FW 1 «Wiüw Feest in „Kalfstermans weide van de School met de Bijbel Prachtig versierde optocht Bedrijfsvoering van «S@ fessr Anneke en Henk Hartsuiker kregen voor hun „Souvenir of Holland'' de ere prijs. Marietje Hartsuiker en Marietje Koop man fungeerden als helpsters. Een fleurige stoet trok donderdagmid dag onder een stralende september zon door Holtens's straten. De kinderen van de School met de Bijbel vierden hun jaar lijks schoolfeest en begonnen dit feest met een mooie optocht, welke begeleid door de muziek van H.M.V. een flinke rondgang maakte. Er was weer bijzonder veel zorg besteed aan de kinderstoet, waarin alleraardigste ideeën tot uitdrukking kwamen. De schooltandverzorging van thans werd vergeleken bij de toestand, zoals preventieve zorg uitstrekt over de kin dergebitten, vroeger jongens en meisjes met grote zakdoeken om hun pijnlijke monden. Heel mooi was de trekwagen „Souve nir of Holland" waarin de Volendammer. klederdracht werd gedemonstreerdmet een jonge en een meisje als levensgrote poppen. Deze groep met Anneke en Henk Hartsuiker kreeg dan ook de ere-prijs van de jury. Zelfs een geheel opgetuigd zeil boot ree.d in de optocht mee. Leuk was de wagen van de slangenbe zweerders, de wagen met kleuters in ka- bouterland, en een tafereel van vroeger met het spinnewiel op de keuken. Bij de lopende groepjes waren de In donesische klederdrachten bijzonder aar dig. Het publiek sprak van „Soekarno" maar wij wagen het te betwijfelen of het de bedoeling was de president van de In donesische republiek uit te beelden. De optocht werd voorafgegaan door 'n groepje ponyruiters en vooral onze na tionale kleuren domineerden bij de ver siering. Met veel bloemen en heide waren de verschillende wagens en groepjes opge luisterd. 's Middags vierden de kinderen hun schoolfeest op Kalfstermansweide, waar het zeer prettig toeging en het weer wel bijzonder medewerkte. De geldprijzen voor de versierde wa gens enz. werden door de jury, die be stond uit het onderwijzend personeel, als volgt toegekend: Versierde t rek wagens Ere-prijs: Anneke en Henk Hartsuiker (Souvenir of Holland); 1ste prijs: Kinde ren Lubbersen (Slangenbezweerders); Gerdien Langenbarg en Alied Bouwhuis (Zeilboot); Kinderen Pekkeriet (Met de bijen naar de hei); Me prijs: Jan Beid- man; 3de prijs: Dinie Landeweerd, Wim Jansen;4de prijs: Bertus Aanstoot, Henk Aanstoot. Versierde bogen: 2de prijs: Ali Ekkelkamp en Henny Plekkenpol; Marinus Kappert; 3de prijs: Dittie Brands, Gerrie Aanstoot. Versierde steps: lste prijs: Gerrie van Diepen; 4de prijs: Gerrit Sluiter. Mandjes: 1 Mientje Stegeman; 2 Aafke Gring- huis; 3 Aaltje Koopman, Marietje Bolink; 4 Truusje Letink, Willy Paalman, meisjes Hulsman; 5 Mannie Deijk, Gerda Beid- man; 6 Mini Oolbekkink. Paraplu's: 1 Willy Klein Nagelvoort; 2 Jo Mark voort; 4 Anneke Aanstoot; 6 Meisjes Scholman. Versierde fietsen: 1 Gerrit Aaftink; 2 Jan Pieter Jalink; 3 Herman Meerman, Piet Withaar, Ria Veldhuis, Gerrit Jan Stam; Hennie Paal man, Ronald Neijman, Hans Hoeve; 4 Hena Reterink, Gerrit Elbersen, Harma Brands; 5 Dinie Deijk, Diki Deijk, Hennie Stam, Dini Stam, Truus Scheperman, Mannus Scholman, 6 Gerrie Stam, Jan Klein Nagelvoort, Henk Paalman, Henk Achterkamp. Bespannen wagens: 1 Egbert Steunenberg, Johan Meijer e.a, (de tandarts); 2 Jan Kolkman, e.a., (de speeltuin); Gerrit Jansen e.a. (zoals het vroeger was); Mientje Ebrecht e.a. (sneeuwwitje bij de dwergen). Lopende groepen; (verkleed): 1 Gerard Witteveen (schotse doedel zakspeler); Rikus Dikkers (tandarts); Zwany Jansen; 2 Manon Abrech, Willem Dikkers, Erik Tromop, Rob Linthorst, Joekel Abresch, Mieke Stokkers; 3 Maar ten Hagenstein, Klaas de Groot, Heleen tje Witteveen, Annemieke Landeweerd, Peter Neijman; 4 Bea Veldhuis, Thea Hoogkamp, Ina Veldhuis, Janny Hoog kamp, Paul Müller, Henk Stam; 5 Freek Rietman, Hendrik Jan Letink, Frederik Tamaela, Ferdinand de Groot, Geert Dijk stra, Johan Witteveen. Twee kinderen: 1 Wim Breedveld en Wim v. d. Wel (Bataven); Mia Jansen en Ellen Timmer mans, Joke en Carl Israël (Twee konings kinderen); 2 Ina en Joke Veldhuis, Diny Megelink en Diny Stevens; 3 Fenneke Stevens en Jannie Blankenberg, Dinie Stam en Theo Beldman; 4 Manda Brons voort en Jannie Teeselink, Mientje Brons voort en Jenny Bolink, Janny Jansen en Helma Beldman, Gerrit Beldman en Dini Beldman; 5 Bertha Stevens en Johanna Schuppert; 6 Bertus en Dickie Rietberg. Drie en meer kinderen: 1 Gerrit Müller en kinderen de Rijk (de Vrijbuiters); Kinderen Limbeek en Mag- da Louwerse (ze groeien als kool); 2 Jan ny Nekkers en kinderen Müller (cow boys); Riekelt Brands e.a. (brandweer korps); 4 Kinderen Afman (Hans en Grietje), Kinderen Reinink (Hollands vlag); 6 Jantje Ulfman e.a. SPORTIEVE STRIJD OM DE PRIJZEN Op de feestweide werden onder leiding van het onderwijzend personeel, daarbij geassisteerd door de bestuursleden van de Christelijke Oranjevereniging gedaan, waarbij de jongelui in een sportieve en veelal spannende strijd elkaar de mooie prijzen betwistten. Er waren per klas zo wel voor de jon gens als de meisjes tien prijzen beschik baar gesteld, doch ook de jongelui die zich niet bij de eerste tien wisten te „klasseren" ontvingen ook een prijsje. Niemand ging met lege handen naar huis en ook een lege maag was er niet bij, want de kinderen werden ruimschoots ge- tracteerd op een krentebol, snoep, een ijsje en limonade. Voordat met de spelletjes in „Kalfster mansweide" werd begonnen, voerde de heer J. Kroon, voorzitter van de Chr. Oranjevereniging het woord. Aan het eind van de buitengewoon ge slaagde feestdag sprak de voorzitter van de „School met de Bijbel", de heer G. W. Rietberg een woord van dank tot allen die hun medewerking verleenden, waar bij hij zich in het bijzonder richtte tot 't bestuur van de Chr. Oranjevereniging voor het beschikbaar stellen van de be nodigde gelden. „Radio Bouwhuis" verzorgde via de ge luidsinstallatie de muzikale omlijsting van dit buitenfeest. De uitslagen van de verschillende spel letjes luiden als volgt: Meisjes Klas 1 (vlaggetjes steken): 1 Mientje Stegeman, 2 Jennie Beldman, 3 Dineke Stam, 4 Mientje Stam, Willy Hosmar, 6 Anneke Aanstoot, 7 Aaltje Koopman, 8 Ria Meijer, 9 Manon Abresch, 10 Gerry Stam. Jongens klas 1 (blokjes rapen): 1 Egbert Beldman, 2 Mannes Scholman, 3 Herman Kappert, 4 Bertus Paalman, 5 Jan Stam, 6 Roy Muskiet, 7 Piet Withaar, 8 Gerrit Elbersen, 9 Dickie Rietberg, 10 Riekelt Brands. Meisjes klas 2 (letters ophangen): 1 Rudian Hosmar, 2 Gerrie Raltink, 3 Willy Klein Nagelvoort, 4 Jannie Podt, 5 Manna Bronsvoort, 6 Jo Markvoort, 7 Jannie Blankenberg, 8 Manny Deijk, 9 Hannie Kruimelaar, 10 Jannie Teeselink. Jongens klas 2 (autobandenrace): 1 Jan Pieter Jalink, 2 Winnie Müller, 3 Koos Afman, 4 Dickie Beldman, 5 Ger rit Jan Bekkernens, 6 Gerard Kolkman, 7 Eddy Muskiet, 8 Henk Aanstoot, 9 Ger rit Sluiter, 10 Henk Klein Teeselink. Meisjes klas 3 (was ophangen): 1 Ellen Timmermans, 2 Mareike Af man, 3 Jeanette