De geschiedenis van Petertje Knabbel als „autorenner' Huidgenezing burgerlijke Zeimwrnst. 33. Hij wil nog een hogere heuvel zoeken. Daar, een eindje verder, daar is er een. Tjonge, dat is een hoogte hoor! Dat wordt een hele toer om zijn wa gentje boven te krijgen. Petertje duwt opnieuw zijn wagentje naar boven. Hijgend en puffend staat hij eindelijk op de top. Nu moet hij eerst een beetje uit rusten. Hij kijkt naar beneden en denkt: „Wat een diepte". Nu aarzelt hij wel een beetje. 34. De maan staat al hoog aan de hemel. Petertje ziet hem lachen, ,,'t Is net een oude heer", denkt hij, „die zijn slaapmuts nog opheeft." Hij heeft schik in dat kleine muisje. En Petertje begint zowaar tegen de maan te praten. Het is alsof hij vragen wil: „Vind je mijn wagentje niet mooi?" En de maan knikt hef tig van „ja". Nu moet de race toch beginnen, denkt Petertje. Hij mag zich wel goed vasthouden! Officiële publicaties VERKIEZINGEN PROVINCIALE STATEN. Deelnemen aan de stemming in een andere gemeente. De burgemeester van Holten brengt ter kennis van belanghebbenden, dat een kiezer op zijn verzoek kan worden toegestaan te zijner keuze aan de a.s. stemming ter verkiezing van de leden van de provinciale staten deel te nemen, hetzij in de gemeente, in welker kiezers- register hij op de dag der candidaatstel- ling is opgenomen, hetzij in een door hem bij het indienen van dat verzoek aan te wijzen andere gemeente. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kiezer, aan wie is toegestaan bij vol macht te stemmen of die is opgenomen in het centrale bevolkingsregister. De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wil maken, doet daarvan uiter lijk op 7 April 1954 in persoon mede deling ter secretarie ener gemeente aan de burgemeester of de door deze aan gewezen ambtenaar. Hij geeft daarbij op: a. zijn naam en voornamen; b. de datum, het jaar en de plaats zijner geboorte; c. de gemeente in weiker kiezersre- gister hij is opgenomen; d. zijn adres of laatste adres aldaar; e. de gemeente, benevens een adres in die gemeente, waar hij aan de stem ming wil deelnemen; f. de gemeente en het adres, waar hij de verklaring, welke van de mede deling wordt opgemaakt, wenst te ont vangen. De verklaring wordt door de kiezer en door de burgemeester of de door deze aangewezen ambtenaar ondertekend. Een exemplaar van de verklaring wordt aan de kiezer verstrekt. Nadere inlichtingen worden verstrekt ter gemeentesecretarie. Verkiezing van de leden van de Provinciale Staten. STEMMEN BIJ VOLMACHT. 1. De burgemeester van HOLTEN brengt ter openbare kennis, dat ter se cretarie dezer gemeente kosteloos ver krijgbaar zijn de formulieren voor de verzoekschriften om bij de a.s. verkie zing van de leden van de provinciale staten bij volmacht te stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op 7 April 1954 door de kiezer worden ingediend bij burgemeester en wethou ders der gemeente in welker kiezers- register hij op de dag der candidaatstel- ling is opgenomen. 3. Bij het verzoekschrift moet een verklaring van de gemachtigde worden ingediend, dat deze bereid is als zodanig op te treden. 4. Hij die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der candidaatstelling zijn opge nomen in het kiezersregister, waarin de naam van de verzoeker voorkomt, en bevoegd zijn tot het deelnemen aan de zelfde verkiezing. 5. Een kiezer mag niet meer dan één aanwijzing als gemachtigde aannemen, behoudens dat hij een tweede aanwij zing mag aanvaarden, indien het betreft het stemmen bij volmacht namens huis genoten. 6. