Openluchtspel bij watermolen Een Nederlands badpak heeft een naam ook in het buitenland Kj In Diepenheim komt romantische historie uit het verleden tot nieuw leven Diepenheim is geen bekend toeristen oord. Maar dikwijls komt het voor, dat vacantiegangers, die bijvoorbeeld in Del den of Lochem geen plaats konden vinden en als noodmaatregel onderdak in het Twentse „stedeke" kregen, Diepenheim ontdekten als een plaats, waar het heel plezierig toeven is. Diepenheim met zijn tweeduizend inwo ners, waarvan de helft in de landbouw, de rest vrijwel in de industrie van Goor en verder gelegen plaatsen werkt, is geen stad. Maar het is ook geen dorp. Zijn kas telen geven het een eigen karakter, dat in de officiële naam „stedeke" ook een eigen uitdrukking heeft gekregen. In het verle den hebben de kastelen het karakter van Diepenheim bepaald en nog zijn er vele banden tussen de moderne Diepenheimers en de oude havezathen. Het is zegt men 850 jaar geleden, dat de naam Diepenheim voor het eerst genoemd werd. Voldoende reden voor de Diepenheimers om deze zomer een groots feest op touw te zetten. Een feest, waaraan men enige allure niet ontzeggen kan. Het zijn weer de kastelen, die in het middel punt van dit feest staan. Gedurende de feestweek, die samenvalt met de collectie ve vacantie in textielindustrie en bouw vakken (van 25 tot en met 30 Juli), zul len de bezoekers ze in al hun luister kun nen zien, geaccentueerd door een smaak volle verlichting, die zich in de bebouw de kom voortzet. Wie door Diepenheim komt, ziet aan de Lochemse kant „Huize Diepen" liggen, maar daarmee houdt voor de passant de kennismaking met de kaste len op. Er zijn echter ook nog: het Wester- flier (verderop gelegen), het Nijenhuis en het Warmelo. De laatste twee bewoond door resp. R. Gravin Schimmelpenninck van Nijenhuis en H. D. H. Prinses Arm gard van Lippe-Biesterfeld. In het bouw huis van huize Diepenheim nemen soms J. W. J. Baron de Vos van Steenwijk en zijn echtgenote hun intrek, wanneer zij in ons land verblijven. Die kastelen zijn dus geen musea en voor het publiek niet vrij te bezichtigen. Het Warmelo is zelfs van de openbare weg af nauwelijks te zien. maar in de feestweek met een jeep treintje, de „Helicopter-expres", een rondrit langs de verlichte kastelen maken. Er zijn in het verleden nog meer kaste len geweest in Diepenheim. Van het voor malige Huize Diepen (het huidige is ns de verwoesting ervan in de tweede eeuw op een andere plek herbouwd) resten nog delen van de grachten. De wandelaar loopt er aan voorbij, want hij zou er het erf van de boerderij Nijhof voor op moeten om ze te vinden. Toch is deze plek, vlak bij de watermolen (ook al zo'n ontdekking voor menige vreemdeling)! van groot belang voor de geschiedenis van het stedeke. Hier heet het nog „Oud Diepenheim" en hier heeft zich de geschiedenis afgespeeld, waaraan het huidige Diepenheim zijn be staan te danken heeft. Een geschiedenis, die in de komende feestweek opnieuw tot leven zal komen. Dokter van der Bijl, tot voor kort arts in Markelo en de schrijver van diverse streekspelen op historische grondslag, kreeg hier van de historici de stof voor een nieuw romantisch openluchtspel als op een presenteerblaadje aangeboden. Het resultaat van zijn contact met de Diepen- heimse geschiedkundige J. van der Veen (en van vele uren nachtelijke arbeid) zal onder de titel „Regenwice, dochter van Diepenheim" in de vacantieweek een naar men hoopt talrijke publiek enige inte ressante uren bieden. Interessant is de geschiedenis zeker. Wol- bertus, Heer van Diepenheim, trekt in het jaar 1177 tijdens diens afwezigheid tegen zij leenheer, de bisschop van Münster op. Een jaar later onderneemt de bisschop, bijgestaan onder anderen door graaf Hen drie van Dalen, een strafexpeditie. Het slot wordt verwoest, Wolbertus