Gepensioneerdentocht 1979 Op woensdag 6 juni vond weer de jaarlijkse gepensioneerdentocht plaats, waaraan dit jaar weer ongeveer 350 gepensioneerden deel namen. Het begint bijna traditie te worden dat het weer tijdens de gepensioneerdentocht meezit. Om 12.30 uur, toen ieder een plaatsje gevon den had in een van de acht bussen, zette de karavaan zich in beweging. Zoals elk jaar was de bestemming geheim gehouden. De route leidde dit jaar via Nijverdal - Hellendoorn - Ommen richting Slagharen. Velen dachten dat dit wel het eindpunt zou zijn. Echter het pony-park in Slagharen be waren we misschien nog voor een ander jaar. Als eindbestemming was gekozen het Noorderdierenpark in Emmen. In het restaurant was op onze komst gerekend. Na een kopje koffie en enkele consumpties noodde het prachtige weer (gelukkig was het niet te warm) tot een wandeling door het dierenpark. Na ruim uur aangenaam vertoefd te hebben in het Noorderdierenpark werd weer koers gezet richting Rijssen. Bij aankomst in het Parkgebouw waren de tafels gedekt, om na deze toch wel drukke middag de inwendige mens te versterken. Hier kon dan ook nog even gezellig nage- keuveld worden over de tocht en worden geluisterd naar een optreden van de Twen te- zangers. Dat dit optreden in de smaak viel, was te konkluderen uit het hartelijk applaus na het laatste nummer. Met een toespraak door de heer J. ter Horst en een dankwoord namens alle gepensioneerden, uitgesproken door de heer Poortman, werd deze gezellige middag besloten. 7 Noorderdierenpark, Emmen Bij de zeehonden Met en zonder vacht

Het Anker | 1979 | | pagina 9