Limbeek, 4 Judy Hou- ters, 5 Marietje Bolink, 6 Janny Paalman, 7 Hannie Stam, 8 Magda Louwerse, 9 Economisch inzicht belangrijke factor voor de bedrijfsvoering van de boer. Cursus in opkomst. Spoedige aangifte gewenst. Evenals in de voorgaande winter wordt door „Jong Holten" weer een cursus georganiseerd in Landbouw economie. Deze cursus omvat de vakken landbouwboekhouden, landbouwbe drijfsleer, landhuishoudkunde, reclits- en wetskennis en algemene economie. De lessen worden gegeven in de La gere Landbouwschool. Het blijkt, dat er in landbouwkringen nog wel eens enig misverstand heerst omtrent doel en nut van deze door het rijk gesubsidieerd cursussen. Het doel van deze opleiding is de boer vertrouwd te maken met en inzicht te geven in de economische problemen van het land bouwbedrijf. Na afloop van de cursus bestaat d,e mogelijkheid om na het afleggen van een examen hiervoor een diploma te verkrijgen. Het nut van een dergelijke opleiding wordt door de jongere en oudere boeren nog niet altijd voldoende ingezien. Het is nu eenmaal zo, dat ook op dit gebied de ontwikkeling in de landbouw niet stil staat. Werd eertijds de nadruk bij voorlichting en onderwijs vooral gelegd op de verbetering van landbouwtechni- sche methoden om op die manier tot een hogere productie te komen; de laatste tijd besteedt men daarnaast ook veel meer aandacht aan de economische kant van het landbouwbedrijf. Elke wij ziging in de bedrijfsvoering moet ten slotte ook economisch verantwoord zijn. Het beste is dit misschien door een heel eenvoudig voorbeeld duidelijk te maken. Wanneer de boer gebruik maakt van de methoden van moderne graslandverzorging en meer kilogram men stikstof gebruikt, zal dit resulteren in een grotere grasopbrengst. Op deze wijze doorgaand zal hij de opbrengst van zijn grasland waarschijnlijk nog wel verder 'kunnen opvoeren. Maar hoe zal hij beoordelen of deze vergroting van kosten goed gemaakt wordt door een hogere winst en hoe zal hij beoordelen tot hoever hij op deze manier zal kun nen doorgaan. Dit is alleen mogelijk, wanneer hij een boekhouding kan voe ren en daarnaast ook inzicht heeft in deze boekhouding. D.w.z. dat hij de cij fers, die deze boekhouding hem ver strekt, op hun juiste waarde kan taxe ren en kan gebruiken. In deze tegenwoordige tijd van me chanisatie zal de landbouwer moeten kunnen beoordelen in hoeverre een verdere mechanisatie en eventueel mo- torisatie van zijn bedrijf economisch verantwoord is. Hier liggen problemen van kostenberekeningen, kosten- en op brengstenbegrotingen, arbeidsproble men en niet te vergeten de financiering. Ook de problemen tot hoever de in tensivering of eventueel extensivering van het bedrijf kan gaan, vragen alle aandacht. Hiervoor is de opleiding in land bouwbedrijfsleer de aangewezen weg. En aangezien wij wel kunnen stellen, dat deze problemen in de toekomst steeds meer in belangrijkheid zullen toenemen voor het landbouwbedrijf, zouden we elke toekomstige, maar ook de reeds practisch werkzame landbou wer willen opwekken gebruik te maken van deze gelegenheid tot ontwikkeling. Voor verdere gegevens verwijzen we naar de advertentie. Altijd gaaf huidje POEDER-ZALF-OLIE-ZEEP Henk Reterink, 10 Henk van Doorn. MeiSjes klas 4 (blikken afgooien): 1 Tineke Tamaela, 2 Ditty Brands, 3 Willy Jansen, 4 Joke Israël, 5 Gerrie van Diepen, 6 Willy Paalman, 7 Truusje Le tink, 8 Tineke Kruimelaar, 9 Aafje Krui melaar, 9 Aafje Gringhuis, 10 Riki Kolk man. Jongens klas 4 (blikken