Hoe besteden wij ons geld? BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN RtamSME l¥OR@L Elke tand een Syieeaawwafjj© ^7/W5^ere huid? Babyderms2Bflp Pracht hemden ?5::Hamea-Gelei VervolgWat is en doet het Landbouwschap voor het zijn middelen gebruikt nog kan verbeteren; ook in dit verband is opbouwende kritiek ons welkom. Afbraak. Daarnaast is er veel kritiek die niets opbouwt, maar alleen maar afbreekt; kritiek die ten dele voortkomt uit eigen kring en die kleineert wat anderen achten, kritiek ook van buitenstaan ders die menen op deze wijze hun in vloed bij de boeren te kunnen vergro ten. Deze kritiek treft ook dikwijls mij persoonlijk; ik ben daar gauw mee klaar en zij wondt mij niet. Met de no dige humor neem ik er kennis van, denkende aan wat een oude volkswijs heid zegt, dat het niet de slechtste vruchten zijn waaraan de wespen kna gen. Uit de veelheid van afbrekende kritiek welke aan het Landbouwschap wordt gewijd noem ik nu ook die welke regelmatig aangetroffen wordt in het blad De Vrije Boer. In dit blad wordt een verbeten strijd gevoerd tegen de aansluiting aan de Gezondheidsdiensten voor Dieren en hetgeen ik nu zeg heeft hierop geen betrekking. Ik vind dit een verzet zonder prespectief, maar ik wil niemand het recht ontzeggen langs wet tige wegen vermeend onrecht te bestrij den. De verdere kritiek evenwel, welke in De Vrije Boer regelmatig over het Landbouwschap wordt uitgestort, acht ik in hoge mate ondankbaar, want ik zou niet weten waarover het blad zou moeten schrijven wanneer er geen Landbouwschap was. Bovendien is deze kritiek volkomen gespeend van iedere vorm van opbouw, want het geeft geen enkele aanwijzing hoe langs de kromme sloot van de Nederlandse landbouw, waarover ik boven sprak, een rechtere wendakkervoor van landbouwbeleid kan worden geploegd. De Vrije Boer wil alles: goede prijzen, vrijheid van produktie en bedrijfsvoering zonder or dening en ambtenaren. Dit streven is kortzichtig of bewust misleidend en zo gespeend van elke constructieve inhoud, dat men de Vrije Boer rustig zou kun nen laten schrijven, wanneer dit blad dusdoende - toch niet gewild of ongewild hand- en spandiensten zou verlenen aan sommige groepen in ons volk, die een domme, verdeelde en voor weinig loon werkende boerenstand niet zo ongaarne zien, denkende, dat hun levensmiddelen daardoor wel. eens wat goedkoper zouden kunnen worden. Volkomen onjuist is ook de wel eens gewekte voorstelling als zou er in Ne derland op dit gebied een dictatuur heersen. De heer Voortman en de Vrije Boer zijn duidelijke bewijzen van het tegendeel, want zij mogen in volle vrij heid recht zoeken en hun blad vol schrijven met wat zij willen. Zou dat ook mogen achter het ijzeren gordijn of mocht dat in Hitler-Duitsland of tij dens de Duitse bezetting van ons land? „De Boerderij". In de Boerderij schrijft Sonchus re gelmatig over het Landbouwschap en cok hierin is steeds kritiek te vinden, die met een zeer vaardige pen in een ononderbroken reeks over 't Landbouw schap wordt uitgestort. Bovendien •heeft hij het voorrecht, dat een aantal lezers hem brieven schrijft met op merkingen en vragen, die geheel in zijn betoogtrant passen en waarop hij sne dig vermag te antwoorden. Wanneer ik de bijdragen van Sonchus lees, dan word ik dikwijls herinnerd aan een soortgelijke schrijfwijze in de periodie ken van Landbouw en Maatschappij en in de Landstand voor en tijdens de be zettingstijd. Toen was dergelijk schrij ven, zoals achteraf maar al te duidelijk bleek, zeer gevaarlijk, want het heeft ex zeker toe meegewerkt dat tal van oudere en jongere boeren via het Natio naal Socialisme in de grootste moeilijk heden terecht zijn gekomen die hun le ven dikwijls ook nu nog bezwaren. Deze