m 25 JAAR RUITERSPORT Tour d' Holien geslaagd wieler-evenemeni WIE ADVERTEERT VERHOOPT WIE NIET ADVERTEERT Rergruiters recepieerden in zaal Vosman. Zeer velen kwamen gelukwensen. Tijdens de receptie, die vrijdagnamid dag van de vorige week door het bestuur van de Land. Rij vereniging „Bergruiters" in zaal Vosman, ter gelegenheid van het zilveren jubileum werd gehouden, heb ben tal van bezoekers hun gelukwensen aangeboden, die alle vergezeld gingen van bloemen, cadeaux en enveloppes met inhoud. Verschillende sprekers richt ten, zich in het bijzonder tot de voorzit ter-instructeur, de heer H. Beldman, on der wiens deskundige en bezielende lei ding de vereniging de laatste 5 jaar tot zeer grote bloei kwam. Lange rij van sprekers. Nadat namens de Bergruiters de heer J. Wiggers een kort woord van welkom had gesproken, waarbij hij zich in het bijzonder richtte tot Burgemeester mr. W. H. Enklaar, de beide wethouders M. Teeselink en D. J. Wansink en het Brade rie-koninginnetje Elly Oostendorp, voer de burgemeester Enklaar, namens het ge meentebestuur, als eerste spreker het woord. Hij herinnerde aan de vele prach tige successen, die provinciaal, nationaal en internationaal werden behaald. Het gemeentebestuur heeft met buitengewoon veel genoegen de uitnodiging om hier deze middag aanwezig te zijn, aanvaard en wil op deze receptie niet alleen de ver eniging complimenterén met het zilve ren jubileum doch tevens zijn grote waar dering uitspraken voor wat in de achter liggende 25 jaar werd gepresteerd. Zon der ook maar iets af te dingen op de pre staties van één van de leden meen ik toch, dat ik op een dag als deze even in 't bijzonder attentie mag vragen voor het oudste lid de heer T. Beldman (bijna 60 jaar), die zich landskampioen springen mag noemen. Burgemeester Enklaar besloot zijn toe spraak met de Bergruiters veel succes te wensen bij de landskampioenswedstrijden die begin september in Utrecht zullen plaats hebben. De heer G. H. Lammertink te Markelo, die namens Kring 6 van de gewestelijke federatie het woord voerde wees op de grote steun, die men in streek 6 steeds van de Bergruiters heeft mogen ontvan gen. Als één van de oprichters sprak mede namens de heer J. Jansen (Menum) de heer J. H. Sprokkereef, terwijl namens de Land. Rijvereniging „Markelo" de ge.- lukwensen werden aangeboden door de heer J. H. Meyer. Verder voerden nog het woord de he ren W. Beijers, namens de VVV „Holtens Belang", A. Westerik, namens de Holten- se Muziekvereniging HMV en J. Ooster kamp namens OCH. Alle sprekers lieten hun gelukwens vergezeld gaan van stof felijke blijken van waardering, terwijl verder nog enveloppes met inhoud, bloemen en cadeaux werden aangeboden door: H. J. Bouwhuis en Zoon, H. Klein Vel- derman, H. J. Beltman, Gebr. Schuppert, J. H. W. Slotman, Coöp. Boerenleenbank en „De Vrijheid", G. J. Boks, assurantie kantoor, Land. Rijv. „Zeven Buurtschap pen" te Goor-Delden, „Eschruiters" te Wierden, „Hertruiters" te Hellendoorn, „St. Steffenruiters", Laren, „De Pasrui- ters" te Neede, „Bathmen" te Bathmen, Schietvereniging „De Eendracht'' te Hol ten, H. Stukkers, drogisterij „De Vijzel", Holtense Handelsvereniging, Fa. Won- nink, Café „De Poppe", Fa. H. Stokkers, Fa. Gebr. Dikkers, Fa. Gebr. Wansink, H. Vosman, Motor- en automóbielclub „De Holterberg", H. Baltes, J. Maats, smederij, Holtense voetbalclub „HNC", B. Slotman, Café „De Waag", J. Dolman, G. H. Kromdijk, Expeditiebedrijf H. W. Pieffers, Ccöp. Aan- en Verkoop vereni ging „Holten", Afd. Holten Chr. Boeren en Tuindersbond (CBTB), Hotel