ESPELO VIERDE OPGEWEKT EN ZONNIG SCHOOL- EN VOLKSFEEST Wetenswaardig allerlei DRINKWATERVOORZIENING BEUSEBERG EN HOLTERBROEK De avonturen van Pepito REISLEIDER DER NRV GEHULDIGD Op een terrein aan de Raalterweg te midden van de bossen en bloeiende hei develden heeft de Schoolkring Espelo donderdag haar school, en volksfeest gevierd onder een stralende zomerzon. Het is een geslaagde dag geworden met een goede belangstelling van de ouders des morgens bij het schoolfeest en vooral van de jongere garde 's mid dags tijdens de volksspelen en later in de danstent. Op het terrein stond een grote con sumptietent en de Swing Mill van de heer Zeggelink uit Hengelo, terwijl ver schillende kramen het geheel comple teerden. Een van dennengroen opgetrok ken ereboog gaf toegang tot 't terrein. Te ruim 9 uur bracht H.M.V. de schooljeugd met muziek van de school, waar de vaderlandse driekleur wapper de, naar het terrein en werden onder leiding van het hoofd der school, de heer F. J. Hol, en mej. Van de Ridder, bijgestaan door de leden van de school- feestcommissie, spelletjes gedaan. Maar het mooie van deze morgen was wel het optreden van de bekende goochelaar en illusionist, de heer Pierre du Roo uit Hengelo (O.), die de jeugd bijzonder aardig wist bezig te houden met zijn tal loze stunts en goochelkunstjes en als Oom Piet al heel spoedig de harten dei- kinderen wist te veroveren. De school nam zelf een actief aandeel in de voor stelling, doordat verschillende jongens en meisjes op het geïmproviseerde to neel mochten verschijnen om de goo chelaar te assisteren. Bezoek gemeentebestuur. Tijdens de voorstelling brachten de loco-burgemeester, de heer B. J. Vene klaas Slots, wethouder Wansink en de gemeente-secretaris, de heer G. J. Lan- genbarg, een bezoek aan het kinder feest, terwijl ook de wijkpredikant, Ds. C. C. Addink, van zijn belangstelling blijk gaf. De kinderen werden getracteerd op krentebroodjes, snoep en ranja en na afloop van de voorstelling van de goo chelaar ontvingen alle kinderen een ca deautje en werden de prijsjes van de kinderspelen uitgereikt, zodat alle jon gens en meisjes met een of meer cadau- tjes naar huis gingen. Volksspelen. Op hetzelfde terrein hadden 's mid dags de volksspelen plaats, die begon nen met ringsteken in versierde kar retjes en ringsteken op het losse (onge zadelde) paard. Deze aardige evenemen ten worden hoewel de deelname wel eens wat te wensen overlaat altijd nog in ere gehouden als kenmerkende spelen van het platteland. Veel belangstelling toonden de goed opgekomen buurtschapbewoners voor 't hardlopen met hindernissen voor da mes en voor heren. Wie het snelste onder een groot zeil door kon kruipen en daarna een donkere broek aantrek ken om deze, na een snelle race, snel weer uit te trekken, was winnaar of winnares. De vrouwen en meisjes de den daarbij voor de mannen niet onder. Bij het touwtrekken bleek een ploeg van vier gebroeders Jansen over de meeste kracht te beschikken en de ploeg van G. Rensen c.s. onder grote hilari teit van de omstanders na een hevig duel over de streep te trekken. Blaastrappen. Grote vreugde verschafte ook het nummer blaastrappen, waaraan man nen en vrouwen deelnamen. De getrof fen varkensblazen knalden lustig kapot, totdat men aan de prijswinnaars was gekomen, want toen moest na iedere knal eerst een prijs worden uitgereikt, totdat als kampioen blaastrappen over bleef de heer H. W. Jansen, die daar mede de hoogste prijs in ontvangst mocht nemen. Vóór dit laatste nummer waren nog kruiwagenrijden voor paren, zak- lopen voor dames en heren, stoelendans voor dames en heren en mastklimmen afgewerkt onder de vrolijke tonen van Radio ter Harmsel uit Holten, die ook de geluidsinstallatie verzorgde. De