Grote actie voor wijkgebouw gestart Grote Oranjefeestelijkheden op 30 april a*s* VIER LIJSTEN INGEDIEND. Door de politieke partijen zijn dins dag ten gemeentehuize voor de verkie zing van elf leden van de raad, waar voor de stemming plaats vindt woens dag 26 mei a.s., de volgende vier can- didatenlijster. ingediend: A.R.: 1 G. Landeweerd, 2 A. Rietman, 3 W. Rietberg, 4 G. Stam, 5 D. Beid- man, 6 H. Landeweerd, 7 J. Wiggers, 8 A. J. Nijkamp, 9 G. W. Rietman, 10 J. Aanstoot, 11 E. H. Hulsman. C.-II. U.: 1 B. J. Veneklaas Slots, 2 J. Rietberg, 3 A. Westerik, 4 M. Tee- selink, 5 A. J. Pekkeriet, 6 J. H. Bos- schers, 7 E. Dikkers Wzn., 8 H. Beid- man, 9 G. Melink J.Azn., 10 A. Müller. P.v.d.A.: 1 H. Soer, 2 A. Jansen, 3 G. Brands, 4 H. Meerman, 5 H. J. Fransen, 6 L. Veneklaas, 7 B. Broere-Bos, 8 G. van den Bos, 9 G. W. Knapen, 10 H. Sigger, 11 G. H. Kers, 12 G. H. Schol ten, 13 J. ten Wolthuis. V.V.D./Alg. Belang: 1 D. J. Wansink, 2 H. Klein Velderman, 3 J. H. Sprokke- reef, 4 W. ten Berge, 5 E. Wegstapel, 6 J. W. Nagelhout-Klijzing, 7 G. W. Baltus, 8 J. F. van Geenhuizen Jr., 9 J. Oolbekkink Jr., 10 H. J. Slijkhuis, 11 G. J. Klein Hegeman, 12 J. Brinks, 13 J. W. Nijland, 14 A. Bekkernens. De Holtense kiezers hebben dus voor de vervulling van de 11 zetels 'n keuze uit 48 personen, waaronder slechts 2 vrouwelijke candidaten. Momenteel zijn de zetels als volgt verdeeld: 1 A.R., 4 C.-H., 3 P.v.d.A. en 3 V.V.D./Alg. Belang (waarvan 1 V.V.D. en 2 Alg. Belang) en hebben de volgen de raadsleden zitting: A.R.: G. H. Lan deweerd; C.-H. U.: B. J. Veneklaas Slots, J. Rietberg, M. Teeselink en E. Dikkers Hzn.; P.v.d.A.: H. Soer, A. Jan sen en G. Brands; V.V.D.D. J. Wan sink; Alg. Belang: H. Klein Velderman en J. H. Sprokkereef. In de afgelopen 5-jarige zittingspe riode hebben zich de volgende veran deringen voorgedaan: Voor het lid van de P.v.d.A. G. J. Aaftink heeft wegens bedanken plaats genomen G. Brands, en voor het lid van de kiesvereniging Alg. Belang J. Wegstapel heeft plaats genomen J. H. Sprokkereef. Ds. JEBBINK SCHONK GIFT VOOR WIJKGEBOUW. Het bestuur van het Groene Kruis ontving van Ds. J. Jebbink, em. herv. predikant op „De Klokkenbelt" te Al melo, die tijdens ambtsvervulling te Holten van 1930 tot 1948 vele jaren voorzitter is geweest van de vereniging, een cheque van 25.— voor het wijk- gebouw. Het bestuur is zeer ingenomen met deze bouwsteen en er zeer dankbaar voor, omdat daaruit o.m. blijkt hoe be langrijk onze vroegere plaatsgenoot de stichting van zo'n gebouw in onze ge meente vindt en deze gift voor de in gezetenen een vingerwijzing vormt, dat zij zeker niet minder moeten bijdragen dan de oud-voorzitter, die van dit bouw zelf niet zal profiteren. Het bestuur heeft de fam. Jebbink zijn hartelijke dank betuigd. PLATTELANDSVROUWEN WERDEN INGELICHT OVER KANKER Vrijdagavond van de vorige week heeft dokter J. P. Nagelhout in hotel Holterman een causerie gehouden voor de afdeling Holten van de Bond van Plattelandsvrouwen over de gevreesde ziekte „kanker". Zuster L. C. E. F. Loeff, districtsverpleegster van de Stich ting Fed. Commissie voor de Kanker bestrijding in Zwolle, heeft in aanslui ting daarop een filmpje vertoond over de strijd tegen deze volksziekte en daarbij een toelichting