CYPRUS een gegeven paard H.M.V. veroverde haar tweede wimpel Spar-kruidenier T. Koopman opende modern winkelbedrijf Spontane ontvangst bij terugkeer uit Heino. -o- Markelo's Fanfare verzorgde de feestmuziek. De muziekvereniging HMV heeft za terdagmiddag onder leiding van haar di rigent, de heer Iman Landheer te Hen gelo (O.) op het Nationaal Federatief Muziekconcours te Heino, georganiseerd ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Heinose muziekvereniging „Ons Genoegen", een eerste prijs behaald en daarmede de tweede wimpel veroverd aan het vaandel, dat in de zomer van 1952 in Groenlo werd behaald. Zowel voor het verplichte werk: „A Foster Ouverture" van Gerard Boedijn als het keuze-werk: „Dionysos" van Marcel Poot, werden door de jury, die bestond uit de heren Jos de Klerk, Haar lem; Willem Zonderland, Leeuwarden en Gijsbert Nieuwland, Rotterdam, 50 punten toegekend. De heer Landheer liet eerst het ver plichte werk spelen en daarna het keu ze-nummer. De jury gaf voor het ver plichte en voor het vrije werk de vol gende cijfers: Zuiverheid 8 Klankgehalte 8 Dynamiek 8 Techniek 8 Samenspel 9 Opvatting en tempo 9 SPANNING. Doordat na HMV nog gemusiceerd moest worden door „Euphonia" uit Ei bergen, duurde het nog pl.m. drie kwar tier voor de uitslag bekend werd ge maakt. Daar men inmiddels reeds had gehoord, dat de jury streng was en er reeds diverse tweede prijzen waren uit gedeeld, steeg de spanning met de mi nuut. Toen echter de le vice-voorzitter van de Nederlandse Federatie, de heer J. G. H. Tuyten te Zwolle, de uitslag bekend maakte, steeg er een flink ge juich op en zagen we enkele Holtena ren dol van vreugde een salto-mortale maken. Nadat voorzitter Westerik de wimpel in ontvangst had genomen, maakte HMV met de drumband voorop een mars door Heino, hartelijk toegejuicht door de vele honderden, die langs de marsroute ston den opgesteld. HARTELIJKE ONTVANGST. Onderwijl was Holten met het blijde nieuws opde hoogte gesteld en werden de nodige voorbereidingen getroffen voor een gepaste ontvangst. Toen om pl.m. half negen de OAD-bussen stop ten in de Telgen, stonden daar de muzi kanten van „Markelo's Fanfare" klaar een muzikale hulde te brengen, waar na een muzikale optocht volgde door het dorp, die door honderden, waaron der zeer veel zomergasten, werd gade geslagen. In de Kerkstraat werd even halt gehouden bij het huis van muzi kant Jan Meerman, die wegens ziekte verstek moest laten gaan. Hij was ge lukkig al weer zover hersteld, dat hij naar buiten kon komen om links en rechts met een stevige handdruk de „collega's" geluk te wensen. LANGE RIJ VAN SPREKERS. In het café Maats, waar de officiële huldiging plaats vond, was geen plaatsje onbezet, toen de voorzitter van de sup portersvereniging, de heer J. Wiggers, na een kort woord van welkom, het woord gaf aan burgemeester Mr. W. II. Enklaar, die, sprekend namens het gemeentebestuur, o.m. zeide: De tegen slag in Heerde heeft HMV maar heel even uit het rechte spoor gebracht. Zeer begrijpelijk, dat men die Tweede Pink sterdag even .„mineur" gestemd was, doch dat korps, en dirigent diezelfde dag reeds het besluit namen zo gamv mogelijk „her-examen" te doen, moet iedere Holtenaar goed hebben gedaan en hiervoor brengen wij gaarne een ere saluut. Dank zij moedig volhouden hebt U in Heino het zoet van de overwinning gesmaakt. Ge hebt getoond wat HMV waard is. Niet alleen Uw eigen naam hebt ge in Heino hoog gehouden, maar ook die van onze mooie gemeente Hol ten. De gehele bevolking deelt in de vreugde van deze dag. Wij mogen als Holtenaren trots zijn op ons mooie korps. De burgemeester bood, onder het uit spreken van de beste wensen voor de toekomst, een bijdrage uit de gemeente kas aan. Namens „Markelo's Fanfare" werd het woord gevoerd door de