PREDIKBEURTEN Gemeentebegroting 1958 een bloedloos stuk SPORT Leger des Heils SNEEUWSTORM VEROORZAAKTE VEEL ONGERIEF De sneeuwstorm, welke dinsdagavond over ons land raasde en de sneeuwval, die daarna nog plaats vond, heeft ook in deze omgeving veel ongerief ver oorzaakt. Wegen werden onbegaanbaar, treinen kwamen veel te laat aan, bussen moes ten hun dienst staken, sprekers kwa men niet ter vergadering, auto's bleven in de sneeuw steken en zo ontstonden er zeer veel moeilijkheden. De OAD trachtte die avond nog zo lang mogelijk haar diensten voort te zetten, maar moest tenslotte ook de strijd opgeven. Toen met de laatste trein even na twaalf uur nog reizigers meekwamen, moest eerst een gang gegraven worden voor de deur van de wachtkamer om de mensen daar uit te laten. Dokter Rietdijk, die 's nachts bij een kraamvrouw in de Beuseberg geroepen werd, zag zich op de terugweg genood zaakt zijn auto halverwege achter te la ten en de weg naar zijn woning te voet af te leggen. Wagens van het expeditiebedrijf van de heer A. Muller bleven onderweg steken. Eén van de chauffeurs, de heer Markvoort, overkwam dit in de Wie- ringermeerpolder. Hij kon pas een paar dagen later thuis komen. De dienst van gemeentewerken zet te zich met man en macht aan 't werk om de wegen zoveel mogelijk sneeuw vrij te maken. Men moest zich in eer ste instantie beperken tot de verharde wegen en daarbij bleek al, dat men materiaal tekort kwam. Ook bij het Rijk kon men de uitge strekte trajecten niet onmiddellijk sneeuwvrij maken, zodat de OAD ge ruime tijd ernstige moeilijkheden on dervond bij het op gang houden van haar lijndiensten. Wel heel erg was het in de Beuse berg. De boeren uit deze buurtschap konden hun melk niet aan de fabriek krijgen, omdat het holle deel van de Beusebergerweg geheel was volge- sneeuwd en hier met de sneeuwploeg en de tractor met wegenschaaf niets te beginnen viel. De Zuivelfabriek „De Vrijheid" kon de mensen niet langer met de melk laten zitten, zodat zij per soneel aanbood om de sneeuw met de schop op te ruimen en zodoende een doorgang te verkrijgen. Woensdagmid dag heeft men met man en macht ge werkt en werd 'n doorbraak geforceerd, zodat de melk nu weer in de fabriek komt. Veel ongerief veroorzaakte de op ho pen gejaagde sneeuw op de binnenwe gen aan de boeren, maar ook aan de PTT-mensen en niet te vergeten de be zorgers van brood, melk en andere le vensbehoeften en brandstoffen. Zo zijn er zeker nog tal van voorval len, welke ons niet ter ore kwamen. Het is te hopen, dat een wat aangena mer temperatuur de sneeuw spoedig zal doen verdwijnen. SPEELGOED-ACTIE VOOR DE KINDEREN UIT INDONESIË De plaatselijke afdeling van het Roo- de Kruis heeft aan de heren hoofden van scholen de suggestie gedaan speel goed in te doen zamelen door de school jeugd voor de kinderen uit Indonesië. Alleen het hoofd van de o.l. Dorps school is hierop ingegaan en heeft zijn medewerking toegezegd. Er zijn in de contract-pensions en in het Buitencentrum Twenhaarsveld on geveer 90 kinderen van 1-16 jaar. Het zal voor hen zeer prettig zijn om over speelgoed te kunnen beschikken. Indien men speelgoed schenkt, moet het goed onderhouden en niet defect zijn, want dan hebben de kinderen er niets aan. BEVOLKING. Ingekomen: M. Biekart en gezin, van Indonesië naar Holterberg 42. J. Foks, van Düsseldorf naar Oranjestr. 