Go Ahead - Heracles Adverteert in Holtens Nieuwsblad GESLOTEN GESLOTEN W. BELDMAN TOCHTJE UIT ESPELO. Het hoofd der school te Espelo, de heer A. J. Snijders, verzoekt ons mede te delen, dat de jongelui uit Espelo, die belang stellen in het maken van een reis je per autobus, worden verzocht op Woensdag 1 Aug. a.s. om 8 uur samen te komen in de school, aldaar. H.M.V. OP 31 JULI NAAK ALMEN. Toen H.M.V. op 30 Juni j.l. terugkeer de van het concours te Hengelo (O.), werd uitgestapt bij het sanatorium te Almen, waar enige marsjes werden „ge maakt" voor de patiënten en het ver plegend personeel. Het bezoek aan dit sanatorium zal op Dinsdagavond 31 Juli worden herhaald, doch het zal nu langer duren, want H.M. V. zal een gratis concert geven in de tuin van het sanatorium. De Overijselse Autobus Diensten OAD zullen zorgen voor gratis vervoer van 't korps naar Almen. AFSCHEID VAN DE DORPSSCHOOL. Vrijdagmiddag kwamen de leerlingen van de O.L. Dorpsschool om half drie op het tegelpleintje samen om het schooljaar te beëindigen en afscheid te nemen van meester Gaakeer en zijn echt genote. Ook Ds.de Vries zat tussen het personeel, in zijn kwaliteit van gods dienstleraar. Het schoolhoofd, de heer B. H. Brou wer, richtte enige woorden tot de be vorderde leerlingen en spoorde hen aan ook in het komende jaar het beste been tje voor te zetten. Daarna wendde hij zich tot de kinderen die de school gingen verlaten. Sommigen zwermen uit naar andere onderwijsinrichtingen, doch ook een aantal gaat nu het volle leven in. De leerlingen die het achtste leerjaar geheel doorlopen hadden, ontvingen een diploma. De heer Brouwer sprak vervolgens enige waarderende woorden tot de heer en mevrouw Gaakeer, die in de vacantie .verhuizen naar Piershil. Eerstgenoemde heeft als onderwijzer ruim vier jaren de Dorpsschool gediend en zijn echtgenote was meer dan eens behulpzaam wan neer er tijdelijk voorziening nodig was. Spreker bedankte beiden voor alles wat ze voor de kinderen en de school gedaan hebben en sprak de hoop uit dat ze ook in Piershil hun beste krachten zullen geven aan de taak die hen daar wacht. Namens het personeel overhandigde het hoofd der school de scheidenden een paar kleine geschenken. Nadat de aanwezi gen de heer en mevrouw Gaakeer een lied hadden toegezongen, kreeg meester Gaakeer het woord. In menig oog glin sterde een traan, toen hij sprak. In het bijzonder richtte spreker zich nog tot Ds de Vries, tot het schoolhoofd en tot de collega's. In het algemeen is hij voorts dankbaar gestemd jegens allen die hem het werken vergemakkelijkt hebben in Holten. De familie Gaakeer heeft hier in de afgelopen jaren veel vriendelijks on dervonden. Scheiden heeft altijd iets weemoedigs en ook nu. De spreker ge waagde van een goede samenwerking en prettige omgang tussen het personeel onderling. Hij sprak de hoop uit dat de orde en tucht, waaraan de kinderen hier gewend zijn, zal blijven, denkende aan het spreekwoord: „Slappe handen maken het huis lekkende". Het hoofd der school bedankte de heer Gaakeer voor zijn hartelijke welgemeende woorden. Nadat het eerste en zesde couplet van het volkslied gezongen waren, namen de leerlingen afscheid van de leerkrachten en van het echtpaar Gaakeer. VERGADERING A.R. JONGEREN. Vrijdagavond 13 Juli vergaderde de Antirevolutionaire Jongeren Organisatie (ARJOS) onder voorzitterschap van de heer H. Beltman, v/elke deze bijeenkomst opende met gebed na het zingen van Psalm 19 1 en 4. De aanwezige leden werd een harte lijk welkom toegeroepen op deze zomer vergadering. Laten we blij en dankbaar zijn, aldus de voorzitter, dat we op deze schone en heerlijke zomeravond nog in rust en vrede mogen vergaderen. In zovele landen en delen van