prijzen voor ieder spel bestonden uit een enveloppe met inhoud, die ter stond na afloop door de: voorzitter der schoolfeestcommissie, de heer J. W. Nij- land, werden uitgereikt, zodat men even over melkenstijd met alle spelen gereed was en de ouderen voor de veeverzor ging huiswaarts konden gaan. Toneelspel. De feestelijkheden werden woensdag avond geopend met een uitvoering door de Ontspanningsclub „O.C.H." uit Hol ten, die in de grote tent voor het voet licht bracht het vrolijke toneelspel in twee bedrijven van Godfried Bomans: ,,De huistiran". Het Espelose publiek, dat uiteraard met toneelspel niet ver wend is, heeft van deze uitvoering zeer genoten en de spelers na ejk bedrijf met een hartelijk applaus beloond. De avond werd geopend door het hoofd der school, de heer Hol, die de bezoekers welkom heette en hun een goede avond en een plezierig feest toe wenste. De. uitvoering was goed bezocht en na afloop heeft men nog enige tijd gezellig gedanst. Aangezien het stuk reeds enkele ke ren door O.C.H. is opgevoerd in het dorp, laten wij een bespreking daarvan achterwege. Het publiek was zeer vol daan over het gebodene. Uitslagen. Wij laten hieronder nog de uitslagen volgen van de kinder- en volksspelen. Kinderspelen: De jongens hebben in verschillende groepen, overeenkomstig hun leeftijd, een wedstrijd gehouden in hardlopen met hindernissen. Daarvan was de uit slag: Groep I: 1 Gerrit Paalman; 2 Henk Nikkels; 3 Freek Bekkernens. Groep II: 1 Henk Baltus; 2 Marinus Baltus; 3 Antoon ten Dam. Groep III: 1 Herman Bekkernens; 2 Marinus ter Stal; 3 Gerrit Bieleman; 4 Albert Volkerink. Groep IV: 1 Eppie Krikkink; 2 Die- derik Tuitert; 3 Jan Markvoort. De meisjes deden twee wedstrijdjes, n.l. eierlopen en zaklopen, eveneens in groepen. Groep I, eierlopen: 1 Dinie Stegeman, eveneens le prijs Jannie Rensen; 2 Ri- kie Volkerink; zaklopen: 1 Rikie Volke rink; 2 Annie Meilink; 3 Willy Tuitert. Groep II, eierlopen: 1 Gerrie Lubber- sen; 2 Dika Baltes; 3 Toosje Marsman; zaklopen: 1 Anneke Beumer; 2 Dika Baltes; 3 Dineke Klein Horsman. Groep III, eierlopen: 1 Diki Lubber- sen; 2 Hennie Boode; 3 Rikie Paalman; Gerrie Bekkernens; Dinie Lubbersen; Gerrie Rensen; Nanneke Rensen; zak lopen: 1 Gerrie Rensen; 2 Hennie Boo de; 3 Gerrie Bekkernens. Volksspelen: Ringsteken in versierde karretjes: 1 J. A. Tuitert en echtgenote; 2 B. J. Bar_ velink en verloofde; 3 G. Mekenkamp en verloofde; 4 H. Ulfman en verloofde. Ringsteken op Het ongezadelde paard: 1 A. Peppelenbos; 2 B. J. Barvelink; 3 D. Jansen. Zaklopen voor dames en heren: il Henny Schutte; 2 Ida ten Woitnuis: 3 Ep. Tuitert; 4 H. W. Lubbersen; 5 D. Lubbersen. Kruiwagenrijden voor paren: 1 E. Krikkink en echtgenote; 2 F. Slijkhuis en echtgenote; 3 E. Markvoort en ver loofde. Touwtrekken: 1 Gebr. Jansen; 2 G. Rensen c.s. Stoelendans voor heren: 1 G. Krieger; 2 Dikky ten Dam; 3 W. Barvelink; 4 Herm. Paalman. Stoelendans voor dames: 1 Corry Bekkernens ;2 Dine Lugcenhorst; 3 Mi- nie Paalman; 4 Miene Klein Horsman; 5 Mine Nikkels geb. Baltes; 6 L. Haver slag; 7 R. van Coeverden; 8 Dinie Ren sen; 9 Jet Haverslag (Markelo); 10 Mi- nie Nijland. Hardlopen met hindemissen voor he ren: 1 H. A. Rensen; 2 H. Kolkman; 3 D. Jansen; 4 E, Tuitert. Hardlopen met hindernissen voor dames: 1 Ida ten Wolthuis; 2 Willy Slijkhuis; 3 Hanneke Nijland-Meilink; 4 Gerda Stegink. Mastklimmen: 1 H. Paalman; 2 J. Jansen; 3 H. A. Rensen. Blaastrappen: 1 H. W. Jansen; 2 E. Tuitert; 3 D. Jansen; 4 F. J. Hol; 5 G. J. Jansen; 6 J. Jansen; 7 M. Krikkink; 8 F. Schippers; 9 H. Paalman. KYNOLOGEN-SUCCES De heer G. Müller behaalde in Nijme gen met zijn tekkel, kortharige dashond, twee kampioensprij zen. GRAADS, DIKA EN MOO Er blijkt reeds een grote belangstelling