38. H. F. Hek, van Terschelling naar Stationsstraat 6- G. Bulsink en ge zin, van Hellendoorn naar Dorpsstraat 54. G. Budde, van Surabaja naar Look 40. Vertrokken: J. N. van Eldik en ge zin, van Look 40 naar Vlaardingen. W. Otten en gezin, van Kolweg 23 naar Leerdam. J. van den Berg, van De- venterweg 53 naar Almelo. A. L. Sievers en gezin, van Look 40 naar Sleen- T. Huzen, van Dijkerhcrek 50 naar Gorssel. H. Baltes, van Beuse berg 3 naar Almelo. A. J. C. Kem per, van Espelo 9 naar Emmen. A. W. R. von Stockhousen en gezin, van Holterberg 26 naar Hengelo (O.). GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: Sleutelring waaraan een Lips sleutel; paraplu-etui; etui met bal- point en potlood; kinderwantje; schroe vendraaier; paar nylonkousen; paar motorhandschoenen; paar heren glacé handschoenen; paar nieuwe dames schoenen (beige); zw. kinderschoentje. Verloren: wieldop; vulpen; huissleu tel. Ned. Herv. Kerk. Holten. 10 uur Ds. Addink en 7 uur Ds. Israël (Zang- dienst). In beide diensten collecte voor In ternationale Hulpverlening. Dijkerhoek. 10 uur DS; Israël. Coll. Internationale Hulpverlening. Geref. Kerk. 10 en 3 uur Ds Hoogkamp. In beide diensten is de derde col lecte bestemd voor de Emigratie. Sluitend, maar geen perspectief voor noodzakelijke kapitaalswerken. De gemeente Holten heeft dit jaar een sluitende begroting, maar het is een vol komen bloedloos financieel gemeente stuk geworden, want burgemeester en wethouders hebben, zoals blijkt uit het begeleidend schrijven, waarbij de alge mene en de bedrijfsbegrotingen aan de raadsleden worden aangeboden, een bij drage van f4000.moeten ramen uit de saldi-reserve om haar sluitend te krij gen. Bovendien is op de post „onvoor ziene uitgaven", waarop op aandrang van hogerhand normaliter f 1.50 per in woner (of rond f 8500.geraamd dient te worden voor het opvangen van nood zakelijke kleinere uitgaven, welke in het begrotingsjaar opkomen, slechts een be drag van rond f2200.— uitgetrokken kunnen worden. Ernstiger is, dat deze begroting we gens de grote krapte op de kapitaal markt en het rentegamma, waaraan de gemeenten bij het aangaan van geldlenin gen gebonden zijn, geen enkel perspec tief biedt voor het doen van uitgaven voor kapitaalsobjecten, die reeds ge pland zijn en waaraan dringende behoef te bestaat. Kapitaalswerken en aanschaf fingen, welke zijn opgenomen in het vóór de jaarwisseling aan de minis ters van binnenlandse zaken en finan ciën door de raad gedaan verzoek om een verhoging van de algemene uitkering uit het gemeentefonds, door de burge meester wel eens gekscherend ,,'t smeek schrift der edelen" genoemd. In hoeverre aan dit verzoek van de raad zal worden voldaan, is op dit mo ment nog niet bekend, zeggen b. en w. in hun brief, maar wegens de hiervoren geschetste omstandigheden is het uiterst twijfelachtig of in 1958 buiten de toe gewezen bouw van 14 woningwetwonin gen en het bouwrijp maken van de Gaar den nieuwe werken ter hand genomen kunnen worden. Het college somt dan in zijn brief een aantal posten op, welke ten opzichte van 1957 in meerdere of mindere mate een afwijking vertonen en waarvan wij er hier enkele laten volgen. De volgende hogere ramingen vertonen o.m. de posten salarissen en lonen alg. dienst f 13.400, schrijf- en bureau behoeften f 1300.—, uitgaven wegens verkiezingen f 2000.uitgaven ten be hoeve van de brandweer f 1300.voor de wijkverpleging f 5550.personeel ge meentewerken f 9800.begraafplaats f 1200.onderhoud waterleidingen f 1200.beloning vakonderwijzers ulo school (uitbreiding lesuren) f2070. instandhouding schoolgebouw u.l.o. JAARVERGADERING CONTROLE VERENIGING HOLTEN EN OMSTR. In café M. Kalfsterman vergaderde woensdag de Controle-Vereniging onder voorzitterschap van de heer J. G. Hol te rman. In zijn openingswoord zei de voorzit ter dat de vooruitzichten in de veehou derij «nu niet bepaald rooskleurig zijn, maar dat daarom nu des te meer de melk- controle noodzakelijk is