St. Nicolaas op de scholen Gemeentebegroting voor 1957 vertoont nog geen rooskleurig beeld Tv CROSS COUNTRY 1 Het Algemeen Ziekenfonds fuseerl met het Deventer Fonds „D.CXZ* van I860". Wanneer en hoe Sinterklaas met zijn bediende hotel Muller aan de Deven- terweg binnenkwamheeft niemand gezien. Over de daar genoten rust en behandeling liet hij zich in waarderen de woorden uit. Verkwikt en voor zijn hoge leeftijd nog fier reed hij op zijn nieuwe schimmel naar het centrum van het dorp. Bij het viaduct vond de begroeting met de schoolkinderen plaats. De eerste, tweede en derde klassen der twee lagere scholen haalden, voorafge gaan door HMV, de hoge bezoeker in. De hoofden van scholen wensten hem, mede namens de leerlingen, geluk met zijn verjaardag en vroegen belangstel lend naar zijn gezondheid en naar het verloop van zijn reis. Na een korte rit door de Dorpsstraat, de Larenseweg, de Kerkstraat, de Kol- weg en de Oranjestraat, stalde de bis schop zijn schimmel bij de smederij van de heer Haan en ging met Piet te voet naar de scholen. In de hal van de Dorpsschool zaten alle kleuters te wachten met hun moeders. De leerplichtige jeugd zong gezamenlijk enige liederen bij 't bin nenkomen van Sint Nicolaas. Daarna speelden groepjes leerlingen op in strumenten, deed Tobie Ketting een voordracht en verdwenen de scholie ren in de lokalen. Sint ontving nu de kleintjes. Aardig klommen de kleuters bij de trappen op en omstuwden de goede man. Piet deelde £ijn peperno ten en tum-tum uit. Onbevangen zon gen de kleuters een liedje, vol over gave. Met een flinke speculaaspop gin gen ze naar huis, terwijl Sinterklaas door de lokalen ging, prijzend, lakend, vermanend, aanmoedigend. Intens luis terde hij naar zang of voordracht. Vriendelijk lachend, knikkend en groe tend ging hij weer verder. Op de bo venverdieping was de stemming weer anders dan beneden. Toch klopten ook hier de harten nog sneller dan anders, als Sint Nicolaas prees of bestrafte. Voor de zwarte knecht met zijn zonnig humeur bestond overal ook grote be langstelling. Gespierd en vriendelijk bewoog hij zich op de wenken van z'n chef door de rijen. Een heel enkele keer moest hij dreigend de ogen laten rollen of blikkeren met zijn witte tan den. Om van de rillen, als bovendien de zak van ue schouder kwam. Geluk kig kwam er niemand in. De traktatie was buitengewoon dit jaar. Het leek wel of Sinterklaas nieu we donateurs voor zijn goed werk had gewonnen, of dat een of andere rijk aard hem veel had geschonken. De kin deren kregen tenminste aanmerkelijk meer dan vorige jaren. Snoep, een heel grote speculaaspop en allen nog een groot boek of 'n paar kleinere. Enorm! Dat had niemand verwacht. In- hoera- stemming ging de jeugd heen, vol ver bazing en blij. Sinterklaas ging nog naar een paar zieke leerlingen en nam dus afscheid. Onvergetelijk! Kinderoperette. 's Middags kwamen de kinderen der Dorpsschool opnieuw bijeen in Amici- tia om de opvoering van de operette „Lia" bij te wonen. De kinderen ge noten zeer van het fraaie spel, van de schitterende costuums, van de kunst zinnige decors en van de sprookjes achtige verlichting. In de twee korte pauzes zongen de kinderen met piano begeleiding Sinterklaasliedjes. De feest commissie zorgde, dat de kinderen geen entree behoefden te betalen. Donderdagmiddag brachten de leer lingen uit Dijkerhoek en Espelo een be zoek aan de kinderoperette in Amici- tia. De grijze bisschop bracht natuurlijk ook een bezoek aan de andere scholen. In de School met de Bijbel werd hij eveneens ontvangen in de ruime hal, nadat de klassen 4—8 een filmvertoning hadden bijgewoond. Het was ruim tien uur, toen de Sint hier arriveerde en door de talrijke kin deren werd toegezongen. Ook hier wa ren veèl kleintjes met de moeders aan wezig, voornamelijk uit de buurtschap pen, omdat de