gegeven. Voordat dokter Nagelhout aan het woord kwam, heette de presidente, me vrouw J. W. Nagelhout-Klijzing, haar echtgenoot en de andere aanwezigen hartelijk welkom en werden verschil lende huishoudelijke aangelegenheden behandeld. De afdeling ontving een uitnodiging van de Herv. vrouwenvereniging voor haar avond op 17 april, waarop met electra gedemonstreerd zal worden. Ongehuwde dames boven 18 jaar en vrouwen met kinderen boven 14 jaar worden uitgenodigd een vrijwillige ver bintenis aan te gaan bij de BB. Op 20 mei zal een zomeruitstapje gemaakt worden naar Wageningen, welke afde ling het vorig jaar hier op bezoek kwam en op 23 mei zal de bondsreis' hotel Holterman aandoen, waar gege ten zal worden en de leden met de be zoeksters kunnen kennismaken. In- een leerzame causerie vertelde dokter Nagelhout vervolgens de dames tal van bizonderheden over het ont staan van kanker en haar bestrijding. Er valt echter zoveel over kanker te zeggen, dat hij hier en daar een greep moest doen. Kanker is een kwaadaar dig gezwel. Wanneer in een lichaam een gezwel ontstaat, is het meest ken merkende daarvan, dat het zich niet voegt in de harmonie van de overige cellen, waaruit het lichaam bestaat, maar cellen produceert, waaraan geen behoefte is. Zo komt het voor, dat een enkele cel of groep van cellen in een bepaald orgaan of in een of ander lichaamsdeel veranderingen ondergaat, waardoor zij zich gaat onderscheiden- van de normale cellen. Kanker gedraagt zich echter niet als vele andere ziekten, die met het een of andere duidelijke beginverschijnsel aanvangen, zoals koorts, huiduitslag of pijn. Meestal zijn de eerste verschijnse len van kanker nauwelijks waarneem baar. Ze behoeven niet duidelijker te zijn dan een lichte verandering in de normale toestand. Slechts bij uitzonde ring veroorzaakt een kanker in den be ginne pijn of hinder. Het is daarom van veel belang, zo wees dokter Nagelhout zijn gehoor er op, om bij bepaalde groei verschijnselen, o.a. van puistjes of knobbeltjes en dergelijke zich onmid- dellyk onder doktershanden te stel len. Meestal is het niets, maar aange zien kanker bij vroegtijdige ontdekking vaak te genezen is, moet men uit angst niet schromen om naar de dokter te gaan, want het is van zeer groot be lang, dat een verspreiding van de ziek tekiemen door het lichaam wordt voor komen. Na te hebben gewezen op de moge lijkheden van operatie, röntgenbestra- ling of radiumbehandeling, waarschuw de spreker ernstig tegen kwakzalverij. Deze is een groot gevaar. Niet alleen veroorzaakt zij onnodig uitstel, maar soms leidt ze tot verergering van de kwaal. Ieder uitstel vermindert de kans op genezing. In de film „Er is een- tijd van komen en een tijd van gaan", welke daarna door zuster Loeff werd vertoond, werd een- duidelijk beeld gegeven hoe o.a. in het Antoni van Leeuwenhoek-huis te Amsterdam door de medici wordt ge werkt aan de bestrijding van de kan ker. De grote specialist is Dr. W. F. Wassink, hoofd van de sociaal-medi sche afdeling van het Ned. Kanker In stituut. Zuster Loeff wees er nog op, dat ro ken by jonge kinderen zeer nadelig is en dat men vroegtijdig naar de dokter moet gaan en geen .angst moet hebben. Zy wekte de dames op om vooral het Koningin Wilhelminafonds te steunen. Na de pauze