afgooien): 1 Jan Klein Nagelvoort, 2 Wim Beld man, 3 Johan Klein Teeselink, 4 Renger van Lindenberg, 5 Jan Rietberg, 6 Gerard Witteveen, 7 Henk Oolbekkink, 8 Pieter van Doorn, 9 Hennie Paalman, 10 Jan Al- bert Paalman. Meisjes klas 5 (aardappels rapen): 1 Gerdien Langenberg, 2 Alie Aaltink, 3 Mientje Bronsvoort, 4 Hennie Reinink, 5 Jenny Bolink, 6 Helma Beldman, 7 Di ni Megelink, 8 Tootje Landeweerd. Jongens klas 5 (bal met kin en neus door 't gras schuiven; zeer vermakelijk): 1 Jan Kruimelaar, 2 Wim Lubbersen, 3 Wim Maneschijn, 4 Hans Stam, 5 Wim Aanstoot, 6 Jan Müller, 7 Appie Pekke riet, 8 Arie Jansen, 9 Henk Wansink, 10 Henk Afman. Meisjes klas 6 en 7 (blikkenrace) 1 Truusje Rietberg, 2 Ali Drent, 3 Her- ma Brands, 4 Mientje Tuitert, 5 Heleen tje Witteveen, 6 Dinie Beldman, 7 Dinie Paalman, 8 Frida Smit, 9 Aaltje Klein Twenhaar, 10 Janny Hoogkamp. Jongens klas 6 en 7 (hindernisrace): 1 Jan Stam, 2 Gerrit Jansen, 3 Gerrit Aaltink, 4 Gerrit Müller, 5 Johan Meijer, 6 Benny Müller, 7 Johan Schuppert, 8 Henk Aanstoot, 9 Henk Aanstoot, 9 Freek Rietman, 10 Bertus Meijerman. WILD ZWIJN GESCHOTEN. Onze plaatsgenoot, de heer Frits Russ, heeft donderdagavond in Ugchelen op de Veluwe in de vrije wildbaan een wild zwijn geschoten; een jachtbuit, die men niet alle dagen voor het be machtigen heeft. Na enkele malen in het jachtveld te zijn geweest, deed zich donderdagavond in de schemering de kans voor de voor de boeren schadelijke rakker neer te leggen. Het is een zware buit, waarvan de kop geprepareerd zal worden als jacht trofee. OPENING WINTERWERK Nu het najaar weer voor de deur staat zullen binnenkort het werk van de ver schillende jeugdgroepen en catechisaties weer beginnen. Evenals voorgaande jaren zal in de Herv. Kerk het winterwerk worden geopend met een bijzondere kerkdienst. Deze dienst zal plaatsvinden op zondag 7 sept. 's avonds 7 uur. Herv. Jeugdraad doet een dringend be roep, speciaal op de jeugd maar ook op de ouderen om deze dienst te bezoeken. O.L. kleuterschool kreeg maferiaal Donderavond hield de openbare kleu terschool in gebouw „Irene" een expo sitie van nieuw aangeschafte ontwikke- lings- en buitenspel-materiaal. Dank zij de nieuwe moderne psycholo gische en methodische inzichten heeft de onderwijsvernieuwing, vooral in de na oorlogse jaren ook haar intrede gedaan in de kleuterschool en ligt de tijd van „het bewaarschooltje" thans gelukkig voor goed achter ons. De erkenning, dat de collectief opge voede „massa-mens" in het algemeen geen oorspronkelijke bijdrage kan leve ren voor, noch een leidende positie be kleden kan in onze samenleving, doet de noodzaak voelen dat: reeds het jonge kind moet worden opgevoed tot zelfden kend en zelf iets scheppend lid van de gemeenschap, dat met behoud van zijn individualiteit zich dienstbaar maakt aan de samenleving. De kinderpsychologie wijst ons vooral op de betekenis van het spel en werken met expressie materiaal. In de openbare kleuterschool beschikt men thans over velerlei materiaal, waarmee de kleuter in staat gesteld wordt zijn emoties en spannigen op toelaatbare wijze te uiten. Van de nieuwe verf- en tekenezels en vooral grote vellen papier zullen de kleu ters veel plezier hebben. Het starre klassieke onderwijs is ver vangen door de vrije groepsarbeid en ar beid naar keuze. De belangstelling van de kleuter en zijn overgave aan een door hem zelf gekozen bezigheid zijn 'n waar borg, dat zijn behoeften in een bepaald opzicht bevredigd worden. Een