De „Horsfspelers" voerden twee lekespelen op onder De Feestbomen Driedaagse schoolreis Bejaarden maakten mooie autotocht Afscheid bij „Gezinsverzorging,, IRIJVA - RIJSSEN De Holtense bejaarden, die maandag deelnamen aan de jaarlijkse autotocht, welke hen wordt aangeboden door de autobezitters en de Holtense Handels vereniging, hebben deze keer weer een bizonder mooie en gezellige dag gehad. De tocht ging door het mooiste gedeelte van de Gelderse Achterhoek. Om half elf vertrokken 's morgens 133 bejaarden in 38 auto's en een touringcar van de OAD. Langs de televisietoren van Mar kelo ging de rit via Verwolde, Laren, Lo- chem, Barchem, Ruurlo en Zelhem naar Doetinchem1, waar in de ontspanning „Het Groenendaal,, de eerste rust werd gehouden. Het volgende doel van de tocht was Winterswijk, dat via Varsse- veld en Aal ten werd bereikt. Onderweg werd de deelnemers gewezen op de ver schillende bizonderheden en tal van kastelen, die hier nog te bewonderen vallen. In hotel „Victoria" werd de in wendige mens versterkt. Burgemeester Vlam kwam hier nog even de bejaar den uitgeleide doen toen zij via Groen- lo, Zwilbroek, Eibergen, Neede, Diepen- heim en Markelo weer naar huis ver trokken. In Doetinchem en Winterswijk had men veel hulp ondervonden van de politie, die de stoet door de mooiste de len van deze gemeenten leidde. KAMPVUUR De Hervormde Jeugdraad organiseert op vrijdag 25 juli een speciaal in het ka der van het VVV-Vakantieprogramma passende avond met een kampvuur. Dit zal worden gehouden in de grote grint- kuil tegenover hotel „In den Swarten Ruyter" op de Holterberg. De avond zal voor een belangrijk deel gevuld worden met een voor dit doel zeer geschikte krontjong- en Hawaiianmuziek van de C.J.M.V.-band „De Tegehaja's". Verder heeft de heer E. Koopman voor deze avond een stuk geschreven, dat han delt over het wel en wee van Holten, zo dat de zomergasten, die hier momenteel in groten getale vertoeven, wat meer te weten kunnen komen over de zeden en gewoonten van onze omgeving. Het stuk zal in de vorm van een dialoog als Thomasvae» en Pietemei in kleder- drcht opgevoerd worden. De samenzang op deze avond zal wor den begeleid door enige trompetten, het geen in de serene stilte van de prachtige omgeving daar zeer zeker heel mooi klin- ken zal. In de korte pauze zullen de aanwezi gen hun speurderstalenten kunnen tonen, door een soort vossenjacht. Wat dit pre cies zal worden wordt echter nog geheim gehouden tot op de avond van het kamp vuur, zodat dit een verrassing blijft. Er zullen voorts een of twee voordrach ten of trompetsoli worden gegeven, ter wijl voor deze avond passende muziek ten gehore zal worden gebracht. Door het aanbrengen van schijnwer pers en gekleurde lampjes hoopt men de omgeving een sprookjesachtig aanzien te geven, zodat dit een mooie avond kan worden. De Herv. Jeugdraad nodigt dan ook de zomergasten en ingezetenen uit om dit kampvuur bij te wonen, waarbij het nut tig zal zijn, een kledingstuk of ander voorwerp mede te brengen om in de grintkuil te kunnen zitten. LEDEN VERGADER ING VOETBALVERENIGING „HOLTEN" De Holtense voetbalvereniging hield dinsdag 15 juli haar jaarlijkse ledenver gadering in café Vruggink. De opkomst was vrij goed. De voorzitter liet de verrichtingen van de verschillende elftallen in het afgelo pen seizoen de revue passeren en merkte hierbij op, dat de vereniging een moei lijk jaar achterde rug heeft. De kascommissie bracht bij monde van de heer G. Wissink Ezn. verslag uit. Al les werd ijl orde bevonden, zodat de pen ningmeester de heer T. W. Tuller dechar ge werd verleend. Als nieuw lid der kas commissie werd aangewezen de heer G. J. Haarman. De vereniging heeft in financieel