TELEÏiSIE TELEVISIE UITSLAG Kerstprijsvraag. BRIEVEN VAN EMIGRANTEN lil! „CIRCUS STRASSBOURGER" Tot onze spijt konden wij in ons vorig nummer de uitslag van de Kerstprijs vraag nog niet publiceren, maar thans volgt zij dan hieronder. Het aantal inzendingen bedroeg 108; een aantal dat, gezien de prijzen, wel iets hoger had kunnen zijn, want zo moeilijk hadden we het toch niet ge maakt. De oplossing was als volgt: K Slagerij Kalfsterman O P. A. Bos O Gebr. Wansink P Fa. Kettelarij T H. J. Beltman B Wed. F. v. d. Vlies IJ Schietver. „De Eendracht". O Fa. E. Wonnink N H. Tulier Z Joh. Huzen E H. Gazan Enkele adverteerders zien hun naam meerdere malen vermeld, doch dat was technische redenen niet anders mogelijk. Wij feliciteren de onderstaande win naars en zullen hen de waardebon, wel ke bij onze adverteerders besteed kan worden, doen toekomen. Hier volgen hun namen en adressen: J. W. Heilink, E 72 f 15.— G. Rosman, Dorpsstr. 25 12.50 G. D. Veneklaas, Dijker- Rij ssens Mannenkoor J. van Bruggen Spaarbank Deventer H. C. van Leeuwen J. A. v. d. Bos Gebr. Wansink Gebr. Veldhuis Gebr. Wansink J. R. v. d. Bos Gebr. Schuppert Gebr. Wansink Gebr. Wansink J. van Bruggen le prijs prijs 3e prijs 4e prijs 5e prijs 6e prijs 7e prijs prijs 10.— 7.50 5.— hoek 100 H. J. Luggenhorst, Holterbroek 60 D. J. Leemkuil, Holterbroek 52 H. Klein Teeselink, Neerdorp 56 Hartsuiker, Oranjestraat 5 3.50 G. Aaftink, H. J. Wansink- straat 17 2.50 Totaal f 60. Wij danken alle inzenders voor hun deelname. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Kerk. Holten. 10 uur Ds Knipscheer (Bed. H. Av.) en 19 uur Ds Knipscheer (Bed. H. Av. en Dank zegging). In beide diensten collecte voor het jeugdwerk. Dijkerhoek. 10 uur de Eerw. Heer Pruysen. Collecte voor het jeugdwerk. Geref. Kerk. 10 uur en 2.30 uur Ds Hoog kamp. In beide diensten extra collecte voor gebouw „Rehoboth". VERLENGING UITSTEL EERSTE OEFENING. Aan de dienstplichtige der lichting 1951 W. Geltink is opnieuw uitstel van eerste oefening verleend wegens studie redenen. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: 1 alpinomuts; 1 herenhand schoen. Verloren: 1 bruine wollen want; 1 zwarte gebreide want; 1 muntbiljet (f2.50). Inlichtingen dagelijks op het Groeps- bureau der Rijkspolitie, Oranjestr. 55, telefoon 352. TRAGISCH ONGELUK. Vrijdagmiddag heeft alhier in de Dorpsstraat tegenover het gemeentehuis een tragisch ongeluk plaats gehad. Het 5-jarig dochtertje Fransina van de nieu we gemeente-architect, de heer Jac. Lou- werse, was met een paar andere kinde ren op weg naar de chr. kleuterschool en stak plotseling na het passeren van de O.A.D.-dienstbus van ruim 1 uur de straat over, juist toen van de andere kant een zv/are trailer met aanhangwa gen van de firma Ouwehand uit Katwijk naderde. Het meisje kwam met de auto in botsing en werd op slag gedood. Het slachtoffertje werd op het gemeentehuis binnengedragen. Het medeleven met de zwaar getroffen ouders, welke nog maar ruim een maand hier woonaehtig zijn, is algemeen. De chauffeur van de vrachtauto kon de aanrijding niet vermijden, hem treft geen schuld. BOEKEN TE KOOP. De afd. Volksonderwijs schrijft ons: Telkens komen er nog Holtenaren, die één of meer boeken van de vroegere Volksbibliotheek willen kopen. Het bestuur van Volksonderwijs heeft au besloten nog weer een verkoping te houden en wel op Vrijdag 23 Januari a.s., 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur, in een van de schoollokalen. Er zijn nog ruim 200 boeken aanwezig. De prijzen zijn opnieuw vastgesteld en vaak veel verminderd, ze variëren van 10 tot 25 cent. Laat ieder, die van deze gelegenheid, om voor zeer weinig geld wat lectuur aan te schaffen, wil profiteren, op tijd aanwezig zijn. Zie de advertentie in dit nummer. VERGADERING A.R. JONGEREN. De leden van de ARJOS kwamen Dins dagavond in vergadering bijeen in ge bouw „Rehoboth" o.l.v. de heer H. Belt man, die de vergadering opende met ge bed, nadat gezongen waren de beide ver zen van de Avondzang. Hierna las de heer Beltman Lucas 21 726 en Matth. 