sneuvelt op de puinhopen en zijn dochter Regenwice trouwt met de veroveraar van Dalen. Sa men stichten zij later het huidige huize Diepenheim. De menselijke achtergronden van dit conflict met zijn romantische ontknoping zijn door de schrijver boeiend belicht. On der zijn regie is een spel tot stand geko men, dat zoals bij de première op 14 te boeien. Het is een kleurrijk schouw- Juli bleek ook door de opvoering weet spel geworden van ridders en jonkvrou wen, boeren en krijgsknechten in fraaie costuums onder een mooie belichting en met een welhaast ideaal decor. Het spel wordt namelijk opgevoerd bij de water molen, die deze geschiedenis acht eeuwen geleden in werkelijkheid meebeleefd heeft Er is in de feestweek nog meer te beleven in het Twentse stedeke (tuinfees ten, een historische tentoonstelling, een middenstands beurs, een concours hip- pique, sportdemonstraties), maar alleen al dit romantische spel uit een ver verleden moet de bezoekers wel in drommen naar Diepenheim doen trekken. Na afloop voorstellingen openluchtspel vertrekken om 24 uur vanaf Hotel Oude laar de volgende OAD-bussen: A. richting Neede en Hengelo (O.); B. bij voldoende deelname bovendien rich ting Lochem, Borculo, Markelo en Hol ten. BATO GAF OPENLUCHT UITVOERING In het kader van het VW-Vacantie- Programma 1955 werd Donderdagavond door de gymnastiekvereen. „Bato" een openluchtuitvoering gegeven in 't Sport- dal waarvoor grote belangstelling be stond. De in het wit gestoken gymnasten stelden zich op bij Slotman aan de Rijs- senseweg en marcheerden met HMV voorop naar het Sportdal waar het pro gramma dat elf zeer gevarieerde num mers telde onder leiding van de heer W. Knapen werd afgewerkt. De dames en adspirant-dames open den met een rythmische oefening op de muziek van Schrammels bekende mars „Wien bleibt Wien". Er volgden verder een vrije les door de kleuters, behendigheids oefeningen van de kleine jongens en een vrije les met medeauballen door de meisjes. De dames en heren verrichten prach tige staaltjes op brug en springkast. Bij zondere vermelding verdienen de vrije oefeningen van de dames aan de ringen en de grond-oefeningen voor drietallen door de adspirant-dames. De uitvoering werd besloten met een rythmische oefening der meisjes. Namens Bato dankte de heer W. Gel- tink voor de belangstelling terwijl te vens een hartelijk woord van dank werd gesproken tot het bestuur van de Hol- tense Voetbalvereniging H.V.C. voor 't beschikbaar stellen van het terrein en tot de leider van Bato de heer W. Kna pen. De voorzitter van de VW, burge meester mr W. H. Ehklaar, dankte met enkele woorden de gymnastiekvereniging voor de mooie uitvoering die werd ge geven. De muzikale omlijsting van het gym- nastiek-programma was bij Radio Bouw huis in goede handen. UITSTAPJE PERSONEEL FA. GEBR. SCHUPPERT De Fa. Gebr. Schuppert maakte Maan dag j.l. per O.A.D. toeringcar met het personeel het jaarlijks uitstapje. Het einddoel van de reis was ditmaal Den Haag, waar een bezoek werd ge bracht aan het Panorama Mesdag, Madu- rodam en het Vredespaleis. Ook werd 'n bezoek gebracht aan Scheveningen, waar men zich geruime tijd kostelijk amu seerde in het zilte nat van de Noordzee. De terugreis werd gemaakt via Vee- nendaal, waar in hotel „De Korenbeurs" om pl-m. 7 uur werd gedineerd. Van Veenendaal werd via Rhenen naar de Grebbeberg gereden, waar nog even gestopt werd bij het grote monu ment, dat onlangs werd onthuld. Tot besluit van deze mooie dag werd nog een bezoek gebracht aan Arnhem, waar de prachtige verlichting werd be zichtigd. GESLAAGD De heer H. Socr Jr., Larenseweg, is Donderdag te Deventer geslaagd voor het examen „Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs" (V.M.T.O.) MOOIE TOCHT NAAR DUITSLAND. Begunstigd door mooi zomerweer, maakten Maandag 11 Juli klanten van