G. Mül- ler, M. Bouwhuis, Centrale Bakkerij „De Halm" en J. Meijerman, chauffeur exp. bedrijf Pieffers. De heer van de Goot bood vergulde letters aan voor de prijzen kast en het personeel van hotel „Vosman" offreerde verlichting voor deze kast. Telegrafische gelukwensen werden ont vangen van burgemeester Crommelin van Diepenveen (oudlid van de Bergruiters), L.R. verenigingen „Lonneker" en „Ceres" te Zuidwol de (Dr.). Voorzitter-instructeur H. Beldman dankte met enkele woorden voor de ge lukwensen en de cadeaux en verzocht enkele ogenblikken stilte om hen te ge denken, die de vereniging in de loop der jaren ontvielen. Hij sprak verder een woord van dank tot het gemeentebestuur voor de medewerking, die steeds werd verleend en tot de nog in leven zijnde oprichters voor hun doorzetten tijdens de moeilijke bestaansperioden. Onder het genot van een verversing en een rokertje bleef men nog enige tijd ge zellig bijeen. "mmii Op bovenstaande foto ziet men de heren bestuursleden van de jubilerende L.R.V. „De Bergruiters" met kun dames. Zittend v.l.n.r.: mej. R. Kevelam, de heer E. Aaltink J.zn., secretaris; mevr. Beldman, de heer H. Beldman, voorzit ter-instructeur; mevr. Struik, de heer A. J. Struik, Staande: v.l.n.r. mej. W. Slijk huis, de heer Joh. Bronsvoort, mevr. Pieffers, de heer W. H. Pieffers, de heer H. J. Bosschers, penningmeester; mevr. Muller en de heer G. Muller. BRANDWEER RUKTE UIT VOOR VLAMMETJE ONDER MOTORKAP De brandweer rukte zondag tegen het middaguur met haar nevelbluswa- gen uit, omdat op de Markeloseweg een auto in brand zou staan. Er bleek inder daad een personenauto te zijn geweest, waarvan de chauffeuse wat vlammetjes onder de motorkap had ontdekt. Maar zij had deze, voordat de brandweer arri veerde, reeds met een wollen deken we ten te. blussen. Haar auto is met een an dere wagen uit het gezelschap naar En schede opgesleept. Voor de brandweer lieden was het een goede alarmoefening. AUTOBOTSING IN DIJKERHOEK In Dijkerhoek had zondagavond om streeks half acht voor de deur van café ,,'t Bonte Paard" een botsing plaats tus sen personenauto's, waarbij de bestuur der van een der wagens, de heer A. H. v. d. B. uit Deventer 'n shock kreeg en op advies van dokter Nagelhout naar het St. Jozefziekenhuis aldaar moest worden vervoerd. Een Duitse Mercedes komende uit de richting Deventer wilde bij het Bonte Paard binnendraaien en sorteerde voor, zoals dat met een vakterm heet. Hij kwam daarbij echter op de linker weg helft op het moment, dat de heer v. d. B. met zijn volkswagen uit de richting HoL ten naderde. Deze heeft de bedoeling van de Duitse bestuurder blijkbaar niet be grepen, waardoor hij op de veel zwaar dere Mercedes botste. Beide auto's wer den vrij ernstig beschadigd en vooral de Volkswagen zat flink in elkaar. De heer v. d. B. kreeg een shock, de drie overige inzittenden van de Volks wagen en de beide inzittenden van de Duitse wagen kwamen met de schrik vrij. WANDELSPORT WSV „DE TREKKERS" BEHAALDEN EERSTE PRIJS De vorige week zaterdag organiseerde de wandelsportvereniging „KSW" te Nij- verdal een wandeltocht in deze omge ving. Er bestond voor deze wandeltocht, welke bij een prettige zomerse tempera- tuer en over een prachtig parcours ge houden werd, een grote belangstelling. Meer dan 700 wandelaars verschenen aan de start. Door de bossen werd naar Haar- le gewandeld waar in het dorpscentrum werd gepauseerd. Over een andere rou te ging de tocht weer naar Nijverdal te rug. Ook onze plaatselijke wandelsportver eniging „De Trekkers" nam met een groot aantal leden aan deze tocht deel en be haalde een eerste prijs. Waar dit reeds de vierde keer is dat de Trekkers in hun afdeling een eerste prijs behalen in dit seizoen, maken zij een goede kans naar de 3e afdeling over te gaan. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Inlichtingen dagelijks aan het Groeps- bureau Rijkspolitie, Dorpsstraat 22, Hol ten, telefoon 352. Gevonden: Jongensrijwiel, paar kinder schoentjes, regenkapje, portemonnaie z.i., polsriempje, portefeuille met foto's, kal koen, koffer met inhoud, hondje, huis sleutel, 2 kindervestjes, rozenkrans, re genjack, bolerootje, capuchon. Verloren: Snoer kralen, bellekop, re genbroek, regenbroek met trui, enkele rijwieltas met inhoud, wandelstok van in valide, .oorknop, oorbel, gouden dames- ring met steentje (rood), gouden ring met zwarte steen, KLM weekend-tas met inhoud. Zondag 17 augustus: SPEEDWAY „GOUDEN HELM 1958" Zondagmiddag 17 augustus, 3 uur 's- middags, zal in het Stadion Veldwijk te Hengelo het landenprogramma met een .tableau van 16 renners gepresenteerd worden. Zelden is er een Gouden Helm ontmoeting georganiseerd, waarvan de samenstelling zoveel wereldberoemde cracks bevatte. Zowel de deelname van Polen als Fin land is een noviteit. Edward Kupczynski uit Warschau voert o.a. in zijn bagage het kampioenschap 1957 van Polen. Het zelfde voor wat Finland betreft, kan ge zegd worden van Anti Pajari uit Turku. Fritz Ringel uit Wolfsburg de be zitter van verschillende baanrecords representeert mede Duitsland. Australië komt met Cliff Newton. De ze gold-digger moet wel met veel inte resse starten voor de zo fel begeerde tro fee, want hij betaalde enge jaren geleden zowel zijn machine als zijn eerste reis naar Engeland met goud, dat hij vond in Australië. De tweede vertegenwoordi ger van Australië, de 23-jarige Noel Cou- way, afkomstig uit Melbourne, startte vorig jaar in Nederland. In het Olym pisch Stadion te Amsterdam maakte hij kennis met de speedwayfan mej. Willv Onverwagt. In oktober gaat ze voor goed met Noel mee naar Australië. De 22-jarige Trevor Blokdijk uit Kru- gersdorp (Zuid-Afrika) is van Neder landse afkomst; zijn grootouders emi greerden n.l. naar Zuid-Afrika. Royal Air Force-piloot Geoff Pymar meerdere malen finalist in het wereld kampioenschap speedway te Wembley zal in gezelschap van Pete Landsdale de eer hoog houden voor Schotland. Engeland vaardigt dit jaar o.a. Ray Harris af, die gedurende dit seizoen reeds vele overwinningen boekte op het continent. Voor ons land zullen starten Tonnie Kroeze en Han van der Sluis. Van dei- Sluis heeft zijn selectie aan zijn goede rijden tegen, de Zweden 7 juli te Amster dam te danken. In verband met het grote aantal favo rieten is het niet mogelijk om tot prog nose te komen. Rest ons te vermelden, dat de races geheel onder auspiciën van de KNMV zullen worden verreden. Deelnemer: Nederland: Tonnie Kroeze, Han v. d. Sluys. Engeland: Ray Harris, Bil Osbourne. Polen: Edward Kupczynski, Tadeusz Tlieo- dorowicz. Duitsland: Fritz Ringel, Hans Jager. Zuid-Afrika: Trevor Blokdijk, Pat Mckenzie. Schotland: Geoff Pymar, Peter Landsdale. Australe: Cliff Newton, Noel Conway. Finland: Antti Pajari, Timo Lanie. Alle Klein Velderman en Henk Harbers (Rijssen) winnaars wegwedstrijd. Vrijdagavond werd op het parcours Burg. v. d. Borchstraat (start)Raalter- wegHelhuizerwegRaalterwegBurg. v. d. Borchstraat het laatste bedrijf op gevoerd van de „Tour d' Holten", een spel, waarin 2 dagen pl.m. 100 knapen in de leeftijd van 8 t.m. 15 jaar hun rol hebben gespeeld. In de