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Holten, 9 Maart 1954. De burgemeester voornoemd, W. H. ENKLAAR. AANGIFTE LEERLINGEN OPENBARE SCHOLEN. Burgemeester en Wethouders van Holten maken bekend, dat kinderen, die vóór 1 October a.s. de leeftijd van zes jaren hebben bereikt, op 1 September a.s. tot een school voor gewoon lager onderwijs kunnen worden toegelaten. De ouders of verzorgers van bovenbe doelde kinderen, voor wie openbaar on derwijs wordt verlangd, wordt verzocht, voor- zover dit nog niet is geschied, aan gifte te doen bij het hoofd van een der openbare scholen. Trouwboekje of ge boortebewijs meebrengen. Holten, 24 Maart 1954. Burgemeester en Wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR. burgemeester. S. SIKKES, secretaris. Huidzuiverheid- Hu id gezondheid KOSTELOZE INENTING EN HERINENTING. Burgemeester en wethouders van Hol ten brengen ter openbare kennis, dat op Zaterdag 27 Maart 1954, des voormiddags van 11 tot 12 uur in een lokaal van de O.L. Dorpsschool en des namiddags pre cies 3 uur in de O.L. school te Dijkerhoek gelegenheid bestaat tot kosteloze inenting en herin enting tegen pokken. Belanghebbenden wordt er op gewezen, dat ingevolge artikel 1 der inentingswet .1939, een kind vóór het bereiken van de leeftijd van een jaar tegen pokken moet worden ingeënt. Indien inenting niet heeft plaats gehad, moet een ondertekende ver klaring worden overgelegd, waaruit blijkt, waarom deze inenting achterwege is ge bleven. Voorts wordt belanghebbenden verzocht het trouwboekje of het geboortebewijs mede te brengen, alsmede de inentings- kaart, welke bij de geboorteaangifte is uitgereikt. De aandacht wordt er op gevestigd, dat uitsluitend kinderen beneden de leeftijd van 2 jaar zullen worden ingeënt. Holten, 11 Maart 1954. Burgemeester" en Wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, Burgemeester, S. SIKKES, Secretaris. A.R. KIESVERENIGING. De leden van de A.R. Kiesvereniging kwamen Vrijdagavond 12 Maart j.l., on der voorzitterschap van de heer P. v. d. Meulen, in jaarvergadering bijeen in het gebouw „Rehoboth". De bijeenkomst, die zeer matig was bezocht, werd door de heer P. v. d. Meu len met gsbed geopend, nadat gelezen was Joh. 13 vers 120. Bij de ingekomen stukken was een schrijven van het Centraal Comité be treffende de grote jubileum-toogdag, die in verband met het 75-jarig bestaan van de A.R. Partij op Zaterdag 3 April in de Ahoy-hal te Rotterdam zal worden ge houden. Als afgevaardigden naar deze toogdag werden benoemd de heren W. Rietberg en A. Rietman. Wanneer er voldoende belangstelling bestaat, zal er een bus rijden naar deze jubileum-bijeen komst. Aan de heren H. Beltman en J. Wiggers werd opgedragen een en ander voor te bereiden en contact op te nemen met de plaatselijke Geref. jeugdvereni gingen en de ARJOS en zo nodig met de A.R. Kiesverenigingen uit de naaste om geving. Blijkens schrijven van de Statencentrale te Deventer werd in verband met de ver kiezingen voor de Provinciale Staten voor liet kiesdistrict Deventer de volgende candidatenlijst vastgesteld 1. Mr. J. Meulink, Enschede; 2. J. Ha verkamp, Kampen; 3. Dr. P. Oosthoek, Rijssen; 4. N. Sijbesma, Deventer; 5. P. v. d. Meulen, Holten: 6. D. G. -Mulder, Wijhe; 7. L. Schraa, Olst; 8. IC. Hengst man, Raalte; 9. W. Rietberg, Holten; 10. G. de Zeeuw, Deventer. Jubileum-geschenk f 108, Door het Centraal Comité was van de afdeling Holten f80,gevraagd als aan deel in het jubileum-geschenk van f 100.000,dat op 3 April aan het hoofdbestuur zal worden aangeboden. De collecte, die door de leden van de ARJOS werd gehouden, bracht f 108,op. De heer v. d. Meulen bracht de leden van de ARJOS hartelijk dank voor het houden van deze coUecte, terwijl ook een woord van dank werd gesproken tot de leden en partijgenoten, die hun bijdrage hadden