u O-CH. Uit het plaatselijk parlement Tien jaar Nooie zang van H.G.K. AGENDA Dameshanden ruw of schraal RIVIER No. 44. Jaargang 7. ZATERDAG 5 NOVEMBER 1955 Verschijnt elke Zaterdag. HOLTENS NIEUWSBLAD T-777T.7 J. 4 7 j. 7 i Uitgave van de Stichting ,&oltens Nieuwsblad" De abonnementsprijs van du blad bedraagt f 1.15 p. kwartaal j t0 Holten Telefi K 51f8S 2SJf Adv.-prijs115 m.m. a contantf 1.50. Iedere m.m. meer 0.06 Fa. Ter Horst zal fabriek bouwen. Urgentie drinkwaterleiding. Transportbedrijf Schipper naar de Kohveg. Onteigening gronden woningbouw, enz. De agenda van de Donderdagavond on der voorzitterschap van de burggemees- ter, Mr. W. H. Enklaar, gehouden raads vergadering droeg een bijzonder karak ter, zonder dat dit aan de uiterlijke om standigheden merkbaar was. Door de fracties van de V.V.D., Algenj. Belang en Partij van de Arbeid was aan de burgemeester, als voorzitter van de raad, het verzoek gericht om op korte termijn een vergadering te beleggen om te spreken over de urgentie van de aan leg van drinkwaterleidingen in de onren dabele gebieden, de verkoop van indus- trietei-rein aan Ter Horst en Co. N.V. te Rijssen en de mogelijkheid tot vestiging van de plaatselijke transportonderneming E. Schipper aan de Kolweg. De burgemeester had aan het verzoek van de betreffende raadsleden voldaan, maar tevens een 11-tal andere punten op de agenda geplaatst, zodat deze het ka rakter droeg van een gewone raadsver gadering. Toen na de mededeling van de burge meester, dat aan de hand van een ter inzage gelegde tekening door B. en W. zal worden overgegaan tot het bouwen van een dienstgebouw voor het G.E.B., het eerste punt aan de orde kwam, n.l. de verkoop van industrieterrein aan de fa. Ter Host, vroeg de heer Klein Vel- derman of deze verkoop niet bespoedigd kan worden. Als het moeilijk is om de juiste prijs van de grond te bepalen, kan deze dan niet geraamd worden, vroeg de heer Klein Velderman. Uit de toelichting van de Voorzitter bleek, dat deze een onderhoud heeft ge had met de voltallige directie van de fa. Ter Horst en Co. Daarbij heeft hij naar voren gebracht, dat de gemeente het gehele terrein nog niet in haar bezit heeft, terwijl ook de cijfers van het bouw rijp maken nog niet bekend zijn, zodat het moeilijk is een prijs te vragen. De directie heeft volledig begrip ge toond voor deze omstandigheden en waar men nog geen tekening van de fabriek heeft, is door haar gevraagd om het recht van eerste koop. De spraakmakende gemeente zegt, dat Ter Horst hier toch niet bouwt, aldus de burgemeester, maar wij kunnen ge rust met de fa. Ter Horst in zee gaan, omdat zij serieuze plannen heeft en wij met behoorlijke zakenlui te doen hebben. Er liggen nog tal van moeilijkheden, maar de afspraak is, dat zodra wij de prijs weten, de gemeente zich met de firma in verbinding zal stellen, terwijl deze van zich zal laten horen wanneer men de definitieve tekening heeft. De heren Wansink en Soer toonden zich bevreesd, dat men niet op tijd klaar zal zijn. Als zich eens een andere indus trie zou melden, moet men niet de kans lopen, door het niet kunnen noemen van de grondprijs, dat deze onze neus voorbij zal gaan, aldus eerstgenoemde. Wij kunnen bepaald niet improviseren, want dan lopen wij fout, was het ant woord van de Voorzitter. De fa. Ter Horst heeft hem haar woord gegeven, zodat men nergens beducht voor behoeft te zijn. Uit de discussie bleek, dat de betrok ken fracties ook spoed wensen met het oog op de aantrekking van arbeiders. Als Ter Horst klaar is moet de gemeen te ook klaar zijn met dc grond. Besloten wordt aan de firma Ter Horst een optie te geven op 1 H.A. grond van het industrieterrein. Voor het punt betreffende de aanleg van drinkwaterleiding in onrendabele