voorzitter, de heer D. J. Haan (oud-lid van HMV); namens de muziekvereniging „Orpheus" te Bathmen sprak de heer H. W. v. d. Mey; namens de Holtense Handelsver eniging de heer Jo Slotman; namens de Chr. öem. zangvereniging „Soli Deo Gloria" de heer W. Aanstoot; namens de Holtense Oranjevereniging de heer M. Bouwhuis; namens de Ontspannings- club OCH de heer Jan Oosterkamp; na mens de School- en Buurtvereniging Dijkerhoek de heer B. J. Paalman en na mens Holtens Gemengd Koor de heer D. Aaftink. Alle sprekers deden hun woorden van gelukwens vergezeld gaan van een enveloppe met inhoud. Van de directie van de Koninklijke Jutefabriek Ter Horst en Co. N.V. te Rijssen ontving het korps een telegra fische gelukwens en een enveloppe met inhoud. Nadat door de heer Wiggers namens HMV en de supportersclub aan mevrouw Landheer bloemen waren aangeboden en een woord van dank was gesproken tot de Fa. Gebr. Dikkers en expediteur Oolbekkink voor het vervoer van het „zware materiaal" (pauken) resp. naar Heerde en Heino, richtte de dirigent, de heer Landheer, zich met een korte toespraak tot de HMV-ers. Van verschil lede kanten, aldus de heer Landheer, is mij vanmiddag en vanavond lof toe gezwaaid, waarvoor ik zeer erkentelijk ben, doch ik wil het graag nog eens dui delijk onderstrepen, dat de leden van HMV stuk voor stuk ook lof toekomt. Samen hebben wij ons best gedaan. Dat ik in 't bizonder nog even noem onze le bugel-blazer Henk Willems, zal nie mand'mij kwalijk nemen. Naast ijver en intense studie was er het vertrouwen, wat van liet allergrootste belang moet worden geacht, wil men succes behalen. Gaarne breng ik deze avond een woord van hulde aan onze jonge muzikanten, die hun partijtje op keurige wijze heb ben meegeblazen. Het geldt ook bij de muziek: „Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst". Het is moeilijk reputatie te krijgen, maar nog veel moeilijker is de reputatie te handhaven. Wil HMV zich handhaven, dan zal aan het jeugd- korps steeds de volle aandacht geschon ken moeten worden en moet er voor worden gezorgd, dat de opengevallen plaatsen (bijv. door bedanken wegens ouderdom) kunnen worden ingenomen door jongeren, die de muziek onder de knie hebben, zo besloot directeur Land heer. VOORZITTER WESTERIK DANKT De voorzitter van HMV dankte in een kort slotwoord voor de spontane hul diging, die het korps ten deel viel en voor de stoffelijke huldeblijken die wer den aangeboden. Verder sprak hij een woord van dank tot de dirigent, de heer Landheer en hij sprak tevens de wens uit, dat de heer Landheer nog vele jaren de diri geerstok over het korps zou mogen zwaaien. Hij bood hem een enveloppe met in houd aan, om daarvoor een passend cadeau te kopen. De leden bracht de heer Westerik dank voor de opofferingen en studie, die zij zich hebben willen getroosten, dikwijls ondanks drukke werkzaamhe den. Hij spoorde de HMV-ers aan om op de ingeslagen weg eensgezind verder te gaan. Wanneer wij allemaal ons best doen, dan zullen we zeker de verplich tingen, die wij hebben ten opzichte van de Holtense bevolking, kunnen nako men, zo besloot de heer Westerik. MUZIKALE HULDE VAN „WILHELMINA" Woensdagavond bracht de muziek vereniging ^Wilheïmina" van de Ko ninklijke Jutefabriek Ter Horst en Co. N.V. te Rijssen een muzikale hulde. Toen de Rijssenaren arriveerden, stond HMV opgesteld op het plein van de o.l. Dorpsschool, waar het de muzi kale hulde in ontvangst nam. De voor zitter van „Wilhelmina", de heer E. Paauwe, sprak woorden van gelukwens, die hij vergezeld deed gaan van een en veloppe met inhoud. Nadat de voorzit ter van HMV met een enkel woord had dank gezegd voor de muzikale hulde, werd een rondgang door het dorp ge maakt. Via de Pastoriestraat, Larenseweg, Stationsstraat, Waagweg, Industrie straat, Kolweg