geschonken. Door de penningmeester, dc heer J. Beldman, werd financieel verslag uitge bracht over het afgelopen boekjaar. Blij kens dit verslag was er over 1953 een klein nadelig saldo. De commissie voor kascontrole, die bestond uit de heren E. Limbeek en G. Stam, had boeken en be scheiden in orde bevonden, weshalve werd de penningmeester decharge verleend. Langdurig werd hierna nog gesproken over de vraag: „Wat moet gedaan wor den om het ledental op te voeren?" Al gemeen was men het er over eens, dat liet ledental belangrijk hoger kon zijn en dat door huisbezoek getracht zal moe ten worden om meer leden te krijgen. In de volgende vergadering, die voorlopig werd vastgesteld op 9 April, zal het be stuur met een uitgewerkt plan ter tafel komen. Het behandelen van het onderwerp van de heer W. Rietberg over „Europese In tegratie" moest om des tijds -wille tot een volgende vergadering worden uitge steld. EERSTE KIEVITSEI. Het eerste kievitsei is in onze gemeente gevonden op 23 Maart j.l. door de heer J. IJ. Ebrecht, die het aan de burgemees ter heeft aangeboden. BESTUURSWISSELING O.L.M. In de Vrijdag 19 Maart in het Stations- koffiehuis van dc heer M. Kalfsterman, onder voorzitterschap van de heer A. J. Pekkeriet, gehouden ledenvergadering van de afdeling der OLM heeft de secretaris, de heer H. Vosman, zijn functie neerge legd, omdat hij reglementair niet her kiesbaar was. In zijn plaats werd ge kozen de heer J. Oolbekkink in de Look. Plet secretariaat, zo heeft het bestuur zich na afloop der ledenvergadering uitgespro ken, zal thans worden vervuld door de heer J. H. Veneklaas Slots, die vele ja ren voorzitter is geweest van „Jong Hol ten". Aan de beurt van aftreden waren ver der nog de heren A. J. Pekkeriet, J. W. Boode, B. Voordes en D. Veneklaas, die allen met bijna algemene stemmen wer den herkozen. De voorzitter heeft in zijn openings woord nog eens weer een dringend beroep gedaan op de leden om van hun medele ven met het werk der afdeling te doen blijken en op de niet-leden om zich toch vooral aan te sluiten bij de organi satie, welke bij voortduring hun belangen behartigt. Hij heette in het bijzonder welkom de heer A. J. Snijders, adviserend lid, de heer P. Dijkstra, welke hij gelukwenste met diens herstel en het lid- van het hoofdbestuur, de heer J. H. Sprokkereef. Op een adres inzake de gladheid van de Larenseweg bij vriezend weer werd van de Hoofdingenieur-directeur der Pro vinciale Waterstaat bericht ontvangen, dat dit z.i. moet worden geweten aan het vele hout langs de weg. Men is bezig om dit op te ruimen. De heer PI. Vosman werd met alge mene stemmen gekozen in de sociale ver zekeringscommissie alhier. De vergadering hield zich daarna ge ruime tijd bezig met het bespreken van de antwoorden, opgesteld door de on langs ingestelde commissie, op door het hoofdbestuur aan de afdelingen voorge legde vragen. Wij hopen hierop in ons volgend num mer nog even terug te komen. Aan het slot van de vergadering bracht de voorzitter de heer Vosman dank voor zijn met grote toewijding verrichte ar beid in het belang der afdeling. Het se cretariaat was bij de heer Vosman in zeer goede handen en hij bracht hem voor zijn werk heel hartelijk dank. Ook de heer T. Noteboom wees nog even op de verdien sten van de heer Vosman. Deze bracht de sprekers dank voor hun vriendelijke woorden en meende, dat het goed was, dat een nieuwe en frisse kracht nu zijn taak gaat overnemen. BEDRIJFSVER. DIJKERHOEK. De Dijkerhoekse Bedrijfsvereen. kwam op Woensdag 3 Maart in café „Het Bonte Paard" in jaarvergadering bijeen onder voorzitterschap van de heer G. J. Klein Plegeinan. <- In deze vergadering gaf de heer J. W. Lubbersen, assistent