de we reld is onrust, oorlog, verdrukking en vervolging. Als we eens even denken aan wat momenteel in Hongarije ge beurt, dan moeten we toch erkennen dat we in een rijk gezegend land wonen. Laten we dan ook dankbaar gebruik maken van de kansen die God in Zijn genade ons nu nog geeft en met alle energie ons toeleggen op het bestudé ren van onze beginselen, zo besloot de voorzitter zijn openingswoord. Mej. T. Kolkman las hierna de notu len der vorige vergadering die behoudens een kleine wijziging werden vastgesteld. In verband met het te behandelen on derwerp werd hierna door de voorzitter gelezen Exodus 20 117, waarna mej. Gerrie Kolkman (Buisweerd) een inlei ding hield over art. 5 van het Program van Beginselen „De overheid en de wet Gods". Op dit onderwerp volgde een zeer ge animeerde bespreking. Het vraagstuk van de eed vormde de hoofdschotel. Lang werd gediscusieerd over de vraag of een onchristelijke oyerheid de eed kan en mag vorderen en of een on gelovige een eed mag afleggen. Na de pauze, waarin getracteerd werd op ranja en biskwie, werd de vergade ring heropend met het zingen van „O, schitt'rende kleuren". De heer W. van der Meulen hield hier na het maandelijks politiek overzicht, waarbij de voornaamste gebeurtenissen onder de loupe werden genomen. De bespreking die volgde concentreer de zich om de vredespogingen in Korea. Als datum voor de volgende vergade ring werd vastgesteld Donderdag 30 Augustus. Na het zingen van Psalm 11'9 3 ging mej. Kolkman voor in dankgebed waar na deze, door 49 leden bezochte, verga dering werd besloten. DE DUIVEN IN WEDVLUCHT. Duiven van de Postduivenvereniging „De Bergvliegers" namen Zaterdag 21 Juli deel aan een wedvlucht vanaf Vil voorde in België. De duiven werden ge lost om 11.15 uur bij Z.W. wind. Aankomst le duif 2.47.09 uur, laatste duif 3.13.57 uur. De uitslag was als volgt: 1. J. Schoneveld 2.47.09, 2. H. J. Aaftink 2.53.01, 3. dezelfde eigenaar en tijd, 4. Joh. Veldhuis 2.57.01, 5. D. Mul ler 3.3.54, 6. H. J. ten Velde 3.8.0, 7. Joh. Veldhuis 3.9.50, 8. H. J. Aaftink 3.10.0, 9 en 10 J. Haan 3.13.75. 25 JAAR IN DIENST DER BELASTINGEN. Op 1 Aug. a.s. hoopt de heer G. Brands, assistent dienstgeleider der be lastingen, zijn zilveren ambtsjubileum te vieren. De heer Brands beweegt zich op velerlei gebied in het maatschappelijk leven. Hij is secretaris van het Groene Kruis en van de muziekvereniging H.M. V., lid van de woonruimtecommissie en de prijzencommissie en vervult nog ver schillende andere functies. Het zal de actieve jubilaris op zijn jubileumdag ze ker niet aan belangstelling ontbreken. HET BEVOLKINGSONDERZOEK IS AANSTAANDE. Het massa-onderzoek van de bevol king op t.b.c., het z.g. bevolkingsonder zoek, waarover wij al eens uitvoerig heb ben geschreven, zal binnen enkele maan den ook in onze gemeente plaats vinden. Bij een dezer dagen gehouden bespre king met het gemeentebestuur, de dok toren en afgevaardigden van het Groene Kruis heeft de heer J. Naeffadmini strateur van de Overijsselse Vereniging voor de t.b.c.-bestrijding en secretaris van de bevolkingsonderzoek-commissie, ten gemeentehuize het een en ander ver teld over de massa-fotogravering. Met de huidige apparatuur kan men 120 a 130 personen per uur fotograferen. De methode is doeltreffender dan de doorlichting, omdat de arts, wanneer de betrokken persoon van het scherm ver dwenen is, niets meer heeft voor zijn onderzoek. De foto blijft en geeft gele genheid tot nauwkeuriger beoordeling. Het onderzoek zal op een centrale plaats in de gemeente het gebouw daarvoor moet nog opgezocht worden plaats vinden en de bevolking, dat wil zeggen alle personen vanaf de leerplich tige leeftijd, zullen door middel van een kaartsysteem, dat