wegwedstrijd over 42 kilometer (4 ronden) viel de beslissing als het ware op de eindstreep. Henk Harbers uit Rijssen won in de sprint met zeer miniem verschil van z'n stadgenoot A. Peters. Laatstgenoemde kwam pl.m. 20 meter voor de finishlijn in aanraking met één van de toeschouwers, waardoor hij even uit balans raakte. De volledige uitslag- luidt als volgt: 1 en kampioen van OverijsselH. Har bers, Rijssen, 1.10.6 uur; 2 A. Peters, Rijssen; 3 J. Pluimers, Enter; 4- G. Wit haar, Holten5 H. Scholten, Diepenveen 6 W. Prins, Kampen; 7 G. ten Hove, Markelo8 H. Haverslag, Raalte, allen in dezelfde tijd als de winnaar; 9 K. Veld huis, Holten, 1.10.23 uur; 10 H. Jansen, Daarlerveen, 1.10.36 uur. Anton Stokkers, die in de eerste ronde ter hoogte van de Espelo-school als ge volg van kramp een achterstand opliep van 200 meter, hield moedig vol en kwam ter hoogte van het voormalige arbeids kamp weer bij. Hij reed een prima wed strijd, doch moest helaas, op de laatste kilometer, geplaagd door kramp, lossen. Het braderiekoninginnetje Elly Oos tendorp, reed de 42 kilometer in de auto van de heer Klein Velderman. Bij de finish kreeg de winnaar van „hare ma jesteit" een stevige pakkert en 'n boeket bloemen. Uitslag wegwedstrijd over 32 km. (jon gens t.m. 13 jaar)1 en kampioen van Overijssel: Alle Klein Velderman, 59.32 min.; 2 G. Pluimers, Enter, 59.46 min.; 3 PI. Middeljans, Enter, 1.0.40 uur; 4 H. Sluiter, Holten, 1.2.26 uur; 5 H. Dreije- rink, Enter, 6 G. Paalman, Holten, 7 G. v. d. Bos, Holten, 8 J. Grave, Bathmen, 9 A. J. Overmeen, Markelo, allen in de zelfde tijd; 10 A. Nijland, Holten, 1.4.41 uur; 11 K. de Groot, Holten, 1.7.42 uur; 12 G. Pullen, Markelo, 1.7.53 uur; 13 H. Huisman, Kampen, 1.ÏD.40 uur; 14 G. Siebelink, Enschede, 1.12.20 uur; 15 J. Schuppert, Holten, 1.13.16 uur. Tijdrit over 8200 meter1 en kampioen van Overijssel: Johan Pluimers, Enter, 16.16 min.2 H. Bruins, Deventer, 17.50 min.3 Huib Brands, Holten, en H. Slig- man, Markelo, 17.58 min.; 4 K. Veld huis, Holten, 18.5 min.; 5 A. Stokkers, Holten, 18.10 min.; 6 F. de Groot, Hol ten, 18.18 min.7 H. Maats, Holten, 18.28 min.; 8 A. Nijland, Holten, 20.6 min.; 9 G. Paalman, Holten, 20.19 min. Van Losser uit Rijssen, die vrijdagmor gen in de tijdrit over de Holterberg bij ONGEVRAAGDE KLANTEN HADDEN BLOEMKOOL ONDER DE JAS Toen tijdens de cabaret-voorstelling van zaterdag j.l. in Kalfstermansweide, welke met druk bezoek aan ons dorp ge paard ging de heer M. den Heijer en zijn echtgenote van de Fruittax een kleine rondwandeling maakten en weer bij hun woning terug kwamen hield een jonge man zich verdacht op bij de aan de muur hangende automaat. Het bleek echter, dat twee andere jongemannen achter de win kel waren en haastig naar de straat te rugkeerden met bloemkolen onder hun jassen. Aangezien aan de sommatie van de eigenaar om deze weer af te geven geen gevolg werd gegeven ontstond er een worsteling waarbij twee hunner on zacht met de grond en een bank in aan raking kwamen. Tegen drie man kon den H het echter niet bolwerken, zodat zij 't hazenpad kozen met achterlating van de bloemkolen. Een poging om nog snel de politie te waarschuwen mislukte, omdat deze op het feestterrein aanwezig was. Een later ingesteld onderzoek heeft geen resultaat opgeleverd. een valpartij licht werd gewond, kreeg de prijs voor de grootste pechvogel. In de wegwedstrijd over 32 kilometer kreeg G. Pluimers uit Enter de prijs voor de strijdlustigste renner, terwijl in de wed strijd over 42 kilometer deze prijs werd toegekend aan A. Peters uit