om de minst productieve dieren op te kunnen ruimen. De heer P. Dijkstra brengt het finan cieel verslag uit en de commissie voor het nazien der boeken, de heren G. Bek man en Joh. Bekkernens, hebben alles accoord bevonden. De heer Dijkstra wordt hartelijk dank gebracht voor het vele werk, dat deze voor de Controle-Vereniging gedaan heeft, nu hij het penningmeesterschap heeft overgedragen aan de heer Broers- ma. Voor de secretaris, de heer G. J. Kllein Hegeman, welke aftredend is als be stuurslid (niet herkiesbaar) wordt ge kozen de heer A. v. d. Brink. Door de controleur, de heer J. W. Jan sen, wordt een toelichting op het jaar verslag gegeven. De gemiddelde productie is sinds het vorig jaarverslag belangrijk gestegen. Hoewel sommige der K.I.-stieren niet zodanig op productie gefokt hebben als men wel verwacht had, is toch over het algemeen de vooruitgang bij de jongere dieren goed te noemen. Een voorstel van het bestuur om de vergoeding voor het opbranden der koeien op f 0.25 per koe te brengen, wordt door de vergadering aangenomen. Door de heer Broersma wordt nu een inleiding gehouden over het eiwit-onder- zoek in de melk. Hoewel in Friesland de melk gedeelte lijk uitbetaald wordt naar het eiwit-ge halte, is de inleider van oordeel, dat het direct nog niet noodzakelijk is om dit hier ook te doen. Een 10-tal veehouders met ruim 100 koeien hebben zich opge geven voor de eiwit-controle. Met een grafiek wordt het verloop van de stijging en daling in de lactatieperiode van het eiwitgehalte aangetoond. Bij aankoop van K.I.:stieren zal men in de toekomst wel rekening dienen te hou den met het eiwitgehalte in de melk der moederdieren. Door de voorzitter wordt de heer Broersma hartelijk dank gebracht voor zijn duidelijke uiteenzetting. De secretaris ,de heer G. J. Klein He geman, wordt bedankt voor het vele werk, dat deze als secretaris verricht heeft. f1250.schoolboeken en leermiddelen ulo f 1180.subsidie uitleenbibliotheek f 2875.kosten krankzinnigenverple ging f 4475.—, rente van kasgelden f3750.en rente en afschrijving van kapitaalsuitgaven f 23.220. Er zijn ook enkele lagere ramingen, maar tenslotte becijfert men een hogere uitgaaf van f83.150. Hiertegenover staan hogere inkomsten tot een bedrag van f 18.650.zodat er tenslotte een nadelig verschil uit de bus komt van f 64.500.dat echter kan worden opgevangen door een hogere uit kering uit het gemeentefonds, door een procentuele verhoging van het bedrag per inwoner en door het groter aantal inwoners, dat de gemeente thans telt in vergelijking bij vorig jaar. DE BEDRIJVEN. Met betrekking tot de bedrijfsbegro tingen merken burgemeester en wethou ders op, dat op de begroting voor het electriciteitsbedrijf wegens de investe ringsbeperking alleen die uitbreidingen zijn geraamd, welke verband houden met de aansluiting van in 1958 te bouwen woningen en de aankoop van een beperkt aantal warmwaterreservoirs. De electrificatie van de buurtschap Borkeld, waarvoor in 1957 de benodigde credieten werden geraamd, is tot heden niet tot stand gekomen. Omdat het vrij wel uitgesloten geacht moet worden, dat onder de huidige financiële verhoudin gen deze elektrificatie uitgevoerd zal kunnen worden, aangenomen althans dat met belanghebbenden hieromtrent over eenstemming verkregen zon worden, is geen crediet voor dit doel uitgetrokken. Wel ligt het in het voornemen een be gin te maken met de verbetering van de netspanning in het Holterbroek. In hoe verre zulks zal kunnen geschieden is af hankelijk van de financiële uitkomsten van het bedrijf, omdat een eventueel ba tig exploitatiesaldo voor dit doel zal wor den aangewend. Ten aanzien van het