28 16—20. In zijn openingswoord bepaalde de voorzitter de aandacht bij de jaarwisse ling. Onwillekeurig staan we even stil om terug te zien, en vooruit te zien. Als we terugzien moeten we erkennen dat God het in 1952 bijzonder wel met ons ge maakt heeft. Terwijl de wereld gist en kookt konden wij in rust en vrijheid bezig zijn met onze politieke beginselstudie. God was getrouw en goed voor ons. War.en wij echter ook getrouw in het vervullen van onze politieke roeping? Hebben wij dit jaar steeds op de bres ge staan voor de komst van Gods konink rijk ook in het politieke en staatkundig leven Of is het misschien zo dat de on gunstige verkiezingsuitslag van 25 Juni ook ons persoonlijk aanklaagt? Zijn wij getrouwe getuigen geweest van onze Ko ning Jezus Christus, in gehoorzaamheid aan de opdracht, die Hij gaf, n.l.„Gaat dan heen, onderwijst alle volken, lerende hen onderhouden alles wat Ik u geboden heb" (Matth. 28 19). Als we zo terug zien op 1952 blijkt toch wel, dat we schromelijk te kort geschoten zijn en wijst onze balans op 31 December een ontstellend groot nadelig saldo aan. Ook de balans van het grote politieke wereldleven loopt uit op een volslagen faillissement. De diepste oorzaak hiervan is dat men optrekt zonder God. Men verwacht het van mensen en daarom breekt alles bij de handen af. Om ons heen zien we een wereld die zichzelf verteert in twist en tweedracht, in haat en afgunst, in machtwellust en mammondienst. De toe stand is vaak beangstigend en benau wend en velen leven dan ook in een angstpsychose. En als we vooruitzien lijkt het firma ment der toekomst donkerder en drei gender dan ooit. De chaos in de wereld wordt steeds groter. De rode vloedgolf der revolutie dreigt de hele wereld te overstromen. De tijden spitsen zich toe op de komst van de antichrist. De wereld wordt rijp voor de eindcatastrophe. En het zal alles nog veel erger worden. Christus heeft het zelf voorzegt, dat het leven hier op aarde voor Zijn weder komst haast onhoudbaar zal worden (Luk. 21 25 en 26). Maar Hij heeft ook gezegd: „Mij is gegeven alle macht in hemel en op de aarde, en ziet Ik ben met u al de dagen tot de voleinding der we reld" (Matth. 28 18 en 20). Wat dan ook de toekomst brengen moge, in Gods hoede zijn wij veilig ook in 1953. Zo bevelen wij ook in 1953 onze wegen, Ja, al wat het harte deert, Der trouwe hoede en zegen Van Hem, die 't al regeert. Die wolken, lucht en winden Wijst spoor en loop en baan Zal ook wel wegen vinden Waarlangs in 1953 onze voet kan gaan. Na dit openingswoord werden door Mej. G. Kolkman (waarn. secr.)_ de no tulen gelezen, waarna door de heer G. Stam Jzn. de politieke rondblik over de maand December werd gehouden. Ver schillende punten van het nationale en internationale politieke leven liet hij de revue passeren, o.a. de arrestatie van de Russische journalist Pissarev, de ver kiezingen in het Saargebied, de samen stelling van Eisenhower's toekomstige kabinet, de recente verklaring van Stalin, de verontrustende vorderingen van de Vietminh-opstandelingen in Frans Indo china, enz. Hoofdschotel van de bespreking was: 1. De gezagscrisis in Indonesië; 2. De Franse kabinetscrisis. Uit dit laatste ont spon zich een debat over de verhouding tussen volksvertegenwoordiging, kabi net en kroon. Na de pauze waarin genoten werd. van een kop thee met een koekje bracht de heer J. v. d. Meulen verslag uit van de door hem bezochte jaarver gadering der Nationale Organisatie