koopmon s PUDDINGEN lm Spaarbank te Deventer Nijverdalscbe Drukkerij jat- Wiggers, Kolweg A 171e, Tel. 356 £orts1> Officiële publicaties. Uit ons plaatselijk parlement NOG EVEN!! 10 korting voor U 2 t.b.v. de Kanker bestrijding. Chemische wasserij en ververij „De Achieve Holen",Epe Depót II. J. BELTMAN, Holten Te koop: een best drachtig varken Uitgeteld 22 Februari, bij H. KOETSIER, Espelo 42. Assenstraat 65 (hoek Brink) Aantal inleggers: 29.000. Ingelegd kapitaal: bijna 20 millioen gulden. Reserve: ruim 2 millioen gulden. Rentevergoeding: 2y2 's jaars. Bijkantoor HOLTENOranjestraat A 203a, ge opend: elke Woensdagmorgen van 9.30-12.15 u. Het dagelijks Bestuur van het Waterschap „De Schipbeek" maakt bekend, dat tot lid van het Verenigd College voor het kiesdistrict Bathmen van het waterschap is benoemd. NIEUWENHUIS, Steven Hendrik landbouwer, Colmschate 129. Teielooit 639 K5486 FAMHJE-DBUKWEKKEN alsOndertrouwcirculaires, Geboorte berichtkaart jes, Rouwbrieven e.d. BINNEN ENKELE UREN GEREED. KERKELIJKE VERKIEZING. Woensdag zijn de eerste verkiezingen gehouden voor de ambtsdragers der Herv. Kerk krachtens de reglementen van de nieuwe Kerkorde, waarvoor door de kerkeraad dubbeltallen waren gesteld. De uitslag was, dat de aftre dende ambtsdragers allen werden her kozen, terwijl twee notabelen werden aangewezen. De uitslag der verkiezing is alsvolgt: Vacature ouderling: herkozen werden H. J. Bolink (125 stemmen), E. J. Koop man (123 st.), Joh. Koopman (110 st.), A. J. Pekkeriet (111 st.). De tegencandi- daten verwierven: H. J. Weijers (8 st.), G. Blom (6 st.), G. J. Schuppert (23 st.), A. J. Aanstoot (20 st.). Vacature diaken: G. J. A. Keuterman (126 st.), J. Meerman (114 st.), G. J. Meij er (103 st.). Tegencandidaten: W. Ste vens (6 st.), H. W. Tulier (14 st.), H. W. Koopman (30 st.). Ouderling-kerkvoogd: W. Landuwer (91 st.), H. J. Westerik (117 st.). Tegen candidaten H. Slijkhuis (41 st.), A. Weg- stapel (17 st.). Als notabelen werden benoemd G. J. Elbersen (113 st.) en W. Stevens J.W.zn. (79 st.). Tal van andere personen kre gen bij deze stemming een aantal stem men. BOEKBESPREKING. Op 8 Februari wordt door de plaat selijke afdeling der B.v.O.L.O. en B.O.O. een avond gewijd aan de literatuur. De bedoeling is om hiermede haar leden op te wekken om meer goede boeken te lezen, daar het lezen van goede boe ken er toe kan bijdragen om een bre dere kijk op het dagelijkse leven te krijgen. De heer Kolk, hoofd van de Lagere Landbouwschool uit Laren, zal op deze avond een der beroemde boeken van Theun de Vries of Herman de Man be spreken. De heer Kolk heeft de repu tatie van een zeer duidelijke en boeien de verteller te zijn. Mensen die hem hoorden, achtten zijn boekbespreking boeiender en interessanter dan een to neelstuk. Wij raden de genodigden, de leden van de Plattelandsvrouwenbond van Holten en Dijkerhoek, de B.v.O.L.O. en Jong Holten dan ook op om 8 Februari in Amicitia aanwezig te zijn. O.C.H. BRACHT HET BIJBELS SPEL „ESTHER". De eerste uitvoering in het geheel ge restaureerde „Irene" is een éclatant suc ces geworden. OCH bracht hier Don derdagavond het Bijbels spel „Ester" voor het voetlicht, 'dat van het begin tot het einde met grote spanning door de talrijke aanwezigen werd gevolgd. Ds. de Vries opende de avond met een korte toelichting op het spel, dat vrij weergegeven, ontleend is aan het boek Ester uit het O.T. Het verplaatst de toeschouwers naar het Perzisch hof, ten tijde van de regering van koning Alias - veros. Het toneel was geheel in Oosterse stijl ingericht, terwijl ook aankleding en grimering op prachtige wijze aan deze stijl waren aangepast. Voor wie het boek Ester kent of de korte omschrijving, welke van het stuk gegeven is, heeft gelezen, ontwikkelt' zich in de vier bedrijven het drama, dat zich