op zicht een gelukkig jaar achter de rug, dank zij de K.N.V.B. voetbalpool. Als nieuw bestuurslid werd wegens uitbreiding van het bestuur met algeme ne stemmen benoemd de heer L. Meins- ma. Langdurig werd er gepraat over de deelname aan de komende competitie. Tenslotte werd besloten met de 3 senio ren-elftallen en 2 junioren-elftallen aan de nieuwe competitie deel te nemen. De voorzitter sloot de vergadering met een opwekkend woord aan de werkende leden toch vooral de trainers bijeenkom sten niet te verzuimen. Onder enorme belangstelling van in gezetenen en zomergasten arriveerde de stoet omstreeks half negen bij „Amici- tia", vanaf de Rijssensestraat begeleid door de muziekvereniging HMV met de drumband. Hier werd een kopje koffie ter afscheid geserveerd en werden woor den van dank gesproken voor de mooie tocht, die men samen had gemaakt. De voorzitter van de winkeliersver eniging, de heer G. Wissink, dankte al len voor hun medewerking, in het bizon der het gemeentebestuur, dat $eze dag vertegenwoordigd was door de loco-bur gemeester, wethouder Teesselink, de autobezitters en hen, die op de lijsten tekenden en daarmede een financiële bijdrage schonken. De ruim 80-jarige heer J. H. Bolink dankte met enkele hartelijke woorden namens de bejaarden voor de mooie dag, die men hen bereid had. Velen zien nu nog eens wat, dat zij vroeger nooit za gen. Hij dankte ook de muzikanten en de collecte, die hij aankondigde, bracht ruim f 65,- op. Zijn dank ging in het bi zonder uit naar de chauffeurs, die al len weer veilig thuis brachten. De heer Teeselink dankte tenslotte namens het gemeentebestuur allen, die aan het welslagen van deze tocht mede werkten. Voor de organisatie van deze dag moest veel werk worden verzet, al dus de loco-burgemeester. Het verheugt liet gemeentebestuur, dat men steeds weer zijn zorgen uitstrekt naar de be jaarden om hen deze mooie dag te be zorgen, die steeds weer een bizonder evenement vormt in hun leven. Tussen de koffie en de bedrijven door gaf HMV telkens een stukje muziek. Haar secretaris, de heer Brands, dankte de bejaarden voor hun financiële bijdra ge. Ook zonder deze wil men hen gaarne ieder jaar weer met muziek binnenha len. UITSTAPJE KLANTEN EN PERSONEEL Fa. C. A. MULLER EN ZOON Begunstigd door fraai zomerweer maak te de firma C. A Müller dinsdag 15 juli met klanten en personeel per OAD tou ringcar een uitstapje naar de op één na grootste havenstad ter wereld, Rotterdam. Om kwart over 6 werd bij de Molen in de Look gestart en werd via Deventer, Apeldoorn en Amersfoort naar Soester- berg gereden, waar een extra kopje kof fie voor het gezelschap gezet was. Na dit gezellige oponthoud werd over de grote verkeersweg naar de Maasstad gereden, waar een bezoekt werd gebracht aan de grote veevoederfabriek „Provimi" van de firma Bonda. Vanaf het dak van de fabriek had men een prachtig uitzicht over de haven waar o.m. de „Grote Beer" gereed lag voor ver trek naar Amerika met o.a. als passagiers de heer G. Dij kink en zijn echtgenote die een bezoek brengen aan hun kinderen in Canada. Na een bezoek aan de Maastunnel werd in een hotel in de binnenstad de inwendi ge mens versterkt, waarna een boottocht door de havens werd gemaakt. Op de te rugreis werd gepauzeerd op de Leusder- heide. Hoogstvoldaan arriveerde het gezel schap om even over tienen weer in Hol ten. GEMEENTEWERKEN BAKKERS 5-2 Het personeel van de Centrale Bakkerij „De Halm" heeft woensdagavond in het Sportdal in een „gevecht" om het „brui ne monster" op eervolle wijze verloren van een elftal dat was samengesteld uit het gemeentepersoneel. De wedstrijd die o.l.v. Jan Romeijer werd gespeeld trok ondanks de minder gunstige weersomstandigheden nog een vrij talrijk publiek, zodat de penning meester van „H.M.V." met voldoening op deze ontmoeting kan terugzien. In het kader van het V.V.V.