te bestaan voor het optreden van de Wier- dense revue-artisten Graads, Dika en Moo op maandag 24 augustus a.s. aan de vooravond van het Dijkerhoekse schooi en volksfeest. Personen, die op de lijst van dit feest getekend hebben, ontvangen gratis toe gangsbewijzen, die op zaterdagavond 22 augustus a.s. vanaf 7 uur moeten worden afgehaald in ,,'t Bonte Paard" te Dijker- hoek, waar men zich tevens kan opgeven voor de volksspelen. Voor niet-intekena- ren zijn toegangskaarten te krijgen op de avond van de voorstelling aan de kassa in de grote feesttent. ZWEEFVLIEGTUIG LANDDE IN DE LOKERENK Woensdagmiddag omstreeks kwart voor vier landde in de Lokerenk, nabij de El- ta, een Duits zweefvliegtuig, gekenmerkt D 5678. Het was bemand met de heer E. H. uit Veen, Kreis Oers, die 's morgens om 11.30 uur was opgestegen van een vliegveld in Oerlinghausen, Kreis Lippe. De bestuurder had een prachtige vlucht gemaakt en vloog zeer hoog. Toen hij zich liet zakken om zich aan de hand van het landschap te oriënteren, merkte hij, dat hij boven Nederlands grondgebied was gekomen, hetgeen niet de bedoeling was. Hij heeft zijn kist toen netjes aan de grond gezet. Het zweefvliegtuig is later met een vrachtauto opgehaald en naar de plaats van herkomst teruggevoerd. PUZZLE-WANDELTOCHT W.S.V. „DE TREKKERS" De wandelsportvereniging „De Trek kers" besloot nog op het laatste moment een puzzle-wandeltocht uit te schrijven deze week in verband met het grote aan tal zomergasten, dat momenteel nog in deze gemeente vertoeft. Voor vorige week woensdag was eigenlijk de laatste tocht aangekondigd. Er meldden zich nog 45 deelnemers, die een mooie tocht maakten over de Borkeld en via de Beuseberg naar café Jansen in de Dorpsstraat, waar de start en finish waren. Onderweg moest het gewicht van twee worsten geraden worden, welke op ver schillende punten waren opgehangen. Hun gewicht bedroeg respectievelijk 330 en 367 gram. De uitslag was als volgt: 1 J. W. H. Wentink, Rotterdam; 2 Annie Scholten, Holten; 3 Peter Oldeman, Holten; 4 G. Drent, Boertange; 5 P. Brands, Holten. De prijzen werden na afloop uitgereikt door de leider van de WSV „De Trek kers", de heer G. Voortman. DEELNAME WANDELTOCHT Op zaterdag 22 augustus zullen de le den van de wandelsportvereniging „De Trekkers" deelnemen aan de wandel tocht in Zutphen. Zij zullen zeer goed voor de dag moeten komen, willen zij kampioen Worden van de derde klasse. De stand in deze klasse is momenteel: 1 „Zwolse Tippelaars", Zwolle 535/is pt.; 2 „De Trekkers", Holten 5217/is pt.; 3 „Tempo", Diepenheim 52ic/is pt.; 4 „Sto- rica", Zwolle 52»/i8 pt.; 5 W.S.V. „Over- dinkel" te Overdinkel 529/i8 pt.; 6 „KSW", Nijverdal 52 pt.; 7 „Holland WWS", En schede 5116/is pt. en 8 „Weetese", Neede öliö/is Pt. ic WRATTEN Wratten zijn meer of minder grote, goedaardige gezwellen, uitgaande van de huid. Ze komen veel voor zowel bij mens als dier en speciaal bij de jeugd. Een in 1957 plaats gevonden onderzoek wees uit, dat 72 pet. van de kinderen der lagere school wratten hadden en dat in de loop van 2 jaren 65 pet. hiervan zonder enige be handeling genas. Bij de dieren ligt het niet anders. De besmettelijkheid is al jaren bekend. Door overenting met gefiltreerd mate riaal is bewezen, dat wratten veroorzaakt worden door een virus. In 1950 schijnt het ook gelukt te zijn het virus met de elek tronenmicroscoop zichtbaar te maken. Er bestaan aanwijzingen, dat zich tegen wratten een immuniteit kan ontwikkelen. Ook heeft men wel een entstof tegen wratten gemaakt, maar dit heeft toch geen algemene ingang gevonden. ic SLECHT VERTEERBAAR Een stier in Michigan, Amerika, kreeg onlangs een acute verstopping. Tijdens de noodslachting vond de die renarts in de maag van het dier onder meer: een gummipóp, negen munten, di verse blikken deksels, haarspelden, kur ken, spijkers, een engelse sleutel, stuk jes hout, twee gummihakken en een kunstgebit. 