te dien dage op de burcht Susan heeft afgespeeld. In het eerste bedrijf, dat speelt ten huize van de oude Mordechai (J. Oos- lerkamp) maken we kennis met diens dochter (mevr. Spakman) de latere ko ningin Ester en wordt de mare bekend, dat koning Ahasveros (Herm. Koopman) zijn gemalin Vasti (mej. Stegeman), de blonde, schone koningin tot zijn slavin heeft gedegradeerd. Hadassa zal dingen naar de gunst van de Koning om tot zijn gemalin uitver koren te worden en later het leven der joodse ballingen te redden. In het tweede bedrijf ontwikkelt zich het drama en maken we kennis met Haman, de Malaldet en gunsteling dei- Koning (G. Steunenberg) en wordt de opzet van Vasti om de koning te vet-1 moorden door Mordechai en Ester ver ijdeld, als zij bij haar uitverkiezing de koning de papyrusrol in handen stelt, welke zijn 'leven redt. Daarna zien we in het eerste tafreel van het derde bedrijf hoe Mordechai Ester aanspoort om het voor haar volk op te nemen en in het tweede tafreel hoe zij dit plan uitvoert en Mordechai door de koning wordt beloond en de po sitie van Haman reeds wankel wordt. Het vierde bedrijf brengt het feest, dat Ester aanricht en waarop Haman ten val gebracht wordt. Het moeilijke stuk met z'n vaak ellen lange dialogen werd praktisch zonder haperingen gespeeld en de spelers komt zonder uitzondering lof voor het ge- bodene. Met grote devotie komt in het stuk steeds de naam van God naar voren, de God van Israel, welke Mordechai en Es ter de kracht geeft om de restanten van het joodse volk te redden. Er wordt aan het verdienstelijk spel der talrijke spelers niet tekort gedaan, wanneer in het kort belicht wordt het knappe spel van de heer J. Oosterkamp als Mordechai, van mevr. Spakman als Ester, van de heren Herm. Koopman als Koning Ahasveros en G. Steunenberg;' als Haman en vooral ook het mooie spel van mej. D. Stegeman als Vasti en. voorts van de heer H. Koopman als He- gai en van mej. Janssen als Anna, de rechterhand van Ester. Het is een mooie opvoering gewor den, waartoe echter niet in het minst heeft bijgedragen de knappe grimering door de heer Joh. van Geenhuizen, de mooie costumes en de toneelaankleding, waarvoor de fa. Wonnink tal van tapij ten beschikbaar stelde. Aan het slot werd in verband met de verjaardag van Prinses Beatrix door de aanwezigen staande het eerste couplet van het Wilhelmus gezongen en bracht de heer E. Koopman Ds. De Vries dank voor het regiseren van het stuk, waarvoor hij hem sigaren en mevr. De Vries bloe men aanbood. Ook dankte hij de heer G. Wissink voor de toneelaankleding. De heer J. van Bruggen zorgde voor de to neelaankleding. Met een kleine verlo ting ter dekking van de onkosten werd deze mooie avond besloten. Ingezonden. (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie.) Mijnheer de redacteur, De heer P. v. d. Meulen heeft mij in het vorige nummer aangesproken over hetgeen ik gezegd heb op de toneel avond van de NVV-bestuurdersbond op Zaterdag 12 Jan. j.l. in Amicitia. Ik wil hem daar gaarne op antwoor den en moet daarvoor even in de her innering terugroepen hetgeen de propa gandist van het CNV gezegd heeft. Ik citeer daarvoor het verslag in IIol- tens Nieuwsblad van 10 November j.l., waarin o.m. staat: „Ernstig waarschuwt spr. tegen de gevaren van het collec tivisme. De persoonlijke verantwoorde lijkheid moet weer terugkomen. Spr. doet een scherpe aanval op het socia lisme, dat naar izijn zeggen geen oog heeft voor de geestelijke nood en op het NVV, dat alleen de materiële belangen van de arbeiders ziet. Het modern socia lisme bedoelt volgens hem niet het recht, maar de macht. Voor deze machts strijd heeft het alleen maar nodig het collectivisme". Dit is een beknopte en gematigde weergave van hetgeen die avond gezegd is. Zoals het er staat en zoals het gezegd