kleuter wil spelen en in dit spel zijn fantasie uitleven en/of de wereld der volwassenen imiteren. In de openba re kleuterschool vinden de meisjes nu hun poppenhoek en menige moeder be nijdde de kleuters, die spelen zullen met de complete keukenuitzet in de huishoud- hoek. De bouwhoek voor de jongens is voor zien van het nieuwste constructie-mate riaal, terwijl deze „chauffeur in de dop" tevens enkele garages met veel nieuwe auto's krijgen. Ook het buitenmateriaal werd aange vuld en rond het kleuterhuis ziet men nu wippende, steltlopende en zandgravende kleuters. Een poppekast zal voortaan bij belang rijke gebeurtenissen de feestvreugde nog verhogen. Niet alleen het personeel, doch ook al le ouders waren uniniem van mening, dat de aanschaf van dit nieuwe materiaal 'n belangrijke aanwinst is voor het openba re kleuteronderwijs in onze gemeente. INGEZONDEN COLLECTE „DRAAGT ELKANDERS LASTEN". Van maandag 8 tot en met zaterdag 13 september a.s. zal in de gemeente Holten weer de jaarlijkse huis-aan-huis- collecte worden gehouden voor het Al gemeen Sociaal Fonds „Draagt Elkan ders Lasten". Naast de t.b.c.-bestrijding verleent dit fonds hulp bij tal van andere noden op het terrein van de Volksgezondheid, o.a. asthma, rheuma, kanker, polio, kinder uitzending, rusthuisverpleging enz. Het is een verheugend verschijnsel dat de t.b.c. de laatste jaren sterk is teruggelopen, doch waakzaamheid blijft geboden. Ook „Draagt Elkanders Lasten" wil de strijd tegen deze ziekte voortzetten, want nog teveel patiënten worden jaar in jaar uit in de sanatoria en thuis ver pleegd en zij hebben onze hulp drin gend nodig. Wanneer men zelf gezond is, kan men dit niet genoeg waarderen en daarom moet het ons een aangename plicht zijn iets voor onze zieke medemens te doen. Wij hopen dat U aan deze collecte uw medewerking weer zult willen geven door uw bijdrage in de bus, die U in de komende week zal worden gepresen teerd. De patiënten zullen er dankbaar voor zijn. U betekent hierdoor iets voor anderen en kunt zelf uw dankbaarheid voor uw gezondheid tonen. Er is véél hulp ènzeer veel geld nodig. Veel kan worden bereikt, mits U uw steun ook geeft. Het bestuur plaatselijke afd. „Draagt Elkanders Lasten". - Primeur van Overijssel: - L.R. „BERGRUITERS" RICHT DAMESAFDELING OP Reeds geruime tijd bestonden er bij plannen om te komen tot oprichting van de landelijke rij vereniging ,Bergniiters' een dames-afdeling, doch deze plannen konden niet verwezenlijkt worden, om dat de belangstelling te gering was. In middels hebben zich nog enkele dames aangemeld, zodat medio september de 8 amazones van start zullen gaan. Gaarne wensen we deze nieuwe Berg- ruiters-afdeling succes. Woensdag 10 september neemt het 8- tal deel aan de strijd om de landstitel te Utrecht. Het achttal bestaat uit de rui ters E. Aaltink, W. Aaftink, Joh. Brons voort, L. B. Bronsvoort, Jhr. van Coever- den, H. Schoneveld, J. Struik en G. Bo link. PAAKDENFOKVEEDAG IN DIJKERHOEK De volgende week zaterdag (13 sept.) houdt de paardenfokvereniging „Hol- batheo" in Dijkerhoek op de terreinen bij café „Het Bonte Paard" weer haar jaarlijkse fokdag. Er is een flink aantal inschrijvingen in de verschillende rubrieken, waarbij zo wel het Gronings als het Gelders type goed -vertegenwoordigd zullen zijn. Nu de paardenfokkerij steeds in bete kenis gaat toenemen is het zeer belang rijk, dat onze landbouwers zich deze dag- eens op de hoogte stellen van het uih stekende materiaal dat gefokt