dorpskinderen over het algemeen de kleuterschool bezoeken. De leerlingen der drie laagste klas sen hielden hier hun Sinterklaasfeest en werden mild bedacht met verschil lende lekkernijen, waaronder een gro te sinterklaaspop. Het was reeds half twaalf, toen de Sint en zijn zwarte knecht afscheid na men om nog een bezoekje te brengen aan de zieke Hennie Wansink in de Look, die met dat hoge bezoek natuur lijk erg ingenomen was. Bij zijn bezoek aan de school te Dijkerhoek werd Sint Nicolaas door de leerlingen in optocht afgehaald van de grote straat, waar hij te paard uit de richting De venter arriveerde. In school liet de Sint verschillende kinderen bij zich komen en gezamen lijk zongen ze hier tal van Sinterklaas versjes, waarmede de grijze bisschop en zijn zwarte knecht zeer ingenomen waren. Ook hier volgde weer een gulle traktatie en kregen de leerlingen een leesboekje. En wat ook niet gek was: 's middags was de hele school vrij. Aan de school te Espelo werd de traditie gehandhaafd. Sinter klaas arriveerde hier uit dc richting Holten, nadat hij daar de scholen had bezocht. Men liep de grijze bisschop onder het zingen van de mooiste sinterklaasvers jes tegemoet om vervolgens in de school gezellig feest te vieren. Er werd druk gezongen, versjes op gezegd en stukjes gedeclameerd en} daarbij waren tal van moeders en zelfs oma's met de kleinste spruiten uit de schoolkring aanwezig. Ook hier weer een royale tractatie en een cadeautje, waarvoor de kinde ren een verlanglijstje mochten inleve ren. De burgemeester, Mr. Enklaar, was des morgens in de verschillende scho len aanwezig om bij het feest van de kinderen tegenwoordig te zijn. De Sint bezocht natuurlijk ook de kleuterscholen. In beide scholen was het een echt ge zellig feest voor de kinderen. Er wer den leuke spelletjes gedaan en vers jes gezongen en er waren veel moe ders, die meegenoten van het feest van hun kleintjes. De kinderen werden ruim onthaald en kregen nog een cadeautje. In „Rehoboth" voerden zij tot besluit de kabouterbruiloft op. Ook de onder wijzeressen heeft zwarte Piet bij het uitdelen der versnaperingen niet ver geten. TONEELVOORSTELLING VOOR DE JEUGD OP 1 FEBRUARI 1957 Daartoe financieel in staat gesteld door het gemeentebestuur, stelt een plaatselijke commissie, welke tot doel heeft iets te doen voor de culturele en geestelijke ontwikkeling van de rijpere jeugd, zich voor op 1 februari 1957 voor de jeugd van 16-25 jaren te laten op treden de toneelgroep „Studio" met 't stuk „Romantische liefde" van Ed- mond Rostand. Over de wijze waarop men in de ge legenheid wordt gesteld deze toneel voorstelling bij te wonen, zullen nog nadere mededelingen volgen. Het ligt in dë bedoeling hierbij de verschillende jeugdverenigingen in te schakelen. De entree zal uiterst laag worden gehouden. Een ieder wordt aangeraden deze da tum vrij te houden, opdat men dit be kende toneelstuk, dat gespeeld wordt door het beroepstoneel, kan gaan zien. De plaatselijke commissie voor jeugd- aangelegenheden wordt gevormd door vertegenwoordigers van het gemeente bestuur, de Ned. Herv. kerkeraad, de Geref. kerkeraad en de z.g. commissie Vegter (overkoepelend sportorgaan). TEKORT van f24.000 weggewerkt. G.een lijst van kapitaalswerken. Varen in de mist. Deze week hebben Burgemeester en Wethouders van Holten de leden van de raad de gemeentebegroting en de be- drijfsbegrotingen voor het jaar 1957 aan geboden, vergezeld van een toelichtend schrijven. Men hoort over de financiële toestand der Nederlandse gemeenten weinig op timistische klanken. De gemeente Hol len maakt hierop geen uitzondering. In de begeleidende nota zeggen B. en W., dat het hun niet mogelijk is geble ken een reëel sluitende begroting aan te bieden. In het aanvankelijk ontwerp van de gemeentebegroting vertoonde de gewone dienst een tekort van rond