de Fa. Gebr. Wansink en het personeel een dagtocht naar Duitsland. Om zes uur 's morgens vertrok het ge zelschap met twee O.A.D. tourbussen naar Glanerbrug, waar men de grens passeerde, om vervolgens de reis voort te zetten naar Gronau, Ahaus, Borken enz., naar de grote industriestad Essen. De tocht werd gemaakt door het Bergi- sche land en naar het dal der Wupper, waar de hoogste brug van Duitsland be zichtigd werd (hoog 107 meter en lang 488 meter). In Vohwinkel maakten velen van de gelegenheid gebruik om 'n tocht met de zweefbaan te maken en verder had men op deze tocht over hoogten en door dalen vaak schitterende vergezich ten. In de industriesteden zijn echter de gevolgen van de bombardementen van de laatste oorlog nog duidelijk te zien. Hier kan men nog hele huizenblokken aantreffen, die nog in puin liggen. In Munster werd 's avonds de warme maaltijd gebruikt, waarbij het oudste lid der firma, de heer D. J. Wansink DJzn., enkele woorden tot 't gezelschap sprak waarna de heer J. Jansen namens de klanten der firma èn de heer G. Runne- boom namens het personeel de firma be dankten voor deze prachtige tocht. Hierna werd de terugreis naar Holten aanvaard, waar het gezelschap om goed 12 uur hoogst voldaan arriveerde. ALLE ULO-LEERLINGEN SLAAGDEN Voor de Uloschool was het Zaterdag 16 Juli een bizondere dag. Voor het eerst sedert de opening op 1 Aug. 1953 namen leerlingen aan het eindexamen deel en wel met zo'n succesvol resul taat, dat alle tien leerlingen, welke aan het examen in Almelo deelna men, ook slaagden. Zaterdag werd als laatste van de tien Ali Brouwer geëxa mineerd en ook zij mocht, evenals haar klasgenoten, die in de daaraan vooraf gaande dagen in het zweetkamertje moesten verschijnen, 't genoegen sma ken, dat haar 't einddiploma werd uit gereikt. De oudercommissie had voor deze bizondere gelegenheid een bijeenkomst belegd met het onderwijzend personeel, de geslaagden en tal van ouders. Ook de leden van de voormalige Ulo-com missie waren uitgenodigd, zodat het een drukke bijeenkomst werd in hotel Holterman. De voorzitter, de heer Beijers, noem de deze samenkomst een historisch mo ment en gewaagde van de grote blijd schap, gepaste trots en grote dank baarheid met dit behaalde, eerste re sultaat. De geplante boom is tot was dom gekomen en heeft thans de eerste vruchten afgeworpen. Spr. feliciteer de de geslaagden en hun ouders en bracht in het bizonder dank aan het onderwijzend personeel, dat onder lei ding van1 het hoofd, de heer J. Sinne- ma, zich zo bizonder voor de leerlin gen geïnteresseerd heeft, waardoor dit mooie resultaat bereikt kon worden. Het is niet de bedoeling van de oudercommissie om elk jaar na het slagen van de leerlingen bijeen te ko men, maar dit fraaie succes kon men toch niet onopgemerkt laten passeren. Spreker bracht nog dank aan Ds. C. C. Addink voor het gegeven godsdienst onderwijs en sprak de hoop uit, dat de Uloschool door een nauwe samenwer king in bloei mag toenemen. De penningmeester, de heer H. Bos man, reikte daarna het onderwijzend personeel met een toepasselijk woord een klem presentje uit. Er werd in deze geanimeerde bij eenkomst nog door verschillende an dere sprekers het woord gevoerd. De heer A. J. Goldstein bood gelukwensen aan namens de Ulocommissie en wees op het grote belang van de verdere ontwikkeling van de plattelandsjeugd. Het gemeentebestuur, zo zei hij, heeft destijds een goede keuze gedaan bij de benoeming van de leerkrachten. De heer B. H. Brouwer richtte uit naam van de ouders een felicitatie- en dankwoord tot de jeugd en prees voor al de goede sfeer, die onder dit groep je geheerst heeft. Hij dankte de ouder commissie voor het beleggen van de ze bijeenkomst. Henk Bouwhuis en Joke Crans bo den namens de leerlingen hun onder wijzers 'n boekenbon aan, terwijl eerst genoemde