweede prijs voor wandel sportvereniging „De Trekkers" in Rijs- sen. Overijsselrit KNMV. Gouden medaille voor Dick Müller (6 strafpun- ten) en bromfietser G. Bannink (0 strafpunten). Zilver voor de brommers Henk van Lindenberg (4 strafpunten) en E. J. Broekhuis (12 strafpunten). 9 mei: Canadese bevrijders op de Holter berg herdacht. Stille tocht naar het monument der gevallen strijders. Jaarvergadering EHBO. Uitstapje Dijkernoekse Plattelandsvrouwen naar Aalsmeer, Schiphol en de „Keukenhof". Feestavond Holtense Bestuurders- bond. Waterschap „Salland" besluit tot belangrijke verbeteringswerken in stroomgebied „Soestwetering". Totale kosten ruim anderhalf miljoen gulden. Jaarvergadering Alg. Ned. Bouwbe drijf sbond. Eerste prijs voor WSV „De Trekkers' in Deventer. - Zeer druk bezoek op Hemelvaartsdag. Prachti ge successen voor „Bergruiters" op in ternationaal concours-hippique in Duits land en Vorden. 16 mei: Demonstratie „Bergruiters"-ponv- club in „Kalfstermansweide". - School reis eerste klas Ulo naar Rhenen, Loe- venstein, 's-Hertogenbosch en Arnhem. Begin van bosbrand achter het woon wagenkamp snel onderdrukt. 23 mei: Pinksterdrukte in de hotels en pensions. Echtpaar Klein Hegeman- Nijland 50 jaar getrouwd. Met vuur spelende jongens stichtten brand in de strobergen aan het voormalige Meer mansvoetpad. Verkeersongeval op de rijksweg naar Deventer kostte 2 jonge- mensen het leven. Mooie successen voor varkenshouders op de districtsvar- kensfokdag te Goor. Eerste prijzen voor Bergruiters' op concours-hippique in De Wijk (Dr.). 30 mei: Veilig Verkeers-examen school jeugd. Koudbloed-paarden aangewe zen voor de centrale keuring te De- demsvaart. 6 juni: Coöp. Aan- en Verkoop vereniging „Holten" herdenkt 50-jarig bestaan. Ds. Ver donk nam afscheid van Okken- broek. OLM-leden maakten uitstapje naar Denekamp, Enschede, Elten, Arn hem. - Schoolreisjes School m. d. Bijbel en openbare kleuterschool. - De heer F. J. Stam, Look 50, lid van „De Riet voorn", verschalkt in de Schipbeek een baas brasem van 58 centimeter. 13 juni: Feestavonden jubilerende Coöpe ratie. Optreden van het bekende gezel schap „Tetman de Vries" met het to neel- en zangspel „Houdt stand, platte land". Gemeentepersoneel van Leer dam op bezoek. 20 juni: Eerste prijs voor „Holtens Ge mengd Koor" en kinderkoor op con cours te Brummen. Uitstapje BB- personeel naar Hilversum, Utrecht en Arnhem. - Varkensfokkers stichten KI- vereniging. Eerste hondendressuur- wedstrijd op de Zuurberg. Schitte rend succes voor kinderkoor „Jong So li" op concours te Putten. School reisje klas 4 en 5 o.l. Dorpsschool naar Rotterdam. Ponyclub op de film. 27 juni: VéGé-klanten naar Duitsland. Bouw graansilo C.V. Gebr. Wansink aanbesteed. Geslaagde Avondvierdaag se WSV „De Trekkers". Raad besluit tot het bouwen van een postkantoor in de Gaarden. 4 juli: COC voerde in het kader van het VVV-vakantieprogramma op de verma kelijke klucht ,,'t Hing in de lucht". 69 leerlingen van de hoogste klassen der o.l. Dorpsschool maken een 3-daagse trektocht per fiets naar Nunspeet. Jaarvergadering Holtense voetbalclub HVC. 33 Plattelandsvrouwen uit 'Nieuwe Pekela op visite bij Holtense zustervereniging, ïTjHtapje Hervorm de vrouwenvereniging naar Geldermal- sen. 11 juli: Chr. Kleuterschool onder grote belangstelling in gebruik genomen. Gymnastiekdemonstratie sportvereni ging BATO in het „Sportdal". 