gevaren zijn nu minder dreigend en ik beschouw het schrijven van Sonchus dan ook als minder gevaarlijk, juist om dat ook hij niet concreet weet aan te geven hoe een beter landbouwbeleid moet worden opgebouwd. De werkelijk moeilijke vragen, van kostprijsverschil- len, al of niet beperking van de pro duktie, bevordering van de export etc. gaat hij angstvallig voorbij en hij le vert tot de oplossing ervan geen enkele constructieve bijdrage- Steriele kritiek doodt op den duur zichzelf en wij laten Sonchus daarom maar rustig zijn gang gaan. Als ik er een typering van mag geven, dan wil ik dat doen met de uit drukking die ik vroeger dikwijls hoor de van soldaten wanneer zij hun onge noegen met allerlei toestanden in de militaire dienst tot uiting brachten. Zij zeiden dan op zijn Gronings: Het is boudel ien dainst, dat betekent: in de dienst is het een rommeltje. Maar de militaire autoriteiten hadden weinig steun aan dergelijke algemeenheden bij het opbouwen van een beter beleid. In alle ernst zou ik nu aan deze cri tici om niet te zeggen criticasters willen vragen: wat is dan uw beleid? Moet 't Landbouwschap weg en wie en wat moet dan deze taak overnemen? Een „vrije boerenorganisatie"? Maar die heeft vooreerst ervaring noch gezag en geen apparaat en allicht geen g.eld. Hoe stelt men zich voor zonder een grote bestuurservaring en zonder een goed apparaat een beter landbouwbeleid doorgevoerd te krijgen? Met een grote mond en met krachttermen en alge meenheden? Geboren: Hendrikje Jannie, dv. B. Brinkman en G. M. Dij kink, Dorpsstr. 48. Helena Everarda Josephina, dv. H. J. Kemper en G- J. M. Leerkes, Es- pelo 7a. Johannes Marinus Cornelis, zv. B. J. Brouwers en H. Vosman, Oran jestraat 75a. Johan, zv. J. H. Vene klaas Slots en J. Landuwer, Espelo 81. Jan Willem, zv. H. Kettelarij en T. Harmelink, Holterbroek 88. Dirk Jan, zv. A. Schipper en H. Schuppert, Kolweg 72. Overleden: G. J. Weijers, echtgenoot van A. Paalman, 72 jaar, Borkeld 76, overleden te Deventer. BEVOLKING. Ingekomen: D. J. Achterkamp, van Almelo naar Kerkstraat 24. Vertrokken: E. J. Beumer, van Neer dorp 84 naar Voorst. D. Jansen, van Stationsstraat 7 naar Warnsveld. H. Schutte en gezin, van Neerdorp 18 naar Markelo- I. J. Monfils en gezin, van Look 40 naar 's-Gravenhage. H. J. Paalman, van Neerdorp 87 naar De venter. K. Jansen en gezin, van Look 19 naar Enschede. Wie kan deze uitgebreide terreinen van het landbouwbeleid beheersen zon der een aantal ook academisch gevorm de ambtenaren? Wel, die vrije organi saties met een behoorlijke staf hebben wij reeds in onze drie C.L.O.'s, maar deze erkennen zonder voorbehoud dat zij de samenwerking en de uitrusting van het Landbouwschap niet kunnen missen. Maar de Vrije Boer en Son chus zien blijkbaar wegen om buiten een Landbouwschap en de standsorga nisaties om een beter landbouwbeleid op te bouwen en doorgevoerd te krijgen. Dat beleid en die stootkracht moeten blijkbaar ontstaan uit de alleen maar kritiek van de Vrije Boer en het sluip door - kruip door spel dat Sonchus zo knap weet te spelen om de werkelijke vragen en zwarigheden der concrete moeilijkheden van onze landbouw heen. Gelove, wie het wil; ik doe er niets en dan ook absoluut niets op uit! Organisaties van anderen. Kijken wij ook eens naar andere be volkingsgroepen. Breken de zo mach tige vakverenigingen hun apparaat af? Integendeel, zij verbeteren ze op be wonderenswaardige wijze, voorzien zich voor hun arbeid in de S.E.R. van een uitstekende braintrust en vestigden met het oog op de Euromarkt reeds een in ternationaal secretariaat in Dusseldorp. Soortgelijke ontwikkelingen zien wij bij de grote industriële werkgevers, bij de ambtenarenorganisaties, de midden standers enz. En temidden van deze