keurings-, waag- en slachthfiisbedrijf wordt in het schrij ven van het dagelijks bestuur opgemerkt, dat vermoedelijk dit jaar een beslissing genomen kan worden omtrent de plan nen tot bouw van een nieuw slachthuis. Zo mogelijk zullen de raad in de loop van het jaar nadere voorstellen terzake bereiken. JUBILEUM IN VERZEKERINGSBRANCHE. Op 2 maart a.s. zal het 25 jaar ge leden zijn, dat onze plaatsgenoot, de heer G. J. Boks, als correspondent verbonden werd aan de grot~- verzekerings-maat- maatschappij Lloyds Agentschap te Am sterdam. JAARFEEST VAN „DE VRIENDENSCHAAR". Tijdens het afgelopen weekend hield de C.J.M.V. „De Vriendenschaar" uit de Beuseberg in het gebouw Irene haar jaarfeest, waarvoor deze keer niet zo'n grote belangstelling bestond als voor gaande jaren. Na het zingen van het bondslied der C.J.M.V. werd de bijeenkomst met een toepasselijk Bijbelwoord Joh. 1 14 en gebed door de voorzitter, de heer W. Aalpol, geopend. De secretaris, de heer Joh. Meijerman, had in zijn jaarverslag tevens de finan ciële uitkomsten, opgemaakt door de penningmeester, de heer G. J. W. Brinks, opgenomen, waaraan wij ontlenen, dat door militaire dienst het ledental met 3 was gedaald en aan het einde van 1957 nog 28 bedroeg. De inkomsten bedroegen f 879.40 en de uitgaven f 889.74, zodat de vereniging 'n nadelig saldo boekte van f 10.34. De avond werd verder doorgebracht met amusement en ontspanning, waar voor door de verschillende groepen stuk jes waren ingestudeerd. De klucht in één bedrijf „Een uurtje wonderdokter", opgevoerd door de jon gensclub, werd goed gespeeld en viel zeer in de smaak. De ouderen voerden voor de pauze op de klucht in 2 bedrijven „De ongewenste vrijer" en na de pauze, waarin de aan wezigen getracteerd werden, het toneel spel in 5 bedrijven „De oude palen". Ook hieraan was zeer veel zorg besteed en beleefden de bezoekers veel genoegen. Een hartelijk applaus vormde voor de jongelui een welverdiende beloning. De avond werd gesloten door de voor zitter en leider der C.J.M.V. in onze plaats, de heer A. Westerik, die dank bracht voor het gebodene en in dank gebed voorging. LEZING SCHOOLKRING ESPELO Op vrijdag 21 februari was de school- kring Espelo vereend in het schoolge bouw om een lezing over de gemeente- financiën te beluisteren. De heer Langenbarg, secretaris van Holten, pas hersteld van een langdurige ziekte, hield een geanimeerde uiteen zetting zo nu en dan verduidelijkt met. schoolbord en krijt over de autonomie en het mede-bewind van 't gemeentebestuur en hoe de gemeente lijke gelden alzo worden ontvangen en uitgegeven. Hierna werden verschillende door het betoog opgeroepen vragen naar aller tevredenheid beantwoord. Door 't vertrek van de heer H. Wierda werd de heer F. J. Hol tot zijn opvol ger in het bestuur gekozen. Voorzitter Wegstapel sloot de avond met een hartelijk woord van dank aan onze gemeente-secretaris. JAARVERGADERING PLATTELANDSMEISJES. De afdeling Holten van de Plattelands meisjes hielden vorige week vrijdag in Hotel Holterman haar drukbezochte jaarvergadering onder leiding van mej. J. H. Wolters. In haar openigswoord heette zij in het bijzonder welkom twee leden van het hoofdbestuur, Mej. Lutke Wil link en Mej. Jansen. Hierna werd het bondslied gezongen. De secretaresse, Mej. D. Lubbersen, gaf in haar jaarverslag een overzicht van de activiteiten in het afgelopen jaar. Het hoogtepunt was ongetwijfeld de P.J.G.N.