van A.R. Jongeren Studieclubs, die onlangs in Utrecht werd gehouden. Een hartelijk woord van afscheid sprak de voorzitter tot de heer B. Belt man en zijn vrouw, welke laatste als secretaresse haar beste krachten aan de afdeling heeft gegeven. In plaats van mevr. BeltmanKolk man werd als secretaresse gekozen Mej. Mini Mulder, die deze benoeming aan vaardde. Nadat besloten was, de volgende ver gadering te houden op Vrijdag 30 Ja nuari a.s., werd gezongen Psalm 68 10, waarna deze vergadering door de heer G. Stam Jzn. met dankgebed werd ge sloten. DEELNEMER RALLYE MONTE CARLO VERTROKKEN. Onze plaatsgenoot, de heer Joh. Haze meijer, is Donderdagmorgen met zijn Mercedes naar Lissabon vertrokken, waar hij op 20 Januari hoopt te starten voor de Rallye van Monte Carlo. Hij werd uitgeleide gedaan door zijn echtgenote en enkele bekenden. De prach tige Mercedes was met bloemen ven sierd en is geheel voor deze zware tocht ingericht, waarbij ook geïmproviseerde slaapplaatsen zijn gemaakt. Voor deze zware tocht, welke langs gladde en be sneeuwde wegen zal gaan, had de heer Hazemeijer sneeuwkettingen van bijzon dere constructie bij zich, welke hier nog niet veel voorkomen en voornamelijk van rubber zijn vervaardigd. Onze plaatsgenoot maakt deze tocht in gezelschap van de heer en mevrouw His- sink uit Wageningen. Ook in Hengelo en Nijmegen had nog een afscheid plaats, waarna de tocht wordt voortgezet naar Lissabon, de hoofdstad van Portugal. V old ens de verwachting der organisa toren zal het deze rallye, indien de weers omstandigheden zo blijven, extra zwaar zijn. Over geheel Europa is het weer slecht en uit alles blijkt, dat deze mon sterrit over 3300 kilometer, één van de moeilijkste zal worden in de geschiedenis van deze automobielsport. De verwach ting is dan ook, dat,slechts heel weinig van de deelnemende teams in Monte Carlo zullen aankomen, afgezien nog van het groot aantal strafpunten, dat zij zullen oplopen, die wel dit genoegen mogen smaken. 1 De heer Hazemeijer is, wat deze om standigheden betreft, zonder al te veel bezwaren te zien, van hier weggereden. Zijn grootste handicap meende hij te. moeten zien in de 70 kilometer, welke tegen het horloge gereden moet worden. Wij wensen hem van onze zijde een succesvolle tocht en een behouden terug komst. VéGé-KLANTEN GENOTEN VOLOP. Zeer geslaagde avond in zaal Nie- zink te Wierden. De klanten (liefst vier grote OAD- bussen vol) van onze plaatselijke VéGé- kruidenier, de heer M. Bolink, bezochten Woensdagavond te Wierden de VéGé- Bonte Avond, die de VéGé-kruideniers te Wierden en Holten hun klanten aanboden. Evenals het vorige jaar in Markelo was ook nu het programma, dat door het revue-gezelschap „Familie Kok' werd ge bracht, in alle opzichten af. Frans van Schaik (de zingende cow boy), het bekende Radio-Cowboy-Trio „Thé Chico's", Joop Kok, accordeonfe nomeen en Jean Kok, conferencier, wis ten de stampvolle concertzaal „Niezink" bijna 4 uur te boeien met muziek, zang, humor en vrolijke één-acters. Bij het beantwoorden van de vraag: „Waarom is U VéGé-ldant?" wist mevrouw Wolters- Rosman uit de Oranejstraat de eerste prijs te behalen. Zij ontving een fles heerlijke wijn. Tijdens enkele pauze's wérden de aanwezigen getracteerd op koffie met koek, snoep en een glaasje wijn. Al met al een buitengewoon geslaagde avond. BEROEP AANGENOMEN. Ds J. H. Israël, Ned. Herv. pred. te Oosterwijtwerd (Gr.) heeft het beroep naar hier in de vacature, wegens 't ver trek van Ds Jac. de Vries naar Australië, aangenomen. OUDERAVONDEN O.L. DORPSSCHOOL. Maandagavond vergaderde de Ouder commissie met het personeel der O.L. Dorpsschool in een der lokalen van het schoolgebouw, onder leiding van het hoofd, de heer B. H. Brouwer. De besprekingen betroffen te