van de Rijksland- bouwvoorlichtingsdienst, een uitgebreid overzicht van de in 1953 genomen proe ven en monsters. Hij constateerde, dat de opbrengst behoorlijk goed was. Uit de analysering van de grondmonsters bleek, dat de samensteUing dikwijls sterk uit eenloopt, waarom spr. de aanwezigen aanraadde elk jaar enkele monsters te laten nemen. Vooral stalvoedercontrole is zeer nuttig; daarbij zal blijken, dat voor het samensteUen van een goed ranstoen voederbieten onmisbaar zijn. Bij de behandeling der huishoudelijke zaken bleek, dat de vereniging momen teel 17 leden telt, terwijl de penning meester, de heer W. Reilink, een batig saldo kon boeken. Wegens periodiek aftreden van de heer W. Reilink, welke niet herkiesbaar was, werd gekozen de heer A. Meijerman. Dc voorzitter bracht de heer Reilink dank voor zijn keurig financieel beheer en het werk, dat hij voor de vereniging gedaan heeft. Uit zijn mededelingen bleek, dat er voor de aardappelselectie, evenals vorige jaar, weer veel belangstelling bestaat. Dc selectie is toen in het algemeen goed ver lopen en het ziektepercentage was vrij- gunstig. Wel is aan te raden de poter- maat niet kleiner te nemen dan 3545 en dan het liefst S, E en A-pootgoed. Aan het slot der vergadering werd be sloten ter zijner tijd een excursie naar de proefboerderij van de OLM te Heino te maken en werden nog tal van problemen besproken, waarbij de voorzitter in het bijzonder de heer Lubbersen dank bracht voor zijn uitgebreid verslag. BURGERLIJKE STAND Geboren: Aaltje Bernarda, dv. J. W. Stevens en J. G. van Schooten, Dijker- hoek 97. Johannes Hendrikus, zv. J. Achterkamp en J. Ligtenberg, Borkeld 84. Janna Hendrika, dv. J. Rensen en J. W. Stevens, Dijkerhoek 98. Har- mina, dv. G. W. Bekkernens en J. H. Vincent, Borkeld 47. Jan, zv. F.' J. Pasop en H. B. Jansen, Borkeld, 69. Herman, zv. J. Nikkels en H. Baltes, Es- pelo 24. Johanna Willemina, dv. H. W. Tuller en G. K. Munnik, Kolweg 11. Gehuwd: J. H. A. van der Linden, 20 jr., Rotterdam en A. Ulfman, 19 jaar, Neerdorp 96. Overleden: J. Wansink, 77 jr., echtge noot van G. J. Smale, Look 41. B. Jansen, 57 jr., echtgenoot van J. Roelofs, Neerdorp 56 (overl. te Deventer). BEVOLKING HOLTEN. Ingekomen: G. Harens van Zuidwolde naar Oranjestraat 21. J. Bongers en gezin van Oud-Alblas naar Borkeld 39. J. A. C. de Groot en gezin van Sneek naar Holterberg 26. Vertrokken: F. W. Lubbersen van Waagweg 1 naar Den Helder. P. J. van Blokland van Borkeld 39 naar Apel doorn. J. W. PI. Jansen, echtgenote van M. Faber van Burg. v. d. Borchstr. 24 naar Hilversum. G. L. P. van Ham en gezin van Holterberg 26 n. Kampen. JAARVERGADERING A.B.V.A. De afdeling Holten van de Algemene Bond van Ambtenaren (ABVA) hield j.l. Maandagavond in hotel Holterman haar jaarvergadering onder voorzitterschap van de heer D. Schöppers. Na enkele huishoudelijke mededelin gen werden door de secretaris, de heer W. Beijers, en door de penningmeester, dé heer H. Kolkman, de jaarverslagen uitgebracht, waaruit bleek, dat de afde ling momenteel 28 leden telt en dat haar financiële positie gunstig is. De inkomsten bedroegen f 1798,07 en de uitgaven f 1415,89, zodat er een batig saldo was van f 382,13. De kascommissie, bestaande uit de he ren IJ. W. Goorman en A. J. Oolbek kink, bracht bij monde van eerstgenoem de verslag uit, dat zeer gunstig was en adviseerde de penningmeester decharge te verlenen. Tot leden van de nieuwe kascommissie werden benoemd dc heren IJ. W. Goor man en J. H. Paalman. De periodiek aftredende voorzitter, de heer Schöppers, werd met bijna algeme ne stemmen herkozen. Tot afgevaardigde naar het in Juni a.s. te houden bonds- congres werd de secretaris aangewezen, terwijl overwogen zal worden om een 2e afgevaardigde aan te wijzen. Bij de bespreking van de positie van het rijks- en gemeentepersoneel werd door de v ergadering aangedrongen op de invoering van het georganiseerd overleg voor het gcmeentepersoneel. Over het maken van een uitstapje met het geza menlijke personeel zal contact worden op genomen met de niet bij de afdeling ge organiseerde collega's. KEURING K.I.