ge bieden had de Voorzitter de assistentie ingeroepen van de Waterleiding Maat schappij „Overijssel" om de raad zo goed mogelijk in te lichten. In verband hiermede waren in de ver gadering aanwezig de heren Van Donk, Kranenburg en Ir. W. Wakkerman. De heer Soer opende de discussie met de mededeling, dat hij gezien heeft dat in de Beuseberg begonnen zal worden met de aanleg van een drinkwaterlei ding. Hij vond het een verschrikkelijke toestand, dat men hier, waar goed water is, een leiding gaat leggen, terwijl in de Waterhoek en het Holterbroek, waar heel slecht water is de mensen van lei dingwater verstoken blijven. Hij zou lie ver 5 percelen aansluiten waar het be slist noodzakelijk is, dan 20 die goed wa ter hebben. Wordt er wel gewerkt naar het destijds opgemaakte urgentieplan, vroeg spreker. Uit de toelichting, welke door de heer Van Donk, op verzoek van de voorzitter, werd gegeven, bleek, dat de Waterlei ding Mij. de uitbreidingen maar niet zo aanlegt. De plannen gaan naar de interdepar tementale commissie, welke de minister adviseert, die ten slotte beslist. In het kader van een tienjarenplan worden een aantal percelen aangesloten, waarvan de investering de 1000 gulden per perceel niet te boven gaat. Op een achttal na. zullen deze in 1955 aange sloten zijn. Deze volgen in 1956. Daarnaast heeft de Minister gevraagd om een opgave van de percelen, welke meer dan duizend gulden zullen kosten, de z.g. supra-onrendabele percelen. In beide gevallen is het advies van het gemeentebestuur gevraagd. Wanneer de aanleg van deze laatste woningen zal plaats hebben is nog in de schoot van de toekomst verborgen. De Waterleiding Mij. heeft niets anders te doen dan aan te leggen wat men in Den Haag beslist. De heer Wansink was van oordeel, dat men in de Waterhoek de leiding had kunnen doortrekken, hier geldt dat de bevordering van de volksgezondheid voor moet gaan. Uit de verdere discussie bleek, dat het gemeentebestuur geadviseerd heeft: le. de Waterhoek, 2e. het Holterbroek en 3e. de Beuseberg. Aan de hand van een kaart werden de leden ingelicht hoe de aanleg zich zal ontwikkelen. De heer Rietberg betreurde het, dat de gebieden met het slechtste water niet ge holpen worden, terwijl uit de Beuseberg geen enkele aanvrage is binnengekomen en daar wel een aanleg plaats vindt. Kan niet groepsgewijze worden gezegd, wie aangesloten zal worden, vroeg de heer Klein Velderman. Er zijn mensen, die genoodzaakt zijn een eigen installatie te maken, welke soms meer dan f 2000 kost; als zij wisten, binnenkort' aange sloten te worden, konden zij deze hoge kosten wellicht achterwege laten. Het bleek niet mogelijk hieromtrent ook maar enige garantie te geven. In het exploitatietekort van de thans aan te leggen percelen zal de gemeente 1/9 of pl.m. f 660 moeten bijdragen, 65 wordt door het Rijk vergoedt en van de overige 35 betaalt de provincie 2/3 en de gemeente 1/3 of de genoemde f660. Deze kosten zal de raad moeten vo teren. De heer Jansen sprak de hoop uit, dat men van de zijde van de W.M.O. zal trachten de aanleg voor de gebieden met slecht water te bespoedigen en de Voor zitter bracht de heren dank voor hun volledige uiteenzettingen. Met betrekking tot de vestiging van het transportbedrijf van de heer Schip per aan de Kolweg, werd besloten het voorstel van B. en W. tot. vaststelling van de partiële herziening van het uit breidingsplan te aanvaarden, zodat de heer Heijenk daar niet zal mogen bou wen. Deze heeft naar de mening van de drie fracties nu voldoende gelegenheid gehad om zijn grond voor een billijke prijs aan de heer Schipper over te doen. Er is geen reden meer om het oorspron kelijke voorstel van B. en W., dat deze bouw uitsloot, omdat hierop zeker geen