18 juli: Ouden van dagen maken onder ideale weersomstandigheden de jaarlijk se autotocht. O.a. werd een bezoek ge bracht aan het openluchtmuseum te Arnhem. Jan Haan slaat op Texel 9 voorns aan de haak en wint de tweede prijs in het internationale hengelcon- cours. - Leerlingen namen afscheid van de School met de Bijbel en o.l. Dorps school. - Ned. Chr. Bond van Overheids personeel opende bungalowpark op de Borkeld. - Klassen 6 en 7 van de School met de Bijbel drie dagen per fiets uit. Bezocht werden Zutphen, Dieren, Doorwerth en Arnhem. 25 juli: Ouderwetse boerenbruiloft bracht honderden op de been. „Brulfte" in Kalf stermansweide met medewerking van de boerendansgroep „De Larense Schotsers". Een avond met volop plezier en jolijt, waarop het bruidspaar Diesen- plas Hendrieks (de heer E. Aaltink) en Elsnof's Jenneken (mej. Rieki Kevelam) met veel genoegen kon terugzien. Uitstapje Holtense Bouwvakpatroons naar Duitsland. - Motorrijder A. Schip pers uit Espelo gewond bij botsing met reebok. Prachtige successen voor de „Bergruiters" op nationaal concours- hippique te Eerbeek. Mej. Ali Riet man, kleuterleidster, stapt in het huwe lijksbootje. Kleuters in leuke pakjes en uitgerust met trommels en toeters, brengen voor het gemeentehuis een „se renade". Espelose plattelandsvrou wen brengen een bezoek aan de boom kwekerij van de heer Brascamp te Olst. 1 augustus: Schoorsteenpijp viel ten offer aan modernisering; 150 gr. NSF-spring- stof betekende het einde van de 60 jaar oude en ruim 25 meter hoge fabrieks schoorsteen van de voormalige zuivel fabriek van de Fa. Gebr. Wansink. Drie Holtenaren (G. Slotman, Eddy Maats en Wim Dijkslag) volbrachten Vierdaagse. Werkbezoek Commissa ris der Koningin. Theater „Arle- quino" bracht in het kader van het WV-vakantieprogramma in „Kalfster mansweide" de één-acters „Het testa ment van vader Leleu" en „Het huwe lijksaanzoek". 8 augustus: VVV-bestuur in zorgen we gens ontvreemding van de vlag die door tante Pos na enkele dagen bij de Rijks politie werd terugbezorgd. Hippisch festijn in „Twenhaarsweide": provin ciale kampioenschappen landelijke rij veren igingen. Gerda Roerink (16) uit Lonneker: 3-voudig kampioene. Hetty Krekel won springconcours. Oranje avond in „Kelfstermansweide", geor ganiseerd door het VVV-bestuur met medewerking van HMV en de boeren dansgroep „De Larense Schotsers". 15 augustus: Prachtige demonstratie van de „Bergruiters" en de ponyclub. Nieuwe wegenschaaf gearriveerd. Wolkbreuk zet straten blank Pl.m. 1200 belangstellenden op de „Vier avon den van bezinning", belegd door de kerkeraad der Hervormde Gemeente en die der Geref. Kerk. Dertig klanten van Spar-winkelier B. Maats nemen deel aan een door de Spar-directie geor ganiseerde reis naar Duitsland. Dok ter Nagelhout, burgemeester Enklaar en de heer en mevrouw Mensink van hotel „Hoog Holten" vertellen voor de Wereldomroep iets over het schilders- uitwisselingsplan van dokter Nagelhout. 22 augustus: Motorkozakken uit Zen deren brachten voor 1500 toeschouwers een sensationeel programma in het Sport dal. Espelo vierde opgewekt en zon nig school- en volksfeest. Zweefvlieg tuig landde in de Lokerenk. Eerste prijs voor HVC bij serie wedstrijden te Bathmen. 29 augustus: School- en volksfeest in Dij kerhoek. Deelname aan volksspelen gro ter dan ooit tevoren. Graads, Dika en Moo uit Wierden lieten de 600 belang stellenden onbedaarlijk lachen. Ont moetingssamenkomst in de Hervorm de kerk, georganiseerd door de jeugd raad met medewerking van de zangbri gade en het muziekkorps van het Le ger des Heils te Almelo. Uitstapje personeel fa. Gebr. Wansink naar Duits land. 5 september: Schoolfeest School met de Bijbel in Kalfstermansweide. Prachtig versierde optocht. Verharding Beu- mersteeg onderhands opgedragen aan firma J. Krekel en Zoon. Grondwerk verbetering Soestwetering aanbesteed. Laagste N.V. „Nederland" te Baren- drecht voor f 355.000,-. 