ten gemeentehuize zo mogelijk met behulp van vrijwilligers wordt klaar gemaakt, worden opgeroe pen. Er zal echter eerst nog een commis sie worden benoemd en er zullen nog vrijwilligers-huisbezoekers of -bezoek sters worden gevraagd om de bevolking in te lichten. Het onderzoek, dat wordt verricht is voor de gezondheidstoestand van de ge hele bevolking zeer belangrijk, maar het vergt kosten, welke voor een deel door de mensen zelf moeten worden gedra gen. Het tarief, dat in andere gemeenten ook geldt bedraagt f 1,05 per persoon, maar zij, die uit hoofde van hun finan ciële omstandigheden wat meer kunnen bijdragen, zullen verzocht worden deze bijdrage te verhogen, om daarmede de kosten te kunnen dragen van hen die niet in staat zijn dit bedrag op tè brengen. Er behoeven dan geen extra lasten op de overheid te worden gelegd. Men behoeft zich bij het onderzoek niet te ontkleden, mits geen knopen of metalen voorwerpen op borsthoogte op de kleding aanwezig zijn, b.v. ritssluitin gen, bustehouders, bretels en dergelijke. De schoolkinderen worden bij voor keur in klassikaal verband onderzocht. Het gebeurt na het onderzoek wel eens, dat iemand wordt opgeroepen voor nader onderzoek, maar dit behoeft geen reden te zijn voor ongerustheid, omdat het wel eens een enkele keer voorkomt, dat de foto niet voldoende inzicht geeft aan de arts, die het onderzoek leidt, al dus de heer Naeff. De burgemeester, Mr W. H. Enklaar, heeft de volle medewerking van het ge meentebestuur toegezegd. Er zal nog contact worden opgenomen met de ver schillende verenigingsbesturen, predi kanten, enz., en men hoopt begin Sep tember de instructievergadering te hou den. Holten zal zeker niet achter staan bij andere gemeenten waar men een per centage van 98 en zelf 99 der bevolking heeft bereikt. GEEN AFDELING VOOR VEILIG VERKEER? De heer C. G. Bal, consul van het Lan delijk Verbond voor Veilig Verkeer, schrijft in het kort verslag dat hij uit bracht van het jongste verkeersexamen voor de schoolkinderen in deze gemeente, dat het Verbondsbestuur geen toestem ming wil verlenen om. hier een afdeling van Veilig Verkeer op te richten en er zich toe heeft bepaald een consul te be noemen. De ledenwerving voor Veilig Verkeer, aldus de heer Bal, brengt in Holten geen resultaat, omdat z.i. een contributie van f 2,50 per jaar per lid voor onze plaats te hoog is om de massa te bereiken. Een plaatselijke afdeling met een contributie van 50 ct tot f 1,per jaar zou een be hoorlijke activiteit kunen ontwikkelen. De heer Bal heeft het Verbondsbestuur reeds eerder doen weten, dat hij het met de opvatting van dat bestuur" niet eens is en thans heeft medegedeeld, dat hij het consulaat met 1 Juli zal neerleggen. Wij betreuren deze gang van zaken, omdat de heer Bal zich met liefde en toewijding van zijn taak gekweten heeft en door de organisatie van de verkeers- examens heeft aangetoond de rechte man op de rechte plaats te zijn. Wij zouden het toejuichen, wanneer uit onze gemeente stemmen opgingen om een overleg tot stand te brengen tussen het Bestuur van het Landelijk Verbond voor Veilig Verkeer en de weggebruikers, om de oprichting van een afdeling moge lijk te maken onder leiding van de aftre dende consul. De veiligheid van het ver keer eist vandaag aan de dag een inten sieve plaatselijke voorlichting. OPLEIDING VOOR HET MIDDEL BAAR ONDERWIJS EN U.L.O. In de Schoolkrant no. 2 deelt het hoofd van de o.l. Dorpsschool, de heer Brouwer mede, dat de leerlingen, die toegelaten willen worden tot het Gymnasium, Ly ceum, Hogere Burger School A en B en Middelbare Handelsschool een vrij moei lijk examen moeten afleggen. In Deven ter b.v. zijn daarvoor speciale opleidings scholen met een