in een korte toespraak de overtuiging uitsprak, dat het resultaat wel voor meer dan vijftig procent aan hen te danken was. Het hoofd der school, de heer Sinne- ma, was mede namens zijn collega's zeer erkentelijk voor de hen toegespro ken dankwoorden. Hij herinnerde aan zijn komst naar Holten en aan de eer ste ouderavond op 1 September 1953, waarbij hij 'n sterk beroep gedaan had op allen voor een krachtige samenwer king. Die medewerking is ten volle ontvangen. Het contact met de ouders en de examenklas was buitengewoon goed. Hij herinnerde de geslaagde jongelui er aan, dat het met dit diploma alleen niet goed is, maar dat er nog hard gewerkt moet worden. Vooral een juis te levenshouding is bij de intrede in de maatschappij van grote betekenis. Hii dankte voor de ontvangen geschenken. Na een korte beantwoording van de sprekers sloot de voorzitter deze goe de samenkomst. VRIJSTELLING Aan de dienstplichtige der lichting 1954 E. H. Teeselink, Holterbroek 94, is voorgoed vrijstelling van de dienst plicht verleend wegens persoonlijke onmisbaarheid. De dienstplichtige G. J. Paalman, Look 46, werd om deze reden voor een jaar vrijgesteld. VACANTIE VAN HGK Men verzoekt ons te berichten, dat HGK van 23 Juli t.m. 7 Augustus va cantie houdt. De repetitie begint weer pp 8 Augustus a.s. DIPLOMA ENGELS. Onze oud-plaatsgenote, mej. Willy Holterman, momenteel met vacantie in Holten, slaagde aan het West London College of Commerce voor het diploma Engels voor vreemdelingen, met de aan tekening First Class (eerste klas). Wielersport. HENK BRINKS TWEEDE IN ENSCHEDE Zondagmiddag werd in Enschede het haven-criterium verreden voor nieu welingen en amateurs. Onze beide Holtense nieuwelingen, Henk Brinks en Wim Beijers, namen aan deze race deel, die door het zeer warme weer onder moeilijke omstan digheden werden verreden. Er was weinig strijd in de nieuwe- lingencourse, want elke uitlooppoging werd door het peloton onmiddellijk te niet gedaan. De beslissing moest dus vallen in de eindspring. Eerste werd Lemstra uit Zwolle; Henk Brinks wist zich als tweede te klasseren, Wim Beij ers eindigde in de staart van het pelo ton. Het zijn niet alleen de Nederlandse zwemsters die zich over een goede reputa tie in de wereld mogen verheugen, ook de badpakken die zij dragen genieten een faam in vele landen. De zwemsters vertel len ons met bekers en medailles over hun internationale successen. Industriële pres taties komen daarentegen niet zo gemak kelijk aan het licht. Toch is het wel eens interessant na te gaan, hoe onze badpak- kenindustrie zich heeft ontwikkeld. Van badgewaad naar badpak De meesten onzer kermen de eerste cos tuums waarin vooruitstrevende vrouwen zich te water begaven slechts van plaat jes en toch werd dat schoons van flanel, vlaggedoek of bedrukte katoentjes nog in onze twintigste eeuw gedragen! U weet wel die slobberige, wijde pakken met pijpen tot op de knie waaronder nog een strook bungelde. Na deze kakelbonte pakken ging men het eenvoudiger doen en kwamen ei zwarte, katoenen pakken in de mode. Witte biezen om de ronde hals en de brede schouders en onder aan de lang zamerhand korter wordende pijpen, moes ten het geheel wat opluisteren. Het wollen badpak betekende een enorme stap voor uit, maar toch zou het nog lang duren voor men tot de ontdekking kwam dat het zo gemaakt kan worden dat het figuur niet alleen wordt omhuld, maar waar nodig ook steunt en op z'n voordeligst doet uitkomen. Het wollen badpak draagt een sportief ka rakter. Hst wordt tegenwoordig in tien tallen zeer modieuze uitvoeringen gebracht die meer en meer voorzien zijn van kleine baleinen. De vraag naar de lastex faille badpakken neemt enorm toe, niet alleen in de stad, ook op het platteland. Deze zijn gemaakt van geweven stof, waarin rubber is verwerkt. Door hun elasticiteit