goedkeuring zou worden verkregen, nog langer tegen te houden. Besloten werd tot aankoop van gron den in de Holterenk en de Gaarden. In de Holterenk wordt o.a. 12.900 m. ge kocht van de D.A.I.M. voor f13.000 en van de Kerkvoogdij der Herv. Gemeente 730 m. voor f 550. Langdurig werd gediscussieerd over de aankoop van grond van de heer Roe- lofs in de Gaarden, 2536 m. voor f 4268. Verschillende leden vonden deze grond te duur. Nadat de raad in besloten zit ting was geweest, werd het voorstel van B. en W. met 74 stemmen aangenomen. Tegen stemden de heren Jansen, Soer, Brands en Klein Velderman. Verder werd grond verkocht aan de heer J. Oolbekkink aan de Industrie weg en werd besloten tot onteigening van gronden in de Gaarden en in het Twenhaarsveld, toebehorende aan de ge meente Enschede. Hierop zal t.z.t. een natuurbad ver rijzen, terwijl met de Nillmij onderhan delingen worden gevoerd over de aan leg van een bungalowbedrijf. (De zitting duurt voort). PLATTELANDSVROUWEN LEERDEN BLOEMEN SCHIKKEN Maandagavond hield de afd. Holten van de Bond van Plattelandsvrouwen een bijeenkomst in hotel Hol terman, waarin Mej. Hermsen uit Apeldoorn de dames op populaire wijze onderricht gaf in het schikken van bloemen en aanver want materiaal als bessen, bladeren, mos en dergelijke. Het was een bijzonder leerrijke avond, doordat Mej. Hermsen met talrijke voox-- beelden demonstreerde hoe men dikwijls met zeer eenvoudig materiaal alleraar digste en aantrekkelijke combinaties kan vormen. Snijbloemen, coniverentakjes, rode bessen, vaasjes, gekleurde bladeren, van alles kwam er bij te pas en het bleek al spoedig, dat de docente zeer bevattelijke leerlingen had, die al spoedig zelf heel aardige dingetjes konden maken. Aan het slot bedankte de presidente, Mevr. J. C. Nagelhout-Klijzing, die aan het begin van de avond allen welkom heette, Mej. Hermsen voor haar interes sante onderricht en sprak de hoop uit, dat de afdeling nog eens op haar mede werking mag rekenen. Veel waardering voor Jan Ooster kamp en zijn toneelclub. De Toneelclub O.C.H. herdacht Dins dagavond in Amicitia haar 10-jarig be staan in aanwezigheid van uitsluitend genodigden. Er zijn in deze 2e lustrum bijeenkomst veel woorden van warme sympathie en waardering gesproken je gens O.C.H., dat zich oorspronkelijk aan kondigde als ontspanningsclub, maar nu in toneelvereniging is omgedoopt. Niet minder dan 9 sprekers voerden het woord en lieten hun felicitaties verge zeld gaan van de gebruikelijke envelop jes met inhoud. De eerste spreker, na het welkomst woord van de voorzitter, de heer J. Oos- tei'kamp, was de burgemeester, Mr. W. H. Enklaar, die het een goede gedachte vond om dit 10-jarig bestaan te herden ken, om daardoor de aanwezigen te door dringen van het belang van een goede toneelclub, die streeft naar een rijkere ontwikkeling. O.C.H. heeft steeds volle zalen getrokken en een goede pers gehad; zij mag met tevredenheid op de afgeleg de weg terugzien. De tegenwoordige voorzitter en leider van de club, de heer Oosterkamp, heeft de taak van zijn voor ganger en de oprichter, de heer H. J. Hoeve, op voortreffelijke wijze overge nomen en de leden scharen zich gaarne om hem heen. Een belangrijk aspect van het bestaan van deze vereniging achtte de burgemeester het feit, dat zij mee werkt aan de oplossing van het jeugd probleem. Als er geen afleiding en lief hebberijen meer zijn, gaat het met de jeugd de verkeerde kant uit. O.C.H. wist de jeugd te trekken en te boeien met haar toneelspel en daarvoor wilde spr. haar mede namens het gemeentebestuur bijzonder danken. De heer Beijers wees, bij het over brengen van de gelukwensen namens de V.V.V., op het belangrijk aandeel, dat O.C.H. telken jare heeft in het V.V.V.