20. Pepito klom snel aan boord en verschool zich in een duistere hoek. Toen hij voorzichtig om een hoekje keek, zag hij hoe de boeven de „Brul" aan alle kanten bekeken. „Kom", fluisterde een figuur met een grote zwarte hoed en een zwarte bont kraag, „we zullen die schuit eens grondig doorzoe ken. Alles is veilig, mijn broer Giel heeft er voor gezorgd dat de bewaker foetsjie is, de kapitein is boodschappen doen en Pepito is nog te klein om echt mee te doen!" De boeven klauterden handig aan boord en doorzochten het hele schip. De hut ten, de kaartenkamer, het kombuis, het ruim, alles werd nauwkeurig nagesnuffeld, maar van een ge heim was niets te bespeuren. „Het is zeker een geheim geheim", grinnikte Pepito stilletjes in zijn eentje, maar de nach telijke bezoekers mopperdeh heel erg, haal den alles overhoop, doch zonder resultaat. Pe- pito's hartje klopte in zijn keel, toen een der boe ven vlak langs zijn schuilplaats liep, maar geluk kig gaven ze het zoeken op en verlieten tierend en scheldend het schip. De vraag naar drinkwater op het plat teland door middel van het buizennet van de Waterleiding Maatschappij „Overijs sel" N.V. neemt dermate toe, dat men op het hoofdkantoor te Zwolle nauwelijks het werk aan kan om voor de gehele pro vincie kleine en grote plannen op te stel len om aan deze vraag te voldoen. Ook uit de gemeente Holten zijn diverse aan vragen uit de buurtschappen binnenge komen, hetgeen voor de technische dienst der W.M.O. aanleiding was een aantal van deze aanvragen te combineren en voor een deel van de buurtschap Beuse berg en van het Holterbroek een plan op te stellen, waardoor ruim zeventig perce len aan drinkwater geholpen zouden kun nen worden. Teneinde te onderzoeken of er voldoende bereidheid bestaat bij de bewoners van de percelen, welke hier door aangesloten kunnen worden, want ook niet-aanvragers worden in dit plan betrokken, werd door het gemeentebe stuur maandagavond in „Amicitia" een vergadering belegd met de betrokken be woners van de buurtschappen om tot een samenspreking te geraken. CURSUS LANDBOUWECONOMIE Bij voldoende deelname wordt in het komende studieseizoen door de vereni ging „Jong Holten", afdeling van de PJ- UO, wederom een cursus .Landbouweco nomie georganiseerd, welke zal omvat ten de vaüken landbouwboekhouden, landbouwbedrijfsleer, landbouwhuishoud- kunde en reents- en wetsxennxs en welke onder leidmg zal staan bij het hoofd van de lagere landbouwschool, de heer A. J. Snijders alhier. Lventueie cursisten kun nen zich dan ook bij deze opgeven. De Ned. Reisvereniging organiseert zoals benend, at veie jaren m net zo merseizoen 7- of ö-aaagse ,autoDUsrei- zen naar Holten, waar net gezelscnap, aat meestal varieert tussen ae veerag en vijftig personen logeert in hotel Holterman en zijn dependances. Uok women eik jaar iJaas- en Kerstleizen genouden. Zaterdagavond arrriveerde wederom een gezei^cnap onoer leiciing van de heer J. Havenaar uit Deift, dat werd verwelkomd door de VVV en de OaD, met wier touringcars de reizen worden gemaakt. In een hartelijk welkomstwoord zei onze burgemeester in zijn kwanteit van voorzitter van ae VVV, dat het zeker met ae gewoonte is dat hij eik gezel scnap verwelkomt, maar voor aeze reis bestond daarvoor een welkome uitzon dering, door het feit, dat dit de Jaste reis van ae heer Havenaar was, die dat blijkt hieruit wel duidelijk bij de leaen van ae NliV telkens weer entnou siasmc weet te kweken voor de nol len-reizen. De VVV had gemeend aan dit 7e lustrum, zij het op bescheiden, wijze, aanaacht te moeten