voortgaande algemene organisatorische toerusting van andere bevolkingsgroe pen zouden wij als boeren en tuinders moeten afbreken wat wij hebben en maar afwachten of de afbrekers ook zullen kunnen herbouwen. Zou er voor de boeren en tuinders dan een andere toekomst zijn weggelegd dan die van hen waarvan een Frans spreekwoord zegt: Wie zich tot schaap maakt wordt door de wolf opgevreten? Ik ben er ze ker van, dat als de Vrije Boer en Son chus en hun trawanten hun zin kregen onze boerenstand eerst recht in het diensthuis zou worden teruggeleid en er toe veroordeeld om voor lange jaren de pakdragende ezel onzer samenleving te worden en te blijven. Ik twijfel er in het minst niet aan, dat de overgrote meerderheid van onze boeren en tuinders veel te verstandig is deze dwaallichten te volgen; in dat ver trouwen gaan wij rustig voort met ons werk en de verdere opbouw van ons Landbouwschap. Tenslotte wil ik wel erkennen, dat al deze tegenzin en soms verbolgenheid, welke zich uit tegen organisaties, Land bouwschap en Regering ook mij be klemt. Ik ben meer dan veertig jaar zelf boer geweest en ik weet ook wel van primitieve gevoelens, die zo gaar ne in ons opkomen, wanneer wij op onze bedrijven, waar wij ons reeds met zoveel onspoed van weer en ziekte, van markt en misgewas moeten redden, ook nog menen onredelijk te worden behan deld door dwingende machten van bui ten. Maar ik ben ook oud en naar ik hoop wijs genoeg geworden om te be seffen dat wij als boeren steeds bloot staan aan het gevaar van te veel op te gaan in ons werk en achter te blijven in het meegroeien met nu eenmaal on weerstaanbare maatschappelijke ont wikkelingen. Als die dan plotseling met onontwijkbare kracht op ons toetreden, dan vinden wij daartegenover niet onze houding en vluchten in een onvrucht baar verzet of in onwerkelijke vrij heidsidealen en geraken zo licht in de ban van agitatoren. In de dertiger jaren heb ik met vele anderen tegen deze machten een lange en verbitterde strijd moeten voeren en tocfi niet kunnen voorkomen, dat dui zenden via het nationaal-socialisme hun maatschappelijke en politieke onder gang zijn tegemoet gegaan of grote schade leden en verdriet moesten door leven. Thans kondigt die strijd zich op nieuw aan; welnu wij zullen die niet ontgaan. Daarbij moeten wij trachten onze voorlichting te verbeteren, agita tie en agitatoren te ontmaskeren en de dolenden en verbitterden te begrijpen en op goede wegen te leiden." Mej. Van Santen sprak voor de Chr. Plattelandsvrouwen. Op donderdag 27 februari kwamen de leden van de Chr. Plattelandsvrouwen- bond in gebouw „Rehoboth" in verga dering bijeen. De presidente, mevr. J. Rietberg-Van Lindenberg, opende de vergadering en liet zingen Psalm 119 vers 5, waarna zij voorging in gebed. Daarna werd ge lezen Markus 10 vers 17-31. Nadat door de secretaresse, mevr. J. Wiggers-Aanstoot, de notulen van de vorige vergadering waren gelezen, heet te de presidente op hartelijke wijze de vele gasten welkom en wenste alle aanwezigen een goede avond. In het bizonder werd welkom geheten de spreekster voor deze avond, mej. Van Santen. Er zijn veel mensen, zo begon spreek ster, die geldzorgen hebben. Dat kan Ned. Herv. Kerk. Holten. 10 uur Ds Is rael en 7 uur Ds Addink: „De vreug de der aanbidding" (H- Cat. Zondag dag 52, vr. 128 en 129). In beide diensten coll. Kerkkoor. Biddag. 