- vacantieprogramma. Men durft wat te riskeren, biedt de zomergasten 'n kijkje in het streek-eigene en beleeft er ook zelf veel genoegen aan. Het is spreker bekend, dat men voor het komende jaar reeds bijzondere plannen heeft en hij hoopt, dat nog vaak openluchtspelen en dergelijke gegeven zullen worden. De heer Boschloo uit Schalkhaar com plimenteerde namens de Chr. Nat. School en- de feestcommissie aldaar, ter wijl de heer Groenewoudt namens de plaatselijke zustervereniging V.O.P. de gelukwensen overbracht. De heer M. Bouwhuis wees op de goe de samenwerking tussen de Muziekver eniging H.M.V. en de jubilaresse, terwijl de heer J. Kroon hetzelfde deed namens de Chr. Oranjevereniging, waarvoor zij eveneens verschillende malen optrad. Ds. J. H. Israël sprak waarderende woorden namens de Herv. Jeugdraad en wees evenals de burgemeester op het grote belang van de club voor de jeugd. Hij sprak de hoop uit, dat de verhouding tussen O.C.H. en de jeugdraad in de toe komst wat verstevigd mag worden. Verder voerden nog het woord de heer Marcus van de Chr. Toneelvereniging D.J.V. uit Hengelo, waarmede O.C.H. al enkele jaren vriendschapsbanden onder houdt; de heer J. Aanstoot namens de Chr. Ontspanningsclub C.O.C.; en de heer H. Kers namens de Volksfeestcom- missie te Dijkerhoek. Schriftelijke blijken van belangstel ling waren binnengekomen van de kerk- voogdij der Hexw. Kerk, de Firma Gebr. Wansink, Fix-ma van der Vlies en oud voorzitter Hoeve. De heer Oosterkamp liet in zijn ope ningswoord bij de aanvang van deze avond tal van bijzonderheden omtrent de toneelclub de revue passeren en hij bracht vooral dank aan het gemeentebe stuur en de burgemeester voor de mede werking, welke men in de afgelopen de cennia mocht ondervinden, noemde de namen van verschillende firma's, welke attributen afstonden voor de toneelaan kleding, en nog vele anderen, wier me dewerking onmisbaar was. De secretaris, de heer J. Holterman, bracht nog een verslag uit, aan 't slot waarvan hij er op wees, dat de moeilijk heden. waarmede 't amateurtoneel van daag aan de dag te kampen heeft, niet gering zijn. Het publiek is vex'wend, om dat beroepsgezelschappen in eigen en naburige plaatsen optreden. Spr. hoopte echter, dat O.C.H. haar plaats in het culturele leven van Holten mag blijven innemen. Nadat verversingen waren aangebo den werd de avond verder g'evuld met de opvoering van het blijspel van Joh. Blaazer Sr. en Jr.: „In een andere we reld", dat in drie bedrijven de aanwe zigen een kijkje trachtte te geven in millieu en mentaliteit van een rijke fabrikant en zijn gezin, die op de fles dx'eigt te gaan, en de om zijn geld aan genomen compagnon van klein-burger- lijke afkomst. In het stuk botsen op voeding en standsverschil op niet altijd even delicate wijze, maar aan het slot komt alles terecht, als de deftige fabri kantsdochter en later ook haar mama leren inzien, dat de gewone burgerlijke mannetjes ook nog wel iets presteren. Er komt zelfs een verloving van. Een stuk, dat nu niet zo bijzonder geschikt was voor deze jubileum-avond. De rol van fabrikant word vertolkt door de heer J. Oosterkamp; van zijn vrouw Augustine door mevr. N. Tjooxxk- Arfman; en van Gonny, hun dochter, door mej. D. Stegeman. De heer H. Kromdijk speelde de rol van de compag non Koopman; de rol van Marie, zijn vrouw, werd vertolkt door mevr. H. Aan stoot-Bronsvoort; en van hun zoons Rob en Miel door de heer H. Koopman en de jeugdige W. Bosman. Verder kwamen in het stuk nog voor de buttler Jean (de heer Joh. Meerman)de dienstbode mej. Linsen (mevr. J. Spakman-Wolters); een vertegenwoordiger, Gannifair (de heer J. Meijerman); en een werkman (de heer J. Krikkink). Hoewel het stuk nu niet zo bijzonder van inhoud was, is er toch wel