12 september: Gemeente-avond Kerk- bouw-aktie. Holtense CJMV eerste jeugdvereniging, die aktie steunde met honderd gulden. Chr. Ontspannings- club COC speelt in „Irene": „Als het ko ren rijpt". Heropening winkel Klein Velderman. Geslaagde fokveedag in „Kalfstermansweide". Mina 17 van G. H. Volkerink en Doortje 2 van H. Riet berg resp. kampioen bij de zwart- en roodbonten. Feest o.l. Dorpsschool. Duits zweefvliegtuig daalde in het Hol terbroek. Vliegenplaag in de omge ving Boschkampsstraat en Pastorie straat. 19 september: Geslaagde paardenfokdag te Dijkerhoek. Eervolle plaats voor „Bergruiters"-achttal bij wedstrijden om landelijke kampioenschappen te Utrecht. Fraaie eerste prijs voor HMV-drumband op concours te Haarlo (G.). De heer H. Soer 35 jaar verbon den aan „De Vrijheid". 26 september: Goud voor Dick Müller in internationale motorzesdaagse in Tsjecho-Slowakije. Hartelijke ontvangst en huldiging bij thuiskomst. Twintig Zwitserse schilders in Nederland. Dienstbus OAD door sneltrein Ensche- de-Amsterdam gegrepen. Passagiers (pl.m. 20) kwamen met de schrik vrij. Verharding Braamweg, Gagel weg en Langstraat aanbesteed voor f227.720,-. HMV geeft als afsluiting WV-va kantieprogramma 1959 een mooi con cert in „Amicitia". 3 oktober: Toneelgroep „Studio" uit Am sterdam speelt in „Irene" voor pl.m. 300 scholieren en jongeren het toneelstuk „Majoor Frans". OLM start met ziek te- en ziekenhuiskostenverzekering. Geslaagde naj aars-modeshow Fa. E. Wonnink. De 20-jarige los-arbeider G. Kroese uit Daarlerveen ter hoogte van de Broekdijk door de trein gegre pen en op slag gedood. Klanten van de Fa. Gebr. Wansink bezochten Denka- vit-fabrieken te Voorthuizen. 10 oktober: De heer J. Diepenveen te Gla- nerbrug benoemd als dirigent van HMV. De in de Geref. Kerk gehouden collecte ten bate van Stichting Steun Kerkbouw (SSK) bracht f2.552,46 op. Twee en vijftig inzamelaars voor de Hervormde Kerkbouw-aktie overhandigden de ker kelijk ontvanger een bedrag van f 8113,50. Mooie successen voor „Bergruiters" in Zuidwolde (Dr.) en Neede. Ring Holten van de PJGO hield sportdag. 17 oktober: Huishoudshow Fa. J. G. Maats. Zwitserse schilders exposeren in de raadszaal. Het paard „Lyda" van de landelijke ruiter M. Bolink breekt tij dens vossenjacht te Hellen doorn rech- tervoorbeen en moest worden afge maakt. - Feestavond paardenfokvereni- ging „Holbatheo". 24 oktober: Forumavond afdelingen PJ GO, „Jong Holten" en Plattelandsmeis jes. Samengestelde wedstrijd lande lijke rijvereniging „Bergruiters". Winkel VIVO-kruidenier J. G. P. Mül ler onder grote belangstelling opnieuw geopend. Promotie wandelsportver eniging „De Trekkers". Interkerke lijke gezinsweek start met filmavond. 31 oktober: Geslaagde uitvoering HGK en kinderkoren. De chauffeurs J. W. Goorman, W. J. Haverkate, A. Müller, M. Rosendom en H. W. Siegerink 12^ jaar in dienst bij de OAD, ontvangen van de ANWB het insigne „trouwe dienst". 7 november: Ledenvergadering ijsclub be sluit tot vergroting en verbetering der baan aan de Dorper dijk. Echtpaar Stevens-Wansink, Beuseberg 112, her denkt 50-jarige echtvereniging. Gym- nastiekwedstrijden Lemelerveld, Enter en BATO. Wisselbeker voor VZOD uit Lemelerveld. Individueel kampioen werd Sietse Meinsma van BATO. OCH speelde „Op hoop van zegen". Nieu we o.l. Dorpsschool bestond 5 jaar. Ongewenst bezoek bij burgemeester en dominé. Kortharige dashond „Binki- na" van de heer G. Müller kampioen bij de tekkels op de Utrechtse tentoonstel ling. Opbrengst Hervormde Kerk bouw-aktie gestegen tot f 18.546,70. 