-vakantie- programma voerden „De Horstspelers", studenten van het kerkelijk studiecen trum „De Horst" te Driebergen, zater dagavond, op uitnodiging van de kerke- raad der Ned. Herv. Gemeente, onder de feestbomen twee lekespelen op, „Kim" en „Hallonen" van de Duitse lekespel- schrijver Dr. Walter Gutkelch. Kim is de naam van een Koreaanse student, die zoals aan het slot van het stuk blijkt gevlucht is, omdat hij bij een demonstratie een tegenstander met een mes doorstoken en gedood heeft en bij de predikant Shanjan, binnen komt, met wie hij een fel en bewogen gesprek voert. Twee levensbeschouwin gen botsen hier in het verdeelde en door de oorlog geteisterde land. Het gesprek wordt door de communist Kim met grote geladenheid gevoerd. Daartegenover staat de bewogen predikant, die niet zon der fouten blijkt te zijn hij heeft zijn vrouw weggejaagd, omdat zij geen chris tin wilde worden maar uit wiens hou ding een Godsvertrouwen en vergevings gezindheid spreekt, als later blijkt, dat de vermoorde jongeman diens zoon is. Een zeer indringend, maar niet eenvoudig stuk, dat een goede ontwikkeling van de toeschouwers vraagt. Uitstekend ver tolkt door Ton van Maurik als Shanjan, Henk van Reenen als de student Kim, Ton Dales, politieman, Nel Blok en Rein Snoeck Henkemans fluister- en hits- stemmen. Buitengewoon boeiend en de toeschou wers sterk aansprekend was de drama tische een-acter „Halonen" die na een korte pauze als tweede stuk werd opge voerd. Een waar verhaal uit het bewo gen leven van Mathilde Wrede, die als een soort troostende engel tijdens en even na de eerste wereldoorlog langs de ge vangenissen in het hoge noorden trok. Hallonen is een roofmoordenaar, opge sloten in 'n uitgeputte kalkgroeve in Si berië, in wiens cel Mathilde binnentreedt. Een ontzaggelijke innerijlke strijd vol trekt zich bij deze misdadiger, die toch nog altijd een mens is. Door haar ge loofshouding weet zij iets van de voor zienigheid in hem wakker te roepen, na dat Hallonen eerst zijn boeien verbroken heeft. Knap spel van Jan Lips en Leni Streefkerk. De dreigende onweerslucht was waar schijnlijk de oorzaak, dat het aantal toe schouwers niet zo groot was. Met gespan nen aandacht en tot het uiterste geboeid hebben de bezoekers het spel, dat op dit mooie plekje op de Holterbergg zo goed tot z'n recht kwam, gevolgd. Beide stuk ken hebben hen zeker stof tot nadenken gegeven. Ds. J. H. Israël sprak namens de ker- keraad der Herv. Gemeente een kort wel komstwoord. De vice-voorzitter van de V.V.V., de heer Beijers, heeft de spelers en initiatiefnemers bedankt voor het ge- bodene en het publiek voor zijn komst. AFSCHEID LEERLINGEN SCHOOL MET DE BIJBEL. Woensdagavond 9 juli waren de ouders en 40 leerlingen, die de school gingen verlaten, met het bestuur en het personeel in de hal samengekomen, om officieel afscheid van de school te nemen. Nadat de heer Kroon de avond met gebed en een welkomstwoord ge opend had, vertelde de heer Kraaye- veld voor het laatst een Bijbelverhaal, waarin hij nog eens wees op de zegen, dat wij ons leven in Gods hand mogen weten en, evenals Paulus tijdens de schipbreuk, nimmer bevreesd behoeven te zijn over onze toekomst. Na samenzang vertelde de heer Kroon over het leven van de mensenredder Mees Toxopeus, wiens liefde tot de naaste een lichtend voorbeeld voor ons allen kan zijn, mede ook, omdat Toxo peus deze naastenliefde zag als een op volgen van het gebod van.Jezus. Na de pauze, waarin koffie werd ge serveerd, werden twee films vertoond, waarna enkele leerlingen op een zelf