besteden. Hij dankte het echtpaar Havenaar - mevr. Havenaar heeft naar man steeds op de ze reizen vergezeld - voor zijn arbeid in het belang van het toeiisme, en hoopte, dat het gezelschap rust en ont spanning zal vinuen in Holten. De heer Arn. J. Hodes, een der di recteuren van de OAD sloot zich bij de wooraen van de burgemeester aan en noemde het vanzeiisprekend, dat de leiding van de OAD hoopt, dat de heer Havenaar nog veie gezelschappen naar Holten mag brengen. Wij zuilen beslist niet zeggen, aldus de heer Hodes, U komt te vaak. Hij bood de heer Have naar een tegeltableau aan. Een woord van welkom werd nog ge sproken door de eigenaar van hotel Holterman, de heer W. ten Berge, die de kwaliteiten roemde van de heer Ha venaar als reisleider en bloemen iaan- bood. Het gezelschap zong toen de gasthe ren het Twents Volkslied toe, dat men onderweg had ingestudeerd en de heer Havenaar dankte, mede namens zijn vrouw, voor de buitengewone hartelij ke ontvangst, die hij wei bijzonder op prijs stelae. Met de OAD onderhoudt ae NRV bijzonder prettige relaties, want een groot aantal van haar com fortabele bussen vervoeren haar leden, door geheel West-Europa. In deze tijd kan men ze ontmoeten van Joego slavië tot in Spanje. MOTORRIJWIEL CONTRA BROMFIETS Zaterdagmiddag omstreeks drie uur kwamen in de Dorpsstraat nabij de spoorwegviaduct een motorrijder en een bromfietsbestuurder met elkaar in botsing. Het ongeluk ontstond, door dat de 19-jarige A. Scheperman uit Dijkerhoek bij de winkelier B. Maats met zijn bromfiets het verhoogde trot toir afreed, zonder blijkbaar voldoende acht te geven op het verkeer, dat uit de richting Deventer naderde en dat door de viaduct moeilijk zichtbaar is. Hij werd door de dienstplichtige C. Vis ser uit Enschede aangereden, die met z'n Harley Davidson juist onder de via duct naderde. De botsing liep voor bei de bestuuurders bijzonder goed af. S had enkele schaafwonden aan het voor hoofd. V. kreeg een gekneusde enkel. De bromfiets werd totaal vernield. Er was niet veel meer van over dan een verwrongen hoopje staal. Dokter Na gelhout verleende bij beide patiënten de eerste hulp. De loco-burgemeester, de heer B. J. Ve neklaas Slots, leidde deze bijeenkomst, die door bijna alle aangeschrevenen be zocht was en verzocht de heer Koopman van de W.M.O. een nadex*e toelichting op de plannen te geven. Deze gaf een over zicht van de aansluiting van de onrenda bele gebieden, welke met subsidie van rijk en provincie nu bijna voltooid is en vertelde zijn gehoor van de plannen voor de z.g. super-onrendabele gebieden; dat zijn de streken waar iedere aansluiting een investexring van meer dan 1000 gul den kost, die thans ontworpen worden, maar waax-voor het Rijk nog geen subsi die heeft toegezegd. De W.M.O. is echter bereid de mensen te helpen, mits zij zor gen voor het te investeren kapitaal door middel van het nemen van obligaties, welke een rente doen van 4,25 pet. en het voor de rendabiliteit van de aansluiting door de gemeente te garanderen water- geld door de belanghebbenden wordt op gebracht. Dit ligt voor dit plan zeer on gunstig en bedraagt, zoals in het verder vei'loop der bijeenkomst werd medege deeld, twee en een half maal het normale tarief, dat aan de betrokkenen is mede gedeeld. Er werden na de uiteenzetting van de heer Koopman tal van vragen gesteld, die zo volledig mogelijk door deze en Ir. van Dam werden beantwoord. Aan het slot bleek, dat een aantal land bouwers nog niet tot aansluiting wenste over te gaan of hun antwoord in beraad wilde houden voor nader overleg, omdat zij over een eigen installatie beschikken of in tegenstelling tot de meeste aanvra gers, goed drinkwater bezitten. Er werd een kleine commissie benoemd bestaande