en Oranjestraat werd naar feestzaal „Vosman" gemarcheerd, waar onder het genot van een koele dronk de voorzitter van de supporters club, de heer J. Wiggers, de Rijssense muzikanten dank bracht voor de ver steviging van de vriendschapsbanden en hij reikte aan HMV nog een enve loppe met inhoud over met de geluk wensen van de Landelijke Rijvereniging „De Bergruiters", die zaterdag verhin derd waren bij de huldiging aanwezig- te zijn. TROPISCHE REGENBUI Donderdagmiddag omstreeks 4 uur ontlastte zich boven het dorp uit een overtrekkend onweer zo'n tropische stort bui, dat in een korte spanne tijds de Dorpsstraat tussen u.l.o.-school en post kantoor geheel blank stond en het ver keer nauwelijks kon doorgaan. Personen auto's moesten het heel kalm aan doen om geen moeilijkheden te krijgen, doch de zware vrachtauto's minderden tot gro te vreugde van de toegestroomde jeugd, geen vaart, zodat het water hoog opspoot. Gelukkig is de riolering in het complex Gaarden thans zover gevorderd, dat deze stortvloed van water zonder bezwaar naar de Petersleiding kon worden afgevoerd, anders waren de moeilijkheden in de Reilinkssteeg, het oude knelpunt, niet te overzien geweest. BEGRAFENISMOEILIJKHEDEN THANS OPGELOST. Voor het probleem van de begrafenis sen door de met paarden bespannen lijk wagen, welke door het drukke verkeer, vooral voor de buurtschappen, ernstige gevaren opleveren, en waarover men in Dijkerhoek reeds enkele malen heeft ver gaderd, is thans een oplossing gevonden. De besturen van de buurtverenigingen „Schoolkring Espelo" en „Schoolkring Dijkerhoek" en van de Evangelisatie vereniging „Bethanië" te Dijkerhoek heb ben hun leden geadviseerd gebruik te maken van een regeling met het expe ditie- en garagebedrijf van de heer A. Muller te Holten, waarbij een jijkauto en maximaal drie volgwagens beschikbaar worden gesteld tegen een billijk tarief. 'Het is naar de mening der genoemde be sturen een goede en niet kostbare oplos sing, welke de voorkeur verdient boven de huidige gang van zaken. Er wordt dan ook een dringend beroep op de buurt schapbewoners gedaan om hiervan ge bruik te maken. KRENTEBROOD EN FRUITMAND Dinant Pieffer.'v Wim Derksen, fam. Müller en Wim Vastert, hebben zaterdag middag namens de ponyclub van de Land. Rijv. „Bergruiters" een reuze krentebrood bezorgd bij de fam. H. Beldman-Bosch op de Borkeld, waar eind vorige week 'n blijde gebeurtenis plaats had. Het transport had plaats met een keu rig versierde ponywagen voorafgegaan door de „herauten" Jan Müller en Wim Vastert. Namens de Bergruiters werd een prach tige fruitmand aangeboden. Mede namens zijn vrouw dankte de heer Beldman, met enkele woorden voor deze buitengewoon aardige attentie. Een gegeven paard, zegt 't spreek woord, mag men niet in de bek kij ken. Dat hebben de Britten, zo'n tach tig jaar geleden, dan ook niet ge daan, toen ze met (voor hun doen) onstuimig enthousiasme de tijding vernamen, dat Cyprus Brits gewor den was. Nu het paard zijn bek open doel en zijn tanden laat zien, heeft het enthousiasme dan ook plaats ge maakt voor grote bezorgdheid! Cyprus roept om vereniging met Grie kenland, maar van „hereniging" kan het niet spreken. Het is nimmer Grieks geweest. In zijn geschiedenis hebben Ègyptenaren en Hethieten, Phoenniciërs, Perzen en Grieken, Romeinen en Byzan tijnen, Tempelridders eii Turken er de baas gespeeld. Maar de Griekse cul tuur heeft haar stempel op het eiland gedrukt, de Griekse kerk heerst er op permachtig (behalve over een Turkse minderheid van 20%). Hoe, zal men dan vragen, zijn de En gelsen hier verzeild geraakt? Dat heb ben ze te danken aan een zeer handige manoeuvre van de toenmalige premier, Lord Beaconsfield, beter bekend als Benjamin Disraeli, 'een der grootste dra gers van het Britse