f 24.000, welk bedrag door verlaging van enkele uit gaafposten en verhoging van inkomst- posten kon worden opgevangen. Deze uitgaafposten zijn met name: studietoelagen f200, aanleg duiker He- gemanssteeg f 1300, onderhoud lagere scholen f 1100, kosten ziekenverpleging f4000, bad- en zweminrichtingen, en schoolzwemmen f 4000 en onvoorziene uitgaven f 4400. Deze verlaging van pos ten geeft een vermindering van f 15.000. De verhoging van de raming der volgen de inkomstposten: leges bouwvergun ningen f 400, rioolbelasting f 1000, uitke ring gemeentefonds (uitbreiding aantal inwoners) f 4600 en het beschikken over een deel van de saldi-reserve tot f 3000, geeft een soulaas van f 9000, zodat hier mede het noodzakelijke evenwicht tus sen inkomsten en uitgaven een eis, waaraan door Gedep. Staten onvoor waardelijk wordt vastgehouden is hersteld. Het is echter zeer de vraag, zegt het dagelijks bestuur, of deze ramingen in de loop van het dienstjaar gehandhaafd kunnen worden en het wijst dan op de post .ziekenverpleging', welke drastisch is verlaagd en op de posten „bad- en zweminrichtingen" - „schoolzwemmen", welke pro memorie zijn geraamd, hoe wel kan worden aangenomen, dat hier voor krachtens overeenkomst met de N.V. Levensverzekering Mij. Nederl. Nillmij een bedrag van f 4000 verschul digd zal zijn. De post „onvoorziene uit gaven", welke is verlaagd met f 4400, zal met het nog resterende bedrag geheel onvoldoende blijken te zijn om onvoor ziene tegenvallers in de loop van het jaar op te vangen. Hogere uitgaven. B. en W. geven in hun nota een over zicht van de posten, wier raming ten opzichte van 1956 in meerdere of min dere mate een afwijking vertoont. De totale hogere uitgaaf becijferen zij op f 49.390. Het zijn 20 posten, waarvan o.a. van betekenis zijn de hogere salarislas ten ad f 6000, het onderhoud van school gebouwen met f 2250, vergoedingen voor het bijzonder onderwijs f 1700, verlich ting, verwarming en schoonhouden van het thans bijna gereed gekomen nieuwe gymnastieklokaal f4950, de kosten van krankzinnigenverpleging ad f 3400, ren te en afschrijving van kapitaalsuitgaven ad f 11.000 en meerdere rente van kas geld ad f 12.000. Daartegenover staan ook uitgaafpos ten, welke lager geraamd worden tot een bedrag van in totaal f 15.790. Hier onder zijn o.m. begrepen de posten: on derhoud lantaarns straatverlichting f 1500, tegemoetkoming verplaatsings kosten onderwijzend personeel f 2400, vergoeding aan de bijzondere school ad f 600 en de posten tegen wier verlaging men zeer sceptisch zal moeten staan: kosten ziekenverpleging f 5000 en bij dragen voor verpleging en huisvesting van behoeftigen f 3400. Per saldo wordt hier dus reeds een hogere uitgaaf geraamd dan in de vorige begroting van f 33.600. Ook inkomstenstijging. Daarentegen ramen B. en W. aan meerdere inkomsten een bedrag van f 14.700. Het verschil tussen genoemde hogere uitgaven en inkomsten van rond f 19.000 kon worden opgevangen door 'n hogere uitkering uit het Gemeentefonds. Uit het bovenstaande zal U duidelijk zijn, zeggen B. en W., dat zonder een verhoogde uitkering uit het gemeente fonds welke de raad reeds in septem ber heeft aangevraagd in 1957 geen nieuwe kapitaalswerken uitgevoerd kunnen worden. Voor het jaar 1957 is het basisbedrag der algemene uitkering uit genoemd fonds reeds vroeger vërhoogd van f 30.67 tot f 35.67 per inwoner ten behoeve van de bestrijding van de lasten voortvloei ende uit de bouw van een rioolwater zuiveringsinstallatie, waarvan de aan besteding binnenkort te verwachten is. Het college kan nog niet zeggen in hoeverre aan het verzoek van de raad om een hogere uitkering door de minis ters van binnenlandse zaken en van fi nanciën zal worden voldaan. In ver band hiermede is in de begroting geen lijst van voorgenomen kapitaalsuitga ven opgenomen. Dit is