-dag in'Markelo op 29 augustus. Het ledenaantal bedraagt momenteel 35, tegen het vorig jaar 28. Een goede vooruitgang. Uit het jaarverslag van de penning- meesteresse, Mej. Joh. Boode, bleek, dat de kas er niet best voor stond. Er werd dan ook met algemene stemmen beslo ten om de contributie te verhogen tot f 5.per lid. Door de kascommissie, bestaande uit de dames Groteboer-Vosman en G. Over- meen werden kas en boeken in orde be vonden, zodat de penningmeesteresse decharge werd verleend. Mej. D. Lubbersen vertelde het een en ander over de veertiendaagse cursus op de Volkshogeschool „Diependaal". Na de pauze werd er een discussie ge houden over het Platteland en over de gezinnen, die veel te vaak incompleet zijn en daardoor geen gezelligheid meer ge ven. Ook kwam de schoolopleiding ter sprake en het probleem van de vele ver enigingen. Mej. Wolters sprak hierna nog een slotwoord. Als laatste werd nog een kleine ver loting gehouden, ter versteviging van de kas. Mej. Jansen sprak hierna nog een woord namens het hoofdbestuur en wens te de vereniging een goed jaar toe. FILMAVOND PLATTELANDSVROUWEN. Maandag 24 febr. werd in 't Bonte Paard voor de afd. Dijkerhoek en Es pelo van de Bond van Plattelands vrouwen de jubileumfilm vertoond. Mej. Gunther van de afdeling Olst hield een inleiding, waarbij zij al dade lijk verklapte, dat de bijbedoeling van het hoofdbestuur met het vertonen van deze film is, nog eens op een aantrekke lijke manier reclame te maken voor de Bond. Maar, zo zei mej. Gunther, dat was voor deze afdelingen niet nodig ge weest, gezien het feit, dat ondanks de zeer ongunstige weersomstandigheden, er nog zoveel leden opgekomen waren." Daaruit blijkt wel, dat men hier wel van het nut van deze organisatie over tuigd is. Ze las daarop, daar er ook mannen aanwezig waren, een stukje voor uit 't jubileumboek over het 25-jarig bestaan, dat ging over de ervaringen van een man, wiens vrouw lid was, waaruit bleek, dat, al willen ze er niet altijd rond voor uitkomen, ook de mannen met de Bond zeer ingenomen zijn. Zij zette op zeer duidelijke, niet van humor gespeende wijze uiteen, wat de Bond betekend heeft en nog steeds be tekent voor het platteland. Deze bond vindt in Canada zijn oor sprong, waar een zekere Mrs- Hordley de grondlegster is geweest. Zij zag, doordat een kind als gevolg van ver keerde voeding stierf, de noodzakelijk heid in, een einde te maken aan de on wetendheid van de plattelandsvrouw, en heeft niet gerust voor er een ver eniging tot stand kwam, die een begin vormde om de vrouwen, die tot nu toe verstoken waren van goede voorlich ting, deze te doen verschaffen op aller lei gebied. Van Engeland is de bond ook in Nederland tot stand gekomen. Hierna betoogde mej. Gunther hoe een afdeling pas goed kan werken als de leden achter het bestuur staan en niet alleen komen voor de gezelligheid, maar ook zelf een taak op zich willen nemen, zoals er in elke afdeling wel te vinden is. Toen kwamen de verschillende mo gelijkheden naar voren: de mensen wij zer te maken over diverse onderwer pen, o.a. stijlvol, wonen, stijlvol feest vieren, samenzang, volksdans, hand werken, geldbesteding enz. Naast onze bond bestaan er nog de Christelijke en R.Katholieke verenigin gen, die, indien nodig, ook samenwer ken. De contributie van de bond is laag, terwijl er, behalve 't maandblad alleen al, nog veel andere dingen ons gegeven worden. Voordat de film gedraaid werd door de heer Scheffer uit Zwolle, vertelde mej- Gunther tenslotte nog, met hoe veel moeite en doorzettingsvermogen deze tot stand is gekomen, vooral door mevr. Haar, die er een groot aandeel in had. De kosten van de film zijn door alle leden bij elkaar gebracht, doordat ieder er een kwartje voor gaf. De film is bizonder mooi. Er komen prachtige natuuropnamen in voor, met af en toe een aardig, soms geestig over gaan van 't ene onderdeel naar 't an dere. Hoewel er diverse onderwerpen in verwerkt zijn, is het toch een goed geheel geworden. De kosten van 't vertonen van de film in zoveel mogelijk afdelingen zijn meegevallen, doordat de O.L.M. subsi die verleend heeft. Alle leden waren het er over eens, dat de film zeer zeker de moeite van het bekijken waard is. Namens de afdeling Dijkerhoek en Espelo dankte de voorzitster van Dij kerhoek en namens de echtgenoten, die mede uitgenodigd waren, de heer Kloosterbroer voor deze mooie avond. NATIONALE INZAMELING 1958. 