-STIEREN. Bij de gehouden voorjaarsstierenkeu- ring bij de K.I.-stal te Dijkerhoek zijn de volgende stieren gekeurd": Bontjes Ja cob 2, eig. L. Roeterdink, Bathmen, 77 punten; Daatjes Fox, eig. G. W. Baltus, Holten, bc; Min a's Fox, eig. Joh. Wan sink, be; Hetty's Peter, eig. Joh. Wan sink, bc—Piet, eig. W. J. ten Den, b Deci's Boris bBertha's Erwin b78 p.; Irma's Paul, b77 pt.; Roland b, 80 punten; Goba's Paul b, 80; Lieslces Ber nard b-j-, 82 punten. Jan b-j-, 80 punten: Peter goedgekeurd, Gerhard 2 goedgekeurd; Min a's Joost 15 goedgekeurd. (Boven 4 jaar worden geen punten toegekend), allen van de K.I.-ver- eniging „Zuid-West Overijssel". Voor de centrale stierenkeuring te Zut- phen zijn aangewezen: Roland, Lieskes Bernard, Jan, Peter en Gerhard 2. JONGEREN DISCUSSIEGROEP. Zaterdagavond 20 Maart j.l. kwam de Jongeren Discussiegroep Holten voor de vierde maal bijeen in hotel Holterman. De voorzitter, de heer J. Kater, heette aRen hartelijk welkom, speciaal de nieu we leden. Daarna deed hij enkele mede delingen, o.a. over eventuele deelname aan het VVV-vacantieprogramma. Ver der werd het definitieve bestuur geko zen: J. Kater, voorzitter; Mej. H. Sprok kereef, secretaresse; H. J. ten Velde, penningmeester. De volgende bijeenkomst zal men overgaan tot de verkiezing van een vierde bestuurslid. Daarna gaf de voorzitter het woord aan de discussielei der van deze avond, de heer G. Wissink. De behandelde onderwerpen waren: 1. Het pro cn contra van het ama teurisme in de sport; 2. Hoe kan men de sport in Holten verbreiden? De meningen over deze onderwerpen liepen zeer uiteen, maar men was het er wel over eens, dat de verbreiding van de sport van de jongeren moet uitgaan. Ook over het zwembad werd uitgebreid ge discussieerd. Men zal trachten zelf het initiatief te nemen voor een volleybal club e.d. Hiervoor verwijzen wij naar een volgend nummer van Holtens Nieuwsblad, waarin afzonderlijk zal worden terugge komen op de sportverbreiding in Holten. De groep zal 3 April weer bijeenkomen. Nieuwe leden zijn hartelijk welkom. SIMAVI-COLLECTE. Deze maand komt SIMAVI weer bij U aankloppen. Het comité hier ter plaatse doet een warm beroep op de harten en beurzen der burgerij. In de geest van Prof. Alb. Schweitzer zetten tal van Nederlandse artsen in Su- rinamev Indonesië en Nicuw-Guinea hun gehele persoon in om de schrijnende me dische nood te helpen lenigen. Deze wel doeners kunnen het zonder de hulp van SIMAVI niet stellen. Bij voortduring doen zij een dringend verzoek om de zo brood nodige medicamenten toegezonden te krij gen. SIMAVI geeft deze oproep door aan het Nederlandse volk, óók dus aan de in woners van onze gemeente. Zij wil de dokters en verpleegsters van alle gezind ten het barmhartigheidswerk mogelijk maken. SIMAVI vraagt niet naar ras of geloof, maar helpt, zoveel zij kan, waar nood heerst. In 1953 werd voor 'n bedrag van pl.m. f 300.000,aan steun uitgegeven. La ten wij .SIMAVI helpen en mede de schouders zetten onder dit onbaatzuchtige werk van naastenliefde. Steunt SIMAVI!! Het SIMAVI-comité: A. OOSTINDIE A. GERRITSMA-v. d. LEY E. KNIPSCIJEER-TEN OEVER J. W. NAGELHOUT-KLIJZING GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: tang; steeksleutel; porte- monnaie met inhoud; steeksleutel; paar