wel in sterke afwijking van de begrotingen van voorgaande jaren, waarin steeds een lange lijst van uit te vopren kapitaalswerken prijkte. Het wijst er o.i. op onder welke moeilijke omstandigheden de gemeenten tegen woordig o.a. een verantwoorde vooruit strevende openbare werken politiek moeten voeren. Men vaart wat dat be treft maar ook ten aanzien van de ove rige financiële aspecten volkomen in de mist. De gemeentebegroting gaat nu reeds vergezeld van een tweetal wijzigingen waarin o.a. opgenomen zijn de mutaties, welke sedert het samenstellen daarvan hebben plaats gevonden en een krediet gevraagd wordt van f 1800 voor 't aan brengen van doucheruimten in enkele gemeentewoningen te Espelo en Dijker hoek in verband met de plaatsing van een electrische boiler in deze woningen. Er zal, blijkens de nota van B. en W. zo spoedig mogelijk bij afzonderlijke be grotingswijziging een bedrag worden aangevraagd voor de bouw van 20 wo ningwetwoningen a. de Industriestraat. Nu het besluit tot onteigening van ver schillende percelen grond in de Holter- enk en de Gaarden de koninklijke goed keuring heeft verkregen zullen de beno digde kredieten voor het bouwrijp ma ken zo spoedig mogelijk worden aange vraagd. Uit de begroting van 't Electriciteits- bedrijf blijkt, dat nu spoedig de electri- ficatie van de Borkeld kan verwacht worden. Met de aansluiting van deze buurtschap zal de electrificatie van de onrendabele gebieden in deze gemeente behoudens enkele verspreid liggende percelen zijn voltooid. Nieuw slachthuis? Met betrekking tot de begroting van het keurings-, waag- en slachthuisbe- drijf kan nog worden opgemerkt, dat het onderzoek naar de mogelijkheid om te geraken tot de bouw van een nieuw slachthuis, blijkens een mededeling van het college, nog niet is geëindigd. De gemeentebegroting sluit aan in komsten en uitgaven met een totaal van f 1489.52. De inkomsten van de kapitaaldienst zijn geraamd op f 3.062.791,50. De uitga ven op f 5.388.780,72. Het nadelig saldo bedraagt derhalve f 1.785.989,22. G.E.B. Inkomsten en uitgaven gewo ne dienst f 287.443,88. Idem kapitaal- dienst f 225.967,50. Woningbedrijf. Inkomsten en uitga ven gewone dienst f 49.632,24. Idem ka pitaaldienst f 131.001,13. Keurings-, waag- en slachthuisbedrijf. Inkomsten en uitgaven gewone dienst f 57.774,61. Idem kapitaald. f 3515,60. Grondbedrijf. Inkomsten en uitgaven gewone dienst f 8812,71. Idem kapitaal- dienst f 67.230,13. Riet ingang van 1 januari a.s. zal Hol ten geen zelfstandig ziekenfonds meer hebben. Na meer dan 31 jaar de belan gen van haar leden op uitstekende wijze te hebben gediend, wordt het fonds met ingang van genoemde datum opgenomen in het grote Deventer fonds „D.O.Z. van 1860", dat ruim 30.000 zielen telt. Tot deze fusie werd Dinsdagavond ge lijktijdig besloten door de buitengewone ledenvergadering van het fonds te Hol ten en de ledenraad van het Deventer fonds. Er zal weinig verandering komen in de verstrekking aan en in de rechten van de leden. Alleen zal er voor de Hol- tense leden geen zelfstandig bestuur meer zijn, maar zullen een vijftal Hol- tense bestuursleden zitting krijgen in be stuur en ledenraad van net grote fonds. Het besluit tot het aangaan van een fusie met Deventer geschiedde op voor stel van het bestuur. De aanleiding tot dit voorstel, zo verklaarde de voorzitter, de heer Beijers, is een rapport van de Ziekenfondsraad, waarin tot uitdruk king komt, dat de administratie Van het fonds door de huidige administrateur, de heer H. Soer, niet meer als neven functie verricht kan worden. De administratie en organisatie van het thans ruim 3600 zielen tellende fonds is dermate omvangrijk en ingewikkeld geworden, dat op aandrang van de Zie kenfondsraad naar andere wegen ge zocht moest worden om aan de zich in dit opzicht nog steeds uitbreidende be hoefte