tweejarige cursus. Om dat Deventer nu niet naast de deur is en om de ouders, die hun kinderen naar een middelbare school willen zenden, tegemoet te komen, zal aan zijn school gedurende de nieuwe cursus ook opgeleid worden voor dit doel. Vermoedelijk zul len vier of vijf leerkrachten dit in sa menwerking geheel vrijwillig en gratis doen. De kinderen, die opgeleid zullen worden, moeten zeer goed kunnen leren, een grote wilskracht bezitten en nauw gezet hun taken verwerken. Ook voor de overgang naar de u.l.o. blijft de bestaande regeling van kracht, dat de kinderen vast met het maken van huiswerk vertrouwd raken. De ouders zullen hierbij moeten toezien, dat het werk met zorg wordt gemaakt. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Periode van 11 t.m. 27 Juli 1951. Inlichtingen Groepsbureau der Rijks politie te Holten, Oranjestraat A 217, tel. 352. Gevonden: portemonnaie met inh., paar witte katoenen damessokjes, hond (bouvier), hond (schotse colly), porte monnaie met inh., portemonnaie met inh., polskettinkje, vulpen, zilveren bro che, damesrijwiel, portemonnaie (bruin leder), blauwe tweedjas. Verloren: 3 bankbiljetten van f 10, zw. actetas met inh., meisjespyama, sleutelring met sleutels, ceintuur van jurk, portemonnaie met inh., pakjes inh. textiel etc., regenjas, plastic tasje, zwembroek, zakbijbeltje, kindersandaal, zakmes, gascape, pr. beenpijpen, grijze tweedjas, portemonnaie, doublé armband, mondharmonica. SLACHTINGEN EN KEURINGEN. In het gem. abattoir werden in het 2e kwartaal geslacht 1336 runderen, 26 kalv., 41 nuka's, 32 varkens, totaal 1435 stuks. In de gemeente waag werden in dat tijd vak 3185 varkens gewogen. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Willemina Thea Clasina, dv. M. Bierhaus en H. J. Janssen, A 29. Manna, dv. H. Deijk en H. J. van Til, C 28. Willemina Egberdina, dv. J. H. Grobben en A. Koopman. Gerredina Janna, dv. H. Oolbekkink en J. A. Jan- sen-Manenschijn, D 73. Ondertrouwd: H. Vukkink, 21 jr. en J. J. Pasop, 18 jr.; G. J. Aaftink, 28 jr. en M. W. Rietman, 27 jaar; Joh. Meer man, 29 jaar en J. H. Egberts, 25 jaar. Getrouwd: B. Manenschijn, 41 jaar en A. J. Douma, 26 jaar. Ingekomen: U. S. Buys van Indone sië naar N 56g. M. A. Buys van Indo nesië naar N. 56g. O. Stokken van Paramaribo naar B 28. Vertrokken: J. Bakker geb. de Jong en kinderen van N 56g naar Ulrum. J. Zandvoort geb. Houwer van N 56g naar Borne. A. Vermeulen geb. Hou wer en kinderen van N 56g naar Borne. F. Claase van N 56g naar Borne. J. Benig van N 56g naar Borne. A. A. Gerrits van A 8j naar 's Gravenhage. S. Gerrits van A 8j naar Den Haag. J. M. Zonneveld van C nr. 1 naar Hengelo (O.). „ONS GENOEGEN" HAD VEEL GENOEGEN. De buurtvereniging „Ons Genoegen" uit de Burgemeester van der Borchstraat en omgeving, maakte Maandag een uit stapje per bus van de O.A.D. naar Rot terdam, Den Haag en Alphen a. d. Rijn. Het gezelschap van ruim 40 personen reisde via Rhenen, waar even werd aan gelegd, naar Rotterdam, waar de Maas tunnel werd bezichtigd, een prachtige rondvaart werd gemaakt door de ha vens en in het eethuis Schel de inwendige mens werd versterkt. Vervolgens reisde men naar Den Haag, waar niet zoveel werd bezichtigd, maar de dames konden winkelen (gevaarlijk experiment heren!) om daarna door te reizen naar het be kende en' prachtig verlichte „Avifauna" in Alphen aan de Rijn. Hier kon men zich naar hartelust vermaken. Er werd een dansje gemaakt, terwijl anderen zich in de diverse attracties amuseerden. Via Utrecht en Soesterberg werd de thuis reis aanvaard en arriveerde men na nog eens te hebben aangelegd, in eigen home, vermoeid maar zeer voldaan over de genotvolle tocht. GESLAAGD. Op 14 Juli slaagden te Almelo voor het