organi seren ouderavonden. Besloten werd 2 contactvergaderingen te beleggen in 't gymnastieklokaal en wel op Dinsdag 3 en Woensdag 4 Februari. De eerste avond is bedoeld voor de ouders der leerlingen van de klassen 4-8. De tweede voor die van de klassen 1-3. Er zal de ouders t.z.t. een programma worden toegezon den. Op Maandag 30 Maart zal een meer feestelijke ouderavond worden belegd in Amicitia. Een stukje kinder toneel wordt ingestudeerd. Wanneer de oud leerlingen weer tijdig iets van zich zul len laten horen, kunnen zij de herop voering bijwonen, evenals andere be langstellenden, op de Gezellige Dorps schoolavond, die dan vermoedelijk geor ganiseerd wordt op Dinsdag 31 Maart. Ook wordt verwacht, dat de oud-leer lingen zelf op de planken zullen ver schijnen. Van de fam. Dijkstra-Stokkers ont vingen we voor plaatsing in Iloltens Nieuwsblad onderstaand schrijven: Geachte Redactie, Gaarne willen wij aan Uw verzoek voldoen en het een en ander schrijven omtrent Prinse Edward Island. Prinse Edward Island, omgeven door de Golf of St. Lawrence en North Cum berland-strait, is één van de voornaamste provincies van Canada op 't gebied van landbouw, veeteelt en visserij. Het eiland is niet vlak, maar heeft enkele heuvels en ravijnen. Dit jaar was de hoofdbouw aardappelen (die worden geëxporteerd naar de USA) en verder nog enkele bij producten, o.a. aardbeien. De melkpro ductie is tamelijk goed. De Holstein- koeien hebben hier de leiding. Enkele boeren houden er ook nog op na de Jer sey-, Gueensey- en S or thorn.-koeien. Deze koeien hebben een hoger vetgehalte, maar Het gemiddelde vetgehalte is 3.70 pet. mkinder melkopbrengst. De melk wordt dagelijks verwerkt tot verschillende producten o.a. boter, kaas en consumpliemelk. Boeren, die achteraf wonen en in de winter moeilijk te bereiken zijn, centri fugeren zelf hun melk. Van deze boeren wordt de room zomers twee keer en des winters eenmaal per week aangevoerd. De ondermelk wordt aan de varkens gevoerd. Boeren, die volle melk aan de fabriek leveren, ontvangen geen onder- melk terug. De visserij bestaat hoofdzakelijk uit de vangst van lobster, makreel en sal mon. De levensstandaard is iets hoger dan in de provincies van het vaste land. Het vervoer per water brengt deze ver hoging mede. Vier keer daags heeft men verbinding met het vaste land en per vliegmachine. De boten, die deze ver binding' van 14 mils onderhouden, dra gen een volledige trein en ongeveer 150 auto's en vrachtwagens met zich mede. Het klimaat is zomers warm en tamelijk droog, 's winters koud en veel sneeuw. Alle zeehavens zijn des winters dichtge vroren. De hoofdwegen zijn zomers goed, maar in de winter zeer ruw. Wel, dit zijn dan zowat de voornaam ste dingen van Prins Edward Island. We besluiten dan met de wens voor alle vrienden en bekenden: Een gezegend Nieuwjaar. ALI en GERRIT DIJKSTRA, 381 Poplar Avenue, Summer- side, P.E Island, CANADA. P.S. Mocht U in de buurt komen, ver geet dan vooral niet om ons te bezoeken. Officiële publicaties. BOUWVOLUMEN. Burgemeester en Wethouders van Hol ten verzoeken hen, die in het jaar 1953 een huis zouden wensen te bouwen en daarvoor zouden willen putten uit het gemeentelijk bouwcontingent, zulks vóór 1 Februari e.k. schriftelijk te hunner ken nis te willen brengen. Alleen met serieuse plannen kan rekening worden gehouden. Holten, 16 Jan. 1953. Burgemeester en Wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, Burgemeester. S. SIKKES, Secretaris. Sorido, 9 December 1952. AANGIFTE HONDENBELASTING 1953. Houders van honden in de zin van de verordening op de heffing van hon denbelasting worden verzocht voor het jaar 1953 daarvan aangifte te doen vóór 1 Maart a.s. op Dinsdag- en Donderdag voormiddagen ter gemeente-secretarie. Betaling