te kunnen voldoen. Aangezien de aanstelling van een ad ministrateur met een volledige dagtaak een te zware last zou leggen op de leden en de algemene ontwikkeling van het zie kenfondswezen gaat in de richting van concentratie der bestaande ziekenfond sen, heeft het bestuur na ampele over wegingen besloten aansluiting te zoeken bij het onderling beheerde ziekenfonds „D.O.Z. van 1860" te Deventer. Dit fonds is bereid gebleken om met het ziekenfonds te Holten, behoudens goedkeuring van de ledenraad, welke op het zelfde ogenblik vergaderde als het ziekenfonds te Holten, een fusie aan te gaan, waarbij de Holtense leden dezelfde rechten worden gewaarborgd als het Deventer zielenbestand, aldus de voor zitter. Het bestuur heeft steeds op de bres gestaan voor de zelfstandigheid van het fonds, maar nu de heer Soer niet meer tijd beschikbaar kan stellen voor het voeren der administratie, waarvoor men van de zijde van de Ziekenfondsraad overigens alle waardering heeft, acht men het niet juist, mede gezien de hier- yoren geschetste ontwikkeling, tegen de stroom in te roeien. Voor de heer Soer en voor de bode een c.) aa: ld dat Maart belonn Paalman, welke helaas niet gehandha kan worden, is een behoorlijke wai geldregeling ontworpen, terwijl de n Twe( ten van de leden onverkort blijven vofe gaan. De heer J. A. Schuppert zal volledige bodeschap op zich nemen. Wat de financiële toestand van fonds betreft, deelde de voorzitter mede, dat de in de jaren 1951 t.m. l uit de batige saldi gevormde reserve f 14.404.22 geheel is opgesoupeerd d de in 1954 en 1955 ontstane nade' saldi ad f 17.839.06. Alleen het aanvullingsfonds bezit een reserve van f 11.415. De enorme stijging van de kosten ziekenhuisverpleging tot over de f l$r jr;.j per dag en de overige kostenverhogel0?0 J factoren zullen aanleiding worden, dez de premies met ingang van 1 janljf,- a.s. met tenminste enkele dubbeltjes IJ week zulen moeten worden verhoogd.$r(le 4 de 1< sch le? nieuwe contributie zal echter door Deventer fonds worden bekend gemas ve doe ■v.p., De Holtense leden zullen in het best;1 van het Deventer fonds vertegenwo digd worden door de heer H. Soer en irdt ge- iken. de ledenraad door de heren W. Bei) G. Brands, G. J. Lanting en A. Scheg .d. he xet. nunen man, die reeds vele jaren, de laai1 vanaf de oprichting in 1925, de belang van het fonds behartigd hebben en |U^ deze vergadering bij enkele candids S steling als zodanig werden aangewez Het ere-lid, de heer J. H. Bolink, als zodanig door het fonds te Devenmdt worden gehandhaafd. 'S De heer Soer zal tevens het confc N>e punt vormen voor de leden met het fo r"evp in Deventer, terwijl de controlerend 11 neesheer, dr. Tromp Visser, zitting 2ei( blijven houden te Holten. L De vergadering, waarin het besluit? der hoofdelijke stemming genomen w &S §e om tot fusie over te gaan, was slee: servet matig bezocht. Verschillende vrag werden door de voorzitter uitvoerig: antwoord, waarna de aanwezigen z met het voorstel verenigden en de le: t hee; van bestuur en ledenraad bij enkele nad- didaatstelling werden benoemd v isteld klaard. et op De voorzitter bracht de vergader ers zi dank voor de goede samenwerking, aat 1 ke er altijd tussen de leden en het i ndarl stuur bestaan heeft en dankte zijn me ihter bestuursleden voor hun arbeid in hetlerkne lang van het fonds. bonsvt In de maand januari zal er nog tjie ni samenkomst plaats vinden van de ijeeft g sturen der beide fondsen, waarin van ijn de bestuursleden, die niet in 't bestuur t eerde het Deventer fonds of in de ledenn aarde plaats nemen, afscheid zal worden j ek d nomen. len vi Hij sloot hiermede de laatste leden? igers gadering van het algemeen ziekenfot er. hi dat bekend stond ais het kleinste one et ee i ling beheerde ziekenfonds in ons la lolitie de cc LAND. RIJVER. „BERGRUITERS". Henk