werden nog tal van schriftelijke vragen gesteld, welke door dokter Nagelhout en zuster Loeff wer den beantwoord. Hen werd door de presidente dank gebracht voor hun leerzame uiteenzettingen. GOUD VOOR HENK STAM Onze plaatsgenoot Henk Stam, Look 50, die zaterdag 12 aprü op „Sparta" deelnam aan de KNMV-Voorjaarsrit, eindigde in- de junioren-klasse op de eerste plaats en kwam in het bezit van de gouden medalje. De af te leggen af stand bedroeg 240 km. Waarschijnlijk zal Stam op maandag 26 april a.s. deelnemen aan de Overijssel-rit van de KNMV. Wy wensen hem ook in de motorsportevenement gaarne succes. KRAAMVERZORGSTER Onze plaatsgenote mej. E. J. Aaftink slaagde te Deventer als kraamverzorg ster na een opleiding in het kraamcen- trum Zuid-west Overijssel, aldaar. VOOR PRACTISCHE HULPVERLENING De dezer dagen gehouden collecte voor de Ned. Centrale voor Practische Hulp verlening „P. H." te Groesdijk heeft f 165.20 opgebracht. EINDLES LAGERE LANDBOUWSCHOOL In een van de lokalen van de Lagere Landbouwschool aan de Oranjestraat had gisteravond de eindles plaats van de leerlingen der 4e klas, in tegenwoordig heid van leden van het schoolbestuur, het rijkstoezicht, van de O.L.M. en vele ouders. Het gemeentebestuur was verte genwoordigd door de gemeente-secreta ris, de heer G. J. Langenberg. Nadat de voorzitter van het schoolbe stuur, Mr W. H. Enklaar, de aanwezigen en speciaal de ouders had welkom gehe ten werden door het hoofd der school, de heer A. J. Snijders de examen-vragen gesteld en hielden twee leerlingen een inleiding over een landbouwkundig on derwerp. De leerling L. H. Rensen behandelde het onderwerp „de varkenshouderij" en over „rundveevoeding" sprak de leerling F. Klein Teeselink. Deze moeilijke opgave om voor een talrijk publiek een onderwerp te bespre ken werd door beide leerlingen op uitste kende wijze volbracht. De aanwezigen hebben hierdoor de indruk kunnen krij gen, dat ook dit deel van de opleiding op de L.L.S. tot zijn recht komt. De diploma's werden met een toepas send woord uitgereikt door Mr. Enklaar. Hij feliciteerde de leerlingen en hun ou ders met de behaalde resultaten en drong er op aan hierbij niet te blijven staan, maar zich verder te bekwamen door in dit verband voortgezet onderwijs te vol gen. De directeur van de Rijks middelbare landbouwschool te Hengelo (O.), Ir. W. J. van der Wal, belast met het rijkstoe zicht op het landbouwonderwijs sprak hierna zijn gelukwensen uit. Hij wees er op, dat straks ook in Holten volledig onderwijs gegeven zal kunnen worden in een gebouw, dat aan alle eisen voldoet. Namens het hoofdbestuur van de O.L.M. bood de heer A. J. Pekkeriet, voorzitter der plaatselijke afdeling, aan de leerling G. H. Wissink een boek aan, omdat deze met het hoogste aantal punten slaagde. Een van de leerlingen F. E. Boode, be dankte de heer Snijders en de overige personeelsleden en bood hen een ca deautje aan. Nadat het hoofd de scheidende leerlin gen nog had toegesproken, was het offi ciële gedeelte ten einde. De volgende leerlingen behaalden een diploma: W. Bekkernenens, E 70, F. E. Boode, E 40, J. Boode, E 49, W. Huzen, Holterbroek 76, J. Haverslag, Okken- broek, S. Kleine Teeselink, N 12, F. Klein Teeselink, B 174, M Marsman' Ok- kenbroek, J. Meilink, N 