De Brandweer thans modern uitgerust De schooljeugd haalde Sinterklaas in OPVOLGER VAN STALIN? Geslaagde winkelweek AGENDA TANKWAGEN MET HOGEDRUK- NEVELPOMP BELANGRIJK VOOR WATERARME GEMEENTE. De brandweer heeft een duur ca deautje gekregen, maar zij is daar door uitgerust met een stuk mate rieel, dat belangrijke diensten zal kunnen bewijzen in onze waterarme gemeente. Ruim een jaar geleden heeft de ge meenteraad op voorstel van Burge meester en Wethouders een bedrag van f 40.000 gevoteerd voor de aan schaffing van een tankwagen, die voorzien is van een hogedrukpomp, welke de 2000 liter wagen, die zij mee kan voeren, verneveld, waar door met een minimum aan water een maximum aan bluscapaciteit wordt bereikt. Onder een druk van 40 atmosfe ren wordt het water tot nevel om gevormd, waardoor belendingen kun nen worden behouden, hooiberg- branden met een minimum aan wa ter kunnen worden bestreden en bin nenbranden, mits in de kiem aan getast, in een kort ogenblik kun nen worden geblust. Zij bezit nog tal van andere mogelijkheden, welke ge vormd worden door de vier mist- pistolen, die op deze wagen zijn gemonteerd. DEMONSTRATIE. Deze tankwagen werd Vrijdagmiddag van de vorige week afgeleverd door de fabrikante, de Brandspuitenfabriek Van Bergen te Heiligerlee en aan de Oude Deventerweg op haar doelmatigheid en bruikbaarheid beproefd in tegenwoor digheid van het dagelijks bestuur onzer gemeente, enkele leden van de raad anderen waren door drukke werkzaam heden verhinderd de Inspecteur van het Brandweerwezen in Gelderland en Overijssel, de heer De Roos, het Kring- hoofd van de B.B. te Rijssen, de heer Van Dijken, tal van brandweercomman danten uit omliggende gemeenten en de leden van onze beide brandweerkorpsen uit Holten en Dijkerhoek. De brandweer had ter hoogte van de nieuwe begraafplaats een flinke fik ge maakt., waardoor zware rookkolommen in de richting van de berg trokken. Hoewel de brandweerlieden nog maar slechts korte tijd gelegenheid hadden ge had zich met de nevelblussing vertrouwd te maken, had de blussing een vlot ver loop, hetgeen door de ingezetenen, welke niet ter plaatse aanwezig waren, kon worden geconstateerd, doordat de enorme zwarte rookkolommen uit het Neerdorp plotseling weer verdwenen. Deze proef werd nogal eens herhaald en verliep tot volle tevredenheid van de brandweer-des kundigen. Na afloop van de demonstratie kwam men bijeen in hotel ,,De Kleine Viaduct" van de heer G. Muller, waar de burge meester, Mr W. H. Enklaar, de tank wagen met een toespraak officieel aan vaardde en haar overdroeg aan de zor gen van de brandweer. DE OVERDRACHT. Nu wij gezien hebben wat deze spuit waard is, aldus de burgemeester, past ons een woord van dank aan de firma Engel- bert, die het International-chassis le verde, en aan de fa. Van Bergen, welke daarop een spuit bouwde. Spr. bedankte de commandant van de brandweer, de heer Beijers, en de brandmeester-mate riaal-beheerder, de heer Louwerse, voor de adviezen, welke zij het gemeentebe stuur verstrekten en voor de verdere voorbereidingen van deze aanschaffing. Ook de heer De Roos bracht hij dank voor diens adviezen en hij wees er op, dat de aanschaffing van deze tankwagen een duur cadeautje is, waarvan hij hoopt, dat het z'n geld ten volle waard is, want er moesten andere taken voor blijven rusten. De burgemeester sprak nog over de noodzaak van oefenen door de brandweer en over haar paraatheid en wees er op, dat de commandant wegens andere druk ke werkzaamheden binnenkort zijn taak als zodanig zal beëindigen en zeide de tankwagen in vol vertrouwen aan de brandweer over te dragen. De commandant, de heer Beijers, be antwoordde de woorden van de burge meester en zeide namens de brandweer deze prachtige tankwagen