gemaakt rijm geschenken aanboden aan de heren Kraayeveld en Kroon voor 't ontvangen onderwijs en de bijlessen. De voorzitter van de Schoolvereni ging, de heer G. W. Rietman, sloot de avond met een toepasselijk woord en gebed, nadat de heer J. G. van Linden- berg de dank van de ouders had over gebracht. Dezer dagen nam mej. Derkje Kuiper afscheid van de Gezinsverzorging, om dat zij van plan is voor een eigen gezin te gaan zorgen. Zij zal n.l. op 22 aug. a.s. in het huwelijk treden met de heer J. Bunskoeke. Bijgaande foto werd gemaakt ter ge legenheid van dit afscheid, waarbij be halve de gezinsverzorgsters en gezins helpsters ook de dagelijkse leiding van de Gezinsverzorging, bestaande uit de dames Jansen-v. d. Brink en Schuppert- Ebrecht ende voorzitter van de com missie voor de Gezinsverzorging, Ds. Addink aanwezig waren. In een korte toespraak in deze beslo ten kring memoreerde Ds. Addink, dat mej. Kuiper vanaf de oprichting van de Gezinsverzorging, op 7 febr. 1952, hier als gezinsverzorgster werkzaam is ge weest, bracht haar dank voor de trouw en toewijding, waarmee zij steeds haar werk gedaan heeft en sprak de hoop uit, dat haar a.s. huwelijk haar en haar a.s. man veel geluk zal mogen brengen. Op bijgaande foto ziet u mej. Kuiper staan temidden van de andere gezins verzorgsters en gezinshelpsters, v.l.n.r. de dames Marie Schuppert, Gery Bo link, Gerrie Stukker en Leni Kelder. Mej. Kuiper kan dus met een gerust hart de Gezinsverzorging verlaten, om dat kort voor haar afscheid 2 nieuwe gezinsverzorgsters konden worden be noemd, zodat de Gezinsverzorging „vier vrouw sterk" klaar staat om te helpen „waar Moeder ziek is". 18—26 juli VAKANTIE-ONTSPANNINGSWEEK PROGRAMMA Van heden (vrijdag) tot en met vol gende week zaterdag zal Rijssen in het teken staan van de IRIJV A-festiviteiten. Het programma van deze feestelijk heden, die ongetwijfeld ook door velen uit orize woonplaats zullen worden be zocht, laten wij hieronder volgen: Vrijdag 18 juli: 7.30 uur. défilé plaatselij ke verenigingen, 8 uur, volleybal-de monstratie, show padvinder-drum band, op het vlot in de vijver, Twent se amateurs. Zaterdag 19 juli, 3 uur, ponyclub Hellen- doorn, 8 uur: Nederlands grootste drumband en pijpercorps uit Heeren veen. Op het vlot 't hawaiian-orkest de Regenboog, vuurwerk. Maandag 21 juli, v.m. vakantiemarkt met standwerkersconcours, 2.30 uur kin derprogramma met Oud-Hollandse poppenkast, 8 uur P.T.T. korps, De venter, Openluchtfilm. Dinsdag 22 juli. 8 uur: Optreden Radio artiesten, o.a. Annie de Reuver, Han Bakker, John Rico, The Larrysons, Jamaco, Ted Valerio. Woesdag 23 juli. 8 uur: Boerenkapel met zang van 7 Tilorer meisjes, humorist Jans van achter Ommen. Donderdag 24 juli. 3 uur: Kinderpro gramma De Bromtol; 8 uur: Open luchtbal aan de feestelijk verlichte vijver in het Volkspark. Vrijdag 25 juli. 8 uur: tamboercorps Ac tief, Deventer, de Malatowa's (8 meisjes met hun accordeon). Zaterdag 26 juli. 1 uur: start Ronde van Overijssel, 6.30 uur finish Ronde van Overijssel; 8 uur: Slotprogramma met o.a. Vrij en Blij, met zang van Henk Dorel, Guus Jansen, hammond orgel: Rudy Carrel, conferencier: Dave Par ker, jongleur, The Three Jacksons, ac cordeon. Elke dag: een romantisch verlicht Volks park, attracties op het veemarkter- rein, tentoonstelling oudheidkamer, Irijva wielertour voor de jeugd. VOETBAL. HOLTEN 1 BEHAALDE le PRIJS IN HAARLE. Het eerste en tweede elftal hebben na beëindiging van de voetbalcompe titie met succes deelgenomen aan de seriewedstrijden te Haarle. Holten 1 won met 43 van de orga niserende vereniging Haarlese Boys 1 (3e klasse). Hoewel Holten goed speel de, moest men aanvankelijk tegen een 31 achterstand