68, H. J. Over- meen, Hbk. 38, B.J. Paalman, N 15, A. Pekkeriet, B 91, L. H. Rensen, E 47, J. W. Rietberg, E 89, G. J. Sluiter, E 48, E. Struik, E 3, E. D. Veneklaas, D 10, B. J. Veneman, N 30, J. Wegspapel, D 60, G. H. Wissink, E 78 en J. Wolthuis, Rijs- WIE ADVERTEERT VERKOOPT WIE NIET ADVERTEERT WORDT VERGETEN! Reeds geruime tijd geleden hebben onze beide plaatselijke Oranjeverenigin gen besloten ter gelegenheid van de ver jaardag van H.M. de Koningin op woens dag 30 april a.s. een gezamenlijk feest te organiseren. Men heeft toen in de eerste plaats ge dacht aan een avondfeest, waarbij H.M.V. te omstreeks 11 uur een taptoe door het dorp zou maken na afloop van de fees telijkheden in Irene en Amicitia. Waar echter het werk op 30 april waarschijnlijk voor een groot deel stil zal liggen, omdat velen wegens de ver jaardag van onze Koningin een vrije dag zullen hebben, is in de donderdagavond gehouden gecombineerde vergadering van de Oranjebesturen besloten bij vol doende deelname ook 'n middagprogram ma af te werken. Er zullen dan volksspelen gehouden worden in het Sportdal, welke om 2 uur aanvangen en zullen bestaan uit een ge- costiuneerde voetbalwedstrijd, touwtrek ken voor 4-tallen, stoelendans voor da mes en meisjes, mastklimmen voor jon gens en een wedstrijd met hindernissen op bromfietsen. DE BOUWVAKARBEIDERS IN JAAR VERG ADERIN G BIJEEN. De afdeling Holten van de Alg. Ned. Bouwbedrijfsbond hield woensdagavond onder voorzitterschap van de heer A. Paalman haar jaarvergadering in de zaal van de heer J. Maats. Na een kort openingswoord van de voorzitter en het lezen der notulen door de secretaris, de heer J. Dangremond, bracht de penningmeester, de heer G. H. Oplaat, verslag uit over het afgelopen jaar, waaruit bleek, dat er een klein batig saldo was. Besloten werd om f 10.te offeren uit de kas, voor het wijkgebouw van het Groene Kruis, omdat de bouwvakarbei ders toch ook een steentje moeten bijdra gen voor dit goede doel. De kascommissie had de administratie in orde bevonden, zodat de penningmees ter onder dank voor zijn goede beheer werd gedechargeerd. Bij de bestuursverkiezing werd in de plaats van de heer A. Paalman, die zich niet herkiesbaar stelde, met bijna alge mene stemmen als voorzitter gekozen de heer G. J. Bosschers, die deze benoeming aanvaarde. De heer Paalman werd daarna als be stuurslid gekozen in de plaats van het af getreden bestuurslid, de heer M. Kers. De penningmeester feliciteerde de uieuwe voorzitter met zijn benoeming en bracht dank aan de scheidende voorzit ter en de heer Kers voor de goede ver vulling van hun taak en de prettige sa menwerking. Daar niet alle leden aanwezig waren werd besloten in verband met een bui tengewone aanbieding voor de reisver- eniging van de A.N.B. een spoedeisende vergadering te beleggen op woensdag 23 april a.s. in café Maats. Bij de rondvraag werden nog verschil lende bondsaangelegenheden besproken, zodat het al laat was toen de voorzitter met dank voor de opkomst de vergade ring sloot. Officiële publicaties GEMEENTE HOLTEN. Uitloting en rentebetaling obligatie lening 1952, groot 60.000. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in een open bare vergadering van hun college op 10 april 1958 zijn uitgeloot de obligaties nr 32 en 57 van de obligatielening 1952, oorspronkelijk groot 60.000. Het bedrag dezer obligaties is op 1 mei a.s. betaalbaar gesteld bij de ge meente-ontvanger tegen inwisseling van de uitgelote obligaties. De rente van deze lening is op 30 april a.s. betaalbaar tegen inwisseling van rente-coupon nr. 6. Holten, 12 april 1958. Burgemeester en wethouders voorn., W. H. ENKLAAR, burgemeester, G. J. LANGENBARG, secretaris. INENTING TEGEN POKKEN. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat op zaterdag 19 april 1958 des voormiddags van 11 tot 12 uur in gebouw „Rehoboth" te Holten en des namiddags precies 3 uur in een lokaal van de o.l. school te Dij- kerhoek gelegenheid bestaat tot koste loze inenting en herinenting tegen pokken. Belanghebbenden wordt er op gewe zen, dat ingevolge artikel 1 der inen- tingswet 1939, een kind vóór het be reiken van de leeftijd van één jaar tegen pokken moet worden ingeënt. In dien inenting niet heeft plaats gehad moet een ondertekende verklaring wor den overgelegd, waaruit blijkt, waarom deze inenting achterwege is gebleven. Voorts wordt belanghebbenden ver zocht het trouwboekje of het geboorte bewijs mede te brengen, alsmede de inentingskaart, welke bij de geboorte aangifte werd uitgereikt. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de uitslui tend kinderen beneden de leeftijd van 2 jaar zullen worden ingeënt. Holten, 14 april 1958. Burgemeester en wethouders voorn., W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, secretaris. Holtens Toneel verzorgt avonds in Amicitia voor de leden van de Holtense Handelsvereniging en bij voldoende plaatsruimte voor verdere belangstellen den een toneelvoorstelling, waarbij zal worden opgevoerd het vrolijk spel „De ware Jacob" van Franz Arnold en Ernst Bach. Nadere bijzonderheden vindt men in een advertentie in dit nummer. De C.O.C. zal in het gebouw Irene haar medewerking verlenen aan een Oranje feest van de Ohr. Oranjevereniging. Voor de pauze worden, na een toespraak van de voorzitter, enkele mooie films ver toond, en na de pauze zullen de tonelisten opvoeren het blijspel in 2 bedrijven van C. v. d. Lingen: „De trekpleister". Omdat dit storend zou werken zal H.M.V. nu geen taptoe maken na afloop van deze voorstelingen, maar om 7 uur vóór dat met deze programma's wordt begonnen. Wij vragen ons af of het niet aardig zou zijn deze dag een wat officieel cachet te geven door des middags vóór de volks spelen onze burgemeester, als vertegen woordiger van H.M. de Koningin, een aubade te brengen, o.a. door de leerlin gen van de beide scholen. Er heerst dan een aardige sfeer en men heeft dan ook spoedig veel mensen op het sportterrein. Het antwoord op deze vraag zouden wij gaarne willen overlaten aan de Oranje verenigingen, H.M.V. en de heren hoof den van scholen. In het volgend nummer van Holtens Nieuwsblad kan dan een volledig pro gramma worden opgenomen. Richt niet Uw rywiellicht Op eens andermans gezicht! FILMVOORSTELLING VOOR KINDEREN EN LEDEN C.N.V. Onder auspiciën van de Holtense Chr. Besturenbond zal op maandagavond 21 april a.s. om 8 uur in het gebouw „Re hoboth" een gratis filmvoorstelling ge geven worden voor leden van het Chr. Nat. Vakverbond en hun huisgenoten, 's Middags om kwart voor vier vindt een