uit de heren A. J. Pekkeriet, H. J. Arfman, J. Rietberg en J. W. Huls man, die de aangeschreven personen, wel ke zich nog niet hebben opgegeven, nog eens bezoeken en voor donderdag 27 aug. a.s. aan het gemeentebestuur rapport zal uitbrengen. Met het bestuur van de Coöp. Boerenleenbank zal contact worden opge nomen om de obligaties eventueel van de mensen over té nemen, zonder dat daar voor nog een extra bedrag aan rente moet worden opgebracht. Tijdens de bijeenkomst wees de direc- tur van de Coöp. Zuivelfabriek, de heer C. Broersma, er nog op, dat het voor de boeren, die geen goed drinkwater heb ben, voor de melkgift van het grootste belang is, dat zij trachten zich van goed water te voorzien. Van de zijde van de W.M.O. wex'd er nog op gewezen, dat leidingen van eigen installaties wel door haar worden aange sloten mits de belanghebbenden verkla ren, dat zij de maatschappij vrijwaren van schade, welke door ondeugdelijkheid van de buizen kan ontstaan. VREEMDE AANRIJDING Dinsdagxniddag omstreeks half een werd in de Oranjestraat een gierkar, waarme de de heer J. Pieffers, landbouwer, al daar aan het schoonmaken was door een volkswagen, bestuurd door de heer H. Franken uit Amsterdam, aangereden. De kar stond naast de stal van de heer P., maar de bestuurder van de personenauto verklaarde haar niet te hebben gezien. Een ernstige aanrijding werd voorkomen, doordat een van de beide Spaanse jon gens, die de heer F. als lifters in zijn wa gen had, begon te gillen, zodat hij de gierkar nog enigszins kon ontwijken. Zijn auto werd niettemin van voren nog flink beschadigd. De bestuurder vermoedde dat hij even weg geweest is met zijn ge dachten en zodoende de gierkar niet had opgemerkt. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. HENGELWEDSTRIJD De Holtense Hengelsportvereniging „De Rietvoorn" hiexd zondagmorgen haar tweede en laatste hengeiwedstrijd in dit seizoen in de Schipbeek, waaraan een 15-tal leden deelnam. Omstreeks 5 uur werd ingelegd en volgden de deelnemers met gespannen aandacht elke beweging van hun dobbers. Toen om 8 uur het sein tot ophouden werd gegeven en in café „De Wippert" de gevangen vis werd gemeten, oleek de vangst niet bijzonder groot. Slechts en kele brasems, waaronder een exem plaar van 50 cm en maatvoorns, wer den ter meting aangeboden. De uitslag was: H. Ketielarij 127 cm; G. Jansen 118 cm; J. Haaxi 85 cm; H. J. Oolbekkink 56 cm en H. Ebrecht 38 cm. De wisselbeker, thans in bezit van de heer Joh. van Geenhuizen, die we gens vacantie niet kon verdedigen, ging daarmede over in handen van de heer H. Kettelarij. De vijf winnaars ontvin gen uit handen van de voorzitter, de heer H. Hiiverink, de door de vereni ging beschikbaar gestelde prijzen be staande uit hengeisportartikelen. Er. werd daarna nog wat gezellig nage praat over de wel en niet gevangeji „kanjers". PRIJS GEWONNEN De heer E. Wegstapel in de Burgemees ter van der Borchstraat had dinsdag een buitenkansje door de hoofdprijs te win nen van eexx prijsvraag, welke de vorige maand werd uitgeschreven door het maandblad „De goede ontvangst" van de N.V. Philips te Eindhoven. Daarin waren 9 foto's van radio-artisten gepubliceerd en tien liedjes, die speciaal gezongen worden door deze artisten. Het ging er nu om de juiste foto bij het juiste liedje te plaatsen. De ontbrekende foto was te vinden in de etalage van Radio Sanders te Goor, waar de heer Wegstapel deze prijsvraag op loste. Zijn combinatie was goed en daarom werd hem dinsdagmiddag na be ëindiging van zijn taak als conducteur van de OAD, in zijn woning een bedrag van f 50,- uitgekeerd door een van de vertegenwoordigers van het maandblad, in tegenwoordigheid van de heer San ders.

Holtens Nieuwsblad | 1959 | | pagina 2