hartelijk om gelachen. Daartoe gaf vooral de rol van directeur Koopman dikwijls aanlei ding. De jeugdige W. Bosman heeft ver dienstelijk gespeeld als Miel, de toekom stige directeur. De grimering was door de heer Joh. van Geenhuizen goed verzorgd, terwijl de verlichting bij de heer van Bruggen weer in goede handen was. Voorts werd nog een kleine verloting gehouden. Woensdagavond gaf O.C.H. ter gele genheid van Dankdag voor het Gewas in het gebouw „Irene" een herhaling van de opvoering van dit blijspel, waar voor een enorme belangstelling bestond. Bij deze gelegenheid werd eveneens aandacht geschonken aan het tweede lustrum van de vereniging. Het talrijk publiek heeft zeer genoten van het geboden spel. Jeugdkoor maakte aardig debuut. Voor een bijna uitverkocht Amicitia gaf de gemengde zangver. „H.G.K." Woensdagavond onder leiding van haar dirigent, de heer J. H. Warmink uit Goor een uitstekend vei'zorgde uitvoe ring, die de liefhebbers van de zang kunst een grote voldoening zal hebben geschonken. Deze dix-igent weet uit zijn betrekkelijk kleine koor een warmte en zuiverheid aan stemming te wekken, welke weldadig aandoet. Gloedvol en zuiver van intonatie wer den gezongen de bekende liederen van Duitse componisten „Wohlauf ihr liebe Gaste" van Thomas Sartorius en „Inns bruck" van H. Isaac. Eerx speciale toe lichting gaf de heer Warmink bij de ver tolking van Psalm 117 van de moderne psalm-dichter H. F. Michielsen, waarbij de melodie door de partijen der heren werd gezongen en de sopranen in een canon overgingen, terwijl de alten de middenstem zongen. Bijzonder fraai klonk ook het „Du Hirte Israëls" van D. Bortnianski. Het onlangs opgerichte kinderkoor debuteerde deze avond met enkele popu laire liederen en de kleintjes deden het zo aardig, dat het publiek hen telkens met een spontaan applaus beloonde. H.G.K. Ixeeft hiermede een goede greep gedaan. Het trekt de ouders naar de uitvoex*ingen en ondertussen worden weer krachten gekweekt, die straks een prach tig koor kuixnen vormen. De heer Warmink had met zijn jonge krachten in slechts enkele maanden tijds een populair programma ingestu deerd. Het begon met het Traixsvaalse liedje „Hou rijdt die boere" en eindigde met „Harmes loopt op klompen". Daar tussen kwam zelfs de canon „Hallelua" voor het voetlicht en „Onder moeders paraplui". Het tweede deel van het vocaal con cert, vex-zorgd door het grote koor, be stond uit Nederlandse liederen, waar- vaix „De bruiloftsmarsch" van A. Söd- derman van speelse inhoud was. „In een kloostertixin" van A. W. Ketélbey, dat voor enkele jaren zo jammerlijk mislukte, werd nu heel mooi gezongen, maar een bijzondere indruk maakte toch wel de prachtige üitvoeiing van het laatste num mer „Het Slaveixkoor" uit de opera ,,Na- bucco" van G. Vex*di, op de piano bege leid door Mèj. G. Otter. Het koor is in kracht sterk vooruit gegaan, al kan het momenteel aan goede stemmen wel enige versterking gebrui- ken. Het was dan ook geen wonder, dat de voorzitter, de heer D. J. Aaftink. die aan het begin van de avond de burgemees ter en zijn echtgenote in het bijzonder had welkom geheten, de dirigent een kleine erkentelijkheid aanbood en ook de echtgenote van de heer Warmink in zijn huldebetoon betrok. Mej. Otter en Mej. de Vrieze kregen voor hun begeleiding en verzorging van het kinderkoor even eens een presentje. Na de pauze volgde een programma van populaire zangnummers en zang voordrachten. Een dameskwax-tet zong met begeleiding van de heer Warmink Zaterdagavond 5 Nov., van 7.3011 uur: Verwerping krentenbrood, speculaas eixz. bij bakkerij Hartsuiker. Maandag 7 Nov.: Vergadering Braderie commissie en Bestuur Holtense Han- delsvererxiging in café Maats. Maandag 7 Nov. t.m. Zaterdag 12 Nov.: Winkel van de fa. Gervedink Nijhixis en Zn. wegens vacantie gesloten. Woensdag 9 Nov., 's avonds 7.30 uur: Aanvang Meisjesclubs „Martha" en „Jong Leven" in de boveixzaal van „Irene". Donderdag 10 Nov., 7.30 uixr: Vergade ring afd. Holten Chr. Boerinnenbond, in 't gebouw „Rehoboth". Donderdag 10 Nov.: Ledenvergadering Holtense Handelsvereniging, aanvang 8 uur. Vrijdag 11 Nov., 7.30 uur: Prijsuitrei king Fokveedag 1955 en Filmverto ning in 't café Kalfsterman. Donderdag 17 Nov.Ouderavond „School met de Bijbel" in Irene. Zaterdag 19 Nov. in IreneToneeluitvoe ring door O. en O. xxit Borne. Blijspel: ,,'t Zit in de lucht". Vrijdag 25 Nov., in Irene: Spreker H. J. Jansen Klomp voor de C.J.M.V. On derwerp: 100 jaar Wereldbond. geeft handen om trots op te zijn BURGERLIJKE STAND. Geboren: Gerrit Jan, zv G. J. Podt en J. Oplaat, Borkeld 8. Dirk Jan, zv D. Meuleman en J. A. Ulfman, H. J. Wansinkstraat 31. Albertus, zv A. Bulsink en M. W. v. d. Pluym, Pastorie straat 17. Gehuwd: H. J. Fransen en F. W. Lub- bersen, beiden te Holten. -J. Gerrit sen, Rijssen, en J. Kappert, Holten. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: Bal; kinderwantje; capu chon; kop van rijwiellantaarn. Verloren: Gouden ring; grolse want; zak meel of graniet; schooletui. Inlichtingen dagelijks aan 't Groeps- bureau der Rijkspolitie te Holten, Dorps straat 22, Tel. 352. A.R. KIESVERENIGING. Onder presidium van haar voorzitter, de heer W. Rietberg, kwam de A.R. kies vereniging „Nederland en Oranje" eind vorige week in vergadering bijeen. Na het zingen van Ps. 25 2 ging de voorzit ter voor in gebed en las Efeze 6 1-20. Met enkele woorden werden de aan wezigen welkom geheten, waarna de voorzitter in een kort overzicht de voor naamste politieke gebeurtenissen in bin nen- en buitenland de revue liet pas seren. Achtereenvolgens noemde hij het koninklijk bezoek aan de West, het loon- en prijsbeleid der regering, het 10-jarig bestaan der Verenigde Naties, de ver kiezingen in Indonesië, de crisis in Frankrijk en de stembusuitslag in het Saarland. De notulen werden gelezen door de secretaris, de heer H. Beltman, en onver anderd goedgekeurd. Enkele ingekomen stukken werden afgehandeld. Hierna kreeg de heer J. Nijkamp het woord, die een inleiding hield over: „De komende ouderdomsvoorziening". Zeer duidelijk bracht de inleider vooral de principiële kant dezer zaak naar voren. Als sluitstuk der sociale voorzieningen, waarvoor de A.R. steeds op de bres ge staan heeft, krijgen we nu de ouderdoms voorziening. Ook bij deze zaak moet de Bijbel richtsnoer zijn en mag geen al macht van de staat de drijfveer zijn. De ouderdomsvoorziening mag geen staats armenzorg worden. Bij de vergaande so- siale voorziening in ons land, die reikt van de -wieg tot het graf, moet toch de eigen persoonlijke verantwoordelijkheid gehandhaafd blijven. Vooral hierom moet de Noodwet Drees zo spoedig mogelijk vervangen worden, daar deze inplaats van 3 jaar reeds 8 jaar, en dus veel te lang, gehandhaafd bleef, aldus de inleider. Op deze dxxidelijke en zeer verzorgde inleiding volgde een uitgebreide bespre king, die om des tijds wille bekort werd. Na gehouden rondvraag ging de heer J. Nijkamp voor in dankgebed en sloot de voorzitter de vergadering. eixkele Duitse liederen, er kwam een vliegend duo op het toneel, terwijl de heer Kevelam als solist optrad met een Jordaans lied. Aardig was ook het slotoptreden van twee dames en twee heren in Volendams costuum, die al zingende twee paren vormden en zodoende een „happy end" maakten aan dit deel van 't programma. Na een verloting met talrijke prijzen, werd deze geslaagde avond besloten met een gezellig bal met muziek van de Goorse Rhythme Band.

Holtens Nieuwsblad | 1955 | | pagina 1