der belasting dient gelijktij dig te geschieden. De aandacht wordt daarbij gevestigd op de volgende bepalingen: le. onder het verlaagde tarief vallen enkel honden, uitsluitend gehouden ten dienste van de landbouw of enig bedrijf van nijverheid, of ter bewaking van ge bouwen of erven; 2e. zij,' die in de loop van het jaar hou der van een of meer honden worden of zij, wier hond in de loop van het jaar een bestemming krijgt, niet genoemd on der le., zijn verplicht daarvan binnen 14 dagen aangifte te doen ter gemeente secretarie; 3e. in geval van verzuim van tijdige aangifte of ingeval van een foutieve aan gifte kan, ongeacht de mogelijkheid van strafvervolging, de aanslag worden ver viervoudigd. Holten, 14 Januari 1953. Burgemeester en Wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, Burgemeester. S. SIKKES, Secretaris. Geachte Redactie, U verzocht mij iets te vertellen over het leven hier. Ik wil daar graag aan voldoen, 't Zou al eerder gebeurd zijn, maar er is zoveel te doen. De eerste tijd was niet zo gemakke lijk. Huisvesting en verzorging waren hele problemen. Ik woon nu in het ma rine-kamp, in een quonset (oude half ronde Amerikaanse barakken). Maar het kamp heeft het voordeel van electriciteit en licht. Toch verhuis ik eerstdaags naar de kampong, een kwartiertje lopen hier vandaan. De bevolking heeft het graag en 't is daar heel goed uit te houden. De mensen willen me daar een huis bouwen op een heuvel, met een schitterend uit zicht over de baai en de zee, met op de achtergrond de blauwe bergen van het eiland Japen. De huizen staan op palen, de muren zijn van gaba-gaba (nerven van een bepaalde palm)Ze worden ste vig en dicht naast elkaar gezet. Voor en achter het huis een grote galerij, verder bijgebouwen er achter (keuken, bedien- de-verblijf, badkamer, w.c., goedang (schuur) met een binnenplaats. Op school gaat alles prima nu. In het begin was het een hele verandering zo wel voor de goeroe's (onderwijzers) als voor de kinderen. De school is veranderd van een volksschool in een A.L.S. (Alg. Lagere School) met 6 a 7 klassen, ter wijl de volksschool cr drie had en bui ten een klein beetje lezen, rekenen en schrijven alleen maar een beetje be schaving trachtte bij te brengen. De voer taal is Nederlands vanaf de 4e klas. Nu is dat natuurlijk nog niet mogelijk omdat alle klassen gelijk begonnen zijn. In Juli j.l. hebben we voor de vorming van de 4e klas een toelatings-examen gehouden. Er kwamen maar even 200 kinderen van heinde en ver, sommigen hadden 14 da gen gereisd (geprauwd en gelopen). Helaas konden we er maar 45 aannemen. Men is uitermate leergierig. Als er een school geopend wordt komen ze in drom men opdagen. Vooral het Nederlands is populair. Steeds schieten er mensen in de kampong op me afToean minta beladjar Bahasa Beïanda: Meneer, ik wil graag Hollands leren. Ik geef dan ook enkele cursussen samen met mijn twee Papoese goeroe's, die Hollands verstaan en ook wel aardig spreken. Helaas ont breekt het de Zending aan onderwijzers En hiervan maakt Rome naturlijk dank baar gebruik. De hele Noordkust is Pro testant, en we hebben op heel Nieuw- Guinea een grote voorsprong op ze. Maar ze hebben mensen genoeg, vooral nu er zoveel missionarissen uit China verdre ven worden. Alles is christen in de onder het bestuur staande gebieden. Veel bij geloof zit er natuurlijk nog onder. Hoe kan het ook anders, vijftig jaar geleden nog koppensnellers. Vooral de Biakkers waren berucht. We hebben in Sorido een oude Kepala-kampong kampong-hoofd) Hij heeft die „goeie" ouwe tijd nog mee gemaakt als aanvoerder. Ik kan heel goed met hem opschieten en daarom heeft hij me wel eens het een en ander verteld en ik krijg nog wel eens de indruk, dat hij DINSDAG 20 JANUARI in