is, bevat het op z'n zachtst gesproken „onwaarheden". Dit had trouwens hier friet gezegd behoeven te woeden, want de spreker weet, dat er is een Raad van Vakcentralen en o.m. een Unie van Over heidspersoneel waarin de mensen van het CNV samenwerken met de NVV- en KAB-mensen. Maar als dat niet vol doende was, had hij kunnen weten, dat het NVV en de socialisten in Holten het CNV alhier geen duimbreed in de weg gelegd hebben, zodat er dus geen enkele aanleiding bestond zo tegen hen uit te varen. Ik heb daar als goed NV V-er stelling tegen genomen, maar nu blijkt uit het geschrevene van mijn opponent, dat er kortsluiting is ontstaan en dat deze, laat ik nu maar zeggen „onvriendelijke" vak bondbestuurder „het geestelijke leven" heeft vereenzelvigd met „het geloof". Een ogenblik heb ik daaraan gedacht en op de avond van het NVV dan ook gezegd: „Indien deze.spreker mocht heb ben bedoeld, dat het NVV zich niet plaatst op de bodem van het Evangelie, dan heeft hij gelijk, want wij tellen in onze gelederen mensen van allerlei le- vensovertugiing, buitenkerkelijken, prot. christelijken, R.K. enz." Dit nu is naar de mening van mijn geachte opponent in strijd met Gods wil en wet. Ik wil hem er dit op antwoorden: Het NVV bevat, behalve veel andersdenken den, duizenden leden denk hierbij aan het platteland die elke Zondag trouw ter kerke gaan, die hun kinderen een christelijke opvoeding geven, die zich in hun handel en wandel stellen op de bo dem van de Heilige Schrift, die naar mijn oordeel oprechte christenen zijn, maar die toch niet de behoefte hebben zich te organiseren in een vakorganisatie, welke als het ware een geloofsgemeen schap vormt. Zij weten, dat hun kerk en dat is voor het merendeel de Herv. Kerk zich met hernieuwde kracht de geestelijke nood van deze tijd aantrekt en tracht te lenigen en velen nemen daar aan op allerlei wijze daadwerkelijk deel', Zii leven naar het voor hen primaire ge bod: „Gij zult Uw naaste liefhebben als Uw zelve" en dat betekent voor hen en dat betekent het voor al hun makkers dat zij samen moeten strijden met al hun mede-arbeiders, ook als zij zijn bui tenkerkelijk, humanist of atheïst. Kan hier het Goddelijk Woord geen richt snoer zijn voor de strijd? Het staat voor mij vast, dat ook deze mensen Christus willen dienen op het terrein van de vakbeweging. De vakbe weging als geheel kan dat niet en mag dat m.i. ook niet, want zij is het tehuis voor allen, die zich elkanders lotsge- meenschap bewust zijn. Daarom moet zij zicli plaatsen op het standpunt, dat de geloofs- of levensovertuiging geen richt snoer kan zijn voor haar handelen. Maar daarmede verwerpt zij die grote waar den niet. Zij respecteert die ten volle en weet, dat op andere plaatsen en an dere organen daaraan recht wordt toe gebracht. En daarmede ontvalt nog niet aan het individu het recht of het ver langen om evenals mijn geachte opponent een oprecht christen te zijn. De heer Van der Meulen meent nu, dat men zich uitsluitend mag organiseren in een vakbeweging, welke zich plaatst op de bodem van de Heilige Schrift. Maar het kan ook anders, want hij is daax-in en nu bedoel ik met hem de collectiviteit van geestverwanten niet consequent. Hij en velen van zijn geestverwanten nemen deel aan het besturen van vereni gingen, zuivelfabrieken, aankoopvereni gingen, organisaties en instituten, waar nooit gesproken wordt over Gods Woord, waar de Heilige Schrift geen leidraad is voor de volvoering van hun taak en waar zij samenwerken met vogels van diverse pluimage. Mag men nu zeggen, dat zij „hun grondovertuiging wisselvallig en betrek kelijk stellen" en „dat dan hun religie niet meer is een huis, dat fundamenten heeft en op de rotsgrond Christus ge bouwd is", zoals hij het ten aanzien van het NVV stelt? Ik laat de beantwoording van