imperialisme. PREMIER SCHREEF ROMANS! Disraeli werd door de heren in Hoger- en Lagerhuis gewantrouwd. Ten eerste was hij een Jood, ten tweede zag hij er on-Engels uit en ten derde schreef hij romansen dat was wel het toppunt! Maar koningin Victoria was buiten gewoon aan hem gehecht. Ze zond hem bloemen, ze kwam hem opzoeken als hij ziek was, hij mocht gaan zitten, wan neer ze hem ontbood (zijn gezondheids toestand was slecht), een gunst, die geen raadgever der kroon vóór hem deel achtig was gewordenen die hij dan ook hoffelijk afwees. Rusland was met de Turken in con flict geraakt. Nobel trokken de Russische boerensoldaten tegen de Christenslach- tende Turken op," maar in St. Peters burg wist men wat men wilde: Constan- tinopel en de Dardanellen, waar de „huissleutels van Rusland" lagen. En geland duldde de Russen niet in het Mid dellandse Zeegebied en liet de tanden zien. Disraeli was echter beslist niet van plan om oorlog te gaan voeren, maar wist, als een goed pokerspeler, de te gengestelde indruk te wekken. Zelfs de Koningin liep er in en was tenslotte zo van oorlogsdrift bezeten, dat de grijze zieke premier de grootste moeite had om Victoria te kalmeren, die verklaarde, dat „haar bloed kookte" en dat zij meer moed had dan al haar ministers bij el kaarZelfs Disraeli kwam hier niet onderuit! DE EERLIJKE MAKALAAR. Toen het er naar ging uitzien, dat de Russen Constantinopel in handen zouden krijgen, bemoeide een ander staatsman van groot formaat zich met het geval. Bismarck, de ijzeren kanselier, bood z'n diensten aan als „eerlijk makelaar en verwierf het voordeel van plaats, toen besloten werd tot een congres in zijn eigen hoofdstad: Berlijn. De twee mannen, die met kop en schouders uitstaken boven de rest der Congres-diplomaten, herkende elkaar als gelijkwaardige partijen. Bismarck keek een beetje neer op „die kleine Jood", maar deze was hem toch te glad af. Als prijs voor zijn medewerking aan de op lossing van het geschil had Disraeli Cy prus geëist en de Russen, die vreesden tussen de Duitse wal en het Engelse schip te geraken, hadden toegestemd. Disraeli moest ook tegenover Bismarck bluf gebruiken: dat deed hij door, toen de onderhandelingen niet naar wens verliepen ,bij de Reichsbahn een spe ciale trein te bestellen, die hem naar Londen zou terugvoeren. Natuurlijk kreeg Bismarck er de lucht van en ver scheen prompt in Disraeli's hotel. De Brit dineerde die avond bij de Pruis, rookte sigaren, hoewel hij er niet te gen kon, om Bismarck, die rookte als een schoorsteen, op z'n gemak te stel len, en kreeg iz'n zin. Het geva'l-Cyprus bleef zo lang mo gelijk geheim. In Engeland, waar men van deze concessie niet wist, maakte men zich ernstig ongerust. Maar toen de tijding doorkwam dat Disraeli deze ster ke zeevesting, Engelands toekomstige vlootstation tegenover Suez, in de wacht had gesleept,'kende het enthousiasme geen grenzen. „VREDE EN EER". Disraeli kwam aan op Charing Cross Station, dat in een bloemententoonstel ling herschapen en met vlaggen over dekt was. Trafalgar Square was één dei nende mensenzee. Disraeli moest de menigte toespreken en vertelde de Brit ten, dat hij „de vrede en de eer had ge red", waarop het gejubel gen einde scheen te nemen. De Koningin glansde van genoegen, vooral omdat Disraeli's grote tegenstan der Gladstone, aan wie zij een hard- grondige hekel had, „als een gek te keer ging", zoals zij voldaan in haar dag boek schreef. Had Disraeli al eens eer der de Orde van de Kousenband gewei gerd, thans was weigeren niet meer mo gelijk en knielend ontving de jichtige grijsaard van zijn minzaam glimlach ende vorstin de hoogste onderscheiding, die Engeland kent. In Wereldoorlog I en II heeft Enge land alle reden gehad zich deze „mees- tercoup" van Disraeli met het grootste genoegen