Vruwink met „Klein Duimpje" de snelste. Ruiters uit Bathmen, Hellendoorn, Goor, Delden en Holten hebben zaterdag middag op hun vurige rossinanten over een parcours van 1600 meter dat was uitgezet in de omgeving van het Nie mendal gedraafd in de jaarlijkse cross country, die door de Land. Rijv. „Berg- ruiters" werd georganiseerd. De lengte van het parcours was voor alle deelnemers gelijk, doch door de com binaties, die in de zware klasse uitkwa men, moest een 5-tal hindernissen wor den genomen. Henk Vruwink maakte met „Klein Duimpje" de snelste tijd, n.l. 3 min. 52.4 sec. en hij kwam in het bezit van de fraaie beker, die beschikbaar was ge steld door de Bergruiters. Het vorige jaar maakte Johan Brons voort (die eigenaar is van Klein Duimp je) de snelste tijd, doch hij kon helaas deze keer aan de cross niet deelnemen, aangezien hij nog niet geheel is her steld van een beenbreuk, die hij dit voor jaar opliep bij de training in de manege aan de Borkeldseweg. Marinus Bolink was met „Lyda" de snelste in de zware cross, al bedroeg zijn voorsprong op no. 2. de heer Wes uit Delden, maar 1.4 seconde. De volledige uitslagen waren als volgt Lichte cross: 1 H. Vruwink met „Klein Duimpje", 3.52.4 min. 2 J. Bolink met „Honduro", 4.08 min. 3 J. Jansen met „Tom", 4.15 min. 4 G. Beldman met „Huzaar", 4.32.8 min. 5 H. Schoneveld met „Old Mac", 4.36 min. 6 J. Weming met „Hans", Delden, 4.43 min. 7 H. Valk met „Tello", Hellendoorn, 4.46 min. 8 F. Biemolt met „Invasion, Hellendoorn, 5.7 min. 9 Jhr. van Coeverden met „Lord", 5.12 min. 10 A. Dijk met „Barones", Hellendoorn, 5.53.6 min. 11 J. KI. Traast met „Nico", Bathmen, 6.16.6 min. 12 Mej. van Dijk met „Lyda", Hellendoorn, 6.21.4 min. 13 G. Bolink met „Ike", 6.45 min. 14 E. Aaltink met „Kaptein", 6.46 min. Zware cross: 1 M. Bolink met „Lyda", 4.4.8 min. 2 A. J. Wes met „Freddy", Delden, 4.6.2 min. 3 T. Bolink (57 jaar) met „Amigo", 4.16 min. 4 T. Beldman Jr. met „Dollarprins" 4.16.6 irttoetc 5 W. Hulsman met „Albert", 4.19 e ling 6 J. J. ter Weele met „Omella", "J" Delden, 4.36.8 m 7 M. Niemeijer met „Cesar", 4.38 m 8 H. J. Bosschers met „Parel", 4.; 9 W. Aaltink met „Supke", 4.48.4 m 10 L. B. Bronsvoort met Rosette' 5.30 mi 11 M. Schrijver met „Ona", 5.39 min, 12 J. Wes met „Paldania", 5.55.6 m «ids] trijfs He le m iet t )e rt M._ Bolink kwam voor de tijd van jan jaar in het bezit van de fraaie wiss Gn beker, die beschikbaar werd gesteld do de Verenigde Veluwse Melkbedrijv (V.V.M.) te Nunspeet. Prijsuitreiking. tie h De prijzen, die bestonden uit kum en gebruiksvoorwerpen, werden in 't i tel Muller, tijdens een prima verzorg |anc] koffietafel, door de voorzitter-instm nen teur van de Bergruiters, de heer Beldman, met een gepast woord uitgaat reikt. De 14-jarige amazone, Mej. v niet Dijke uit Hellendoorn, ontving naast p0ü gewonnen prijs een blijk van. herinnen een in de vorm van een lepeltje met wapen van Holten. De heer Beldman sprak verder c#pro hartelijk woord van dank tot dr. J. Aukema (veterinaire dienst), tot de ren E. Rottink te Welsum en G. J. Bre kink te Holten, die als tijdwaarneme fungeerden, tot de heren, die met de trole in het parcours waren belast en de eigenaren van de gronden, waar|ai het parcours was uitgezet. Officiële publicaties HOUT LANGS DE WEGEN Burgemeester en Wethouders Holten brengen ter kennis van de gezetenen, die in aanmerking wens te komen voor het kappen van hout langs wegen, dat zij hiervan - zoveel mogelijk schri telijk - mededeling kunnen doen de gemeente-architect, onder op van de juiste omschrijving van de w waarlangs het hout zich bevindt en' bedrag, dat z(j hiervoor wensen te vc doen. Holten, 5 december 1956. Burgemeester en Wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, burgemeeste G. J. LANGENBARG, secretari bed fra

Holtens Nieuwsblad | 1956 | | pagina 2