sluiten ze goed en een speciale versterking zorgt dat de ritssluiting aan de onderkant niet geforceerd wordt. Van beide soorten bad pakken zijn ook modieuze modellen voor grotere maten verkrijgbaar. Naar vijfentwintig landen Een Nederlands badpak iseen kwali. teitsartikel. De machines zijn zo geperfec- tionneerd, dat zij bij de geringste fout on. middellijk stoppen. Bovendien komen op de controlekamers, zowel voor als na het confectionneren de kleinste onzuiverheden aan het licht. En mocht er toch nog aan de aandacht ontsnapt zijn, dan is het binnenlandse bedrijf gemakkelijk te berei ken voor reclames. Het Nederlandse eti ket is zowel in binnen- als buitenland een waarborg voor kwaliteit. De export is van groot belang. Niet alleen in vele Ei landen, maar ook in Egypte, de Libanon, iudie Malakka, Trinidad, Irak en zelfs de Ver enigde Staten worden Nederlandse bad pakken verkocht. In België zegt men zelfs: „Een goed badpak draagt een Nederlands etiket." In d< fa 1,3 jnste verlei jbesti er vai orrin Jaco ii aden eter i )etra< in 1! igd 1 ;entr£ er va ation nut v ens h :ale eissie In 1 ls VO' DAP iehee er. T olitie jdval jclenf iocial root 19; oek e vri ancti Tijd MID-FONDVLUCHTEN. De laatste vlucht in de afd- Mid-Fond was vanaf Creil (Fr.). Afstand 437 km. Uitslag: 1 en 5 G. Steunenberg; 2 H. J. ten Velde; 3 H. J. Aaftink; 4 L. Gazan; 6 W- v. d. Pluijm. Een prachtig succes voor de heer G. Steunenberg, die met vlag en wimpel le kampioen werd met 425 punten; 2e- werden J. Rosman en J. Schuppert met 316 punten; en 3e Jan Haan met 273 p. Van de wedvlucht Limoges (809 km.) zijn Zaterdag 16 Juli geen duiven terug gekeerd. Een tweede rampvlucht dus in enkele weken. Zaterdag 16 Juli werden de jonge duiven te Venlo gelost. De uitslag is: 1, 4 en 7 G. Steunenberg; 2, 8 en 14 H- J. Aaftink; 3, 12 en 13 J. Nijenhuis; 5 en 10 Jan Haan; 6 W. Aaftink; 9 L. Gazan; 11 H. J. ten Velde. BERGVLIEGERS—JONG HOLTEN 3-2 Zaterdagavond werd in het Sportdal een voetbalwedstrijd gespeeld tussen 'n elftal van de Bergvliegers en Jong Holten. De Bergvliegers hadden in hun elftal enkele spelers opgesteld, die geregeld voor HVC uitkomen, terwijl meerdere spelers uit hun elftal tot voor enkele jaren de voetbalsport nog beoefenden. Toch slaagden zij er slechts met moeite in om van Jong Holten te winnen. Technisch waren de duivenhouders beter dan de jonge boeren, doch de laat- sten speelden met meer élan. In de laat ste minuut was het nog bijna gelijk ge worden, doch doelman Ab Meerman die op een prima wedstrijd mag terug zien stopte de harde schuiver, zij 't met veel moeite. TOUR DE HOLTEN. Mans Klein Velderman heeft zich tot nog toe de grote man getoond in de Tour de Holten, die Dinsdagmorgen is gestart. Hij won Dinsdag, Woensdag en Donderdag de etappe en heeft in het algemeen klassement een voorsprong van bijna 5 minuten op Brands. Vrijdag 22 Juli wordt de zware berg etappe gereden (3 maal de Motieweg op) en het is zeer de vraag of Mans de gele trui met succes zal weten te ver dedigen. Het algemeen klassement luidt: M. H. A. J. M. F. A. 8 J. 9 K. 10 G. 11 H. 12 A. 13 S. 14 J. Klein Velderman, 3 u. 48 m. 52 s. Brands, 3 u- 53 m. 46 s. M. KL Velderman, 3 u. 53 m. 52 s. Nijendijk, 3 u. 56 m- 07 s. Veldhuis, 3 u. 56 m. 39 s. Oosterkamp, 3 u. 56 m. 51 s- Stuêker, 3 u. 59 m. 57 s. Markvoort, 4 u. 40 m- Veldhuis, 4 u. 01 m. 05 s. Soer, 4 u. 01 m. 30 sec- Maats, 4 u. 04 m. 56 s. Nijland, 4 u. 09 m- 24 s. Meinsma, 4 u. 10 m. 26 s. Termaat, 4 u. 21 m. 28 s. Ploegenklassement 1 Ploeg F 11 uur 53 min. 10 sec. 2 Ploeg D 11 uur 53 min. 51 sec. 3 Ploeg A 11 uur 54 min. 23 sec. 4 Ploeg B 12 uur 03 min- 17 sec. DIJKERHOEK NAAR DUITSLAND Donderdag 14 Juli maakte de buurt vereniging Schoolltring Dijkerhoek haar jaarlijkse uitstapje naar Duitsland, dit maal helemaal naar