deze vraag gaarne aan hem over. I Laten wij verstandig zijn, geachte opponent en. met volkomen waardering van elkanders standpunt, aan één tafel gaan zitten voor de behartiging van de belangen der Holtense arbeiders, want daar staan we in beider kwaliteit voor. Ik beschouw de schriftelijke gedach- tenwisseling hiermede als geëindigd. Met vriendelijke groeten, W. BEIJERS, Voorzitter van de NVV- Bestuurdersbond. AANGIFTE HONDENBELASTING '52. Houders van honden in de zin der verordening op de heffing van honden belasting worden verzocht voor het jaar 1952 daarvan aangifte te doen vóór 1 Maart a.s. op Dnsdag- en Donderdag voormiddagen ter gemeente-secretarie. Betaling der belasting dient gelijktij dig te geschieden. De aandacht wordt daarbij gevestigd op de volgende bepalingen: le. onder het verlaagde tarief vallen enkel honden, uitsluitend gehouden ten dienste van de landbouw of enig be drijf van nijverheid, of ter bewaking van gebouwen of erven; 2e. zij, die in de loop van het jaar houder van een of meer honden worden of zij, wiens hond in de loop van het jaar een bestemming krijgt, niet ge noemd onder le, zijn verplicht daarvan binnen 14 dagen aangifte te doen ter gemeente-secretarie; 3e. in geval van verzuim van aan gifte of ingeval van een foutieve aan gifte kan, ongeacht de mogelijkheid van strafvervolging, de aanslag worden ver dubbeld. Holten, 25 Januari 1952. Burgemeester en Wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, Burgemeester. S. SIKKES, Secretaris. TOEWIJZING WONINGEN AAN DE KOLWEG. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat zij omtrent de toewijzing van de eerste acht woningen aan de Kolweg in overeenstemming met de woonruimte-commissie tot een beslis sing zijn gekomen. De toewijzing van de acht burgerzin woningen zal echter eerst omstreeks April 1952 kunnen plaats vinden. Het heeft vooralsnog geen zin om hieromtrent zich met de woonruimte commissie te verstaan. Holten, 29 Januari 1952. Burgemeester en Wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, Burgemeester. S. SIKKES, Secretaris. Sluitende begroting voor 1952. Geen plan voor de bouw van een waterzuiveringsinstallatie. Be langrijke bedragen voor wegver- betering uitgetrokken. Felle critiek van de voorzitter op „Hol- tens Nieuwsblad". De Raad heeft zich Maandagnamid dag, tussen 1 en 5 uur, bij de behande ling van de begroting voor 1952, vlot heengewerkt door de doolhof van cijfers, die voor dit jaar de basis vormen voor het gemeentelijk financiële beleid. In zijn openingswoord zeide Burge meester Mr Enklaar het niet nodig te achten een nieuwjaarstoespraak te hou den, omdat bij het afsluiten van 1951 ook reeds een blik in de toekomst was ge worpen en in de begroting, die nu op tafel ligt, komen de plannen, die B. en W. hebben, duidelijk tot uitdrukking. De heer Rietberg, die deze dag jarig was, werd door de voorzitter mede namens de raadsleden hartelijk gefeliciteerd. Ingekomen stukken. Bij de ingekomen stukken bevond zich een schrijven van de h.h. J. Kroon en A. Rietman, waarin resp. wordt mede gedeeld, dat accoord v/ordt gegaan met de herbenoeming en benoeming als lid van de Commissie tot Wering van School verzuim. Verder een schrijven van de h.h. J. H. Assink, G. Brands, A. J. Goldstein," A. Jansen en J. Kroon, die werden herbe noemd als leden der Woonruimtewet- commissie. Op een verzoek van de heer W. Aaf- tink, Rietmolenstraat, om vrijstelling reinigingsrechten, werd goedgunstig be schikt, nadat enkele leden hadden ver klaart, dat door adressant wordt vol daan aan de normen, die gelden voor vrij stelling. Uitvoerig werd hierna gesproken over over een 2-tal verzoeken van de voetbal vereniging „H.V.C.". Verhoging van de huur van het voet balterrein van f 125.tot f 200.De beide dorpsscholen maken van het voet balterrein gebruik bij de gymnastiek en de gemeente betaald hiervoor aan H.V.C. f 75.