met grote vreugde te aanvaarden. Men is hier zo langzamerhand naar toegegroeid, want in een waterarme gemeente als Holten is zo'n tankwagen, welke van de aller nieuwste uitvoering is, onmisbaar. De brandweerlieden zullen er zeker het hun ne toe bijdragen om hiermede goed ge oefend voor de dag te komen. Hij dankte de burgemeester, de wethouders en de leden van de raad voor het beschikbaar stellen van deze tankwagen en de heer Louwerse voor de voorbereidingen bij de De heer De Roos feliciteerde het ge meentebestuur en de brandweer met deze aanwinst, welke op de brandweerlieden een grote verplichting legt. Het gebruik van hogedruknevel zal veel oefening vra gen en de blikken van heel Holten zullen op de brandweer rusten om te zien hoe zij het er bij brand af zullen brengen. Tenslotte werd nog het woord gevoerd door de heer Wouda namens de fa. En- gelbert, de International-dealer, en door de fabrikant van de spuit, de heer Van Bergen. Vele jaren geleden, zo verklaar de laatstgenoemde, werd door hem ook reeds een motorspuit aan de gemeente Holten verkocht. De officiële overdracht was hiermede voltooid. Maandagmorgen stelden de klassen 1, 2 en 3 der beide lagere scholen in het dorp zich in de nabijheid van het post kantoor op, om, voorafgegaan door HMV, Sinterklaas met zijn zwarte knecht plechtig in te halen. De hoogbejaarde was vermoeid en liet zich rijden in een landouwer. Na een korte tocht door het dorp gingen de leerlingen naar de scho len. In de hal van de Dorpsschool hadden meer dan 100 kleuters met hun bege leiders een plaats gevonden om de vrien delijke Sint te begroeten. Onder de be langstellenden bevond zich o.m. de bur gemeester van Holten, Mr. W. H. En klaar, met zijn echtgenote. Na een toespraak van Sinterklaas zong een groep leerlingen tweestemmig enige toepasselijke liederen onder leiding van Tonnie Jansen. Mej. H. W. de Vrieze en haar mondorgelclub ontlokte even eens een applaus en tevredenheidsbetui gingen van de hoge bezoeker. Daarna zetten een dertigtal Dorpsschoolpijpers zich schrap onder leiding van de dirigent Henk ten Dam. Ook zij oogstten lof. Sinterklaas onderhield zich enige tijd met de kleuters, bracht daarna een be zoek aan alle klassen en ging om even na twaalven Jan Paalman in de Beuse- berg, die deze dag afwezig was, nog per taxi een bezoek brengen. Er werd rijkelijk getracteerd. Alle kleuters ontvingen een speculaaspop en alle leerlingen kregen lekkers. De laag ste klassen een leesboek. De klassen 1 t.m. 4 kregen nog een halfpondse specu laaspop en 's middags een filmvoorstel ling in Amicitia. De klassen 5 t.m. 8 hadden in hun programma een bezoek staan aan de Deventer Schouwburg, waar voor de leerlingen van de lagere schooltijden werd opgevoerd: „De in neming van Den Briel". SCHOOL MET DE BIJBEL. De leerlingen van de School met de Bijbel kregen in het gebouw „Rehoboth" bezoek van de jarige Sint, die voor alle kinderen een grote pop van speculaas had meegebracht. Ook werden de jonge lui ruimschoots onthaald op snoep en pepernoten. De kinderen uit de laagste klassen zongen verschillende liedjes voor Sint Nicolaas. Door het Filmbureau van Kolkman te Wierden werden enkele leu ke filmpjes vertoond. ESPELO. Maandagmorgen bracht St. Nicolaas ook de school te Espelo een bezoek. De kinderen liepen hun baardige vriend met zijn zwarte knecht een eind tegemoet en aan het enthousiaste gezang was wel te horen, dat de Sint welkom was. Daarna wandelde de stoet naar school, waar het hoofd der school de Sint een welkomstwoord toesprak. Wat zang en voordracht betrof, zetten de leerlingen hun beste beentje voor. Ook vele volwassenen, waaronder de burgemeester, toonden hun belangstel ling voor dit kinderfeest, terwijl de moe ders toonden, dat