14 november: Mooie avond van de Hol tense Kunstclub. Varkensfokkerij in nieuwe banen. Fokverenigingen te Hol ten, Markelo en Bathmen werken sa men bij kunstmatige inseminatie. De heer W. v. d. Pluijm 25 jaar in dienst bij het KWSB. Firma Wonnink bestaat 100 jaar. 21 november: Bijeenkomst Hervormde en Gereformeerde jongeren. Jaarverga dering AR kiesvereniging. De heer H. G. ter Haar, assistent van de Voor lichtingsdienst voor de Tuinbouw, houdt voor 200 vrouwen, leden van de ver schillende vrouwenverenigingen in de gemeente Holten, een lezing over: „Groei van het fruit en de verzorging van de boomgaard". 28 november: Ouderavond van de lagere landbouwschool. Winkelweek 1959 geopend. Fa. Gebr. Steunenberg opende verbouwde zaak. Gymnas tiekuitvoering BATO. - Bouw openbare kleuterschool aanbesteed. Rijssense joy-rider maakt uitstapje met OAD-bus naar Amsterdam. Dijkgraaf H. J. Ankersmit te Deventer geeft voor inge landen van het waterschap „Salland" een uiteenzetting van de belangrijke verbeteringswerken, waarmee een be drag is gemoeid van pl.m. 30 miljoen gulden. 5 december: Sinterklaas op bezoek. Bij het afstijgen op het kerkplein maakte de goedheiligman een val, doch alles liep gelukkig goed af. Druk bezochte ouderavonden openbare Uloschool. Re vue „Kolderellef" verwekte enorme hi lariteit. Propaganda-avond Dieren bescherming. Jaarvergadering afde ling Holten Ned. Chr. Bond van Over heidspersoneel. - Ouderavond o.l. school te Espelo. „Studio" speelde in „Irene" het amusante blijspel „Een meisje om te stelen" en Holtens Toneel bracht de zelfde avond „De gekke dokter" voor het voetlicht. Beide gezelschappen speelden voor een uitverkochte zaal en oogstten vele malen een welverdiend applaus. Gezellige Sinterklaasavond Plattelandsmeisjes. Rijks veeteeltcon sulent Ir. J. Jepma sprak op uitnodiging van de fad. CBTB en OLM over het on derwerp: „Rundveehouderij". Ope ning meubelwinkel Fa. G. H. Koopman. 12 december: Jaarvergadering ijsclub „De Noordpool". Radio- en televisiezaak Ter Harmsel geopend. Propaganda- avond AR kiesvereniging. Ledenver gadering Coöp. Aan- en Verkoop vereni ging. Omzet boekjaar 1958-1959 over schreed de 2 miljoen gulden. 19 december: Jaarvergadering afd. Holten Chr. Boeren- en Tuinders Bond (CB TB). Forumavond „Jong Holten". „Slot-akte" winkelweek 1959 in café Maats. Bromfiets voor de heer A. Stuk- ker. Najaarsvergadering afd. Holtèn van „Volksonderwijs". 24 deceünber: Kerstwandeltocht WSV „De Trekkers". Jaarfeest CJMV „De Bou wers" te Sspelo. Kerstoratorium-uit voering Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" in Ned. Herv. kerk. Fo rumavond OLM. Jaarfeest CJMV „Immanuël" te Dijkerhoek. 30 december: Jaarvergadering Coöp. Fa briek van Melkprodukten „De Vrijheid". Toon-keuravond in „Amicitia", aan geboden door kruidenier Jo Slotman. Holtens Toneel brengt voor de tweede maal het spel „De gekke dokter" voor 't voetlicht. Prijsuitreiking fokveedag 1959 in café Kalfsterman. -★- „HOLTENS NIEUWSBLAD" het in Holten 't meest gelezen blad, be staat 11 jaar. En hiermede besluiten we dit chronologisch overzicht 1959, dat in geen geval aanspraak wil maken op vol ledigheid. Officiële publikaties SLUITING GEMEENTELIJKE BUREAUX EN DIENSTEN OP 2 JANUARI 1960 Burgemeester en Wethouders van Hol ten brengen ter algemene kennis dat de GEMEENTELIJKE BUREAUX EN DIENSTEN op zaterdag 2 januari 1960 gesloten zul len zijn. Voor het doen van aangiften betreffen de de burgerlijke stand, zal de gemeente secretarie op die dag geopend zijn van 9.3010.30 uur. Holten, 23 december 1959. Burgemeester en Wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, secretaris.

Holtens Nieuwsblad | 1959 | | pagina 1