(o.l. Dorpsschool) en f 50. (School met de Bijbel) huur per jaar. B. en W. hebben de gevraagde verho ging getoetst aan de geldende normen en achten deze verhoging redelijk. Z.h.st. wordt besloten dit verzoek van H.V.C. in te willigen. Het 2e verzoek van deze vereniging om een bedrag van f 300.a f 400. uit de gemeentekas voor het aanleggen van waterleiding naar de kleedkamer op het terrein, bracht de tongen danig in beweging. De Voorzitter deelde mede, dat B. en W. minder welwillend gestemd waren ten opzichte van dit verzoek en huns inziens moet op dit verzoek dan ook afwijzend worden beschikt. Dit is zuiver een aan gelegenheid, die de vereniging betreft. Wanneer wij een dergelijk verzoek inwil ligen, waar is dan het einde De heer Aaftink (PvdA)Beide scho len maken gebruik van dit terrein en m.i. is het zeer gewenst, dat er water bij de hand is. Indien 300 a 400 gulden te bezwaarlijk wordt geacht, laat men dan een deel voor gemeenterekening nemen. De Voorzitter: Wij hebben niet de be schikking over deze kleedgelegenheid. De heer Derksen (VVD)H.V.C. zal geen bezwaar hebben om deze kleedka mer in bepaalde gevallen ter beschikking te stellen van de scholen. Wanneer er zich tijdens de gymnastiek een ongeval zou voordoen, moet er water bij de hand zijn. Als men dit op 500 meter afstand moet gaan halen, is de bak leeg als men terug is bij het slachtoffer. Wethouder Teeselink (CH): Die hele Sportdal-kwestie is niet naar mijn zin. Ik ben er tegen dat we deze aanleg be kostigen. Deze zaak is destijds bekeken en de gemeente kon geen huurder noch koper worden. Ik heb het gevoel, dat huurder en verhuurder langs ons heen werken. We zijn als gemeente maar on derhuurder. Er wordt door de vaorstan- ders om de feiten heen gepraat. De heer Rietberg (CH)Het betreft hier geen gemeentelijk sportterrein en ik ben er tegen om waterleiding aan te leggen in andermans grond. De heer Landuwer (CH)Wanneer we in de toekomst nog eens een gemeente lijk sportterrein krijgen, is dit wegge gooid geld. De heer Aaftink (PvdA)Op 'n sport terrein op een andere plaats is zo goed als geen kans en mocht dit wel gebeu ren, dan zal toch 't Sportdal nog welin gebruik blijven voor 't een of ander. De Voorzitter: We hebben enige tijd geleden een deskundig onderzoek laten instellen naar de mogelijkheden, doch toen is gebleken, dat in het Sportdalter- rein geen plaats is voor 2 voetbalvelden of dit zou ten koste moeten gaan van cultuurgrond. Wanneer zonder veel moei te en kosten hier een flink sportterrein kon worden aangelegd, lag de zaak an ders. De heer Soer (PvdA)De mensen, die indertijd de gemeente hebben voorge licht, zijn ingesteld op de grote stad en denken veel te groot. Volgens de heer Soer (en ook de h.h. Derksen en Aaftink zijn deze mening toegedaan) kan er van het huidige terrein best iets goeds ge maakt worden zonder al te veel kosten. De gemeente moet volgens spr. deze kwestie aanpakken en met de eigenaar van het terrein gaan praten. Wil deze niet goedschiks meewerken, dan maar kwaadschiks. Ik ben tegen onteigening, maar zo nodig dan er maar op, aldus de heer Soer. Punt 2 van de agenda: Voorstel tot wijziging van de verordening op de hef fing en invordering van keur-, waag- en slachthuisrechten", kwam niet in behan deling. Deze aangelegenheid kon volgens de voorzitter niet voldoende worden voor bereid. B. en W. willen met de Slachthuiscom missie deze wijziging nader onder de loupe nemen en t.z.t. hierop terugkomen. 3. Behandeling van de begrotingen voor het dienstjaar 1952. Bij de behandeling van de begroting 1952 was het de heer G. J. Aaftink (PvdA), die als eerste spreker het woord vroeg of beter gezegd: hij was de eerste, die een opmerking maakte en wel bij volgno. 