ze hun St. Nicola as- versjes nog niet vergeten waren. Na het vertrek van de Sint werden de cadeautjes en de traditionele speculaas pop uitgereikt, zodat ieder kind welvoor zien en tevreden huiswaarts kon gaan. DIJKERHOEK. Ook dit jaar heeft Sint Nicolaas weer zijn jaarlijks bezoek gebracht aan de O.L. school. Zoals gewoonlijk werd de Sint een eind weegs opgehaald tot de Rijks straatweg, waarna hij onder gezang der kinderen bij de school arriveerde. Hier hadden zich de moeders met de niet- schoolgaande peuters opgesteld. Om tien uur begon men met 't eigen lijke feest. Op meesterlijke wijze leidde Sint Nicolaas, geholpen door Piet, die zich als een goed zanger en dirigent ont popte, het geheel. Burgemeester Enklaar getuigde door zijn aanwezigheid van Zijn belangstelling voor dit jaarlijks gebeuren. 's Middags werden er voor de school gaande jeugd een paar aardige films vertoond. Sint bezocht ook de kleuterscholen. Ook de beide kleuterscholen kregen dit jaar weer bezoek van Sint Nicolaas en z'n jolige knecht Piet. Met veel enthousiasme werd de Sint in de Prot. Kleuterschool begroet door kleuters, ouders en verdere belangstel lenden. Uit volle borst zongen de klein tjes de al-oude liedjes en deden ze aar dige spelletjes, die door de Sint zeer op prijs werden gesteld. Verschillende kinderen moesten bij St. Nicolaas komen, die 'n hartelijk woordje tot hen sprak. Sint deeldé aan de kleuters cadeau tjes uit en tracteerde op snoep en ander lekkers. 's Middags om 2 uur bracht Sinter klaas een bezoek aan de Chr. Kleuter school. Nadat de kleuters enkele versjes hadden gezongen werden voor de Sint verschillende aardige stukjes opgevoerd, wat door de grote kindervriend op hoge prijs werd gesteld. Sint zag de kleuters gekleed als Tiroler meisjes, boerendan- sertjes, kabouters en wasvrouwtjes. Alle kinderen ontvingen van St. Ni colaas een aardig cadeautje en verder werden ze rijkelijk onthaald op snoep. Foto van Leeuwen. Bovenstaande foto werd genomen enkele uren nadat onze plaatsgenoot, de heer Dick Muller C.Azn. Donderdagavond van de vorige week om een fietser te ent- wijken op de Deventerweg tegen een boom reed. Het ongeluk is nog bijzonder meegevallen, want de heer Muller maakt het thans naar omstandigheden goed. VEILIG VERKEER. Gaarne roept het Verbond voor Vei lig Verkeer dan ook aller medewerking in, waarbij het de aandacht vooral ves tigt op het feit, dat in het donker ge geven tekens niet altijd duidelijk waar neembaar zijn. Vooral dén dient veran dering van richting uiterst voorzichtig te geschieden. In Moskou is iets op til. Voor 23 De cember is de Opperste Sovjet bijeenge roepen en in Februari volgend jaar zal de communistische partij haar congres houden. Er heerst, naar gemeld wordt, grote politieke bedrijvigheid. Men neemt aan, dat partij-secretaris Chroetsjtsjef, die na de verdwijning van Malenkof van het hoogste niveau, al meer en meer op de voorgrond is. getreden en ook degene is, die op de reis do.or Zuid-Oost-Azië van de Russi sche staatslieden steeds het hoogste woord heeft, zijn positie nu voldoende sterk acht om nu 'n poging te doen de hoogste macht in de Sowjet-Unie aan zich te trek ken. De aanhangers van Malenkof in het hoogste bestuurs; pparaat zijn, naar de „Sunday Dispatch"-^ meent te weten, aan de kant gezet en vervangen door communisten waarop Chroesjtsjef meent te kunnen rekenen. We zullen het wellicht vóór nog de oudejaarsdag aanbreekt, wel komen te weten hoe de papieren van Chroesjtsjef staan, om de opengevallen plaats van Stalin, als opperste alleenheerser in 't rode rijk, in te nemen. Er is wel een zeer groot contrast tussen deze beiden in zoverre Stalin 'n man was van zeer weinig woorden, die in de ijzige stilte van het Kremlin zijn