voorstelling plaats voor de kinde ren. Zy zullen o.a- te zien krijgen de mooie film „Danny Boy" en enkele kleine films. Voor de avondvoorstel ling staat o.a. op het programma de prachtige film „Gouden Edelweiss", 'n bergfilm van de Pheiffer-Filmproduk- tie te München. Wij laten hieronder de korte inhoud van deze film volgen: In een stil dorp in het gebergte was Moni groot geworden. Toen zij nog een kind was, vertelde haar grootvader wel eens de legende van het „Gouden Edel weiss". Deze geschiedenis houdt in, dat God bij het scheppen van de aarde nog enkele zaadjes had overgehouden. Uit vreugde over dit gelukte werk wilde Hij nog iets bizonders scheppen, doch alleen voor die mensen, die van iets schoons de vreugde beleven en moedig genoeg zijn om het op te zoeken. Daar om strooide hij deze zaadjes op de hoogste bergspitsen en liet het „Gou den Edelweiss" groeien. Haar speelka meraadje Thomas heeft de geschiedenis ook gehoord en belooft haar als hij groot zal zijn, het „Gouden Edelweiss" te halen. Er is inmiddels een tiental jaren ver streken en Moni woont sedert lang in de stad. Thomas is naar de hout- vestersschool en ook sedert lang niet meer in de bergen geweest. Op zekere dag keren beiden terug om hun va kantie in de oude vertrouwde omge ving door te brengen. Het is een vrolijk weer-ontmoeten en de betovering der bergen doet weer vele vroegere bele venissen herleven. De vereniging „Het Groene Kruis" is de vorige week vrijdag gestart met een grootscheepse actie voor de inzameling van gelden voor de stichting van een wijkgebouw. Getracht zal worden om het ontbrekende bouwkapitaal ad f 35.000.— door middel van renteloze aandelen of giften in eens bij de ingezetenen, die op een enkele uitzondering na, allemaal lid zijn van het Groene Kruis, op te halen. Het bestuur heeft daarvoor, zoals be kend, een beroep gedaan op ruim 200 mannen en hen verzocht met z'n tweeën 10 tot 12 gezinnen te bezoeken en een lijst te presenteren. De meesten van hen waren in Amicitia aanwezig om deze lijsten in ontvangst te nemen, waar de voorzitter van het Groene Kruis, de heer Beijers, een toe lichting gaf op deze actie. Hij wees er daarbij op, dat het bouwen van een wijk gebouw maar niet zo een liefhebberij is van een aantal bestuursleden, maar dat aan een eigen gebouw een dringende be hoefte bestaat om op verantwoorde wijze in de zuigelingen- en kleuterconsultatie- bureaux te kunnen voorzien en om een goede berging te hebben voor de vrij kostbare uitleenmaterialen, welke door de wijkverpleegsters, die in het gebouw zullen wonen, moeten kunnen worden uitgegeven. In elke plaats, die zichzelf respecteert, bestaat dan ook reeds een wijkgebouw. Holten is naar hij opmerkte in dit verband dan ook zeker niet voor lijk. Er is reeds lang gesproken over de stichting van een wijkgebouw, zonder dat men tot de bouw daarvan is gekomen. Van de zijde van de kinderartsen is bij herhaling aandrang uitgeoefend om in een betere lokaliteit voor de consultatie- bureaux te voorzien. Het bouwfonds be vat thans f 30.000.de omstandigheden zijn voor het bouwen niet ongunstig, zo dat het bestuur het thans de tijd acht een ernstig beroep te doen op de leden, om het benodigde kapitaal in de vorm van renteloze aandelen of giften, die ook in termijnen kunnen worden ingevor derd, bijeen te brengen. De bouwkosten worden globaal geraamd op f80.000.