aankijken. In de laat ste tien minuten wist Holten nog drie keer(!) te scoren en zodoende werd eeh plaats behaald in de halve finale. Holten lootte zichzelf fortuinlijk in de finale, waarin tegen oud-rivaal SOS 1 uit Hellendoorn moest worden aange treden. Iedereen kan zich nog goed de smadelijke nederlaag (71) van dit sei zoen, herinneren. Holten heeft zich vol komen gerehabiliteerd en SOS resoluut naar de 2e plaats terug gewezen. De eindstand was 20 door goals van Ulf- man en debutant H. Jansen. Na afloop van de wedstrijd werd door het bestuur van de Haarlese Boys een fraaie beker aan de aanvoerder van Holten overhandigd. Het tweede elftal was minder geluk kig, doch wist nog een verdienstelijke vierde plaats te behalen. We menen, na deze successen, te mo gen opmerken, dat de voetbalvereniging „Holten" aan een nieuwe periode van vooruitgang is begonnen en we zien de verrichtingen van de spelers onder lei ding van de onlangs aangestelde trai ner, de heer Entjens, met vertrouwen tegemoet. ORIENTERINGSRIT MET FOUTJES LEVERDE PROTESTEN OP Omgeving was mooi De M.A.C. „De Holterberg" organiseer de zondagmiddag haar derde oriënte- ringsrit in dit seizoen. De deelname was deze keer niet zo groot als men de laatste tijd gewend was. Niettemin verschenen er toch nog 26 auto's en motoren aan de start, 12 brommers en 5 fietsers. De start had om half drie plaats bij het clublokaal café Vruggink in de Stations straat, terwijl de rit eindigde bij hotel Vosman. Zij voerde de deelnemers langs de mooiste plekjes in de omgeving o.a. het Rijssense Schwarzswald, Eisen, Mar kelo en de Holterberg, een afstand van ruim 58 km. De brommers en fietsers had den een afstand af te leggen van ruim 20 km en bleven in de naaste omgeving van Holten. Bij de terugkomst van de deelnemers bleken er enige dubieuse aanduidingen in de routebeschrijving van de rit voor te komen, die aanleiding gaven tot protes ten. Aangezien bleek, dat verschillende rijders ook van elders, die onjuistheden hadden opgemerkt en vermeden, besloot de wedstrijdleiding na ampele overwe gingen, toch wel tot prijsuitreiking over te gaan. Wel werd bepaald, dat de uit slag deze kear nog niet zal gelden voor het provinciaaal clubrittenkampioenschap, daarvoor zal de volgende rit gelden en dat de gedupeerden de volgene keer slechts het halve startgeld zullen behoe ven te betalen. De wisselbeker voor de beste clubprestatie, kon in verband hier mede niet worden uitgereikt. De wissel beker voor de beste individuele prestatie van de eigen motorclub werd gewonnen door de heer J. Kalfsterman met 34 straf- punten. Vooral de deelnemers van elders waren zeer voldaan over de aardige rit en de mooie omgeving. De voorzitter van de motorclub de heer Joh. van Geenhuizen, reikte met een toe passelijk woord de prijzen uit, waarbij, hij excuus aanbood voor de gemaakte fouten. De prijzen bestonden uit bekers, takken en medailles, alsmede enige kunst voorwerpen. De uitslag luidde als volgt: Auto's: 1 A. Rubers, Deventer, 17 stp.; 2 H. Paalman, Holten, 26 stp.; 3 A. A. Mulder, Assen, 28 stp. Motoren: 1 H. van Gelder, Wezepe, 8 stp.; 2 F. H. van 't Zand, Dedemsvaart, 13 stp.; 3 T. Venema, Scheemda, 14 stp.; 4 G. Voorhout, Balkbrug, 16 stp. en 5 G. J. Gelderman, Dedemsvaart, 17 stp. Bromfietsen: 1 D. Jansen, Holten, 18 stp.; 2 Joh. Arfman, Holten, 21 stp.; 3 J. Brands, Holten, 21 stp. Fietsen; 1 B. J. Nijland, Lochem, 33 stp. GESLAAGD VOOR IIET MULO DIPLOMA Van de Holtense ULO-school slaagden in de afgelopen week weer alle zeven can- didaten voor het einddiploma A. t.w.: J. Mekenkamp, Rijssen; J. Berkel, Rijssen x, M. Aanstoot, Holten x, W. Smalle, Ok- kenbroek x, Ed. Vincent, Holten x en de dames Dora Mensink en D. Klein Vel- derman te Holten x. De geslaagden met een x achter de plaatsnaam slaagden tevens voor het mid denstandsdiploma. EXAMENS EN GESLAAGDEN. Van de Holtense openbare u.l.o.