ontwerpen smeedde, terwijl deze partij- secretaris gedurig stoom afblaast en waar hij maar de kans heeft in een vloed van woorden zijn communisti sche visie op zaken te kennen geeft. Hij mag dan een heel ander type zijn dan de eenzelvige oude communis tische frontstrijder Stalin, die door zijn communistische agitatie in het Csaren- rijk een groot deel van zijn leven door bracht in ballingschap in de stille'een zaamheid van het mateloos barre Si berië en zich langs een weg van ijzeren dwang en bloedvergieten de weg baan de naar zijn hoge post, waarop hij door middel van de schrikpolitie meester bleef, in de Marxistische terminologie en wereldbeschouwing is hij even door gewinterd. Achter zijn schijnbaar jovia- je woordenstroom zit een niet te on derschatten communistische agitator, die met kwistige hand het zaad van verdeeldheid zaait en probeert de stel lingen van het Westen op alle manier te ondermijnen. Dat blijkt niet alleen uit de irrite rende aanvallen op het Westen, die hij temidden van de volkeren van India en Birma, waar hy als gast vertoefde, ge daan heeft, het grondgebied van een en ander als plateau gebruikend voor een politiek-agitatorische ondermijningsac tie, maar indirect ook uit de politiek, die de Russen thans te Berlijn zijn gaan volgen, om de Westduitse regering te dwingen om de Westelijke Grote Drie incluis de Oostduitse republiek te er kennen. In Berlijn is de situatie weer een nieuw, nog dreigender stadium ingetre den, nu deze stad wordt bedreigd door een blokkade te water. De Russen, die tot dusver de jaarlijkse vergunningen afgaven voor de scheepvaart op de wa terwegen naar Berlijn, hebben dit thans aan de bevoegdheid overgelaten van de Oostduitse regering, die de op oude jaarsdag aflopende vergunningen al leen wil verlengen als tevoren hierover directe onderhandelingen worden ge voerd tussen de ministeries van verkeer der Oostduitse republiek en Bonn. Wordt er binnen 27 dagen geen over eenstemming bereikt, dan raakt de goe derenvoorziening van Berlijn in het gedrang. Een vierde daarvan wordt per schip aangevoerd. Voorshands leveren de machinaties der communisten voor de stad nog geen gevaar op. Er zijn ko len genoeg voor deze winter en als de goederen per schip niet kunnen wor den aangevoerd, kan het per rail of per auto. Bovendien zou Oost-Duits- land zich zelf er ook mee in het vlees snijden als de schippers geen vergun ningen krijgen, daar een kwart van de lading van Westduitse vaartuigen naar Berlijn bestemd is voor Oost-Duitsland. Inmiddels kraaien evenwel de Oost duitse communisten al luid victorie en spreken zij van Berlijn als de hoofd stad van de staat. Zij zeggen West-Ber- lijn als „Navo-bolwerk" te zullen opruimen.Maar dat moet dan altijd nog. De Westelijken zullen nu wel genezen zijn van het „glimlach-of- fensief" en op hun uiterste qui vivi zijn. Ze zijn onzacht genoeg opgeschrikt uit hun gemijmer over vreedzame co- existentie de laatste weken om zich geen illusies meer te maken en zullen zich de kaas niet van het brood laten eten. mei tal van attracties De winkelweek, welke de Holtense winkeliers van 24 Nov. t.m. 6 De cember organiseerden, is Woensdag avond beëindigd met de toewijzing van de waardebonnen. De uitslag van deze toewijzing, welke in Amicitia geschiedde door notaris B. H. Plui- mers van Mar'kelo, kan men vinden onder de mededelingen over de win kelweek op de voorpagina. De voorzitter van de Holtense Han delsvereniging, de heer G. Wissink, heeft aan het slot van deze avond medegedeeld, dat de winkelweek goed geslaagd is en allen bedankt, die aan dit welslagen hebben mede gewerkt. Hij noemde in het bijzon der de heren Metzger en Beijers, die vooral wegens het uitvallen door ziekte van de secretaris, de heer