U.L.O. diploma: H. Koopman Tzn., B L 4b en Herman Koopman Tzn., Kerk- hofsweg. KAMPEERDERS WORDEN VERZOCHT ZICII TE MELDEN. Het gemeentebestuur heeft zich tot de houders van vergunningen voor kam peerboerderijen en -terreinen gewend en hen nog eens gewezen op de daarin ge stelde voorwaarden, waarin o.a. is ver meld, dat alleen kampeerders mogen worden toegelaten, die in het bezit zijn van een geldige kampkaart of kampeer- paspoort en dat men van de verblijven- den aantekening moet houden in een nachtregister. Ook de maatregelen voor brandbeveiliging zijn belangrijk. Voorts wordt hen aangeraden de kam peerders te verzoeken zich direct na aankomst ter gemeente-secretarie te laten inschrijven, opdat hun verblijf plaats bekend is, indien uit de plaats hunner inwoning berichten omtrent ziek te, ongeval of dergelijke bij de burge meester of de politie mochten binnen komen. DE VIS WORDT DUUR BETAALD. Aan geduld wordt de vis in deze wa- terarme contreien duur betaald. Dat on dervond de Hengelvereniging „De Riet voorn" bij haar laatste wedstrijd om de wisselbeker in dit seizoen op 19 Juli, toen er in de Schipbeek bij de wippert maar heel weinig gevangen werd. Er waren ruim 20 deelnemers die hun simmetje hadden uitgezet en er konden toch nog 6 prijzen worden toegekend. De heer W. Oolbekkink won de wisselbeker, die hem in café „De Wippert" door de voorzitter de heer Joh. F. van Geenhuizen, met een toepasselijk woord werd uitgereikt. Ook de andere prijswinnaars konden daar hun prijs in ontvangst nemen. Het wa ren: 1. W. Oolbekkink (beker), 2. G. Kooymans, 3. H. Ebrecht, 4. J. F. van Geenhuizen Jr., 5. Joh. Paalman en 6. G. Kettelarij. In Augustus hoopt „De Rietvoorn" nog een jeugdwedstrijd te houden. Raad Holten. Openbare vergadering van de Raad der gemeente Holten op Maandag 30 Juli 1951 des avonds 7.30 uur ten raadhuize. Agenda 1. Notulen van de vergaderingen van 12 Juni en 5 Juli 1951. 2. Ingekomen stukken en mededelin gen. 3. Benoeming van een hoofd der open bare lagere school te Espelo. De voordracht luidt: 1. J. H. Hiddink, Lochem; 2. W. G. J. Boerrigter te Vor- den; 3. J. W. Rollman te Rekken. 4. Benoeming van een onderwijzeres aan de openbare lagere Dorpsschool. De voordracht luidt: 1. Mej. W. van der Wilk te Sittard; 2. Mej. F. Deelstra té Apeldoorn; 3. Mej. T. Botje te Gro ningen. 5. Voorlopige vaststelling van de reke ningen over 1948 van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf, keurings-, waag- en slachthuis bedrijf en het woning-grond bedrijf. 6. Voorlopige vaststelling van de ge meente-rekening over 1948. 7. Voorstel inzake de toekenning van een vergoeding ex artikel 13 der lager onderwijswet 1920. 8. Voorstel tot het stellen van garan ties voor de uitbreiding van het water leidingnet. 9. Voorstel tot vaststelling van rege len voor de controle op het geldelijk be heer en de boekhouding van de reken- plichtige ambtenaren der gemeente. 10. Voorstel tot vaststelling van een verordening op de indeling en de huis nummering der gemeente. 11. Voorstel tot het geven van straat namen-in het dorp Holten. 12. Rondvraag. Holten, 25 Juli 1951. W. H. ENKLAAR, Voorzitter. mcraoooocsoc© X Op Zondag 5 Aug. 'X 0 hopen onze dierbare q a ouders w Q W. KEIZER Q A. KEIZER- 3 Achterkarap 0 de dag te herdenken 5 v waarop zij voor 25 jaar in de Echt wer- z den verbonden. 5 Dat ze nog menig Q 5 jaar gespaard mogen q 5 blijven is de innige Q 5 wens van Q DIKA en EP ,Q J GERRIT. 