10 uur Ds Addink. Dijkerhoek. Zondag 10 u. Ds Addink. Collecte Kerkkoor. Biddag. Zie onder Holten- Geref. Kerk. 9.30 en 3 uur Ds Hoog kamp. In beide diensten is de derde collecte bestemd voor emer. predikanten, pre dikantsweduwen en wezen. Biddag 's av. 7.30 uur Ds Hoogkamp. Leef verstandigj Blijf b\j rheumatische pijnen steeds in de warmte. Houdt U aan de voor- I schriften van Uw arts. MAAR.... dat is vaak gemakkelijker gezegd dan gedaan. GEEN NOOD Als het al te erg wordt poeders, tablettenen cachets Ze helpen snel en afdoend, behouden lange tijd hun werking en veroorzaken geen vermoemncia 01 geschikt om tijde UITVOERING VOLKSONDERWIJS. Op maandag 17 maart a-s. zal het bekende Deventer toneelgezelschap, dat hier reeds meermalen optrad en een volle zaal trok, onder auspiciën van de afdeling van Volksonderwijs in Amici- tia een toneeluitvoering geven. Het toneelstuk „Pas op voor padde stoelen" werd reeds met zeer groot succes in vele omliggende plaatsen op gevoerd. Verwezen wordt naar een ad vertentie in dit nummer. UITVOERING TEN BATE VAN HET GROENE KRUIS. Holtens Toneel zal op woensdag a.s. in verband met dc Overijsselse Biddag voor de 4e keer (waarvan eenmaal in Bathmen) het toneelspel „Drijfzand" opvoeren, waarmede het tot nu toe volle zalen trok. Deze uitvoering wordt gegeven ten bate van het bouwfonds van het Groene Kruis en vindt plaats in Amicitia. Zij die deze vriendelijke geste van Holtens Toneel willen ondersteunen en een mooie uitvoering willen meemaken, raden wij dringend aan spoedig hun kaarten te bestellen bij hotel Holter- man. In een aankondiging in dit no. vindt men nadere bijzonderheden. RAADSVERGADERING De gemeenteraad zal op donderdag 20 maart a-s. des namiddags te 1.30 uur, bijeenkomen, o.a. voor de behandeling van de begroting voor 1958. MYXOMATOSE. De zeer besmettelijke konijnenziekte myxomatose is hier nog steeds niet uit gewoed. Vrijdagmorgen werd nog een slachtoffer aangetroffen op het Blik aan de voet van de Holterberg. De ko nijnenstand herstelt zich telkens weer enigszins, totdat dan plotseling de ziek te weer uitbreekt en de in een bepaalde streek aanwezige dieren weer bijna ge heel worden uitgeroeid. „EEN KWARTJE VOOR BARTJE" De door de schooljeugd gevoerde ac tie „Een kwartje voor Bartje" ten bate van „Bartiméus", het Chr. Instituut voor Blinden en Slechtzienden te Zeist, heeft het mooie bedrag van f 245.op gebracht, waarvoor allen die er aan medewerkten ten zeerste worden be dankt. SPEELGOEDACTIE VOOR GEREPATRIEERDE KINDEREN Aan de speelgoedactie ten bate van de gerepatrieerde kinderen uit Indo nesië, uitgaande van de afdeling van het Ned. Roode Kruis, zal, naar wij nader vernemen, ook worden deelge nomen door de leerlingen van de school met de Bijbel- worden veroorzaakt door een te gering inkomen, maar ook doordat op gebrek kige wijze met geld wordt omgegaan. De tering en de nering. Een inkomen is beperkt, maar onze wensen om iets te kopen kunnen on beperkt zijn. Bijna een ieder loopt met 'n verlanglijst van dingen in zijn hoofd, die gekocht of gedaan zullen worden als er geld voor beschikbaar is. De kosten van deze verlanglijst zijn in de regel veel hoger dan het inkomen kan opbrengen. Daarom moet bijna ieder zichzelf beperken en een keuze maken. Dit noemt men de tering naar de ne- ring zetten. Geld beheren is vooruit zien. Wie bij de dag leeft en het geld lukraak uit zijn zak laat rollen, zal nooit veel overhouden om belangrijke stukken aan te schaffen of om in de toekomst belangrijke dingen te doen. De invloed van gebruiken en gewoon ten is bizonder groot en spreekt het duidelijkst op die terreinen, die het gevoelsleven raken. Om enkele aspec ten te noemen: de keuze van de kle ding van wat wél en niét gedragen kan worden; Christelijke en nationale feest dagen vergroten de vraag naar-wild en gevogelte en gebak, evenals moeder en vaderdagen; gebruiken bij geboorte en bruiloft kunnen zeer veel geld kos ten. Een belangrijke invloed op de be steding gaat uit van de behoefte niet te willen onder doen voor de buren. Bij kinderen gaat het om speelgoed; de ouderen steken elkaar de loef