II. J. Bouwhuis, de winkeliers krachtige steun verleend hebben. De heer Beijers, die deze avond met een kort woord inleidde, sprak de hoop uit voor een spoedige beterschap van de heer Bouwhuis. Deze zal echter nog geruime tijd rust moeten houden. BESTUUR WERD GEWOGEN. Na de herhaalde bezoeken van Sint Ni colaas het laatst op Vrijdagavond in Dijkerhoek waarvoor steeds grote be langstelling bestond, was er ook Zater dagavond een grote belangstelling voor de weging van de bestuursleden der han delsvereniging in verband met de daar aan verbonden wedstrijd. Het aantal deelnemers voor deze wed strijd was minder groot dan verwacht werd er werden ruim 450 formulieren ingeleverd maar men heeft dit toe geschreven aan de omstandigheid, dat de kopers hun winkelbonnen liever wilden bewaren tot de grote toewijzing op Woensdag d.a.v. Niettemin werd een bedrag van ruim f 200 aan prijzen beschikbaar gesteld in waardebonnen van f 50, f 30, f 20, f 10, f 5 en f 2.50. In het licht der schijnwerpers gingen de heren op de weegschaal. De uitslag viel over het algemeen niet mee. Men had deze middenstanders zwaarder ge schat. Naar hun gewicht te oordelen is het beroep van winkelier geen vetpot. Het kan echter ook zo zijn. dat zij niet aan hun trek komen door de voortdu rende behartiging der middenstandsbe- langen.. De uitslag van de weging was als volgt: G. Wissink 87.50 kg., H. J. Bouw huis (gewicht afgegeven in verzegelde enveloppe) 79.4 kg., E. Dikkers 76 kg., F. J Schuppert 82.50 kg., T. Stokkers 72 kg., J. W. H. Slotman 75 kg. en J. Gel- tink 84 kg., totaal 556.4 kg., afgerond naar boven 557 kg. In café Maats bleek uit de ingeleverde formulieren, dat 7 personen het juiste ge wicht hadden geschat. Zij kwamen in aan merking voor de zeven eerste prijzen. Daarna kwamen nog voor een prijs in aanmerking zij, die resp. 556 kg. of 558 kg. hadden geschat. UITSLAG GEWICHTSSCHATTING. De toekenning der prijzen geschiedde als volgt: 1 G. J. Lodeweges, Bk 14; 2 J. H. Ebrecht, B 44; 3 H. J, Baltus, Bil; 4 G. Paalman, E 45 B J. Nijland, E 606 J. A. Aanstoot, Hbk 727 P. Dijk stra, Stationsstraat; 8 H. Beldman, Hbk 48; 9 A. Stukker, v. d, Borchstraat 31; 10 J. Oosterkamp, Kerkstr.; 11 H. J. Schuppert, Dorpsstraat 2; 12 J. A. Meij- erman, D 73; 13 Wed. A. Koopman, D 72; 14 W. Beldman, L 6; 15 H Koopman, Kolweg 20; 16 J. E. Pinkert, L 22; 17 H. Tempelman, Bk 51; 18 H. M. Janssen, v. d. Borchstraat 1419 J. Mossink, Kol weg 5720 H. A. Schutte, D 6221 Joh. Bronsvoort, Deventerweg 12; 22 J. Aaf- tink, Kolweg 3423 D. J. Kappert, Bk 77 24 Joh. Schuppert, Oranjestraat 30; 25 Joh. Tuitert, N 72; 26 H. J. Paalman, Dorpsstraat 23. Voorzover zulks nog niet is geschied, Vrijdag 9 Dec. 7.30 uur: Ledenvergade ring Bedrijfsvereniging met film over onkruidbestrijding. Hotel Holterman, Vrijdag 9 Dec., 7.30 uur: Vergadering afd. Holten C.B.P.B. in het gebouw „Rehoboth". Zaterdagavond 10 Dec.: Filmvoorstel ling, film: Caspar zoekt een vader, van de C.F.A. in Irene (zie adv.). Zaterdag 10 Dec.Feestbal in Hotel Hol terman, 7.30 uur (zie adv.). Zaterdag 10 Dec. 7.30 tot 11 uur: Ver werping van Krentenbrood, speculaas enz. bij Bakkerij Hartsuiker. Dinsdag 13 Dec.: Verkoop 25 perc. den nen, Hogbos, Borkeld, 14 u. (zie adv.). Woensdag 14 Dec. 7.30 uur: Verwerping bij H. Tulier, Deventerweg (zie adv.). Donderdag 15 Dec.: Ouderavond lagere landbouwschool, in de school. Spr. Ir. v. d. Wal, voorzitter Landbouwschap Overijssel, over: „Problemen rond het kleine boerenbedrijf". Aanvang 7.30 u. Donderdag 15 Dec. 7.30 uur: Toneelspel C.O.C. in Rehoboth. (Zie adv.). Vrijdag 16 Dec. 7.30 uur: Bijeenkomst Jonge Kerk in Irene. (Niet op Maan dag 12 Dec.) Vrijdag 16 Dec. 7.30 uur: Jaarvergade ring C.B.T.B. in gebouw Irene. Vrijdag 16 en Zaterdag 17 Dec., 7.30 uur: Jaarfeest C.J.M.V. „De Bouwers" te Espelo in de school aldaar. Zaterdag 17 Dec. 7.30 uur: Verwerping en schieten bij T. Koopman, De Spar. (Zie adv.). Woensdag 21 Dec.: Lezing in ,,'t Bonte Paard" over „Inkomstenbelasting", door Adj.