te herinneren. Maar toen be gon de aftakeling van het Imperium. India werd zelfstandig. Nasser pikte het Suezkanaal in. En de Cyprioten, die zagen hoe de Britse leeuw aan zijn staart werd getrokken, durfden zich te roeren. Een groot staatsman won Cyprus voor de Britten. Een niet minder groot staats man zal nodig zijn om een oplossing te vinden voor 'het vraagstuk hoe Cyprus zó weer kwijt te raken, dat Engeland en de daarmee verbonden landen daar van het minste nadeel oudervinden! Donderdagmorgen had de officiële opening plaats van de nieuwe winkel van de Spar-kruidenier, de heer T. Koop man, in het voormalige winkelpand an nex bakkerij van wijlen de heer J. A. Slotman in de Dorpsstraat tegenover het gemeentehuis. De openingsplechtigheid had plaats om 10 uur en geschiedde door de loco-bur gemeester, de heer M. Teeselink, die ver gezeld was van zijn mede-wethouder, de heer D. J. Wansink, en de gemeente secretaris, de heer G. J. Langenbarg. Voorts waren hierbij verschillende ge nodigden, o.a. het bestuur van de Hol tense Handelsvereniging en leden van de familie Slotman en Koopman tegenwoor dig. DE OPENING. De heer Teeselink wees er in een korte toespraak op, nadat hij met een door de jongste zoon van de heer Koopman aan gegeven sleutel de winkeldeur geopend had, dat men vanaf het gemeentehuis de nieuwe zaak gaandeweg heeft zien groei en, totdat er op een gegeven moment witte lakens voor de ramen werden ge spannen en men dus de interne groei niet meer kon volgen. Wat er deze mor gen te voorschijn is gekomen overtreft echter alle verwachtingen en spreker wenste de familie Koopman namens het gemeentebestuur dan ook ten zeerste geluk met de ingebruikneming van dit prachtig winkelpand. Het is verheugend, aldus de loco-burgemeester tot de fa milie Koopman, dat u een opvolger hebt en wij wensen u dan dfck met deze nieu we zaak het allerbeste voor de toe komst. Namens de Erven J. A. Slotman sprak de heer J. M. Metzger woorden van ge lukwens, terwijl de secretaris van de win keliersvereniging, de heer H. J. Bouw huis, de familie Koopman complimenteer de namens de Holtense zakenlieden. De heer T. Koopman dankte voor de uitgesproken gelukwensen, waarna men het pand bezichtigde en enige verversin gen werden rondgediend. HYPERMODERN BEDRIJF. De oorspronkelijke winkel en bakkerij in dit pand is verbouw tot een ruim en uiterst modern levensmiddelenbedrijf, waarin de nieuwste snufjes op het gebied van de verkoop van levensmiddelen zijn toegepast en dat voor ieder dorp of stad een zeer aantrekkelijke aanwinst en sie raad vormt. De ontelbare waren en arti kelen zijn op een bijzonder naar voren komende en. praktische wijze langs de wanden en in de vitrines uitgestald, waardoor het bedrijf met een geringe wij ziging onmiddellijk in een zelfbedie ningswinkel kan worden omgezet. Een stap, die men, zoals de heer Koopman> verklaarde, nog niet direct heeft durven nemen, maar in de toekomst tot de mo gelijkheden behoort. Het interieur van de winkel komt bij avond in het bijzonder naar voren door de uitstekende verlichting met t.l.bui- zen, welke men hiervoor gekozen heeft. Tot de artikelen, die verkrijgbaar zijn, behoren o.a. Indische producten, vlees waren in een speciale vitrine, dranken, enz. Het zijn ook in het bijzonder de ver pakte producten, conserven enz., die het geheel een fleurige aanblik geven. De familie Koopman ontving talrijke gelukwensen en bloemen en men kwam, ondanks de hulp van bedienden van el ders, bijna handen tekort om de talrijke kooplustigen te bedienen, die in de nog niet geheel gereed zijnde huiselijke ap partementen allen een tractatie ontvin gen. GESLAAGD Onze plaatsgenoot de heer Gerard Veld huis slaagde te Zwolle voor het vakdiplo ma Tabakshandel. PROVINCIALE WIELERKAMPIOEN SCHAPPEN VOOR DE JEUGD VAN OVERIJSSEL. Dit jaar, ter gelegenheid van de 5e „Tour de Holten", eens geen etappe-wed strijd. Op donderdag 7 en vrijdag 8 aug. zal Holten in het teken staan van de Provin ciale Wielerkampioenschappen voor de jeugd t.m. 13 jaar. Op deze twee da gen zullen vier verschillende nummers worden afgewerkt. Daar er op elk der nummers een be perkte deelname is, verdient het aanbe veling zich zo spoedig mogelijk op te geven bij Jan de Groot, Kolweg 36, of Mans Klein Velderman, Industriestr. 