gebreide handschoenen; boodschappen tas; claxon; wieldop kinderwagen; wiel dop auto;paar glacéhandschoenen; plas tic kindertasje; armband; muntbiljet; zwart lederen kinderportemonnaie. Verloren: rechter handschoen; bivak muts; kindertasje, inh. portemonnaie en zakdoek; half knot blauwe wol; drink- kruik. LUSTRUMVIERING. De afdeling Holten van de Ghr. Bestu renbond (CNV) bestaat dezer dagen vijf jaar. Dit eerste lustrum zal Woensdag avond worden herdacht in het gebouw „Irene". De voorzitter van het Ghr. Nat. Vakverbond in Nederland, de heer M. Ruppert en de heer Roolvink, hoofdbe stuurslid CNV, zullen spreken over een zeer actueel onderwerp, waarover dei laatste tijd veel is gesproken en geschre ven. Verder zullen verschillende prach tige films worden vertoond. JEUGD VERKEERSBRIGADIERS. Nu de officiële oversteekplaatsen bij de Openbare Lagere School en bij Gebr. Dikkers zijn aangegeven, heeft de burge meester in tegenwoordigheid van het be stuur van de plaatselijke vereniging voor Veilig Verkeer, leden van de Rijkspolitie en onderwijzend personeel de jeugd van de O.L. Dorpsschool gewezen op het veilige verkeer en op de grote verant woordelijkheid, die komt de rusten op de jeugdige verkeersbrigadiers. De verkeersbrigadiers zijn thans ken baar aan de koppel en verkeersstaf,': waarvoor AL HET VERKEER, ook de fietsers, moeten stoppen als zij, met de verkeersstaf duidelijk zichbaar, de weg oversteken. Onder leiding van de groepscomman dant, de heer R. Petter en de postcom- mandant, de heer J. A. Broekhuizen, kre gen zij in de praktijk les hoe ze zich heb ben te gedragen en op welke wijze ze be hulpzaam moeten zijn om schoolkinderen veilig over de drukke verkeerswag te lei den. Het bestuur van Veilig Verkeer hoopt, dat iedereen aan deze verbetering zal medewerken en wijst er nog speciaal op, dat men wettelijk verplicht is te stoppen voor de Jeugdverkeersbrigadiers en de hun toevertrouwde kinderen. Vrijdagmiddag zijn ook de eerste ver keersbrigadiers geïnstaUeerd van de Bij zondere school, nadat- zij door de burge meester in de school waren toegesproken. Zij zullen de oversteekplaats tegen over de winkel van de fa. Gebr. Dikkers voor hun rekening nemen en hebben de zelfde middag al druk geoefend, onder leiding van de politie. De proeven, die genomen zijn, geven goede hoop, dat het verkeer zich aan deze nieuwe wijze van bevordering van ver keersveiligheid voor de jeugd zal aanpas sen. ONDER DE MÖLLE. Even na de oorlog zijn ook in ons dorp de buurtverenigingen als paddestoelen uit de grond gerezen en de oprichters hebben toen natuurlijk gedacht, dat hun vereni ging tal van jaren zou blijven bestaan. Het is met de meeste van deze buurt verenigingen enkele jaren na de oprich ting gegaan als met de bekende kaars en voor zover ons bekend, heeft alleen de buurtvereniging „Onder de Mölle" de vijf jaar gehaald. Dit eerste lustrum werd Zaterdagavond in zaal „Vosman" gevierd met een bui tengewoon geslaagde feestavond, die ge opend werd met een kort woord van de voorzitter, de heer G. H. Franke. Het feestprogramma werd verzorgd door het cabaretgezelschap „The Old Har mony Singers" uit Almelo onder leiding van de heer Henk Alberts. Het programma, dat dit gezelschap braent, was van begin tot einde „af" en stond op hoog peil. De woorden van dank, die de heer Franke aan het einde van de avond tot het gezelschap sprak, waren volkomen verdiend en werden door de aanwezigen door een daverende ovatie onderstreept. Zwaarmoedige gedachten, tobberijen en angstgevoel worden verdreven door MIJNHARDT'S ZENUWTABLETTEN Versterken het zelfvertrouwen en stemmen U weer moedig en rustig.

Holtens Nieuwsblad | 1954 | | pagina 3