af met radio, televisie, bromfiets, scooter en auto. Weloverwogen kopen. Weloverwogen kopen doet men als thuis bedacht is, wat men precies wil kopen. Als men wikt en weegt hoeveel men besteden wil en voordat men kiest bekijkt wat er te koop is. Prijskran- ten en advertenties, etalages en toonza len, boeken en brochures kunnen nut tige inlichtingen verstrekken. Hoe be ter men in gedachten heeft, wat men wil hebben, hoe beter men zal kopen. Impulsief kopen. Impulsief kopen is het kopen op het eerste gezicht. Men was het niet van plan, maar men zag in etalage of win kel opeens iets, waar men zin in kreeg (zelfbedieningszaak). Zó kan men ook goed kopen, maar men koopt op die manier gewoonlijk niet iets, wat drin gend nodig is en men loopt de kans minder goed te kopen. Sparen. Gewoonlijk sparen de ouders voor de toekomst van het kind, maar dit spaar bankboekje voor later is Uw zaak en het nut en de noodzaak daarvan kan het kind nog niet bevatten. Als iemand sterk voelt voor het doel, waarvoor hij spaart, zal hij met meer plezier en ijver sparen dan als het doel hem eigenlijk nog niet scherp voor ogen staat. Spa ren voor een bepaald doel is wenselijk. Zakgeld leert kopen en sparen. Het geven van zakgeld aan de kinde ren is gewenst, omdat zij hierdoor een oefengelegenheid krijgen om met geld om te gaan. Geef de kinderen een vast bedrag per week en maak een af spraak wat ze voortaan zelf van him zakgeld zullen betalen. Het kopen van geschenken en het betalen van hun eigen persoonlijke uitgaven leert hen de tering naar de nering te zetten. Daar door leren ze de waarde van het geld beseffen en spelenderwijs leren ze overleg en zuinigheid. Leer hen ook van eigen zakgeld te sparen, maar laat ze voor een doel sparen, dat binnen hun bereik ligt. Een kind behoort te sparen voor speelgoed en bij het gro ter worden voor een horloge, een fiets, een vakantie-uitstapje enz. Koop niet nodeloos op afbetaling. Het moet worden afgeraden op afbe taling te kopen. Slechts in bizondere gevallen is het verantwoord. Men be denke, dat gemiddeld zeker 13 procent meer wordt betaald op afbetaling op een gekocht stuk, aldus besloot mej. Van Santen haar lezing. Bij deze lezing werden ook lichtbeel den vertoond, welke mej. H. L. Maat op keurige wijze verzorgde. Nadat de presidente de spreekster had darde gezegd voor haar lezing, werd ook darde gebracht aan de Coöp. Boe renleenbank, Rijkspostspaarbank en de spaarbank te Deventer voor hun spon tane medewerking, waardoor het mo gelijk werd deze avond te houden. Na het gezamenlijk zingen van het gezang: „Neem mijn leven, laat het :Heer", sloot mevr. D. W. Heeres-Algra deze zeer leerzame avond met dankge bed. C.J.M.V.-DORP KOMT MET GEVARIEERD PROGRAMMA Biddag en jaarfeest van de CJMV- Dorp zijn in de loop der jaren een be grip geworden. Dit jaar komt men met een gevarieerd programma, waaraan de Tegehaja's hun medewerking verlenen. Zij komen met een geheel nieuw pro gramma, dat het hoogtepunt van de avond belooft te worden. Men is nog druk aan het repeteren. Verder zal worden opgevoerd het toneelstuk „Ik wil niet meer lopen" door D. van Es. Het stuk verwierf een hoofdprijs in een toneelprijsvraag. Het heeft sterke spelmomenten, probleem stellingen en een climax, die voor de nodige spanning zorgt Dinsdag wordt een avond gegeven voor de donateurs en woensdag voor de overige belangstellenden. JAARVERGADERING A.R. KIES VER. Kandidatenlijst gemeenteraads verkiezing vastgesteld. De leden van de Anti-Revolutionaire kiesvereniging „Nederland en Oranje" kwamen vrijdagavond van de vorige week in jaarvergadering bijeen in ge bouw „Rehoboth". De voorzitter, de heer W. Rietberg, opende deze bijeenkomst met gebed en Schriftlezing van Psalm 97, nadat ge