0 j Gelegenheid tot feli- Q V citeren op Maandag Q 6 Aug. Holten, N 19. g ooooaocïoöocx) Wegens ongesteldheid der tegenwoordige gevraagd tegen Sept. of eerder Flink Meisje voor dag, of dag en nacht. T. Koopman, Larenseweg, Holten. CONCERT H.M.V. TE RIJSSEN. De muziekvereniging „H.M.V." geeft Zaterdagavond in het Volkspark een con cert ten bate van het uniformfonds. Wij verwachten, dat er tal van supporters zijn, die haar naar Rijssen vergezellen. DERDE PUZZLE-RIT. Woensdagavond organiseerde de Mo tor- en Automobielclub „De Holterberg" haar derde oriënteringsrit voor motoren en auto's. De start en finish was bij café Stationszicht. Er verschenen 32 deel nemers aan de start. Er was een prachtig parcours, ter lengte van 60 km, uitgezet met veel puzzles. Het parcours liep van de start over de Dorperdijk naar Bathmen, Gorssel, Eefde, Almen, Laren naar de finish. De uitslag luidde: Motoren: 1. D. J. Müller, Holten, 2 strafpunten, 2. G. Es- huis, Almelo, 5 strafpunten, 3. G. Kleij- sen, Almelo, 6 strafpunten, 4. G. Bus- sink, Delden, 6 strafpunten, 5. G. W. Nijhof, Borne, 7 strafpunten. Auto's: 1. Niers, Almelo, 5 strafpun ten, 2. G. Wolthuis, Almelo, 6 strafpun ten, 3. Méj. R. Beltman, Hengelo, 8 straf punten. Winnaar van de wisselbeker voor de hoogst geplaatste der drie gehouden rit ten, uitsluitend voor de deelnemers woonachtig buiten Holten, werd de heer Niers uit Almelo, met 29 punten. TERUGGAAF ZOUTACCIJNS AAN ZOUTHANDELAREN. De Persdienst van het Ministerie van Financiën deelt het volgende mede: De aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd, dat zij, die bij de aanvang van 1 Augustus 1951 tenmin ste 1000 kg veraccijnsd ruw of geraffi neerd zout in één pand in voorraad heb ben, teruggaaf van zoutaccijns, ten be drage van f 9,per 1000 kg kunnen ont vangen. Voor teruggaaf komen uiteraard slechts in aanmerking voorraden zout, waarvan de accijns is geheven, derhalve niet voorraden van z.g. industriezout, waarvoor vrijdom van accijns wordt ge noten. Zij die aanspraak op teruggaaf ma ken, moeten uiterlijk 1 Augustus 1951 schriftelijk aangifte van de voorraad doen bij de Ontvanger der accijnzen, bin nen wiens ambtsgebied het pand van op slag is gelegen. Inlichtingen omtrent de wijze waarop deze aangifte dient te worden gedaan, kunnen worden ingewonnen bij de vo renbedoelde Ontvanger der accijnzen. Zoutzieders, handelaren, die crediet voor de accijns genieten, en diegenen, aan wie vrijdom van accijns is verleend, worden voor de voor hen getroffen rege ling mede naar genoemde Ontvanger verwezen. Wegens vacantie van 6 Aug. t.m. 11 Aug. W. GELTINK, Dijker- hoek. Wegens vacantie van 30 Juli t.m. 4 Aug. Markeloseweg - Holten Te koop: 1 ha HAVER bij G. D. Tuitert, N. 43. Te koop: prima Knolzaad en dr. varken, le wrp. Keuze uit twee, a. d. t. 12 en 13 Aug. - J. A. GROTEBOER, B 78. Te koop: jonge guste weidekoe en vaarskalf, 3 maand oud en 3 of 4 zware biggen bij G. J. NIKKELS, Dijkerkoek D 90. indien 0 Uw Boorden en Overhemden laat behandelen door de Fijnslrijkinrichtïng Scheller - Almelo zult U tevreden zijn. Indien U Uw adres opgeeft aan onze agent, de heer A. J. Nijendijk, Molenbelierweg A 46 zal deze Uw was regelmatig afhalen en terugbezorgen. De veteranen uit de glorietijd van deze bekende voetbalclubs zullen elkaar Zondag 29 Juli a.s. in het Sportdal bekampen. De namen van Leo Halle, Jan de Kreek, Bets Freeze, Frits Dek kers en andere bekenden komen in de opstellingen voor. De oude rivalen zullen elkaar in Holten ontmoeten. Aanvang 7 uur. Entree 75 cent (in voorverkoop 50 cent). A/VVVVWVAAWWWWWMAA 5 K.M. kuiten Holten, aan de weg naar Laren kunt U op Uw fiets- of wandeltocht heerlijk uitrusten bij Café „DE WIPPERT" in de directe nabijheid van het zwem bad in de Schipbeek. Rustig zitje in de landelijke omgeving. Billijke prijzen. Feestzaal disponibel voor gezelschappen. Wed, H. J. KETTELARIJ. Tel. 226 Laren (Gld.) WWWVSAAA/WSAWAAA*VWWVVVVW>A*V

Holtens Nieuwsblad | 1951 | | pagina 2