—, men kan rekenen op een bedrag van ten minste f 45.000.—, zodat nog f 35.000.— benodigd zal zijn. EEN OFFER GEVRAAGD. Het bestuur is er zich terdege van bewust, dat het een belangrijk offer vraagt van de leden, maar indien deze gelden renteloos bijeen komen, dan zal dit^de toekomstige exploitatie van het gebouw aanzienlijk verlichten en ten slotte de leden zelf ten goede komen. Zeer dankbaar is het bestuur gestemd jegens het gemeentebestuur, dat het bouwterrein, ter waarde van f 10.000, gratis ter beschikking zal stellen en be houdens hogere goedkeuring, ook de aan stelling van een tweede wijkverpleegster financieel aanzienlijk zal vergemakke lijken. Nadat een kopje koffie was aangebo den, werden verschillende vragen ge steld, waarbij naar voren kwam, dat het voor de boerenbevolking gemakkelijker zal zijn een offer te brengen als straks het vee in de weide is en o.a. de voeder rekeningen voor de boeren niet zo hoog zullen zijn. De voorzitter deelde mede, dat het voor het bestuur van belang is het geld zo spoedig mogelijk in bezit te hebben, maar dat er zeker geen enkel bezwaar is om de ingetekende bedragen desgewenst in de maand mei te betalen. Hij bracht de aanwezige leden dank voor hun bereid willigheid, het bestuur in zijn taak ter zijde te staan en wenste allen veel suc ces bij hun rondgang. In de loop van de week zijn de lijsten voor hen, die verhinderd waren op de ver gadering aanwezig te zijn, uitgereikt en is men reeds met de rondgang door de gemeente begonnen. VOORLOPIGE RESULTATEN. De eerste resultaten zijn bemoedigend en teleurstellend. Er zijn reeds goede lijsten ingeleverd maar ook veel minder goede, men mag in het raam van de be hoefte wel zeggen, slechte. De leden moe ten zich er zich wel van bewust zijn, dat met het intekenen van bedragen ad f 10.het beoogde doel niet zal kunnen worden bereikt en dat zou beslist heel jammer zijn. Uitslagen van de maandag 14 april gespeelde wedstrijden in de Nijverdalse volleybalcompetitie. VBOW 1-De Zweef 2 2—0 Sportlust 2-Nijverdal 1 0—2 OKK 1-VBOW 2 (d) 2—0 Sportlust 1-Holten 2—0 OKK 1-De Zweef 2 (d) 2—0 Visnet 2-Holten 0—2 Nyverdal 1-Sportlust 1 1—l Nyverdal 2-De Zweef 2 1—l Hellendoorn-VBOW 1 0—2 De stand luidt: Heren: OKK 1 Nijverdal 1 Sportlust 1 Politie VBOW 1 Rivo De Zweef 1 Visnet 1 OKK 2 Ter Horst Holten VBOW 2 Sportlust 2 Nyverdal 2 Hellendoorn De Zweef 2 Visnet 2 Dames: De Zweef 1 OKK 1 VBOW 1 Sportlust 1 OKK 2 Rivo Hellendoorn VBOW 2 Holten De Zweef 2 Sportlust 2 OKK 3 16 12 16 12 16 13 16 13 16 9 16 9 16 6 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 6 3 3 4 2 3 1 2 1 0 0 28 0 28 1 28 2 27 1 24 4 21 2 20 6 18 5 16 7 15 4 9 10 4 10 8 1 12 7 5 10 7 2 12 6 4 11 6 5 11 5 11 11 11 11 0 19 0 19 1 16 3 14 2 11 4 11 4 10 5 10 6 5 8 5 9 2 9 0 Wedstrijdprogramma 21 april: 19-uur: OKK 1-Sportlust 1 19.25 uur: OKK 2-Hellendoorn (d) 19.50 uur: Holten-OKK 3 (d) 20.15 uur: Nijverdal 1-OKK 1 20.40 uur: Holten-Hellendoorn (d) 21.05 uur: De Zweef 1-OKK 1 (d) 21.30 uur: OKK 3-Rivo (d) 21.55 uur: Sportlust 1-Nyverdal 1 A Wie met te grote snelheid rydt Die kan niet stoppen meer op tjjdl

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2