Café Vruggink, vanaf 8 uur, prachtige uitzending van het Komt U eens kennis maken met onze televisie-uitzending dan als het ware opleeft, al zegt hij er dan achteraan: Maar nu ben ik geen slecht mens meer, nu ben ik een chris ten. Op een tournee, die ik in de vacan- tie met de schoolopziener maakte, heb ben we nog een aardig staaltje beleefd. We waren aan het jagen toen er plotse ling een paar oude vrouwen gillend voor ons wegstoven. Ik vroeg de goeroe uit de kampong, die bij ons was, waarom ze dat deden en toen hoorden we het volgende verhaal: De marine is hier erg aan het uitbreiden en zet verschillende twee-ver diep ingskazemes op. Vroeger had men de gewoonte om onder de fundamenten van een nieuw huis de koppen te begra ven van pas gesnelde mensen. En omdat er een marinejongen bij was, dachten ze, dat hij aan het koppensnellen was voor die nieuwe gebouwen. Het zijn natuurlijk steeds die oudjes, die dit geloof door ver halen wakker houden. Maar het werken is hier prettig. Vooral de jongeren willen vooruit en nemen alles in een zeer vlot tempo over, wat natuurlijk ook weer niet zonder gevaar is. Het bekend worden van de status is door een ieder met vreugde begroet. Nu durft men te begin nen zonder de vrees, dat alles toch maar, evenals in Indië, weggegeven zal worden. U vroeg nog om enkele prijzen: 1 ei (duivenmodel) 50 cent; melk per blikje f 1.10 (een dag houdbaar), Boter per pond f 6. Alles is erg duur en veel is er niet te krijgen. 1 broodmaaltijd 's morgens plus 's middags en 's avonds een rijstmaaltijd komt per persoon op f 150.per maand. Klimaat: heet en vochtig. Natuur: adembenemend mooi. De zee wordt door het koraal prachtig gekleurd. De blauwe bergen op de achtergrond en iets land inwaarts de indrukwekkend grootse rim boe, haast ondoordringbaar en ongenaak baar maar toch aantrekkelijk door zijn geheimzinnigheid. Persoonlijk maak ik erg graag rimboe-tochten. Ik geloof dat ik nodig stoppen moet. Er is zoveel te vertellen. Als ik meer tijd krijg en U er belang in stelt wil ik zo nu en dan graag iets over het een en ander vertellen. Het bevalt me hier reusachtig, al ver geet ik er Holten beslist niet om, want ik zeg met Dieke uit het Holtens Nieuws blad: Nooit vergeet ik Hoolten, hoe 't mij ok geet, Umdet in det darp mien oolders huuske steet. Ik wens U allen goede feestdagen en een gelukkig Nieuwjaar. B. H. SOER, Hfd. A.L.S. der N.K.Z., Sorido, Biak, Ned. Nw.-Guinea. We danken de heer Soer hartelijk voor zijn brief en houden ons aanbevolen voor geregeld nieuws uit Nieuw-Guinea. Red. Holtens Nieuwsblad. VOETBAL Het voortdurende winterweer en de tijdelijke stopzetting van de wedstrijden is de oorzaak geweest, dat er op de vel den in de afd. Twente van de K.N.V.B. sedert Zondag 23 Nov. niet meer is ge voetbald. De spelers 'en supporters zullen dan ook met verlangen er naar uitzien, dat een programma kan worden afgewerkt. Helaas, ook voor a.s. Zaterdag en Zon dag zijn alle wedstrijden afgelast. Wij laten hier de competitiestand van dit ogenblik volgen. 2e klasse F: RKSV 1 9 5 2 2 12 29—10 Goor V. 1 8 5 2 1 12 19—10 VABO 1 9 5 0 4 10 18—15 Rietvogels 2 8 4 0 4 8 22—26 Holten 1 7 3 1 3 7 17—15 Nij verdal 2 7 2 2 3 6 14—26 GFC 2 7 2 1 4 5 18—21 Wierden 2 9 2 0 7 4 15—29 4e klasse O: RKSV 2 8 7 1 0 15 51—10 Holten 2 7 3 2 2 8 23—27 Bornebroek 2 5 3 1 1 7 20— 9 Goor V. 2 5 3 1 1 7 10—11 RKSV 3 8 2 0 6 4 17—35 Bornebroek 3 7 1 1 5 3 16—16 Enter 3 6 1 0 5 2 8—37 Junioren: GFC b 1' 1 0 0 2 2— 0 Holten a 2 1 0 1 2 4— 2 Excelsior c 2 1 0 1 2 5— 5 Enter b 2 1 0 1 2 5— 6 Enter V. b 1 0 0 1 0 1— 4 Goor V. b 0 0 0 0 0 0— 0 Hector b 0 0 0 0 0 0— 0 Er mag niet ingehaald worden op de linkerrijbaan voor of op een kruising of splitsing van wegen.

Holtens Nieuwsblad | 1953 | | pagina 3