10 Uitgaven gewone dienst „Jaar wedden voor de Wethouders". De heer Aaftink zou de jaarwedden iets willen verhogen, gezien het zeer vele werk, dat verricht moet worden. De Voorzitter antwoordde de heer Aaf tink, dat ook hij voor verhoging was, doch naar de mening van de Minister van Binnenlandse Zaken wordt de hoogst toelaatbare norm bij een wedde van f 600 per jaar reeds overschreden. Mogelijk wordt de salariëring reeds eerder her zien, doch wanneer onze gemeente 6000 inwoners heeft, zal de beloning zeker beter worden. Onderhoud van lantaarns en verdere kosten verlichting. De heer Aaftink zou graag zien, dat het lichtpunt aan de overweg bij het Slachthuis 's nachts bleef branden, om dat er 's avonds na elf uur nog al wat mensen deze overweg passeren. De Voorzitter: Dit lichtpunt zal dan een aparte aansluiting moeten krijgen op de nachtstroomvoorziening en dit brengt vrij hoge kosten mede. Er zullen na 11 uur wel mensen deze overweg passeren, maar we kunnen toch niet overal maar lantaarns laten branden. Reorganisatie van gemeentewerken en bouw- en woningtoezicht. Het bouw- en woningtoezicht, alsmede gemeentewerken, wordt op het ogenblik' door één functionaris behartigd. De aan deze ambtenaar opgedragen werkzaam heden zijn te veel en te omvangrijk, om door hem naar behoren te worden ver richt. Waar als gevolg hiervan deze tak ken van dienst op een zeer onvoldoende wijze functioneren, is het dringend nood zakelijk, dat deze diensten worden ge reorganiseerd en B. en W. stellen daar om voor om over te gaan tot het benoe men van een nieuwe functionaris, waar voor f 5000.is uitgetrokken. De raad was blijkbaar wel .overtuigd van de nood zakelijkheid van deze benoeming, want na ampele bespreking werd het voorstel aangenomen. Jaarwedden van het personeel ten dienste van het beheer der open bare werken. B. en W. achtten het nodig dat gedu rende de zomermaanden enkele losse ar beiders in dienst worden genomen, waar voor op deze post f 5000.is geraamd. De heer Soer (PvdA) vraagt, of het niet beter zou zijn om een vaste stra tenmaker in dienst te nemen. Dit zou z.i. de gemeentekas en de gemeentewe gen ten goede komen. Ook de heer Aaftink (PvdA) deelde de mening van de heer Soer. Er is vol gens hem wel degelijk plaats voor een vaste stratenmaker. Wethouder Veneklaas Slots (voorzit ter der Wegencommissie)We zijn over de gang van zaken ten opzichte van de wegen volkomen tevreden en aangezien de gemeente-arbeider Schooien als stra tenmaker prima werk doet, ben ik tegen het aanstellen van een vaste stratenma ker. Wat moeten we met deze man in de winter beginnen? Vervoermiddelen. De heer Soer (PvdA) vraagt ophelde ring over een postje groot f 30 (abon nement op de E.V.O.). De Voorzitter deelt mede, dat men als gemeente verplicht is om lid te zijn van de E.V.O. (Eigen Vervoers Org.), welk lidmaatschap per jaar f 30 kost. De heer Derksen (WD)Ik ken wel particulieren, die lid zijn van deze orga nisatie, doch die geen contributie beta len. Als je niet betaalt, gaat het ook goed. De Voorzitter: Een dergelijke houding past ons als gemeentebestuur niet. Aandeel in de kosten van onderhoud van provinciale en andere wegen. De heer Soer (PvdA) vond het bedrag ad f 8176.16 als bijdrage aan de pro vincie voor onderhoud der provinciale wegen onbillijk. Ook de grote steden pro fiteren van deze provinciale wegen. De Voorzitter is het met de heer Soer wel eens en deelt mede, dat een commis sie is benoemd, die deze zaak nader on der ogen zal zien. Hopelijk komt deze commissie t.z.t. met een gunstiger re geling uit de bus. De post van f 8176.16 kan thans als volgt worden berekend: provinciale weg HoltenEspeloHeeten f 4496.16, provinciale weg HoltenWip- pertsbrug f 3680. (Slot in het volgend nr.).

Holtens Nieuwsblad | 1952 | | pagina 2