Sauerland. Om ruim half vijf werd via Lochem, Winterswijk grenswaarts gereden en bij het Duitse plaatsje Oeding de grens ge passeerd. Alles verliep vlot. niemand werd „eingesperrt". Om 7 uur waren we reeds in Borken en reden via Haltern in de richting Datteln, waar de eerste steenkolenmijn uit de mist opdoemde. Bij Heinrichtenberg vlak bij de Schiffshebe- werke werd koffie gedronken. Hier wor den de schepen van het Dortmund-Eems- kanaal in het Lippekanaal gehesen en moet een hoogteverschil van 9 m. over brugd worden. Al spoedig hierna kwam men weer op de Reichsautobahn .Berlijn- München. Hier kan men vlug opschie ten. Tenslotte sloeg men rechtsaf in de richting Werl, waar ieder voor de eerste keer die dag kon genieten van een wijds panorama. Een eindweeegs volgde men nu het dal van de Möhne en bereikte om half elf de Möhnesee. Het zonnetje was intussen doorgebroken en het was prachtig weer. Tot ruim elf uur werd gelegenheid gegeven de stuwdam te be zichtigen, die in 1945 bij een precisie bombardement door een Engelse vlieger stuk gebombardeerd werd, wat een ge weldige overstroming tot gevolg had. Alles was nu weer hersteld en het was er buitengewoon mooi. Via Breiterbruch een houthakkers plaats op 1100 meter boven de zeespie gel, ging het nu naar Amsberg, waar de Ruhr werd gepasseerd, om vervol gens via Hachen de Sorpe en de Sorpe- see te bereiken. Ook hier een stuwdam, maar veel breder (400 m.) zodat men hier voor overstroming bewaard bleef. Hier werd een boottocht gemaakt naar Ameke, waar gegeten werd. Prachtig zijn deze meren gelegen. Haast niet te geloven, dat ze er door de mens zijn aan gelegd tussen 1927 en 1937 en dat op de bodem van de Sorpesee, die in het midden 50 meter diep is, vroeger een houthakkersdorp lag. Na het eten weer genieten van mooie vergezichten en 'n beetje griezelen bij de vele haarspeld bochten. Vooral bij Plettenburg, waar diep beneden het dal van de Lenne lag. Via Werdohl, Neuenrade kwam men bij Dale op het hoogste punt: 1500 m. Altena met zijn draadfabrieken, ook aan de Lenne, werd gepasseerd, waarna bij Letmate de druipsteengrotten bezich tigd werden en weer een consumptie ge bruikt. Op de terugtocht werd gelegenheid ge geven in Dortmund te winkelen en via Heinrichenberg, waar men nu het schut ten in volle werking zag, werd weer koers gezet naar de grens, waar men de bezoekers intussen blijkbaar al kende, want nog vlotter dan 's morgens werd men binnengeloodst.. Het was toen nog maar tien uur en dus nog mooi vroeg. Tenslotte werd bij de Poppe voor het laatst aangelegd en kwam men om half twaalf hoogstvoldaan weer in Dijkerhoek aan. GESLAAGD De heer H. Soer slaagde te Deventer voor het diploma VMTO, ingevolge de Nijverheidsonderwijswet. CLASSIFICATIE DER GRONDEN IN HET WATERSCHAP „SALLAND" Vanaf 1 Augustus a.s. zal de classifi catie der gronden (ongebouwde eigen dommen), behorende tot het waterre- gelend gebied van het Waterschap „Sal- land", in het Waterschaphuis te Olst en op de secretariën van de onderschei dene gemeenten in het waterschap ge durende dertig dagen voor de ingelan den ter inzage liggen. Bezwaren tegen deze voorlopige vast gestelde classificatie kunnen schrifte lijk tot en met 7 September a.s. uit sluitend worden ingediend bij het Ver enigd College. Voor het verstrekken van inlichtin gen zullen verder op verschillende plaatsen zitdagen worden gehouden. Voor de ingelanden van Holten en Bathmen b.v. op 9 Augustus a.s. in café „Het Bonte Paard". Men zorge vooral de kadastrale num mers (sectie-nummers) te verzamelen, indien men de classificatieregisters wil raadplegen, en leze de advertentie in dit nummer. 'orru et ve Doo I ii amp (wac de leed wee In c loos (oor ipdra ilanc dg, iven P erd N) ratte: De :off< end Vla war oesti rerk ntsl fel :Igc Ko Ci't 5

Holtens Nieuwsblad | 1955 | | pagina 2