-dir. Boekhoudbureau O.L.M. Aanvang 7.30 uur. Donderdag 22 Dec.: Uitvoering Kerst oratorium ,,'s Heilands geboorte" in de Ned. Herv. Kerk door de Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria". BURGERLIJKE STAND. Geboren: Johan Allard, zv. G. J. Nek kers en W. J. Nijland, Neerdorp 81. Overleden: Berendina Kamerman, 86 jr., weduwe van G. H. Brinks, Holter- broek 53. D. B. Nijland, 85 jr., wedn, van A. Stevens, Holterbroek 10. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Kerk (Holten). 10 uur Ds. Addink (collecte voor het Jeugdwerk) en 7 uur Eerw. Heer Rollooys, Jeugd dienst (collecte voor de Jeugddien sten). Dijkerhoek. 10 uur Ds. Israël, Bijzon dere dienst (collecte voor het Jeugd werk). Geref. Kerk. 10 en 2.30 uur Ds Hoog kamp'. HEROPRICHTING VARA-AFDELING. Nadat de VARA afd. Holten enige ja ren in een impasse heeft verkeerd, werd Vrijdagavond 1.1. in café ter Horst een spoedvergadering belegd, waarvoor alle leden een uitnodiging hadden ontvangen. Het gewestelijk bestuurslid, de heer H. van Zalk uit Goor, was aanwezig en be sprak met de leden de moeilijkheden, waarin de afdeling verkeert. Besloten werd tot de verkiezing van een nieuw bestuur, dat als volgt werd samengesteld: J. Kater, voorzitter; W. Schöppers, secretaris; J. Brands, pen ningmeester; M. Bolink, W. Dikkers, H, Gazan en D. Tiekink, leden. Het bestuur heeft zich als eerste taak gesteld de leden te activeren tot 't deel nemen aan de jaarlijkse VARA-evene- menten (b.v. Zomerfeest) en het organi seren van een propaganda-feestavond. Aan de leden zal hierover op korte ter mijn een circulaire worden toegezonden. Het bestuur heeft de uitnodiging tot deelneming aan het 25-jarig jubileum van het gewest Overijssel in Maart a.s. in principe aanvaard. Het is bijzonder verheugend, dat de afdeling Holten kan starten met een ledental van ruim 70. ORATORIUM-UITVOERING „SOLI". De Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" (directeur de heer W. van Erkelens te Enschede) geeft Donderdag avond 22 December in de Ned. Herv. kerk haar jaarlijkse oratorium-uitvoe ring. Dit jaar zal worden uitgevoerd het Kerstoratorium ,,'s Heilands geboorte" van de bekende componist Herman de Wolff. Medewerking zal worden verleend door Riek Bolink-Landeweerd, sopraan; Bert van 't Hof, tenor (lid van het NCRV Vocaal ensemble); Hilbrand van Bolhuis, orgel; Herman Koopman, declamatie; en Anton Koopman, kerkorgel. Het oratorium bestaat uit 6 delen, n.l. 1 Boodschap aan Maria; 2 de geboorte; 3 boodschap aan de herders; 4 de herders bij de kribbe; 5 de wijzen uit 't Oosten; 6 Kerstvreugde. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: zak pootaardappelen; drie kinderwantjes; bal; paar glacé hand schoenen; steeksleutel; drie muntbiljet ten; paar handschoenen. Verloren: zweep; paar glacé hand schoenen; twee kinderwantjes; wieldop van „Minor"; damesbeursje met inhoud; stamkaart en maandkaart O AD; vulpen; broche; sleutel; gewicht. Inlichtingen dagelijks aan 't Groeps- bureau Rijkspolitie, Dorpsstraat 20 te Holten, Telefoon 352. kunnen deze waardebonnen worden afge haald bij de penningmeester der han delsvereniging, de heer E. Dikkers Hszn. De winkelweek behoort weer tot het verleden, wij kunnen de organisatoren slechts adviseren een volgende keer eens wat meer aandacht te besteden aan een aardige verlichting van gevels en stra ten. Het hoort nu eenmaal tot de „bon ton" om het in lichteffecten te zeggen.

Holtens Nieuwsblad | 1955 | | pagina 2