wordt, terwijl de geregelde bezoekers zich op de hoogte kunnen stellen van de voor uitgang, welke elk jaar nog te constate ren valt. ONVOORZICHTIG DE WEG OVERGESTOKEN. Door blijkbaar zonder voldoende uit te kijken de Dorpsstraat over te ste ken is de 69-jarige heer E. Achterkamp van de Larenseweg dinsdagmiddag even voor twaalf op het kruispunt bij Schuppert door een motorrijwiel, be stuurd door de heer J. H. T. uit Alme lo, als het ware geschept en tegen de grond geslagen. Hij kwam op het ach terhoofd terecht met als gevolg een hersenschudding en een sterk bloeden de hoofdwonde. Na door dokter Rietdijk voorlopig behandeld te zijn kon hij naar zijn wo ning worden vervoerd. Zijn toestand was naar omstandigheden vrij redelijk. De motorrijder kwam met het ijzeren verkeershek in botsing, maar bracht het er door zijn valhelm, die een ern stige scheur vertoonde, goed af. Zijn verloofde op de duo bleef eveneens on gedeerd. De heer T. was na een verblijf van 4 jaar in de Congo in Nederland terug gekeerd en zou juist met vacantie gaan. De toestand van de heer Achterkamp was vrijdagmorgen vooruitgaande^, ,Hij zal in verband met de hoofdwonde en de bekomen hersenschudding nog wel geruime tijd rust moeten houden. VOETBAL Binnenkort begint ook in Twente de voetbalcompetitie weer. De voorlopige competitie-indeling ziet er als volgt uit: 2e klasse F: Enter 2, GFC 2, Hector 2, Holten 1, Nijverdal 2 Omhoog 1, RV 2, SOS 1 en Wierden 2. Het is de kampioen 1957-1958, Om hoog, niet gelukt te promoveren. Dit ge lukte Enter 2 vanuit de 3e klasse wel. Nu de Almelose clubs in een andere klasse zijn ingedeeld, zijn de afstanden voor Holten gunstiger geworden. 4e klasse J: Bornerbroek 3, Enter 3, GFC 4, Holten 2 Holten 3, Markelo V. 2, RKSV 3, Twenthe 2. Het zal Holten 2 ongetwijfeld geluk ken in deze competitie hoge ogen te gooi en. Enter 3 en GFC 4 zullen echter wel proberen dit te verijdelen. Ook Twenthe 2 en Bornerbroek 3 kunnen voor verras singen zorgen. Junioren: Groep I, afd. M (tot 18 jaar): DES a, Enter Vooruit a, Excelsior a, Holten a, Hulzense Boys a, RV a, SVVN a, De Zweef a. Nu Holten a enkele aderlatingen heeft moeten ondergaan, lijkt ons, dat de Hol- tense junioren het dit jaar in deze bi zonder sterke competitie, wel erg zwaar te verduren zullen krijgen. Een van de eerste drie teams zal o.i. wel het kam pioenschap behalen. In de 3e groep P (t.m. 14 jaar) heeft Holten b meer kans in de bovenste ge lederen te eindigen. De volgende elftallen zullen trachten dit te voorkomen: Enter b, Excelsior d, Excelsior e, Markelo Vooruit a, RV b, GFC b en Twenthe b. Soriewedstrijden van ABS te Bathmcn. A.s. zondag zal Holten I proberen door Colmschate 1 te verslaan, in de fi nale te komen. Zondag 24 augustus werd Gazelle 3 (Deventer) met 3-1 uitgescha keld. Midvoor Ulfman wist drie keer de Gazelle-doelman het nakijken te geven. Vooral na de rust werden legio kansen om zeep gebracht, w.o. een strafschop. G. Paalman speelde als linkshalf een goede partij en had met Joh. ten Velde het middenveld in handen. Holten 2 werd vroegtijdig uitgescha keld door Witkampers 2 (Laren)/De be slissende goal viel 20 seconden voor het einde. T. Stegink en H. Jansen staken in kwaliteit ver boven de anderen uit. Programma a.s. zondag, terrein ABS: 12.30 uur: Holten 1-Colmschate 1 (halve finale). De winnaar van deze wedstrijd speelt om 4.40 uur tegen de winnaar van RV 2-Gorssel 2 om de eerste plaats.

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2