Rijssen. Prijsuitreiking. Nadat de deelnemers en een grote groep wieler-enthousiasten met de drum band van H.M.V. voorop een mars door het dorp hadden gemaakt, had in het Stationskoffiehuis Kalfsterman de prijs uitreiking plaats, waarvoor een enorme belangstelling bestond. Voordat burgemeester Mr. W. H. Enklaar overging tot het uitreiken van de prijzen sprak de heer H. Klein Vel derman woorden van dank tot allen, die aan het welslagen van dit wielerfestijn hadden medegewerkt. In 't bijzonder richtte de heer Klein Velderman zich tot hen, die door hun financiële bijdrage het aankopen van prachtige bekers en andere prijzen mogelijk hadden gemaakt. Burgemeester Mr. Enklaar reikte hier na de prijzen uit en sprak woorden van - dank en grote waardering tot Mans Klein Velderman en Jan de Groot, die als or ganisatoren zeer veel voorbereidend werk hebben verricht en die deze wed strijden met assistentie van enkele oude ren, tot een goed einde hebben gebracht. VIER AVONDEN VAN BEZINNING. Meer dan 2000 belangstellenden. Aan de hartelijke uitnodiging van de kerkeraad der Hervormde Gemeente en die der Gereformeerde Kerk om de bij eenkomsten, die onder het motto „.Vier avonden van bezinning" in een grote tent in „Kalfstermansweide" werden ge houden, hebben zeer velen gevolg ge geven. Zondagavond waren er zeker 1000 be langstellenden en maandag-, Dinsdag- en woensdagavond waren er pl.m. 350 a 400 bezoekers. Zondag- en maandagavond berustte de leiding bij Ds. J. H. Israël en dinsdag en woensdagavond bij Ds. R. A. Hoog kamp. Zondagavond sprak Ds. Jac. de Vries, Ned. Herv. predikant te Oostvoorne, over het onderwerp: „Beest onder bed". Voor dat Ds. de Vries tot zijn eigenlijke on derwerp kwam, vertelde hij uitvoerig over zijn reis naar en zijn verblijf in Australië, waar hij pl.m. 5 jaar het Woord bediende in Mirbo (North Australië). Vaak hebben mijn vrouw en ik, toen we in Australië woonden, teruggedacht aan de tijd, dat we in Holten woonden, en de uitnodiging om deze avond hier te spreken heb ik gaarne aanvaard, zo ver klaarde Ds. de Vries. Holtens Gemengd Koor (dir. de heer J. Warmink te Goor) zorgde voor vocale omlijsting van deze avond. Maandagavond sprak Ds. G. Lugtig- heid, Geref. pred. te Maarn, over het onderwerp: „Altijd blij zijn" en tijdens deze bijeenkomst zong het Hervormd Kerkkoor, onder leiding van de heer H. Reekers te Nunspeet enkele liederen. Ds. Wiersma, Hervormd legerpredi- kant, die in de samenkomst van dinsdag avond sprak, had als titel van zijn woord van bezinning gekozen „Van wie bent U?" Aan deze avond werd medewerking verleend door de Chr. Gem. Zangvereni ging „Soli Deo Gloria". Het koor zong, onder leiding van de heer W. van Er- kelens te Enschede, een 4-tal liederen. Op de slotbijeenkomst van woensdag avond sprak over het onderwerp „Als men tot God wil gaan, hoe moet men dat dan doen?" Ds. Volten, Geref. studen tenpredikant. Aan deze avond werd medewerking verleend door de Holtense muziekvereni ging „H.M.V.". Het korps speelde onder leiding van Iman Landheer üit Hengelo een 6-tal gewijde nummers. De samenzang werd begeleid door de heren H. Schuppert, A. Koopman en J. Schuppert. De collecte, die werd gehouden ter be strijding der kosten bracht f439.70 op. HOLTEN I VERLOOR VAN DE RIJKSPOLITIE In een vriendschappelijke ontmoeting tussen een versterkt Holten I en een voetbalelftal van de Rijkspolitie te Al melo hebben de Holtenaren dinsdag avond in het Sportdal in de mannen van de II. Hermandad hun meerdere moe- tcn"crkcnnen. De wedstrijd eindigde in een 8—5 overwinning voor