-school slaagden weer vier leerlingen voor het diploma A, t.w. H. Dondertman, Laren- sebroek, G. Brinkmans, Markelo, E. J. Rietberg en W. Brinks, beiden te Holten. Voor 't einddiploma lagere technische (ambacht)school slaagden te Goor J. G. H. Schuppert te Holten (timmeren) en te Rijssen H. Tempelman (timmeren), J. Boschers (bankwerken) en A. Stokkers (schilderen), eveneens uit Holten. H. J. Westerik en H. J. S. Bouwhuis te Holten behaalden het einddiploma van de Wilhelminaschool te Hengelo (O.). GUNNING WONINGWETWONINGEN. Het gemeentebestuur heeft bericht ontvangen, dat de bouw van de acht wo ningwetwoningen in de Gaarden, welke onlangs werden aanbesteed, aan de laag ste inschrijvers kan worden opgedragen. het ontbijt werd een bezoek gebracht aan het winkelcentrum om voor fami lieleden geschenkjes te kopen. Dat was gewichtig, zo geheel zelfstandig in het drukke zakencentrum te mogen win kelen! Om half twaalf werd de terug- tocht aanvaard. Onderweg werd de mooie Walburgkerk te Zutphen bezocht en om zes uur waren allen weer heel huids in Holten terug. Woensdagmorgen 2 juli stonden om kwart over acht negen en dertig leer lingen van de klassen 6 en 7 van de School met de Bijbel op het plein van de OAD te wachten op de veertigste, nog ontbrekende, medeleerling. De on weersbui, die aan het vertrek vooraf was gegaan, had aan alle optimistische weersvoorspellingen een einde gemaakt en de lucht zag er dreigend uit. Om kwart voor negen werd vertrokken en gelukkig werd de stoet spoedig door nummer veertig ingehaald. Hij had zich, als gevolg van de hulp bij 't „heuien"' verslapen De tocht ging naar het C.J.M.V.-cen- trum „De Jacobiberg" te Arnhem, waar men na ontzettend veel rijwielpech en een tocht van 25 km. in stromende re gen, om half drie arriveerde. Gelukkig hadden allen enig extra goed meege nomen, zodat spoedig het gehele gezel schap verfrist gereed stond om in het prachtige bad „Klarenbeek", dat op een afstand van enkele honderden meters van het jeugdcentrum verwijderd lag, eens heerlijk te zwemmen. Na de avondmaaltijd werd een mooie wandeling door Arnhem gemaakt. De volgende dag trok men door de Betuwe naar Nijmegen, waar de Heilige Land stichting en het park „De Goffert" be zocht werden, terwijl onderweg bij Eist in een boomgaard heerlijke kersen ge geten werden. 's Avonds werd een wandeling door Sonsbeek gemaakt. De derde dag werd om zeven uur 's morgens nog een be zoek aan het zwembad gebracht en na HOLTENSE JONGENS HADDEN EEN ONGELUKJE IN DUITSLAND Tijdens een trektocht van de knapen- vereniging der CJMV Dorp, onder lei ding van de heer A. Westerik, hebben Egb. Pieffers en Arie Westerik H.J.zn. op weg naar Arnsberg in de nabijheid van de Möhnesee met de bekende dam, die tijdens de tweede wereldoor log door de Engelsen werd stuk gebom bardeerd een ongelukje gehad. Door een verkeerde manoeuvre van een weg werker reden zij met de fiets op een teerkarrelje, waardoor Pieffers een sleu telbeen gedeeltelijk brak en Westerik een vleeswonde boven het linker Oog- kreeg. Hoewel hun toestand niet ver ontrustend was, achtte de geraadpleegde arts het beter, dat zij naar huis terug keerden. Ze zijn door de heer Pieffers per auto uit Duitsland opgehaald. De jongelui zijn al lang van de schrik beko men. Boy Pieffers zal met zijn arm en kele weken rust moeten houden. Zij hebben wel pech door dit ongeval. De andere jongens hebben hun tocht voort gezet en genieten zeer van hun vakantie.

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2