1958 is voor het Leger des Heils „Contactjaar". Het zoekt contact met u om u te vertellen van het Evange lie van Jezus Christus. Maar het zoekt óók (en dat doet het eigenlijk elk jaar) contact met uw por- temonnaie om het werk der barmhar tigheid te kunnen voortzetten, dat van dat Evangelie zulk 'n wezenlijk deel is. Van 10 tot 23 maart zal de traditio nele Nationale Inzameling van het Leger des Heils weer worden gehouden. Met collectebussen en intekenlijsten zullen de heilssoldaten huis aan huis, op kantoren en in fabrieken, een bij drage vragen. Er zijn geen grote prijzen mee te winnen. Het is ook geen chantage op uw „kwade geweten". Het is heel eenvoudig de barmhartige Samaritaan, die het alleen niet meer af kan. In die zin zal zoals u het te recht van het Leger des Heils mag ver wachten uw geld ook worden ge bruikt. En voor wie mocht twijfelen volgt hier nog het slot van de accountants verklaring bij de jaarlijkse staat van inkomsten en uitgaven: dat ons van alle ontvangsten en uitgaven bescheiden werden overge legd, aan de hand waarvan wij konden constateren, dat de u toevertrouwde gelden werden besteed voor de doelen, waarvoor zij bestemd waren." Wie zou dan nog „Nee!" willen zeg gen? VOLLEYBAL Uitslagen van de maandag 24 februari gespeelde wedstrijden in de Nijverdalse volleybalcompetitie OKK 3-OKK 2 (d) 0-2 De Zweef 2-Sportlust 1 (d) 0—2 Hellendoorn-Nijverdal 2 1—1 Sportlust 2-Rivo 0—2 Sportlust 1-OKK 3 (d) 2-0 OKK 2=De Zweef 2 (d) 1-1 Rivo-Nijverdal 2 2—0 OKK 2-De Zweef 2 1-1 Sportlust 2-Hellendoom 0—2 De stand luidt: Heren: Nijverdal 1 12 9 3 0 21 OKK 1 12 9 3 0 21 Sportlust 1 11 9 1 1 19 VBOW 1 11 7 4 0 18 Visnet 1 12 7 2 3 16 De Zweef 1 12 5 6 1 16 Politie 10 7 1 1 15 Rivo 12 6 3 3 15 OKK 2 11 4 4 3 12 Ter Horst 10 4 3 3 11 VBOW 2 11 2 3 6 7 Holten 10 1 3 6 5 De Zweef 2 11 1 3 7 5 Visnet 2 12 0 4 8 4 Nijverdal 2 12 1 2 9 4 Hellendoom 12 1 2 9 4 Sportlust 2 13 1 1 11 3 James: Sportlust 1 9 6 1 2 13 De Zweef 1 7 5 2 0 12 OKK 1 7 5 2 0 12 OKK 2 9 4 3 2 11 VBOW 1 7 4 2 1 10 Rivo 8 5 0 3 10 VBOW 2 8 3 2 3 8 Hellendoorn 6 3 0 3 6 Holten 8 2 1 5 5 De Zweef 2 9 2 1 6 5 Sportlust 2 8 1 0 7 2 OKK 3 8 0 0 8 0 Programma maandag 3 maart: Sportlust 2-OKK 1 (d) VBOW 1-Politie VBOW 1-OKK 1 Holten-Ter Horst Sportlust 2-VBOW 1 (d) OKK 1-Holten Ter Horst-OKK 2 VBOW 1-OKK 1 (d) Politie-OKK 2 BILJARTEN Voor de competitie van de biljart bond „Ons Genoegen" te Nijverdal en omstreken werden in deweek van 17 tot 22 februari onderstaande wedstrij den gespeeld: Eerste klasse: Vios 1-Kalfsterman 1 439-337 in 154 b. NBC I-De Waag 1 500-377 in 208 b. Kalfsterman 1-OBK 1 407-393 in 160 b. KOT 1-HBC 1 390-500 in 149 b. Tweede klasse: OBK 3-Kalfsterman 2 233-276 in 179 b. De Waag 2-'n Hook 1 273-278 in 129 b. NBC 2-HBC 3 282-266 in 177 b. HBC 2-OBK 2 300-162 in 111 b. In de week van 3 tot 8 maart wor den de laatste wedstrijden gespeeld. Het programma luidt: Eerste klasse: OBK I-De Waag 1 Kalfsterman 1-Oudelaar 1 KOT l-'t Groentje 1 NBC 1-HBC 1 Vios 1-Spekhorst 1 Tweede klasse: HBC 3-Kalfsterman 2 NBC-De Waag 2 KOT 2-HBC 2 OBK 3-Vios 2 'n Hook 1-OBK 2

Holtens Nieuwsblad | 1958 | | pagina 2