5 te Holten. Telefonisch kan men zich richten tot K 5483—422. De inschrij ving sluit op 31 juli. Deelnemers kun nen slechts op 2 van de 4 nummers in schrijven Programma: Donderdag 7 augustus: 2.00 uur n.m.: Sprintkampioenschap (op de Boskamp, 200 m.). 7.00 uur n.m.: Stayerkampioenschap (op de Boskamp, 200 m.). In de stayerwedstrijd (achter brom fietsen) starten de renners bq twee tege lijk. Hier kunnen maximaal 32 renners ingeschreven worden. Ook in de sprintwedstrijd kunnen 32 renners starten. Ook deze wedstrijd wordt verreden volgens het z.g. afvalsysteem: Wie verliest is uitgeschakeld. Vrijdag 8 augustus: 9.30 uur v.m.: Kampioenschap van de tijdrit (start Raalterweg, 6 km.). Om de minuut zullen de renners voor het zware 6 km. lange parcours door de Holterberg starten. 7.00 uur n.m.: Kampioenschap op de weg. Dit mag wel het hoogtepunt van deze kampioenschappen genoemd worden. Vijftig renners kunnen aan deze 32 km. lange wegwedstrijd deelnemen. Parcours: Burg. v. d. Borchstraat (start)RaalterwegHelhuizerweg (3 ronden)Raalterw.Burg. v. d. Borch straat (finish). Bromfietsers, die zich beschikbaar wil len stellen voor de stayerwedstrijd, kun nen zich opgeven bij een der bovenge noemde adressen. VAKDIPLOMA HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN De heren H. Stokkers Tzn en C. Trom- op te Holten slaagden te Amsterdam voor het vakdiploma Huishoudelijke Artike len. EINDDIPLOMA LYCEUM Mej. Hetty Vosman te Holten slaagde dezer dagen voor het einddiploma van de afdeling Middelbare Meisjesschool van 't Chr. Lyceum te Almelo. P.V. „BERGVLIEGERS" Uitslag St. Denis op 21 juni. In con cours 47 duiven. Afstand 471 km. De heer G. Veldhuis constateerde de eer ste duif om 15.07 uur. De duiven waren gelost om 9.30 uur. De verdere uitslag is als volgt: 1 en 2 G. Veldhuis; 3 J. Schuppert; 4, 6, 10 en 11 J. Schoneveld; 5 en 12 C. W. Reeves; 7 L. Gazan; 8 H. J. Aaftiuk; 9 G. Steunenberg. De door drogisterij „De Vijzel" be schikbaar gestelde prijs werd gewon nen door de heer G. Veldhuis, le Scheerweg G. Veldhuis. 2e Scheerweg idem. Uitslag Creil op 28 juni. In concours 34 duiven. Afstand 437 km. De duiven waren gelost om 8.45 uur en het was weer de heer Veldhuis, die het eerst constateerde om 14.17 uur. Er werd als volgt geconstateerd: 1 en 5 G. Veldhuis; 2 H. Wansink; 3 en 8 G. Steunenberg; 4 J. Schoneveld; 6 H. J. Aaftink; 7 L. Ga zan. Deze keer ging de prijs naar de heer H. Wansink. De beschikbaar gestelde prijs was van de heer v. d. Goot (Hotel Vosman) le Scheerweg G. Veldhuis. 2e Scheerweg H. Wansink. De stand afd. Mid-fond na 4 vluchten is als volgt: 1 G. Veldhuis 571,3 pt.; 2 J. Schone veld 471,5 pt.; 3 G. Steunenberg 444,1 pt.; 4 H. J. Aaftink 357 pt.; 5 J. Schup- pert 329,7 pt.; 6 L. Gazan 312,8 pt.; 7 H. Wansink 240,9 pt.; 8 C. W. Reeves 197,3 pt.; 9 W. Aaftink 98,8 pt. Officiële publicaties AANBESTEDING Burgemeester en Wethouders van Hol ten wensen op vrijdag 11 juli 1958, des morgens om 11 uur in het gemeentehuis in het openbaar aan te besteden: Het vernieuwen van de dakbedek king van de openbare lagere school met aangebouwde hoofdonderwij zerswoning in de buurtschap Espe lo. Bestek is gratis verkrijgbaar op het kantoor van de gemeente-architect.

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2