zongen was Psalm 119 vers 17. Nadat de voorzitter een kort ope nings- en welkomstwoord had gespro ken, las de secretaris, de heer H. Belt man, de notulen, die onveranderd wer den goedgekeurd en vastgesteld. Uit het door de secretaris uitgebrach te jaarverslag bleek o.m. dat het le dental van 15 was gestegen tot 98. De penningmeester, de heer J. Beid- man, boekte over 1957 een batig saldo van f53,93. Kandidatenlijst. Nadat verschillende stemmingen wa ren gehouden, werd de kandidatenlijst voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing als volgt vastgesteld: 1. G. Landeweerd (aftredend) 2. A. Rietman 3. W. Rietberg 4. G. Stam Ezn. 5. D. Beldman Gerh.zn. 6. H. Landeweerd Hszn. 7. J. Wiggers 8. A. J. Nijkamp 9. G. W. Rietman 10. Joh. Aanstoot 11. E. H. Hulsman, Dijkerhoek De druk bezochte jaarvergadering werd door de heer J. Beldman met dankgebed gesloten. INFORMATIEBUREAU V.V.V. GEOPEND Vanaf woensdag j.l. is het informatie bureau van de WV geopend en ge vestigd in het voormalig ziekenfonds kantoortje aan de Larenseweg 3. Het zal tot 1 juni daar gevestigd zijn en ver volgens tot 15 september a.s. weer over- gebracht naar de serre van- café Maats. De verzending van het reklame-ma- teriaal is reeds druk aan de gang, waar bij ook de folders van de hotel- en pen sionhouders kunnen worden ingesloten. Ook de ingezetenen, welke vakantie plannen hebben, kunnen hier allerlei informaties krijgen, terwijl formulieren voor het aanvragen van kampeerkaar- ten voorhanden zijn, welke gratis wor den verstrekt. De administrateur, de heer Kers, staat ieder gaarne ten dienste. Het aantal verstrekte inlichtingen be droeg over 1957 ruim 2000 meer dan over 1956. Het is de Hamamelis die 't 'm doet Officiële publicaties TELEFOONAANSLUITING Hoofd der School te Dijkerhoek. Burgemeester en Wethouders van Holten brengen ter algemene kennis, dat het hoofd der O.L. school te Dijker hoek, de heer J. W. WITMER, vanaf heden telefonisch bereikbaar is onder no. 517 Burgemeester en Wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, Burgemeester. G. J. LANGENBARG, Secretaris. AARDAPPELTEELT IN TUINEN. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage liggen de beschik king van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening van 10 januari 1957, No. L/PA 3012 en de daar bij behorende op deze gemeente be trekking hebbende lijst, zoals deze is aangevuld bij de beschikking van 27 januari 1958, No. L/PD 94. Deze beschikking verbiedt de teelt van aardappelen in een tuin, gelegen binnen een in de lijst omschreven ge bied, behalve op dat gedeelte van die tuin, dat voor het betrokken teelt jaar is aangeduid op een door of vanwege de Directeur van de Plantenziektekun- dige Dienst vervaardigde situatieschets van die tuin. Telers van aardappelen in tuinen, waarop bovengenoemde beschikking(en) niet van toepassing is (zijn), zijn ge houden de bestaande voorschriften nauwkeurig op te volgen, te weten slechts daar aardappelen te ver bouwen waar deze in de twee vooraf gaande jaren niet hebben gestaan en bovendien jaarlijks niet meer dan hoog stens 1/3 gedeelte van de tuin. Telers op wier tuin door deze be kendmaking de beschikking No. L/PA 3012 van toepassing wordt en die nog niet in het bezit zijn van de situatie schets kunnen deze schriftelijk aan vragen bij: De Gewestelijke Raad voor Overijssel van het Landbouwschap, Burgemeester van Royensingel 22, ZWOLLE. Holten, 6 maart 1958. De burgemeester voornoemd, W. H- ENKLAAR. ZITTING WOONRUIMTE-COMMISSIE De voorzitter van de Woonruimte commissie maakt bekend, dat de zit ting dier commissie deze maand zal plaats hebben op dinsdag 11 maart a.s. De voorzitter voornoemd, J. KROON.

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2