de politie mannen. Holten was het eerst in de aanval, maar haar doel ontsnapte even later reeds op zeer gelukkige wijze aan een doorboring, toen de politiemannen kwa men opzetten. Toen Meerman na 12 mi nuten spelen liands maakte in het straf schopgebied gaf Letteboer de Holtense doelman met een zacht schot het nakij ken. (01). Uit een scherpe voorzet van II. J. ten Velde maakte Holtens mid denvoor even later gelijk. (1—1). Jan sen maakte er in de 18e minuut 2—1 van, welke score door Van den Bos nog werd vergroot toen de Almelose doel man zich verkeerd in zijn doel opstelde. (3—1). Een zeer mooie doorbraak met hard schot van Ten Velde werd even la ter door de politie-doelman nog net uit zijn doel gehouden. Letteboer en Schip horst verkleinden later de achterstand door er resp. 3—2 en 3—3 van te maken. De rechtsbinnen van Holten, Ulfman, miste daarna een opgelegde kans om de leiding te nemen en het was Voshaar, die na 38 minuten spelen de politieman nen de lieding gaf, welke voorsprong la ter nog werd vergroot door Schiphorst, die de stand op 3—5 bracht. De wat mat begonnen wedstrijd kreeg een vlot aanzien door de snel op en neer gaande aanvallen van beide zijden. Ulf man verkleinde voor de pauze de achter stand der thuisclub, zodat de rust inging met 4—5. Na de hervatting, waarbij enkele spe lers verwisseld waren, begonnen de Holtenaren direct onfortuinlijk, doordat Meerman voor de tweede keer hands maakte en Dommerholt de stand op 4—6 bracht. De Holtense voorwaarts Janseri miste een opgelegde kans om te scoren, maar even later bedacht Kalfsterman zich bij een goed opgezette aanval der rood-zwarten geen moment en bracht hij de stand op 5—6 voor de thuisclub. Bij de nu volgende aanvallen der Holtena ren was het weer Jansen, die een prach tige en opgelegde kans verloren liet gaan. Bij een doelworsteling werd kee per Steegink van Holten voor de zeven de maal gepasseerd, nu weer door Schip horst (5—7) en uit een corner maakte Kamp er 58 van met welke stand het einde kwam. De mannen van de Sport vereniging Rijkspolitie Gewest Arnhem (SRGA) waren inderdaad sterker. Voor de Holtenaren, die het juiste verband nog niet altijd konden vinden, was dit een goede oefening, waarbij trainer Ent jes zijn pupillen meteen goed kon obser veren. Op de maandag j.l. te Rijssen gehou den veemarkt waren aangevoerd: 1206 stuks vee, runderen 174, varkens 1032 Prijzen: 45 vette koeien, eerste kwali teit van f2,75 tot f3,10; tweede kwali teit van f2,40 tot f2,75; derde kwali teit van f 2,15 tot f 2,40 per kg slachtge- wicht; 83 melk- en kalfkoeien \an f675 tot f1025,- per stuk; 17 pinken van f460 tot f635,- per stuk; 14 graskalveren van f255,- tot f290,- per stuk; 15 nuchtere kalveren van f 50,- tot f 75,- per stuk; 22 drachtige zeugen van f 275,- tot f 350,- p. stuk; 28 loopvarken van f80,- tot f100,- per stuk; 982 biggen van f55,- tot f 65,- per stuk. Overzicht handel: Vette koeien en stieren: Aanbod iets groter; de handel hierin had een kalm verloop met iets lagere prijzen. Gebruiksvee: Aanbod gelijk vorige markt; de handel hierin had een kalm verloop met gelijkblijvende prijzen. Nuchtere kalveren: Aanbod gelijk vo rige markt, handel vlug, prijzen gelijk. Varkens en biggen: Aanbod groter dan vorige markt, de handel in de big gen had een vlug verloop, doch in de drachtige zeugen was de handel kalm met gelijkblijvende prijzen. Pinken en kalveren: Aanbod gelijk vo rige markt; de handel had een kalm verloop met iets lagere prijzen. WORDT VERGETENI

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2